Příprava k maturitěINDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ FYZIKY

Základní znalosti z fyziky si musí osvojit každý žák základních i středních škol. Vedle matematiky, však patří fyzika k dalším z přírodovědných předmětů, které dětem činí obvykle ty největší potíže. Je to zejména tím, že fyzika se neobejde bez matematiky a je zapisována do vzorců a příkladů. Vzorečky a definice je sice možné se naučit nazpaměť, ale ten, kdo si za nimi nedokáže představit přírodní síly a živly, které popisují, nemá šanci je plně pochopit. Přijít na chuť fyzice a naučit její obtížnou látku nelze bez kvalitního učitele. Najít kvalitního pedagoga je však často velký problém a mnohdy se vyplatí najít si na doučování z fyziky soukromého učitele, který vašemu dítěti vysvětlí a procvičí s ním ukázkové příklady. Pokud má Vaše dítě s fyzikou potíže, napište nám a my mu zajistíme lektora podle jeho požadavků a přímo na míru.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok prázdninové kondiční opakování písemné práce a závěrečné zkoušky přijímací zkoušky na SŠ maturity (CERMAT testy) reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky od první třídy ZŠ až po maturitu, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka zjistíme v čem má vaše dítě největší potíže a navrhneme okruhy, které je potřeba procvičit procvičování látky, která žákům činí největší potíže doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka přizpůsobíme Vám výuku podle vašich požadavků přímo na míru pro malé děti může výuka probíhat hravou formou procvičování modelových testů (obdoba SCIO a CERMAT testů) k přijímacím zkouškám a maturitám nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro Vaše dítě vlastní výukové materiály informační SMS – den před konáním příslušné hodiny zasíláme žákovi informační SMS o jejím konání, rodičům následně

 zasíláme informační SMS po příchodu dítěte na naši pobočku (o všech službách Školy Populo si můžete přečíst zde)

doučování v PrazeBrněOstravě a Olomouci, ale i v dalších městech

Škola Populo OstravaSe základy fyziky se začnou seznamovat žáci na základní škole až na druhém stupni nebo v nižších ročnících víceletých gymnázií. Pro ty, kteří plavou již v základní látce, můžeme zacílit výuku na ty nejčastější okruhy jako je fyzika látek a těles, pohybu, síly, energie a práce, vlastností kapalin a plynů, světelné, elektromagnetické a zvukové jevy. Studium základů fyziky je dobré podchytit co nejdříve a studovat ji systematicky, protože nelze spoléhat, že ji dítě pochopí za pár dní. Pokud vidíte, že s ní má Vaše dítě potíže, neváhejte a přihlaste jej k nám a my jej připravíme na obtížné písemky a zkoušky na konci školního roku. Oslovte nás i v případě, když se vaše dítě chystá na školu technického zaměření a v prvním ročníku jej bude čekat vyšší penzum hodin z fyziky. Pokud má Vaše dítě specifickou poruchu učení a to buď dyslexii (mají potíže se čtením) nebo dysgrafii (mají potíže se psaním) zajistíme mu lektora se zaměřením na speciální pedagogiku.
Doučování v PrazePokud chce Vaše dítě vystudovat nějakou technickou školu nebo gymnázium s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů, musí se připravit na to, že bude muset zvládnout rozšířené učivo z fyziky. Navíc jej mohou často čekat i přijímací zkoušky z fyziky! Pokud vaše dítě čeká podobný test, naši lektoři prověří jeho vědomosti, zjistí slabé stránky, potřebnou látku doučí a procvičí, zajistí, aby si doplnilo chybějící vědomosti a připraví jej na bezproblémové zvládnutí náročných zkoušek.
Lekce doučováníFyzika patří na drtivé většině středních škol k povinným předmětům. Pro mnoho žáků je však její studium nudnou záležitostí a když se přiblíží zkoušky, tak se často změní i v postrach. Žák, který přestoupil na školu s vyššími nároky může být navíc zaskočen, protože bude muset dohnat látku navíc. Ti, co studují střední školu technického rázu nebo gymnázium s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů, se musí na tyto nároky připravit dvojnásob a to dokonce i na maturitách. Nejčastější témata, která na středoškoláky čekají, bývá optika, elektromechanika, jaderná fyzika, teorie relativity, kvantová fyzika či astrofyzika. Velké potíže však středoškolákům činí i látka základních škol, proto není problém zaměřit doučování fyziky na procvičování základních příkladů. Pokud je Vaše dítě v úzkých a ve fyzice doslova plave, přihlaste jej k nám a naši lektoři jej doučí vše potřebné na školní zkoušky a písemky, případně a připraví i na maturity.
Příprava k maturitěPokud musí student maturovat z fyziky může si zvolit buď CERMAT test, který je k dispozici pro společnou nepovinnou část maturity nebo profilovou zkoušku, kterou si jeho škola sestavuje sama. To platí zejména pro různé technické obory, průmyslovky, gymnázia zaměřená na přírodovědné obory. Ať už si student vybere tak či onak, maturita z fyziky není zrovna snadná záležitost a je potřeba se na ni pořádně připravit. Lektoři Školy Populo absolvovali studium fyziky na vysoké škole a důkladně s Vaším dítětem proberou maturitní témata, navíc zjistí v čem plave a lekce doučování podle potřeby zaměří.
Doučování v BrněTen, kdo si potřebuje dokončit studium střední školy v dospělém věku, se nevyhne ani studiu fyziky. To se týká nejen technických škol, ale i gymnázií. Zvládnout tak nelehký předmět jako je fyzika v dospělosti není žádná legrace. Pokud Vám její studium činí potíže nebo máte-li náročného učitele, naši lektoři s Vámi procvičí veškerou látku přesně dle Vašich požadavků a potřeb.

KDO U NÁS UČÍ FYZIKU?

Jana D. – lektorka fyziky

„Vzdělání není o učení faktů, je to trénink mysli v umění přemýšlet.“ je první citát, který Janu napadne při myšlence na vzdělání. Ve škole Populo Jana doučuje v první řadě mnohými nepochopenou chemii, které se plně věnuje již čtvrtým rokem ve svých studiích na Chemické fakultě VUT v Brně. Ráda však doučuje i ostatní zástupce přírodních věd – matematiku a fyziku… Číst dál

CO O NÁS ŘEKLI STUDENTI (RODIČE)?

Kamila Sýkorová

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z FYZIKY

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

6 + 4 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA