O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Naše kapacity doučování jsou téměř naplněné. Přijímáme přihlášky na doučování pro školní rok 2022/2023.
Úvod Příprava na zkoušky

Příprava na zkoušky

Příprava na zkoušky
Připravíme Vás na všechny typy zkoušek, se kterými se při školní docházce potkáte. K dispozici jsou Vám zkušení lektoři a moderní systém výuky.
Pro přípravu na přijímací a maturitní zkoušky můžete využít jak našich individuálních kurzů, tak testování nanečisto. V kurzu Vás lektor doučí vše, co jste nestihli probrat ve škole nebo čemu nerozumíte. Vše vychází z bezplatného vstupního testu, který u nás před začátkem doučování absolvujete, a z Vašich preferencí. Kurz pak můžete průběžně prokládat testováním nanečisto, které Vám ukáže, s jakou pravděpodobností byste zkoušky úspěšně absolvovali.
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.