Již 487 rodičů si tento měsíc vybralo Školu Populo. Děkujeme ❤️. Zbývají poslední volná místa a konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Testování nanečisto Přijímací zkoušky nanečisto

Přijímací zkoušky nanečisto

Až 94 % studentů se díky nám dostane na vysněnou školu.
Testování nanečisto
Vyzkoušejte si identický typ otázek v didaktickém testu a zjistěte, zda byste u skutečných přijímaček uspěli. Testujeme prezenčně každou sobotu od listopadu do začátku dubna v 9 městech po celém Česku, případně vám test pošleme e-mailem na doma.
Typ přijímacích zkoušek nanečisto
Vyzkoušejte si reálné didaktické testy z českého jazyka a matematiky. Naši studenti navíc získají konzultaci se svým lektorem, co dále procvičovat při doučování. Pro nejlepší přípravu doporučujeme zakoupit 5 termínů testování s časovým rozestupem 2 týdny.
Prezenčně ve Škole Populo
od 690 Kč za termín
vyzkoušíte si reálnou atmosféru testování s dalšími studenty
test zadává lektor na místě
na výběr máte z 9 měst po Česku každou sobotu
výsledky obdržíte do 2 pracovních dní do e-mailu
studenti Školy Populo získají konzultaci, co dále procvičovat
Koupit termín – prezenčně
Kdykoliv sami doma
od 390 Kč za test
test vyplníte v pohodlí domova bez nutnosti dojíždění
čas testování si zvolíte sami
v roli zadávajícího je rodič
test si opravíte ihned díky klíči správných odpovědí
studenti Školy Populo získají konzultaci, co dále procvičovat
Koupit test – na doma
Proč vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto?
9 měst v Česku
Pro prezenční termín vybírejte z 9 měst po Česku. Testujeme v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně, Hradci Králové, Plzni, Liberci a v Českých Budějovicích. Vyberte si svůj termín v předstihu.
Termíny každou sobotu
Prezenčně testujeme každou sobotu od listopadu do začátku dubna. V případě varianty testu na doma si termín libovolně zvolíte sami. Na pobočce didaktické testy zadává lektor, doma rodič.
94% úspěšnost přijetí
Až 94 % studentů se díky nám dostane na vysněnou školu. Vyzkoušejte si reálný didaktický test z matematiky (70 minut) a didaktický test z češtiny (60 minut) a zjistěte, v čem nejčastěji chybujete.
5 testování
Doporučujeme absolvovat 5 termínů testování s časovým rozestupem 2 týdny. Díky tomu pochopíte typ testových otázek, odbouráte stres, získáte sebevědomí a budete perfektně připravení.
Objednat přijímací zkoušky nanečisto
Reference našich spokojených studentů a jejich rodičů
„Dcera se dostala na obě gymnázia.“
Dcera se přestala stresovat a dostala se na obě gymnázia. Otázky nanečisto také pomohly dceři s orientací ve skutečném testu.
„Syn se naučil správně vyplňovat záznamové archy.“
Syn se naučil správně křížkovat odpovědi a vypisovat je do záznamových archů. Díky tomu se dostal na oba maturitní obory.
„Atmosféra reálných testů byla pro syna přínosem.“
Pro syna byly velmi přínosné přijímací zkoušky nanečisto, kdy si mohl představit atmosféru opravdových testů.
„Syn obdržel know-how k úspěšnému vyplnění testů.“
V průběhu přípravy na víceleté gymnázium jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo. Studenti díky tomu měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podpořit i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů.
„Dcera ocenila hlavně praktické rady a stanovení priorit.“
Dcera se dostala na obě školy. Dle jejího vyjádření jí přijímačky nanečisto značně pomohly k úspěchu. Ocenila hlavně praktické rady jak postupovat při řešení úloh, jakým způsobem si stanovit priority a samozřejmě jak vůbec vyplňovat záznamové archy. Děkujeme za pomoc a určitě využijeme vašich služeb při přípravě k maturitě.
„Zkoušky nanečisto snížily stresovou zátěž“
Příprava na přijímací zkoušky a též absolvování “ zkoušek nanečisto” dceři pomohly dostat se na obě gymnázia. Zkoušky nanečisto velmi pomohly snížit stresovou zátěž díky přesnému zaměření. Kvalitně, cíleně a přesně zadané otázky pomohly orientaci a zvládnutí u státních přijímacích zkoušek.
Kdy a kde probíhají přijímací zkoušky nanečisto?
Vybírat můžete z 9 měst po Česku a vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto v reálné atmosféře s dalšími studenty a lektorem coby zadávajícím.
Aktuálně již nejsou žádné volné termíny.

Jak probíhají přijímací zkoušky nanečisto?
Přijímací zkoušky nanečisto pořádáme v přesné simulaci ostrých zkoušek, konají se na našich pobočkách nebo v učebnách základních a středních škol jednotlivých měst za přítomnosti našich lektorů. V jeden den absolvují studenti dva didaktické testy (z matematiky a českého jazyka), které pro nás připravují zkušení lektoři daných předmětů.
Svou strukturou i složitostí jednotlivých úloh odpovídají aktuálním zadáním, jako je tomu u státní přijímací zkoušky od společnosti CERMAT. Vždy začínáme testem z matematiky, který trvá 70 minut, následuje 15minutová přestávka na občerstvení a krátký odpočinek a pokračujeme testem z českého jazyka, který zabere 60 minut.
Díky tomu student získá relevantní přehled, jak náročné testy jsou, jaký je časový rámec, během kterého je musí stihnout, a současně si s každým dalším testem zvyká na celý koncept přijímaček a v den D jej nemůže nic překvapit.
Jak probíhají přijímačky nanečisto na doma?
Pokud jste zakoupili přijímací zkoušky na doma, je v roli zadávajícího rodič nebo jiná zodpovědná osoba. Až bude dítě test psát, doporučujeme, abyste u toho byli přítomni a dodrželi časový limit. Pokyny pro psaní testu vám zašleme na váš e-mail.
Děti mají vždy 10 minut prostor na shrnutí podmínek testu, dotazy a také na přípravu pomůcek. Stůl, u kterého děti píší, by měl být prázdný, s výjimkou povolených pomůcek. U zkoušek děti nemohou opustit místnost, ani se občerstvit, kontrola těchto věcí je jen na vás.
Kdy má student dorazit a co si má vzít s sebou?
V den prezenčních přijímacích zkoušek nanečisto se na pobočku dostavte nejpozději 15 minut před zahájením testování. Studenti budou usazeni do učebny a připraví se na zahájení. Detailní pokyny včetně adresy a času zahájení vám přijdou do e-mailu, který jste vyplnili v objednávce.
Vezměte si s sebou stejné pomůcky, které vyžaduje CERMAT u reálných přijímacích zkoušek. Negumovatelnou černou nebo modrou propisku a rýsovací potřeby – kružítko, pravítka vč. trojúhelníku a úhloměr. Kalkulačka ani Pravidla českého pravopisu nejsou povoleny.
Kolik je termínů?
Prezenční přijímací zkoušky nanečisto probíhají každou sobotu od prosince do začátku dubna. Můžete také zakoupit variantu testu na doma, který můžete absolvovat kdykoliv sami chcete.
Mohu měnit termíny v průběhu přijímacích zkoušek nanečisto?
Stejně jako při doučování, i v termínech konání přijímaček nanečisto se snažíme být maximálně flexibilní, a termíny si tak můžete změnit podle vašich potřeb. Pokud zrušíte termín 14 dní před konáním přijímacích zkoušek nanečisto, nebude vám účtován žádný storno poplatek a zrušený termín můžete vyčerpat v jiný den, který si sami zvolíte v našem kalendáři.
Pakliže byste chtěli závazný termín zrušit později, není možné termín omluvit a přerezervovat, protože vám držíme místo, které mohl dříve využít jiný student. Abyste však o svůj test úplně nepřišli, jako kompenzaci vám nabízíme online test včetně pokynů pro zadávání a klíč správného řešení pro snadnou kontrolu u vás doma.
Škola Populo si vyhrazuje právo v případě nízké účasti kterýkoliv z termínů zrušit a to vždy nejpozději 2 dny před jejich konáním.
Kdo a jak testy vyhodnocuje?
Prezenční přijímací zkoušky nanečisto vyhodnocují naši lektoři, kteří mají s konceptem testů CERMAT bohaté zkušenosti. Výsledky budou k dispozici do 3–5 pracovních dní a sami si je můžete zobrazit v sekci Moje testování nanečisto. Přijímačky nanečisto na doma si vyhodnocujete sami podle klíče správných řešení, který obdržíte do e-mailu uvedeného v objednávce.
Můžeme si koupit jen jeden předmět?
Zakoupit lze vždy jen oba testy společně bez ohledu na to, zda se u nás student doučuje jen jeden z kombinace předmětů.
Můžeme si nechat testová zadání?
Testová zadání si odnášíte ihned po dokončení testování, záznamové archy si můžete vyzvednout na recepci nejdříve koncem dalšího pracovního týdne po konání testů, nebo je na vyžádání zašleme také e-mailem. Doporučujeme si záznamové archy vyzvednout, zjistíte tak chyby při zapisování odpovědí, díky kterým by mohl student zbytečně přijít u ostrých testů o body.
Student má specifickou poruchu učení, je mu testování uzpůsobeno?
Žákům se specifickými vzdělávacími poruchami nabízíme možnost absolvovat zkoušky nanečisto v upravených časových dotacích, 25, 50, 75 i 100 % času navíc na každý test. Tuto variantu je třeba uvést rovnou v naší přihlášce, aby bylo možné uzpůsobit harmonogram psaní testu.
Je však třeba brát na zřetel, že u ostrých zkoušek má student nárok na úpravu časových podmínek pouze, pokud je k jeho přihlášce na SŠ doložen posudek nebo doporučení ze školského poradenského zařízení, např. z pedagogicko-psychologické poradny či pedagogického centra.
Na úpravu podmínek mají nárok studenti:
  • s dyslexií, dysgrafií, dysortografií či dyskalkulií
  • s poruchou pozornosti, učení či chování
  • s poruchou autistického spektra
  • s chronickým onemocněním s medikací, která ovlivňuje pozornost
  • dlouhodobě vzdělávaní v zahraničí
  • se zdravotním postižením či jiným znevýhodněním (zrakovým postižením apod.)
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.