O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kontakt
Učíme prezenčně i online. Nepodceňte situaci, naše kapacity jsou téměř plné. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Testování nanečisto Přijímací zkoušky nanečisto

Přijímací zkoušky nanečisto

Připravte své děti na přijímačky pomocí cvičných didaktických testů a napravte případné nedostatky včas. A nebo si vyzkoušejte přijímačky nanečisto přímo v našich učebnách za asistence lektorů. Zajistěte svým dětem lepší budoucnost.
Přijímací zkoušky nanečisto
Proč vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto?
Větší šance na přijetí
Přijímačky nanečisto zvyšují šanci na úspěšné přijetí na SŠ. Děti poznají jejich průběh, zbaví se strachu z neznámého a zvýší si sebevědomí, což jim pomůže u reálných testů.
Identický typ otázek
Otázky v našich testech jsou typově identické reálným testům, děti se tak dokonale připraví na to, co je čeká na reálných přijímacích zkouškách.
Cenné rady
Všechny testy vyhodnocují naši zkušení lektoři ručně. V lekci následující po testovaní nanečisto děti obdrží praktické rady, na co by se měly zaměřit, jaká jsou jejich slabá místa a jak si lépe procvičit látku.
Zbavíte děti stresu
Děti se seznámí nejen s testy, ale také s administrací před testy nebo s ohlašováním časového limitu. Zbaví se tak chyb pramenících ze stresu.
Varianty přijímacích zkoušek nanečisto
Přijímačky nanečisto ve Škole Populo

790 Kč

Didaktické testy vytvořené Školou Populo (český jazyk + matematika)
Autentická atmosféra psaných přijímacích zkoušek v našich učebnách
Vyhodnocení našimi lektory
Doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
Uzávěrka přihlášek na daný termín je 7 dní před konáním zkoušek
Koupit
ONLINE Přijímačky nanečisto s vyhodnocením

590 Kč

Didaktické testy vytvořené Školou Populo (český jazyk + matematika)
Klíč správných odpovědí
Postup řešení úloh
Doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
Koupit
Vaše zkušenosti s přijímačkami nanečisto
Míra byl přijat na obě gymnázia. Určitě mu pomohlo jak doučování, tak i přijímačky nanečisto. Po „ostrých“ testech byl naprosto v pohodě. Měl z Popula prostě natrénováno.
Anna P., Olomouc
Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školu. Pro syna byly velmi přínosné tzv. zkoušky nanečisto, kdy si mohl představit atmosféru opravdových testů.
Barbora J., Praha
V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo. Studenti díky tomu měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. Lektoři dokázali podpořit i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů.
Bronislava B., Olomouc
Objednávkový formulář
Jsme rádi, že jste se rozhodli vyzkoušet maturitu nanečisto. Vaši objednávku v pracovní dny vyřídíme do 24 hodin.
Na e-mail vám přijde potvrzení objednávky a informace pro další postup.
+420
Jaký je rozdíl mezi variantami testů?
Jedná se o obsahově odlišné varianty testů, které však obsahují typově stejné úlohy. Pokud například vaše dítě již vypracovalo test Varianty A, ale nejste si úplně jistí, zda-li je na přijímačky již dostatečně připravené, můžete si objednat ještě další testy - Varianty B nebo C.
Jak test s dětmi správně psát?
Pokud jste si objednali testy online domů, budete zřejmě v roli zadávajícího vy. Až bude vaše dítě test psát, doporučujeme, abyste u toho byli přítomni a dodrželi časový limit, který na testy děti standardně mívají. Děti mají vždy 10 minut prostor na shrnutí podmínek testu, dotazy a také na přípravu pomůcek. Stůl, u kterého děti píší, by měl být prázdný, s výjimkou povolených pomůcek. U zkoušek děti nemohou opustit místnost, ani se občerstvit, kontrola těchto věcí je jen na vás.
Jak se dozvíme výsledky?
Výsledky Vám zašleme během 5 pracovních dnů na Váš e-mail. Pro identifikaci výsledků z prezenčního testování budete potřebovat pořadové číslo, které bylo Vašemu dítěti přiděleno v den konání testů, a které je shodné s variabilním symbolem pro platbu.
Kdy mám dorazit?
V den zkoušek nanečisto se na pobočku dostavte 15 minut před zahájením testování. Budete usazeni do učebny a připravíte se na zahájení.
Kolik bude termínů?
V letošním školním roce, pokud to situace dovolí, budeme pořádat prezenční zkoušky nanečisto každý víkend. Kdykoliv můžete objednávat testy nanečisto online.
Kdo testy vyhodnocuje?
Testy vyhodnocují naši nejzkušenější lektoři, kteří připravovali obsahovou část testů i metodiku jejich hodnocení dle pravidel CERMAT, a mají za sebou již stovky opravených testů pro přijímací a maturitní zkoušky nanečisto.
Jak test dostaneme a jak jej odešleme k vyhodnocení?
Pokud jste se přihlásili na testování na naší pobočce, po příchodu Vám bude vysvětlen průběh testování. Pokud jste si objednali testy online, testy Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu. Vyplněný test můžete zaslat nazpět na e-mail testynanecisto@skolapopulo.cz. Do 5 pracovních dní vám pak zašleme výsledky.
Můžeme si koupit jen jeden předmět?
Zakoupit lze vždy jen oba testy společně bez ohledu na to, zda se u nás student doučuje jen jeden z kombinace předmětů.
Můžeme si nechat testová zadání?
Ano, testy i záznamové archy si můžete vyzvednout na recepci a například je procvičit v lekci se svým lektorem. Na vyžádání Vám je zašleme také e-mailem.
Co si musím vzít s sebou?
Stejně jako na ostré zkoušky, i na ty naše si s sebou vezměte: dvě pravítka, úhloměr, kružítko, obyčejnou tužku. Kalkulačka ani Pravidla českého pravopisu povoleny nejsou.
Na kolik termínů se můžu přihlásit nebo kolik si jich můžu koupit on-line?
Každý student se může přihlásit na 5 termínů nebo si zakoupit 5 variant testů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.