Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Služby Darkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy
Máte ve svém okolí někoho, kdo se touží naučit cizí jazyk, ale nemůže se k tomu odhodlat? Nebo byste snad chtěli pomoci vašim dětem prohloubit si znalosti v problémových předmětech? Ať tak či tak, vouchery Školy Populo jsou skvělým dárkem. Využít je můžete pro všechny předměty a jazyky z naší nabídky. Darujte něco, co má opravdu smysl. Darujte vzdělání!
Jaká je cena voucheru?
Vouchery připravujeme na míru. Zavolejte nám na číslo +420 730 701 601, naše koordinátorky vás ochotně provedou celým systémem. Na základě Vašich představ připravíme cenovou nabídku, abyste si mohli vybrat vhodnou variantu. Následně k voucheru přiřadíme zvolený počet lekcí a zašleme Vám jej. Každý voucher obsahuje unikátní kód, kterým se obdarovaný prokáže.
Jak voucher obdržím?
Jakmile voucher uhradíte, zašleme Vám ho elektronicky k vytištění, nebo na Vámi zvolenou adresu v papírové formě.
Jak dlouho voucher platí?
Platnost voucheru je 1 rok od nákupu. Datum platnosti bude uvedeno na voucheru.
Na co mohu voucher uplatnit?
Díky voucheru můžete čerpat lekce z předmětu, pro který byl zakoupen, až do vyčerpání balíčku. Lekce v poukazu jsou zakoupené pro určitý typ výuky – online nebo prezenční. Pokud si přejete změnit typ výuky, je to možné. Voucher je totiž možné využít jako část platby za kurz, můžete si jej tedy kdykoliv doplnit dalšími lekcemi nebo přejít na jinou formu výuky. Směna hotovosti za voucher není možná.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.