O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Se začátkem nového školního roku výrazně vzrostl zájem o doučování. Rezervujte si u nás jedno z posledních volných míst na čísle +420 730 701 601.
Úvod Výuka jazyků

Výuka jazyků

Výuka jazyků
Nabízíme Vám individuální doučování všech cizích jazyků, od těch nejznámějších až po neobvyklé či exotické. K dispozici jsou Vám zkušení lektoři a moderní systém výuky.
Naši nabídku neustále rozšiřujeme, pokud byste tedy sháněli doučování jazyka, který v seznamu nenajdete, neváhejte se nám ozvat. Uděláme maximum pro to, abychom Vám zajistili lektora i pro neobvyklý cizí jazyk.
Doučujeme prezenční i online formou.
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.