O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kontakt
Přijímáme studenty na nový školní rok. Pro rezervaci doučování vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Reference

Reference

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píše krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete několik referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole doučovat.
Zároveň vyzýváme studenty a klienty, kteří byli s našimi službami spokojeni nebo mají například i návrh na zlepšení, aby se nám ozvali. Váš komentář, hodnocení či připomínku rádi uveřejníme, a pokud budete souhlasit, tak i s Vaším jménem. Napište nám ještě dnes!
Dáváme za A!
Rychlá reakce, ochota doučovat i o víkendu, zpětná vazba - prostě dáváme za A! Děkujeme lektorce Věrce H.
Tavandzi Urania
15. 9. 2021
Kvalita a ochota v jednom místě
Matematika mi na střední úplně nevoněla, a když pro něco zkrátka nemáte žádné nadšení, tak se vám to bude zpravidla učit o něco hůře. Neměl jsem kvůli tomu ty nejlepší známky (žádná úplná hrůza, ale taky žádná sláva), a tak jsem začal hledat doučování. Hledal jsem nicméně stále marně doučování, které by mě nějakým způsobem pro matematiku nadchlo. Pak jsem nicméně narazil na Školu Populo. Pravda, než jsem našel pro mě ideálního lektora, tak to taky chvilku trvalo, ale pak jsem narazil na pana Milana B. Pan Milan uměl skvěle naučit a hlavně uměl všechno vysvětlit poutavým způsobem, že mě matematika začala i bavit a na samotné doučování jsem se těšil. Kromě toho musím vyzdvihnout, že "doučování na míru" není jenom takový náhodný slogan, ale je pravdivý. Doučování si můžete dát kdy vám to časově vyhovuje a je zde značná snaha vám najít toho vašeho ideálního lektora, který vám sedne. K tomu jsem nepotkal jediného zaměstnance či lektora, který by nebyl ochotný vyhovět či by nebyl milý. Škola Populo je i skvěle vybavena, zkrátka pokud něco k výuce potřebujete, budete to mít zpravidla připravené. (Pokud si někdo jiný třeba nepůjčí 15 pravítek.) I samotná cena byla vyhovující pro tak dobré služby. Všem, co se na Škole Populo podílí či v ní pracují, bych chtěl tedy zpětně poděkovat, hlavně panu Milanovi B. Školu Populo můžu jenom vřele doporučit.
Tomáš Pisarčík
12. 9. 2021
Stačilo 10 vyučovacích hodin a syn všechno krásně pochopil
Chtěla bych poděkovat za perfektní přípravu a doučování panu učiteli Lukáši H., které mělo úspěch a můj syn Michal udělal reparát. Stačilo 10 vyučovacích hodin a všechno krásně pochopil. V budoucnu, když bude potřeba, tak se opět určitě ozveme.
Lenka Nguyen
1. 9. 2021
Chtěla bych poděkovat za vynikající přípravu na opravnou zkoušku
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní učitelce Ljubě K. za vynikající přípravu na opravnou zkoušku z češtiny. Hlavně děkuji za její trpělivost a pevné nervy. Dnes jsem vykonala opravnou zkoušku a postoupila do dalšího ročníku. Ještě jednou moc moc děkuji.
Kristýna Kohutiaková
31. 8. 2021
Moc všem děkuji, byla to výborná volba a mého syna teď maturita může posunout dál v životě.
Dnes můj syn Robert udělal reparát se známkou 3. Děkuji škole, koordinátorkám, které na specifický předmět technologie zvuku našly výborného lektora, pana Yurchenka, který syna za 10 lekcí kvalitně připravil. Mile mě překvapilo, že z každé lekce přijde zápis o hodině, a tak jsem už po prvních hodinách věděla, že se jedná o seriózní školu a i syn byl hned po první hodině nadšený. Moc všem děkuji, byla to výborná volba a mého syna teď maturita může posunout dál v životě. Přeji škole Populo hodně dalších spokojených žáků i rodičů .
Jana Burianová
31. 8. 2021
Velmi milé a ochotné koordinátorky hned vše zařídily
Škola Populo mi hodně pomohla a mohu jen doporučit. Zavolala jsem na školu s tím, že potřebuji pomoct připravit na reparát z účetnictví. Velmi milé a ochotné koordinátorky hned vše zařídily a přidělily mi úžasnou lektorku Nikolu Č. Ta mě připravila tak dobře za tak krátkou dobu, že jsem nakonec reparát napsala a od září můžu pokračovat do třetího ročníku. Děkuji moc všem.
Melanie Maierová
30. 8. 2021
Všem doporučuji doučování jedině se Školou Populo!
Chtěla bych moc poděkovat lektorce Tereze H. za velmi profesionální doučování angličtiny mého syna Adama. Stačilo pár hodin a chápal více jak v celém školním roce v distanční výuce. Se Školou Populo již mám dřívější zkušenosti, kdy se syn chtěl dostat na gymnázium a díky lektorce Tereze H. (matematika) a díky lektorce Heleně M. (český jazyk) se syn na vybrané gymnázium dostal. Samozřejmě bych chtěla taky moc poděkovat koordinátorkám za domluvené termíny a vyhledávání těch nejlepších lektorů. Všem doporučuji doučování jedině se Školou Populo!
Květa Hrudnaková
30. 8. 2021
Doučování bylo velmi příjemné a hlavně srozumitelné
Díky vaší lektorce, paní P. Zoubkové, můj syn konečně úspěšně složil maturitní zkoušku z matematiky. Dle slov syna bylo doučování velmi příjemné a hlavně srozumitelné. Sám prohlásil, že 12 lekcí s paní lektorkou mu dalo víc, než několikaleté doučování u jedné paní učitelky. Ještě jednou děkuji za oba a přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti.
Radomíra Šmejkalová
27. 8. 2021
Ještě jednou děkujeme, syn reparát úspěšně zvládl.
Chtěla bych vám moc poděkovat za pomoc mému synovi při doučování českého jazyka k reparátu. Touto cestou bych chtěla hlavně poděkovat paní lektorce L. Konečné za její trpělivost a ochotu při vysvětlování učiva. Určitě ji i vás doporučím!! Ještě jednou děkujeme, syn reparát úspěšně zvládl.
Nina Raisi
27. 8. 2021
Chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu syna na reparát z matematiky. Dnes jej bez větších problémů zvládl.
Chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu syna na reparát z matematiky. Dnes jej bez větších problémů zvládl. Vyřiďte prosím mé poděkování i paním lektorkám. V případě potřeby vás budu opět kontaktovat, byl jsem s vaší prací i přístupem moc spokojený. Přeji hodně spokojených klientů. Děkuji s pozdravem Petr Vlach"
Petr Vlach
26. 8. 2021
Moc děkujeme za kvalitní a profesionální doučování syna
Moc děkujeme za kvalitní a profesionální doučování syna, kterého připravovala paní lektorka Horníková na úspěšně vykonanou opravnou zkoušku z účetnictví. Také velmi děkujeme všem zaměstnancům této společnosti především na pobočce Brno za velmi vstřícný a příjemný přístup.
Radana a Michael Bresserovi
26. 8. 2021
Moc děkuji i za holky, které byly z doučování nadšené!
Chtěla bych touto cestou poděkovat lektorovi Alexandrovi M. za vynikající přípravu dcery a její kamarádky na opravnou zkoušku z informatiky. Holky nejen že zkoušky udělaly, ale komise jim oběma dala výjimečně za znalosti a připravenost výbornou na vysvědčení. Takže pokud někdo dokáže připravit studenty tak, že z klasifikace nedostatečná poskočí na výborná, tak je fakt „dobrej“. Moc děkuji i za holky, které byly z doučování nadšené!
Ivana Šefránková
25. 8. 2021
Lektor svým přístupem dokáže zaujmout
Škola Populo nám hodně pomáhá s doučováním syna (ADHD, porucha pozornosti). Lektor, který ho doučuje, ho svým přístupem dokáže zaujmout a vtáhnout do probírané látky. Jsme moc spokojeni.
Jana Glosová
8. 8. 2021
Toto doučování mi velice pomohlo se posunout.
Dnešním dnem jsem si ze své školy převzala maturitní vysvědčení a moc, moc bych chtěla poděkovat Vám a všem lektorům a celkově celé Škole Populo za spolupráci. Byla jsem maximálně spokojená jak s lektorkami, tak s celkovým přístupem celé školy. Moc se mi u Vás líbilo. Toto doučování mi velice pomohlo se posunout. Vážně Vám moc a moc děkuji za vše.
Kristína, studentka
30. 7. 2021
Online výuku vřele doporučuji.
Ráda bych touto cestou ohodnotila uplynulé lekce doučování českého jazyka. Hodiny pro mne byly velice přínosné po všech stránkách. Osvěžila jsem si problematické gramatické jevy ve cvičeních i formou her, což bylo velice příjemné. Lektorka mi po celou dobu výuky vycházela maximálně vstříc jak v samotných hodinách, tak časově. Oceňuji také vstřícnost a ochotu zaměstnanců školy při vyřizování mých požadavků na výuku. Celý plán byl sestaven tak, aby vyhovoval jak mým časovým, tak finančním možnostem. Škola Populo je důkazem toho, že vstřícný přístup a seriózní jednání je a stále bude klíčem k dalším úspěchům. Celkově jsem byla maximálně spokojená. Online výuku vřele doporučuji. Pokud potřebuje kdokoliv s čímkoliv pomoci a nevíte si rady, neváhejte se na služby školy obrátit.
Lenka Wünšová
30. 7. 2021
Děkujeme všem doučujícím ve Škole Populo
Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc při doučování dcery, která se hlásila na gymnázium. V této nelehké době bylo zapotřebí dětem s učením pomoci. Přesto, že jsem si nebyla jistá, že online doučování bude fungovat, vydali jsme se touto cestou. Za spoustou práce a dřiny byl vidět úspěch. Dcera se dostala na vybrané gymnázium a byla to pro nás všechny opravdu velká radost. Musím uznat, že jde o velkou práci u dětí i lektorů. Děkujeme všem doučujícím ve Škole Populo a přejeme dobré učitele a pilné a naslouchající děti.
Marcela Šťastná
27. 7. 2021
Oceňuji profesionální služby a vstřícnost.
Oceňuji profesionální služby a vstřícnost. Díky výbornému lektorovi Dominikovi Č. si dcera zlepšila známku z fyziky během náročné distanční výuky, ale hlavně učivu porozuměla. Škola Populo vždy vyšla vstříc v termínech nebo např. navýšení hodin. Byli jsme maximálně spokojeni a v případě potřeby určitě zase využijeme možnosti doučování. Děkujeme za profesionální a lidský přístup.
Daniela Mašková
27. 7. 2021
Díky přístupu a trpělivosti se mi podařilo zvládnout maturitní didaktický test
Chtěla bych poděkovat paní koordinátorce Kristýně za doporučení paní lektorky Lujby K. Protože mi velmi pomohla s učením a díky jejímu přístupu a trpělivosti se mi podařilo zvládnout maturitní didaktický test z českého jazyka. Tímto bych jí chtěla velice moc poděkovat!
Adriana Havlíková
27. 7. 2021
V tom je Škola Populo skvělá, že si domluvíte doučování podle vašich časových možností.
S doučováním ve Škole Populo jsem byla velmi spokojená. Paní lektorka Denisa F. a Nikola Č. mi moc v angličtině pomohly a naučily mě to, co jsem neuměla. Byly moc hodné a milé. Díky nim jsem zvládla didaktický test z angličtiny. Skvělou práci odvedly i koordinátorky. Kdykoli, kdy mi nevyhovoval den doučování, napsala jsem zprávu a ihned jsme se domluvily na jiný termín. V tom je Škola Populo skvělá, že si domluvíte doučování podle vašich časových možností. Školu Populo můžu na 100% doporučit. Ještě jednou moc děkuji.
Jana Tománková
27. 7. 2021
Je to tým profesionálů, patří jim náš velký dík.
Byla jsem celkem zoufalá, hledala jsem pomoc pro svého syna a docela náhodou jsem narazila na stránky Školy Populo. Už po prvním telefonickém rozhovoru jsem byla přesvědčená, že tentokrát syn didaktický test z matematiky zvládne. Díky výbornému lektorovi Janu V. se tak stalo. Velký dík patří i koordinátorce Dagmar H., na kterou jsme se mohli kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Je to tým profesionálů, patří jim náš velký dík.
Renata Dočekalová
26. 7. 2021
Ráda bych poděkovala za skvělý přístup a komunikaci
Během června jsem ve Škole Populo absolvovala 4 lekce doučování kvůli opakování didaktického testu z českého jazyka. Nyní už mám opravný didaktický test za sebou a úspěšně! Ráda bych poděkovala za skvělý přístup a komunikaci a především i lektorce Iloně P. za její čas a skvělou přípravu.
Natálie, studentka
26. 7. 2021
Velké poděkování Škole Populo
Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě mého syna na přijímací zkoušky na střední školu. Syn byl úspěšně přijat na obě dvě školy. Profesionální přístup, výborná spolupráce a komunikace, pravidelná hodnocení k proběhlým hodinám. Školu Populo určitě doporučuji!
Pavla D.
25. 7. 2021
Milá komunikace, vstřícnost ohledně termínů
Školu Populo ráda doporučím. Milá komunikace, vstřícnost ohledně termínů. Doučování nám pomohlo na přijímací zkoušky na střední školu.
Alena Tomancová
21. 7. 2021
Služby, co tato škola poskytuje, jsou velice rozsáhlé a kvalitní.
Se službami ve Škole Populo jsme velice spokojeni. Zaměstnanci a lektoři této školy jsou velice příjemní, ochotní a vstřícní. Služby, co tato škola poskytuje, jsou velice rozsáhlé a kvalitní. Líbí se nám individuální přístup lektorů a jejich zpětná vazba. Dále se nám také líbí jejich rychlé reakce na potřeby studentů. Já a moji synové jsme 100 % spokojeni.
Lenka Konečná
21. 7. 2021
Ráda bych poděkovala za doučování, díky kterému jsem úspěšně složila maturitní zkoušku z matematiky.
Ráda bych poděkovala za doučování, díky kterému jsem úspěšně složila maturitní zkoušku z matematiky. Velmi děkuji lektoru Jakubu Z. za jeho příjemné doučování. Ještě jednou moc děkuji celému týmu Školy Populo za zprostředkování a pomoc.
Lenka Bejšovcová
20. 7. 2021
Děkujeme za prima péči při přípravě na maturitu
Děkujeme za prima péči při přípravě na maturitu. Matyáš ji díky vám udělal skvěle. Hodiny z češtiny s panem lektorem Vladimírem B. bavily a inspirovaly. Těšíme se na další spolupráci.
Hana Bělohradská
20. 7. 2021
Trochu jsem se obávala výuky online, ale naprosto zbytečně.
Školu Populo jsme vybrali na doporučení známých a byli jsme naprosto spokojeni. Dcera se hlásila na výběrové jazykové gymnázium a méně si možná i kvůli distanční covidové výuce, která trvala téměř celou devátou třídu, věřila na přijímací zkoušky v matematice. Paní lektorka byla skvělá. Trochu jsem se obávala výuky online, ale naprosto zbytečně. Nejprve s Kristýnkou vyzkoušely, na jaké úrovni v matematice je, odhalily slabší místa a na těch poměrně intenzivně pracovaly. Dcera byla s přístupem paní lektorky moc spokojená a celkem ráda plnila i "domácí" úkoly. Mě jako rodiči vyhovovala zpráva se stručným shrnutím, jak moje dcera pracuje. Tato investice se vyplatí. Mohu jen doporučit.
Michaela Bořutová
16. 7. 2021
Škola Populo opravdu poskytuje služby na velmi vysoké úrovni
Pro svoji dceru, studentku čtyřletého gymnázia, jsem se po některých špatných zkušenostech s lektory vyhledanými přes internet, rozhodl využít služeb Školy Populo. S touto formou doučování jsem velice spokojen. Vybrali jsme předměty, se kterými měla dcera potíže a díky skvělým lektorům se nám podařilo dosáhnout vynikajících výsledků (4 dvojky na posledním vysvědčení). Oceňuji především kvalitu lektorů, jejich flexibilitu a zejména vynikající komunikaci lektor-žák. Výhodou je, že dostávám pravidleně zprávy z doučování o tom, jak byla dcera připravena, zda má s něčím potíže a co zlepšovat. Vzhledem k tomu, že využíváme celoroční vyučování, cenový balíček je výhodnější než při individuálně domlouvané výuce. Škola Populo opravdu poskytuje služby na velmi vysoké úrovni a já jí za dceru velice děkuji.
Prim. MUDr. Marek Hakl, PhD.
15. 7. 2021
V příštím školním roce bude doučování navštěvovat také dcera.
Chtěla bych poděkovat týmu Školy Populo za přípravu syna na maturitní zkoušku z českého jazyka. Díky pravidelným on-line konzultacím, důslednému a kvalitnímu přístupu získal syn v tomto předmětu jistotu a bez problémů zkoušku složil. Rozhodli jsme se, že v příštím školním roce bude doučování navštěvovat také dcera. Děkuji za přístup a perfektní komunikaci mezi doučovaným a vyučujícím.
Marcela Štroblová
15. 7. 2021
Děkuju a doporučuju všem.
Rád bych Vám tímto velice poděkoval za přípravu mé dcery z českého jazyka a z matematiky. Díky Vám se dostala na obě dvě školy. Děkuju a doporučuju všem.
Radoslav Zaďko
15. 7. 2021
S doučováním jsem byla maximálně spokojena
S doučováním jsem byla maximálně spokojena. Potřebovala jsem pomoct s přípravou na ústní zkoušku z Ekonomické němčiny B2 na vysoké škole, jelikož cizí jazyky jsou má slabá stránka. Pan Jakub K. byl naprosto skvělý. Pomohl mi s přípravou, vše mi náležitě vysvětlil, měl se mnou svatou trpělivost a moc mi pomohl se rozmluvit. Organizace celého doučování byla taky naprosto skvělá.
Alexandra Crhová
30. 6. 2021
I přes všechnu náročnost této pandemické doby to holky společně zvládly, a dcera úspěšně odmaturovala z anglického jazyka.
Ráda bych zaslala hodnocení pro lektorku Zuzanu K., která se poctivě celý rok věnovala mojí dceři s doučováním anglického jazyka v posledním maturitním ročníku. Dcera má s učením problémy, vše potřebuje vícekrát vysvětlit, ale jak jsem zjistila, není sama. Když jsme doučování na konci 3. ročníku domlouvali a začali již o letních prázdninách, nikdo netušil, že se učitelka s dcerou uvidí face to face pouze 2x. Díky za to, že mohla probíhal aspoň on-line dvouhodinovka každý týden. I přes všechnu náročnost této pandemické doby to holky společně zvládly, a dcera úspěšně odmaturovala z anglického jazyka. Jedno prosté a velké díky patří tedy od nás Zuzance a další velké díky určitě všem ve vašem týmu Školy Populo, že takto pomáháte rodičům a dětem zvládnout jejich přípravu do školy v tomto obzvlášť nelehkém období. Věřím, že když bude v budoucnu zase potřeba, jistě se na vás obrátíme. Přeji všem, aby se dařilo lépe a VY abyste měli za sebou pořád skvělé výsledky s dětmi a studenty. Přeji hezké prázdniny.
Marcela Vystrčilová
30. 6. 2021
Děkujeme za skvělý přístup a hlavně trpělivost při přípravě našich dětí
Chtěli bychom tímto poděkovat všem lektorkám, jmenovitě paní Hájkové, slečně Altmanové, Jarošové a paní Klinger za skvělý přístup a hlavně trpělivost při přípravě našich dětí. Domníváme se, že všechny lektorky přispěly nemalou mírou k úspěchu u přijímacích zkoušek na víceleté gymnázium. Nejen svými odbornými znalostmi a lektorskými dovednostmi, ale také ochotou a schopností podpořit, hlavně v případě dílčích nezdarů. Děti se na hodiny Popula vždy těšily a byly motivovány touhou uspět, k čemuž lektorky také nemalou mírou přispěly. Pro děti bylo potěšující také možnost krátce probrat i některá mimoškolní a nevýuková témata jako například psy, Minecraft...Myslím si, že tato konverzace přispěla k upevnění vazby mezi lektorkami a našimi dětmi.
Grimmovi
30. 6. 2021
Velmi přínosné jsou pro mne zpětné vazby
Velmi Vám děkuji za práci, kterou jste s Amálkou dělali. Vidím na ní pokroky, vždy se na lekci těšila. Velmi přínosné jsou pro mne Vaše zpětné vazby.
Květoslava Kacířová
23. 6. 2021
Na doučování jsem se těšila, a byl to pro mě příjemně strávený čas.
Ráda bych se podělila o svou zkušenost z doučováním ve Škole Populo. Se zprostředkováním doučování jsem byla velmi spokojená. Mile mě překvapila reakce ze strany Školy Populo, kdy jsem byla nespokojená se svým lektorem. Změna lektora nebyl žádný problém a proběhla během hodiny. Při přidělení nové lektorky paní Jany K. se mi doučování na maturitní zkoušku z matematiky a účetnictví stalo zábavou. Během 3 měsíců mě paní lektorka dokázala připravit na maturitní zkoušku z účetnictví. Na začátku jsem z účetnictví neuměla vůbec nic a po hodinách s paní lektorkou jsem zvládla maturitní zkoušku na 1. Z matematiky jsem měla za sebou už 3 pokusy, které jsem nezvládla úspěšně. Paní Jana K. mi dokázala vysvětlit a naučit i matematické operace, na které bych si předtím netroufla a raději vynechala. A nakonec, to co se mi zdálo nejtěžší, jsem u maturitní zkoušky vypočítala bez problému. Díky doučování jsem si začala více věřit, poznala jsem své silné stránky v matematice. Po celou dobu jsem byla motivována a podporována od paní lektorky. Na doučování jsem se těšila, a byl to pro mě příjemně strávený čas. Paní lektorku bych ocenila za její profesionalitu, příjemný přístup, vstřícnost s domlouváním termínů, rychlou a bezproblémovou komunikaci, trpělivost a srozumitelné vysvětlení. Jsem moc ráda za zprostředkování doučování od Školy Populo a za skvělou lektorku která mi byla přiřazena. Školu Populo mohu jen doporučit.
Klára Mzyková
21. 6. 2021
Bez Vás by cesta k úspěšnému výsledku byla určitě složitější
Chtěl bych Vám poděkovat, jelikož jsem byl v testu z účetnictví na mé poměry velice úspěšný, a to dokonce na 93 %, takže dle ředitelky známka za 1. Bez Vás by cesta k tomuto výsledku byla určitě složitější, možná i nemožná, takže moc děkuji. Ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji.
Daniel Anýž
21. 6. 2021
Jsem moc ráda, že jste dceři pomohli na cestě za jejím snem
Jsem moc ráda, že mohla dcera navštěvovat Školu Populo a že jste jí pomohli na cestě za jejím snem. Současná doba přeje připraveným a to ona, díky Vám, byla. Moc Vám děkuji za milý a trpělivý přístup jak k dceři, tak ke mně.
Lenka, maminka
18. 6. 2021
V testu z účetnictví jsem byl na moje poměry velice úspěšný
Chtěl bych Vám poděkovat, jelikož jsem byl v testu z účetnictví na moje poměry velice úspěšný, a to dokonce na 93%, takže dle ředitelky známka za 1. Bez Vás by ta cesta k tomuto výsledku byla určitě složitější, možná i nemožná, takže moc děkuji. Ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji.
Daniel Anýž
17. 6. 2021
Chci poděkovat za vstřícné jednání a příjemnou komunikaci
Chtěla bych touto cestou poděkovat za lekce doučování. Byli jsme s lektorem velice spokojeni. Také chci poděkovat za vstřícné jednání a příjemnou komunikaci. Ještě jednou moc děkuji.
Jindra Spáčilová
16. 6. 2021
Angličtina začala syna konečně bavit
Syn je studentem gymnázia a se slečnou lektorkou Madlen O. ho angličtina začala konečně bavit. Pochopil časy daného jazyka a rozmluvil se. Po návratu z distanční výuky do školy zvládl závěrečné písemky chvalitebně a i paní profesorka zaznamenala velký pokrok. Slečna lektorka je velice trpělivá.
Jitka Sedláčková
16. 6. 2021
Se Školou Populo jsme byli velice spokojeni
Tímto chci poděkovat za doučování syna Tomáše v německém jazyce. Se Školou Populo jsme byli velice spokojeni, využili jsme Vás již poněkolikáté, a vždy vše proběhlo k plné spokojenosti - český jazyk, matematika, německý jazyk. Lektoři byli připravení, a pokud to bylo nutné, vždy se operativně řešila změna hodin, lektora... Velice nám to pomohlo a s ohledem na tuto zkušenost nevylučuji, že v případě nutnosti se na Vás v budoucnu opět obrátíme.
Věra Vydrová
15. 6. 2021
Dcera byla maximálně spokojená
Velké poděkování patří celému týmu pobočky v Olomouci a hlavně lektorce Daně Ch. a lektorce Adéle K. za perfektní přístup a spolupráci při přípravě dcery na víceleté gymnázium. Dcera byla maximálně spokojená a jistě využijeme Vašich služeb i v budoucnu.
Zlata Fucimanová
14. 6. 2021
Komunikace se Školou Populo byla vždy na jedničku
Dovolte mi, abych se podělila o zkušenost s doučováním ve Škole Populo. Již v prvním pololetí 8. třídy jsme se děsili přijímaček a navíc syn přinesl své dosud nejhorší vysvědčení - průměr 1,75. Hledali jsme doučování "jeden na jednoho", ne tedy plnou třídu zájemců a jednoho vyučujícího, ale někoho, kdo se bude věnovat jen synovi. Přes různé zvláštní nabídky na internetu jsme se dopracovali až k profíkům, tedy ke Škole Populo. V březnu 2020 jsme začali s doučováním a nikdo netušil, že přijde covid. Nastala tedy krátká pauza, ale velmi brzo jsme naskočili do distanční formy doučování, která synovi kvůli tomu, že mu odpadlo dojíždění, maximálně vyhovovala. Sice jsme měli zaplacené doučování k přijímačkám, ale když se ve škole vyskytl problém ("Zítra píšeme písemku z matematiky a já tomu vůbec nerozumím!"), nebyl žádný problém toto vykomunikovat se Školou Populo. Byli schopni zařídit ze dne na den doučování požadované látky, a to včetně jiných předmětů než jen matematika a český jazyk! Jak dopadnou přijímačky jsme nevěděli, ale průměr na konci 8. třídy byl již 1,5 a v pololetí 9. třídy 1,25. Přijímačky se povedly, syn se dostal na OBĚ střední školy a nám spadl obrovský kámen ze srdce. I na třídních schůzkách slyším jen samé pochvaly, k jak velkému zlepšení ve vědomostech došlo. Syn sám udává, že bez Školy Populo by se na střední školu nedostal, a že by přijímačky nezvládl, protože různé "záludnosti" letošních přijímaček uměl správně vyřešit právě kvůli doučování. Komunikace se Školou Populo byla vždy na jedničku. Nebyl problém zrušit hodiny a domluvit se na náhradních termínech (nemoc apod.), z jejich strany vždy velmi vstřícné vystupování. Momentálně čekáme, jak syn zvládne přestup na střední školu. Ale už nyní víme, že s přípravou na přijímací zkoušky druhého syna si též velmi rádi necháme pomoci a poradit od Školy Populo. Velké díky všem lektorům a koordinátorům za jejich pochopení i profesionalitu. Vřele doporučujeme všem, kdo se - stejně jako my - bál přijímacích zkoušek. Doučování dětem dodá nejen vědomosti, ale i sebevědomí, které je u přijímaček tak moc potřeba.
Ondrouškovi
14. 6. 2021
Na vašem typu doučování je prima, že jste naprosto flexibilní a přizpůsobíte se potřebám a času dítěte
Na vašem typu doučování je prima, že jste naprosto flexibilní a přizpůsobíte se potřebám a času dítěte. Děkuji oběma lektorům, paní Kamile B. a panu Jaromírovi H., kteří připravovali mého syna Marka k přijímacím zkouškám na SŠ, byli skvělí.
Martina Douglas
14. 6. 2021
Škola Populo a její doučování byla pro mou dcerku opravdu přínosem
Škola Populo a její doučování byla pro mou dcerku opravdu přínosem. Díky ní se dostala na vysněné gymnázium. Na doučování s lektorkou Aničkou K. se vždy těšila, učivo bylo procvičováno pečlivě a výklad byl srozumitelný. Školu Populo mohu jen a jen doporučit!
Petra Lengálová
12. 6. 2021
Rozhodně všem doporučuji!
Během léta jsem měl v Plzni doučování anglického jazyka u lektorky Lucie Č. a nelituju toho. Díky ní jsem udělal certifikát na B2 a maturitní didaktický test za 1. Takže vřele doporučuji. Také jsem měl přípravu na didaktický test z českého jazyka a ten jsem také úspěšně zvládl. Hlavně si nemůžu vynachválit přátelský přístup paní ředitelky Zuzany F. Vždy jsme spolu vše, k mé spokojenosti, vyřešili. Rozhodně všem doporučuji!
Filip Jančík
12. 6. 2021
Doučování ve Škole Populo moc doporučuji
S doučováním jsem byla velmi spokojená, skvělý přístup všech. Paní lektorka byla moc milá a velmi mi pomohla s doučováním angličtiny. Díky ní jsem úspěšně odmaturovala a za to jí moc děkuji. Doučování ve Škole Populo moc doporučuji.
Marie R.
10. 6. 2021
Děkuji za profesionální přístup
Chtěla bych tímto Škole Populo poděkovat za úžasný přístup, jak paní ředitelky pobočky, Zuzany F., tak pana lektora Michala D. Přihlásila jsem syna na doučování středoškolské matematiky. Ačkoli se potvrdilo, že neúspěch syna ve škole nebyl vinou nedostatečných znalostí, velmi mu (a v konečné fázi i nám jako rodičům) tato škola pomohla. Pan Michal D. je jako lektor skvělý, ukázal synovi další možnosti řešení příkladů a motivoval ho i psychicky. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup, který bohužel u některých pedagogů postrádám. Školu Populo tedy mohu jen a jen doporučit!
Kateřina Vachová
10. 6. 2021
Školu Populo doporučujeme a sami její služby využijeme znovu
Syn se díky přípravě ve Škole Populo umístil při přijímacích zkouškách na gymnázium na předních příčkách. Bez pomoci Školy Populo by to určitě tak dobře nezvládl. Velký dík lektorovi panu Patrikovi S., který syna od podzimu doučoval z matematiky i češtiny. Během celé spolupráce se nevyskytl vůbec žádný problém. Pan lektor i vedení pobočky komunikovali naprosto příkladně. Školu Populo doporučujeme známým a sami její služby využijeme znovu za 3 roky, kdy se na přijímací zkoušky bude připravovat mladší dcera. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.
Jáchym Novotný
10. 6. 2021
Jsme za Populo moc vděční, vyšli nám vždy vstříc
Moc bychom chtěli poděkovat za přípravu na maturitu u paní lektorky Jany P. Syn už měl v podstatě poslední šanci udělat didaktický test z českého jazyka. Paní lektorka byla vždy perfektně připravena a i přesto, že má syn upravené podmínky u maturity (s asistentem a navýšeným časem), probírali soustavně látku tak, aby byl syn téměř stoprocentně připraven. Nakonec didaktický test zvládl na 82 %, což myslím, že je velmi dobrý výsledek. Jsme za Populo moc vděční, vyšli nám vždy vstříc jak časově, tak výukou a organizací celého kurzu. Pokud bychom chtěli další vzdělávání, určitě bychom se zase na Školu Populo obrátili. Příprava byla velmi kvalitní. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Alena Pondělíčková
9. 6. 2021
Děkuji Škole Populo za přípravu syna k přijímačkám
Děkuji Škole Populo za přípravu syna k přijímačkám. Dostal se díky závěrečné cílené výuce na obě školy s výborným výsledkem v pořadí přijatých uchazečů. Doučování formou 1 učitel vs. 1 žák je opravdu efektivní a v porovnání s doučováním ve skupině nesrovnatelně intenzivnější se zaměřením na znalosti či nedostatky jednotlivce, což ve skupině není možné přizpůsobit. Tedy výuka touto formou pak finančně vychází mnohem výhodněji a s lepšími výsledky. Děkuji a doporučuji!
Kamila H.
9. 6. 2021
Opravdu chválím a velké díky!
Moje dcera se připravovala na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka na střední školu. Z matematiky rok a půl, z českého jazyka rok. Vypadá to zbytečně dlouho, ale do přípravy zasáhlo covidové období a školní příprava vázla. Lekce tedy probíhaly online, a to bez problémů. Obě lektorky byly příjemné a empatické, vycházely maximálně vstříc našim požadavkům. Opravdu chválím a velké díky!
Romana Nyklová
9. 6. 2021
Chtěla bych poděkovat za vstřícný a profesionální přístup
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za vstřícný a profesionální přístup a lektorům Janu M. a Romanovi V. za kvalitní výuku a praktické rady při přípravě syna k přijímacím zkouškám z matematiky. Syn byl přijat na gymnázium v Olomouci.
Kateřina Rozehnalová
9. 6. 2021
Profesionální a přitom přátelské vedení lekcí
Ráda bych touto cestou poděkovala lektorkám Školy Populo, zejména slečně Dominice H. a Elišce Š. za profesionální a přitom přátelské vedení lekcí a za podporu sebedůvěry žáka k přijímacímu řízení. Dcera byla přijata na obě gymnázia v Olomouci.
Kateřina Vrbová
9. 6. 2021
Dcera se dostala na obě gymnázia.
Dcera absolvovala letos přípravu na přijímací zkoušky přes Školu Populo a já bych touto cestou chtěla poděkovat lektorovi Patriku S. za pomoc s přípravou. Dcera se nakonec dostala na obě gymnázia.
Petra Vejmolová
9. 6. 2021
Dcera byla spokojená, pracovalo se jí s Vámi velmi dobře
Mnohokrát děkuji za Vaši práci s mojí dcerou Mariánkou. Dcera byla spokojená, pracovalo se jí s Vámi velmi dobře. Vysvětlovanou látku v matematice pochopila a ve škole se zlepšila. Dostala pochvalu i od učitele ve škole. Tímto bych ráda poděkovala také lektorce Barboře D., která dceru matematiku doučovala.
Regína Pacovská
8. 6. 2021
Díky Škole Populo se dceři daří přiblížit splnění jejího snu
Díky lektorům a koordinátorkám výuky Školy Populo se naší dceři Kláře daří s výbornými výsledky spojit studium na Mensa gymnáziu s časově náročnou sportovní přípravou a přibližovat se tak splnění svého snu - získání golfového stipendia na univerzitě v USA. Děkujeme!
Martina Sionková
8. 6. 2021
Vaši školu mohu jedině doporučit
Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou spolupráci, milý a vstřícný přístup a profesionální vedení. Doučování synovi dalo sebevědomí a jistotu, že matematiku zvládá. Díky tomu z matematiky prospívá. I lektorovi Štěpánovi N. patří naše díky, byl skvělým doučujícím. Vaši školu mohu jedině doporučit. Kdyby bylo v budoucnu potřeba, obrátíme se jednoznačně na Vás.
Jana Matolínová
8. 6. 2021
Rozhodně bych Vás doporučila dalším rodičům
Chtěla bych poděkovat Vám a hlavně panu vyučujícímu Alexandru T. za doučování mojí dcery Aničky. I přes její přístup k učení jí hodiny pomohly dostat se na střední školu, o kterou stála. Určitě si, až přijde čas, zajistíme lekce přípravy na přijímačky z obou předmětů i pro syna Honzu, který je momentálně v 5. třídě. Moc děkuji panu učiteli za trpělivost, se kterou musel snášet její pubertální chování. Rozhodně bych Vás doporučila dalším rodičům.
Jana Marková
8. 6. 2021
Těšíme se na další rok spolupráce
Chtěla bych poděkovat paní lektorce Daniele B. za doučování mého syna Honzy. Především za nesmírnou trpělivost, které je u něj potřeba opravdu hodně. Určitě mu tyto lekce pomohly. Těšíme se na další rok spolupráce a pokud zůstane na dosavadní škole, tak i na roky další. Snad již při osobních hodinách.
Jana Marková
8. 6. 2021
Maturitu máme úspěšně za sebou
Chci moc poděkovat za skvělé doučování celému Vašemu týmu a zvláště slečně lektorce Kamile. Maturitu máme úspěšně za sebou. Určitě doporučuji. Velké díky.
Dana Černá
7. 6. 2021
Váš přístup byl profesionální a lidský
Naše dcera se dostala na obě školy a myslím, že to bylo jen zásluhou doučování přes Vaši společnost. S Vašimi službami jsme byli velice spokojeni. Váš přístup byl profesionální a lidský. Moc se mi líbilo, že i když dcera ze začátku nebyla nadšená, později se i na doučování těšila. Je pro mě útěchou, že kdykoliv by měla problémy ve škole s nějakým předmět, neváhala bych využít Vaše služby. Mockrát děkuji za Váš přístup.
Marie Chromcová
5. 6. 2021
Jste skvělí, děláte svou práci výborně
Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za přípravu mého syna Patrika na přijímačky na střední školu. Paťa byl přijat do Uničova na Obchodní akademii. Zvláštní poděkování ale patří paní Kolářové a panu Květoňovi, ti mají největší zásluhu na tom, že se Paťa dostal v prvním kole na Obchodní akademii. Pro nás jste ""NEJLEPŠÍ"", dle Paťových slov - ""bez nich bych to nedal"". Paťa je strašný trémista, myslím, že tohle může potvrdit i pan Květoň, asi hodil trému za hlavu a šel do toho naplno. Úspěch se dostavil, byl přijat a to je hlavní. Ještě jednou Vám chci poděkovat za oba mé syny, vloni slečna Hanáková připravovala Kubu na opravný didaktický test z ČJ, letos Paťa přijímačky. Jste skvělí, děláte svou práci výborně, na jedničku s hvězdičkou :-) Dělejte ji takto dál :-) Přeji Vám mnoho spokojených rodičů (jako jsme my) a šťastných studentů (jako jsou mojí synové).
Sylvie Vyroubalová
4. 6. 2021
Velmi děkujeme za celou pololetní práci
Velmi děkujeme za celou pololetní práci lektorce Klárce, má dvanáctiletá dcera se v biologii výrazně zlepšila a je zase o kus blíže svému snu. Nejenže do školy chodila dobře připravená, ale co si ceníme na přínosu paní lektorky ještě víc - naučila ji, jak na to. Doporučujeme!
Tereza Novosadová
4. 6. 2021
Vše proběhlo na výbornou
Syn absolvoval u Školy Populo přípravu z matematiky na přijímací zkoušky na SŠ. Vše proběhlo na výbornou. Mohu ocenit velmi vstřícný a profesionální přístup školy a lektora pana Hendrycha. Jeho trpělivost, kvalitní výuka a kamarádský přístup pomohl synovi v přípravě na zkoušky - byl přijat na obě SŠ. Školu Populo mohu jen doporučit!
Roman Absatz
4. 6. 2021
Ještě jednou děkuji a pokud budeme potřebovat, určitě se na Vás opět obrátíme
Co se týká hodnocení výuky mého syna tak jsem byl velmi spokojený. Sice jsem nebyl ani u jedné vyučovací hodiny přítomný, ale syn byl spokojený z přístupu lektora (pan Vala), protože se spolu mohli bavit hned jako když se znají delší dobu. To oceňuji asi nejvíc (prolomení ledů hned v úvodu). Využívali jsme pouze pár vyučovacích hodin než půjde syn na přijímačky aby si ještě dopiloval věci kde si není jistý popř. které mu nejdou. Vše proběhlo v pohodě a syn byl následně přijatý na obě školy kde přijímačky dělal. Zároveň bych chtěl pochválit rychlost a přístup koordinátorky, která mi výuku zařídila rychlostí blesku během několika hodin a k mé maximální spokojenosti (já myslel, že doučování už není možné v tak krátké době a těsně před konáním přijímacích zkoušek sehnat). Ještě jednou děkuji a pokud budeme potřebovat, určitě se na Vás opět obrátíme.
Vladimír Brda
3. 6. 2021
Školu Populo mohu doporučit
Dcera absolvovala u Školy Populo přípravu z matematiky na přijímací zkoušky na SŠ. Vše proběhlo na výbornou, i přesto, že výuka musela probíhat on-line. Lektor pan Lukáš Havránek byl velmi vstřícný, komunikativní a velmi dobře dokázal látku, kterou dcera nechápala, vysvětlit. Dcera se dostala na obě střední školy, na které se hlásila. A z matematiky, i přesto, že to není její šálek kávy, měla dobrý bodový výsledek. Školu Populo mohu doporučit!
Ella Maršálková
3. 6. 2021
Školu Populo doporučuji k přípravě na přijímací zkoušky na střední školu, osmileté i čtyřleté gymnázium
Školu Populo doporučuji k přípravě na přijímací zkoušky na střední školu, osmileté i čtyřleté gymnázium. Je možné individuální nastavení výuky dle požadavků žáka. Lektoři velmi ochotně vysvětlují postupy řešení úloh Cermatu, poukazují na různé chytáky, doporučují, jak si správně zorganizovat čas při přijímací zkoušce. Doporučuji začít s přípravou minimálně 3 měsíce před zkouškami, jednou týdně. Obě moje děti se připravovali na přijímací zkoušky se Školou Populo a byli velmi úspěšné. Paní učitelka Heryánová měla velmi aktivní přístup a zájem o vysvětlení. Osobně preferuji kontaktní výuku, ale i realizace distanční formou byla dokonalá.
Radka Kozáková
2. 6. 2021
Rádi služeb využijeme v případě potřeby i v budoucnu
Dcera využila služeb školy Populo při přípravě na JPZ z ČJ a M. Byla jsem spokojena s pečlivou přípravou podkladů do lekcí, s velmi vstřícným a milým přístupem lektorů v hodinách - sl. Fujeríkové a pana Lastiče. Dcera byla s vedením lekcí spokojena, a díky této přípravě pak nebyla na zkouškách zaskočena. Děkuji za dobrou přípravu a ať se vám i nadále daří. Rádi služeb využijeme v případě potřeby i v budoucnu."
Zuzana Pospíšilová
2. 6. 2021
Chtěl bych poděkovat Škole Populo
Chtěl bych poděkoval škole Populo a paní lektorce Veselé za kvalitní přípravu syna na přijímací zkoušky z matematiky. Syn byl přijat na gymnázium v Olomouci.
Petr Slavíček
2. 6. 2021
Výsledky v podobě lepších známek z matematiky
Maximální spokojenost s přístupem školy a hlavně samotného lektora p. Lastiče. Super komunikace a hlavně výsledky v podobě lepších známek z matematiky. Díky moc.
Kateřina Albrechtová
31. 5. 2021
Velmi si cením přístupu Školy Populo
Jsem spokojena s tím, jak lektorky školy Populo pomohly připravit mého syna na přijímací zkoušky na elitní gymnázium v Olomouci. Syn byl úspěšně přijat, a to i v době, kdy téměř rok kvůli pandemii Covid-19 nemohl chodit řádně do školy a byl odkázán na distanční výuku zrovna v kritické 9. třídě. Proto si velmi cením přístupu školy Populo, lektorky významně pomohly synovi v systematické přípravě na těžké přijímací zkoušky. Školu Populo doporučuji.
Johana Šrámková
28. 5. 2021
Velké poděkování patří celému Vašemu týmu
Velké poděkování patří celému Vašemu týmu. Syn se dostal na vytouženou střední školu. I v tak těžké době, jako byla on-line výuka, jste byli velmi profesionální. Moc díky.
Alena Špalková
28. 5. 2021
Školu Populo určitě doporučuji. Byla to výborná zkušenost, za kterou upřímně děkujeme!
Školu Populo určitě doporučuji. Oceňujeme vstřícný přístup, flexibilitu, pečlivost, osobní nasazení, poskytování zpětné vazby a průběžných doporučení studentovi i rodičům. Organizace lekcí je dobře postavená, včetně připomenutí blížící se lekce. Koordinátorky školy vždy spolehlivě zajistily, co bylo potřeba. Ačkoliv syn u přijímaček na 8-leté gymnázium nakonec neuspěl, spolu s lektory odvedli spoustu práce, která ho bavila, a zároveň dost posunula, až je mi líto, že s lekcemi dál nepokračujeme :) Byla to výborná zkušenost, za kterou upřímně děkujeme!
Jana Bursíková
27. 5. 2021
Vaše doučování na míru mému synovi velmi pomohlo
Moc bych chtěla Vaší škole poděkovat. Vaše doučování na míru mému synovi velmi pomohlo a díky tomu byl přijat na střední školu, kterou si vybral. Velké poděkování patří také panu lektorovi na matematiku i lektorkám českého jazyka.
Andrea Ptáčková
27. 5. 2021
Přeji hodně úspěchů a spoustu dalších spokojených zákazníků!
Adélka byla úspěšně přijata na gymnázium, a tak bych ráda poděkovala i Vám, protože jste k tomuto úspěchu přispěli velkou měrou. Díky za přístup, flexibilitu a lidský postoj, protože zejména to pomohlo dceři k tomu, že si hodiny užila. Přeji hodně úspěchů a spoustu dalších spokojených zákazníků.
Helena Šafárová
26. 5. 2021
Školu Populo mohu vřele doporučit všem, kteří nemají rádi zdlouhavé vyřizování a mají zvláštní požadavky na výuku jazyka.
Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. Školu Populo mohu vřele doporučit všem, kteří nemají rádi zdlouhavé vyřizování a mají zvláštní požadavky na výuku jazyka. Má zkušenost z coronavirové krize - hledala jsem pouze kurz konverzace 1 učitel - rodilý mluvčí a 1 student. Vyplnila jsem on-line formuláře 2 škol. Ještě ten den, kdy jsem vyplnila formulář, se mi ozvala pracovnice z centrály Školy Populo. Zjistila, co potřebuji, a dále nasměrovala mou objednávku do Ostravy. S další pracovnicí jsme telefonicky domluvily podrobnosti, upřesnila jsem své požadavky, úroveň, frekvence výuky, počet lekcí a dále už jsem se nemusela o nic starat. Faktura - zaplaceno. Pracovnice mi sehnala lektora a výuka on-line začala za pár dní. Každý týden dostávám e-mailem odkaz na který stačí kliknout a jsem připojena k lekci + hodnocení lekce. Příští týden budu mít 10. lekci (druhá škola se dosud neozvala) a jsem velice spokojená s lektorem i organizací práce. Příště už jinou školu hledat nebudu :). Moc děkuji.
Renáta Rychlíková
25. 5. 2021
Díky, že jste!
Moc děkujeme za přípravu na přijímací zkoušky. Díky vám je Kuba zvládl a dostal se na školu, kam chtěl. Moc vám a celému týmu děkujeme, určitě ještě vaše služby využijeme - čeká nás pak přeci maturita. Díky, že jste!
Markéta Jíšová
24. 5. 2021
Je s vámi skvělá spolupráce, Školu Populo mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit!
Rádi bychom velice poděkovali vaší Škole Populo za možnost doučování matematiky pro naši dceru. Je s vámi skvělá spolupráce, již po prvním telefonickém rozhovoru, kdy jsem hovořila s paní koordinátorkou doučování, jsem měla velmi dobrý pocit z jejího jednání. Měla pochopení, byla příjemná a vstřícná. Vybraná slečna lektorka skutečně dokázala nemožné. Již po pár lekcích byly vidět pokroky, což se samozřejmě za nějakou dobu odrazilo i ve známkách. Do té doby měla dcera v matematice velké problémy. Školu Populo mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit!
Věra Váchalová
24. 5. 2021
Má dcera byla letos úspěšně přijatá na obě gymnázia, kam se hlásila.
Mám velikou radost, že má dcera byla letos úspěšně přijatá na obě gymnázia, kam se hlásila. Ráda bych za sebe i svou dceru moc poděkovala panu lektorovi i Vám za bezvadnou a profesionální organizaci kurzu. Byli jsme moc spokojeni.
Alina Werfeli
24. 5. 2021
Pokud budeme kdykoliv v budoucnu potřebovat pomoc s učením, určitě se na Vás obrátíme.
Moc ráda bych Vám poděkovala za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Syn Dan měl pravidelné doučování z matematiky a českého jazyka a díky lektorce Lence N. přijímačky zvládl s přehledem. Na oba vybrané obory byl přijat, a může si tak vybrat směr, který ho zajímá. Díky doučování také perfektně zvládl distanční výuku v nelehké době. Děkujeme tímto skvělé lektorce Lence N. Pokud budeme kdykoliv v budoucnu potřebovat pomoc s učením, určitě se na Vás obrátíme.
Lenka Stehlíková
21. 5. 2021
Chci Vám poděkovat, má dcera byla přijata na gymnázium.
Dnes má dcera dostala potvrzení o přijetí na gymnázium. Tímto chci poděkovat za poskytnuté doučování Cermat testů. Myslím si, že doučování významně přispělo k získání ""rozdílových bodů"" u přijímacích testů. Kdyby dcera potřebovala něco doučit na gymnáziu, rád se Vám ozvu.
Milan Železný
21. 5. 2021
Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost při řešení problémů, perfektní zpětná vazba od lektorů.
Rádi bychom poděkovali celému týmu Školy Populo za přípravu naší dcery k přijímacím zkouškám na SŠ. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost při řešení problémů (změny rozvrhu na ZŠ a nutnost změn termínů hodin s lektory atd.), perfektní zpětná vazba od lektorů. Po absolvování vstupního testu a zjištění, že na konci prvního pololetí 9. třídy nemají ve škole probránu ještě část učiva z 8. třídy, jsme byli velmi skeptičtí k možnosti úspěšného přijetí dcery na SŠ. Že je způsob online výuky na dceřině ZŠ špatný jsme věděli, ale netušili jsme, že je to až tak zlé. Velké poděkování tímto míří k lektorům, paní Evě J. (český jazyk) a panu Mariánu S. (matematika). Ačkoliv jinak dceři online výuka příliš nevyhovuje, s oběma lektory a jejich výukou byla velmi spokojena a nemohla si jejich přístup a postupy vynachválit. Za nás, rodiče, jim děkujeme za hodnocení z vyučovacích hodin, kdy jsme snadno zjistili, kde dcera potřebuje přidat. Závěrem snad jen výsledky - dcera byla úspěšně přijata na oba obory, na které se hlásila a skončila na 5. místě z 45 a na 6. místě z 29 přihlášených. Na oba obory je přijímáno pouze 10 žáků, takže pro nás všechny vynikající výsledek, kterého by bez přípravy s Vašimi lektory určitě nedosáhla.
Milan Petr
21. 5. 2021
Lektorky byly opravdu skvělé, stejně tak komunikace s koordinátorkami Školy Populo
Chtěla jsem poděkovat za přípravu dcery Anety na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium, především lektorce matematiky Dominice H. a lektorce českého jazyka Tereze P. Dcera se dostala na obě gymnázia. Lektorky byly opravdu skvělé, stejně tak komunikace s koordinátorkami Školy Populo, prostě profesionální přístup. Moc děkujeme a ať máte spoustu spokojených klientů.
Aneta Koutníková
20. 5. 2021
Moc děkujeme Vám i lektorům
V letošním školním roce jste se postarali o přípravu k přijímacím zkouškám pro naši vnučku Emmu. S radostí Vám mohu oznámit, že úspěšně složila přijímací zkoušky na gymnázium. Je to v nemalé míře i Vaší zásluhou. Moc za to děkujeme Vám i lektorům Zuzaně A. a Danielovi L. Ještě jednou Vám děkuji.
Pavel Zatloukal,
20. 5. 2021
Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné.
Doučování přes Školu Populo bylo perfektní jak ze strany organizační, tak i ze strany samotné výuky. Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné. Velice dobře vycházela s lektory, kteří jí uměly látku vždy velmi dobře vysvětlit a byli v její věkové kategorii. Příprava na přijímací řízení zvláště v této době, kdy vlastně celá příprava byla ponechána na samotných žácích a rodičích z důvodu omezení výuky, byla náročná a doučování přes Školu Populo nám velmi pomohlo. Všem bych doučování ve Škole Populo doporučila.
Kateřina Zahradníková
20. 5. 2021
Syn je přijat na obě dvě školy v prvním kole.
Tímto jsme Vám chtěla poděkovat za pomoc při přípravě mého syna Petra na SŠ. Syn je přijat na obě dvě školy v prvním kole. Speciálně děkování patří paní lektorce za její trpělivost, vstřícnost a ochotu. Kurzy museli oba dva zvládnout online. Nejvíc oceňuji, že syn začal spolupracovat, zlepšil se v učivu, nabyl vědomosti, které neměl a hlavně byl klidný. Náramná spokojenost. Budeme jen doporučovat a určitě se na Vás ještě obrátíme.
Kremena Slavová
20. 5. 2021
Školu Populo budeme i v následujícím školním roce nadále a velmi rádi využívat.
Velmi ráda bych se podělila o naši zkušenost s doučováním se Školou Populo a ráda tak přesvědčila ty, kteří stále váhají. Všem rodičům mohu jen a jen Školu Populo vřele doporučit. Já a především můj syn (žák 5. ročníku) jsme byli a nadále jsme maximálně spokojení. Vždy maximální nasazení lektorek, jedinečný, individuální přístup, přátelské jednání. Naše lektorky se staly zároveň i našimi přáteli. Se synem navázaly jedinečný, profesionální až přátelský vztah založený na vzájemné důvěře. Se synem jsme zvolili doučování anglického jazyka a matematiky. Obě lektorky zcela nahradily během distanční výuky synovi plnohodnotný a detailní výklad daného učiva 5. ročníku, který potřeboval doplnit a vysvětlit. Lektorky byly vždy ve velmi dobré a přátelské náladě a se zájmem a ochotou synovi vysvětlily dané učivo. Vždy se nám od lektorek dostalo a stále dostává maximální nasazení a individuální přístup. Z vlastní osobní zkušenosti můžu Školu Populo všem rodičům jen a jen doporučit. Zvolit tuto formu individuálního doučování bylo tím naším nejlepším rozhodnutím, obzvláště ve výuce anglického jazyka. Syn zaznamenal významné pokroky ve znalosti učiva celého 5. ročníku, mnohem lépe rozumí a hlavně je sám schopen vést konverzaci, a to plynule v anglickém jazyce, které předtím nebyl bohužel schopen sám vést. Synovy znalosti anglického jazyka způsobené distanční výukou byly bohužel nedostačující. Už teď vím, že Školu Populo budeme i v následujícím školním roce nadále a velmi rádi využívat. Jen díky Škole Populo synovi nechybí žádný výklad učiva 5.ročníku.
Marcela Rajsiglová
20. 5. 2021
Syn byl přijat na obě gymnázia, kam se hlásil.
Chtěl bych moc poděkovat za perfektní doučování z matematiky a českého jazyka ve Škole Populo, kde se syn připravoval na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Syn byl přijat na obě gymnázia, kam se hlásil. Oba lektoři, kteří jej doučovali, Eliška Š. i Lukáš H. byli perfektní. Ještě jednou díky.
Radek Vyroubal
20. 5. 2021
Populo rozhodně doporučujeme
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium - byl přijat na obě školy. Příprava byla systematická, velmi kvalitní a výrazným způsobem posunula synovy znalosti. Lekce syna hodně bavily a podpořily jeho motivaci. Skvělá byla také zpětná vazba z každé hodiny, kterou jsme dostávali na e-mail. Škola Populo nám vždy vyšla vstříc, když jsme potřebovali lekce přesunout. Populo rozhodně doporučujeme a až se na gymnázium bude hlásit mladší dcera, určitě se na na Vás zase obrátíme!
Hana Sobková
19. 5. 2021
Moc děkuji celému týmu Školy Populo za přípravu mé dcery na přijímací zkoušky
Tímto bych celému Vašemu týmu Školy Populo chtěla moc poděkovat za přípravu mé dcery Sáry S. na přijímací zkoušky, které úspěšně zvládla, a byla přijata na gymnázium. Mějte se hezky.
Simona Sojková
19. 5. 2021
Děkuji Škole Populo za pomoc při distanční výuce, za připomínací SMS zprávy a za výbornou komunikaci koordinátorek.
Děkuji Škole Populo za pomoc při distanční výuce, za připomínací SMS zprávy a za výbornou komunikaci koordinátorek. Zvláštní poděkování patří lektorovi Štěpánovi N. (matematika) a Adéle K. (anglický jazyk). Štěpán mnohdy suploval klasickou výuku a neukončil hodinu, dokud si nebyl jistý, že je vše v pořádku. Dokázal i odbourat strach z neoblíbeného předmětu, protože jeho výklad neměl chybu. To vše za situace, kdy byl sám odkázán na samostudium v posledním ročníku VŠ. Adélka nenechala nic náhodě a připravila a prozkoušela všechny záludnosti, které by mohly nastat při přijímacím pohovoru z angličtiny. A výsledek - 2. místo v pořadí ze 60 uchazečů!
Jiřina Horáková
19. 5. 2021
Doučování ve Škole Populo doporučuji
Doučování ve Škole Populo doporučuji. Dobrá domluva, SMS, co připomínají datum a čas lekce včetně zpětné vazby z hodiny je super. Velmi bych chtěla vyzdvihnout pana Šimona P., který odvedl fantastickou práci a syna dobře připravil na přijímací zkoušky z matematiky.
Michal Poddaný
18. 5. 2021
Dcera byla s doučováním moc spokojena
Chtěli bychom Vám i s dcerou Ginou poděkovat za doučování. Dcera byla s doučováním moc spokojena, obě paní učitelky byly naprosto úžasné a moc se na ně těšila. Probraly učivo, kterému ze školy nerozuměla a nebo se ho vůbec neučili. Jak v češtině, tak i v matematice se velmi zlepšila. Ještě jednou moc děkujeme.
Jana a Gina Přikrylovi
17. 5. 2021
Individuální přístup, přátelské chování, odborné znalosti a zkušenosti
Ráda bych tímto poděkovala celému realizačnímu týmu Školy Populo, a zejména lektorům za jejich práci, kterou pro studenty dělají. Možnost on-line výuky jsem v této době uvítala. Dcera nemá na gymnáziu žádné studijní problémy, ale jazyky se distančně učí velmi obtížně. On-line program jí pomohl, namotivoval, upřesnil a doučil to, na co není při výuce čas. Individuální přístup, přátelské chování, odborné znalosti a zkušenosti s probíranou látkou, snaha přizpůsobit se studentovi, zároveň udržet vysoký standard kvality při lekci jsou hlavní přednosti Vašich lektorů, a za to děkujeme! Karolínka si oba lektory moc chválí, je spokojená a udělala pokroky v obou jazycích. Při běžné výuce je daleko jistější a úkoly plní snadno a s přehledem. Určitě Vaše služby budeme využívat i nadále. Je to nejlepší investice za kvalitní vzdělání pro naše děti a v této náročné době obzvlášť.
Renata Lamačová
13. 5. 2021
Ráda bych ocenila skvělý přístup při organizování doučování
Ráda bych poděkovala paní lektorce za pomoc při přípravě dcery na JPZ na šestileté gymnázium. Odvedla skvělou práci nejen po obsahové stránce, ale byla dceři i velkou psychickou podporou. Dokázala vždy uklidnit a podpořit. Díky dostatečné hodinové dotaci se mohly věnovat i látce probírané ve škole, což jsme vzhledem k současné situaci velmi ocenili. Testy byly náročné, zejména i v médiích zmiňovaná geometrie a úloha s grafem, nicméně dcera nepřišla nijak dramaticky zdrcená, tak snad to dopadne dobře. Současně bych také ráda ocenila skvělý přístup při organizování doučování. Vše bylo vždy jasně a vstřícně komunikováno a rychle vyřízeno. Určitě Vašich služeb v budoucnu opět rádi využijeme.
Eva Bořková
10. 5. 2021
Moc děkujeme za příkladné doučování
Moc děkujeme za příkladné doučování lektorkou Taťánou K. Syn byl s lekcemi velmi spokojen, lektorka byla milá a příjemná, vždy probíranou látku vysvětlila a upozornila na záludnosti v Cermat testech. Vedla zodpovědně všechny hodiny. Syn byl na přijímací zkoušky naučen a připraven a věřím, že je úspěšně absolvoval. Moc děkujeme za pomoc týmu Školy Populo a především lektorce Taťáně K.
Jana Pudichová
9. 5. 2021
Vy opravdu víte, co děláte. Děkuji, že pomáháte lidem být o krok napřed.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu Školy Populo za jejich profesionalitu, individuální přístup ke každému studentovi, vždy rychlou reakci, vstřícnost a silný tým zkušených pedagogů. Pokud máte nějaké mezery v znalostech nebo pokud byste se chtěli naučit něco nového, a to v klidné, přátelské atmosféře, tuto školu mohu vřele doporučit. Velký dík patří mému lektorovi, panu Vladislavovi Š., se kterým jsme se seznámili u předmětu ZSV. Vždy mi všechno důkladně vysvětloval a podporoval mě svými komentáři ohledně toho, jak chápu konkrétní látku. Je velice ochotný a vždy bylo na jeho hodinách veselo a zajímavě. Za mě celková spokojenost a vděk. Taky velmi oceňuji práci milých paní koordinátorek, které mi neustále byly k dispozici, kdyby se něco stalo a kdybych si nevěděla rady. Ze své strany přeji Škole Populo i nadále se rozvíjet v doučování, ale nevím kam dál, protože za mě je tu všechno perfektní a Vy opravdu víte, co děláte. Děkuji za Vaše dílo a za to, že pomáháte lidem být o krok napřed. S pozdravem, Daria.
Daria Kozlova
7. 5. 2021
Spolupráce naprosto perfektní, skvělá komunikace, vstřícnost.
Se Školou Populo jsem nadmíru spokojená. Jak s přístupem celého týmu, tak lektorek. Spolupráce naprosto perfektní, skvělá komunikace, vstřícnost. Lektorky Jana P. a Adéla R. dokázaly nemožné. Dceru připravily na přijímací zkoušky na SŠ na jedničku. Pod jejich vedením udělala neuvěřitelný pokrok. Školu Populo doporučuji a určitě jejich služby ještě využiji. Děkujeme.
Petra Švestková
7. 5. 2021
Netušila jsem, že i on-line způsobem lze takto kvalitně pracovat.
Ráda bych Vám poděkovala za přípravu dcery k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium. Ať už zkoušky dopadnou jakkoliv, musím vyjádřit obdiv lektorovi Danu Š. Byl neskutečný. Netušila jsem, že i on-line způsobem lze takto kvalitně pracovat. Dcerka se na hodiny vždy těšila, Dan byl trpělivý, vždy perfektně připravený a v dobré náladě. Vaši školu a především Dana budu dál jen doporučovat.
Ivana Pourová
5. 5. 2021
Chtěla bych poděkovat za přípravu mého syna na přijímací zkoušky
Chtěla bych poděkovat za přípravu mého syna na přijímací zkoušky, a to hlavně z českého jazyka, paní Adéle K. Syn byl velice spokojený. Děkuji i za doplňkové hodiny matematiky s panem Lukášem R. Moc mu to pomohlo.
Radka Richtáriková
4. 5. 2021
Lukáš byl velice spokojený.
Chtěla bych poděkovat za přípravu mého syna Lukáše na přijímací zkoušky, hlavně z českého jazyka, paní Adéle K. Lukáš byl velice spokojený. Děkuji i za doplňkové hodiny matematiky s panem Lukášem R. Moc mu to pomohlo.
Radka Richtáriková
3. 5. 2021
Určitě se moc rádi na Vás opět obrátíme
Chci Vám všem moc poděkovat za spolupráci a doučování Honzíka. Moc děkujeme a určitě se moc rádi na Vás opět obrátíme. Jste fajn Škola Populo.
Miluše J.
30. 4. 2021
Syn je z výuky nadšen
Ráda bych tímto poděkovala koordinátorce Kristýně M. za nalezení vhodné učitelky ČJ pro mého syna. Přesně podle požadavků se zaměřila na nalezení vhodného lektora, který by zvládl jeho dysfunkce. Velmi záhy našla paní učitelku Ljubu K. Paní učitelka je neskutečně trpělivá a syn je z výuky nadšen. Na základě, i když distanční výuky, úspěšně zvládl přijímací zkoušky na SŠ.
Michaela Kozubková
30. 4. 2021
Díky za skvělý přístup
Včera má dcera ukončila poslední lekci doučování a ráda bych pochválila lektorky, jak z českého jazyka, tak matematiky, ale mimořádně lektorku z matematiky, která dokázala veškerou látku vysvětlit tak, že i protivná matematika se stala přijatelnou. Holky lektorky byly opravdu skvělé a ať přijímačky dopadnou jakkoliv, tak těmto dvěma vyučujícím patří dík a můj obdiv, jak skvěle dokázaly látku podat a také dík za jejich skvělý přístup.
Radka Jurečková
30. 4. 2021
Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu.
Zakoupila jsem u Školy Populo hodiny matematiky pro syna jako přípravu k přijímacím zkouškám na střední školu. Syn byl s doučováním velmi spokojený, těšil se na hodiny a začal si věřit v matematice. Přístup učitele Víta B. byl nadstandardní. Někdy i přetahovali vyučovací hodinu, aby syn vše pochopil. Mně se moc líbilo, že jsem dostávala zprávy do emailu co bylo se synem probráno a jak se synovi v hodině dařilo. Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu. Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Simona Benešová
30. 4. 2021
Syn si spolupráci a výuku velmi pochvaloval
Školu Populo mohu jen vřele doporučit. Podzimní lekce v učebnách probíhaly bezchybně. Zázemí pro studenty i doprovod je na profesionální úrovni. Koordinace a plánovaní jednotlivých lekcí je naprosto perfektní - vždy jsme den předem dostali, jako připomínku, SMS zprávu a pro pozdější online výuku jsme každé ráno obdrželi e-mail s linkem na hodinu - včetně informací o čase, lektorovi, telefonického kontaktu v případě potíží apod. Po každé hodině jsem obdržela velmi informativní zápis z obsahu lekce, hodnocení práce a aktivity studenta. To pro mne bylo velmi cenné. Lektorky byly obě absolutně skvělé, jak po vzdělávací stránce, tak po stránce lidské, včetně znalostí soft skills, trpělivosti atd. Syna motivovaly, dávaly praktické rady na zkoušku i strategii na test samotný. Syn si spolupráci a výuku velmi pochvaloval. Škole Populo přejeme hodně spokojených studentů!
Jana Cooperová
29. 4. 2021
Milá a vstřícná komunikace s koordinátorkami, řekla bych až nadstandardní
Ráda bych poděkovala za zprostředkování doučování pro mého syna Lukáše. Milá a vstřícná komunikace s koordinátorkami, řekla bych až nadstandardní. Z každé lekce jsem měla vyjádření lektora, tedy měla jsem přehled a nemusela se dál starat. I připomenutí den předem bylo fajn. Moc vám všem děkuji a velké poděkování patří i paní lektorce Michaele L., která doučovala český jazyk. Měla jsem pocit, že jí záleží, aby Lukáše co nejlépe k přijímacím zkouškám připravila. Posíláme pozdravy všem do Školy Populo a přeji jen samé spokojené žáky.
Lucie Hyšková
28. 4. 2021
Jednání bylo velmi profesionální a milé
Ráda bych se podělila o zkušenosti se Školou Populo. Před rokem, v době před vypuknutím pandemie, jsem objednala a zaplatila pro svou dceru doučování účetnictví. Už při vyřizování doučování jsem byla mile překvapena jednáním i ochotou vyjít mi vstříc, v podstatě jakémukoliv požadavku, který jsem vyslovila. Jednání bylo velmi profesionální a milé. Dcera absolvovala dvě hodiny a do toho nám vstoupila epidemie. Ze školy okamžitě volali a nabízeli řešení. Buď počkáme, nebo začne výuka online. V té době jsme zvolily variantu, že zatím přerušíme výuku. Dcera online výuku nechtěla, preferovala osobní kontakt výuky. Ale jelikož se situace nelepšila, přistoupily jsme na online výuku. Pokud někdo váháte, jestli je toto pro vaše dítě vhodné, tak musím říct, nebojte se. Připravenost lektorů a vstřícný přístup opravdu děti naučit je na prvním místě, to musím ocenit. Za nás jen slova chvály. V této nelehké době se opravdu snaží pomoci a zdokonalovat vaše dítě v daném oboru. Přejeme Škole Populo jen samé spokojené zákazníky a hodně úspěchů v jejich odborné práci. Tímto poděkování všem a ať se vám daří.
Monika Pánková
23. 4. 2021
Nemůžu napsat nic jiného, než že vaše firma funguje na výbornou
Jsem naprosto spokojená a nadšená. Jednak výběrem doučujících lektorů, kteří jsou dle mého názoru opravdu na velmi dobré úrovni a to jak znalostně, tak i chováním. Syn vystřídal lektorů více a ze všech byl nadšen. A to musím podotknout, že je ve velmi složitém věku (15 let). Na těchto lidech mě uchvacuje nadšenost pro věc, to, že je baví předávat dál vše, co umí, což mi mnohokrát bohužel chybí u učitelů na školách. Spolupráce s vašimi zaměstnanci, ať to byl kdokoliv, byla příjemná, věcná a neuvěřitelně rychlá. Nemůžu napsat nic jiného, než že vaše firma funguje na výbornou. Jste fakt super. Kdyby syn do budoucna potřeboval zase s něčím pomoci, tak to budete určitě vy, na koho se s radostí obrátím. Bude to proto, že vím, že jste naprosto spolehliví, vstřícní a úžasní. Děkuji za sebe i za syna a doufám, že se vám bude i nadále dařit.
Eva Syrová
23. 4. 2021
Dcera udělala výrazné pokroky
Jsem velmi spokojena. Dcera udělala výrazné pokroky. Vaše škola nám pomohla už při přípravě na přijímací zkoušky na SŠ a teď na střední škole s AJ.
Renáta Mundlová
23. 4. 2021
Určitě Školu Populo budeme dále doporučovat
Chtěli bychom moc poděkovat Anežce H., Andree T., Ljubě K., Davidu T. a Matějovi V. za kamarádský a zároveň profesionální přístup a za elán a trpělivost během výuky. Určitě Školu Populo budeme dále doporučovat a rádi se na vás v budoucnu obrátíme.
Monika Vlastníková
22. 4. 2021
Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné
Doučování přes Školu Populo bylo perfektní jak ze strany organizační, tak i ze strany samotné výuky. Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné. Velice dobře vycházela s lektory, kteří jí uměli látku vždy velmi dobře vysvětlit a byli v její věkové kategorii. Příprava na přijímací řízení zvláště v této době, kdy vlastně celá příprava byla ponechána na samotných žácích a rodičích z důvodu omezení výuky, byla náročná a doučování přes Školu Populo nám velmi pomohlo. Všem bych doučování ve Škole Populo doporučila.
Kateřina Zahradníková
22. 4. 2021
Mohu jen doporučit.
S výukou jsem byla velice spokojena. Školu Populo jsem navštěvovala 2 roky jako přípravu k maturitě z anglického jazyka. Moje lektorka Zuzka K. byla velmi trpělivá, ochotná a pohodová. Vždy vše perfektně vysvětlila a doučila. Dokázala se přizpůsobit mým časovým možnostem. Mohu jen doporučit.
Kateřina Gieselová
22. 4. 2021
Vše běželo jak mělo i v on-line podobě
Byla jsem velmi spokojená. Organizačně nemám co vytknout. Vše běželo jak mělo i v on-line podobě. Velmi příjemné koordinátorky byly vždy k dispozici. Má lektorka ruského jazyka mě hodinou vždy provedla perfektně. Na hodiny byla připravena. Mohu jen doporučit.
Lenka Truhlářová
21. 4. 2021
Rád bych Vám poděkoval za vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup
Vážení přátelé z Popula, včera proběhla poslední lekce doučování mého syna a já bych Vám velmi rád poděkoval za vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup, který byl patrný po celou dobu doučování. Zvláště pak bych chtěl poděkovat lektorkám, které, i mimo své pracovní nebo školní aktivity, našly v této době plné omezení pokaždé sílu a chuť věnovat se přípravě mého syna na přijímací zkoušky na SŠ. Mohu s jistotou říct, že celá vaše osmiměsíční práce plně nahradila online výuku ze ZŠ a vyhlídky na úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek by byly bez něj minimální. Přeji Vám do Popula hezký den a ještě jednou děkuji.
Jan Lukeš
21. 4. 2021
Doporučuji tohle doučování i pro ostatní rodiče a jejich děti
S vaším doučováním a přípravou na přijímací zkoušky pro mou dceru jsem naprosto spokojena. Dceři to moc pomohlo. Doporučuji tohle doučování i pro ostatní rodiče a jejich děti. S paní lektorkou jsem byla spokojena a dcera taky.
Hana Šelmeciová
20. 4. 2021
Školu Populo bych doporučila všem
Školu Populo bych doporučila všem. Velice nám doučování pomohlo. Měli jsme český jazyk a účetnictví na přípravu zvládnutí maturitní zkoušky. Se vším jsme byli moc spokojeni, jak s učením, tak s lektory, tak i s přístupem od Školy Populo. Vše jsme měli vyřízené rychle bez problémů, na všem jsme se domluvili. Vše bylo velice dobře vysvětleno a nikde nevázla žádná komunikace. Vřele všem doporučuji!
Petra Musilová
12. 4. 2021
Určitě dobrá investice do vzdělání
Školu Populo jsem objevila náhodou v době, kdy děti nechodily do školy a moje dcera (11 let) projevila zájem o další studium na víceletém gymnáziu. Zaplatila jsem jí doučování matematiky a českého jazyka. Za půl roku (1x týdně 2 vyučovací hodiny) dcera udělala v obou předmětech velký pokrok. Zcela zvládla látku 5. třídy a dobrovolně pokukuje po látce další. Vzhledem k úžasné a velmi schopné lektorce se na doučování pokaždé těší. Termíny a časy doučování lektorka zcela přizpůsobuje naší potřebě, nemá problém se dceři věnovat i nad rámec doučování, např. s pomocí na telefonu při řešení úkolů. Školu Populo kdykoliv v budoucnu znovu využiju. Určitě dobrá investice do vzdělání.
Jolana Beerová
8. 4. 2021
Dcera se naučila mnohem více než ve škole
Velká spokojenost s lektory, s jejich přístupem, a spoluprací s koordinátorkami. Dcera se naučila mnohem více než ve škole. I když on-line, vše v pořádku. Určitě doporučuji.
paní Kelucová, maminka
8. 4. 2021
Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo
Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo. Díky hodinám si syn ověřil své slabé i silné stránky v matematice. Zpětné hodnocení doučování je velmi důležité pro rodiče, aby měli informace, kde děti ještě podpořit.
Miluše Šmídková
7. 4. 2021
Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit!
Chci velmi poděkovat škole Populo za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Oba lektoři, se kterými máme zkušenost - lektor Matěj L. na český jazyk a matematiku a lektor Vojtěch H. na informatiku, jsou šikovní, látku dobře vysvětlí, naučí a zopakují. Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit! Ještě jednou velké díky Vám všem!
Michaela Frdlíková
6. 4. 2021
Děkujeme Vám za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky
Děkuji moc Škole Populo a především slečně Tereze H. za doučování matematiky s naším vnukem Filipem. Lektorka byla velmi vstřícná, trpělivá, vždy připravená a ochotná přizpůsobit se časově našim možnostem. I když nevíme, jak přijímací zkoušky dopadnou, chtěli bychom Vám již teď poděkovat za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky - jeden na jednoho - a vyřešení spousty matematických úloh a testů. Je velmi příjemné zjištění, že i v této těžké době existuje možnost obrátit se o pomoc při vzdělávání na nějakou instituci, která dětem i dospělým podá pomocnou ruku. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů a slečně Tereze hodně úspěchů při studiu, v budoucím zaměstnání i v osobním životě.
Lenka Foltýnová
6. 4. 2021
Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Zakoupila jsem u Školy Populo hodiny matematiky pro syna jako přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ. Syn byl s doučováním velmi spokojený, těšil se na hodiny a začal si věřit v matematice. Přístup lektora Víta B. byl nadstandardní. Někdy i přetahovali vyučovací hodinu, aby syn vše pochopil. Mně se moc líbilo, že jsem dostávala zprávy do e-mailu, co bylo se synem probráno a jak se synovi v hodině dařilo. Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu. Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Simona Benešová
1. 4. 2021
Určitě doporučíme všem
Děkujeme slečně Petře V. za perfektní doučování matematiky a to po všech stránkách. Určitě doporučíme všem.
Laura Duriqui
25. 3. 2021
Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte
Ráda bych Vám poděkovala za doučování matematiky Vaší školou a dále slečně Kristýně P., která učí moji dceru Veroniku. Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte. Vzhledem k tomu, že má dcera diagnostikovanou dysfázii, tak je navíc stydlivá. A protože se stydí, tak je pro ni vždy lehčí říci, že neví. Co se týče její vyučující paní učitelky ve škole, ta považuje učivo za probrané, studenti si mají učivo zopakovat sami a vypracovat úkoly či testy sami. Výuku žádnou Veronika nemá. Po vysvětlení poslední látky dostala Veronika za domácí úkoly známky 2 a 2. Chtěla bych Vám tímto ještě jednou velice poděkovat. Děti jsou naše budoucnost. Co do nich vložíme, to se nám vrátí.
Věra Doležalová
19. 3. 2021
Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí
Dcera byla s výukou českého jazyka a matematiky velice spokojená. Lektorka jí vše srozumitelně vysvětlila, co bylo potřeba, tak zopakovali. Na každý dotaz dostala odpověď. Za tři měsíce se neskutečně zlepšila v přípravě na přijímací zkoušky. Dohnala to, kde škola selhala. Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí.
Emílie Pechová
16. 3. 2021
Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá
Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá. Vždy jsem měla velký problém s fyzikou. Již po pár hodinách doučování jsem pochopila většinu základů a principů středoškolské fyziky, především díky srozumitelnému výkladu a vstřícnému přístupu lektora. Všechny materiály i samotné výklady jsou ukládány na disk, takže k nim mám přístup, kdykoliv potřebuji. Hodiny jsou vždy přizpůsobovány mým potřebám a individuální přístup je zde samozřejmostí.
Martina Pazourová
16. 3. 2021
Škola Populo byla opravdu skvělá volba
Se službami této školy jsem byl velice spokojený. Rok a půl jsem zde docházel na lekce čínského jazyka a zázemí, které mi Populo poskytlo, bylo opravdu úžasné. Po každé lekci mi přišel zápis z lekce, kde má lektorka hodnotila jak mou spolupráci, tak i pokroky. Škola Populo byla opravdu skvělá volba.
Radek Rubina
12. 3. 2021
Moc děkujeme za super profesionální přístup
Barča je se slečnou lektorkou Dominikou H. moc spokojená. Oceňuje, že když Barča řekne správnou odpověď, např. v ČJ, tak lektorka potvrdí a zároveň zopakuje vysvětlení, proč tomu tak je. Celkově výuku Barča vnímá pozitivně. Je ráda i za nové tipy na zdůvodnění určitých jevů a pravidel. Ještě jednou moc děkujeme za super profesionální přístup a spolupráci.
paní Michaela, maminka
12. 3. 2021
Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost
Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost s paní lektorkou Libuší Z. Její přístup, nadšení, znalosti a hlavně celkově přístup k Danovi je jedinečný, Dan je maximálně spokojený. K paní Libuši Z. si vytvořil až přátelský vztah a to samé můžeme napsat také o paní lektorce Markétě P. Obĕ lektorky opravdu plnĕ i více nahrazují Danovy paní učitelky ze školy!
Marcela Rajsiglová
9. 3. 2021
Děkuji moc za skvělou online výuku
Děkuji moc za skvělou online výuku. Syn je opravdu nadšený, hodiny jej baví a vidím na něm velký pokrok a chuť učit se i nové věci. Budeme pokračovat a rádi využijeme i pro přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium.
Hana Votroubková
24. 2. 2021
Určitě Školu Populo doporučuji
Využili jsme doučování v době koronavirové pro přípravu na testy z angličtiny i přijímací testy. Výsledky jsou znatelné a viditelné už po prvních hodinách. Lektor nám byl vybrán na míru, přesně dle našich požadavků. Určitě Školu Populo doporučuji. A pouze jediná rada: při zadávání Vašich požadavků buďte co nejpřesnější a vždy řekněte podrobně co potřebujete. Jen tak Vám mohou vyhovět k Vaší spokojenosti.
Erika Navrátilová
22. 2. 2021
Všem, kdo váhají, vřele doporučuji
Chtěla bych poděkovat za skvělé fungování Školy Populo. Jsem zdravotník, který vzhledem k současné situaci nemůže připravovat dceru v deváté třídě k přijímacím zkouškám. Služeb využíváme pátý měsíc, žádné komplikace, vše ze strany školy platí a je na ně spolehnutí. Všem, kdo váhají, vřele doporučuji.
Patricie Daňková
16. 2. 2021
Dcera se neuvěřitelně zlepšila
Populo využíváme už druhým rokem, a to matematiku pro 7. a 8. třídu. Jsem naprosto spokojená. Dcera se neuvěřitelně zlepšila. Doučování můžu všem doporučit. Cena odpovídá kvalitě, je to investice do vzdělání.
Grazyna Zemanová
29. 1. 2021
Syn získal z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí
Díky podpoře perfektní lektorky Zuzany K. „získal“ syn i přes mírné poruchy učení z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí. Poděkování patří především paní Zuzaně K. ale i celému týmu Popula.
Daniel Bartoš
29. 1. 2021
Celkově jsem spokojený
S doučováním němčiny skrze slečnu H. jsem spokojený. Hodiny má dobře poskládané z hlediska logistiky a konkrétně pro mě i návaznosti. Probrali jsme důkladně gramatiku, časování sloves, slovesné tvary, u podstatných jmen členy určité a neurčité, modální slovesa, slovesa silná a slabá, číslovky, fráze. Momentálně probíráme konverzaci - tu po mě bude chtít majitel firmy především. Celkově jsem spokojený.
Jan Kopec
26. 1. 2021
Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.
Mnohokrát děkujeme za doučování. Od doby, co jsme před dvěma roky poprvé využili Vaše služby, si dcera zlepšila známku z matematiky o dva stupně. Jako velmi přínosná se ukázala i spolupráce v českém jazyce. Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.
Zdena Červenková
25. 1. 2021
Velmi děkujeme
Velmi děkujeme slečně C. za doučování Zuzanky. Pokud by v budoucnu potřebovala, určitě bychom opět rádi oslovili Vás. Vždy se na lekci těšila. Přejeme ať se Vám daří a hlavně zdraví.
Drahomíra Oklešťková
19. 1. 2021
Děkuji Vám za Vaši profesionalitu, vstřícnost k individuálním časům hodiny výuky pro mou dceru.
Výuka s paní lektorkou Lenkou K. byla na vysoké úrovni, dcera si zkvalitnila výslovnost, nabyla vědomostí, které by na základní škole nedostala. Je pravda, že mě překvapila cena za hodinu, ale Vámi poskytnutý zvýhodněný balíček na vyšší počet hodin, se nám vrátil ve zvýšení vědomostí a ve zkvalitnění výslovnosti jazyka anglického a v nadstandardním přístupu Vaší školy k možnosti přesunout poslední hodiny na další hlavní prázdniny. Pokud budeme potřebovat pomoc s výukou předmětů na střední škole, a to nejen s anglickým jazykem, znovu se obrátíme na Vaši Školu Populo. Jen doufáme, že přístup k nám - zákazníkům, je stejný i v Ostravě.
Jana Navaříková
26. 12. 2020
Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat.
S pomocí lektorky Ljuby K. a Lucie B. jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Doučování probíhalo v pohodě, neměla jsem žádný problém spíš naopak, jsem velice ráda za pomoc. Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat. Tímto chci poděkovat za trpělivost a snahu mi pomoct, jsem velice šťastná.
Marie Korusová
15. 9. 2020
Perfektní přístup, mohu jen doporučit.
Nemohu říct nic jiného než jenom to, že mi neskutečně pomohli, v podstatě zachránili. Perfektní přístup zejména od mojí lektorky angličtiny Lucie B. Můžu zodpovědně doporučit.
Dorota Folwarzcná
15. 9. 2020
Velký dík patří Populu.
Děkuji lektorce Natalii L. , která připravila mého syna na opravný didaktický test z českého jazyka. Výuka probíhala online, komunikace byla skvělá. A velký dík patří Populu, že v tak krátké době zajistila doučování a syn měl dostatek času se s pomocí úžasné lektorky připravit. Didaktický test udělal a zakončil tím úspěšně maturitu.
Eva Gerstnerová
11. 9. 2020
Děkuji mnohokrát.
Chtěla bych Vám a slečně lektorce Z. tímto moc poděkovat za přípravu k opravné zkoušce - didaktickému testu z ČJ. Dnes jsem se dověděla, že syn Adam úspěšně tuto zkoušku složil. Děkuji mnohokrát i za syna. Jsme moc rádi a do další práce přejeme hodně takových úspěchů.
Šárka Ambrozková
10. 9. 2020
Máte super lektory.
Ráda bych Vám tímto velice poděkovala za přípravu na didaktický test z českého jazyka. Úspěšně jsem tuto zkoušku zvládla. Velice vás prosím, mé velké díky předejte lektorce p. Blance R., byla velice úžasná a hodně mi pomohla s přípravou. Máte super lektory. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně studentů.
Radka Mráčková
10. 9. 2020
Doučování s lektorkou Petrou jí vrátilo sebevědomí.
Zprvu jsem váhal, zda právě zvolit Školu Populo pro přípravu mé dcery. Nicméně teď nelituji svého rozhodnutí ani vynaložených peněz, neboť dcera s přehledem zvládla opravný maturitní didaktický test z češtiny, a to zvláště zásluhou lektorky Petry Z. Její profesionální pedagogické zkušenosti, znalosti ale i obyčejný lidský pozitivní přístup zapůsobil na moji dceru tak, že se na doučování s paní lektorkou velice těšila a pokrok v znalostech se zlepšoval po každé s ní strávené vyučovací hodině a nejen potřebné znalosti, ale hlavně ji vrátila její sebevědomí, že to zvládne. Samozřejmě rád bych také poděkoval i za vstřícnost a trpělivost koordinátorce doučování Barboře P.
Jiří Ch.
9. 9. 2020
Děkuji a Školu Populo doporučuji.
Děkuji Škole Populo za kvalitní přípravu mé vnučky. Obě lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka velmi chválila za přátelský přístup a kvalitní výuku. Také zápisy z lekcí jsou dobré. Víme, jak si vede a co je třeba zlepšit. Vnučka didaktický test udělala a tím splnila celou maturitní zkoušku.
Miloslava Gutterová
8. 9. 2020
Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní.
Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní. Připravili mě výborně na didaktický test z českého jazyka. Zejména bych chtěla poděkovat mému lektorovi Jiřímu D., který byl velmi hodný a vše mi vysvětlil.
Regina Balonová
3. 9. 2020
Doučování s paní Ljubou mě bavilo.
Chtěla bych poděkovat hlavně paní Ljubě K., která mi pomohla s přípravou na maturitní zkoušku z JČ. Doučování s paní Ljubou mě bavilo. Ještě jednou Vám všem děkuji.
Johana Šustková
3. 9. 2020
Určitě vaši školu doporučím i jiným.
Chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat Škole Populo za velice dobrou a kvalitní přípravu k opravné maturitní zkoušce z českého jazyka. Jsem ráda, že jsem našla školu, která mi umožnila i individuální výuku. Atmosféra ve škole byla velmi přátelská a vstřícná. Mé díky patři především paní učitelce Ljubě K. Byla velmi přátelská, trpělivá, chytrá a neztrácela u mě úsměv na tváři. Maturitu jsem nakonec udělala. Taktéž chci poděkovat celému personálu, včetně paní ředitelky. Určitě vaši školu doporučím i jiným. Ať se vám daří.
Jana Šmírová
3. 9. 2020
Moc děkujeme škole Populo za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny.
Moc děkujeme Škole Populo a konkrétně lektorce českého jazyka, Mgr. Jitce P., za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny. Mgr. Jitka P. vedla virtuální výuku v nelehké koronavirové době pečlivě, profesionálně, odborně a k věci. Setřídila dceři základní pojmy a pravidla v oblasti gramatiky, slohu i literatury. Klíčové pojmy a definice poslala v předstihu zpracované mailem. Zadané domácí úkoly pravidelně kontrolovala a na případných chybách založila další procvičování. Průběžně informovala o konkrétních pokrocích ve studiu a před maturitním testem dceru podržela i psychicky. Maturitu máme úspěšně za sebou. Díky Mgr. Jitce P. a kolektivu Popula konečně nastaly zasloužené prázdniny a dcera se připravuje na VŠ studium. Všem rodičům a studentům, kteří si v češtině nejsou jistí, Mgr. Jitku P. vřele doporučujeme. Svým odborným, pedagogickým i lidským přístupem určitě nezklame.
Johana Bartošová
20. 8. 2020
Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu.
Po zkušenostech s doučováním ve Vaší agentuře s lektorem Michalem M. jsem velmi spokojená. Měla jsem zaplaceno cca 20 lekcí angličtiny a musím říct, že mi doučování velmi pomohlo. Lekce jsem si zařídila na přípravu k maturitě. Nebyla jsem si jistá v některé gramatice a hlavně jsem se bála mluvit anglicky. Dovolím si říct, že přístup a celkový dojem z lektora i z prostorů agentury je velmi kladný. Na doučování jsem chodila ráda a časem jsem si lektora i oblíbila a nestyděla jsem se mluvit anglicky. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu a do budoucna mohu přátelům jen doporučit :)
Adéla Ulbrichová
14. 7. 2020
Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám.
Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ. Moc mi to pomohlo. Dostala jsem se na obě střední školy.
Klára Šmérková
9. 7. 2020
Děkujeme za super přípravu.
Chtěla bych poděkovat slečně Monice K. za přípravu dcery na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Adélka byla velmi dobře připravena, dostala se na Gymnázium Křenová i na Gymnázium Matyáše Lercha. V obou případech po odečtení bodů za mimoškolní činnost měla nejlepší výsledek ze všech uchazečů. Ještě jednou děkujeme za super přípravu.
Marie Nezvalová
8. 7. 2020
Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní práci.
Chtěla bych Vám poděkovat jménem mojí dcery Lucie, za perfektní práci doučování s paní Lucií T. Dcera byla moc spokojená, bavilo jí to, paní lektorku si moc oblíbila a hlavně jí to pomohlo k přijímacím zkouškám, které zvládla bravurně. Díky paní lektorce vidí hlavně matematiku úplně jinýma očima. Pomohlo jí to hlavně v období karantény, kdy pokračovali online. Moc moc děkujeme, byli jste úžasní a určitě Vás doporučíme. Dcera moc pozdravuje paní Lucii. A myslím, že v období maturit budem určitě hledat doučování právě u Vás.
Hana Třebešková
2. 7. 2020
Vaši školu všem rozhodně doporučujeme.
Chtěla bych Vám a lektorkám paní M. a A., poděkovat mnohokrát za perfektní přípravu na přijímací zkoušky na střední školu mého syna Gabriela Torrese a výbornou organizaci Vaší školy během celého tohoto školního roku. Gabriel na lekce češtiny a matematiky chodil velmi rád a mnohé mu daly. Kdyby byla příprava ponechána jen na doma, nevím, nevím, jak by to dopadlo. Chtěla bych poděkovat lektorkám za jejich profesionalitu, trpělivost, rady a motivaci. I ve složité době pandemie oceňuji, že se Vaše škola rychle adaptovala na online výuku, a takto příprava mohla pokračovat bez přerušení. Pokud bude potřeba do budoucna, určitě bychom Vašich služeb znovu využili a obrátili se na Vás o pomoc. Vaši školu všem rozhodně doporučujeme a děkujeme za Vaši vstřícnost, pomoc a perfektní komunikaci.
Vendula Torres
2. 7. 2020
Díky Vám byl přijat.
Chtěla bych moc poděkovat za syna Prokopa, který byl díky Vám přijat na osmileté gymnázium. :) Ještě jednou moc děkuji.
Dagmar Č.
1. 7. 2020
Ještě jednou velice děkuji.
Chtěla bych velice poděkovat paní koordinátorce Týně K. za doporucění paní Mgr. Ljuby K. Byla jsem doopravdy ve skvělé péči. V podstatě mohu říci, že jsem úspěšně odmaturovala jen díky paní K., která je mimochodem nejen užasný pedagog, ale i člověk. Na hodiny jsem se dokonce až těšila. Byla velice ochotná a trpělivá, dávala mi domácí úkoly, tudíž moje příprava byla skvělá tam i doma. Rozhodně doporučím Populo i mým kamarádům či známým. Ještě jednou velice děkuji.
Julia Š.
30. 6. 2020
Ještě jednou díky za to, že jste.
Chtěla bych se pochlubit a Vás moc pochválit. Můj syn se dostal na obě SŠ, které si vybral. Moc mu pomohlo doučování jak z ČJ tak i z M, na které k Vám docházel. Bylo úžasné, že i v době karantény, měl možnost doučování. Co se Vaší komunikace týče, jak se synem, tak i se mnou, byla rychlá a srozumitelná. Jste opravdu skvělí. Moc Vám za syna děkuji a za 4 roky k přípravě na maturitu se na Vás opět obrátíme. Ještě jednou díky za to, že jste.
Barbora K.
30. 6. 2020
Skvělý přístup děkuji.
Chtěl bych touto referencí podpořit a vyjádřit vděk mé lektorce Ljubě K. Za to, jak mě zdárně dovedla k mé maturitě, kterou jsem zdárně dokončil. Velice trpělivá učitelka, která se snaží Vám vysvětlit učivo podle Vás a snaží se přizpůsobit Vašemu tempu. Velice sympatická a empatická paní. Jsem velice spokojený, a to i s faktem, že jsem dyslektik, dysgrafik a dysortografik. Skvělý přístup děkuji.
Vojtěch O.
30. 6. 2020
S radostí oznamujeme, že syn byl přijat.
Ráda bych touto cestou poděkovala škole Populo za kvalitní přípravu k přijímacím zkouškám na šestileté gymnázium. S radostí oznamujeme, že syn Petr byl přijat na Gymnázium Slovanské náměstí v Brně. Velké poděkování patří lektorům matematiky Janu P. a Kateřině N., lektorům českého jazyka Tereze M. a Kateřině M. Pokud budete vyhlašovat lektora měsíce (roku), jednoznačně dáváme se synem hlas panu Janu P.
Petr Glombíček a Jana Glombíčková
29. 6. 2020
Rádi bychom Vám poděkovali za doučování.
Rádi bychom Vám tímto poděkovali za celý školní rok za doučování matematiky. Synovi to velmi pomohlo k získání sebedůvěry v hodinách matematiky ve škole a také, za což jsme velmi rádi, ho matematika začala opravdu bavit. Ať už výuka probíhala u Vás nebo online, vždy bylo vše bez problémů a lektorka se synovi maximálně věnovala, vždy měla výuku perfektně připravenou a komunikaci s naším synem zvládala výborně. Určitě se na Vás po prázdninách opět s důvěrou obrátíme.
Hana Kučerová
26. 6. 2020
Všem lektorům děkujeme.
Adam hodnotí velmi dobře paní S. - byla hodná, ale mohla být víc přísnější. Co se týká matematiky byl nadšený přístupem pana K., který dobře vysvětlil učivo a byl ochoten i přesáhnout čas, aby byla látka pochopena. Všem lektorům děkujeme, Adam byl přijatý na obě školy, Slovan i Hejčín, vybral si Slovan. V češtině získal 44 bodů, v matematice 40 bodů. Umístil se na 20. a 21. místě.
Radka Kozáková
25. 6. 2020
Poděkování za doučování.
Ráda bych poděkovala za doučování a přípravu k přijímacím zkouškám našeho syna Mikuláše Čecha. Mikuláš úspěšně zvládl přijímací zkoušky. (č.j.29, mat. 23) a dostal se na Střední školu logistiky a chemie.
Dagmar Čechová
25. 6. 2020
Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!
Dobrý den, moc děkujeme Vaši škole za přípravu dcery Elišky na přijímací zkoušky na střední školu. Úspěšně jsme vše zakončily a dcera se i díky Vám dostala na vysněnou školu. Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!
V. Cintlova
23. 6. 2020
Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.
Do Školy Populo chodila naše dcera na přípravu na víceleté gymnázium. Od první komunikace do ukončení programu jsme měli jen dobrou zkušenost. Dcera se na hodiny češtiny a matematiky dokonce moc těšila. Zejména jsem si cenila: rychlé a velice vstřícné komunikace, online výuky během “Covidu”, kterou škola zavedla do několika málo dnů po uzavření škol a lektorů, kteří brali dceru jako partnera a skvěle jí provedli přípravou na přijímací zkoušky. Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.
Markéta Hlaváčová
23. 6. 2020
Služby Školy Populo vřele doporučuji.
Chtěla bych poděkovat za přípravu syna na přijímací zkoušky na SŠ. Byla jsem velice spokojená se vstřícným a profesionálním jednáním koordinátorek výuky vzhledem k našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený především s přístupem lektorky českého jazyka Terezy P., která ho velmi dobře připravila a lekce ho bavily. Služby Školy Populo vřele doporučuji a velmi děkuji za perfektní a úspěšnou přípravu na přijímací zkoušky.
Jana Ambrožová
22. 6. 2020
Poděkování Škole Populo
Tímto bych ráda poděkovala týmu Školy Populo za organizaci skvělou online přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dcera se dostala nejen na obě vybrané školy, ale získala i výborné celkové umístění ve výsledkové listině (a jako bonus jsem se umístila na krásném šestém místě v dlouhé výsledkové listině) :-)
Eva Slámová
22. 6. 2020
Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.
Dobrý den,ráda bych Vám se svým synem Lukášem poděkovala za perfektní přípravu na osmileté gymnázium, kam se bez potíží dostal. Oceňuji Vaši flexibilitu, časové možnosti, okamžitou písemnou komunikaci a zpětnou vazbu na každou hodinu, vstřícnost lektorů i referentek. Také oceňuji velmi rychlé přizpůsobení se epidemii coronaviru a rychlému spuštění výuky on-line, takže se syn mohl připravovat bez pauzy. Syn vzkazuje paní lektorce: Děkuji moc, že jste mě skvěle připravila na přijímací zkoušky. Dobře jste mi vysvětlila učivo, kterému jsem moc nerozuměl a naučila mě i látku dopředu. Byla jste moc milá a hodná. A vzkaz pro lektory z matematiky:Děkuji, že jste mě naučili dávat si pozor na hloupé chyby z nepozornosti a taky, že jsem ze základních matematických znalostí během roku se naučil látku na vyšší gymnazijní úroveň. Školu Populo doporučuji svým známým již od prvních měsíců a nyní, po přijetí syna na gymnázium, budu ještě více! Investice do vzdělání se vždy osvědčí a já to považuji za jedno ze základů, co můžeme pro své děti udělat. Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.
T. Opletalová a Lukáš
20. 6. 2020
Děkuji.
Lucka Blažková by chtěla poděkovat za přípravu matematiky panu lektorovi. Moc se jí to povedlo a dostala se na šestileté gymnázium na Křenovou v Brně i na GML.
Hana Blažková
19. 6. 2020
Poděkování lektorovi.
Někdy okolo května jsem k Vám začal chodit na doučování angličtiny. Mojí prioritou bylo pouze udělat maturitní zkoušku didaktického testu. Můj lektor byl Michal M. a myslím si, že jen díky němu nyní mám maturitní zkoušku úspěšně splněnou. Rád bych mu poděkoval osobně, ale bohužel na něj nemám kontakt, proto prosím, abyste mu alespoň touto cestou vyřídili mé poděkování.
Petr Pazdera
19. 6. 2020
Mohu Všem moc doporučit!
Se Školou Populo jsem byla maximálně spokojena. Mohu Všem moc doporučit! Syn udělal veliké pokroky a komunikace se školou Populo byla vždy skvělá.
Lenka Šindelářová
19. 6. 2020
Všem v Populu chci moc poděkovat.
Všem v Populu chci moc poděkovat. Za nás velká spokojenost. Lektorky, které tento školní rok učily a ještě učí dceru, jsou výborné.
Jitka Jiříková
19. 6. 2020
Ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.
Dobrý den, chtěl jsem se jen podělit o výsledek naší spolupráce. Obě naše holky se dostaly na Slovanské gymnázium, a to s velkou rezervou. Jsou to šikovný chytrý holky, ale příprava u vás jejich připravenost určitě zvýšila. Zvlášť letos při jednom pokusu byla skvělá také možnost přijímaček na zkoušku. Vše fungovalo jak v prezenční tak online formě. Takže ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.
Roman Smělý
19. 6. 2020
Ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka.
Dobrý den, ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Míra byl přijat na obě gymnázia. 👍 Určitě mu pomohlo jak doučování, tak i přijímačky nanečisto. Po """"ostrých"""" testech byl naprosto v pohodě. Měl z Popula prostě natrénováno. 😊 Ještě prosím o vyřízení poděkování slečně K., slečně H. a také v neposlední řadě panu B., děkuji.
Anna Procházková
19. 6. 2020
Mohu Vás všem doporučit.
Dobrý den, Verča Fialová k Vám chodila na doučování matematiky (přípravu na přijímačky). S lektorem Patrikem S. byla spokojená,slovní úlohy a příklady vysvětloval několika způsoby. Byl vždy dobře připravený a ochotný vše trpělivě vysvětlit. Verča udělala přijímačky na gympl. Určitě pokud budeme potřebovat v budoucnu nějaké doučování se rádi díky Vaší profesionalitě obrátíme na Vás. Mohu Vás všem doporučit. Přejeme hodně pracovních úspěchů.
Kamila Dostalíková
19. 6. 2020
Děkuji za Vaše služby!
Dobrý den, chtěli bychom s Martinem moc poděkovat takto paní profesorce Elišce Č., která od ledna připravovala Martina na maturitu, kterou úspěšně složil. Martin vyjádřil lítost, že už s paní profesorkou hodiny mít nebude. Zjistil, jak byl ze školy málo připraven a jak moc ho práce s paní profesorkou v češtině začala bavit a kolik mu toho dala. Výsledkem je i úspěšné složení didaktického testu. Děkuji za Vaše služby! Díky ještě jednou moc.
Diana Reisingerová
18. 6. 2020
Všem mohu jen doporučit.
Na škole Populo oceňuji vždy osobní přístup, skvělou organizaci výuky, flexibilitu v organizaci hodin dle našich požadavků. Co je nejdůležitější, že díky přípravě ve škole Populo naše dcera úspěšně zvládla přijímací zkoušky na gymnázium. Všem mohu jen doporučit. Investice do vzdělání dětí se vám vždy mnohonásobně vrátí.
Václav Kopecký
18. 6. 2020
Vřele doporučuji lekce Školy Populo.
Škola Populo mne potěšila zejména ve vstřícném jednání. Byla schopna splnit vše, co jsem si přála. Lektor mi sedl už od prvního dne. Vždy jsem mohla říct, co v danou dobu potřebuji anebo naopak, co nutně ne. Lekce probíhaly v přátelském duchu po celou dobu doučovacího balíčku. V době Nouzového stavu, kdy nebylo možné osobní setkání s lektory, byl vymyšlen způsob, jak o dané hodiny nepřijít a nebýt tak pozadu. Pokud si nevíte rady v jakémkoli předmětu od matematiky po angličtinu, vřele doporučuji právě lekce Školy Populo. Díky jejich pomoci mi maturita dopadla s tím nejlepším možným výsledkem.
Klára Jelínková
18. 6. 2020
Školu Populo určitě doporučujeme.
I když měl můj syn velmi dobrou známku z matematiky,náš lektor pan V. nám řekl, že má značně velké mezery v učivu,což nás mrzelo, ale na konci doučování se prý zlepšil nejvíce ze všech studentů, které měl, což nás zase velmi potěšilo. Nejen, že se zdokonalil v matematice, ale přijímací zkoušky jsme udělali a syn se na školu dostal. Náš lektor pan V. měl podle syna velmi dobré metody na vysvětlení a na hodiny se těšil. Školu Populo určitě doporučujeme.
Ludmila Spurná
18. 6. 2020
Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás.
Přeji krásný den, chtěla bych moc poděkovat Vaší škole - lektorům za přípravu syna na přijímačky na SŠ. Jsem si jistá, že bez Vaši pomoci a skvělého přístupu by měl poloviční šanci na úspěch. Měli jsme možnost vyzkoušet jak klasickou výuku tak výuku online, které jsem se trochu bála. Ale i ta splnila veškerá očekávání a potřeby. Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás -profesionálů, investujeme tím do budoucnosti našich dětí. Ještě jednou moc děkujeme.
Pavla Valdrová
18. 6. 2020
Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne.
Chtěla bych vaším prostřednictvím velmi poděkovat jak panu L., tak následně paní K., kteří zajistili doučování v matematice. Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne, protože pro to něco udělal, věděl strategii, věděl, kde jsou jeho silná a slabá místa, na co se má zaměřit a kde si dát pozor. Přestože doučování z matematiky by mohlo odrazovat už jen podle názvu, Petr chodil na hodiny bez sebemenších diskuzí a pocitově musím říct, že je sám pro sebe považoval za přínos nikoli za hodinu a půl, kterou si kvůli rodičům musí odbýt. Za to jednoznačně můžu poděkovat oběma lektorům. Rovněž co se týče organizace, nikdy nebyl žádný problém, a pokud nastal, vše se rychle a flexibilně vyřešilo, a to jak v případě prezenční, tak i on-line výuky. Čeká nás nová škola, takže jdeme do neznámého, každopádně po zkušenostech s vámi máme určitě jasno v tom, že pokud by tempu nestačil, určitě se na Vás obrátíme s žádostí o pomoc.
Zuzana Königová
18. 6. 2020
Upřímně doporučuji.
Anna V., Petra L. vynikající zkušenost. Syn se připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, absolvoval zde intenzivní doučování českého jazyka, ve kterém měl veliké mezery, a krátkodobější procvičování matematiky. Doučování syna bavilo, látku dobře vstřebával a udělal si celkem výbornou představu o přijímacích testech a průběhu zkoušek. Od lektorek dostal praktické rady včetně těch o zvládání trémy a strachu. Výsledky byly viditelné jak ve škole tak u přijímaček, když byl přijat na obě školy v prvním kole. Upřímně doporučuji.
Gabriela Vacková
17. 6. 2020
Určitě Vašich služeb ještě využijeme, velký dík.
Dobrý den, děkuji moc. Šimon se na vybranou školu dostal, ještě jednou děkujeme. Spolupráce s lektory i koordinátory byla výborná. Mám ještě jednoho syna, určitě Vašich služeb ještě využijeme. Velký dík.
Gabriela Lokvencová
17. 6. 2020
Vyřiďte prosím, velké díky lektorům.
Dobrý den, s radostí Vám chci napsat, že je Káťa přijata na Střední školu potravinářských technologií. Hlásila se tam na 2 obory a na oba je přijata. Počet bodů jí zajistil 9. a 12. místo mezi uchazeči. Vyřiďte prosím, velké díky lektorům, kteří se jí věnovali on-line. Ráda bych poděkovala i paní lektorce, která měla Kačku při osobní výuce u Vás.
Kateřina Tichá
17. 6. 2020
Školu Populo budu doporučovat dále!
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za přípravu dcery na přijímací zkoušky. Dostala se s přehledem na obě gymnázia a za to vděčíme i Škole Populo. Níže posílám zprávu od Aličky, kterou by ráda předala lektorům. Školu Populo jsme vyhledali kvůli přípravě na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Již od začátku vše fungovalo na jedničku. Lektoři se přizpůsobili mým časovým možnostem. Vyzkoušeli jsme i výuku on-line, která byla také bezproblémová. Pan Noe Š. je příjemný lektor matematiky, který umí jasně vysvětlit probíranou látku. Když jsem si v něčem nebyla jistá, znovu jsme se k učivu vrátili a vše mi přehledně vysvětlil. Paní lektorka českého jazyka Zuzana A. je velmi milá, podrobně mi mimo jiné vysvětlila postup při vyplňování testu CERMAT. Za to jsem jí moc vděčná! Myslím, že úspěšnost nad 40 bodů z obou předmětů mluví za vše :) Děkuji! Školu Populo budu doporučovat dále! Určitě Vás znovu využijeme i pro přípravu mladší dcery :) Děkujeme a přejeme další spokojené žáky!
Alice Wünschová
17. 6. 2020
Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium.
Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Přijímací zkoušky úspěšně zvládla se skvělým výsledkem a byla přijata jak na Slovanské gymnázium Olomouc, tak na Gymnázium Hejčín v Olomouci. Jmenovitě bych ráda poděkovala slečnám Kristýně P. a Lucii H. za skvělou přípravu z matematiky a českého jazyka. Na škole POPULO oceňuji výbornou komunikaci s rodiči a flexibilitu, díky které jsme úspěšně zvládli přípravu i v době karantény.
Jana H.
17. 6. 2020
Ďakujem Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.
Dobrý deň, chcela by som týmto poďakovať pánovi V. a slečne F. za prípravu Matúša na prijímacie skúšky na šesťročné gymnázium, ktoré úspešne absolvoval; z matematiky získal 33 bodov, z češtiny 37. Bol prijatý na obe gymnáziá, na Gymnáziu Hejčín skončil na 15. mieste, na SGO to bolo miesto 8. Ďakujem aj Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.
Monika Horváthová
17. 6. 2020
Tímto chci vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí.
Dobrý den,chtěla bych tímto vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí, ale nejvíce však chci poděkovat sl. Lucii H. za perfektní a precizní přípravu mého syna Jakuba Fanty k didaktickému testu z ČJ, Jakub u testu uspěl na 60% s 30 body. Nevím jak jinak Vám mám poděkovat, Jakub se testu opravdu bál, velice dobře si uvědomoval, že je to jeho poslední pokus, o to víc byl ve stresu. Lucie, patří Vám velký """"DÍK"""", Kuba Vás velice chválil.
Silvie Vyroubalová
17. 6. 2020
Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo.
Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Syn byl přijat hned v prvním kole na obě brněnská gymnázia a za to moc děkujeme.
Andrea O.
17. 6. 2020
DÍKY MOC
Dobrý den, chceme se s vámi podělit o radost z přijetí naší Bětky na gymnázium Hejčín. Myslíme si, že příprava u vás měla na úspěšném provedení příjmaček značný podíl. Děkujeme zvláště sl.(pí) lektorce za výraznou pomoc a moc ji zdravíme. Přijde-li v budoucnu potřeba řešit nějaké doučování, určitě se na vás opět rádi obrátíme.
E. Hamalová
16. 6. 2020
S lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen.
Dobrý den, tímto bych chtěl ohodnotit svou lektorku Ljubu K., která mě připravovala na DT test z ČJ. Začal bych asi tím, že s lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen. Její schopnost vysvětlovat látku je podle mého perfektní. Úžasná komunikace s žákem, jak na lekcích, tak i online mimo lekce.Její připravenost na individuální hodiny je důsledná. Když jsem přišel na své první doučování, tak byly mé znalosti opravdu bídné, hrozné, otřesné, ale lektorka mě opravdu během jednoho měsíce dokázala připravit na DT test tak, abych zvládl testem proletět a projít s naprostým přehledem. DT test jsem ve finále opravdu zvládl s více než dostatečnou rezervou. A za to opravdu vděčím jen své lektorce. Opravdu z mé strany paní Ljubě K. nejde vytknout jediná věc. Jde opravdu vidět, že má zkušenosti s učením na vysoké úrovni. Jako lektorku bych jí opravdu doporučil každému.
Samuel Grycz
11. 6. 2020
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku.
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.
Alena T., maminka
9. 6. 2020
Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou.
Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou. S Vámi poskytovanými službami jsme velmi spokojení a budeme moc rádi, pokud jich budou naši stipendisté i studenti, kteří se na nás obrací i mimo stipendijní program, moci využívat i nadále.
Jitka Votavová
8. 6. 2020
Ještě jednou velice děkujeme.
Reference myslím, že snad ani nejsou třeba, jste profesionálové ve všech směrech, ať už se jedná o první schůzku, po té nastavení výuky, výběr vzdělaných a připravených lektorů a v neposlední řadě i celková komunikace a neuvěřitelná rychlost jednání. Ještě jednou velice děkujeme, dcera na lekce chodila ráda a těšila se na hodinu a moc jí výuka pomohla v přípravě na přijímací zkoušky. Pokud budeme v budoucnu cokoli potřebovat doučit či vysvětlit, s dovolením se na vás opět obrátíme.
Eva Hynečková
7. 6. 2020
Musím velice ocenit přátelský přístup a neskutečnou ochotu.
Byla jsem u Vás na doučování z češtiny. Mojí paní doučovatelku mi doporučila kamarádka, jedná se o Mgr. Ljubu K. Doučování bylo vysoce příjemné, paní K. byla velmi ochotná a informace předávala jasně, takže jsem vše krásně pochopila. Zároveň musím velice ocenit její přátelský přístup a neskutečnou ochotu, kterou projevila při plánování dalších doučovacích hodin. Musím říct, že bez paní K. bych neprošla tak hladce didaktickým testem z češtiny. Dokonce jsem doporučila paní K. i svým kamarádům z nižších ročníků.
Kateřina Š.
3. 6. 2020
Chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou.
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou, přístupem a ochotou lektorce Renatě K., k níž na doučování docházela dcera. Děkujeme :)
Jana Richterová
2. 6. 2020
Chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený.
Dnes jsme ukončili on-line výuku s lektorkou paní Ljubou K. a chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený. Synovi se doučovaní moc líbilo, hlavně se hodně naučil a získal vědomosti, které mu chyběly a posunul se k lepšímu hodnocení od své učitelky ve škole. Takže za nás super doučovaní, jak se říká „na míru“ :). Paní Ljuba se zaměřila na nedostatky, které měl a všichni jsme velice spokojeni. Ještě jednou díky.
Frištenská Marcela a syn Matyáš Frištenský
1. 6. 2020
Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání.
Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání. Synovi se podařilo jazyky zvládnout na jedničky a tudíž měl na vysvědčení v osmé a deváté třídě samé jedničky. Věříme, že i tohle mu pomůže se dostat na vybrané gymnázium.
Eva V.
20. 5. 2020
Budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování.
Školu Populo bych doporučila každému, kdo potřebuje zdokonalit své znalosti a vědomosti. Přístup ze strany školy je velmi profesionální ve všech oblastech - osobní komunikace, technické zázemí, příjemné a profesionální prostředí, vybavení učeben, koordinace lekcí... Vždy vyjdou vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Já osobně oceňuji především osobní přístup a díky konceptu, který škola Populo nabízí se velmi příjemnou, zábavnou a lidskou formou posouvám ve svých jazykových dovednostech. Populo má velmi dobře zvládnutý individuální přístup a to od různorodých potřeb klienta, až po výběr toho správného lektora. Jsem nad míru spokojená, a protože velmi ráda doporučuji kvalitní služby, budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Jarmila Lettovská
7. 5. 2020
Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit.
Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit, máme velmi dobrou osobní zkušenost, ze strany koordinátorky výuky, slečny B. Podepřelové, jakož i lektorky českého jazyka slečny Barbory Koďouskové, vždy profesionální přístup, vstřícnost, ochota. Čas výuky i obsah přizpůsobeny potřebám žáka. Děkujeme.
Ida T.
5. 5. 2020
Děkujeme.
Chci moc poděkovat za přípravu syna ke zkouškám z matematiky, jste skvělí, že i v době pandemie takhle fungujete. Děkujeme.
Barbora Kalvasová
27. 4. 2020
Moc děkuji.
Moc bych chtěla poděkovat Vaši kolegyni Petře B. za skvěle vedený kurz a opravdové vědomosti a přístup!! Budu mít i do budoucna zájem o její lekce. Myslím si, že je nás spokojeno více, prostě umí!! Vedla velmi perfektně konverzaci a prosím, ať se to dostane k jejím nadřízeným. Děkuji.
Spokojená klientka
1. 4. 2020
Děkujeme
Chtěla bych Vám moc všem poděkovat za Vaší vstřícnost a ochotu nám pomoci, s doučováním naší dcerky Kristýnky. Určitě Vašich služeb v budoucnu opět využijeme.
Monika Gabčová.
21. 2. 2020
Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím.
Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím. Syn udělal významný posun v pochopení látky, která mu dělala problémy. Jeho lektor byl příjemný, ochotný a zajímal se o synovy aktuální potřeby ohledně učiva, které bylo potřeba vysvětlit a procvičit.
Jana S.
16. 12. 2019
Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu.
Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu, konkrétně na zkoušku z anglického jazyka Stanag 6001 level 2. Komunikace se Školou byla na výborné úrovni a ve všem mi vyšli vstříc. Vybraná lektorka mi naprosto vyhovovala, jelikož se přizpůsobovala mým časovým potřebám a disponovala skvělými vyučovacími schopnostmi. Díky profesionálnímu přístupu Školy Populo a mé lektorky jsem zkoušku úspěšně absolvoval, a pokud se budu připravovat na další zkoušky, určitě opět využiji služeb Školy Populo.
Jan Ch.
16. 12. 2019
Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny.
Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny. Jako úplný začátečník jsem ocenila, že mi byla vybrána velmi zdatná, ale zároveň i trpělivá lektorka, která se snaží každou lekci přizpůsobit mým potřebám. Její příprava na jednotlivé lekce je vždy velmi pečlivá a díky ní jsem ve španělštině po každé hodině jistější. Také bych chtěla ocenit koordinátorky Školy POPULO, jejichž přístup je velmi vstřícný a profesionální, a celkové fungování Školy na mě vždy působilo přátelským dojmem. Školu POPULO a její lektory mohu všem jenom doporučit.
Pavlína M.
16. 12. 2019
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky. Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuji. Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuji!
Navrátilová Kamila
2. 12. 2019
Příprava na přijímací zkoušky
Škola Populo perfektně připravila syna k přijímací zkoušce na SŠ , takže byl všude přijat. Po celou dobu přípravy vždy ochotně a vstřícně vycházeli našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený s přístupem lektorky, na lekce chodil rád a matematika ho navíc začala i bavit. Každému, kdo váhá, můžu služby Školy Populo vřele doporučit a za perfektní a úspěšnou přípravu již jen srdečně poděkovat.
Ing. Veronika Ježková
29. 11. 2019
Přijímačky nanečisto všem doporučuji.
Přijímačky nanečisto všem doporučuji. Synovi pomohly s přípravou na gymnázium. Hlavně mi přišla fajn doporučení od lektora, která byla součástí vyhodnocení. Za mě super :-)
Jana S.
29. 11. 2019
Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky
Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky, sice ty opravné po prázdninách, ale hlavní je, že to zvládl. Děkuji za spolupráci.
Pavel K.
26. 11. 2019
Školu Populo určitě doporučujeme!
Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!
Monika M., maminka
11. 10. 2019
Jste naprosto skvělí!!!!
Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!!!!
Monika Malečková
11. 10. 2019
Děkujeme za dotazník, s testy jsme byli spokojení.
Objednali jsme je synovi a věříme, že to byly právě vaše testy, které mu pomohly k přijetí na Gymnázium Hejčín.
Michal K.
10. 10. 2019
Testy určitě všem doporučujeme :-)
Dcera po přijímačkách říkala, že přijímačky byly ve výsledku stejné, jako testy, které dělala doma nanečisto :-)
Kamila J.
10. 10. 2019
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky (slečna Kabešová a Urbanová). Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuju. Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuju!
Navrátilová Kamila
10. 10. 2019
Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát
Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.
Kamila Sýkorová
10. 10. 2019
Příběh maminky – angličtina pro nejmenší
Vždy mi připadalo, že má moje dcera Maruška talent na jazyky. Sama se naučila číst v češtině a napadlo mě tedy zkusit jí dát šanci naučit se ještě v raném věku základy angličtiny, aby měla v první třídě náskok. Předškolní přípravka ji dala šanci tento talent rozvinout. Angličtina jí šla díky mnoha zábavným cvičením, které se slečnou lektorkou Maruška dělala, a také díky tomu, že na ni nikdo netlačil. Velmi mohu pochválit také metodu “full physical response”, která se nám také hodně osvědčila. Výsledky jsem začala pozorovat velmi rychle, když si dcera doma začala sama číst krátké anglické pohádky, obrázkové knížky a začala chytat slova z pohádek, které jsem jí pouštěla na počítači. Nyní zvažujeme i další jazyky, protože talent se má podchytit v mladém věku a metoda Předškolní přípravky velmi dobře funguje!
Maminka
10. 10. 2019
Děkuji za perfektní online doučovaní pro syna.
Všem doporučuji, profesionální přístup a skvělá paní lektorka.
Vratislav Jelšík
10. 10. 2019
Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba.
Již nějakou dobu jsem se poohlížela po možnostech, jak se zdokonalit v angličtině. Jelikož jsem z vesnice a do nejbližšího města to mám půl hodiny autobusem, měla jsem velmi omezené možnosti. Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba. Lektorka Alena mi pomohla s mým největším problémem – rozmluvila jsem se s ní. Všem můžu jedině doporučit.
Magda Králová, studentka
10. 10. 2019
Úspěšně jsem dokončil maturitu.
Zkouška z angličtiny byla velmi jednoduchá (Means of Transport). Byl jsem i pochválen za výborný projev, za což musím hlavně poděkovat mojí lektorce Lucii Sehnálkové, která mě na zkoušku pilně připravovala.
David Dostál
10. 10. 2019
Výuka japonského jazyka
V rámci výuky japonského jazyka jsem hledal instituci, která mi je schopna nabídnout maximální variabilitu termínů za akceptovatelnou cenu. Našel jsem tak Školu Populo, která mi vyšla vstříc jak při hledání optimálního času výuky, tak i přijatelné finanční podmínky. Komunikace s institucí vždy byla rychlá, vystupování pracovníků zajišťujících konkrétního vyučujícího bylo příjemné a korektní.
Jiří Kameník
10. 10. 2019
Syn se na obě gymnázia dostal s výsledkem 38 bodů z matematiky.
Doučování mu pomohlo a hlavně ho s lektorkou moc bavilo! Dokonce mu bylo líto, že už nebude dál chodit... :-) dle mého skvělá reference pro vaše služby a hlavně lektorku.
Rodič
10. 10. 2019
Děkujeme
Děkujeme za kvalitní přípravu panu Ochmanovi, který synovi zpříjemnil matematiku.
Alena Kasíková‎
10. 10. 2019
Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam.
Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam. Synovi pomohli s prípravou na gymnázium. Hlavne mi prišli fajn odporúčania od lektora, ktoré boli súčasťou vyhodnotenia. Za mňa super :-)
Jana S.
10. 10. 2019
Syn sa na obe gymnázia dostal s výsledkom 38 bodov z matematiky.
Doučovanie mu pomohlo a hlavne ho s lektorkou veľmi bavilo! Dokonca mu bolo ľúto, že už nebude ďalej chodiť ... :-) podľa mňa skvelá referencia pre vaše služby a hlavne lektorku.
Rodič
10. 10. 2019
Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát
Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát, který proběhl koncem srpna letošního roku a který jsem úspěšně zvládla. Chtěla bych poděkovat zejména své lektorce Věrce, která se mi po celou dobu návštěvy doučování pečlivě věnovala a přikládala mi dostatečné materiály k domácí přípravě. Moc děkuji za přípravu, zkušenosti a příjemnou spolupráci.
Simona T., studentka
7. 10. 2019
If you are looking for a meaningful job, do not hesitate to turn to Škola Populo!
I have been a lecturer in Škola Populo for two years now. During this time, tutoring has become a great part of my life, as well as my hobby.
Karolína K.
4. 10. 2019
Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem.
Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem. Moje lektorka byla příjemná a inspirativní a vždy dobře připravená na jednotlivé lekce i mé dotazy. Velmi jsem ocenila i to, že jsme se mohly věnovat tématu, které mě aktuálně zajímalo (např. příprava na pobyt v Římě…). Zároveň bych chtěla vyzvednout i práci koordinátorek, které mi zařídily skvělou lektorku a které mi také pomáhaly lekce naplánovat. Prostory Školy Populo jsou pěkné, preferovala jsem zejména menší učebny. Italštinu rozhodně doporučuji.
Martina Ch.
30. 9. 2019
Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc.
Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc. Našli mi učitele přesně na míru. V průběhu programu mě čekal porod a následně šestinedělí, lekce jsme tedy odložili a i pokračování bylo přesně tak, jak jsem potřebovala. Motivovali mě a dodali mi odvahu. I přesto, že do školy nechodím jíž přes dva roky, úspěšně jsem složila maturitní zkoušku. Doporučuji, stojí to za to ;-). Byla jsem vážně moc spokojená a nelituji této investice.
Noemi Š., studentka
25. 9. 2019
Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí.
Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí. Když jsem v roce 2017 získal svou první hodinu, měl jsem velkou radost. Jelikož se chci v budoucnu stát učitelem, jsou pro mě lekce v Populu velkým přínosem. Naučím se zde lépe komunikovat s dětmi a pochopit jejich myšlení. Vždy se dozvídám nové metody výuky a dá se říci, že samotné děti mě učí. Komunikace s koordinátorkami doučování je vždy příjemná, téměř všem mým podnětům a potřebám je vyhověno. Jestli i ty chceš žákům předat své zkušenosti, vidět jejich radost, když látku pochopí, nebo hledáš flexibilní brigádu, neváhej se na Školu Populo obrátit.
Jaromír H.
25. 9. 2019
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať, ako ste ma skvele pripravili na jesennú maturitu, hlavne za úžasné lektorky. Vďaka nim som uspela v didaktických testoch ako v slovenčine, tak aj v angličtine (pri obidvoch som mala okolo 60%). Takže veľmi vám ďakujem. Je neuveriteľné, koľko sa toho dá za dva mesiace stihnúť! Ďakujem!
Navrátilová Kamila
25. 9. 2019
Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti.
Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti. Maturita díky ní nebyla takový horor, za což jí budu vděčná navěky. Nemají jen hezké učebny a prostory, ale i přístup lektorů je na jedničku, komunikace se zaměstnanci byla vždy bezproblémová, cokoli jsem potřebovala, bylo zajištěno. Nemám co vytknout.
Viktorie H.
20. 9. 2019
Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ.
Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ. Komunikace s ní je vynikající. Čekejte vstřícnost, milé jednání a ochotu a schopnost řešit případné komplikace vzniklé například onemocněním vyučujícího. Moc děkuji a vřele doporučuji.
Eva C.
18. 9. 2019
Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování.
Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování. Má dcera se nezorientovala v ekonomice a měla k ní i odpor. Díky lektorce, kterou jí Škola Populo vybrala, nejenže pochopila učivo, ale tento předmět ji začal i bavit a zajímat! To je ještě více, než Škola Populo nabízí. Moc děkuji.
Radmila K., maminka 17leté Barbory.
18. 9. 2019
Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci.
Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci, oběma lektorům, hlavně Janu H., který se synem absolvoval většinu lekcí, za skvělou přípravu k opravné maturitní písemné zkoušce z ČJ. Syn napsal písemnou práci z max. 30 bodů na 26 bodů. Budu vaši školu s radostí doporučovat dále. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v přípravě vašich studentů.
Kateřina B.
16. 9. 2019
Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 %
Velice ráda bych poděkovala celé Škole Populo za to, že mi bylo umožněno doučování z matematiky na tak vysoké úrovni. Můj závěr středoškolského studia byl ohrožen nesložením státní závěrečné zkoušky z matematiky. Díky mé lektorce Irče B., která se mnou měla obrovskou trpělivost a dokázala mi matematiku doslova “nacpat do hlavy” za tak neuvěřitelně krátký čas, dnes s úsměvem konečně držím maturitní vysvědčení a můžu spokojeně pokračovat dál na VŠ. Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 % a pár propagačních letáčků této školy jsem umístila i na teď už svém bývalém gymnáziu, aby případně jedinci, kteří se nacházejí v úzkých uličkách nějakého předmětu (jako já ještě před prázdninami), mohli zavítat právě sem, kde jim skutečně bude podána pomocná ruka. Irčo, díky za všechno, byla jsi mým strážným andělem matiky. Posílám hodně sil a štěstí do tvého boje na VŠ a třeba někdy zase na viděnou!
Kristýna N.
13. 9. 2019
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce.
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce. Máme to za sebou. Zítra si jdeme pro maturitní vysvědčení.
Renata N., maminka
13. 9. 2019
Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci.
Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci, Míša opravnou zkoušku z ČJ napsal celkem bez problémů. Jsem přesvědčená, že právě díky Vám celou školní docházku úspěšně dokončil.
Jana S., maminka
12. 9. 2019
Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky
Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Pavel K.
11. 9. 2019
Příběh Lukáše – angličtina pro nejmenší
S šestiletým Lukáškem jsme se chystali na delší zahraniční pobyt a chtěli jsme, aby se syn naučil alespoň nějaké základy angličtiny. Chlapec byl v předškolním věku, neuměl tedy moc číst a psát. K výuce se proto přistoupilo tak, aby si z ní odnesl co nejvíc. Připravili pro něj tedy pásmo zábavných her, písniček a básniček a slečna lektorka na něj mluvila pouze anglicky. Velmi se jí také osvědčila metoda “total physical response” (TSR), kdy se do výuky zapojuje celé tělo a děti si fixují slovíčka tak, že je předvádějí v pohybu. Lukášek se učil rychle a my si velmi brzy všimli jeho pokroků. A protože musel Lukášek samozřejmě v zahraničí nastoupit i do školy, využili jsme tuto metodu i k osvojení si základů čtení a psaní. Byli jsme velmi spokojení a můžeme potvrdit, že se nám individuální a intenzivní přístup velmi líbí.
Rodiče Lukáška
9. 9. 2019
Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce.
Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce, kterou jsem zvládl skvěle. Usnadnili jste mi přípravu. Doporučuji všem, kteří si chtějí usnadnit učení. Díky Vaší zpětné vazbě o každé lekci jsem byl vždy v obraze, jak na tom jsem. Ještě jednou děkuji. A velké DÍKY p. lektorce Veronice S.
Filip K., student
9. 9. 2019
Děkuji moc
Děkuji moc za syna, který docházel na doučování. Doplnil si mezery, které v ČJ měl. Také vyzdvihuji perfektní komunikaci mezi Vámi a rodiči. Jste opravdu profíci.
Barbora K., maminka
9. 9. 2019
Nếu bạn đang tìm kiếm một công việc có ý nghĩa, đừng ngần ngại liên hệ với Trường Populo!
Tôi đã là một giảng viên ở Populu trong gần hai năm. Trong thời gian đó, việc dạy học đã trở thành trọng tâm của cuộc đời tôi và đồng thời là sở thích của tôi.
Karolína K.
5. 9. 2019
Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna.
Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna. Spolupráce naprosto perfektní, komunikace okamžitá, denní připomenutí hodin na příští vyučovací hodinu a také denní zasílání hodnocení na studenta. Lektorka Kateřina je velmi komunikativní, vstřícná, empatická a dobrá učitelka. Syn zkoušku udělal naprosto bez problémů! Velmi Vám děkuji a pokud bychom se v budoucnu dostali opět do situace, kdy bychom potřebovali doučování, rozhodně bychom volili tuto školu!
paní K., maminka
2. 9. 2019
Děkuji.
Můj syn chodí na střední školu a začal mít velké problémy s chemií. Našel si pár doučovatelů, ale nemělo to moc pozitivní účinek. Je velké umění, i když látku umíte, vysvětlit ji druhému. Potom jsem našla reklamu na Školu Populo. Musím říct, že mě přístup už od začátku překvapil. Vše si upřesníme, domluvíme i po sms. Syn nyní zdárně dokončil ročník a vím, že v doučování budeme pokračovat i v novém školním roce. Děkuji.
Andrea B., maminka Milana
30. 8. 2019
Ještě jednou moc děkujeme.
Radim dnešní reparát zvládl na 3. Jeho paní učitelka z matematiky Radima velmi chválila, že jdou vidět pokroky. Tímto bychom vám a hlavně panu Bačíkovi chtěli za Radima strašně moc poděkovat. Za jeho trpělivost a strávený čas prací místo volna o prázdninách. Díky jeho skvěle odvedené práci může Radim pokračovat do druhého ročníku. Ještě jednou moc děkujeme.
Martina K., maminka
28. 8. 2019
Děkuji.
Díky vám jsem udělal reparát. Děkuji, že jsem se u vás mohl doučovat.
Daniel Č., student
26. 8. 2019
Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit.
Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit. Byla to naše záchrana… Pomohla synovi ve velmi krátké době odstranit mezery ve středoškolské matematice. Díky této přípravě snáze porozuměl zadání matematických příkladů od společnosti CERMAT a byl na jejich maturitní testy dobře připraven. Příprava k maturitě byla intenzivní. Syn docházel na pobočku školy a měl svého lektora, který s ním probíral jednotlivé okruhy zadání příkladů, která se u maturity objeví. Propočítali také jednotlivá zadání státních maturit několik let nazpět. Samozřejmostí byly i domácí úkoly na každou hodinu, které prověřovaly, jak student látku pochopil. Velice kladně hodnotím komunikaci školy se studentem i s rodičem. Po každé hodině mi přišla zpráva, která dosti podrobně referovala o jeho práci v hodině a výsledcích, které dosáhl. Syn velmi dobře zvládl i přijímací zkoušky z matematiky na zahraniční školu, kam od září nastupuje. Děkuji Škole Populo za pomoc. Mohu ji vřele doporučit všem nerozhodnutým rodičům, kteří chtějí mít jistotu, že jejich syn nebo dcera budou dobře připraveni na zkoušky.
Lenka B., maminka
19. 8. 2019
Příběh Marka – náprava deficitů
Marek byl dítě, které se podle učitelek v mateřské škole „neumělo chovat“. Vše bylo však trochu složitější. Marek měl problém se soustředit, protože vnímal jinak posloupnost a následnost a potřeboval upravit deficity kongnitivních funkcí. Nebyl si schopen spojit své chování s následky, které v jiných lidech vyvolávalo, a z toho, co mu bylo řečeno, nedokázal selektovat to podstatné. To se pak prakticky projevovalo i v tom, když měl problém naučit se základní číselnou řadu nebo pochopit, že písmenka následují po sobě dle daného řádu. Do standardní výuky minima k zápisu byla proto zapojena i cvičení, která rozvíjela vnímání, pamatování si věcí a schopnost zopakovat přesnou posloupnost toho, co se dělalo. Důležitou součástí byly i rituály a důraz na pravidelnost a řád. Marek udělal za měsíc veliký pokrok, který nám potvrdilo mnoho lidí. Na školu byl přijat a vaše hodiny mu jeho deficit upravily a usnadnily start do první třídy.
Rodiče Marka
12. 8. 2019
Moc děkuji.
Děkuji za individuální kurz portugalského jazyka v POPULU, který mi byl umožněn a vytvořen dle mých možností.Díky individuálnímu přístupu mého lektora portugalštiny dělám pokroky, a navíc mne studium jazyka baví. V POPULU nevadí, zda je člověk mladý nebo starý. Důležité je, že chce, a pak snadné je dle individuálního plánu studovat cokoliv. Moc děkuji.
Pavla Z., studentka
12. 8. 2019
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny.
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny. Ako úplná začiatočníčka som ocenila, že mi bola vybraná veľmi zdatná, ale zároveň aj trpezlivá lektorka, ktorá sa snaží každú lekciu prispôsobiť mojim potrebám. Jej príprava na jednotlivé lekcie je vždy veľmi starostlivá a vďaka nej som v španielčine po každej hodine istejšia. Tiež by som chcela oceniť koordinátorky Školy Populo, ktorých prístup je veľmi ústretový a profesionálny, a celkové fungovanie Školy na mňa vždy pôsobilo priateľským dojmom. Školu Populo a jej lektorov môžem všetkým len odporučiť.
Pavlína M.
12. 8. 2019
Já i dcera jsme velmi spokojené s doučováním.
Moje dcera nastoupila na střední školu a od začátku plavala v matematice. Školu Populo nám doporučila školní psycholožka. Já i dcera jsme velmi spokojené a s doučováním hodláme pokračovat až do čtvrťáku.
Lenka T., maminka
7. 8. 2019
Falls Sie eine Arbeit suchen, die einen Sinn hat, wenden Sie sich an Schule Populo!
Ich bin Lehrerin bei Populo fast zwei Jahre. In dieser Zeit ist der Unterricht Füllung meines Lebens und zugleich mein Hobby geworden.
Karolína K.
6. 8. 2019
Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka.
Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka v loňském roce, kdy byla v deváté třídě a prospěch byl tzv. „střídavě oblačno“. Nejhorší byla chemie, v té se hodně zlepšila. V pololetí jsme vyměnily chemii za češtinu, vzhledem k přijímacím zkouškám na střední školu, a musím říci, že byl vidět pokrok. Na jaře jsem zařídila pár hodin češtiny a matematiky nejmladší vnučce (6.třída), která potřebovala vylepšit vysvědčení, a i ta se zlepšila. Je pravda, že obě holky měly zájem o zlepšení. Strach, že se nedostanou na školu nebo propadnou, vykonal své. Kdyby zájem nebyl, asi by to tak dobré nebylo. Rozhodně oceňuji prostředí – učebny, kde se děti vzájemně neruší, přátelskou atmosféru a vyučující, kteří dokáží pracovat i s náladovými puberťáky. Po každé lekci chodí rodičům na mail hodnocení, tady mám ale dojem, že je tendence spíše chválit. V tomto roce jedna z vnuček v Populu pokračuje.
Nora L., babička
5. 8. 2019
Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ.
Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ. Hledala jsem doučování, ale bez výsledku. Až jsem natrefila na Školu Populo. Je fakt, že se mu nepodařilo uzavřít ročník, ale nevzdáváme to. Věřím, že teď se mu zadaří díky hlubšímu porozumění.
Věra Z., maminka Matěje
31. 7. 2019
Škola Populo je součástí naší rodiny
Škola Populo je součástí naší rodiny? Pokud Vaše dítě není vyloženě studijní typ, tak určitě znáte ty chvíle, kdy se doma hádáte při učení a přípravě do školy.Díky Škole Populo u nás doma panuje klid a pohoda, náš 12letý syn navštěvuje individuální doučování matematiky a češtiny, kde s lektorkou proberou novou látku, které případně nerozumí, procvičí to, co mu úplně nejde, vypracují domácí úkoly a samozřejmě dělají přípravu na přijímací zkoušky. Všichni jsme naprosto spokojeni. I proto se naše 9letá dcera rozhodla, že od září chce i ona chodit do Školy Populo na matematiku, a přestože nemá velké problémy, bude se již v klidu a beze stresu připravovat na přijímací testy Cermat z matematiky.Syn chodí pravidelně na dvě vyučovací hodiny týdně. Pokud potřebujeme, domluvíme lekci individuálně i na víkend.Lektorka, slečna Anička, je úžasná, syn ji má moc rád a neustále o ní doma mluví. Já si zase nemohu vynachválit komunikaci s ostatními ze školy. Vždy nám vyjdou vstříc, reagují okamžitě a pozitivně na jakýkoliv můj požadavek.Poděkování za samé jedničky na vysvědčení patří i Škole Populo. Děkujeme
Hana Š., maminka
25. 7. 2019
Díky!
Dcera se připravovala na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Nemá problém ani s matematikou ani s českým jazykem, ale na přijímací testy potřebovala do poloviny dubna zvládnout učivo celého školního roku. Na matematiku jsme si troufli sami a na češtinu jsme se domluvili se Školou Populo. Výborný přístup. Zabezpečili lektorku v místě bydliště, což jsme vůbec nečekali. Dcera byla z výuky nadšená. Závěrem, dcera se dostala na obě gymnázia, na která se hlásila, takže si mohla vybrat. Díky!
Lubor S., tatínek
24. 7. 2019
Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu.
Můj syn Patrik se od září připravoval na přijímací zkoušky Cermat. Narodil se s vývojovou dysfázií. Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu logistických služeb. Přijímací zkoušky úspěšně zvládl.
Lucie P., maminka 16letého Patrika.
24. 7. 2019
Díky vám všem…
Díky vaší Škole Populo se mi od února rozšiřují obzory a já se svým lektorem zažívám při našich hodinách napínavé chvíle při učení se italštině. Ve svých 50+ jsem zase jako malá žačka a pokroky jsou vidět. Těším se, až pojedu do Itálie a svou snahu budu moci zužitkovat v praxi. Díky vám všem… Vědění je jediná věc, kterou vám nikdo nevezme!
Věra, studentka italštiny
24. 7. 2019
Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit.
Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit. Od velmi milého jednání a komunikace až po bezchybný chod lekcí přes Skype. Nakonec jsme díky lekcím měli v 6. třídě vyznamenání. Takže well done!
Andrea V., maminka
24. 7. 2019
Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování.
Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování, a to se jednalo o 9 předmětů na gymnáziu, které bylo třeba přes prázdniny vylepšit natolik, abychom úspěšně zvládli reparát. Opravdu bravo, byl to velký úspěch. Nebylo to zadarmo, ale v tak širokém rozsahu jsem to ani nemohl očekávat.
Ing. Jiří H., otec
24. 7. 2019
Výučba japonského jazyka
V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i v prijateľných finančných podmienkach. Komunikácia s inštitúciou vždy bola rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.
Juraj Kamenár
24. 7. 2019
Если вы ищете работу, которая имеет смысл, не стесняйтесь обращаться в Школу Популо!
В Популо я лектором почти два года. За это время преподавание стало центром моей жизни и одновременно моим хобби.
Каролина К.
15. 7. 2019
Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice.
Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice, za vstřícný a milý přístup všech zaměstnankyň a zejména paní lektorce Mgr. Andree V., díky které Vojta udělal třetí nejlepší přijímací zkoušky na jeho vysněnou střední školu, přestože měl v tercii na osmiletém gymnáziu z matematiky čtyřku. Opravdu moc a moc děkujeme, budeme vás dále doporučovat a přejeme mnoho dalších spokojených dětí i rodičů!!!
Pavlína, J.
4. 7. 2019
Školu Populo určite odporúčame!
Školu Populo určite odporúčame! Dcéra sa pripravuje na prijímacie skúšky z matematiky. Lektorka matematiky Alica B., ktorú nám Škola Populo vybrala, je veľmi milá, trpezlivá a hlavne profesionálna. Určite nám to pri prijímacích skúškach na strednú školu dosť pomôže. Vzhľadom na to, že dcéru na lekcie sprevádzam, chcela som zmysluplne tráviť čas, počs ktorého na ňu čakám, a začala som teda navštevovať lekcie hebrejčiny. Lektorka Lucia je tiež úplne úžasná. Komunikácia so školou je perfektná. Veľmi ďakujem a určite budem odporúčať. Ste absolútne skvelí!
Monika M., mamička
4. 7. 2019
Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!
Lektorkou v Populu už jsem skoro dva roky. Za tu dobu se výuka stala náplní mého života a zároveň mým koníčkem. Jako lektorka češtiny pro cizince a němčiny jsem potkala spoustu zajímavých a nadšených lidí, jejichž motivaci a energii se snažím šířit dále. Celoživotní vzdělávání se stalo mojí životní filozofií. Zázemí, které mi poskytlo Populo, bylo nezbytné k tomu, abych svoje nadšení mohla předat druhým. Každou společnost tvoří lidé a ti v Populu jsou nenahraditelní – jsou spolehliví, loajální a vstřícní. Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!
Karolína K.
1. 7. 2019
Chci vám velmi poděkovat.
Chci vám velmi poděkovat za kurz angličtiny, který jsem absolvovala ve vaší Škole Populo s lektorkou Janou T., která byla velice milá a příjemná. Oceňuji váš empatický přístup a vaši perfektní zpětnou vazbu. Velice mne zaujal váš jednoduchý systém oznámení data lekce se jménem lektora. Dále bych vám ráda poděkovala za pomoc při zajišťování tlumočnic pro komunikaci se zahraničím, tímto velmi děkuji paní Marcele Š. a Michaele Š. za jejich laskavý přístup a výborné jazykové znalosti, které velmi oceňuji.
Věra T., studentka
25. 6. 2019
Naše velké DÍKY Škole Populo!!!
Chtěla jsem svého syna připravit na přijímačky na střední školu. Na internetu jsem si našla tři doučovací školy, které mě oslovily, a všechny jsem je navštívila. Všechny byly dobré, ale Škola Populo byla doslova šokující! Už nebylo o čem přemýšlet. Vynikající přístup, velká variabilita (ať už ve výběru lektorů nebo vyučovacích hodin), skvělí trpěliví lektoři (i ti suplující), kteří mého syna dokázali svým přístupem zaujmout a dovést k úspěšným zkouškám. Naše velké DÍKY Škole Populo!!!
Lucie T., maminka
24. 6. 2019
Chtěla bych poděkovat Škole Populo.
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.
Alena T., maminka
10. 6. 2019
S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni.
S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni. Podařilo se přes Školu Populo sehnat kvalitního lektora, který dokázal dceři pomoci s gymnaziální chemií tak, aby nejen zvládla náročné testy, ale aby i látku pochopila. Děkujeme.
Petra B., maminka
7. 6. 2019
Určitě znovu využijeme služeb Školy Populo, mohu ji opravdu doporučit!
S doučováním jsme byli velmi spokojeni. Domluva byla skvělá a lektorka opravdu bezvadná. Ceníme si vstřícnosti a časové pružnosti. Hodiny probíhaly vždy po domluvě. Po každé hodině jsme byli informováni o průběhu doučování. Způsob výuky dceři vyhovoval, byla dlouhodobě nemocná. Lektorka Soňa nám vyšla vstříc, poslala dceři spoustu materiálů na domácí přípravu. Dcera se ve škole velmi zlepšila, proto bych chtěla poděkovat za bezvadnou výuku. Pokud bude mít dcera v budoucnu ve škole nějaký problém, určitě znovu využijeme služeb Školy Populo. Mohu ji opravdu doporučit.
Jana Š, maminka
7. 6. 2019
S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená.
S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená – jak s Vaší organizací, tak s paní lektorkou. Lekce splnily svůj účel a díky nim jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Pokud by někdy byla potřeba, moc ráda se na vás znovu obrátím!
Eliška H., studentka
6. 6. 2019
Moc děkuji za spolupráci s vámi!
Celé doučování probíhalo naprosto v pořádku a podle mých představ. Paní lektorka mi vždy vyšla vstříc a naučila mě to, v čem jsem měla mezery. Maturitu jsem úspěšně zvládla na první pokus, a to i díky paní lektorce. Moc děkuji za spolupráci s vámi!
Eliška K., studentka
6. 6. 2019
S výukou jsme byli velice spokojeni.
S výukou jsme byli velice spokojeni, lektorka byla velmi příjemná a působila na mého syna velice pozitivně. Jsme rádi, že jsme se na Vás obrátili a věříme, že využijeme Vašich služeb i do budoucna.
Petra V., maminka
5. 6. 2019
Chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo, především paní lektorce Janě Žolnerčíkové, která připravovala dceru Veroniku na přijímací zkoušky z českého jazyka. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu paní lektorky dcera učivo pochopila, na doučování chodila ráda a dostala se na její vysněnou střední školu – Předškolní a mimoškolní pedagogika. Škola vždy výborně spolupracovala s našimi časovými požadavky a také zajistila mimořádné doučování z chemie. Ještě jednou velké díky a mnoho spokojených studentů a rodičů.
Czujková, K., maminka
5. 6. 2019
Děkujeme za přípravu.
Přijímací zkoušky jsme zvládli. 3. místo na Gymnáziu v Krnově. Děkujeme za přípravu.
Vendula H., maminka
3. 6. 2019
Mnohokrát Vám za vše děkuji.
Chtěla bych Vám poděkovat za obrovskou pomoc s výukou německého jazyka a především za přidělení lektorky, paní Fišerové. Byla jsem s ní velice spokojená. Mnohokrát Vám za vše děkuji.
Alena T., účastnice kurzu
2. 6. 2019
Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii S.
S radostí oznamujeme přijetí našeho syna na gymnázium v Přerově ale i v Hranicích. Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii Staroštíkové, která svým přístupem perfektně vedla syna v přípravě na vykonání zkoušky. Slečna je opravdu skvělá a dalo by se říci, že je již pedagogem ač ještě studujícím. Její přístup je vyjímečný a moc si vážíme jejich znalostí a přístupu k synovi. Určitě s Vámi zůstáváme v kontaktu a na doučování z matematiky se v průběhu srpna domluvíme.
Dana V., maminka
2. 6. 2019
Hodnotím velmi pozitivně školu Populo.
Hodnotím velmi pozitivně školu Populo, kde se syn od listopadu 2018 připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, které úspěšně absolvoval a byl přijat na svoji preferovanou školu. Lektorky Monika Luptáková a Denisa Vagnerová synovi výrazně pomohly a byl s nimi spokojený. Výuka mu vyhovovala a byla podle jeho představ. Aktuálně dochází do školy i má dcera, která je taky velmi spokojená, na základní škole jsou znát její pokroky, které dosáhla díky přípravě. Uvažuji o dalším pokračování v doučování v následujícím školním roce 2019/2020. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených dětí a rodičů.
Melišová, maminka
30. 5. 2019
Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala.
Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala. Má dcera Klára navštěvuje 4. ročník střední průmyslové školy a v pololetí propadala z matematiky. Obrátila jsem se na školu Populo. Bylo jí zprostředkováno doučování na míru a nyní končí se známkou chvalitebně. Konkrétně mé poděkování patří slečně Lucii Jindrové za výborně vedené doučování a p. Pávkové za výbornou, vřelou a ochotnou komunikaci. Budu doporučovat dále a možná opět brzy využiji, mám ještě syna :-))
Michaela Č., maminka
30. 5. 2019
Vaši školu všem doporučuji.
Náš Jarda se dostal na obě školy, kam se hlásil. Vyřiďte prosím můj dík lektorům, zejména sl. Hosové, Čižinské a Jouklové. Podle informací, které jsme dostali z jedné ze škol, kam se hlásil, Jarda řešil CERMAT testy lépe než 80 % ostatních žáků, což mu, vzhledem k ne příliš příznivému průměru známek na vysvědčení, výrazně pomohlo při přijetí. Vaši školu všem doporučuji. Peníze, které jsme za doučování u vás zaplatili, byly jednou z nejlepších investic, kterou jsme ve svém životě udělali.
Martina Š., maminka
30. 5. 2019
Príprava na prijímacie skúšky
Škola Populo perfektne pripravila syna na prijímaciu skúšku na SŠ, takže bol všade prijatý. Po celú dobu prípravy vždy ochotne a ústretovo vychádzali našim požiadavkám na obsah výučby i časové možnosti. Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektorky, na lekcie chodil rád a matematika ho navyše začala aj baviť. Každému, kto váha, môžem služby Školy Populo vrelo odporučiť a za perfektnú a úspešnú prípravu už len srdečne poďakovať.
Ing. Veronika Ježková
30. 5. 2019
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna.
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna před přijímacími zkouškami na osmileté gymnázium. Lektorky ho dokázaly výborně namotivovat, že se dokonce připravoval i rád. Škola vždy vyhověla našim časovým požadavkům, mohu ji jen doporučit.
Konečná
23. 5. 2019
Příběh maminky – náprava deficitů
Náš syn Matyáš měl jít k zápisu a patřil k dětem, kterým se říká “zlobivé”, měl problémy se naučit základnímu minimu k zápisu a učení neprojevoval moc velký zájem. Protože jsem nebyla spokojena s přístupem, se kterým jsem se setkala v pedagogicko-psychologických poradnách, hledala jsem metodu, která by byla individuální a lidštější. Známá mi doporučila Školu Populo a jejich Předškolní přípravku, s níž měla sama dobrou zkušenost. Již po několika hodinách jsem viděla ten pokrok a byla jsem ráda, že jsem zvolila soukromou instituci. Přístup Matyáše ke škole se po pár hodinách úplně změnil. Začal si psát barevná písmenka a číslice úplně sám, slabikoval si z knížek a začal projevovat zájem o jiné věci, než jen kreslené seriály. Investice nelituji, protože toto se fakt vyplatilo!
Maminka Matyáška
20. 5. 2019
Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup.
Tímto bych chtěla poděkovat lektorce Zuzaně Kubáčové, která mě dostala až k maturitní zkoušce z anglického jazyka, kterou jsem úspěšně dokončila. Bez její pomoci by to dopadlo horko těžko. Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup, který dělal hodinu záživnější, taky za dodání sebevědomí.
Olga Hesková
20. 5. 2019
V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři.
Když syn začal navštěvovat školu Populo, bylo mým přáním, aby zvládl přijímací zkoušky. Realita je taková, že přijímačky zvládl a dostal se na školu, kterou si vybral. V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři, naučí a hlavně vysvětlí látku, kterou student nechápe. S důvěrou se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu tuto školu doporučit. Ještě jednou děkuji za velmi dobrou přípravu mého syna.
Nesvadbová
16. 5. 2019
Ještě jednou děkuji.
Chtěla jsem Populu moc poděkovat. Moje holky, Erička a Nikča, se zlepšily a Erika byla úspěšná v přijímacím řízení. Ještě jednou děkuji.
Maminka
15. 5. 2019
Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči.
Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči, kterou věnovali synovi před přijímacími zkouškami na střední školy v roce 2019. Syn se dostal na svou vysněnou školu, umístil se 12. ze 42. uchazečů na svém oboru a je naprosto šťastný, že se mu to povedlo napoprvé bez odvolání. Víme, že bez ochotné pomoci, kompetence a vstřícnosti lektorů na matematiku a český jazyk by průběh přijímacího řízení nebyl pro nás tak hladký. Syn byl nadšený z individuálního přístupu v lekcích, a zvláště v matematice, kde jeho znalosti nebyly tak pevné, lektor vysvětlil a procvičil potřebnou látku. Syn si byl poté v matematice podstatně jistější, což se projevilo pozitivně na celkovém výsledku přijímacího řízení. Celkově byla spolupráce se Školou Populo výborná, vždy nám vyšli flexibilně vstříc, když bylo nutné lekce přeorganizovat nebo zintenzivnit výuku těsně před přijímačkami. Ještě jednou celému týmu v Populu děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Marie Hurytová
13. 5. 2019
Děkujeme za Vaše skvělé služby.
Vaše doučování synu Štěpánovi dokonale pomohlo k přijetí na střední stavební školu, kam chtěl. Ještě jednou děkujeme za Vaše skvělé služby, které v budoucnu určitě rádi využijeme pro druhého syna, který bude v příštím roce maturovat. S pozdravem a přáním dalších pracovních i osobních úspěchů
Karin Salajová
10. 5. 2019
Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.
Píši za Zdeňka Nováka, který dělal přijímací zkoušky na chemickou školu v Pardubicích a strojírenskou v Brně. Na obě školy se dostal. Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.
Nováková Aranka
9. 5. 2019
Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám.
Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám. I díky vaší přípravě se umístila na jedné SŠ na krásném 4. místě ze 76 a na druhé na 14. místě ze 112. Dostala se na svou vysněnou střední školu. Moc děkuje svým lektorkám za přípravu k matematice.
Adamová
7. 5. 2019
Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám.
Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, především oběma lektorkám, které syna připravily tak, že byl přijat na obě zvolená gymnázia. Zároveň bychom vyjádřili poděkování lektorovi, ke kterému docházel na doučování náš další syn Štěpán. Pod vedením pana lektora si syn zlepšil prospěch jak v matematice, tak ve fyzice. Všem lektorům i celému týmu Popula moc děkujeme.
Chodilová
7. 5. 2019
Děkujeme.
Synovi Vaše doučování pomohlo v přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Byli jsme velice spokojeni s přístupem, ochotou i systémem doučování. Pokud bude třeba, určitě Vaše služby opět rádi využijeme. Děkujeme.
manželé Vojtíškovi
7. 5. 2019
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu.
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu, konkrétne na skúšku z anglického jazyka STANAG 6001 level 2. Komunikácia so Školou bola na výbornej úrovni a vo všetkom mi vyšli v ústrety. Vybraná lektorka mi úplne vyhovovala, pretože sa prispôsobovala mojim časovým potrebám a disponovala skvelými vyučovacími schopnosťami. Vďaka profesionálnemu prístupu Školy Populo a mojej lektorky som skúšku úspešne absolvoval, a ak sa budem pripravovať na ďalšie skúšky, určite opäť využijem služby Školy Populo.
Ján Ch.
7. 5. 2019
Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem.
Jsem lektorka Školy Populo už nějaký ten pátek. Jako každá práce, má i doučování své klady a zápory. Abych začala méně pozitivně, především v době příprav na přijímačky, je to práce náročná, časově i psychicky, jak pro mě jako lektorku, která musí odučit studenty a ať už je sedm večer nebo tři odpoledne, pořád musím být stejně svěží a dobře připravená, tak pro koordinátorky, které se doslova perou s časovými možnostmi studentů a lektorů, které je potřeba sladit. Tyto zápory však hravě vynahradí přátelská atmosféra, příjemné prostory pro doučování a skutečnost, že do Školy Populo se studenti nemusejí bát chodit, hodnocení není nastaveno jako známky, ale pomocí písmen lektoři vyjadřují pokroky a aktivitu studentů. Množství učebnic a výukových materiálů jen doplňuje řádku pozitiv, kterými se Škola Populo pyšní. Kdyby mi někdo řekl, že doučování budu mít jako zábavu a na každou lekci se budu těšit, neuvěřím. Avšak se Školou Populo se tahle představa vyplnila, nejen proto, že lektoři jsou vybírání každému studentovi ""na míru"". Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem. Koordinátorky pomohou, poradí a udělají vše pro to, aby každé doučování skončilo úspěchem. Plusem je, že pozitivní energie se nekontrolovaně šíří z recepce i do dalších prostor :)
Zuzana L.
6. 5. 2019
Moc děkujeme za kvalitní doučování.
S velkou radostí Vám oznamujeme, že náš syn Jan Zouhar, který se u Vás doučoval na přijímací zkoušky z matematiky, byl na střední školu, kam se hlásil přijat. Jedná se o Střední školu gastronomie a cestovního ruchu v Blansku. Moc děkujeme za kvalitní doučování a řešení problémů, které Honza měl. Díky Vám se mu podaří nastoupit na cestu, kterou si sám vybral. Přejeme vám hodně úspěchů.
rodiče Honzy Zouhara
3. 5. 2019
Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny.
Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny. Dcera u přijímacích zkoušek dopadla skvěle, na gymnáziu Hejčín je na 8. místě a na Slovanském gymnáziu je na 6. místě. Díky práci lektorek byla klidná, měla možnost si to vyzkoušet předem a jednoduše – uměla to. Doporučujeme i dalším!
Dora Růžičková
3. 5. 2019
Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce.
Ráda bych touto cestou poděkovala lektorce, která mého syna Ondřeje od ledna připravovala na přijímací zkoušky z matematiky. Dneska jsme se dozvěděli, že byl úspěšně přijat na Obchodní akademii v Brně. Ze 120 přijatých skončil 89. s bodovým hodnocením 33 bodů z matematiky a 34 z češtiny. Tímto jí od nás patří velké poděkování, obzvláště za ochotu setkat se synem ještě v neděli 14. 4. po prvním kole přijímacích zkoušek, aby spolu vše probrali a byl připraven ještě na kolo druhé. Je vidět, že lektoři k žákům přistupují s perfektní organizací, profesionálním přístupem, a to vše ve velmi příjemném prostředí. Poděkování patří tedy i celému vašemu týmu. Do budoucna vám přeji hodně spokojených studentů a při přípravě na maturitu se budeme těšit zase na viděnou.
Jitka Boháčková
3. 5. 2019
Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky.
Jmenuji se Filip Matouš a do vaší školy jsem docházel zhruba od poloviny listopadu až do poloviny dubna 2019. Vaše škola mi poskytla možnost doučování a přípravy na šestiletá gymnázia. Po dlouhé a namáhavé přípravě jak ze strany mojí, tak ze strany Vašich učitelů a mých rodičů jsem byl nakonec úspěšný a na obě školy, na které jsem se chtěl dostat, jsem se dostal. Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky, ale hlavě dvěma vašim učitelům, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem. Moc bych byl rád, kdybyste jim to přečetli nebo se jim aspoň o mně zmínili a řekli jim, že moc děkuji, že odvedli skvělou práci a do budoucna jim přeji všechno hezké.
Filip Matouš
2. 5. 2019
Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům.
Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům – paní Pochylé a panu Lastičovi, kteří se věnovali přípravě mého syna Davida Vysloužila k přijímacím zkouškám na střední školu. Patří jim poděkování za úsilí, které přípravě věnovali, syn si spolupráci s nimi chválil a co je nejdůležitější – snaha všech přinesla ovoce – syn byl přijat na oba obory jeho vysněné vojenské školy – při zkoušce z jazyka českého získal 34 bodů, při zkoušce z matematiky 27 bodů – umístil se tedy jako 37. z celkového počtu 255 uchazečů – což je velký úspěch. Takže ještě jednou vyřiďte oběma lektorům můj dík.
Mgr. Zdřálková Blanka
2. 5. 2019
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři.
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři. Nakonec jsem se dostal na školu, kterou jsem chtěl.
Mathias Schwesig
30. 4. 2019
Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu.
Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu syna Honzy Zouhara na přijímací zkoušky na střední školu. Výsledek ještě nevíme, ale víme to, že Honza byl v klidu, věřil si a to bylo pro něj důležité. Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout přístup lektorky Petry Novákové k Honzíkovi. Sedli si, pro Honzu to byl člověk, se kterém se mu moc dobře pracovalo. Opravdu profesionální přístup paní lektorky! Výsledek přijímacích zkoušek, až ho budeme vědět, sdělíme. Přejeme Vám hodně spokojených studentíků a určitě z naší strany budeme Vaši školu POPULO, kdo jí bude potřebovat doporučovat. S pozdravem a přáním pěkných dní
Irena Esterkova+syn Honza Zouhar
17. 4. 2019
Příběh maminky – škola hrou
Moje dcerka Eliška se do školy dost bála. Plakala a bolelo jí bříško. Jen když jsme se zmínili o tom, že ji v září čeká škola a musí opustit školku, následoval hysterický záchvat. Absolvovala sice předškolní přípravku v mateřské školce, ale její obavy nepominuly. Sama jsem z toho byla zoufalá. Nechtěla jsem s ní hned chodit do nějaké poradny a na internetu jsem našla Předškolní přípravku, která nabízela přesně to, co jsme s Eliškou potřebovaly. Milá paní lektorka u dcerky odbourala všechny fóbie a vychytala všechny možné mouchy a po pár týdnech byly nervy a stresy pryč. Navíc u ní Předškolní přípravka probudila chuť k učení a školy se už nebojíme!
Maminka Elišky
11. 3. 2019
Děkuji moc.
Ráda bych Vám poděkovala : Mám syna, navštěvuje kvartu víceletého gymnázia. Škola Populo vždy pružně a ochotně zajistila mému synovi potřebné vyučování na velice dobré úrovni. Tímto děkujeme jak lektorům, tak i zaměstnancům za zprostředkování doučování a výbornou ochotnou komunikaci. Děkuji moc, přeji pěkný víkend
Jitka Sedláčková
13. 2. 2019
Příběh Markétky – škola hrou
Markétka ukončila 1. třídu, ale já o ni měla stále velké obavy, protože se jí nechtělo číst a psát. Ve škole jsem moc zastání nenašla a bylo mi naznačeno, že s tím nepůjde nic udělat. Dcera chodila ze školy zničená a demotivovaná a chuť poznávat a učit se u ní postupně mizela. Denní rutina ji ubíjela a brzy se u ní začaly objevovat poruchy soustředění a učení. Pro Markétku tedy zvolili kombinaci výuky pomocí her, které jí pomohly nalézt další motivaci. Udělali revizi čtení a psaní a díky individuálnímu přístupu a intenzivní výuce se jim podařilo upravit všechny nedostatky a špatné návyky, které si ze školy odnesla. Po několika hodinách jsem si všimla jejího rostoucího zájmu o studium a také toho, že si dcera začala sama slabikovat dětské knížky. Nakonec jsme se rozhodli změnit základní školu, k čemuž nás přivedlo to, co dokáže individuální přístup k výuce, a to, když se dítěti opravdu někdo věnuje.
Rodič
20. 1. 2019
Příběh maminky – příprava na zápis
Můj syn Tobiáš měl velké obavy z první třídy a já sama jsem nebyla spokojená s formou předškolní výuky v jeho mateřské škole. Chtěla jsem syna zapsat na školu, která nebyla v jeho spádové oblasti a nebyla záruka, že mi jej vezmou. Od známých jsem věděla, že stačí málo a škola může, pokud je vysoký zájem (což byl!), dítě i odmítnout. Velmi se mi líbí myšlenka Předškolní přípravky, kdy v rámci jednoho kurzu jsme mohli u syna pokrýt prakticky všechny dovednosti i s přesahem. Se slečnou lektorkou Alenkou jsem si padla do noty a ona si Tobiáše velmi oblíbila. Velmi brzy jsem u něj začala pozorovat pozitivní reakce a úplně mi vyrazilo dech, že si začal dokonce sám spontánně číst dětské knížky. Netušila jsem, že je něco takového možné a u zápisu z nás byli docela překvapení. Alenka mi nabídla zapojit do výuky i základy angličtiny, s čímž jsem souhlasila. Zpětně mohu říct, že nebýt Předškolní přípravky, nevěřila bych, co dokáže intenzivní a individuální příprava i u tak malého dítěte. A na školu nás samozřejmě vzali!
Maminka Tobiáše
5. 11. 2018
Děkujeme lektorce Julii A.
Děkujeme velice touto cestou lektorce slečně Julii A., která o prázdninách připravovala syna na opravný didaktický test a ústní zkoušku z ČJ, za skvělou přípravu. Obě zkoušky se mu podařilo úspěšně dokončit. Děkujeme také celému týmu Školy Populo za perfektní organizaci výuky, vstřícnost a profesionalitu. Pokud někdo shání doučování, vřele doporučuji Školu Populo, určitě se vám to vyplatí.
I. a V. Netouškovi
18. 9. 2018
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálnej potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.
Jana S.
18. 9. 2018
Příběh Aleše - příprava na zápis
Malý Aleš k nám přišel, když mu bylo 6 let. Do školy se moc netěšil, protože se bál toho, co jej bude v novém kolektivu dětí čekat. Ve školce si našel mnoho kamarádů, ale bohužel nikdo z nich se do té jeho školy nehlásil. Byl z toho tak nervózní, že se u něj začaly objevovat psychosomatické projevy. Při každé zmínce o škole měl zničehonic bolesti bříška, záchvaty paniky a časem měl i noční děsy a budil se s pláčem. Měla jsem obavy, že je to něco vážnějšího a že jí Aleše do školy nevezmou. Pro Aleše byl připraven tedy individuální plánu výuky. První hodinu si se svou lektorkou jenom hrál a zapojoval do hry i prvky učení se čísel, písmenek a barev. Během dalších hodin se Aleš naučil podepsat, učil se básničky a naučil se poznávat tvary. Po dvou hodinách výuky jeho bolesti bříška “zázračně zmizely”. Navíc jsem se všimla, jak si začíná sám luštit nápisy a nenápadně se mě vyptává na to, jak to ve škole chodí. V dalších hodinách postupně zapojili další prvky, které Alešovi přiblížily to, co jej ve škole bude čekat. Dokonce chtěl i svou malou lavici, ve které pravidelně sedával a dostával na doma i menší úkoly. V dubnu, když šel k zápisu, byl již plně připraven a do školy se nadšeně těšil.
Maminka Aleše
3. 9. 2018
Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové.
Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové za výbornou přípravu Josefa Macháčka na opravnou zkoušku z matematiky. Díky jejím znalostem, trpělivosti a milému přístupu, se mu zkoušku povedlo zdárně zvládnout. Poděkování patří i celému týmu Školy Populo za rychlé jednání a vstřícný přístup. Ještě jednou moc děkujeme.
Macháčková Renata
31. 8. 2018
Děkuji.
Hned na začátek bych vám chtěla oznámit, že Věrka patří mezi nejlepší doučovatelky na škole Populo. Učivo, které jsem nepochopila, jsem s pomocí Věrky a jejími znalostmi jednoduše ovládala. Na lekcích se postupně procvičovalo a při konečné hodině bylo opakování. I komunikace mezi mnou a Věrkou byla bezvadná. Na reparát jsem se dobře naučila, a to díky tomuto doučování. Velice mi to pomohlo, protože jsem dosáhla výsledků lepších než během školního roku. Takže ji moc děkuji, že mi vysvětlila dané učivo, které jsem nedokázala pochopit. Děkuji
Tereza Somolová
29. 8. 2018
Уроки итальянского языка в Школе Популо были для меня полезные
Моя учительница была приятная и вдохновляющая и всегда подготовлена на уроки и мои вопросы.
Мартина Х.
7. 7. 2018
Những bài học tiếng Ý tại Trường Populo là một lợi ích lớn cho tôi.
Giáo viên của tôi rất dễ chịu và truyền cảm hứng và luôn chuẩn bị tốt cho các bài học cá nhân và câu hỏi của tôi.
Martina Ch.
5. 7. 2018
Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do ŠKOLY POPULO.
Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do Školy Populo (k úžasné paní Šebele) kvůli přípravě na přijímací řízení na magisterské studium. S velkou radostí vám oznamuji, že jsem na obor archivnictví byla přijata jak na Univerzitu Karlovu tak na Jihočeskou univerzitu. Tímto vám chci ještě jednou velmi poděkovat, že jsem měla možnost doučování v tak příjemném prostředí. Dostáli jste vašeho mota DOUČOVÁNÍ NA MÍRU. Totiž to, co mě nedokázali na vysoké škole naučit za 3 roky, tak vaše lektorka to zvládla za půl roku.
Renée Rudolfová
4. 7. 2018
Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy.
Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy. Přístup školy Populo je na velmi profesionální úrovni, mohu říci, že jste nám vždy vyšli velmi vstříc ať už v individuální přípravě, v termínech výuky a v ojedinělých případech i ve změně lektora. Rovněž byly velmi přínosné tzv. zkoušky nanečisto, kdy si mohl syn představit atmosféru testů. Poděkujte prosím všem lektorům, zejména velký dík patří slečně Michaele Kočicové, která měla velký podíl na zdárném zvládnutí přijímaček.
Barbora J., maminka
21. 6. 2018
Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci.
Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci. S tím vším jsme se setkali ve škole Populo, kam syn Daniel docházel na přípravu k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium. I když bylo období přípravy v podmínkách velké konkurence krajského města náročné, nakonec bylo odměněno přijetím. Vynaložená námaha se určitě vyplatila. Klíčem k úspěchu byly vstupní testy z Čj a M, které poukázaly na nedostatečně zvládnuté oblasti a určily prvotní zaměření a četnost lekcí. V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo. Studenti tak měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podržet i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů. V této souvislosti bychom chtěli poděkovat lektorskému tandemu pana Kabelky a slečny Křížové (ČJ), lektorovi matematiky panu Křížkovi i celému osazenstvu sekretariátu školy Populo. Všichni odvedli skvělou práci. Milé Populo, bez Vás by to neklaplo! Děkujeme a víme, že v případě potřeby se na Vás můžeme obrátit i v primě víceletého gymnázia.
B + D Bartošovi
14. 6. 2018
Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci.
Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci, management, organizaci, pružnost, vstřícnost a skvělé fungování. Konkrétně Vaší lektorce matematiky, Kateřině Novotné, která doučovala mou dceru Karolínu Lamačovou matematiku pro 1. ročník víceletého gymnázia, (6. třída). Za dobu, co Vaše lekce navštěvovala, získala v učivu jistotu, přehled a hlavně látku pochopila, její vyučující pokroky poznala a výrazně ji pochválila a Karolínka bude mít na vysvědčení z matematiky 1. Je to pro ni odměna za snahu a čas a pro mne za trpělivost a možnost využít nabídky Vašich služeb! Budu Vás i nadále doporučovat a opět Vašich služeb se začátkem nového školního roku využijeme! Užijte si klidnější odpočinkové léto a ještě jednou mnohokrát děkuji!
Pěkný den, Renata Lamačová a Karolína Lamačová
7. 6. 2018
Italienischstunden in Schule Populo waren ein großer Beitrag für mich.
Meine Lehrerin war nett und inspirativ und immer gut auf einzelne Lektionen und auch auf meine Fragen vorbereitet.
Martina Ch.
6. 6. 2018
Děkujeme všem.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na synově doučování, obzvláště pak lektoru Kabelkovi, bez jejich pomoci by přijímačky nezvládl.
P.K. – maminka
21. 5. 2018
Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium.
Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium. Dcera byla přijata na obě gymnázia a měla tak i možnost volby, i když byly obě školy na odvolání, kdy se dcera umístila těsně pod čarou. Doučování probíhalo pouze z matematiky. Bylo to naše vůbec první doučování a můžu říct, že dcera byla neskutečně nadšená , v pohodě, v klidu, s lektorkou si velice rozuměla a “nebála se zeptat” . Všem, kteří váhají,nebo hledají vhodné doučování pro své dítě, mohu Školu Populo vřele doporučit! Panuje zde velice přátelská nálada s profesionálním přístupem! Děkujeme.
V.a J. Slezáčkovy
20. 5. 2018
Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!
Příprava syna na přijímací zkoušky prostřednictvím školy Populo se vyplatila. Syn byl přijat na gymnázium. Jsem přesvědčena o tom, že přístup lektorů byl profesionální a synovi pomohli dosáhnout nadprůměrného výsledku testu v M i ČJ. Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!
Irena Jiravova
9. 5. 2018
Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium.
Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium. Podařilo se jí úspěšně dostat na obě školy (14. z necelých 300 a na druhé škole 2. z 80 přihlášených), takže si mohla vybrat. Nakonec jsme uznali, že vynaložené peníze nám pomohly. Nemuseli jsme trávit večerní hodiny nad úkoly z minulých let a pátrat v hlavách po informacích zasunutých do archivu paměti a snažit se vysvětlit to, co jiní mají v malíčku, jelikož to právě studují. Děkujeme hlavně Věrce Hájkové a Karle Novobilské, za perfektní přístup. Pokud budeme potřebovat pomoc u druhé dcery, víme kam se obrátit!
J.S.
9. 5. 2018
Moc děkujeme.
Chtěla jsem poděkovat Škole Populo, která připravovala obě mé dcery na víceletá gymnázia. Obě složily přijímací zkoušky úspěšně a byly přijaty. Doučování probíhalo v příjemném prostředí, výuka byla profesionální, individuální a přímo se podřizovala potřebám dcer. Moc děkujeme.
Markéta S.
8. 5. 2018
Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery.
Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování, které absolvovala ji velmi pomohlo. Výsledky, které dosáhla v testech byly perfektní. I když moje dcera nebyla ve škole nejlepší v prospěchu, hodně jí pomohlo doučování. Body, které získala za prospěch z vysvědčení byly nižší. Proto jsem se rozhodla pro doučování z ČJ a Matematiky ve Škole Populo. Tam s ní pravidelně procvičovali i samotné cermat testy a úkoly, ve kterých byla slabší. Testy na přijímacích zkouškách zvládla perfektně. Díky dobře zvládnutým přijímacím zkouškám, byla moje dcera přijata na obě střední školy, na které si podala přihlášky. Proto doporučuji všem, kteří se rozhodují, zda investovat do doučování, nebo ne, aby do toho šli. Je to investice, která se určitě pozitivně projeví na výsledcích na přijímacích zkouškách. Ještě jednou chci poděkovat za pečlivou práci vyučujících, kteří doučovali moji dceru.
Mazúchová, maminka
7. 5. 2018
Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet.
Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet. Sama uznala, že jí to velmi pomohlo. Moc děkuji oběma slečnám lektorkám. A dále bych chtěla poděkovat Vám, za perfektní služby ať už se jednalo o náhrady lekcí, dočerpání lekcí atd. Prostě jakýkoliv požadavek nebo dotaz, vše bylo vyřízeno hned a k mé naprosté spokojenosti
Punčochářovi
7. 5. 2018
Anička se dostala na víceleté gymnázium.
Anička se dostala na víceleté gymnázium. Lekce Školy Populo byly výborné a na profesionální úrovni, vybraní lektoři zohlednili specifické problémy naší dcery, která akceptovala všechny lekce a navíc se na ně i těšila. Příprava na přijímací zkoušky byla z vaší strany perfektní, o čemž svědčí přijetí na víceleté gymnázium. Moc děkujeme.
Martin Zápalka
7. 5. 2018
Lectures of the Italian language proved to be a great benefit for me.
My lecturer was friendly and inspiring. She was always amazingly well prepared for the lectures as well as for my questions.
Martina Ch.
4. 5. 2018
Mohu Vaši školu jen doporučovat.
Ráda bych Vám poděkovala za přípravu na příjímací zkoušky v českém jazyce, kterou u Vás syn Tobiáš absolvoval od listopadu do března. Čeština se mu velice povedla (dosáhl 44 bodů) a dostal se na obě střední školy, na které se hlásil (1. a 4. místo!!, což pro mne byl skutečně „šok“). Jsem tedy potěšena, že Vaše služby byly opravdu kvalitní, Tobiášovi moc prospěly a chodil k Vám rád. Prosím, předejte poděkování i paní lektorce Vlastové. Mohu Vaši školu jen doporučovat.
Nora Petráková
3. 5. 2018
Děkuji
Organizace a úroveň doučování je na dobré úrovni, výsledkem je přijetí syna na osmileté gymnázium.
Lucie Ľubušká
13. 6. 2017
Děkujeme Vám za efektivní přípravu.
Děkujeme Vám za efektivní přípravu našeho syna Tomáše k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium z 5. třídy ZŠ. Díky přípravě z češtiny a matematiky se na gymnázium úspěšně dostal. Rovněž děkujeme za doučování dcery Moniky z matematiky. Za dobu doučování si výrazně zlepšila prospěch z tohoto předmětu. Oceňujeme velmi Vaši vysoce profesionální práci a přístup.
manželé Horákovi
2. 6. 2017
Děkuji celému týmu za vstřícný přístup.
Dobrý den, děkuji celému týmu za vstřícný přístup, ale především lektorkám za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, které pak úspěšně zvládla. Spolupráce s Vámi byla příjemná a přínosná.
Petra Kolibová
26. 5. 2017
Děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo.
Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k příjímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce H. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál.
Bohdana Šuláková
24. 5. 2017
Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.
Musím říct, že jak na český jazyk, tak na matematiku, ze které jsem se tady doučovala, jsem dostala dvě úžasné lektorky, které mi velmi pomohly. Hodně mě toho doučily, a myslím, že bez nich bych se na gymnázium možná nedostala. Celkově byly velmi přátelské, trpělivé, a snažily se dělat, co bylo v jejich silách. Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.
Martina Sovišová
22. 5. 2017
Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci.
Dobrý den. Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci. Jsem moc ráda, že jsem mohla přípravu dcery na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium zčásti předat týmu Školy Populo. Především oceňuji milý přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě dobrou přípravu. Dcera se naučila pracovat s testy, získala návyk opravdu pravidelné přípravy a hlavně ji to bavilo! Jistě, hlavní je vždy odhodlání dítěte, že opravdu chce samo. Také domácí příprava je potřebná, ale pro nás velký kus práce pomohla vykonat Vaše škola. Moc za to děkujeme! :-))
Absolonová s Natálkou
16. 5. 2017
Velké poděkování celému týmu Školy Populo.
Velké poděkování celému týmu Školy Populo. Syn byl s doučováním na přijímací zkoušky velmi spokojen. Školu Populo můžeme všem doporučit. :-)
E.S.
8. 5. 2017
Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci.
Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci v přípravě mé dcery na přijímací zkoušky z ČJ na osmileté gymnázium. Vyzdvihuji její profesionalitu, preciznost, přátelskou atmosféru, individuální přístup, výběr úžasné lektorky Kateřiny K. Na přípravu u Vás se děti opravdu těší.
Romana Szotkowská
7. 5. 2017
Doporučuji všem rodičům i dětem, aby neváhali a využili Vašich služeb!
Ráda bych tímto poděkovala celému Vašemu týmu Školy Populo za péči, vedení, vzdělávání, doučování a přípravu Karolínky na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Naše společná snaha přinesla ovoce a Karolínka byla ke studiu přijata, moc si to přála a Vy jste ji pomohli přání splnit. Díky patří zejména úžasným lektorkám sl. Veronice H., která dokázala z matematiky udělat srozumitelnou zábavnou vědu, které není třeba se bát a je v ní možné najít příjemné logické vazby a dobrat se správného výsledku! Dále děkujeme sl. Kateřině K., její výuka češtiny pro Karolínku znamenala získání sebejistoty v mateřském jazyce, kterou využije i v budoucnu. Vřele budu Vaši školu dále doporučovat, protože jste flexibilní, disponujete příjemným a domácím prostředím a profesionálním přístupem. Také přijímací zkoušky na zkoušku Karolínka využila a zjistila, co je třeba ještě dopilovat. Vaše příprava i doučování ji pomohly i v běžném školním životě, kde se řadí mezi nejlepší žáky a jedničky jsou její i moje odměna. Doporučuji všem rodičům i dětem, kteří tápou, nerozumí, co po nich ve škole chtějí, popř. potřebují procvičit probranou látku, aby neváhali a využili Vašich služeb! Děti získají nejen znalosti, ale i potřebné sebevědomí a rodiče klidný spánek jednoduchou a příjemnou cestou, bez stresu a v pohodě.Přeji Vašemu celému týmu hodně profesních i osobních úspěchů a rádi se k Vám budeme vracet!
Renata a Karolína Lamačovy
5. 5. 2017
Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat.
Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat. Hlavně lektorům: panu J., slečně A. a slečně K., za přípravu mého syna na příjmací zkoušky. Jsem ráda,že tato služba v Olomouci existuje a mohu ostatním jen doporučit.
Monika Kořínková
5. 5. 2017
Školu Populo mohu doporučit všem.
Školu Populo mohu doporučit všem, kteří zjistí, že jejich dítě má problém v nějakém předmětu. Dcera díky doučování z matematiky uspěla na přijímacích zkouškách a je přijata na SŠ.
R. Chlebovcová
5. 5. 2017
Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského.
Dobrý den, Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského. Díky škole Populo byla výborně připravena na přijímací zkoušky lektorkou Věrkou H., kterou si Tereza velice chválí. Děkujeme.
Antlovi
5. 5. 2017

Máte s námi zkušenost?

Podělte se o Vaši zkušenost s námi s ostatními a usnadněte tak ostatním v rozhodování, kterou školu si zvolí pro budoucí doučování.
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.