Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Časté otázky

Časté otázky

Časté otázky
Zajímá Vás, jak funguje doučování ve Škole Populo? Připravili jsme pro vás odpovědi na ty nejčastější dotazy, které nám kladete. Pokud však ani zde nenaleznete odpověď na Vaši otázku, pak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat a my Vám na vše ochotně odpovíme.
Jak postupovat, když mám zájem o doučování?
Stačí vyplnit a odeslat náš poptávkový formulář. Nezapomeňte prosím zadat předmět, o který máte zájem, a upřesnit město, ve kterém by mělo doučování probíhat.
Jaké jsou naše služby?
Specializujeme se na individuální doučování žáků základních a středních škol. Připravujeme studenty na přijímací zkoušky a na maturitu. Vyučujeme široké spektrum cizích jazyků, které ocení i dospělí. Vašim dětem pomůžeme s přípravou na reparát, rozdílové zkoušky nebo i na zápis do školy. O tom, co všechno dokážeme doučit a jak výuka u nás probíhá, se můžete dozvědět v sekci Služby a Doučování.
Jakou formou doučování probíhá?
Každý student má svého lektora, který se mu věnuje individuálně po celou dobu kurzu, pokud nenastane žádná mimořádná událost. Lektora vždy vybíráme na míru dle potřeb klienta. O probírané látce jsou rodiče či samotní žáci pravidelně informováni prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Více se o doučování dozvíte v sekci Služby.
Jak zjistíme úroveň vědomostí žáka/klienta?
Ještě před začátkem doučování má každý klient možnost absolvovat zdarma vstupní test, který nám pomůže zhodnotit jeho vědomosti. Podle výsledků testu následně navrhneme vhodnou formu a intenzitu výuky a doporučíme jeden z balíčků.
Co když zapomenu na lekci?
Aby k podobným situacím nedocházelo, zasíláme studentům/rodičům informativní SMS s termínem, časem a délkou lekce. Pokud by se Vám stalo, že na hodinu zapomenete a nedáte nám vědět s dostatečným časovým předstihem, lekce bohužel propadá.
Co dělat, když musím zrušit lekci?
Pokud víte, že na naplánovanou lekci nemůžete dorazit, je třeba o tom informovat koordinátorky doučování, nejlépe do 24 hodin před začátkem lekce. Při akutních zdravotních či jiných závažných komplikacích Vám lekci omluvíme i brzy ráno v den, kdy má doučování proběhnout.
Je možné se na termínech doučování domlouvat flexibilně?
Pokud se jedná o časové možnosti, snažíme se každému klientovi maximálně přizpůsobit. Jestliže bude Váš lektor souhlasit, nic nebrání tomu, aby termíny byly flexibilní a společně jste se domlouvali na dalších lekcích.
Může se ve Škole Populo doučovat i dospělý?
Výuka u nás probíhá napříč všemi věkovými kategoriemi. Doučují se u nás jak žáci ZŠ, studenti SŠ a VŠ, tak i dospělí a senioři, kteří si například chtějí dodělat maturitu nebo se rozmluvit v cizím jazyce. Ve Škole Populo nehraje věk žádnou roli.
Kde nás najdete?
Doučování může probíhat v celé České republice, respektive v jejich krajských městech. Pokud byste se s námi chtěli setkat osobně, můžete nás navštívit v Olomouci, Brně, Praze, Ostravě, Plzni nebo v Hradci Králové. Pokud si chcete domluvit doučování, ochotně se vám budou věnovat naše koordinátorky doučování, a to telefonicky, nebo e-mailem. Více detailů o našich pobočkách nebo městech, kde doučujeme, naleznete v sekci Kontakty. V sekci Galerie se můžete podívat, jak to u nás vypadá.
Jaká je cena našich služeb?
Cena doučování se odvíjí od délky a intenzity doučování, zvoleného předmětu a formy doučování. Chcete-li se dozvědět více informací, kontaktujte naše koordinátorky doučování. Více o cenách našich služeb naleznete v sekci Ceník.
Jaké předměty vyučujeme?
Spektrum doučovaných předmětů je široké, přesto jsou mezi nimi jasní favorité jako český jazyk, matematika, anglický jazyk či fyzika, které patří k nejžádanějším. Všechny předměty lze také upravit jako přípravu na přijímací nebo maturitní zkoušku. Více informací o jednotlivých předmětech najdete v sekci Doučování.
Jaká je úroveň našich lektorů?
Škola Populo si na kvalitních lektorech zakládá. Doposud nás kontaktovalo více než tisíc lektorů, ovšem aktivní spolupráci jsme navázali jen s desetinou z nich. Naši lektoři jsou pedagogové, studenti či absolventi vysokých škol, kteří jsou odborníky v předmětu, který vyučují.
Jak se ujistím, že mé dítě dorazilo na doučování v pořádku?
Rodičům mladších žáků nabízíme službu informativní SMS, která je jim zasílána po příchodu žáka na doučování. Stejným způsobem vás můžeme informovat také o odchodu žáka ze školy.
Jaká je délka jedné lekce?
Jedna lekce u nás trvá 45 minut, tedy stejně jako ve škole. Máme ověřeno, že právě tato délka je ve většině případů ideální pro efektivitu a soustředění. V případě zájmu si u nás ale samozřejmě můžete domluvit i dvě či více lekcí za sebou.
Poskytujete také online výuku?
Ano! Online výuka se stala velmi oblíbenou formou doučování studentů všech věkových kategorií nejen pro svou flexibilitu, ale také pro možnost doučovat se přímo z práce či z pohodlí domova. Více o průběhu online výuky ve Škole Populo si můžete přečíst v sekci Online výuka.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.