Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Reference

Reference

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píše krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete několik referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole doučovat.
Zároveň vyzýváme studenty a klienty, kteří byli s našimi službami spokojeni nebo mají například i návrh na zlepšení, aby se nám ozvali. Váš komentář, hodnocení či připomínku rádi uveřejníme, a pokud budete souhlasit, tak i s Vaším jménem. Napište nám ještě dnes!
Dcera se na hodiny matematiky moc těšila
Chtěla bych poděkovat Škole Populo, zejména lektorovi matematiky. Pan lektor byl vždy v dobré náladě a dceři vše vysvětil i klidně opakovaně zopakoval a s takovým přístupem, že dcera se na hodiny moc těšila. Nebyl vůbec problém domluvit se i na online výuku. Panu lektorovi přejeme pěkné léto a doufáme, že od září se budeme opět vídat pravidelně.
Dita Š.
11. 6. 2024
Investice do Školy Populo se rozhodně vyplatí.
Školu Populo jsme pro své děti zvolili po covidu, když jsme viděli, že my sami jako rodiče jsme již z každodenní druhé směny totálně unavení. Za druhé, děti také potřebovaly komunikovat s někým jiným než s námi, rodiči. A za třetí, se nám jevilo vhodné zaplnit dětem jedno odpoledne online výukou, zatímco my jsme v práci. Děti se svými lektory z českého jazyka a matematiky komunikovaly bez problému a tuto změnu uvítaly. Samozřejmě, že se jim ze začátku moc nechtělo zase sedět u počítače, ale časem si na tento systém opakování přivykly a objevilo se to na výsledcích testů ve škole. Látku, které ve škole nerozuměly, si dovysvětlily a upevnily s lektorkou. Investice do Školy Populo se rozhodně vyplatí. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených dětí a rodičů.
Hedvika Š.
3. 6. 2024
Škola Populo nám vyšla maximálně vstříc
S doučováním jsme byli velmi spokojeni. Bydlíme na venkově a díky online výuce syn ušetřil čas, který by jinak strávil dojížděním, a mohl se tak věnovat náročnému sportu. Při plánování lekcí nám Škola Populo vyšla maximálně vstříc. Populo doporučujeme i pro dobrou komunikaci, zpětnou vazbu z hodin a celkově profesionální přístup.
Libuše H.
30. 5. 2024
Syn úspěšně zvládl přijímací zkoušky
Ráda bych ještě touto formou poděkovala lektorce ČJ za přípravu na přijímací zkoušky. Oceňuji její přátelský přístup, ochotu a profesionalitu. Synovi online lekce velmi pomohly k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek. Školu Populo doporučuji!
Jana P.
27. 5. 2024
Syn se dostal na vysněnou chemickou školu
Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za přípravu syna na letošní přijímací zkoušky. Lektoři na matematiku a na češtinu připravili syna tak dobře, že se dostal na vysněnou chemickou školu, kterou měl danou na prvním místě jako školu s nejvyšší prioritou. Oba lektoři byli úžasní, syn se na doučování těšil a dle jeho slov ho testy bavily. Ještě jednou bych oběma moc ráda poděkovala.
Kateřina Č.
25. 5. 2024
Syn se dostal na školu, kam je téměř nemožné se dostat.
Dobrý den, velmi bych chtěla touto cestou poděkovat vašemu lektorovi, který učil mého syna Matěje. Matěje lekce velmi bavily a co víc, nyní byl přijat na Ekonomické lyceum v Ústí nad Labem, školu kam je téměř nemožné se dostat. Děkujeme za vše, jen tak dál.
Kateřina Š.
24. 5. 2024
Dceři se vrátila radost z dozvídání i sebedůvěra
Naše dcera přestala ve škole na začátku druhého stupně kvůli častým nemocem učivo stíhat a spolu s tím klesalo i její sebevědomí. Díky doučování ve Škole Populo a jejím skvělým dvěma lektorkám nejen nabyla potřebné vědomosti, ale znovu se jí vrátila radost z dozvídání se i sebedůvěra. Děkujeme!
Martha I.
23. 5. 2024
Nikdy bych neřekla, že dceru matematika bude bavit.
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi profesionální přístup a služby. Vždy nám vyšla se vším vstříc, ať už se zrušením hodiny, náhradou hodiny či pomocí s připojením. Dcera se průběžně připravovala s lektorem a nikdy bych neřekla, že jí matematika nakonec bude i bavit :-)..Pan lektor měl ohromnou trpělivost, vše jí výborně vysvětlil a motivoval ji, aby zvládla přijímací zkoušky a dostala se na střední školu, což se nakonec povedlo..:-) Ještě jednou děkuji a pokud budeme v budoucnu potřebovat doučování, určitě bude Škola Populo naše první volba.
Monika N.
17. 5. 2024
Syn se dostal na vysněnou školu!
Paní lektorka je úžasná, syn se díky ní dostal na vysněnou školu. Je to profesionál. Ještě jednou moc děkuji. A doučování se Školou Populo vřele doporučuji.
Andrea J.
17. 5. 2024
Hodiny italštiny byly prokládány humorem. S paní lektorkou mě učení hodně bavilo
S paní lektorkou byla příjemná spolupráce už od počátku. Naučila mě skvěle gramatické jevy a užitečné fráze pro turistickou dovolenou. Hodiny byly prokládány humorem. S paní lektorkou mě učení hodně bavilo. Jsem za tento kurz neskutečně vděčný a paní lektorku mohu jen vřele doporučit ostatním studentům.
Tomáš M.
16. 5. 2024
Dcera se s přehledem dostala na vysněné šestileté gymnázium.
Dcera se od října připravovala na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Měla týdně lekci ČJ a MAT, prezenční formou. Velmi si chválila přístup obou lektorek a především si velice oblíbila lektorku českého jazyka (asi i proto, že ji čeština bavila více než matematika). Každopádně doučování se rozhodně vyplatilo, dcera se na své vysněné gymnázium s přehledem dostala. :) Moc děkujeme a Školu Populo doporučujeme. Prosím o předání poděkování i oběma lektorkám. :)
Jana Č.
15. 5. 2024
Dřina se vyplatila!
Úžasná a ochotná paní lektorka, která dceru připravila na zkoušku na osmileté gymnázium. S ničím nebyl problém, vše jsme si dohodly, jak bylo potřeba. Dcera si ji velmi oblíbila, na její hodiny se opravdu těšila. Mohu jen a jen doporučit, moc jí děkujeme a děkujeme i koordinátorkám za skvělou spolupráci. Bylo to náročné a dlouhé období, ale dřina se vyplatila!
Veronika B.
15. 5. 2024
Díky Škole Populo jsem složila maturitu z angličtiny.
Díky Vám jsem udělala na potřetí didaktický test z anglického jazyka. Mockrát Vám děkuji za přístup a trpělivost.
Valča
7. 5. 2024
Dceři doučování velmi pomohlo. Školu Populo doporučuji.
Chtěla bych moc poděkovat lektorce za doučování z ČJ. Velmi přátelský přístup, ochotná, vše potřebné vysvětlila, doučila! Školu POPULO doporučuji! Dceři Adélce to velmi pomohlo. Děkuji.
Eva N.
15. 4. 2024
Díky lektorce češtiny jsem získal lepší porozumění jazykovým strukturám, ale také sebejistotu ve svých schopnostech
Mám to potěšení vyjádřit svou vděčnost a obdiv vůči lektorce, která mi poskytla neuvěřitelně cennou pomoc při zlepšování mé češtiny. Její zápal, odbornost a laskavost vytvořily prostředí, ve kterém jsem se cítil podporovaný a povzbuzovaný k dosažení svých cílů. Její schopnost vysvětlit komplexní gramatické koncepty jednoduchým a srozumitelným způsobem je neocenitelná. Díky ní jsem nejenom získal lepší porozumění jazykovým strukturám, ale také jsem získal sebejistotu ve svých schopnostech. Její individuální přístup k mému učení byl příkladný. Nejenže si vždy našla čas naslouchat mým otázkám a obavám, ale také mi poskytla konstruktivní zpětnou vazbu a praktické tipy, jak zdokonalovat své dovednosti. Nemohu dostatečně ocenit přínos, který mi tato lektorka přinesla. Její oddanost výuce a podpora mě motivují k dalšímu růstu a pokroku. Jsem nesmírně vděčný, že jsem měl tu čest učit se od ní, a bez váhání ji doporučuji všem, kteří hledají kvalitní výuku češtiny.
Jan M.
10. 4. 2024
Hodnocení doučování na přijímací zkoušky na prestižní gymnázium
Dcera se s lektorem Ondřejem připravuje na přijímačky z matiky na jedno z nejprestižnějších gymnázií v České republice.....co říct ?...chytrá hlavička, fajn kluk, super přístup ...no mít ho když jsem chodila do školy já, tak bych neměla dyskalkulii 😆. Díky, díky, diky!
Danka
3. 4. 2024
Doučování zeměpisu i pro jedničkáře
Syn je "jedničkář", ale v testech ze zeměpisu na gymplu měl vždycky nějaké malé chyby. Byl z toho vystresovaný a chtěl zlepšit své znalost a probrat látku trošku podrobněji. Pan lektor na doučování zeměpisu byl úžasný a ke každé hodině měl prezentace a nějaké zajímavosti. Syn se moc těšil na každou další hodinu doučování! Celému týmu a panu lektorovi mockrát děkuji za vstřícnost a trpělivost! Školu Populo všem doporučuji.
Olga P.
31. 3. 2024
Zvládla jsem státnice z ekonomie!
Lektorka Markéta mi pomohla připravit se na státnice z ekonomie, které jsem úspěšně složila! ❤️ Chtěla bych jí moc poděkovat. A samozřejmě i paní koordinátorce, která se mnou vše řešila. Doporučuji! Jedině Škola Populo.
Kristýna H.
7. 2. 2024
Skvělé výsledky v matematice díky paní lektorce
Lektorka paní S. doučuje obě mé dcery matematiku již druhým rokem. Jsme s ní velice spokojeni, výuka probíhá dle potřeb mých dcer a výsledky jsou úžasné. Děkujeme moc za to, že máme možnost tuto službu využívat a paní lektorka je prostě úžasná.
Markéta L.
15. 1. 2024
Za 20 lekcí zlepšení z B2 na C2
Moje velké poděkování patří lektorce angličtiny. Připravovala studenta SŠ na jazykové zkoušky Cambridge - C1. Za pouhých 20 lekcí, ( na jaře byly složeny zkoušky B2), dokázala zlepšení až na získání certifikátu úrovně C2.! Velký dík škole Populo za vynikající lektory, velký dík lektorce!
Jiřina H.
4. 10. 2023
Vždy jsem se setkala s maximální snahou vyhovět našim možnostem a požadavkům
Spolupráci s Vaší organizací hodnotím jako velmi dobrou. Doučování pomohlo dceři zvládnout přijímací zkoušky na střední školu. Veškerá komunikace je příjemná, srozumitelná a jasná. Není problém v případě nejasností si některé údaje ověřit či upřesnit. Provedení plateb je obratem potvrzeno, což je velmi příjemná zpětná vazba. Vždy jsem se setkala s maximální snahou vyhovět našim možnostem a požadavkům. Tímto chci poděkovat za milé, vstřícné a profesionální jednání.
Hana M.
12. 9. 2023
ZVÍTĚZILI JSME!!!
Chtěla jsem poslat velké poděkování celému Vašemu týmu za perfektní servis a zejména lektoru elektrotechniky, který to se synem "táhl" od III. čtvrtletí 3. ročníku SPŠ, až po opravnou maturitu z elektrotechniky. ZVÍTĚZILI JSME!!!
Alena P.
11. 9. 2023
Stali jste se součástí našeho každodenního života
Dobrý večer všem milým lidem ze Školy Populo, jsme s vámi moc spokojeni a stali jste se součástí našeho každodenního života. Jak vždy milé dámy na telefonu, tak paní lektorka. Je to úžasný člověk, dcera jí má moc ráda a staly se z nich kamarádky. Doporučuji vás úplně všem, kdo chce pro svou budoucnost něco udělat. Myslím, že je to ta nejlepší investice.
Michaela L.
23. 8. 2023
Děti potřebují aby jim bylo nasloucháno
Dobrý den, jsme moc rádi, že jsme se rozhodly právě pro doučování naší dcery ve vaší Škole Populo. Řešily jsme opravné zkoušky dcery, která chodí druhým rokem na střední školu Obchodní Akademie. Dcera má hodiny matematiky se slečnou lektorkou, která je velmi vstřícná a milá. Dcera konečně učivo chápe a je spokojená. Dokoupily jsme ještě jeden balíček 20 lekcí a doufáme, že dcera opravné zkoušky zvládne. Pokud bych musela řešit doučování dcer ,zvolím si stejně. Škola Populo vždy informuje kdy bude probíhat následující hodina. Je úžasné i zpětné hodnocení lektora jak student pracuje v hodinách. Měla jsem i možnost mluvit s lektorkou jak dcera pracuje, jestli látku chápe, kde a proč dělá chyby. Z rozhovoru mám moc dobrý pocit. Pokud některý z rodičů váhá, tak já říkám, ANO. Děti potřebují pomocnou ruku a aby jim bylo nasloucháno. Ve Škole Populo tomu tak je. Děkuji Vám a přeji hodně spokojených studentů, rodičů.
Marie P.
18. 8. 2023
Dar vzdělání rozvíjí synův potenciál
Syn si první hodinu opravdu užil, lektorka ho chválila, že je šikovný. Potřebujeme, aby se naučil ukazovat světu svůj skvělý potenciál a jsem ráda, že ho svět matematiky baví, bez jakéhokoliv tlaku se na doučování těšil. Paní lektorka velmi profesionální a sympatická, bylo to úžasné. Jsem Vám velmi zavázána, protože darovat vzdělání je to nejcennější, co můžete dát. Z celého ❤️ děkuji.
Kateřina P.
24. 7. 2023
Úspěch u přijímaček díky výuce ve Škole Populo
Doučování ve Škole Populo mohu jen doporučit. Dcera se účastnila prezenčních hodin výuky matematiky, které jsme před přijímacími zkouškami zintenzivnili o online výuku. Přijímací zkoušky dopadly dle našich představ a jsem si jistá, že právě i díky intenzivní výuce ve Škole Populo.
Martina S.
18. 7. 2023
Nadstandardní výuka i pro nadané žáky
Touto cestou bych chtěla za vše moc poděkovat paní lektorce, která učila mého syna matematiku a češtinu v školním roce 2022/2023. Bylo nám Pedagogicko-psychologickou poradnou doporučeno rozvíjet synovo nadstandardní nadání v základních předmětech víc a na vyšší úroveň, než jsou osnovy klasické základní školy. Proto jsem při prvotní komunikaci se Školou Populo trvala na tom, že nepotřebujeme klasické doučování, ale spíše někoho, kdo syna bude víc rozvíjet a posune ho v znalostech dál. A to se nám opravdu povedlo HLAVNĚ díky paní lektorce. Takové souznění mezi učitelem a žákem jsem ještě nikdy neviděla. Měla jsem pocit, že si oba dva neskutečně rozumí a celou dobu vyučování byli na jedné společné vlně. Vždy velmi mile a trpělivě navedla syna na tu správnou cestu nejenom v řešení úloh ale i v systému učení, soustředěnosti a osvojování si nových znalostí. Syn měl díky ní pro učení klid a společně šli učivem vlastním tempem. Což bylo pro něho a jeho povahu velmi důležité. Díky ní zvládnul i náročnější úkoly, které se třeba na klasických základních školách vyučují jinak nebo vůbec. Když jsem se například já snažila synovi cokoliv vysvětlit z matematiky (standardní metodou), tak pochopení mu šlo hůř. Když mu ale stejné učivo vysvětlila paní lektorka (tou jejich stejnou „vlnovou délkou“), tak to pochopil hned a co víc, zapamatoval si učivo už napořád. Takže jsem raději veškeré vysvětlování učiva nechala s radostí na paní lektorku. Jednoduše řečeno, mezi nimi to fungovalo na 100%. Už jenom to, že se syn na hodiny s paní lektorkou neskutečně těšil a chtěl se dokonce učit i přes volné dny, mluví za vše. Důležité pro mě bylo, že jsem nemusela nijak zasahovat do výuky. Měla jsem jistotu, že tato cesta je správná a že syn má za pomoci paní lektorky zajištěné adekvátní a až nadstandardní vyučování. Kdyby bylo takových učitelů a lektorů víc, i žáci by měli větší chuť a motivaci se vzdělávat a nebrat to jenom jako povinnost. Prosím předejte toto poděkování i paní lektorce. Opravdu jí za vše patří naše VELKÉ DĚKUJEME !!!
Andrea H.
29. 6. 2023
Syn se dozvěděl řadu "triků", které pak využíval i ve škole
Syn navštěvoval doučování ve škole Populo ve Zlíně jakožto přípravu na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Ráda bych vyjádřila poděkování lektorkám českého jazyka a matematiky. Zvažovala jsem, zda procvičovat i český jazyk, neboť ten ovládám a mohla bych syna učit sama. Ale v žádném případě jsem nelitovala. Paní lektorka češtinu vysvětlovala zajímavým způsobem a syn se od ní dozvěděl řadu "triků", které pak využíval i ve škole. První hodiny jsem se účastnila osobně. Lektorky byly vždy připravené, trpělivé, srozumitelně vysvětlovaly jednotlivá témata a dávaly tipy pro zvládnutí testů. Přizpůsobovaly témata hodin potřebám syna, dávaly mu domácí úkoly k procvičení a upozorňovaly, co je třeba prioritně procvičit. Poslední hodinu matematiky vyučovala další paní lektorka. Její laskavý styl výuky se mi velmi líbil. Syn nenavazuje snadno kontakt s cizími lidmi, ale o všech lektorkách prohlašoval, že jsou moc hodné a že mu pomáhají. Nakonec složil úspěšně přijímací zkoušky na obě gymnázia, kam se hlásil. Děkuji škole Populo a paním lektorkám. Syn uspěl i Vaší zásluhou.
Kateřina Z.
26. 6. 2023
Čeština začala syna bavit
Syn se dostal na gymnázium, takže bych chtěla touto cestou moc poděkovat. Díky doučování jsme vše zvládli, úroveň doučování byla výborná, byla jsem ráda za zhodnocení každé lekce od lektora, abychom věděli, kde máme přidat. Tímto bych ráda prosím poděkovala i lektorům z matematiky a z češtiny, že zvládli výborně svoji práci. Syn dokonce řekl, že ho začala bavit i čeština. Prosím o předání poděkování.
Kateřina S.
21. 6. 2023
Dcera si pochvalovala a byla přijata v prvním kole
SE VŠÍM MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, PŘÍSTUP LEKTOREK ÚŽASNÝ, VYUŽILI JSME JAKO PŘÍPRAVU NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY. DCERA SI VELICE POCHVALOVALA A PŘIJATA V PRVNÍM KOLE. TÍMTO MOC DĚKUJEME A VŘELE DOPORUČUJEME!!!
Lukáš P.
19. 6. 2023
Klient získá odpovídající kvalitu doprovodných služeb
Byla jsem velmi příjemně překvapena kvalitou "kolaterálních" služeb, za poměrně vysokou cenu člověk dostane odpovídající servis. Zaměstnanci školy jsou velmi příjemní, vstřícní, a je znát respekt k zákazníkovi. Protože také pracuji s lidmi, vím, že to není samozřejmé a také je to mnohdy obtížné. Dcera absolvovala výuku on-line, platforma je příjemná a po jednom zaškobrtnutí fungovala dobře. Vyučující byla velmi dobrá, snažila se látku uchopit podle schopností žaka a byla pružná. S dcerou se domlouvala sama. Vzhledem k tomu, že si dcera řídila učení sama, ocenila jsem hodnocení každé lekce. Zpětně mi přijdou dobré vaše balíčky, protože jsou přiměřené délky, a člověk zpočátku vlastně "neví co chce". Stručně shrnuto: Služby vaší školy jsou profesionální a i když mi zpočátku přišla cena trochu vyšší, nyní vidím, že se vyplatí si připlatit. Vaše služby budu ráda doporučovat.
Kateřina K.
13. 6. 2023
Lekce byly nejen přínosné, ale i zábavné
Hodiny s lektorem byly pro mě velice přínosné. Danou látku dokázal skvěle vysvětlit a hlavně se mi pokaždé snažil pomoci. V porovnání s učitelem ze školy byly tyto hodiny nejen přínosné, ale i zábavné. Vážím si lektorovy vstřícnosti a přirozenosti, na rozdíl od jiných učitelů. Pokud budu mít v příštích letech potíže, nebudu váhat Vás kontaktovat!
Tomáš Z.
11. 6. 2023
Profesionální přístup koordinátorů dopomáhá úspěchu
Dobrý den, s doučováním ve škole Populo jsme byly velice spokojeni. Moc děkuji doučujícím a též koordinátorkám za profesionální přístup. Bez nich by dcera maturitu z angličtiny tak dobře nezvládla.
Iveta P.
6. 6. 2023
Motivovaný student + báječní lektoři = super výsledek!
Skvělí lektoři, pohodová příprava na přijímací zkoušky na gymnázium a radost dcery z přijetí ke studiu na vysněné škole obrovská. Za to vše patří velký dík celému týmu školy Populo, zejména pak paní lektorce a panu lektorovi - počty bodů, kterých dcera dosáhla ukázaly, že motivovaný student + báječní lektoři = super výsledek!
Irena V.
5. 6. 2023
Atmosféra na lekcích je vždy maximálně přátelská
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu Školy Populo za jazykový kurz, kterého se účastním. Lekce probíhají online, a to dle domluvy. Koordinátorky jsou ochotné a není problém se na čemkoli domluvit. Též lektorka je velice flexibilní a ve všem mi vyjde vstříc. Stále přichází s novými aktivitami a cvičeními - velice mi pomáhá vylepšovat mé znalosti. Nemám, co bych jí vytknula, atmosféra na lekcích je vždy maximálně přátelská. Ještě jednou moc děkuji.
Kristýna H.
2. 6. 2023
Začíná vidět pokroky
Dobrý den, ráda bych poděkovala za spolupráci se Školou Populo. Děkuji za zařizování průběhu mého kurzu anglického jazyka všem koordinátorkám na pobočce ale i na centrále. Především bych chtěla poděkovat za trpělivost paní lektorce, která se na každou lekci snaží vymyslet zajímavá témata ke konverzaci. Díky paní lektorce začínám vidět pokroky.
Zdeňka Ch.
1. 6. 2023
Jistota a sebevědomí v matematice
Dobrý den, moc ráda bych poděkovala celému teamu školy Populo za přípravu mé dcery na přijímací zkoušky na gymnázium. Největší dík patří samozřejmě oběma lektorům, kteří dodali dceři potřebnou jistotu a sebevědomí v matematice. Díky jim se dostala na obě vybrané školy. Slečna lektorka byla i časově velice vstřícná a umožnila nám dobrat předplacené hodiny těsně před zkouškami. Školu Populo určitě doporučuji a ráda v případě potřeby znovu využiji třeba s mladším synem.
Lenka F.
1. 6. 2023
Vysoká kvalita přípravy z pohodlí domova
Rád bych poděkoval za přípravu našeho syna k přijímacím zkouškám na střední školu. To, co naše základní škola zanedbala v období covidu, se podařilo díky škole Populo dohnat a syn se dostal na obě střední školy na které chtěl. Oceňuji skvělý přístup obou lektorů a vysokou kvalitu přípravy. Navíc bylo doučování online, takže se mohl připravovat v pohodlí domova. Zároveň bych rád vyzvedl vstřícnou komunikaci ze strany školy, kdy nic nebylo problém a vše se řešilo v pohodě a s úsměvem. Za nás mohu školu Populo rozhodně doporučit.
Luděk Z.
1. 6. 2023
Výborná lektorka a občerstvení – úspěšné přijímací zkoušky
Rádi bychom poděkovali Škole Populo, zejména p. učitelce, za rychlou přípravu syna na přijímačky na gymnázium. Syn byl s postupy výuky, formou vysvětlování i p. učitelkou spokojený. Zvládal dojíždět do školy sám autobusem. Bonusem byla možnost občerstvení, kterou velmi ocenil. Přijímačky úspěšně zvládl a to i díky p. učitelce. Děkujeme.
Barbora S.
30. 5. 2023
Ochotní a profesionální koordinátoři
Ráda bych touto cestou poděkovala všem koordinátorkám za skvěle odvedenou práci, zajištění výuky a přeplánovávání výuky v minulém školním roce. Můj syn měl tento školní rok ve vaší škole doučování ČJ. Lektorka ho výborně připravila, dostal se na obě střední školy. Vám děkuji za vždy vstřícný přístup, ochotu řešit problémy, nekonfliktní jednání a i za doporučení, jak, kdy a co včas přeplánovat. Vaši školu vždy ráda doporučím i dalším. Děkuji.
Jitka Z.
29. 5. 2023
Flexibilní přizpůsobení doučování nadějným sportovcům
Chtěla bych moc poděkovat za celoroční doučování a přípravu svého syna na přijímací zkoušky na střední školu. Vzhledem k tomu, že je závodní lyžař, měl na přípravu méně času, velmi často jsme byli nuceni hodiny měnit a přizpůsobovat jeho tréninku. Vždy jste nám bez problému a v příjemné komunikaci vyšli vstříc. Paní lektorka, která ho doučovala, jak z matematiky, tak z českého jazyka, byla vždy profesionální, dokázala syna motivovat, poskytnout mu upřímnou zpětnou vazbu a zároveň ho příprava bavila. V přijímacím řízení uspěl a dostal se na obě školy. Moc děkujeme. Určitě budeme Vaše služby využívat i nadále. Můžeme Vás jen doporučit.
Kateřina N.
28. 5. 2023
Příprava probíhala precizně
Lektorka připravovala našeho syna k přijímacím zkouškám na 8mi leté gymnázium a byla to nejlepší investice, jakou jsme mu mohli dopřát. Příprava probíhala precizně a v pozitivním přátelském duchu. Syn se na hodiny pokaždé těšil a lektorka ho opravdu maximálně posunula! Dostal se na obě školy! Děkujeme
Kateřina K.
28. 5. 2023
Úspěšný maturitní reparát
Chci Vám poděkovat za doučování a čas, který jsem s Vámi strávila, také Vám a své lektorce chci sdělit, že jsem reparát didaktického testu zvládla úspěšně s bodovým ohodnocením 38 bodů. Doučování a paní lektorka byly velmi příjemné a nápomocné, tak doufám, že se tato zpráva dostane i k ní. Ještě jednou děkuji za Váš čas a přeji hezký zbytek dne.
Eliška M.
25. 5. 2023
Úspěch na všech třech školách
Ráda bych touto cestou poděkovala za přípravu, kterou vaše škola poskytla dceři v rámci přípravy na přijímací zkoušky. Dcera se nakonec dostala na všechny tři školy, kam si dávala přihlášku (umělecká škola a dvě gymnázia) a rozhodla se pro jedno z gymnázií, což byla její priorita. Moc bych chtěla poděkovat paní učitelce, která dceru připravovala z matematiky. S paní učitelkou byla velice příjemná komunikace po celou dobu a dcera její lekce i osobní přístup hodnotila vždy velice pozitivně - smysluplné, logické vysvětlení učiva, zaměření se na oblasti, ve kterých měla dcera slabiny, lidsky velice fajn přístup. Děkujeme také paní učitelce za přípravu z českého jazyka - tam dcera uspěla na 48 bodů z možný 50 :) Ozveme se za 4 roky s přípravou na VŠ :)
Iva M.
23. 5. 2023
Příprava na didaktický test z českého jazyka
Moc děkuji za přípravu syna na didakticky test z jazyka českého. Díky vám syn úspěšně dokončil střední školu. Pokud bude potřeba určitě znovu využijeme. Pokud někdo váha tak za nás určitě doporučuji.
Lenka B.
19. 5. 2023
Dcera bude chodit na svou vysněnou školu!
Děkuji Škole Populo za přípravu mé dcery na přijímací zkoušku z matematiky. Díky vám bude moje dcera chodit na svou vysněnou školu! Chci pochválit paní učitelku za skvělý přístup k mé dceři a celý tým za příjemnou komunikaci.
Tetyana D.
18. 5. 2023
Skvělá příprava na přijímací zkoušky
Skvělá příprava na přijímací zkoušky. Profesionální přístup lektorů v obou předmětech – český jazyk a matematika, bezproblémová komunikace se školou. Syn se dostal na obě střední školy v Praze a mohl si vybrat. Škola Populo na tom měla velký podíl, děkujeme! Přejeme, ať se daří vám i dalším studentům.
Radka M.
18. 5. 2023
Při testech byl syn v klidu
Dobrý den, moc děkuji za přípravu syna na příjímací řízení na SŠ. Doučování mu velice pomohlo a jak sám říká i díky němu byl při testech v klidu, k tomu výsledek PŘIJAT, takže maximální spokojenost. Pokud tedy někdo uvažuje o doučování, tak s klidným svědomím mohu tuto společnost jen a jen doporučit. Od prvopočátku bylo veškeré jednání na velice profesionální úrovni - ochota, vstřícnost a slušnost. Pokud nastaly změny, vždy se dalo vše bez problémů domluvit.
Pavla Š.
18. 5. 2023
Konečně ne mučení, ale fajn učení
Rozhodně doporučuji. Skvělá komunikace a doučování byla radost. Konečně ne mučení, ale fajn učení. Díky Populo škole máme SŠ v kapse. Ještě jednou velké DÍKY za paní učitelku z Popula. Syn je přijat a my jsme doma v klidu. Pokud hledáte pro vaše dítě kvalitní doučování, na které se bude těšit, pak jste zde správně. V každém případě neváhejte a jděte do toho. My už doma v klidu jsme.
Jana H.
17. 5. 2023
Neformálnost byla pro dceru velký bonus
Dobrý den, ráda bych touto formou upřesnila, že jsme byli s paní lektorkou velmi spokojeni - vždy jsme se dokázali na všem výborně domluvit, její neformálnost byla pro dceru velký bonus (a pro mě také). Určitě dceři k úspěšným přijímacím zkouškám velmi pomohla, protože jsem neměla časovou kapacitu na doučování. Vždy byla vstřícná ohledně zvýšené potřeby na některé okruhy. Moc děkuji.
Romana Š.
15. 5. 2023
Flexibilita doučování
S doučovánim jsme byli spokojeni určitě když bude potřeba doporučim dále. Velice se mi libila flexibilita doučování. Paní lektorky byly moc fajn -skvělá komunikace. Velice děkuji Vám i slečnám lektorkám.
Lucie V.
12. 5. 2023
Náročný rok zakončený úspěchem
Moc děkuji Škole Populo za přípravu mého syna na čtyřleté gymnázium. Tento rok byl velmi náročný, zejména psychicky, kdy se od začátku vědělo, že v Praze je potřeba získat opravdu hodně bodů. I když je to systém dost divný, jiný není, nezbývá, než se připravit. A to, že můj syn byl osmý je zásluha i Vaší školy! Moc díky lektorům i trpělivému vyřizování požadavků.
Miroslava B.
11. 5. 2023
Nechodí na doučování, ale na kroužek
Vážený kolektive pobočky Popula Olomouc, chtěla bych vám touto cesto poděkovat za naprosto dokonalý přístup k dcerám, které po celý školní rok navštěvovaly pobočku v Olomouci a připravovaly se na přijímací zkoušky. Váš přístup je profesionální a z mého pohledu bych neměnila vůbec nic. Zároveň bych chtěla pochválit zejména paní lektorku, protože odvedla výbornou práci, a na jejím konci bylo úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek se skvělým výsledkem. Je to vynikající lektorka, která si umí vytvořit s dětmi přátelský vztah, který je založený na vzájemné spolupráci. Děti potom mají pocit, že nechodí na doučování, ale že navštěvují kroužek českého jazyka a těší se na další lekci. Jsme rádi, že nám byla přidělena právě ona. Těším se na další spolupráci.
Leona K.
9. 5. 2023
Komplexní příprava na přijímací zkoušky
Děkuji Škole Populo za přípravu mého syna k přijímacím zkouškám na střední školu. Přidělení lektoři se mu v online lekcích českého jazyka a matematiky maximálně věnovali a zlepšili jeho schopnosti natolik, že byl přijat na obě čtyřletá gymnázia. Organizace online výuky byla výborná, koordinátoři se vždy snažili vyjít vstříc našim časovým možnostem a dalším požadavkům. Velmi oceňuji i projekt Přijímačky nanečisto, kde si syn mohl beze stresu ověřit své schopnosti a poté s lektory cíleně procvičit, v čem chyboval. Školu Populo doporučuji všem, kteří mají zájem o kvalitní výuku a přejí si, aby jejich dítě uspělo u přijímacích zkoušek.
Martina Č.
7. 5. 2023
Test téměř na plný počet bodů
Ráda bych ocenila výuku lektora na anglický jazyk mého syna, kterého připravoval na přijímací zkoušky na 8leté gymnázium z anglického jazyka. Syn test vypracoval na téměř plný počet bodů. Lektor postupoval velmi systematicky a motivačně. Posunul syna o několik tříd dopředu během pár měsíců a velký progres byl vidět již po několika týdnech výuky. Syn se na hodiny s lektorem těšil, uměl ho nasměřovat správným směrem. Díky tomu se také rozmluvil. Děkuji.
Eva D.
5. 5. 2023
Profesionalita a trpělivost lektorů
Ráda bych poděkovala Škole Populo, na kterou jsem se obrátila již podruhé s přípravou svých dvou dětí na přijímací zkoušky. Syn v době Covidu, kdy mu doučování nesmírně pomohlo a dcera letos, kdy měla velké problémy s matematikou. Chtěla bych hlavně poděkovat panu lektorovi za jeho profesionalitu a hlavně za neskutečnou trpělivost.
Eva H.
1. 5. 2023
Přijetí na gymnázium hovoří za vše
Málokdy píši recenze, nicméně musím předat kladné hodnocení Škole Populo, kterou jsme využili pro dceru k přípravě na přijímací zkoušky na 6-leté gymnázium. Organizace byla výborná, v případě náhlých změn domluva fungovala perfektně. Hlavně chci poděkovat lektorovi, který mé dceři věnoval péči a změnil přístup k matematice, kde si nebyla vůbec jistá. Dnes jsme dostali info o přijetí na gymnázium, což je asi nejlepší hodnocení, které hovoří za vše. Jistě zase využijeme v budoucnu i pro syna.
Renáta K.
28. 4. 2023
Úspěšně přijati na školu, kterou si dcera přála
Moc nám pomohlo doučování k přijímacím zkouškám, úspěšně jsme je udělali a jsme přijati na školu kterou si dcera moc přála. Taky chci poděkovat lektorce. Příjemná, kamarádská, dcera byla moc spokojená. Fandím Vám, pomáháte, díky.
Hana T.
28. 4. 2023
Matematika není tak složitá
Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za možnost doučování ve Vaší škole. Dceři to velmi pomohlo a zjistila, že matika není tak složitá, jak se domnívala. Měli jsme dva lektory a oba profesionálové. Byly jsme vybraní v rámci programu pomoci znevýhodněným rodinám a o to větší dík Vám patří. Jako samoživitelka bych si nemohla doučování dovolit, ale díky Vám jsme tuto možnost dostali. Moc děkuji a nyní vím, že když dcera nebude něčemu rozumět na koho se obrátit.
Michaela B.
27. 4. 2023
Mluvit anglicky a nebát se toho
Můj syn k Vám chodí na doučování z Anglického jazyka. Musím pana lektora velmi pochválit za doučování. Byli jsme na poznávacím zájezdu do Nizozemí, syn se velmi snažil, překládal mi text, který byl v anglickém jazyce i snažil se trošku komunikovat. Bylo to moc pěkné vidět ho mluvit a nebát se toho. Proto velice chválím Školu Populo, jejich vedení a hlavně jejich doučující lektory. Moc chválím a děkuji.
Marcela K.
27. 4. 2023
Perfektně nastavený systém doučování
Doučování ve Škole Populo je perfektně nastavený systém. Osobní přístup a jednání vyučujících je na jedničku. Po lekci rodič vždy obdrží hodnocení dítěte a může reagovat na zpětnou vazbu s přípravou na další lekci. Není to pouze o zvládnutí příjímacích zkoušek. Našeho syna provedlo doučování po distanční covidové době chybějící látkou a po lekcích si osvědčil znalosti, které měl v českém jazyce i matematice. Tuto formu online můžeme doporučit.
Petra T.
24. 4. 2023
Syn se za půl roku velmi posunul
Doučování bylo velice efektivně nastavené, syn měl paní letorku, rád s ní pracoval a udělal veliké pokroky. Dokázala lehce navázat kontakt, zaujmout a velmi dobře vysvětlit potřebnou látku. Syn se za půl roku velmi posunul a na výuku se vždy těšil. Přála bych každému takového pedagoga. Děkuji.
Michaela V.
21. 4. 2023
Přívětiví, komunikativní a ochotní lektoři
Ráda bych vám sdělila naši zkušenost s přípravou vnučky na přijímací zkoušky. Konkrétně zvláště k přidělené lektorce, LEKTORCE ne jen s velkým písmenem. Slečna lektorka si hned při prvním setkání dceru, ale i nás, získala. Je až neskutečně vnímavá, přívětivá, komunikativní, ochotná, vždy na lekci připravená a s velmi dobrými pedagogickými schopnostmi. Jediné, co mne mrzí je to, že jsme vaši školu objevili trochu pozdě a dcera již stihla pouze část přípravy. Vám a zvláště pak slečně lektorce děkuji za tuto zkušenost.
Marie J.
20. 4. 2023
Syn se vrátil k výtečným výsledkům ve škole
Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce za skvělý pedagogický přístup, díky kterému se synovi podařilo vrátit se k výtečným výsledkům ve škole. Troufám si říct, že ho nikdy nikdo pro český jazyk nezískal více. Díky paní lektorce pro něj ani příprava na přijímací zkoušky nebyla řeholí, ale podnětnou konzultací, na kterou se těšil, vždy jasně porozuměl a dokázal správně řešit úkoly. I když přijímací zkoušky nebyly jednoduché, syn je absolvoval s pocitem, že pro výsledek sám za sebe a zejména díky skvělému vedení paní lektorky, nemohl udělat více. Děkujeme. Současně děkuji i administrativě Školy Populo za skvělou organizaci a komunikaci a rychlá a vstřícná organizační řešení.
Jarka B.
18. 4. 2023
Procvičování dceru posunulo kupředu
Jsme moc spokojeni, s přístupem, koordinací i způsobem výuky a současně vidím na dceři pokroky, které udělala. Bez ohledu na to, zda bude v přijímacím řízení úspěšná, je již nyní vidět, že ji procvičování posunulo v obou předmětech kupředu. Také jsme s manželem ocenili možnost vyzkoušet si příjímačky nanečisto, kterých jsme rádi využili.
Jana K.
14. 4. 2023
Zúročené úsilí lektorů
Velmi děkuji paní lektorce na český jazyk a paní lektorce na matematiku za úsilí, které věnovaly Honzovi. Vložily jste obě do něho velmi mnoho a my si toho moc vážíme!!!! Přejeme vám všem mnoho spokojených žáků a rodičů, stejně tak, jak jsme byli i my!!! Držte nám pěsti.
Gabriela S.
13. 4. 2023
Profesionalita, empatie a vstřícnost lektorů
Chtěli bychom moooc poděkovat lektorce. Dcera si ji nemohla vynachválit. Děkujeme lektorce za profesionalitu, empatii a vstřícnost, ať už přijímací zkoušky dopadnou jakkoliv.
Zuzana D.
12. 4. 2023
Vyhovuje individuální přístup
S doučováním jsme spokojeni. Víťovi vyhovuje individuální přístup. Zatím všechny lektorky byly příjemné a Víťa je má rád. Nemáme, co bychom vytknuli. Děkujeme.
Jitka Z. V.
4. 4. 2023
Trpělivost a vlídný přístup
Děkuji za pěkné lekce, trpělivost a vlídný přístup. To Sonička potřebovala. Jsem vděčná za každý malý pokrok. Na hodiny se těší, je usměvavá a moc ráda s Vámi pracuje. Moc děkuji.
Jana Š.
31. 3. 2023
Díky doučování přeskočila ročník
Se školou Populo jsme velice spokojeni. Díky Vám se dcera dostala na vysněnou školu do Rakouska. Bez doučování paní lektorky by to nezvládla. Dokonce s ní byli tak spokojeni, že jí nabídli přeskočit nultý ročník a nastoupit do prvního ročníku. Díky doučování paní lektorky, která dceru učí matematiku, si zlepšila známky ve škole, přijímačky jí teprve čekají. Také musím zmínit úžasného pana lektora na český jazyk. Stali se z nich super parťáci. Nemám absolutně co vytknout. Komunikace s Vámi i vyučujícími byla vždy příjemná. Děkuji za pomoc a ochotu a mému známému, který mi Vás doporučil.
Michaela L.
31. 3. 2023
Vstřícná a pohotová komunikace
S doučováním školy Populo jsme začali letos kvůli přijímačkám na osmileté gymnázium. Chci ocenit komunikaci - jak emailovou, tak telefonickou. Paní koordinátorky reagují téměř hned, není problém se domluvit na změně. Na webových stránkách je vše potřebné přehledně vypsáno včetně cen, bez žádného dlouhého proklikávání a hledání jsme rychle našli, co potřebujeme. Spokojeni jsme i s lektory - máme zkušenost se dvěma, oba dva klidní a trpěliví. Vždy se připojí přesně a po doučování posílají zpětnou vazbu. Určitě budeme využívat služeb Populo školy i po přijímacích zkouškách, na doučování.
Jaroslava B.
29. 3. 2023
Rychlá a kvalitní koordinace
Rychlá a kvalitní komunikace s koordinátorkou. Zpětná vazba na email po každé odučené hodině, podrobné informace kde má syn slabiny, co procvičovat. My měli online výuku přípravy na SŠ, možnost s kamerou nebo bez. Za nás spokojenost. Doporučuji.
Markéta H.
20. 3. 2023
Čeština mne začala bavit
Se školou jsem velmi spokojená! Začala jsem chodit na doučování k přijímačkám a moc mi to pomohlo, během pár týdnů jsem se naučila všechno potřebné, co jsem nezvládla sama během půl roku. Slečna byla moc příjemná a ochotná. Začala mě i čeština bavit o mnohem více.
Šárka Č.
17. 3. 2023
Zlepšení prospěchu o tři stupně!
V době, kdy začal covid a tím i distanční výuka, se v některých předmětech postupně prohlubovaly mezery. Dcera toto období zažívala v 9. třídě a poté v 1.ročníku gymnázia. Při distanční výuce, kdy nebyla jiná možnost, než pouze psát online testy, nebyla velká motivace k učení. O to větší průšvih byl po návratu k normální výuce. Paní lektorka v podstatě musela dceři vysvětlit veškeré učivo chemie od úplného začátku. Svou úlohu měla velmi ztíženou tím, že dcera má vážné psychické problémy a navíc v 1.ročníku měla již jednoho pana učitele na doučování chemie a s ním měla velmi nepěkný zážitek. Měla jsem strach, že už nikdy žádné doučování chtít nebude. Ale potom jsem kontaktovala Školu Populo, kde jsem tuto skutečnost sdělila. Pak už nás čekalo jen velké štěstí v podobě paní lektorky, která už si už při první hodině získala dceřinu důvěru. Jak dcera tvrdí, paní lektorka skvěle a systematicky vysvětluje látku, všechno dceru postupně doučila a ta si zlepšila známku o 3 stupně! Navíc je paní lektorka velice milá, klidná, trpělivá, empatická a vždy reaguje i na veškeré potřeby dcery – jak co se týče času, tak i procvičování učiva před testem.
Martina T.
28. 2. 2023
Učení je hrou
Doučování se školou Populo je ta správná volba! Posunou Vaše děti dál, připraví na zkoušky, věnují se individuálně a děti se na doučování těší! Mají velmi milé lektory a lektorky, se kterými je učení hrou.
Kristýna P.
9. 2. 2023
Dobrá organizace online výuky
Vyhovuje nám on-line výuka, která je vedená velmi dobře i organizačně, s lektorkou se dá jednoduše domluvit předem, co je potřeba procvičit a jako rodič obdržím po každé lekci zpětnou vazbu, jak hodina probíhala.
Monika K.
8. 2. 2023
Informace o každé proběhlé lekci
S výukou českého jazyka a matematiky je dcera velmi spokojená. Jde o individuální přípravu na přijímací zkoušky z 9. třídy. Jako rodič velmi oceňuji informace o každé lekci, jejím obsahu i hodnocení přístupu a pokroků studenta.
Alena P.
8. 2. 2023
Pokroky už po pár lekcích
Se Školou Populo jsem velmi spokojená! Obě náctileté dcery začaly chodit na online angličtinu a po pár lekcích u nich vidím pokroky. Navíc je to i hodně baví, to jsem nečekala. Rozhodně z hodin mají radost, což se o normální škole vůbec nedá říct. U jedné dcery byl změněn i učitel, byl nespolehlivý a sama škola vyvinula iniciativu, abychom měli jiného. Dá se s nimi na všem domluvit a i časově je to dle našich představ. Uvažujeme ještě o němčině.
Magdalena P.
8. 2. 2023
Stres z výsledků ve škole zmizel
Ráda bych vyjádřila spokojenost s doučováním ve škole Populo, syn (8. třída) chodí již rok a půl a za tu dobu se opravdu zlepšil. Včera hlásil, že to vypadá na pololetní vysvědčení na 1 z matematiky (ještě bude přezkoušen :)) a i z češtiny. Je to velká změna oproti neustálým stresům, které jsme dříve kvůli škole doma prožívali, kdy známky nebyly dobré. Velké poděkování patří paní lektorce Polákové, za celý její přístup k vyučování a k dítěti. Rádi budeme s doučováním u Vás dále pokračovat.
Radka V.
17. 1. 2023
Investice se vyplatila
Na Školu Populo jsem narazila v době covidu, kdy on-line výuka na ZŠ, kterou dcera v té době navštěvovala, bohužel vůbec nefungovala. S přispěním individuální online výuky organizované Školou Populo se ve druhém roce covidu, kdy byly děti doma téměř celý školní rok, dcera dostala na šestileté gymnázium. Přiznávám, že v první chvíli se mi zdála investice vysoká, ale odpovídá kvalitě výuky, organizaci a přístupu lektorů i koordinátorek. Odměnou je nám už nyní spokojené dítě na nové škole. Po těchto zkušenostech jsem Školu Populo bez váhání doporučila dále svému kolegovi.
Šárka B.
29. 12. 2022
Syn získal sebejistotu, ze které dále čerpá
Lektor měl naprosto profesionální přístup, syna připravil jednak po stránce odborné, jednak po stránce nabytí sebejistoty, kdy udělal to podstatné, co od pedagoga očekávám - totiž vysvětlil mu probíranou látku. Za to Vaší Škole Populo nemohu, než poděkovat! Vše nabralo správný směr, střední školu jsme u syna změnili (i v důsledku Vaší práce) a syn měl na nové střední škole z matematiky výbornou a doposud čerpá z učiva a podstaty jeho vysvětlení, které nabyl díky Vaší pomoci. Tato má zkušenost s kvalitou práce Školy Populo mě pomohla k tomu, že jsem se rozhodla využít Vašich služeb také u svého druhého syna. Ještě jednou Vám děkuji, také Vašim lektorům za jejich profesionalitu a věřím, že takto budou postupovat i nadále, aby udrželi vysokou laťku své práce.
Ludmila R.
20. 12. 2022
Matematiky se již nebojí
Chtěl bych vám poděkovat za vaše služby a doučování, dnes mi syn udělal velkou radost, protože dostal jedničku z matematiky. Musím říct, že za ty dva roky co chodí na doučování, se z matematiky výrazně zlepšil a již se těší na písemky o kterých říká, že jsou lehké. Mám radost z toho, že se již nebojí matematiky a ví, že když bude něco pravidelně cvičit, tak to půjde.
Davis S.
12. 12. 2022
Online výuka je pohodlná
Dovolte mi touto cestou poděkovat za možnost doučování pro mého syna. Forma online výuky je pro nás velmi pohodlná, lektoři jsou velmi flexibilní a úroveň výuky považuji za velmi vysokou. Přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.
Renáta V.
6. 12. 2022
Naše děti výuka baví
Jsme velmi spokojeni. Všichni lektoři jsou opravdu vstřícní, naše děti výuka baví a dělají velké pokroky. Zvláště bychom chtěli ocení flexibilitu a ochotu stále naše lekce přizpůsobovat sportovnímu programu našich dětí. Velmi se nám líbí zpětná vazba, takže i my rodiče máme stále přehled o dění.
Lenka M.
4. 12. 2022
Syn se z každé lekce vrací s úsměvem
Náš syn začal vaši školu navštěvovat před dvěma roky. Záměrem je příprava k maturitě z anglického jazyka. Jako žák základní školy studoval s individuálním vzdělávacím programem. Z každé lekce se vrací s úsměvem a s pocitem, že se zlepšuje. Dnes je žákem 3. ročníku střední školy a příští rok ho čeká maturita. On sám se jí, i díky skvělé lektorce Elišce, nebojí. Stejný pocit s ním sdílí i jeho učitelka angličtiny. Velice si vážím i zpětné reakce, kterou od paní lektorky dostávám na mail po každé hodině. Stejně tak práce koordinátorů je vždy profesionální a velmi vstřícná.
Iveta H.
2. 12. 2022
Známky z českého jazyka se zlepšily
Chtěla bych poděkovat za možnost doučování dcery. Diána ráda hodila na kurzy a známky z českého jazyka zlepšily. Pan učitel vysvětlil dcere temy, v kterých ona potřebovala pomoc. Se vším byly jsme moc spokojení a můžu jenom výborně hodnotit školu.
Krisztina H.
2. 12. 2022
Vnuk se zlepšil ve škole
S lektorem Michalem plná spokojenost, vnukovy výsledky ve škole tomu odpovídají. Proto jsem si vás po odučeném I.pololetí dovolil žádat o jeho pokračování i v tomto školním roce.
Jaroslav K.
2. 12. 2022
Syn je maximálně spokojen
Syn je maximálně spokojen s panem lektorem Alanem, na jednotlivé lekce se vyloženě těší, sám má dobrý pocit z průběžné koncepční přípravy na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, pana lektora dokonce doporučil kamarádovi. Přípravný kurz jsme objednali na přání syna, jeho přístup je tedy aktivnější, avšak základem je perfektní přístup lektora, kdy syn má po každé lekci dobrý pocit z postupných pokroků a zlepšení.
Zuzana Z.
1. 12. 2022
S výukou italštiny jsem spokojen
Co se hodnocení výuky týče, jsem spokojen. Lekce jsou přínosné a člověk dokáže u sebe opravdu vidět pokrok. Paní lektorka je ochotná a milá paní, která vždy vše vysvětlí, přidá i zajímavosti díky životu v Itálii, a celkově jsem s jejím přístupem k hodinám a vedením velice spokojený. Oceňuji například rychlé zopakování předchozích lekcí, které mi velmi pomohlo v hodině, kdy jsem byl po nemoci a z italštiny jsem myšlenkově vypadl či celkovou atmosféru hodin, kdy se student nemusí bát na nic zeptat a celou dobu výuky se může soustředit na to, co ho baví. S výukou a vedením výuky jsem spokojen, a rozhodně bych doporučil ostatním, co se chtějí přiučit nějaký jazyk či potřebují doučování.
Jan Z.
22. 11. 2022
Dcera se na hodiny těší
Tímto bych chtěla poděkovat Škole Populo a především lektorce Adéle, která pomáhá dceři s matematikou (častečně již s přípravou na přijímací zkoušky příští rok). Za pouhý měsíc a půl je znát zlepšení. S lektorkou je výborná domluva, umí vše jasně vysvětlit a dcera se na hodiny s ní vždy těší. Moc děkujeme!
Andrea G.
16. 11. 2022
Dceru doučování baví
Moc Vám děkuju, jsem s doučováním a celkově Vaším přístupem velmi spokojená, Sofii doučování baví.
Sofie K.
3. 11. 2022
Čeština je teď oblíbený předmět
Děkujeme za možnost získat znalosti ve vaší škole. Paní učitelka Daniela se nám moc líbila. Jsem jí velmi vděčná, že se jí podařilo Míšu zaujmout. Nyní je jeho nejoblíbenějším předmětem ve škole čeština.
Mykhailo H.
3. 11. 2022
Syn byl nadšený
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za způsob komunikace a výuky paní lektorky Petry M.. Je neuvěřitelně intuitivní, pro syna atraktivní a hlavně srozumitelný. Syn byl nadšený. Moc děkuji za takový lidský přístup k dětem. Paní lektorka má velký dar látku vysvětlit a zachovat si velkou autoritu. Shora píši s vědomím, že přes veškerou přípravu syn nemusí u přijímaček uspět, ale i tak tímto způsobem výuky zůstane obohacen. Hezký den.
Michaela V.
31. 10. 2022
Syn měl hrůzu z matematiky
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu učiteli Tomáši Z.. Tonda sice dělá pokroky mírné, ale i když hned nenosí domů samé jedničky, je vidět, že se výrazně uklidnil. Měl hrůzu z matematiky a každý další nezdar ho stahoval dolů. Z paní učitelky byl nervní, ale teď když ví, že je tu někdo jiný, kdo se mu věnuje, vypustil paní učitelku z hlavy a na výuku s panem lektorem se těší.
Šárka A.
18. 10. 2022
Skvělá organizace
Dobrý den, ráda píšu, že dceři se hodiny líbí a i já jsem velmi spokojená s organizací vašich hodin. Jsem ráda, že hodiny běží tak, jak jsme si s dcerou představovaly.
Monika C.
18. 10. 2022
Školu Populo doporučuji
Nejen kvalitní výuka, ale také způsob komunikace s klienty jsou důvody, pro které Školu Populo doporučuji svým známým.:-)
Jolana K.
16. 10. 2022
Postupové zkoušky
Chtěla jsem poděkovat vám i vyučujícím. Bětka složila všechny postupové zkoušky a je oficiálně přijata do 2. ročníku. Hlavně bych chtěla poděkovat paní lektorce, kterou je pro Bětku velkou inspirací a motivací.
Barbora Č.
21. 9. 2022
Doučování pro klienta
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala Škole Populo za doučování, které jste v rámci neziskové činnosti poskytli našim klientům. Konkrétně pak lektorce Kláře, která podpořila jednoho z klientů v přípravách na reparát z českého jazyka. Vážíme si flexibility a ochoty doučování i o víkendu a skvělého přístupu. Klient byl s doučováním spokojen a učení ho moc bavilo a motivovalo. Reparát dopadl úspěšně. Dále paní Karolíně za zprostředkování doučování, zodpovídání dotazů, ochotu a milý přístup. Jsme moc rádi, že doučování může probíhat i nadále.
Michaela Š.
20. 9. 2022
Dcera si začala věřit
Dobrý den, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za to, jak velmi pomohly Vaše kurzy k tomu, aby moje dcera Adéla zvládla na druhý pokus didaktický test z angličtiny a dosáhla tak maturity. Zvlášť bych chtěla ocenit práci lektorky Kláry G., která se mojí dceři věnovala a díky ní si moje dcera začala věřit, že to vše zvládne. Na první pokus měla Adéla v didaktickém testu 29 bodů a na druhý pokus po absolvování kurzů napsala test na 62 bodů. Byla z toho strašně šťastná, že to dokázala a celá naše rodina také. Ještě jednou Vám srdečně děkujeme a přejeme Vám další podobné úspěchy v doučování.
Lada B.
18. 9. 2022
Kvalitní příprava na maturitu
Chtěla bych velice poděkovat panu lektorovi za kvalitní přípravu na maturitní zkoušku z chemie mého syna Adama. Zvládl ji bez problémů s hodnocením chvalitebné, což byla za včerejší zkušební den z chemie nejlepší známka. Přeji mu vše dobré jak ve studiu, tak i v životě …… a možná se s Adamem ještě uvidí.
Kamila J.
14. 9. 2022
Reparát
Využili jsme doučování ve Škole Populo pro mou dceru Terezu, která se potřebovala přes prázdniny připravit na reparát didaktického testu z českého jazyka. Dcera dosáhla na testu 39 bodů místo původních 20 bodů! Děkujeme paní lektorce, která byla velmi profesionální a pomohla nám k tomuto výsledku.
Ladislava P.
12. 9. 2022
Nebýt vaší pomoci asi bych to nezvládl
Děkuji, že jste mi pomohli s maturitou. Nebýt vaší pomoci asi bych to nezvládl. Poděkujte za mě paní lektorce, která dobře mě učila. Děkuji vám.
Ondřej V.
12. 9. 2022
Díky výkladu pana lektora a společné přípravě jsem v testu z matematiky uspěl nad očekávání skvěle!
Velmi děkuji panu Antonu Y, který byl mým lektorem matematiky. Díky jeho výkladu a společné přípravě jsem v testu z matematiky uspěl nad očekávání skvěle! Test jsem měl správně z 89%!
Edgar R.
9. 9. 2022
Školu Populo mohu vřele doporučit
Školu Populo mohu vřele doporučit. Mé nesmírné díky patří především panu lektorovi, panu Jiřímu B., který mě připravoval na didaktické testy k maturitě. Pan lektor se mi vždy přizpůsobil, jeho přístup byl vstřícný a lekce probíhaly v uvolněné atmosféře. Díky tomu jsem úspěšně složila maturitní zkoušku! Ještě jednou děkuji panu Jiřímu B.!
Simona L.
6. 9. 2022
Lektora se mi přizpůsobila a formou výuky mi dokázala dopomoci k opravné maturitní zkoušce...
Se Školou Populo jsem byla naprosto spokojená, ať už po stránce organizační, tak po stránce samotné výuky. Lekce s lektorkou Kateřinou probíhá-li vždy v příjemné atmosféře. Lektora se mi přizpůsobila, jak bylo potřeba, byla milá a svých přístupem a formou výuky mi dokázala dopomoct k opravné maturitní zkoušce z účetnictví. Na hodiny jsem se těšila. Děkuji lektorce Kateřině V. a Škole Populo.
Natálie K.
30. 8. 2022
Mohu říct, že po doučování či přípravě v této Škole je úspěch zaručen
Chtěla bych tímto poděkovat Škole Populo za úžasnou pomoc. Trpělivost a vstřícnost, se kterou lektor přistupuje k žákovi, který si není jistý sám sebou a ví, že v daném předmětu je nedostatečný... je úžasná. Je velmi přínosné, že jsem každý den dostávala "info" o průběhu lekce, kde jsem viděla podrobný postup při výuce a hodnocení žáka během výuky. Dnes již vím, že není třeba váhat a hledat doučování. Vím, že škola POPULO bude první kam se v rodině obrátíme pokud bude potřeba. Mohu říct, že po doučování či přípravě v této Škole je úspěch zaručen. Můj nesmírný dík patří lektorce paní Haně P.
Marianna P.
26. 8. 2022
Pevně věříme, že bez Školy Populo, by bratr nezvládl maturitu . Jsme nesmírně rádi za to, že jsme se správně rozhodli a jasně Populo doporučujeme
Velmi moc bychom chtěli poděkovat Škole Populo a lektorům, obzvláště paní koordinátorce, která nás po celou dobu provázela a pomáhala nám s nastavením individuálního vyučovacího plánu. Maturita byla zvládnuta a byli jsme velmi příjemně překvapeni za lepší známky než jsme čekali. Zároveň chci podotknout, že jsme měli poměrně intenzivní výukový plán, který vyžadoval koordinaci více jak 5 různých předmětů s různou četností lekcí za týden a bez paní koordinátorky by to nebylo možné naplánovat. Paní koordinátorka byla po celou dobu velmi ochotná a nad rámec svých povinností nám poskytovala jaký jsi "školní rozvrh" pro bratrovu "druhou školní docházku" v Populo. Bylo velmi jednoduché sledovat kdy je jaká lekce a nikdy nic neminout. Zároveň jelikož se jednalo o kombinaci několika předmětů, bylo možné to mít "pod jednou střechou" a ušetřit jak čas plánováním tak i nebylo zapotřebí cestovat mezi různými lektory. Pevně věříme, že bez Populo, by bratr zvládl maturitu velmi obtížně. Jsme nesmírně rádi za to, že jsme se správně rozhodli a jasně Populo doporučujeme. K tomu bych ještě chtěl dodat, že pro nás bylo velmi užitečné dostávat hodnocení po každé lekci a tedy i více pochopit jak bratr postupuje ve výuce a kde je zapotřebí pomoci/zintenzivnit. Je škoda, že učitelé ve školách nedělají totéž, aby bylo lépe pochopitelné co předcházelo předtím než žák dostal nějakou známku. Děkujeme
Vjačeslav H.
28. 7. 2022
Kurz zcela naplnil má očekávání, proto mohu Školu Populo vřele doporučit
Se Školou Populo jsem byl naprosto spokojen, ať už po stránce organizační, tak i po stránce samotné výuky. Požadoval jsem doučování ruského jazyka se zaměřením na čtení a reálie. Lektor byl velmi vstřícný a trpělivý, přišel vždy se zajímavými tématy, ať už z dávnější nebo i novodobější historie Ruska. Velmi oceňuji také to, že se zaměřil na některá spíše méně známá fakta (např. z oblasti sociologie, ekologie, demografie apod.). Kurz navíc několikrát proložil i výukou některých gramatických jevů. Škola i pan lektor byli velmi flexibilní po organizační stránce, v případě nutnosti nebyl problém změnit již předem naplánovaný termín výuky. Shrnu-li to, kurz zcela naplnil má očekávání, podstatně jsem si rozšířil slovní zásobu i znalosti. Proto mohu Školu Populo vřele doporučit.
Mira V.
27. 7. 2022
Slečna lektorka mi byla dobrou učitelkou a posunula mě se dál.
V hodinách panovala vždy velice příjemná atmosféra. Lektorka se mi přizpůsobovala, jak jen bylo potřeba, byla milá a svým přístupem mě dokázala namotivovat. Na hodiny jsem se díky ní těšila. Byla mi dobrou učitelkou a posunula mě se dál.
Barbora P.
14. 7. 2022
Díky doučování se syn dostal na obě vybrané školy
Děkuji ještě jednou Škole Populo za přípravu mého syna na přijímací zkoušky na SŠ. Také díky doučování se syn dostal na obě vybrané školy. Je to hlavně zásluhou p. lektora Petra D.
Radka S.
13. 7. 2022
Děkuji za naprosto profesionální , vstřícný a milý přístup
Chtěla jsem moc poděkovat vyučující paní Kamile Z. za naprosto profesionální , vstřícný a milý přístup k výuce matematiky. Nejvíce si cením velmi rychlé reakce při změně termínu a času. Rovněž děkuji za poslední 2 hodiny, které jsem synovi objednala narychlo, když psal poslední testy z matematiky. Moc děkujeme a doufáme, že vašich služeb využijeme v září v novém školním roce na střední škole.
Petra W.
11. 7. 2022
Největší spokojenost
Děkujeme. Z naší strany vše v pořádku, největší spokojenost. Komunikace s vámi od samého začátku na jedničku. Kurzy super, paní Helenka skvělá, nejen lektorka ale i člověk. Pokud bude třeba jistě se na vás v budoucnu obrátíme.
Kristýna M.
8. 7. 2022
Díky vám jsem zvládla maturitu na první pokus
Chtěla bych poděkovat lektorům Školy Populo za vstřícný přístup k mým požadavkům a skvělou výuku. Díky vám jsem zvládla maturitu na první pokus. Hodiny byly pro mě díky přátelskému přístupu zároveň i "relaxem". Tak jsem si na lekce ve vaší škole zvykla, že je mi teď dokonce líto, že už všechny skončily. Nejvíce bych chtěla poděkovat paní lektorce Kristýně S. za všechny ty roky výuky účetnictví. Jsem si naprosto jistá, že bych bez vaší pomoci a trpělivosti maturitu z účetnictví teď neměla. Také děkuji koordinátorkám za ochotu se na čemkoliv a kdykoliv skvěle domluvit. Všechny lekce byly díky vám zařízeny přesně dle mých představ.
Petra F.
3. 7. 2022
Služby Školy Populo využíváme již třetím rokem
Děkuji velice za nadstandardní přístup lektorky Michaely H. za trpělivý, srozumitelný a kvalifikovaný přístup při výuce mých synů z chemie, matematiky i fyziky. Oba synové mají poruchy SPU, starší má Aspergerův syndrom. Přístup lektorky byl úžasný, vše perfektně vysvětlila. Časově vždy vyšla vstříc. Školu Populo využíváme již třetím rokem, od první vlny covidu, kdy starší syn ve Škole Populo absolvoval sedmi měsíční přípravu na přijímací zkoušky a byl úspěšně přijat na dvě gymnázia.
Edita H.
30. 6. 2022
Děti chtějí v doučování pokračovat, moc je to baví a pomáhá jim to
Ráda bych touto cestou poděkovala za vaše služby. Využívala jsem doučování po celý školní rok 2021/2022 pro syny: Olivera - český jazyk a matematika a Jana - matematika a fyzika. Mé velké díky patří tedy vyučujícím paní Ljubě K. (český jazyk) a paní učitelce Marii Z. (matematika) - za Olivera. Oliver udělal za celý školní rok obrovský pokrok a výrazně se zlepšil v těchto předmětech, ale i v jiných. Výsledkem bylo, že Oliver měl na konci osmé třídy vyznamenání. Na tomto úspěchu mají, kromě Olivera, zásluhu i jeho doučující. Honza se také velice zlepšil, takže bych ráda poděkovala i panu Lektorovi Martinovi Z. A asi nejvíc vás potěší, že oba dva kluci, byť sem tam na "doučko" zapomněli, se na doučování velice těší. Projednávala jsem s nimi, že bychom mohli polevit a nemít doučování tak často nebo i vůbec, což se týkalo hlavně staršího syna a přišlo velké rozčarování v podobě nesouhlasu dětí, že chtějí v doučování pokračovat, že je to baví a moc jim to pomáhá. A samozřejmě bych ráda poděkovala koordinátorkám školy, které jsou nesmírně milé, vstřícné a v mém případě velmi trpělivé... protože dost často zapomínám. Děkuji, že vždycky zavoláte, když dítko nedorazí na on-line hodinu, že mi zavoláte i třikrát za sebou, když zapomenu něco nastudovat a odpovědět.
Jitka N.
30. 6. 2022
Pod vedením doučujícího syn dosáhl pochopení probírané látky a tudíž zlepšení výsledků
Děkuji vám za spolupráci. Pod vedením doučujícího syn dosáhl pochopení probírané látky a tudíž zlepšení výsledků, proto hodnotím spolupráci s vámi jako velice účelnou a přínosnou. Velký dík patří jak doučujícímu panu učiteli, tak organizování hodin z vaší strany. Nevylučuji, že vaše doučování, či kurz v budoucnu nevyužijeme, díky nejlepším dosavadním zkušenostem.
Martina B.
29. 6. 2022
Děkuji za profesionální přístup po celou dobu přípravy našich dětí
Za poslední 2 roky jsme využili vašich služeb, jak při přípravě našeho syna na příjímací zkoušky na SŠ, tak pro přípravu dcerky na maturitu ze španělštiny. Chtěl bych vám tímto poděkovat za profesionální přístup po celou dobu přípravy našich dětí. S Vašimi službami jsme byli velice spokojeni.
Jan L.
29. 6. 2022
Doučování dceři velmi pomohlo
Chci moc poděkovat vaší škole a lektorkám Markétě Š. a Lucii S., které se dceři po celou dobu věnovaly a jak ona sama říká, doučování jí velmi pomohlo. Takovou třešničkou na dortu je, že Hedvika napsala závěrečný test ze Španělštiny na 115 bodů ze 116. Mějte se krásně a přeji spousty spokojených klientů.
Iva V.
24. 6. 2022
Se Školou Populo jsme byli moc spokojeni
Se Školou Populo jsme byli moc spokojeni. Na přijímačky byl syn perfektně připraven a dostal se na SPŠS, jak si přál. Velký dík patří lektorkám paní Lucii M. a paní Tereze K. Kdyby syn potřeboval doučování na střední škole, tak se na vás s důvěrou obrátím. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených studentů.
Renata R.
23. 6. 2022
Ještě jednou veliké poděkování a jsem opravdu ráda, že jsme si zvolili na přípravu právě Školu Populo!
Můj syn si dříve myslel, že přijímací zkouška je velmi těžká, ale díky perfektním učitelům, kteří mu pomohli překonat strach, u přijímacích zkoušek dosáhl dobrých výsledků. Velice děkujeme Škole Populo za přípravu syna k přijímacím zkouškám na 8leté gymnázium. Syn zde absolvoval výbornou přípravu, díky které se dostal na vysněné gymnázium v Plzni. Ještě jednou veliké poděkování a jsem opravdu ráda, že jsme si zvolili na přípravu právě Školu Populo!
Nhung D. T.
22. 6. 2022
Oceňuji lektorovu trpělivost a ochotu
Chtěl bych velmi poděkovat panu Antonovi Y., že mě skvěle připravil. Úspěšně jsem složil díky němu maturitu i přijímací zkoušky na vysokou školu. Velmi oceňuji jeho trpělivost a ochotu při vysvětlování příkladů. Oceňuji také vzorové materiály ke zkouškám na VŠ, které připravil.
Jan H.
22. 6. 2022
Nico byl z hodin nadšený
Děkujeme panu lektorovi Janu P. za hodiny matematiky a přípravu Nica na poslední pololetku. Z hodin byl nadšený.
Marcela M.I.
21. 6. 2022
Kubík se ve škole zlepšil. Mockrát děkuji
Chtěla bych moc poděkovat paní lektorce Selině S. za to jak se Kubíkovi věnovala a díky její pomoci se Kubík ve škole zlepšil. Mockrát děkuji a přeji krásné prázdniny.
Jiřina M.
21. 6. 2022
Slečna lektorka svou roli zvládla zcela brilantně
Rád bych vám moc poděkoval za skvělou práci slečny lektorky, kterou za poslední dva měsíce odvedla s Jardou. Kromě nezpochybnitelných posunů vědomostních oceňuji zejména skutečnost, jak se vám podařilo zapojit Jardu do celkového procesu výuky. Snaha ukázat Jardovi, že znalosti a dovednosti lze získávat i elegantněji a efektivněji, než jak měl dosud možnost během distanční i prezenční výuky na jeho ZŠ, byl hlavní důvod, proč jsem se na Škola Populo obrátil – a slečna lektorka svou roli zvládla zcela brilantně.
Jaroslav N.
21. 6. 2022
Škola Populo nám ve všem vyšla vstříc
Využili jsme doučování matematiky pro dceru - sextánku gymnázia. Byli jsme maximálně spokojeni. Do procesu jsme vstoupili v druhém pololetí, kdy vše už "běželo". Přesto nám škola ve všem vyšla vstříc, a to jak v organizačních záležitostech (v termínu doučování, v možnosti operativní změny doučovací hodiny i v možnosti spojit dvě hodiny v době bezprostředně před testem ve škole), tak i po stránce personální. S lektorem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Dceři podal látku srozumitelným způsobem, procvičovali novou látku a upevňovali látku už probranou. Příští školní rok budeme rozhodně pokračovat.
Jarmila P.
20. 6. 2022
Děkuji Škole Populo za výbornou organizaci a skvělou úroveň doučování
Děkuji Škole Populo za výbornou organizaci a skvělou úroveň doučování. Dcera navštěvovala lekce češtiny a francouzštiny na brněnské pobočce. Lektorky byly vynikající, s dcerou diskutovaly a probíraly témata, která potřebovala vysvětlit a procvičit. Díky skvělé organizaci nebyl problém upravit časový rozvrh lekcí, o průběhu lekcí a pokrocích dcery jsem byla vždy informována. Za zmínku stojí i pěkné učebny ve středu města, perfektně dostupné MHD. Pokud bude potřeba, určitě se znovu obrátíme na Školu Populo.
Kamila J.
20. 6. 2022
Jste skvělí
Moc děkuji panu Martinovi F. za přípravu syna na maturitní zkoušku z matematiky, kterou úspěšně zvládl. Děkuji i za brzký termín doučování. Jste skvělí.
Hana L.
17. 6. 2022
Děkujeme
Chtěla jsem moc poděkovat všem třem lektorům za Tadeáše. Musím říct, že v angličtině se opravdu hodně zlepšil, poslední testy dopadly výborně. V matematice se také zlepšil a věřím, ze od záři, když se hned začne, to bude ještě lepší. I paní lektorce na fyziku chci poděkovat, i když sem tam to Tadeáš paní lektorce moc neusnadňoval. A nakonec chci poděkovat vám a budeme se těšit zase v záři, přece jen bude "osmák" a tam už je třeba , aby Tadeáš poradně zabral.
Martina P.
16. 6. 2022
Nelče doučování pomohlo a pak neměla problém dostat se na svoji zvolenou školu
Moc děkujeme za letošní lekce a přípravu. Hlavně za Nelču, moc jí doučování, hlavně pan Pavlásek, pomohl s přípravou na přijímačky a pak neměla problém dostat se na svoji zvolenou školu.
Radka V.
16. 6. 2022
Dcera vytáhla matematiku o 2 stupně
Děkuji za rok skvělého doučování - dcera vytáhla matematiku o 2 stupně, přístup lektorky Katji nadstandardní, dcera chodila na doučování ráda a dokonce se na každou hodinu těšila. Změny termínů atd. řešeny flexibilně dle potřeb, dá se zvolit varianta prezenčně versus on-line. Děkuji za přístup a všem doučování Populo doporučuji.
Kristýna E.
15. 6. 2022
Doporučuji
Díky Škole Populo a vzdálené online přípravě matematiky dcera zvládla test na víceleté gymnázium. Doporučuji.
Filip W.S.
15. 6. 2022
Absolutní poklona, za tak skvěle zorganizovanou službu
Netušila jsem do čeho jdu a zdali to bude k něčemu. Absolutní poklona, za tak skvěle zorganizovanou službu. Od koordinátorek po perfektní výběr vyučujícího. Obrovské zlepšení a skvěle odvedená práce. Investice se vyplatila. Moc děkuji a vřele doporučuji.
Iva Š.
15. 6. 2022
Syn díky doučování maturitu úspěšně zvládnul.
Chtěla bych touto cestou poděkovat za přípravu na maturitu mého syna, který měl před sebou poslední pokus didaktického testu z matematiky a díky doučování s panem Petrem Č. maturitu úspěšně zvládnul. Panu Čechovi jsme již děkovali, ale chtěli bychom i vám dát vědět, že tento vyučující byl opravdu profesionální. Vypořádal se se synovým hendikepem se špatnou mluvou a nastartoval v něm matematické myšlení na výbornou. Přizpůsobil se vždy časovým potřebám doučování bez problémů.
Soňa G.
13. 6. 2022
Matematika nikdy nebyla synova silná stránka, ale velmi se zlepšil
Chtěla bych moc poděkovat lektorům Školy Populo v Olomouci p. Vítu M. a p. Dušanu M. za doučování mého syna Jirky z matematiky, který navštěvuje střední průmyslovou školu. Matematika nikdy nebyla jeho silná stránka, ale velmi se zlepšil. Doučování Školy Populo jsme využívali i minulý školní rok, protože distanční výuka byla pro mého syna jak sám říkal "devastující". Přeji Škole Populo hodně nových šťastných studentů i jejich rodičů.
Ludmila S.
13. 6. 2022
Moc děkuji
Moc děkuji za doučování, které dcera měla s lektorem panem Radkem S., byl naprosto skvělý a Míša si ho moc chválila děkujeme.
Lenka O.
9. 6. 2022
Populo umí najít krásné lidské bytosti, aspoň takovou jsme měli zkušenost
Milé Populo, chtěla bych napsat zpětnou vazbu na paní lektorku Zuzanu L. Synovi se nejvíce líbilo, jak se mu paní/slečna Zuzana snažila pomoci, s tím se ve školství moc nesetkal, takový přístup, srdečná snaha pochopit studenta se svým limitem a nejlépe mu pomoci. Zpětné hodnoceni paní Zuzany bylo tak podpůrné a motivující, že jsme vždy měli pocit, že syna vidí, chápe a chce pro něho to nejlepší. Její profesionalita v doučovaném předmětu byla nad naše očekávaní. První, co mi syn po společné lekci řekl, bylo: "Přesně ví, jak učit k dosažení cílů." Byla připravena, profesionální, zkušená, jednoduše věděla, kam syna navést." Paní Zuzana měla plán a vždy jsme cítili, že ji můžeme plně důvěřovat a nechat se vést. Byla to ona, kdo nám dal pocit, že Populo za to stojí, plus tedy úžasně milé Populo koordinátorky. Ty jsou také vždy jak balzám na duši. Populo umí najít krásné lidské bytosti, aspoň takovou jsme měli zkušenost.
Rose S.
3. 6. 2022
Děkuji za skvělé zkušenosti s kurzy a za přátelské prostředí v prostorách Školy Populo
Perfektní vzdělávací centrum v Plzni. Skvělý přistup z hlediska domluvy, rychlé reakce na požadavky a žádosti v e-mailech. Časy a dny doučování (konzultací) jsou v první řadě sestavovány dle časových možností studenta a to já velmi oceňuji. S moji lektorkou Ivet jsem na němčinu velmi spokojen. Pokud se budete chtít v daném jazyce a předmětu zlepšit, kantoři udělají maximum pro to, aby se tak stalo. Je nutné se jen tomu opravdu v dobu lekcí věnovat a výsledky se dostaví samy. Jistě si do budoucna ještě pro sebe potřebný kurz zaplátím. Děkuji za skvělé zkušenosti s kurzy a za přátelské prostředí v prostorách Školy Populo.
Filip F.
30. 5. 2022
Jste super lidi
Chtěla jsem vám poděkovat za vaši spolupráci. Jste super lidi. Pan lektor Tomáš D. je úžasný člověk, je ochotný, trpělivý a vždy vyjde vstříc. Jsem moc ráda, že moje dcera chodí k němu na doučování z matematiky a díky tomu se dostala na střední školu ekonomiky a podnikání.
Alina M.
27. 5. 2022
Pokud mám přidat hvězdičky - přidávám jich pět.
Děkuji za perfektní přípravu z matematiky a jazyka českého k přijímacím zkouškám. Úžasná spolupráce, perfektní lektorky i paní koordinátorka. Vnučka se dostala na studijní obor i školu, na kterou se dostat chtěla. Přeji spoustu takto spokojených studentů, rodičů i prarodičů. Pokud mám přidat hvězdičky - přidávám jich pět.
Libuše Ch.
27. 5. 2022
Vše hodnotím velmi pozitivně
Děkujeme za výbornou spolupráci při přípravě syna k maturitě z matematiky, která dopadla výborně. Oceňujeme hlavně lektora pana Michala D. Vše hodnotím velmi pozitivně.
Zuzana B.
26. 5. 2022
Děkujeme za perfektní přípravu, vstřícnost při jakémkoli problému, domluva byla vždy rychlá a bezproblémová
Děkujeme za perfektní přípravu k přijímačkám, obě dcery se dostaly na vysněné školy. Děkujeme také za vstřícnost při jakémkoli problému, nemoci, domluva byla vždy rychlá a bezproblémová. Přejeme spoustu takto spokojených studentů a rodičů .
Katka G.
26. 5. 2022
Mockrát děkuji
Chci celému Populu moc poděkovat, za to jak jste mě připravili na maturitu. Ze španělské maturity jsem prošla se známkou 2 a uvědomuju si, že bez vaší pomoci bych to nezvládla. Lektorky, jak první, tak i druhá, byly moc úžasné, příjemné a hodně mě toho naučily. Tak vám ještě jednou mockrát děkuji.
Lucie L.
26. 5. 2022
Děkujeme za výbornou a pružnou organizaci, spolupráci a vstřícný kontakt
Chtěli bychom vám velmi poděkovat za spolupráci na přípravě našeho syna Antonína B. k maturitní zkoušce. Dnes úspěšně odmaturoval ze strojírenství se známkou 2. Děkujeme velmi za přípravu Janu P. Vaší společnosti děkujeme za výbornou a pružnou organizaci, spolupráci a veškerý vstřícný kontakt. Jako výchovná poradkyně na střední průmyslové škole jsem vás doporučovala již v minulých letech, v těch následujících budu o to víc. Obrovským plusem je vaše dostupnost v centru města – máme hodně mimobrněnských, dojíždějících studentů- a také výborné studijní zázemí či možnost online v případě studenta, který se „brání“ osobnímu kontaktu.
Šárka B.
25. 5. 2022
Moc děkujeme
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat lektorům Lucii V. a Antonu Y. za doučování mé dcery Miši D. Míša se dostala na obchodní lyceum jak chtěla, byla 21 v pořadí takže vše úplně super. Ještě jednou moc děkujeme.
Kateřina D.
25. 5. 2022
Děkuji za skvělou spolupráci
Velké poděkování za přípravu k přijímacím zkouškám paní lektorce Daniele F. Určitě ráda využiji dalších vašich služeb doučování, pokud to bude aktuální. Děkuji za skvělou spolupráci.
Pavlína L.
25. 5. 2022
Děkuji za profesionální, intenzívní a zároveň velmi empatický a trpělivý přístup
Děkuji za přípravu mé dcery na střední školu. Děkuji mnohokrát lektorce Zuzaně za profesionální, intenzívní a zároveň velmi empatický a trpělivý přístup k přípravě na přijímací zkoušky. Dcera byla přijata na obě vybrané školy. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených rodičů.
Mirka K.
23. 5. 2022
Oceňuji individuální přístup, rychlou reakci na změnu při onemocnění a zpětnou vazbu od lektorky
Děkuji za výbornou spolupráci při přípravě dcery na přijímací zkoušky na střední školu - matematika. Oceňuji individuální přístup, rychlou reakci na změnu při onemocnění a zpětnou vazbu od lektorky.
Katka U.
20. 5. 2022
Cíl byl dosažen
Klárka si lektorku oblíbila, byla na ní hodná a trpělivá. Já s manželkou děkujeme lektorce i Škole Populo. Cíl byl dosažen, Klárka byla přijata na víceleté gymnázium. Mějte se dobře a ještě jednou děkuji.
Filip W.S.
20. 5. 2022
Úspěšně jsem odmaturovala a velkou zásluhu na tom má i vaše škola
Dnes jsem úspěšně odmaturovala a velkou zásluhu na tom má i vaše škola, výuka s lektory, která mi pomohla zvládnout nástup do maturitního ročníku po 4 letech a taky mi pomohla k úspěšnému složení maturitní zkoušky z jazyka anglického, děkuji.
Marie V.
19. 5. 2022
Jsem vděčný za vaší spolupráci a za profesionální přístup
Předevčírem jsem úspěšně dokončil maturitu. Jsem vděčný za vaší spolupráci a hlavně bych chtěl poděkovat paní Denise M. za profesionální přístup v hodinách, díky kterým jsem úspěšně udělal didaktický test z češtiny.
Vasyl P.
19. 5. 2022
Lepší cesta není
Jsem velmi potěšen kvalitou, formou i intenzitou vaší výuky. Jarda se o vás vyjadřuje naprosto pochvalně. Ve skrytu duše jsem se obával jak celé "doučko" ve Škole Populo přijme, ale evidentně sám uznal, že lepší cesta není, což dává velkou šanci na skokový posun jeho vědomostí a dovedností. Ještě jednou moc děkuji
Jaroslav N.
19. 5. 2022
Dcera zde absolvovala výbornou přípravu
Velice děkujeme škole Populo, za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, na 8-leté gymnázium. Dcera zde absolvovala výbornou přípravu, díky které se bezpečně dostala na vysněné gymnázium v Hradci Králové.
Jarmila Č. K.
16. 5. 2022
Velice chválím i celý přístup doučování a domlouvání lekci
Vřele mohu doporučit paní lektorku Andreu Z. Na můj poslední pokus didaktického testu z češtiny mě připravila a díky tomu jsem úspěšně odmaturovala. Velice chválím i celý přístup doučování a domlouvání lekci, kdy jsem dokázala skloubit všechny lekce i s prací.
Nikola V. Š.
16. 5. 2022
Tadeáš se v matematice opravdu zlepšil a víc si věří, jeho poslední známky jsou toho důkazem
Chtěla jsem vám poděkovat. Hlavní díky patří panu lektorovi Tomášovi Ch., Tadeáš se v matematice opravdu zlepšil a víc si věří, jeho poslední známky jsou toho důkazem, z poslední písemné práce dostal dokonce za jedna (jeho první jednička za pololetí). Jinak ze 4 a 5 je na známkách 3, 2 a teď 1. Než se začal doučovat byla matematika 4 až 5 , teď už je na horší trojce. Důležité je, že to opravdu chápe. A ještě tedy v angličtině, tam patří díky paní lektorce. Taky tam se Tadeáš hodně zlepšil a víc ho angličtina i hodiny angličtiny baví. Je teď na dvojkách ze trojek až čtyřek. Mockrát dekuji.
Martina P.
14. 5. 2022
Děkuji za vstřícný přístup k organizaci doučování
Chtěla bych vám poděkovat za vstřícný přístup k organizaci doučování mého syna Michaela. Velké poděkování patří paní Jitce P., lektorce českého jazyka, a paní Jiřině M., lektorce matematiky, za vynikající přípravu na přijímací zkoušky a celkově za doučování syna. Syna přijali na Slovanské gymnázium i na Hejčín. Nakonec si vybral Gymnázium Hejčín, tak snad bude spokojený. Z testů měl shodně 44 bodů z českého jazyka i z matematiky. Ještě jednou mockrát děkujeme za všechno.
Lucie R.
12. 5. 2022
Jsem opravdu ráda, že jsme si zvolili na přípravu právě Školu Populo!!!
Moc bych chtěla poděkovat Škole Populo a především lektorkám Šárce H. a Michaele H. za výbornou přípravu syna Jonáše na přijímačky na střední školu. Jonáš zvládnul přijímací testy perfektně, z českého jazyka dostal 46b. a z matematiky 42b. Jonáš byl jeden ze šťastných studentů, jelikož se dostal na všechny tři gymnázia (dělal i talentové zkoušky na sportovní gymnázium) a mohl si vybrat. Nakonec se rozhodnul pro Doctrinu-Podještědské gymnázium v Liberci. Ještě jednou veliké poděkování a jsem opravdu ráda, že jsme si zvolili na přípravu právě Školu Populo!!!
Šárka K.
12. 5. 2022
Vložila jsem do vás důvěru, která se nám vyplatila
Syna jsem k vám přihlásila z důvodu konání přijímacích zkoušek na střední školu. Vložila jsem do vás důvěru, která se nám vyplatila. Synovi se podařilo úspěšně složit přijímací zkoušky a dostal se tak na svůj první výběr. Chci moc poděkovat za přístup, profesionalitu, příjemné prostředí i kolektiv lektorů. A v neposlední řadě, váš zájem o výsledek. Již nyní vím, že Vás budu kontaktovat za 3 roky, v případě mého druhého syna. Moc děkuji a přeji vám i nadále mnoho úspěchů....
Věra M.
12. 5. 2022
Dcera uspěla
Dcera uspěla v matematice v prvním kole na 48% a v druhém kole na 54%. Na obě školy se dostala. Děkuji moc paní lektorce Jitce B. za přípravu Lucky
Marie D.
12. 5. 2022
Maruška získala za období strávené ve vaší skvělé škole znalosti, které ji základní škola neposkytla za poslední dva roky
Chtěla bych vám a celému vašemu týmu poděkovat za přístup, empatii a skvělou spolupráci. Mé velké díky prosím vyřiďte paní lektorce Daniele E. a Tereze M. za úžasný přístup, předané znalosti a trpělivost. Maruška se díky nim dostala na obě osmiletá gymnázia. Ale i kdyby tomu tak nebylo, získala za období strávené ve vaší skvělé škole znalosti, které ji základní škola neposkytla za poslední dva roky.
Kateřina G.
12. 5. 2022
Dostala jsem se na obě školy
Moc bych chtěla poděkovat lektorce Kateřině H. Skončila jsem na prvním a čtvrtém místě.
Nicole J.
11. 5. 2022
Všem vám velmi děkuji za skvělý profesionální přístup k vyučování, bez stresů a emocí
Ráda bych vám touto cestou poděkovala za celou přípravu Vojty na přijímací řízení. Mělo to všechno svůj smysl a řád. Postupně jste se s ním prokousávali souhrnným učivem až k vypracovávání vlastních testů. Co mě vždy pomohlo, byla okamžitá zpětná vazba na proběhlou lekci. V ní bylo vysvětleno vše, co v lekci probírali, co šlo a i co nešlo a je třeba dopilovat. Vojtík chodil do lekcí rád a vždy se těšil. Pokud byl nemocný, lekce byly bohatě nahrazeny. Všem vám velmi děkuji za skvělý profesionální přístup k vyučování, bez stresů a emocí. Už nyní počítám s tím, že tento způsob doučování poskytnu i druhému synovi, který bude příští rok absolvovat přijímací řízení na střední školu.
Gabriela S.
11. 5. 2022
Naše společné úsilí bylo odměněno úspěchem
Předně ta hlavní zpráva. Mikuláš při přijímačkách uspěl, a tedy se dostal na gymnázium! Naše společné úsilí bylo odměněno úspěchem. Chtěl bych celému Populu a hlavně všem lektorkám velmi poděkovat. Byl to velmi ambiciózní cíl s náročnou logistikou, ale zvládli jsme to všichni skvěle. A nejlépe z nás Miky! Na soukromém gymnázium Doctrina skončil na úžasném sedmém místě. Na státním gymnáziu Jergym skončil na 46. místě, takže tam neuspěl. Já jsem ale anyway mířil spíš na tu Doctrinu, takže z mého pohledu je cíl naplněn naprosto dokonale.
Lukáš S.
11. 5. 2022
Adéla se dostala na obě školy - byla na 2. a 5. místě
Chtěla bych poděkovat slečně Denise H. za doučování českého jazyka a slečně Lucii P. za doučování matematiky mé dcery Adély. Adéla se dostala na obě školy - byla na 2. a 5. místě.
Hana P.
9. 5. 2022
Děkujeme ještě jednou...
Chtěli bychom vám poděkovat za skvělou přípravu syna na přijímací zkoušku z matematiky (lektor Luboš B.). Díky této přípravě se synovi Tadeášovi podařilo nadprůměrně složit přijímací zkoušku z matematiky a dostat se na školu, kterou si vybral. Děkujeme ještě jednou vaší škole za přípravu a určitě vás budeme doporučovat a v případě potřeby se na vás určitě obrátíme.
Petra K.
8. 5. 2022
Škola Populo nám byla doporučena a naší volby rozhodně nelitujeme
Škola Populo nám byla doporučena a naší volby rozhodně nelitujeme. Naší prioritou bylo připravit dceru na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, tj. zapracovat zejména na češtině a matematice, potažmo i na procvičování CERMAT testů. Dcera měla za dobu přípravy možnost vyzkoušet několik lektorů a vždy to byli lektoři výborní, schopní dceři vše srozumitelně vysvětlit, ochotní, milí. Ocenila jsem i zpětnou vazbu, kdy mi vždy po hodině přišlo hodnocení, jak dcera pracovala, v čem je potřeba zabrat nebo naopak co se jí daří. Co se nám líbilo nejvíce, je individuální přístup, kdy se lektor věnuje pouze jednomu žáku, má tedy opravdu možnost pořádně probíranou látku vysvětlit, přesvědčit se, že ji student pochopil a případně dovysvětlit. Nemůžu nezmínit ani přístup slečen na recepci. Nikdy nic nebyl problém, vždy jsme se na všem bez problémů dohodli. Naprosto profesionální přístup. V neposlední řadě nelze nezmínit ani zázemí Školy Populo. Pro studenty je zde vždy nachystáno občerstvení ve formě nápojů a malých svačinek. Opravdu milá pozornost. Za nás tedy můžu Školu Populo jen doporučit, dcera přijímací zkoušky úspěšně složila a je to určitě zásluhou profesionálního přístupu celého týmu školy. Děkujeme.
Klára B.
8. 5. 2022
Pokud hledáte perfektní doučování na míru, Populo je ta nejlepší volba
Pokud hledáte perfektní doučování na míru, Populo je ta nejlepší volba. Absolvovala jsem zde přípravný kurz na didaktický test z českého jazyka, na který nás ve škole bohužel nikdo nepřipravil. Díky paní lektorce jsem v didaktickém testu uspěla a získala užitečné informace i k ostatním částem maturitní zkoušky. Přístup lektorky byl úžasný a prostředí taktéž. Ještě jednou moc děkuji paní lektorce a celému týmu za pomoc!
Amálie P.
7. 5. 2022
Individuální přístup je nejenom motivační pro každého studenta, ale je i velmi efektivní
Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup k nabízené službě doučování. Mohu jen doporučit všem zájemcům, kteří se ještě rozmýšlejí. Služba není nejlevnější, ale rozhodně se vyplatí. Individuální přístup opravdu kvalifikovaných lektorek je nejenom motivační pro každého studenta, ale je i velmi efektivní. Je vidět velká praktická zkušenost na základě zpětných vazeb velkého počtu studentů, kteří doučovacími kurzy prošli.
Radek J.
6. 5. 2022
Koncept školy je vynikající a hlavně funguje!
Do školy Populo jsem přihlásila syna po 1. pololetí v 7.třídě. Bohužel 6. třída strávená doma na distanční výuce byla pro dvanáctiletého sportovce devastující. Poprosila jsem o kompletní doučování, dotažení základů učiva z 2. stupně. Nadchla mě perfektní komunikace, domluva, komentáře k hodinám, připomenutí hodiny....koncept školy je vynikající a hlavně funguje! Syn je již zpátky na úrovni známek 1-2, víc se nepřipravuje, občas "frflá", že tam musí jít....normálka. Děkuji moc všem dámám, které vše bezvadně zorganizovaly a zařídily.
Monika S.
5. 5. 2022
Práci lektorky musím ohodnotit jako skvělou, řekla bych přímo se vymykající standardům dnešní doby
Chtěla bych oznámit, že moje dcera Sára, která k Vám chodila na doučování z matematiky, složila přijímací zkoušky úspěšně (matematika - 41 bodů) a byla přijata na obě školy dle svého výběru. Tímto bych ráda vyjádřila svůj dík Škole Populo, a zejména lektorce Dominice H., která se Sárou pracovala a jejíž práci musím ohodnotit jako skvělou, řekla bych přímo se vymykající standardům dnešní doby. Slečna Dominika byla nejen vždy dochvilná, ale také ochotná dokončit rozdělanou práci nad časový rámec hodiny. Na výuku byla vždy připravená (což bylo umožněno nejen tím, že skvěle ovládá svůj obor, ale také její schopností přesně analyzovat studentovy potřeby). Práce s ní byla systematická, což se týkalo nejen průběhu samotné lekce, ale i domácí přípravy, ke které vždy poskytla dostatek relevantních zadání. Bylo zřejmé, že neváhá přípravě věnovat svůj čas a vyhledat a sestavit materiály tak, aby byly zacíleny přesně na potřeby studenta a situace. Ocenili jsme též její zpětnou vazbu. Nejenže byla v Sářině případě většinou pozitivní :-), ale nikdy nebyla odbytá a odpovídala skutečnosti tak, jak Sáru známe. V neposlední řadě bych chtěla též ocenit osobnost slečny Dominiky a její komunikační schopnosti - Sára je poměrně plachý člověk a obtížně navazuje nové kontakty, přesto pracovala se slečnou lektorkou bez problémů a s potěšením. Ještě jednou tedy děkuji za zprostředkování tohoto doučování.
Kateřina V.
5. 5. 2022
Díky doučování ve Škole Populo dcera vše zvládla a dostala se na obě střední školy
Ráda bych využila tuto cestu a poděkovala celému týmu Školy Populo za úžasnou přípravu mé dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Distanční výuka udělala své a bez tohoto doučování by dcera nebyla schopná zvládnout přijímačky. Zkoušeli jsme jí doučovat doma, ale výsledky byly zoufalé. V rámci kolektivní výuky ve škole - vzhledem k tomu, že matematika není její silná stránka - byla ráda, že stíhala učivo deváté třídy a nebyla schopná dohnat nedostatky z dřívější doby. Díky doučování ve Škole Populo dcera vše zvládla a dostala se na obě střední školy, na které se hlásila. Obdivuji vysvětlovací schopnosti i trpělivost paní lektorky Petry Z. a organizační schopnosti paní Jany K. i dalších koordinátorů výuky, kteří dokázali vyřešit všechny časové potíže spojené s dojížděním nebo s blížícím se termínem přijímaček. Ještě jednou všem díky! Školu já i dcera rozhodně doporučujeme všem, kteří potřebují doučování.
Alena J.
4. 5. 2022
Výběr lektorů “na míru” to je sen všech rodičů
Chtěla jsem moc poděkovat Škole Populo za jejich práci. Od začátku do konce to byla naprosto perfektní spolupráce. Syn chodil na doučování rád, ve škole měl obrovské zlepšení, přijímací zkoušky zvládl výborně a byl přijat na školu, kterou by bez doučování ve Škole Populo nezvládl. Výběr lektorů “na míru” to je sen všech rodičů. Jejich trpělivost a ochota naučit děti porozumět učivu je obdivuhodná. Ještě jednou moc děkuji a určitě Vaše služby ještě využijeme. Doučování bylo delší, tudíž jsme využili splátkový kalendář. Přeji všem dětem mnoho úspěch.
Jana K.
4. 5. 2022
Tomík se dostal na Elgartku i Jarošku
Chtěla bych vám moc poděkovat. Tomík se dostal na Elgartku i Jarosku. Vyřiďte prosím podekováni jeho lektorce. Těším se na další spolupráci.
Hana L.
4. 5. 2022
Díky přípravě věděl, jak se má vše vyplňovat a nepokazil to...
Vážení koordinátoři a všichni další v Populu, chtěla bych vám poděkovat za přípravu mého syna Adama k přijímačkám, začal k vám chodit na výuku matematiky a češtiny už v osmé třídě, v deváté třídě byl vámi připravován cíleně k přijímacímu řízení, dále absolvoval dvakrát zkoušky nanečisto, což mu také prospělo, jelikož u prvních zkoušek nanečisto špatně křížkoval a vypisoval výsledky do formuláře. Díky tomu věděl, jak se má vše vyplňovat a nepokazil to na přijímačkách, což by asi moc dobře nedopadlo. Ale nejen to, zvládl i matematiku i češtinu jako takovou a byl přijat na oba maturitní obory, na které se přihlásil. Tímto vám ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěšných žáků, kteří díky Populu uspějí u přijímacího řízení.
Markéta L.
4. 5. 2022
Syn byl přijat na střední školu díky přípravě se perfektními lektory z Populo
Děkujeme za profesionální lektory, s kterými se syn připravoval pravidelně na zkoušky. Paní lektorka Ljuba K. má perfektní a individuální přístup. Syn byl namotivován. Bohužel si nepamatuji lektora na matematiku, ale i on byl super. Moc děkujeme celému týmu za přípravu a i za doučování již několik let.
Jitka P.
4. 5. 2022
Velký dík
Náš syn Filip se dostal na obě střední školy, na které si podal přihlášku. Velký dík vám a vašim lektorkám Anně H. a Kateřině F.
Filip D.
4. 5. 2022
Vůbec mě nenapadlo, že právě vaše škola je to, co hledám!
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu Školy POPULO, konkrétně lektorce Karolínce. Když jsem hledala doučování pro dceru k přijímačkám, náhodou se mi na obrazovce objevila Vaše škola s nabídkou doučování. Při vyplnění požadavku mě vůbec nenapadlo, že právě vaše škola je to, co hledám! Okamžitá reakce, rychlé plánování a do týdne seděla dcera ve svém pokojíku na online hodině. Denča a Karolínka si od začátku společně "sedly" a tím pádem odpadla veškerá tréma a komunikace byla perfektní. Na začátku jsme začínali s češtinou, potom jsme navázali matematiku a i v tomto případě dceru učila stejná lektorka. Dneska můžu říct jen jedno - děkuji!! Přijímačky máme za sebou a Denča se dostala na svoji vybranou školu. Takže doučování na vaší škole můžu jen doporučit, zkušenosti máme jen výborné! Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu spokojených rodičů a dětí se splněným snem!!
Renata H.
3. 5. 2022
Syn chodil na lekce rád a zlepšení v řešení CERMAT testů bylo jednoznačné
Ráda bych touto cestou poděkovala za přípravu mého syna Mikuláše na víceleté gymnázium. Přípravu vedla paní Iveta K. Syn chodil na lekce rád a zlepšení v řešení CERMAT testů bylo jednoznačné. Paní lektorka podávala pravidelně zpětnou vazbu k jednotlivým hodinám, výuka byla vedena velmi příjemnou formou a syn nakonec uspěl s velmi dobrým výsledkem na obou gymnáziích. Ještě jednou děkuji, moc ráda budu vaši školu doporučovat.
Věra C.
3. 5. 2022
Z pohledu rodiče velmi oceňuji i vřelou ochotu a flexibilitu
Ráda bych sdílela naši zkušenost se Školou Populo. Služby Popula jsme vyhledali před přijímacími zkouškami na střední školu. Dcera neměla potíže s prospěchem, ale chtěla být u přijímaček v maximálním možném klidu a vědět, co ji čeká. Po dobu tří měsíců, během kterých s lektorkami vypracovávaly a procházely testy z minulých let, docházela Bára do Popula na hodiny češtiny, matematiky a angličtiny. Výsledky přijímaček dopadly výborně - dcera byla přijata na obě hradecká gymnázia, na která se hlásila. Dokonce se umístila na výsledkové listině v první desítce. Ráda bych ale zmínila i fakt, že Bára chodila do Popula ráda, chválila si příjemné prostředí, přátelskou a rodinnou atmosféru, a jelikož chodila na doučování hned ze školy a často dokonce mezi školou a dalšími mimoškolními aktivitami, byla moc ráda i za možnost občerstvení, které je v hradecké pobočce k dispozici. Já z pohledu rodiče velmi oceňuji i vřelou ochotu a flexibilitu v případech, kdy byla dcera nemocná a lekce se nemohla prezenčně zúčastnit. Pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě služeb Školy Populo s důvěrou využijeme.
Markéta K.
3. 5. 2022
S doučováním ve Škole Populo jsem velmi spokojená
S doučováním ve Škole Populo jsem velmi spokojená. Jak s organizací a plánováním jednotlivých lekcí, řešením aktuálních potřeb, tak s přístupem lektorky. Díky trpělivosti a přístupu slečny lektorky Natálie S. dcera lépe chápe postupy v matematice a výrazně si zlepšila známky.
Petra K.
3. 5. 2022
Děkujeme
Syn byl precizně připraven. Umístil se 11tý v přijímacím řízení na čtyřleté gymnázium. Děkujeme
Eva K.
3. 5. 2022
Velmi oceňuji vstřícný přístup, jednoduchou domluvu, transparentní komunikaci a stálý přísun informací
Moc děkujeme za skvělou přípravu Martina, obě paní lektorky byly velmi vstřícné a milé. Online příprava s nimi syna bavila, ani jednou neřekl, že by se mu na hodinu nechtělo, sám si hlídal začátky hodin a vlastně ani pak nevypadal unaveně. A to, jak kvalitní byla výuka, vyplývá z Marťových výsledků u přijímaček (víceleté gymnázium): byl přijat a umístil se na 35. místě z 650 uchazečů. My jsme se s Marťou doma vůbec neučili. Martin měl 2 lekce z CJ a 2 lekce z M týdně, před přijímačkami jsme přípravu zintenzivnili. S lektorkami se na všem dalo jednoduše dohodnout. Moc vám děkujeme! Velký dík patří i Škole Populo, velmi oceňuji vstřícný přístup, jednoduchou domluvu, transparentní komunikaci a stálý přísun informací.
Alžběta O.
3. 5. 2022
Lenka byla s lektorkami spokojená, moc si jejich přístup chválila...
Chtěla bych vám tímto poděkovat za doučování dcery Lenky z českého jazyka a matematiky k přijímacím zkouškám na střední školu. Na Školu Populo jsem dostala kontakt od kamarádky, za což jsem jí moc vděčná, protože sami bychom se s přípravou na přijímačky, zřejmě, hodně natrápili. Velké díky proto patří lektorce z matematiky Daniele E. a lektorce z českého jazyka Kláře M. Obě lektorky byly moc šikovné a dokázaly Lenku k přijímačkám připravit tak, že je s úspěchem zvládla. Lenka byla s lektorkami spokojená, moc si jejich přístup chválila, vždy, když nevěděla, nebyl problém látku znovu připomenout a zopakovat. Ještě jednou lektorkám moc děkujeme.
Marcela M.
3. 5. 2022
Ondřej byl přijat, ze 158 uchazečů byl 22
Chtěla bych poděkovat týmu Školy Populo za profesionální přístup a skvělou organizaci v přípravě našeho syna Ondřeje na přijímací zkoušky na střední školu. Ondřej byl přijat na Obchodní akademii do Bubenče a přijímací zkoušky zvládnul velmi dobře. Ze 158 uchazečů byl 22. Velké díky patří lektorce češtiny paní K. za velmi hezký a laskavý individuální přístup k našemu synovi. Získala ho pro český jazyk a hodně ho naučila. Dále bych moc chtěla poděkovat panu lektorovi Joachimovi, který převzal Ondrovo doučovaní z matematiky později, ale dokázal ho připravit tak, že Ondra přijímačky z matematiky udělal. Vzhledem k vašim kvalitám a výborným lektorům budu vaši školu doporučovat přátelům, kteří budou přijímačky svých dětí řešit v příštích letech.
Monika H.
2. 5. 2022
Školu Populo doporučuji všem, kteří se připravují na jakoukoliv zkoušku
Byli jsme moc spokojeni, jak s organizací lekcí z Vaší strany, tak s komunikací s lektory. Díky nim zvládl Lukáš pochopit a naučit se látku, kterou ve škole kvůli covidu bud' vůbec neprobírali, nebo pouze okrajově. Školu Populo doporučuji všem, kteří se připravují na jakoukoliv zkoušku nebo chtějí případně jen dohnat nedostatky, kterých je bohužel v době covidové víc než dost.
Veronika Č.
2. 5. 2022
Domče se podařilo dosáhnout 84 bodů
Chtěl jsem vám touto cestou poděkovat za skvělou přípravu Domči k přijímacím zkouškám. Podařilo se jí dosáhnout 84 bodů v obou případech (Hejčínské a Slovanské gymnázium) se umístila na 5. místě. Vyřiďte prosím pozdravy oběma lektorům!
Luděk D.
2. 5. 2022
Moc to Míšovi pomohlo
Chceme poděkovat za skvělou přípravu na přijímačky. Moc to Míšovi pomohlo. Testy zvládl a byl přijat na školu. Děkuji.
Hana P.
2. 5. 2022
Chtěla bych velmi ocenit systematický přístup k výuce a také empatii a podporu
Moc ráda bych touto cestou poděkovala lektorkám Školy Populo za bezvadnou přípravu dcery na přijímací zkoušky na střední školu, i díky nim to dopadlo výborně. Chtěla bych především velmi ocenit jejich systematický přístup k výuce a také empatii a podporu Káji, zvládla opravdu v pohodě a věřila si.👍
Simona H.
1. 5. 2022
Michal se na doučování těšil a zodpovědně k němu přistupoval
Touto cestou bych rád poděkoval za syna Michala lektorům Elišce a Jiřímu, za profesionální přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Podávali jsme dvě přihlášky a na obě gymnázia byl syn přijat. Vždy se na doučování těšil a zodpovědně k němu přistupoval. Rád bych touto cestou předal pozdrav a poděkování od syna Michala oběma lektorům.
Michal V.
1. 5. 2022
Děkuji za dobrou přípravu
Na přijímacích zkouškách jsem dopadl velmi dobře. Jsem přijat na obě gymnázia. Na jednom z gymnázií jsem byl v pořadí 4. a na druhém 14. Děkuji za dobrou přípravu
Jan H.
1. 5. 2022
Dcera měla velmi dobrý bodový zisk a to by bez vaší školy nedokázal
Chtěla bych poděkovat za vaše doučování a informovat, že se dcera Veronika díky tomu dostala na střední školu, kterou si vybrala. Měla velmi dobrý bodový zisk a to by bez vaší školy nedokázala.
Kateřina H.
30. 4. 2022
Syn měl pocit podpory a pochvala ho nesmírně motivovala.
Touto cestou bych chtěla poděkovat lektorce Kateřině K. a Zdislavě Š. za pomoc synovi Tadeášovi připravit se na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. S lektorkami byla výborná domluva, vždy se zaměřily na problematickou část, kterou nejvíce potřeboval a výsledky byly vidět. Obě byly velice příjemné a syn se vždy na doučování těšil. Měl pocit podpory a pochvala z jejich strany ho nesmírně motivovala. Šel na zkoušky vyrovnaný. Věděl, že udělal maximum a jelikož absolvoval i zkoušku nanečisto, neměl stres a tušil, co ho čeká. Dnes, když už víme výsledky, které mě i syna nesmírně překvapily a potěšily, nelituji ani investice a věřím, že pokud bude syn potřebovat doučování na gymnázium, ráda se na Školu Populo opět obrátím. Školu Populo mohu jen doporučit.
Pavlína V.
29. 4. 2022
Syn se dostal na gymnázium
Ráda bych vám tímto moc podekovala za výuku matematiky a českého jazyka pro našeho syna Honzu. Syn byl velmi spokojeny a my také. Děkuji lektorkám Monice P. a Anežce H. Syn se dostal na Gymnázium Na Zatlance (CERMAT - M 44 b a CJ 41).
Lenka M.
29. 4. 2022
Adam se dostal na oba obory na škole
Chtěla bych moc poděkovat lektorům, zvláště Dominikovi S. a Vandě M., kteří připravovali mého syna Adama k přijímacím zkouškám na střední školu. Adam se dostal na oba obory na škole. Ještě jednou moc děkuji i ostatním zaměstnancům, s kterými byla výborná komunikace.
Renata S.
29. 4. 2022
Moc děkujeme
Moc děkujeme za doučování a Terezka byla přijata na obě střední školy
Tereza U.
29. 4. 2022
Vendulka byla přijata na osmileté gymnázium
Moc děkujeme za doučování a jak jsme slíbili, dáváme vědět - Vendulka byla přijata na osmileté gymnázium
Vendula B.
29. 4. 2022
Velmi si vážíme profesionálního a zároveň lidského přístupu
Velké díky! Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Školy Populo v Hradci Králové, zejména paní ředitelce Janě a paní lektorce za vynikající přípravu našeho syna Martina na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium, které také úspěšně absolvoval a byl přijat. Velmi si vážíme profesionálního a zároveň lidského přístupu, ochoty a naprosto bezproblémové komunikace. Doučování či přípravu ve Škole Populo budeme rádi doporučovat svým známým a i sami ji plánujeme v budoucnu opět využít. Přejeme mnoho spokojených studentů a rodičů, tak jako jsme byli my 🙂
Sylva M.
29. 4. 2022
Paní lektorka byla příjemná, trpělivá a uměla synovi probíranou látku hezky vysvětlit
Dobrý den, syn byl s přípravou na přijímací zkoušky ve Škole Populo velmi spokojený. Paní lektorka byla příjemná, trpělivá a uměla synovi probíranou látku hezky vysvětlit. Syn nemá s učením žádné problémy, ale přijímaček se hodně obával, hlavně toho, aby vše stihl v časovém limitu. I na tom s paní lektorkou pracovali a u zkoušek pak neměl žádný problém. Moc děkujeme za Vaše služby.
Jana D.
29. 4. 2022
Výsledky svědčí o skvěle odvedené práci Školy Populo
S radostí vám mohu sdělit, že syn byl na obě vybrané školy přijat, na jedné byl z 185 uchazečů na 31. místě, na druhé škole ve vybraném oboru dokonce na místě 1. Oba výsledky svědčí o skvěle odvedené práci Školy Populo, kdy syn průběh doučování i přístup pan lektora hodnotil velmi kladně, což od něj, kdy jeho přístup k učení nebývá občas zrovna ukázkový, je o to větší pochvala… Ještě jednou velké poděkování a pozdrav panu lektorovi.
Petra P.
29. 4. 2022
Dcera přijímačky zvládla a dostala se na oba přihlášené obory
Ráda bych poděkovala vaší škole a konkrétně lektorce Kristýně P., která on-line připravovala dceru na přijímací zkoušky z matematiky. Dcera přijímačky zvládla a dostala se na oba přihlášené obory. Ještě jednou moc děkuji a když bude potřeba, rádi se na vaši školu opět obrátíme.
Renáta M.
29. 4. 2022
Velká část úspěchu je zásluha obou lektorek
Ráda bych touto cestou poděkovala lektorkám Kláře Ch. a Ivetě Z. za přípravu naší dcery Nelči k přijímacím zkouškám. Oboje zvládla a dostala se tak na gymnázium Hejčín i Čajkovského. Velká část úspěchu je právě zásluha obou lektorek a já ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených studentů.
Monika P.
29. 4. 2022
Díky lidskému přístupu jsem bral výuku jako zábavu
Rád bych zhodnotil výuku německého jazyka s panem Davidem K. Jeho přístup k samotné výuce byl pro mě velice vřelý a díky jeho lidskému přístupu jsem bral výuku jako zábavu, což mi pomohlo k lepšímu uchopení tématu. Nikdy jsem se z jeho strany nesetkal s negativní náladou, která by se promítla do výuky. Vždy byl profesionální! Pokud jsem něco nevěděl, rád mi pomohl a díky tomu jsem se toho mnohem více naučil. Jeho výuka mě bavila natolik, že jsem si z vlastní iniciativy pouštěl různá videa v německém jazyce pro lepší porozumění. Na závěr děkuji i společnosti Škola Populo za zprostředkování doučování.
Michael M.
29. 4. 2022
Nela hned pochopila...
Chtěla bych vám moc poděkovat za zorganizování lekcí s paní lektorkou Stanislavou K. Nela byla nadšená, že jí všechno krásně vysvětlila a Nela hned pochopila to, v čem nevěděla, jak dál.
Marie K.
28. 4. 2022
Skvělý přístup i komunikace
Chtěla bych moc poděkovat za výbornou přípravu mé dcery na přijímací zkoušky. Skvělý přístup i komunikace. A hlavně, dcera udělala přijímací zkoušky na obě školy a byla mezi prvními. Určitě doporučuji.
Pavlína Č.
28. 4. 2022
Moc chválíme a děkujeme za všechno
Paní lektorka Zuzana připravila dceru na přijímačky velmi pěkně, klidně a důsledně. Její přístup je přátelský, otevřený a laskavý. Je škoda, že se nedá naklonovat😉. Paní lektorku jsem osobně nikdy nepoznala, ale stačila mi spokojenost dcery a její výsledky v přípravě na zkoušky. Moc chválíme a děkujeme za všechno.
Alexandra S.
21. 4. 2022
Dnes již mohu říci, že to byla jedna z nejlepších investic
Když jsem objednávala lektora/lektorku na doučování z českého jazyka pro přípravu na příjímací zkoušky na střední školu, netušila jsem, jak to vše dopadne. Dnes již mohu říci, že to byla jedna z nejlepších investic. Mým požadavkem byl hlavně učitel, který bude pro naši dceru spíš parťákem. Byla nám přiřazena Ljuba K. Jí vděčíme za mimořádný přístup, který se podepsal na velkém zlepšení. Několikrát jsem za dveřmi zaslechla, jak se spolu zasmály. Dceři nedělalo problém mít doučování i dvakrát týdně. Zkušená, trpělivá, pozitivní, zkrátka skvělá lektorka, které vděčíme za velký kus práce, který s dcerou udělala. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.
Iva Š.
13. 4. 2022
Pan lektor splnil a daleko předčil mé očekávání. Kdyby bylo víc takových pedagogů, tak by se konečně stalo vzdělání zábavou
Moje dcera má dneska poslední den matematiku. Chtěla jsem vyjádřit velkou spokojenost s panem lektorem Milanem B. Dokázal přesně to, co jsem si představovala. Probudit u dítěte logické myšlení, zafixovat základní postupy v matematice, vytáhnout dítě z jednostranného učení, které bohužel zatím v našich školách vévodí. A to vše zábavnou formou a tak, že dítě samo chce. Jeho vynikající znalosti a zkušenosti v kombinaci s chutí je dál předávat a s jeho vynikajícími pedagogickými schopnostmi je něco, co se jen tak nenajde. Jsem velice ráda, že nám byl od Školy Populo doporučen. Učitelé takového formátu se hledají těžko. Jeho laťka je nastavena hodně vysoko. Vedle výše vyjmenovaného musím říci, že i velice rychle odhadl povahu a charakteristické rysy mojí dcery a byl schopen s nimi pracovat. Ještě jednou mu děkuji. Nevím, zda se dcera Ema dostane na gymnázium (a ani nejsem přesvědčená, že tam patří), protože přesně jak to popsal pan lektor Milan B. - naučil ji myšlení, naučil ji hledat řešení a probudil zvědavost. To vše daleko nad rámec 5 třídy, kde teď Ema je. Ema však bohužel po cestě udělá z nepozornosti tolik chyb, že výsledek je pak jinde. Ale ať dopadnou přijímací zkoušky jak dopadnou, když vidím, co je dcera schopná vypočítat, pokroky, které udělala pod dohledem pana Bačíka, jsem velice vděčná, že jsme měli to štěstí mít dítě pod jeho dohledem.. Pan lektor Milan B. splnil a daleko předčil mé očekávání. Kdyby bylo víc takových pedagogů, tak by se konečně stalo vzdělání zábavou. Moc děkujeme. Zatím nechám Emu trochu odpočnout. Nicméně máte zavedený vynikající systém a v budoucnu se určitě k Vám obrátíme s žádostí o další doučování.
Lucie S.
12. 4. 2022
Nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat
Jsem maximálně spokojená. Syn měl vždy problémy s českým jazykem a jelikož sní o svojí střední škole, na kterou bude dělat příjímací zkoušky, rozhodli jsme se využít doučování online, které je pro nás velmi pohodlné. Jindra se připravuje od prosince a zítra je jeho velký den. Když byl ve škole na přijímacích zkouškách nanečisto, byl z českého jazyka první. Nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat, ušetřilo nám nervy. Velmi profesionální přístup, určitě, pokud bude třeba, využijeme do budoucna znovu.
Petra J.
11. 4. 2022
Byli jsme mile překvapeni, jak dcera na doučování ráda chodila
Ráda bych poděkovala lektorkám Kláře M. a Šárce K. za pomoc v přípravě na přijímací zkoušky mé dcery Karolíny. Byli jsme mile překvapeni, jak dcera na doučování chodila ráda, z čehož vyplývá, že obě paní lektorky mají moje i manželovo poděkování. Od Kajky také, protože si uvědomila, že bez jejich pomoci by na testech nenapsala ani čárku. Samozřejmě děkujeme i celému kolektivu, který se na doučování podílí, a pokud bude dcera potřebovat, tak určitě rádi opět využijeme vaše služby.
Michaela Č.
7. 4. 2022
Vše se přizpůsobovalo našim individuálním potřebám
S přípravou mého syna na přijímací zkoušky na střední školu jsem byla spokojená, s lektory probíhala dobrá komunikace a vše se přizpůsobovalo našim individuálním potřebám. Díky!
Zuzana H.
7. 4. 2022
Velké díky
Velké díky vám všem, i paní lektorce českého jazyka Nikole, teď držte palce, ať to David da.
Gabriela S.
6. 4. 2022
Děkuji za přípravu mého syna
Děkuji paní lektorce Kateřině R., jelikož měl syn včera poslední lekci z matematiky. Velice jí děkuji za přípravu mého syna Filipa na příjímací zkoušky i za pomoc s vysvětlením aktuálně probíraného učiva ve škole. Děkuji jí i za její závěrečné hodnocení, snad si ho Filda vezme k srdci a bude víc soustředěný. Přeji paní lektorce ať se jí daří jak při vyúce, tak i v soukromém životě. A možná se zase s Fildou potkají při doučování v následujícím školním roce.
Zdena S.
6. 4. 2022
Děkuji celému týmu Školy Populo
Moc děkujeme paní lektorce z japonštiny, je skvělá, jak vede hodiny, syn to má jako zábavu a na hodiny se těší. Poděkování patří i panu lektorovi, který má hodiny online (matematiky a českého jazyka), syn si chválí jeho vysvětlování látky. Přeji pěkný den a děkuji celému týmu Školy Populo.
Radka J.
4. 4. 2022
Krok po krůčku
Syn se otevírá pomalu, ale umí být i pěkný šoumen. Na lekce češtiny s Vámi se moc těší, myslím si, že to je přesně, co potřebuje, v češtině povzbudit a mít individuální lekci, kde se dozví, co a jak a proč. Ve třídě se přede všemi na triviální otázky ptát nemůže, to by se mu tak vysmáli, a je tak málo učitelů, profesorů, kteří povzbudí, pochválí, on snad v češtině nebyl ještě za nic pochválen, je to smutné, když je neustále srovnáván s rodilými mluvčími. Takže to, že ho takto podporujete a všímáte si ho, to ho určitě velmi těší. Moc děkuji za Vaši pomoc, byla jsem také velmi mile překvapena, že se Vás nebál zeptat o pomoc. To je skvělé znamení. S vámi snad maturitu zvládne. Takto krok po krůčku.
Markéta R. S. J.
24. 3. 2022
Nadšená je slabé slovo, ona byla doslova šťastná
Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Sofinka měla již první hodinu AJ a byla nadšená a moc se už těší na příští. A nadšená je slabé slovo, ona byla doslova šťastná. Původně vůbec nechtěla a takto šťastnou jsem ji teda dlouho neviděla. Velice děkuji paní lektorce a především Vám. Velmi si Vás vážím.
Eva P.
24. 3. 2022
Zlepšila jsem se v obou předmětech, a to výrazně
Chtěla bych poděkovat Janě L. a Andree B. za doučování fyziky a anglického jazyka. Díky nim jsem se zlepšila v obou předmětech, a to výrazně. Moc děkuji.
Denisa M.
2. 3. 2022
Jsem naprosto spokojená a velmi doporučuji
Naprosto úžasný, chápavý a příjemný přístup. Umí dobře naslouchat a poradí. Velmi oceňuji profesionální chování. Moc hezké prostory pro výuku. Jsem naprosto spokojená a velmi doporučuji.
Marcela Č.
16. 2. 2022
Mohu říci, že jsou to opravdu efektivně investované i utracené peníze. Úplně nejlíp to vidím na synech, kteří se na doučování těší
Ráda bych touto cestou vyjádřila nesmírné poděkování za vaše služby a lektorkám za jejich skvělou práci. Doučování jsem pořídila nejprve pro svého mladšího syna, který teď navštěvuje 8.třídu a zrovna český jazyk nepatřil mezi jeho favority. Díky doučování se opravdu výrazně zlepšil, za zlepšení byl již pochválen i ve škole. A co víc si přát než to, že se na doučování těší, vidí sám zlepšení a práce s lektorkou ho baví i víc než ve škole. Doučování má i na matematiku, s lektorkou mají, řekla bych, kamarádský vztah, dokonce si pár minut po lekci popovídají i o jiných věcech, než je učení. I zde se můj syn na doučováni moc těší. Skvěle funguje spolupráce s koordinátorkami školy, které mi volají hned, jak se můj syn zapomene připojit na hodinu, takže mají opravdu vše pod kontrolou. Doučování jsem pořídila i staršímu synovi, který nastoupil na střední školu. Doučuje se fyziku a matematiku. S lektorem je výborná spolupráce, doučuje mého syna o víkendu, za což mu patří velké díky, pokud je nějaká změna v rozvrhu, sám zavolá a domluví se, co je potřeba. I zde mohu pět jen samou chválu. Vstupní investice se jeví jako vyšší, nicméně mi bylo vždy nabídnuto několik variant balíčků lekcí, takže jsem si mohla vybrat. Mohu říci, že jsou to opravdu efektivně investované i utracené peníze. Úplně nejlíp to vidím na synech, kteří se na doučování těší.
Jitka Z.
26. 1. 2022
Dcera má v sedmé třídě z matematiky jedničku a pololetní písemnou práci zvládla na výbornou!
Chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší škole, speciálně lektorce Karolíně H. za doučování matematiky mojí dcery. Dcera má v sedmé třídě z matematiky jedničku a pololetní písemnou práci zvládla na výbornou! Moc děkujeme a těšíme se na další on-line hodiny.
Barbora F.
24. 1. 2022
Celkově jsem byla se Školou Populo spokojená, jsou tam všichni ochotní a velmi vstřícní
Celkově jsem byla se Školou Populo spokojená, jsou tam všichni ochotní a velmi vstřícní, zvlášť když jsem musela v průběhu učení změnit lektorku. S lektorkou Eliškou P. jsem byla spokojená. Němčinu mi velmi dobře vysvětlila a vždy vhodně sestavila hodinu, aby bylo učivo patřičně probráno a pochopeno.
Tereza C.
27. 12. 2021
Lektoři dokáží za vypracovanou práci pochválit, což vidíme i v kladném přístupu dcer k přípravě na výuku. Těší se na ni a nemají ani myšlenky na to, že by se dané lekce nezúčastnily
Vaší školu jsem objevila prostřednictvím reklamy na sociálních sítí, blíže Facebook. Po dlouhé úvaze jsme se s manželem rozhodli starší dceru do školy přihlásit, a to na dva předměty - matematiku a český jazyk. V obou předmětech měla dcera shodné nedostatky: špatné čtení a pochopení zadání. V českém jazyce nerozuměla terminologii, takže i když danou problematiku při nápovědě již zvládla bez chyby, bez nápovědy, co se po ní chce, nevěděla. Následoval stres a poté nestihla při písemných pracích zpracovat všechna zadání. Přestože v době on-line výuky ZŠ poměrně dobře reagovala a vedla výuku oproti jiným školám nadstandardně, nebyla výuka zcela 100%. Dcera začala s výukou s lektory, se kterými má dobrý vztah a důvěru. Líbí se jí individuální výuka. Jak český jazyk, tak matematika ji poměrně baví a nemá z těchto předmětů již žádné obavy. Neustále se zlepšuje v chápání terminologie, učí se dobře číst zadání a určovat výsledky. Našla sebedůvěru a sebejistotu. Jelikož je dcera již v přípravě do školy naprosto samostatná, jsou výsledky patrné nejen na zlepšeném, a již nekolísavém prospěchu ve škole, ale i ve zkráceném čase věnovaném přípravě na výuku. Hodnocení žáků učiteli na ZŠ nemohu zcela posoudit, ne vždy s hodnocením souhlasím, ale dcera se při přípravě na písemné práce cítí jistě, stihne zpracovat všechna zadání a pokud udělá chybu, je to jen nepozorností v dané chvíli. Rozhodně se dcera cítí k přípravě na přijímací zkoušky v klidu, má možnost zkoušení testů v daném čase nanečisto, učí se pracovat se zadáním a pracovat se stresem, který při dané práci na čas hraje u dcery velkou roli. Vzhledem k tomu, že je vidět jistý pokrok a hlavně jistota k danému předmětu, umí zpracovat i dotaz v případné nepochopené látce a tím dokáže přesně lektora nasměrovat k zaměření výuky na daný problém, jsme se rozhodli pro dodatečné studium i u druhé dcery. Přestože druhá dcera se věnuje online výuce jen krátce, již nyní jsou výsledky znát. Orientuje se v zadání, chápe, co se po ní chce. Matematiku má jako koníčka, který jí baví. Jako velké plus u obou dětí vidíme to, že v době opakující se distanční výuky mají hodiny matematiky a českého jazyka navíc. Vzhledem k tomu, že studují z pohodlí domova, ušetříme čas za dojíždění. Velkou výhodou je i to, že jsou hodiny v pravidelných intervalech a časově lze výuku přizpůsobit i mimoškolním aktivitám a kroužkům. Lektoři dokáží za vypracovanou práci pochválit, což vidíme i v kladném přístupu dcer k přípravě na výuku. Těší se na ni a nemají ani myšlenky na to, že by se dané lekce nezúčastnily. Daná investice do vzdělání dětí nás tudíž nemrzí :)
Adriana B.
18. 11. 2021
Obě naše dcery doučování vyžadují i cíleně vždy před většími testy ve škole
Děkujeme slečně Anně V. a jejímu týmu za vstřícný a profesionální přístup k specifickým požadavkům naší rodiny při organizaci formy i obsahu on-line doučování našich dětí. "Na míru šitá výuka" výrazně podpořila sebevědomí a sebehodnotu mladší dcery jako žákyně ZŠ, kdy si výrazně zlepšila známky z českého jazyka i matematiky. Starší dcera ocenila odbornost kvality přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka. Obě naše dcery doučování vyžadují i cíleně vždy před většími testy ve škole.
Jana H.
10. 11. 2021
Školu Populo můžeme jen a jen doporučit
Školu Populo můžeme jen a jen doporučit. Mého syna čekal reparát z předmětu mechanika. Bohužel sami jsme nebyli schopni sehnat kvalitního lektora na doučování tohoto specifického předmětu. V poslední chvíli jsme se obrátili na Školu Populo, která ve velice krátkém čase sehnala lektora Ondřeje. Doučování probíhalo on-line. Trochu jsme se obávali, ale nebylo čeho! Výuka byla velice kvalitní a lektor Ondřej vedl výuku profesionálně, nenásilně a vše syna doučil. Musíme jen chválit. Reparát dopadl dobře. V neposlední řadě také chválíme koordinátorku doučování Školy Populo, paní Barboru R., která byla při jednáních vždy ochotná, vstřícná a milá. Doufáme, že již doučování potřebovat nebudeme, ale pokud náhodou ano, pouze se Školou Populo!
Dagmar Č.
6. 10. 2021
Chtěla bych moc pochválit a zároveň poděkovat za velice profesionální a zároveň přátelský přístup
Chtěla bych moc pochválit a zároveň poděkovat za velice profesionální a zároveň přátelský přístup od pana Ludvíka F. Probral se mnou veškeré problémové okruhy a velice dobře mi látku vysvětlil. V případě, že jsem zvolila špatnou odpověď se mnou vždy projel celou úlohu a společně jsme přišli na správné řešení, které mi téměř ihned po vysvětlení přišlo naprosto logické. Pokud tedy hledáte někoho, kdo vám vysvětlí jakýkoli matematický okruh opravdu srozumitelně, on je ideální volba. Tímto bych chtěla poděkovat jak panu Ludvíkovi F., tak i celému týmu Školy Populo za výbornou přípravu. Díky tomu byla maturita z matematiky mnohem lehčí než se zdá.
Anna J.
1. 10. 2021
Na Škole Populo oceňuji zejména skvělou komunikaci, přátelský a přitom profesionální přístup
Na Školu Populo jsem se obrátila s doučováním syna, který potřeboval pomoci s přípravou na maturitní zkoušku z češtiny. S lektorkou byl syn velmi spokojen a doučování mu opravdu pomohlo. Maturitní zkoušku složil a já jsem se rozhodla přihlásit na doučování také dceru, která je ve druhém ročníku střední školy. Na Škole Populo oceňuji zejména skvělou komunikaci, přátelský a přitom profesionální přístup. Velice se mi líbí zápisy z lekce, kdy lektor napíše co bylo probráno a jak student spolupracoval. Jsem si jistá, že právě díky doučování můj syn test z češtiny zvládl.
Štěpánka A.
17. 9. 2021
Dáváme za A!
Rychlá reakce, ochota doučovat i o víkendu, zpětná vazba - prostě dáváme za A! Děkujeme lektorce Věrce H.
Tavandzi U.
15. 9. 2021
Doporučuju moc.
Na reparát jsem se učil měsíc a úspěšně jsem postoupil do dalšího ročníku. Doporučuju moc.
Matěj Č.
15. 9. 2021
Kvalita a ochota v jednom místě
Matematika mi na střední úplně nevoněla, a když pro něco zkrátka nemáte žádné nadšení, tak se vám to bude zpravidla učit o něco hůře. Neměl jsem kvůli tomu ty nejlepší známky (žádná úplná hrůza, ale taky žádná sláva), a tak jsem začal hledat doučování. Hledal jsem nicméně stále marně doučování, které by mě nějakým způsobem pro matematiku nadchlo. Pak jsem nicméně narazil na Školu Populo. Pravda, než jsem našel pro mě ideálního lektora, tak to taky chvilku trvalo, ale pak jsem narazil na pana Milana B. Pan Milan uměl skvěle naučit a hlavně uměl všechno vysvětlit poutavým způsobem, že mě matematika začala i bavit a na samotné doučování jsem se těšil. Kromě toho musím vyzdvihnout, že "doučování na míru" není jenom takový náhodný slogan, ale je pravdivý. Doučování si můžete dát kdy vám to časově vyhovuje a je zde značná snaha vám najít toho vašeho ideálního lektora, který vám sedne. K tomu jsem nepotkal jediného zaměstnance či lektora, který by nebyl ochotný vyhovět či by nebyl milý. Škola Populo je i skvěle vybavena, zkrátka pokud něco k výuce potřebujete, budete to mít zpravidla připravené. (Pokud si někdo jiný třeba nepůjčí 15 pravítek.) I samotná cena byla vyhovující pro tak dobré služby. Všem, co se na Škole Populo podílí či v ní pracují, bych chtěl tedy zpětně poděkovat, hlavně panu Milanovi B. Školu Populo můžu jenom vřele doporučit.
Tomáš P.
12. 9. 2021
Stačilo 10 vyučovacích hodin a syn všechno krásně pochopil
Chtěla bych poděkovat za perfektní přípravu a doučování panu učiteli Lukáši H., které mělo úspěch a můj syn Michal udělal reparát. Stačilo 10 vyučovacích hodin a všechno krásně pochopil. V budoucnu, když bude potřeba, tak se opět určitě ozveme.
Lenka N.
1. 9. 2021
Reparát zvládl za 2.
Doučování jsme využili jako přípravu na reparát z fyziky na ZŠ. Moc děkujeme slečně Dominice H. za to, jak se Matyášovi věnovala. Reparát zvládl za 2.
Barbora K.
1. 9. 2021
Chtěla bych poděkovat za vynikající přípravu na opravnou zkoušku
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní učitelce Ljubě K. za vynikající přípravu na opravnou zkoušku z češtiny. Hlavně děkuji za její trpělivost a pevné nervy. Dnes jsem vykonala opravnou zkoušku a postoupila do dalšího ročníku. Ještě jednou moc moc děkuji.
Kristýna K.
31. 8. 2021
Moc všem děkuji, byla to výborná volba a mého syna teď maturita může posunout dál v životě.
Dnes můj syn Robert udělal reparát se známkou 3. Děkuji škole, koordinátorkám, které na specifický předmět technologie zvuku našly výborného lektora, pana Yurchenka, který syna za 10 lekcí kvalitně připravil. Mile mě překvapilo, že z každé lekce přijde zápis o hodině, a tak jsem už po prvních hodinách věděla, že se jedná o seriózní školu a i syn byl hned po první hodině nadšený. Moc všem děkuji, byla to výborná volba a mého syna teď maturita může posunout dál v životě. Přeji škole Populo hodně dalších spokojených žáků i rodičů .
Jana B.
31. 8. 2021
Velmi milé a ochotné koordinátorky hned vše zařídily
Škola Populo mi hodně pomohla a mohu jen doporučit. Zavolala jsem na školu s tím, že potřebuji pomoct připravit na reparát z účetnictví. Velmi milé a ochotné koordinátorky hned vše zařídily a přidělily mi úžasnou lektorku Nikolu Č. Ta mě připravila tak dobře za tak krátkou dobu, že jsem nakonec reparát napsala a od září můžu pokračovat do třetího ročníku. Děkuji moc všem.
Melanie M.
30. 8. 2021
Všem doporučuji doučování jedině se Školou Populo!
Chtěla bych moc poděkovat lektorce Tereze H. za velmi profesionální doučování angličtiny mého syna Adama. Stačilo pár hodin a chápal více jak v celém školním roce v distanční výuce. Se Školou Populo již mám dřívější zkušenosti, kdy se syn chtěl dostat na gymnázium a díky lektorce Tereze H. (matematika) a díky lektorce Heleně M. (český jazyk) se syn na vybrané gymnázium dostal. Samozřejmě bych chtěla taky moc poděkovat koordinátorkám za domluvené termíny a vyhledávání těch nejlepších lektorů. Všem doporučuji doučování jedině se Školou Populo!
Květa H.
30. 8. 2021
Doučování bylo velmi příjemné a hlavně srozumitelné
Díky vaší lektorce, paní Petře Z., můj syn konečně úspěšně složil maturitní zkoušku z matematiky. Dle slov syna bylo doučování velmi příjemné a hlavně srozumitelné. Sám prohlásil, že 12 lekcí s paní lektorkou mu dalo víc, než několikaleté doučování u jedné paní učitelky. Ještě jednou děkuji za oba a přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti.
Radomíra Š.
27. 8. 2021
Ještě jednou děkujeme, syn reparát úspěšně zvládl.
Chtěla bych vám moc poděkovat za pomoc mému synovi při doučování českého jazyka k reparátu. Touto cestou bych chtěla hlavně poděkovat paní lektorce L. Konečné za její trpělivost a ochotu při vysvětlování učiva. Určitě ji i vás doporučím!! Ještě jednou děkujeme, syn reparát úspěšně zvládl.
Nina R.
27. 8. 2021
Chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu syna na reparát z matematiky. Dnes jej bez větších problémů zvládl.
Chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu syna na reparát z matematiky. Dnes jej bez větších problémů zvládl. Vyřiďte prosím mé poděkování i paním lektorkám. V případě potřeby vás budu opět kontaktovat, byl jsem s vaší prací i přístupem moc spokojený. Přeji hodně spokojených klientů. Děkuji s pozdravem Petr Vlach"
Petr V.
26. 8. 2021
Moc děkujeme za kvalitní a profesionální doučování syna
Moc děkujeme za kvalitní a profesionální doučování syna, kterého připravovala paní lektorka Horníková na úspěšně vykonanou opravnou zkoušku z účetnictví. Také velmi děkujeme všem zaměstnancům této společnosti především na pobočce Brno za velmi vstřícný a příjemný přístup.
Radana B.
26. 8. 2021
Moc děkuji i za holky, které byly z doučování nadšené!
Chtěla bych touto cestou poděkovat lektorovi Alexandrovi M. za vynikající přípravu dcery a její kamarádky na opravnou zkoušku z informatiky. Holky nejen že zkoušky udělaly, ale komise jim oběma dala výjimečně za znalosti a připravenost výbornou na vysvědčení. Takže pokud někdo dokáže připravit studenty tak, že z klasifikace nedostatečná poskočí na výborná, tak je fakt „dobrej“. Moc děkuji i za holky, které byly z doučování nadšené!
Ivana Š.
25. 8. 2021
Velmi skvělá zkušenost ohledně doučování
Velmi skvělá zkušenost ohledně doučování. Lektorka i koordinátorka byly vždy velmi milé, příjemné. Celé doučování hodnotím velmi kladně. Mnohokrát děkuji.
Martina H.
12. 8. 2021
Lektor svým přístupem dokáže zaujmout
Škola Populo nám hodně pomáhá s doučováním syna (ADHD, porucha pozornosti). Lektor, který ho doučuje, ho svým přístupem dokáže zaujmout a vtáhnout do probírané látky. Jsme moc spokojeni.
Jana G.
8. 8. 2021
Toto doučování mi velice pomohlo se posunout.
Dnešním dnem jsem si ze své školy převzala maturitní vysvědčení a moc, moc bych chtěla poděkovat Vám a všem lektorům a celkově celé Škole Populo za spolupráci. Byla jsem maximálně spokojená jak s lektorkami, tak s celkovým přístupem celé školy. Moc se mi u Vás líbilo. Toto doučování mi velice pomohlo se posunout. Vážně Vám moc a moc děkuji za vše.
Kristína T.
30. 7. 2021
Online výuku vřele doporučuji.
Ráda bych touto cestou ohodnotila uplynulé lekce doučování českého jazyka. Hodiny pro mne byly velice přínosné po všech stránkách. Osvěžila jsem si problematické gramatické jevy ve cvičeních i formou her, což bylo velice příjemné. Lektorka mi po celou dobu výuky vycházela maximálně vstříc jak v samotných hodinách, tak časově. Oceňuji také vstřícnost a ochotu zaměstnanců školy při vyřizování mých požadavků na výuku. Celý plán byl sestaven tak, aby vyhovoval jak mým časovým, tak finančním možnostem. Škola Populo je důkazem toho, že vstřícný přístup a seriózní jednání je a stále bude klíčem k dalším úspěchům. Celkově jsem byla maximálně spokojená. Online výuku vřele doporučuji. Pokud potřebuje kdokoliv s čímkoliv pomoci a nevíte si rady, neváhejte se na služby školy obrátit.
Lenka W.
30. 7. 2021
Děkujeme všem doučujícím ve Škole Populo
Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc při doučování dcery, která se hlásila na gymnázium. V této nelehké době bylo zapotřebí dětem s učením pomoci. Přesto, že jsem si nebyla jistá, že online doučování bude fungovat, vydali jsme se touto cestou. Za spoustou práce a dřiny byl vidět úspěch. Dcera se dostala na vybrané gymnázium a byla to pro nás všechny opravdu velká radost. Musím uznat, že jde o velkou práci u dětí i lektorů. Děkujeme všem doučujícím ve Škole Populo a přejeme dobré učitele a pilné a naslouchající děti.
Marcela Š.
27. 7. 2021
Oceňuji profesionální služby a vstřícnost.
Oceňuji profesionální služby a vstřícnost. Díky výbornému lektorovi Dominikovi Č. si dcera zlepšila známku z fyziky během náročné distanční výuky, ale hlavně učivu porozuměla. Škola Populo vždy vyšla vstříc v termínech nebo např. navýšení hodin. Byli jsme maximálně spokojeni a v případě potřeby určitě zase využijeme možnosti doučování. Děkujeme za profesionální a lidský přístup.
Daniela M.
27. 7. 2021
Díky přístupu a trpělivosti se mi podařilo zvládnout maturitní didaktický test
Chtěla bych poděkovat paní koordinátorce Kristýně za doporučení paní lektorky Lujby K. Protože mi velmi pomohla s učením a díky jejímu přístupu a trpělivosti se mi podařilo zvládnout maturitní didaktický test z českého jazyka. Tímto bych jí chtěla velice moc poděkovat!
Adriana H.
27. 7. 2021
V tom je Škola Populo skvělá, že si domluvíte doučování podle vašich časových možností.
S doučováním ve Škole Populo jsem byla velmi spokojená. Paní lektorka Denisa F. a Nikola Č. mi moc v angličtině pomohly a naučily mě to, co jsem neuměla. Byly moc hodné a milé. Díky nim jsem zvládla didaktický test z angličtiny. Skvělou práci odvedly i koordinátorky. Kdykoli, kdy mi nevyhovoval den doučování, napsala jsem zprávu a ihned jsme se domluvily na jiný termín. V tom je Škola Populo skvělá, že si domluvíte doučování podle vašich časových možností. Školu Populo můžu na 100% doporučit. Ještě jednou moc děkuji.
Jana T.
27. 7. 2021
Je to tým profesionálů, patří jim náš velký dík.
Byla jsem celkem zoufalá, hledala jsem pomoc pro svého syna a docela náhodou jsem narazila na stránky Školy Populo. Už po prvním telefonickém rozhovoru jsem byla přesvědčená, že tentokrát syn didaktický test z matematiky zvládne. Díky výbornému lektorovi Janu V. se tak stalo. Velký dík patří i koordinátorce Dagmar H., na kterou jsme se mohli kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Je to tým profesionálů, patří jim náš velký dík.
Renata D.
26. 7. 2021
Ráda bych poděkovala za skvělý přístup a komunikaci
Během června jsem ve Škole Populo absolvovala 4 lekce doučování kvůli opakování didaktického testu z českého jazyka. Nyní už mám opravný didaktický test za sebou a úspěšně! Ráda bych poděkovala za skvělý přístup a komunikaci a především i lektorce Iloně P. za její čas a skvělou přípravu.
Natálie Ř.
26. 7. 2021
Velké poděkování Škole Populo
Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě mého syna na přijímací zkoušky na střední školu. Syn byl úspěšně přijat na obě dvě školy. Profesionální přístup, výborná spolupráce a komunikace, pravidelná hodnocení k proběhlým hodinám. Školu Populo určitě doporučuji!
Pavla D.
25. 7. 2021
Milá komunikace, vstřícnost ohledně termínů
Školu Populo ráda doporučím. Milá komunikace, vstřícnost ohledně termínů. Doučování nám pomohlo na přijímací zkoušky na střední školu.
Alena T.
21. 7. 2021
Služby, co tato škola poskytuje, jsou velice rozsáhlé a kvalitní.
Se službami ve Škole Populo jsme velice spokojeni. Zaměstnanci a lektoři této školy jsou velice příjemní, ochotní a vstřícní. Služby, co tato škola poskytuje, jsou velice rozsáhlé a kvalitní. Líbí se nám individuální přístup lektorů a jejich zpětná vazba. Dále se nám také líbí jejich rychlé reakce na potřeby studentů. Já a moji synové jsme 100 % spokojeni.
Lenka K.
21. 7. 2021
Ráda bych poděkovala za doučování, díky kterému jsem úspěšně složila maturitní zkoušku z matematiky.
Ráda bych poděkovala za doučování, díky kterému jsem úspěšně složila maturitní zkoušku z matematiky. Velmi děkuji lektoru Jakubu Z. za jeho příjemné doučování. Ještě jednou moc děkuji celému týmu Školy Populo za zprostředkování a pomoc.
Lenka B.
20. 7. 2021
Děkujeme za prima péči při přípravě na maturitu
Děkujeme za prima péči při přípravě na maturitu. Matyáš ji díky vám udělal skvěle. Hodiny z češtiny s panem lektorem Vladimírem B. bavily a inspirovaly. Těšíme se na další spolupráci.
Hana B.
20. 7. 2021
Trochu jsem se obávala výuky online, ale naprosto zbytečně.
Školu Populo jsme vybrali na doporučení známých a byli jsme naprosto spokojeni. Dcera se hlásila na výběrové jazykové gymnázium a méně si možná i kvůli distanční covidové výuce, která trvala téměř celou devátou třídu, věřila na přijímací zkoušky v matematice. Paní lektorka byla skvělá. Trochu jsem se obávala výuky online, ale naprosto zbytečně. Nejprve s Kristýnkou vyzkoušely, na jaké úrovni v matematice je, odhalily slabší místa a na těch poměrně intenzivně pracovaly. Dcera byla s přístupem paní lektorky moc spokojená a celkem ráda plnila i "domácí" úkoly. Mě jako rodiči vyhovovala zpráva se stručným shrnutím, jak moje dcera pracuje. Tato investice se vyplatí. Mohu jen doporučit.
Michaela B.
16. 7. 2021
Škola Populo opravdu poskytuje služby na velmi vysoké úrovni
Pro svoji dceru, studentku čtyřletého gymnázia, jsem se po některých špatných zkušenostech s lektory vyhledanými přes internet, rozhodl využít služeb Školy Populo. S touto formou doučování jsem velice spokojen. Vybrali jsme předměty, se kterými měla dcera potíže a díky skvělým lektorům se nám podařilo dosáhnout vynikajících výsledků (4 dvojky na posledním vysvědčení). Oceňuji především kvalitu lektorů, jejich flexibilitu a zejména vynikající komunikaci lektor-žák. Výhodou je, že dostávám pravidleně zprávy z doučování o tom, jak byla dcera připravena, zda má s něčím potíže a co zlepšovat. Vzhledem k tomu, že využíváme celoroční vyučování, cenový balíček je výhodnější než při individuálně domlouvané výuce. Škola Populo opravdu poskytuje služby na velmi vysoké úrovni a já jí za dceru velice děkuji.
Marek H.
15. 7. 2021
V příštím školním roce bude doučování navštěvovat také dcera.
Chtěla bych poděkovat týmu Školy Populo za přípravu syna na maturitní zkoušku z českého jazyka. Díky pravidelným on-line konzultacím, důslednému a kvalitnímu přístupu získal syn v tomto předmětu jistotu a bez problémů zkoušku složil. Rozhodli jsme se, že v příštím školním roce bude doučování navštěvovat také dcera. Děkuji za přístup a perfektní komunikaci mezi doučovaným a vyučujícím.
Marcela Š.
15. 7. 2021
Děkuju a doporučuju všem.
Rád bych Vám tímto velice poděkoval za přípravu mé dcery z českého jazyka a z matematiky. Díky Vám se dostala na obě dvě školy. Děkuju a doporučuju všem.
Radoslav Z.
15. 7. 2021
S doučováním jsem byla maximálně spokojena
S doučováním jsem byla maximálně spokojena. Potřebovala jsem pomoct s přípravou na ústní zkoušku z Ekonomické němčiny B2 na vysoké škole, jelikož cizí jazyky jsou má slabá stránka. Pan Jakub K. byl naprosto skvělý. Pomohl mi s přípravou, vše mi náležitě vysvětlil, měl se mnou svatou trpělivost a moc mi pomohl se rozmluvit. Organizace celého doučování byla taky naprosto skvělá.
Alexandra C.
30. 6. 2021
I přes všechnu náročnost této pandemické doby to holky společně zvládly, a dcera úspěšně odmaturovala z anglického jazyka.
Ráda bych zaslala hodnocení pro lektorku Zuzanu K., která se poctivě celý rok věnovala mojí dceři s doučováním anglického jazyka v posledním maturitním ročníku. Dcera má s učením problémy, vše potřebuje vícekrát vysvětlit, ale jak jsem zjistila, není sama. Když jsme doučování na konci 3. ročníku domlouvali a začali již o letních prázdninách, nikdo netušil, že se učitelka s dcerou uvidí face to face pouze 2x. Díky za to, že mohla probíhal aspoň on-line dvouhodinovka každý týden. I přes všechnu náročnost této pandemické doby to holky společně zvládly, a dcera úspěšně odmaturovala z anglického jazyka. Jedno prosté a velké díky patří tedy od nás Zuzance a další velké díky určitě všem ve vašem týmu Školy Populo, že takto pomáháte rodičům a dětem zvládnout jejich přípravu do školy v tomto obzvlášť nelehkém období. Věřím, že když bude v budoucnu zase potřeba, jistě se na vás obrátíme. Přeji všem, aby se dařilo lépe a VY abyste měli za sebou pořád skvělé výsledky s dětmi a studenty. Přeji hezké prázdniny.
Marcela V.
30. 6. 2021
Děkujeme za skvělý přístup a hlavně trpělivost při přípravě našich dětí
Chtěli bychom tímto poděkovat všem lektorkám, jmenovitě paní Hájkové, slečně Altmanové, Jarošové a paní Klinger za skvělý přístup a hlavně trpělivost při přípravě našich dětí. Domníváme se, že všechny lektorky přispěly nemalou mírou k úspěchu u přijímacích zkoušek na víceleté gymnázium. Nejen svými odbornými znalostmi a lektorskými dovednostmi, ale také ochotou a schopností podpořit, hlavně v případě dílčích nezdarů. Děti se na hodiny Popula vždy těšily a byly motivovány touhou uspět, k čemuž lektorky také nemalou mírou přispěly. Pro děti bylo potěšující také možnost krátce probrat i některá mimoškolní a nevýuková témata jako například psy, Minecraft...Myslím si, že tato konverzace přispěla k upevnění vazby mezi lektorkami a našimi dětmi.
Martin G.
30. 6. 2021
Velmi přínosné jsou pro mne zpětné vazby
Velmi Vám děkuji za práci, kterou jste s Amálkou dělali. Vidím na ní pokroky, vždy se na lekci těšila. Velmi přínosné jsou pro mne Vaše zpětné vazby.
Květoslava K.
23. 6. 2021
Na doučování jsem se těšila, a byl to pro mě příjemně strávený čas.
Ráda bych se podělila o svou zkušenost z doučováním ve Škole Populo. Se zprostředkováním doučování jsem byla velmi spokojená. Mile mě překvapila reakce ze strany Školy Populo, kdy jsem byla nespokojená se svým lektorem. Změna lektora nebyl žádný problém a proběhla během hodiny. Při přidělení nové lektorky paní Jany K. se mi doučování na maturitní zkoušku z matematiky a účetnictví stalo zábavou. Během 3 měsíců mě paní lektorka dokázala připravit na maturitní zkoušku z účetnictví. Na začátku jsem z účetnictví neuměla vůbec nic a po hodinách s paní lektorkou jsem zvládla maturitní zkoušku na 1. Z matematiky jsem měla za sebou už 3 pokusy, které jsem nezvládla úspěšně. Paní Jana K. mi dokázala vysvětlit a naučit i matematické operace, na které bych si předtím netroufla a raději vynechala. A nakonec, to co se mi zdálo nejtěžší, jsem u maturitní zkoušky vypočítala bez problému. Díky doučování jsem si začala více věřit, poznala jsem své silné stránky v matematice. Po celou dobu jsem byla motivována a podporována od paní lektorky. Na doučování jsem se těšila, a byl to pro mě příjemně strávený čas. Paní lektorku bych ocenila za její profesionalitu, příjemný přístup, vstřícnost s domlouváním termínů, rychlou a bezproblémovou komunikaci, trpělivost a srozumitelné vysvětlení. Jsem moc ráda za zprostředkování doučování od Školy Populo a za skvělou lektorku která mi byla přiřazena. Školu Populo mohu jen doporučit.
Klára M.
21. 6. 2021
Bez Vás by cesta k úspěšnému výsledku byla určitě složitější
Chtěl bych Vám poděkovat, jelikož jsem byl v testu z účetnictví na mé poměry velice úspěšný, a to dokonce na 93 %, takže dle ředitelky známka za 1. Bez Vás by cesta k tomuto výsledku byla určitě složitější, možná i nemožná, takže moc děkuji. Ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji.
Daniel A.
21. 6. 2021
Jsem moc ráda, že jste dceři pomohli na cestě za jejím snem
Jsem moc ráda, že mohla dcera navštěvovat Školu Populo a že jste jí pomohli na cestě za jejím snem. Současná doba přeje připraveným a to ona, díky Vám, byla. Moc Vám děkuji za milý a trpělivý přístup jak k dceři, tak ke mně.
Lenka G.
18. 6. 2021
V testu z účetnictví jsem byl na moje poměry velice úspěšný
Chtěl bych Vám poděkovat, jelikož jsem byl v testu z účetnictví na moje poměry velice úspěšný, a to dokonce na 93%, takže dle ředitelky známka za 1. Bez Vás by ta cesta k tomuto výsledku byla určitě složitější, možná i nemožná, takže moc děkuji. Ať se Vám daří a ještě jednou moc děkuji.
Daniel A.
17. 6. 2021
Chci poděkovat za vstřícné jednání a příjemnou komunikaci
Chtěla bych touto cestou poděkovat za lekce doučování. Byli jsme s lektorem velice spokojeni. Také chci poděkovat za vstřícné jednání a příjemnou komunikaci. Ještě jednou moc děkuji.
Jindra S.
16. 6. 2021
Angličtina začala syna konečně bavit
Syn je studentem gymnázia a se slečnou lektorkou Madlen O. ho angličtina začala konečně bavit. Pochopil časy daného jazyka a rozmluvil se. Po návratu z distanční výuky do školy zvládl závěrečné písemky chvalitebně a i paní profesorka zaznamenala velký pokrok. Slečna lektorka je velice trpělivá.
Jitka S.
16. 6. 2021
Se Školou Populo jsme byli velice spokojeni
Tímto chci poděkovat za doučování syna Tomáše v německém jazyce. Se Školou Populo jsme byli velice spokojeni, využili jsme Vás již poněkolikáté, a vždy vše proběhlo k plné spokojenosti - český jazyk, matematika, německý jazyk. Lektoři byli připravení, a pokud to bylo nutné, vždy se operativně řešila změna hodin, lektora... Velice nám to pomohlo a s ohledem na tuto zkušenost nevylučuji, že v případě nutnosti se na Vás v budoucnu opět obrátíme.
Věra V.
15. 6. 2021
Dcera byla maximálně spokojená
Velké poděkování patří celému týmu pobočky v Olomouci a hlavně lektorce Daně Ch. a lektorce Adéle K. za perfektní přístup a spolupráci při přípravě dcery na víceleté gymnázium. Dcera byla maximálně spokojená a jistě využijeme Vašich služeb i v budoucnu.
Zlata F.
14. 6. 2021
Komunikace se Školou Populo byla vždy na jedničku
Dovolte mi, abych se podělila o zkušenost s doučováním ve Škole Populo. Již v prvním pololetí 8. třídy jsme se děsili přijímaček a navíc syn přinesl své dosud nejhorší vysvědčení - průměr 1,75. Hledali jsme doučování "jeden na jednoho", ne tedy plnou třídu zájemců a jednoho vyučujícího, ale někoho, kdo se bude věnovat jen synovi. Přes různé zvláštní nabídky na internetu jsme se dopracovali až k profíkům, tedy ke Škole Populo. V březnu 2020 jsme začali s doučováním a nikdo netušil, že přijde covid. Nastala tedy krátká pauza, ale velmi brzo jsme naskočili do distanční formy doučování, která synovi kvůli tomu, že mu odpadlo dojíždění, maximálně vyhovovala. Sice jsme měli zaplacené doučování k přijímačkám, ale když se ve škole vyskytl problém ("Zítra píšeme písemku z matematiky a já tomu vůbec nerozumím!"), nebyl žádný problém toto vykomunikovat se Školou Populo. Byli schopni zařídit ze dne na den doučování požadované látky, a to včetně jiných předmětů než jen matematika a český jazyk! Jak dopadnou přijímačky jsme nevěděli, ale průměr na konci 8. třídy byl již 1,5 a v pololetí 9. třídy 1,25. Přijímačky se povedly, syn se dostal na OBĚ střední školy a nám spadl obrovský kámen ze srdce. I na třídních schůzkách slyším jen samé pochvaly, k jak velkému zlepšení ve vědomostech došlo. Syn sám udává, že bez Školy Populo by se na střední školu nedostal, a že by přijímačky nezvládl, protože různé "záludnosti" letošních přijímaček uměl správně vyřešit právě kvůli doučování. Komunikace se Školou Populo byla vždy na jedničku. Nebyl problém zrušit hodiny a domluvit se na náhradních termínech (nemoc apod.), z jejich strany vždy velmi vstřícné vystupování. Momentálně čekáme, jak syn zvládne přestup na střední školu. Ale už nyní víme, že s přípravou na přijímací zkoušky druhého syna si též velmi rádi necháme pomoci a poradit od Školy Populo. Velké díky všem lektorům a koordinátorům za jejich pochopení i profesionalitu. Vřele doporučujeme všem, kdo se - stejně jako my - bál přijímacích zkoušek. Doučování dětem dodá nejen vědomosti, ale i sebevědomí, které je u přijímaček tak moc potřeba.
Šárka O.
14. 6. 2021
Na vašem typu doučování je prima, že jste naprosto flexibilní a přizpůsobíte se potřebám a času dítěte
Na vašem typu doučování je prima, že jste naprosto flexibilní a přizpůsobíte se potřebám a času dítěte. Děkuji oběma lektorům, paní Kamile B. a panu Jaromírovi H., kteří připravovali mého syna Marka k přijímacím zkouškám na SŠ, byli skvělí.
Martina D.
14. 6. 2021
Škola Populo a její doučování byla pro mou dcerku opravdu přínosem
Škola Populo a její doučování byla pro mou dcerku opravdu přínosem. Díky ní se dostala na vysněné gymnázium. Na doučování s lektorkou Aničkou K. se vždy těšila, učivo bylo procvičováno pečlivě a výklad byl srozumitelný. Školu Populo mohu jen a jen doporučit!
Petra L.
12. 6. 2021
Rozhodně všem doporučuji!
Během léta jsem měl v Plzni doučování anglického jazyka u lektorky Lucie Č. a nelituju toho. Díky ní jsem udělal certifikát na B2 a maturitní didaktický test za 1. Takže vřele doporučuji. Také jsem měl přípravu na didaktický test z českého jazyka a ten jsem také úspěšně zvládl. Hlavně si nemůžu vynachválit přátelský přístup paní ředitelky Zuzany F. Vždy jsme spolu vše, k mé spokojenosti, vyřešili. Rozhodně všem doporučuji!
Filip J.
12. 6. 2021
Doučování ve Škole Populo moc doporučuji
S doučováním jsem byla velmi spokojená, skvělý přístup všech. Paní lektorka byla moc milá a velmi mi pomohla s doučováním angličtiny. Díky ní jsem úspěšně odmaturovala a za to jí moc děkuji. Doučování ve Škole Populo moc doporučuji.
Marie R.
10. 6. 2021
Děkuji za profesionální přístup
Chtěla bych tímto Škole Populo poděkovat za úžasný přístup, jak paní ředitelky pobočky, Zuzany F., tak pana lektora Michala D. Přihlásila jsem syna na doučování středoškolské matematiky. Ačkoli se potvrdilo, že neúspěch syna ve škole nebyl vinou nedostatečných znalostí, velmi mu (a v konečné fázi i nám jako rodičům) tato škola pomohla. Pan Michal D. je jako lektor skvělý, ukázal synovi další možnosti řešení příkladů a motivoval ho i psychicky. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup, který bohužel u některých pedagogů postrádám. Školu Populo tedy mohu jen a jen doporučit!
Kateřina V.
10. 6. 2021
Školu Populo doporučujeme a sami její služby využijeme znovu
Syn se díky přípravě ve Škole Populo umístil při přijímacích zkouškách na gymnázium na předních příčkách. Bez pomoci Školy Populo by to určitě tak dobře nezvládl. Velký dík lektorovi panu Patrikovi S., který syna od podzimu doučoval z matematiky i češtiny. Během celé spolupráce se nevyskytl vůbec žádný problém. Pan lektor i vedení pobočky komunikovali naprosto příkladně. Školu Populo doporučujeme známým a sami její služby využijeme znovu za 3 roky, kdy se na přijímací zkoušky bude připravovat mladší dcera. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.
Jáchym N.
10. 6. 2021
Jsme za Populo moc vděční, vyšli nám vždy vstříc
Moc bychom chtěli poděkovat za přípravu na maturitu u paní lektorky Jany P. Syn už měl v podstatě poslední šanci udělat didaktický test z českého jazyka. Paní lektorka byla vždy perfektně připravena a i přesto, že má syn upravené podmínky u maturity (s asistentem a navýšeným časem), probírali soustavně látku tak, aby byl syn téměř stoprocentně připraven. Nakonec didaktický test zvládl na 82 %, což myslím, že je velmi dobrý výsledek. Jsme za Populo moc vděční, vyšli nám vždy vstříc jak časově, tak výukou a organizací celého kurzu. Pokud bychom chtěli další vzdělávání, určitě bychom se zase na Školu Populo obrátili. Příprava byla velmi kvalitní. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Alena P.
9. 6. 2021
Děkuji Škole Populo za přípravu syna k přijímačkám
Děkuji Škole Populo za přípravu syna k přijímačkám. Dostal se díky závěrečné cílené výuce na obě školy s výborným výsledkem v pořadí přijatých uchazečů. Doučování formou 1 učitel vs. 1 žák je opravdu efektivní a v porovnání s doučováním ve skupině nesrovnatelně intenzivnější se zaměřením na znalosti či nedostatky jednotlivce, což ve skupině není možné přizpůsobit. Tedy výuka touto formou pak finančně vychází mnohem výhodněji a s lepšími výsledky. Děkuji a doporučuji!
Kamila H.
9. 6. 2021
Opravdu chválím a velké díky!
Moje dcera se připravovala na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka na střední školu. Z matematiky rok a půl, z českého jazyka rok. Vypadá to zbytečně dlouho, ale do přípravy zasáhlo covidové období a školní příprava vázla. Lekce tedy probíhaly online, a to bez problémů. Obě lektorky byly příjemné a empatické, vycházely maximálně vstříc našim požadavkům. Opravdu chválím a velké díky!
Romana N.
9. 6. 2021
Chtěla bych poděkovat za vstřícný a profesionální přístup
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za vstřícný a profesionální přístup a lektorům Janu M. a Romanovi V. za kvalitní výuku a praktické rady při přípravě syna k přijímacím zkouškám z matematiky. Syn byl přijat na gymnázium v Olomouci.
Kateřina R.
9. 6. 2021
Profesionální a přitom přátelské vedení lekcí
Ráda bych touto cestou poděkovala lektorkám Školy Populo, zejména slečně Dominice H. a Elišce Š. za profesionální a přitom přátelské vedení lekcí a za podporu sebedůvěry žáka k přijímacímu řízení. Dcera byla přijata na obě gymnázia v Olomouci.
Kateřina V.
9. 6. 2021
Dcera se dostala na obě gymnázia.
Dcera absolvovala letos přípravu na přijímací zkoušky přes Školu Populo a já bych touto cestou chtěla poděkovat lektorovi Patriku S. za pomoc s přípravou. Dcera se nakonec dostala na obě gymnázia.
Petra V.
9. 6. 2021
Dcera byla spokojená, pracovalo se jí s Vámi velmi dobře
Mnohokrát děkuji za Vaši práci s mojí dcerou Mariánkou. Dcera byla spokojená, pracovalo se jí s Vámi velmi dobře. Vysvětlovanou látku v matematice pochopila a ve škole se zlepšila. Dostala pochvalu i od učitele ve škole. Tímto bych ráda poděkovala také lektorce Barboře D., která dceru matematiku doučovala.
Regína P.
8. 6. 2021
Díky Škole Populo se dceři daří přiblížit splnění jejího snu
Díky lektorům a koordinátorkám výuky Školy Populo se naší dceři Kláře daří s výbornými výsledky spojit studium na Mensa gymnáziu s časově náročnou sportovní přípravou a přibližovat se tak splnění svého snu - získání golfového stipendia na univerzitě v USA. Děkujeme!
Martina S.
8. 6. 2021
Vaši školu mohu jedině doporučit
Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou spolupráci, milý a vstřícný přístup a profesionální vedení. Doučování synovi dalo sebevědomí a jistotu, že matematiku zvládá. Díky tomu z matematiky prospívá. I lektorovi Štěpánovi N. patří naše díky, byl skvělým doučujícím. Vaši školu mohu jedině doporučit. Kdyby bylo v budoucnu potřeba, obrátíme se jednoznačně na Vás.
Jana M.
8. 6. 2021
Rozhodně bych Vás doporučila dalším rodičům
Chtěla bych poděkovat Vám a hlavně panu vyučujícímu Alexandru T. za doučování mojí dcery Aničky. I přes její přístup k učení jí hodiny pomohly dostat se na střední školu, o kterou stála. Určitě si, až přijde čas, zajistíme lekce přípravy na přijímačky z obou předmětů i pro syna Honzu, který je momentálně v 5. třídě. Moc děkuji panu učiteli za trpělivost, se kterou musel snášet její pubertální chování. Rozhodně bych Vás doporučila dalším rodičům.
Jana M.
8. 6. 2021
Těšíme se na další rok spolupráce
Chtěla bych poděkovat paní lektorce Daniele B. za doučování mého syna Honzy. Především za nesmírnou trpělivost, které je u něj potřeba opravdu hodně. Určitě mu tyto lekce pomohly. Těšíme se na další rok spolupráce a pokud zůstane na dosavadní škole, tak i na roky další. Snad již při osobních hodinách.
Jana M.
8. 6. 2021
Maturitu máme úspěšně za sebou
Chci moc poděkovat za skvělé doučování celému Vašemu týmu a zvláště slečně lektorce Kamile. Maturitu máme úspěšně za sebou. Určitě doporučuji. Velké díky.
Dana Č.
7. 6. 2021
Váš přístup byl profesionální a lidský
Naše dcera se dostala na obě školy a myslím, že to bylo jen zásluhou doučování přes Vaši společnost. S Vašimi službami jsme byli velice spokojeni. Váš přístup byl profesionální a lidský. Moc se mi líbilo, že i když dcera ze začátku nebyla nadšená, později se i na doučování těšila. Je pro mě útěchou, že kdykoliv by měla problémy ve škole s nějakým předmět, neváhala bych využít Vaše služby. Mockrát děkuji za Váš přístup.
Marie Ch.
5. 6. 2021
Jste skvělí, děláte svou práci výborně
Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za přípravu mého syna Patrika na přijímačky na střední školu. Paťa byl přijat do Uničova na Obchodní akademii. Zvláštní poděkování ale patří paní Kolářové a panu Květoňovi, ti mají největší zásluhu na tom, že se Paťa dostal v prvním kole na Obchodní akademii. Pro nás jste ""NEJLEPŠÍ"", dle Paťových slov - ""bez nich bych to nedal"". Paťa je strašný trémista, myslím, že tohle může potvrdit i pan Květoň, asi hodil trému za hlavu a šel do toho naplno. Úspěch se dostavil, byl přijat a to je hlavní. Ještě jednou Vám chci poděkovat za oba mé syny, vloni slečna Hanáková připravovala Kubu na opravný didaktický test z ČJ, letos Paťa přijímačky. Jste skvělí, děláte svou práci výborně, na jedničku s hvězdičkou :-) Dělejte ji takto dál :-) Přeji Vám mnoho spokojených rodičů (jako jsme my) a šťastných studentů (jako jsou mojí synové).
Sylvie V.
4. 6. 2021
Velmi děkujeme za celou pololetní práci
Velmi děkujeme za celou pololetní práci lektorce Klárce, má dvanáctiletá dcera se v biologii výrazně zlepšila a je zase o kus blíže svému snu. Nejenže do školy chodila dobře připravená, ale co si ceníme na přínosu paní lektorky ještě víc - naučila ji, jak na to. Doporučujeme!
Tereza N.
4. 6. 2021
Vše proběhlo na výbornou
Syn absolvoval u Školy Populo přípravu z matematiky na přijímací zkoušky na SŠ. Vše proběhlo na výbornou. Mohu ocenit velmi vstřícný a profesionální přístup školy a lektora pana Hendrycha. Jeho trpělivost, kvalitní výuka a kamarádský přístup pomohl synovi v přípravě na zkoušky - byl přijat na obě SŠ. Školu Populo mohu jen doporučit!
Renata A.
4. 6. 2021
Ještě jednou děkuji a pokud budeme potřebovat, určitě se na Vás opět obrátíme
Co se týká hodnocení výuky mého syna tak jsem byl velmi spokojený. Sice jsem nebyl ani u jedné vyučovací hodiny přítomný, ale syn byl spokojený z přístupu lektora (pan Vala), protože se spolu mohli bavit hned jako když se znají delší dobu. To oceňuji asi nejvíc (prolomení ledů hned v úvodu). Využívali jsme pouze pár vyučovacích hodin než půjde syn na přijímačky aby si ještě dopiloval věci kde si není jistý popř. které mu nejdou. Vše proběhlo v pohodě a syn byl následně přijatý na obě školy kde přijímačky dělal. Zároveň bych chtěl pochválit rychlost a přístup koordinátorky, která mi výuku zařídila rychlostí blesku během několika hodin a k mé maximální spokojenosti (já myslel, že doučování už není možné v tak krátké době a těsně před konáním přijímacích zkoušek sehnat). Ještě jednou děkuji a pokud budeme potřebovat, určitě se na Vás opět obrátíme.
Vladimír B.
3. 6. 2021
Školu Populo mohu doporučit
Dcera absolvovala u Školy Populo přípravu z matematiky na přijímací zkoušky na SŠ. Vše proběhlo na výbornou, i přesto, že výuka musela probíhat on-line. Lektor pan Lukáš Havránek byl velmi vstřícný, komunikativní a velmi dobře dokázal látku, kterou dcera nechápala, vysvětlit. Dcera se dostala na obě střední školy, na které se hlásila. A z matematiky, i přesto, že to není její šálek kávy, měla dobrý bodový výsledek. Školu Populo mohu doporučit!
Ella M.
3. 6. 2021
Školu Populo doporučuji k přípravě na přijímací zkoušky na střední školu, osmileté i čtyřleté gymnázium
Školu Populo doporučuji k přípravě na přijímací zkoušky na střední školu, osmileté i čtyřleté gymnázium. Je možné individuální nastavení výuky dle požadavků žáka. Lektoři velmi ochotně vysvětlují postupy řešení úloh Cermatu, poukazují na různé chytáky, doporučují, jak si správně zorganizovat čas při přijímací zkoušce. Doporučuji začít s přípravou minimálně 3 měsíce před zkouškami, jednou týdně. Obě moje děti se připravovali na přijímací zkoušky se Školou Populo a byli velmi úspěšné. Paní učitelka Heryánová měla velmi aktivní přístup a zájem o vysvětlení. Osobně preferuji kontaktní výuku, ale i realizace distanční formou byla dokonalá.
Radka K.
2. 6. 2021
Rádi služeb využijeme v případě potřeby i v budoucnu
Dcera využila služeb školy Populo při přípravě na JPZ z ČJ a M. Byla jsem spokojena s pečlivou přípravou podkladů do lekcí, s velmi vstřícným a milým přístupem lektorů v hodinách - sl. Fujeríkové a pana Lastiče. Dcera byla s vedením lekcí spokojena, a díky této přípravě pak nebyla na zkouškách zaskočena. Děkuji za dobrou přípravu a ať se vám i nadále daří. Rádi služeb využijeme v případě potřeby i v budoucnu."
Zuzana P.
2. 6. 2021
Chtěl bych poděkovat Škole Populo
Chtěl bych poděkoval škole Populo a paní lektorce Veselé za kvalitní přípravu syna na přijímací zkoušky z matematiky. Syn byl přijat na gymnázium v Olomouci.
Petr S.
2. 6. 2021
Výsledky v podobě lepších známek z matematiky
Maximální spokojenost s přístupem školy a hlavně samotného lektora p. Lastiče. Super komunikace a hlavně výsledky v podobě lepších známek z matematiky. Díky moc.
Kateřina A.
31. 5. 2021
Velmi si cením přístupu Školy Populo
Jsem spokojena s tím, jak lektorky školy Populo pomohly připravit mého syna na přijímací zkoušky na elitní gymnázium v Olomouci. Syn byl úspěšně přijat, a to i v době, kdy téměř rok kvůli pandemii Covid-19 nemohl chodit řádně do školy a byl odkázán na distanční výuku zrovna v kritické 9. třídě. Proto si velmi cením přístupu školy Populo, lektorky významně pomohly synovi v systematické přípravě na těžké přijímací zkoušky. Školu Populo doporučuji.
Johana Š.
28. 5. 2021
Velké poděkování patří celému Vašemu týmu
Velké poděkování patří celému Vašemu týmu. Syn se dostal na vytouženou střední školu. I v tak těžké době, jako byla on-line výuka, jste byli velmi profesionální. Moc díky.
Alena Š.
28. 5. 2021
Školu Populo určitě doporučuji. Byla to výborná zkušenost, za kterou upřímně děkujeme!
Školu Populo určitě doporučuji. Oceňujeme vstřícný přístup, flexibilitu, pečlivost, osobní nasazení, poskytování zpětné vazby a průběžných doporučení studentovi i rodičům. Organizace lekcí je dobře postavená, včetně připomenutí blížící se lekce. Koordinátorky školy vždy spolehlivě zajistily, co bylo potřeba. Ačkoliv syn u přijímaček na 8-leté gymnázium nakonec neuspěl, spolu s lektory odvedli spoustu práce, která ho bavila, a zároveň dost posunula, až je mi líto, že s lekcemi dál nepokračujeme :) Byla to výborná zkušenost, za kterou upřímně děkujeme!
Jana B.
27. 5. 2021
Vaše doučování na míru mému synovi velmi pomohlo
Moc bych chtěla Vaší škole poděkovat. Vaše doučování na míru mému synovi velmi pomohlo a díky tomu byl přijat na střední školu, kterou si vybral. Velké poděkování patří také panu lektorovi na matematiku i lektorkám českého jazyka.
Andrea P.
27. 5. 2021
Přeji hodně úspěchů a spoustu dalších spokojených zákazníků!
Adélka byla úspěšně přijata na gymnázium, a tak bych ráda poděkovala i Vám, protože jste k tomuto úspěchu přispěli velkou měrou. Díky za přístup, flexibilitu a lidský postoj, protože zejména to pomohlo dceři k tomu, že si hodiny užila. Přeji hodně úspěchů a spoustu dalších spokojených zákazníků.
Helena Š.
26. 5. 2021
Školu Populo mohu vřele doporučit všem, kteří nemají rádi zdlouhavé vyřizování a mají zvláštní požadavky na výuku jazyka.
Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. Školu Populo mohu vřele doporučit všem, kteří nemají rádi zdlouhavé vyřizování a mají zvláštní požadavky na výuku jazyka. Má zkušenost z coronavirové krize - hledala jsem pouze kurz konverzace 1 učitel - rodilý mluvčí a 1 student. Vyplnila jsem on-line formuláře 2 škol. Ještě ten den, kdy jsem vyplnila formulář, se mi ozvala pracovnice z centrály Školy Populo. Zjistila, co potřebuji, a dále nasměrovala mou objednávku do Ostravy. S další pracovnicí jsme telefonicky domluvily podrobnosti, upřesnila jsem své požadavky, úroveň, frekvence výuky, počet lekcí a dále už jsem se nemusela o nic starat. Faktura - zaplaceno. Pracovnice mi sehnala lektora a výuka on-line začala za pár dní. Každý týden dostávám e-mailem odkaz na který stačí kliknout a jsem připojena k lekci + hodnocení lekce. Příští týden budu mít 10. lekci (druhá škola se dosud neozvala) a jsem velice spokojená s lektorem i organizací práce. Příště už jinou školu hledat nebudu :). Moc děkuji.
Renáta R.
25. 5. 2021
Díky, že jste!
Moc děkujeme za přípravu na přijímací zkoušky. Díky vám je Kuba zvládl a dostal se na školu, kam chtěl. Moc vám a celému týmu děkujeme, určitě ještě vaše služby využijeme - čeká nás pak přeci maturita. Díky, že jste!
Markéta J.
24. 5. 2021
Je s vámi skvělá spolupráce, Školu Populo mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit!
Rádi bychom velice poděkovali vaší Škole Populo za možnost doučování matematiky pro naši dceru. Je s vámi skvělá spolupráce, již po prvním telefonickém rozhovoru, kdy jsem hovořila s paní koordinátorkou doučování, jsem měla velmi dobrý pocit z jejího jednání. Měla pochopení, byla příjemná a vstřícná. Vybraná slečna lektorka skutečně dokázala nemožné. Již po pár lekcích byly vidět pokroky, což se samozřejmě za nějakou dobu odrazilo i ve známkách. Do té doby měla dcera v matematice velké problémy. Školu Populo mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit!
Věra V.
24. 5. 2021
Má dcera byla letos úspěšně přijatá na obě gymnázia, kam se hlásila.
Mám velikou radost, že má dcera byla letos úspěšně přijatá na obě gymnázia, kam se hlásila. Ráda bych za sebe i svou dceru moc poděkovala panu lektorovi i Vám za bezvadnou a profesionální organizaci kurzu. Byli jsme moc spokojeni.
Alina W.
24. 5. 2021
Pokud budeme kdykoliv v budoucnu potřebovat pomoc s učením, určitě se na Vás obrátíme.
Moc ráda bych Vám poděkovala za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Syn Dan měl pravidelné doučování z matematiky a českého jazyka a díky lektorce Lence N. přijímačky zvládl s přehledem. Na oba vybrané obory byl přijat, a může si tak vybrat směr, který ho zajímá. Díky doučování také perfektně zvládl distanční výuku v nelehké době. Děkujeme tímto skvělé lektorce Lence N. Pokud budeme kdykoliv v budoucnu potřebovat pomoc s učením, určitě se na Vás obrátíme.
Lenka S.
21. 5. 2021
Chci Vám poděkovat, má dcera byla přijata na gymnázium.
Dnes má dcera dostala potvrzení o přijetí na gymnázium. Tímto chci poděkovat za poskytnuté doučování Cermat testů. Myslím si, že doučování významně přispělo k získání ""rozdílových bodů"" u přijímacích testů. Kdyby dcera potřebovala něco doučit na gymnáziu, rád se Vám ozvu.
Milan Ž.
21. 5. 2021
Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost při řešení problémů, perfektní zpětná vazba od lektorů.
Rádi bychom poděkovali celému týmu Školy Populo za přípravu naší dcery k přijímacím zkouškám na SŠ. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost při řešení problémů (změny rozvrhu na ZŠ a nutnost změn termínů hodin s lektory atd.), perfektní zpětná vazba od lektorů. Po absolvování vstupního testu a zjištění, že na konci prvního pololetí 9. třídy nemají ve škole probránu ještě část učiva z 8. třídy, jsme byli velmi skeptičtí k možnosti úspěšného přijetí dcery na SŠ. Že je způsob online výuky na dceřině ZŠ špatný jsme věděli, ale netušili jsme, že je to až tak zlé. Velké poděkování tímto míří k lektorům, paní Evě J. (český jazyk) a panu Mariánu S. (matematika). Ačkoliv jinak dceři online výuka příliš nevyhovuje, s oběma lektory a jejich výukou byla velmi spokojena a nemohla si jejich přístup a postupy vynachválit. Za nás, rodiče, jim děkujeme za hodnocení z vyučovacích hodin, kdy jsme snadno zjistili, kde dcera potřebuje přidat. Závěrem snad jen výsledky - dcera byla úspěšně přijata na oba obory, na které se hlásila a skončila na 5. místě z 45 a na 6. místě z 29 přihlášených. Na oba obory je přijímáno pouze 10 žáků, takže pro nás všechny vynikající výsledek, kterého by bez přípravy s Vašimi lektory určitě nedosáhla.
Milan P.
21. 5. 2021
Lektorky byly opravdu skvělé, stejně tak komunikace s koordinátorkami Školy Populo
Chtěla jsem poděkovat za přípravu dcery Anety na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium, především lektorce matematiky Dominice H. a lektorce českého jazyka Tereze P. Dcera se dostala na obě gymnázia. Lektorky byly opravdu skvělé, stejně tak komunikace s koordinátorkami Školy Populo, prostě profesionální přístup. Moc děkujeme a ať máte spoustu spokojených klientů.
Aneta K.
20. 5. 2021
Moc děkujeme Vám i lektorům
V letošním školním roce jste se postarali o přípravu k přijímacím zkouškám pro naši vnučku Emmu. S radostí Vám mohu oznámit, že úspěšně složila přijímací zkoušky na gymnázium. Je to v nemalé míře i Vaší zásluhou. Moc za to děkujeme Vám i lektorům Zuzaně A. a Danielovi L. Ještě jednou Vám děkuji.
Pavel Z.
20. 5. 2021
Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné.
Doučování přes Školu Populo bylo perfektní jak ze strany organizační, tak i ze strany samotné výuky. Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné. Velice dobře vycházela s lektory, kteří jí uměly látku vždy velmi dobře vysvětlit a byli v její věkové kategorii. Příprava na přijímací řízení zvláště v této době, kdy vlastně celá příprava byla ponechána na samotných žácích a rodičích z důvodu omezení výuky, byla náročná a doučování přes Školu Populo nám velmi pomohlo. Všem bych doučování ve Škole Populo doporučila.
Kateřina Z.
20. 5. 2021
Syn je přijat na obě dvě školy v prvním kole.
Tímto jsme Vám chtěla poděkovat za pomoc při přípravě mého syna Petra na SŠ. Syn je přijat na obě dvě školy v prvním kole. Speciálně děkování patří paní lektorce za její trpělivost, vstřícnost a ochotu. Kurzy museli oba dva zvládnout online. Nejvíc oceňuji, že syn začal spolupracovat, zlepšil se v učivu, nabyl vědomosti, které neměl a hlavně byl klidný. Náramná spokojenost. Budeme jen doporučovat a určitě se na Vás ještě obrátíme.
Kremena S.
20. 5. 2021
Školu Populo budeme i v následujícím školním roce nadále a velmi rádi využívat.
Velmi ráda bych se podělila o naši zkušenost s doučováním se Školou Populo a ráda tak přesvědčila ty, kteří stále váhají. Všem rodičům mohu jen a jen Školu Populo vřele doporučit. Já a především můj syn (žák 5. ročníku) jsme byli a nadále jsme maximálně spokojení. Vždy maximální nasazení lektorek, jedinečný, individuální přístup, přátelské jednání. Naše lektorky se staly zároveň i našimi přáteli. Se synem navázaly jedinečný, profesionální až přátelský vztah založený na vzájemné důvěře. Se synem jsme zvolili doučování anglického jazyka a matematiky. Obě lektorky zcela nahradily během distanční výuky synovi plnohodnotný a detailní výklad daného učiva 5. ročníku, který potřeboval doplnit a vysvětlit. Lektorky byly vždy ve velmi dobré a přátelské náladě a se zájmem a ochotou synovi vysvětlily dané učivo. Vždy se nám od lektorek dostalo a stále dostává maximální nasazení a individuální přístup. Z vlastní osobní zkušenosti můžu Školu Populo všem rodičům jen a jen doporučit. Zvolit tuto formu individuálního doučování bylo tím naším nejlepším rozhodnutím, obzvláště ve výuce anglického jazyka. Syn zaznamenal významné pokroky ve znalosti učiva celého 5. ročníku, mnohem lépe rozumí a hlavně je sám schopen vést konverzaci, a to plynule v anglickém jazyce, které předtím nebyl bohužel schopen sám vést. Synovy znalosti anglického jazyka způsobené distanční výukou byly bohužel nedostačující. Už teď vím, že Školu Populo budeme i v následujícím školním roce nadále a velmi rádi využívat. Jen díky Škole Populo synovi nechybí žádný výklad učiva 5.ročníku.
Marcela R.
20. 5. 2021
Syn byl přijat na obě gymnázia, kam se hlásil.
Chtěl bych moc poděkovat za perfektní doučování z matematiky a českého jazyka ve Škole Populo, kde se syn připravoval na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Syn byl přijat na obě gymnázia, kam se hlásil. Oba lektoři, kteří jej doučovali, Eliška Š. i Lukáš H. byli perfektní. Ještě jednou díky.
Radek V.
20. 5. 2021
Populo rozhodně doporučujeme
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium - byl přijat na obě školy. Příprava byla systematická, velmi kvalitní a výrazným způsobem posunula synovy znalosti. Lekce syna hodně bavily a podpořily jeho motivaci. Skvělá byla také zpětná vazba z každé hodiny, kterou jsme dostávali na e-mail. Škola Populo nám vždy vyšla vstříc, když jsme potřebovali lekce přesunout. Populo rozhodně doporučujeme a až se na gymnázium bude hlásit mladší dcera, určitě se na na Vás zase obrátíme!
Hana S.
19. 5. 2021
Moc děkuji celému týmu Školy Populo za přípravu mé dcery na přijímací zkoušky
Tímto bych celému Vašemu týmu Školy Populo chtěla moc poděkovat za přípravu mé dcery Sáry S. na přijímací zkoušky, které úspěšně zvládla, a byla přijata na gymnázium. Mějte se hezky.
Simona S.
19. 5. 2021
Děkuji Škole Populo za pomoc při distanční výuce, za připomínací SMS zprávy a za výbornou komunikaci koordinátorek.
Děkuji Škole Populo za pomoc při distanční výuce, za připomínací SMS zprávy a za výbornou komunikaci koordinátorek. Zvláštní poděkování patří lektorovi Štěpánovi N. (matematika) a Adéle K. (anglický jazyk). Štěpán mnohdy suploval klasickou výuku a neukončil hodinu, dokud si nebyl jistý, že je vše v pořádku. Dokázal i odbourat strach z neoblíbeného předmětu, protože jeho výklad neměl chybu. To vše za situace, kdy byl sám odkázán na samostudium v posledním ročníku VŠ. Adélka nenechala nic náhodě a připravila a prozkoušela všechny záludnosti, které by mohly nastat při přijímacím pohovoru z angličtiny. A výsledek - 2. místo v pořadí ze 60 uchazečů!
Jiřina H.
19. 5. 2021
Doučování ve Škole Populo doporučuji
Doučování ve Škole Populo doporučuji. Dobrá domluva, SMS, co připomínají datum a čas lekce včetně zpětné vazby z hodiny je super. Velmi bych chtěla vyzdvihnout pana Šimona P., který odvedl fantastickou práci a syna dobře připravil na přijímací zkoušky z matematiky.
Michal P.
18. 5. 2021
Dcera byla s doučováním moc spokojena
Chtěli bychom Vám i s dcerou Ginou poděkovat za doučování. Dcera byla s doučováním moc spokojena, obě paní učitelky byly naprosto úžasné a moc se na ně těšila. Probraly učivo, kterému ze školy nerozuměla a nebo se ho vůbec neučili. Jak v češtině, tak i v matematice se velmi zlepšila. Ještě jednou moc děkujeme.
Jana P.
17. 5. 2021
Individuální přístup, přátelské chování, odborné znalosti a zkušenosti
Ráda bych tímto poděkovala celému realizačnímu týmu Školy Populo, a zejména lektorům za jejich práci, kterou pro studenty dělají. Možnost on-line výuky jsem v této době uvítala. Dcera nemá na gymnáziu žádné studijní problémy, ale jazyky se distančně učí velmi obtížně. On-line program jí pomohl, namotivoval, upřesnil a doučil to, na co není při výuce čas. Individuální přístup, přátelské chování, odborné znalosti a zkušenosti s probíranou látkou, snaha přizpůsobit se studentovi, zároveň udržet vysoký standard kvality při lekci jsou hlavní přednosti Vašich lektorů, a za to děkujeme! Karolínka si oba lektory moc chválí, je spokojená a udělala pokroky v obou jazycích. Při běžné výuce je daleko jistější a úkoly plní snadno a s přehledem. Určitě Vaše služby budeme využívat i nadále. Je to nejlepší investice za kvalitní vzdělání pro naše děti a v této náročné době obzvlášť.
Renata L.
13. 5. 2021
Ráda bych ocenila skvělý přístup při organizování doučování
Ráda bych poděkovala paní lektorce za pomoc při přípravě dcery na JPZ na šestileté gymnázium. Odvedla skvělou práci nejen po obsahové stránce, ale byla dceři i velkou psychickou podporou. Dokázala vždy uklidnit a podpořit. Díky dostatečné hodinové dotaci se mohly věnovat i látce probírané ve škole, což jsme vzhledem k současné situaci velmi ocenili. Testy byly náročné, zejména i v médiích zmiňovaná geometrie a úloha s grafem, nicméně dcera nepřišla nijak dramaticky zdrcená, tak snad to dopadne dobře. Současně bych také ráda ocenila skvělý přístup při organizování doučování. Vše bylo vždy jasně a vstřícně komunikováno a rychle vyřízeno. Určitě Vašich služeb v budoucnu opět rádi využijeme.
Eva B.
10. 5. 2021
Moc děkujeme za příkladné doučování
Moc děkujeme za příkladné doučování lektorkou Taťánou K. Syn byl s lekcemi velmi spokojen, lektorka byla milá a příjemná, vždy probíranou látku vysvětlila a upozornila na záludnosti v Cermat testech. Vedla zodpovědně všechny hodiny. Syn byl na přijímací zkoušky naučen a připraven a věřím, že je úspěšně absolvoval. Moc děkujeme za pomoc týmu Školy Populo a především lektorce Taťáně K.
Jana P.
9. 5. 2021
Vy opravdu víte, co děláte. Děkuji, že pomáháte lidem být o krok napřed.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu Školy Populo za jejich profesionalitu, individuální přístup ke každému studentovi, vždy rychlou reakci, vstřícnost a silný tým zkušených pedagogů. Pokud máte nějaké mezery v znalostech nebo pokud byste se chtěli naučit něco nového, a to v klidné, přátelské atmosféře, tuto školu mohu vřele doporučit. Velký dík patří mému lektorovi, panu Vladislavovi Š., se kterým jsme se seznámili u předmětu ZSV. Vždy mi všechno důkladně vysvětloval a podporoval mě svými komentáři ohledně toho, jak chápu konkrétní látku. Je velice ochotný a vždy bylo na jeho hodinách veselo a zajímavě. Za mě celková spokojenost a vděk. Taky velmi oceňuji práci milých paní koordinátorek, které mi neustále byly k dispozici, kdyby se něco stalo a kdybych si nevěděla rady. Ze své strany přeji Škole Populo i nadále se rozvíjet v doučování, ale nevím kam dál, protože za mě je tu všechno perfektní a Vy opravdu víte, co děláte. Děkuji za Vaše dílo a za to, že pomáháte lidem být o krok napřed. S pozdravem, Daria.
Daria K.
7. 5. 2021
Spolupráce naprosto perfektní, skvělá komunikace, vstřícnost.
Se Školou Populo jsem nadmíru spokojená. Jak s přístupem celého týmu, tak lektorek. Spolupráce naprosto perfektní, skvělá komunikace, vstřícnost. Lektorky Jana P. a Adéla R. dokázaly nemožné. Dceru připravily na přijímací zkoušky na SŠ na jedničku. Pod jejich vedením udělala neuvěřitelný pokrok. Školu Populo doporučuji a určitě jejich služby ještě využiji. Děkujeme.
Petra Š.
7. 5. 2021
Netušila jsem, že i on-line způsobem lze takto kvalitně pracovat.
Ráda bych Vám poděkovala za přípravu dcery k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium. Ať už zkoušky dopadnou jakkoliv, musím vyjádřit obdiv lektorovi Danu Š. Byl neskutečný. Netušila jsem, že i on-line způsobem lze takto kvalitně pracovat. Dcerka se na hodiny vždy těšila, Dan byl trpělivý, vždy perfektně připravený a v dobré náladě. Vaši školu a především Dana budu dál jen doporučovat.
Ivana P.
5. 5. 2021
Chtěla bych poděkovat za přípravu mého syna na přijímací zkoušky
Chtěla bych poděkovat za přípravu mého syna na přijímací zkoušky, a to hlavně z českého jazyka, paní Adéle K. Syn byl velice spokojený. Děkuji i za doplňkové hodiny matematiky s panem Lukášem R. Moc mu to pomohlo.
Radka R.
4. 5. 2021
Určitě se moc rádi na Vás opět obrátíme
Chci Vám všem moc poděkovat za spolupráci a doučování Honzíka. Moc děkujeme a určitě se moc rádi na Vás opět obrátíme. Jste fajn Škola Populo.
Miluše J.
30. 4. 2021
Syn je z výuky nadšen
Ráda bych tímto poděkovala koordinátorce Kristýně M. za nalezení vhodné učitelky ČJ pro mého syna. Přesně podle požadavků se zaměřila na nalezení vhodného lektora, který by zvládl jeho dysfunkce. Velmi záhy našla paní učitelku Ljubu K. Paní učitelka je neskutečně trpělivá a syn je z výuky nadšen. Na základě, i když distanční výuky, úspěšně zvládl přijímací zkoušky na SŠ.
Michaela K.
30. 4. 2021
Díky za skvělý přístup
Včera má dcera ukončila poslední lekci doučování a ráda bych pochválila lektorky, jak z českého jazyka, tak matematiky, ale mimořádně lektorku z matematiky, která dokázala veškerou látku vysvětlit tak, že i protivná matematika se stala přijatelnou. Holky lektorky byly opravdu skvělé a ať přijímačky dopadnou jakkoliv, tak těmto dvěma vyučujícím patří dík a můj obdiv, jak skvěle dokázaly látku podat a také dík za jejich skvělý přístup.
Radka J.
30. 4. 2021
Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu.
Zakoupila jsem u Školy Populo hodiny matematiky pro syna jako přípravu k přijímacím zkouškám na střední školu. Syn byl s doučováním velmi spokojený, těšil se na hodiny a začal si věřit v matematice. Přístup učitele Víta B. byl nadstandardní. Někdy i přetahovali vyučovací hodinu, aby syn vše pochopil. Mně se moc líbilo, že jsem dostávala zprávy do emailu co bylo se synem probráno a jak se synovi v hodině dařilo. Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu. Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Simona B.
30. 4. 2021
Syn si spolupráci a výuku velmi pochvaloval
Školu Populo mohu jen vřele doporučit. Podzimní lekce v učebnách probíhaly bezchybně. Zázemí pro studenty i doprovod je na profesionální úrovni. Koordinace a plánovaní jednotlivých lekcí je naprosto perfektní - vždy jsme den předem dostali, jako připomínku, SMS zprávu a pro pozdější online výuku jsme každé ráno obdrželi e-mail s linkem na hodinu - včetně informací o čase, lektorovi, telefonického kontaktu v případě potíží apod. Po každé hodině jsem obdržela velmi informativní zápis z obsahu lekce, hodnocení práce a aktivity studenta. To pro mne bylo velmi cenné. Lektorky byly obě absolutně skvělé, jak po vzdělávací stránce, tak po stránce lidské, včetně znalostí soft skills, trpělivosti atd. Syna motivovaly, dávaly praktické rady na zkoušku i strategii na test samotný. Syn si spolupráci a výuku velmi pochvaloval. Škole Populo přejeme hodně spokojených studentů!
Jana C.
29. 4. 2021
Milá a vstřícná komunikace s koordinátorkami, řekla bych až nadstandardní
Ráda bych poděkovala za zprostředkování doučování pro mého syna Lukáše. Milá a vstřícná komunikace s koordinátorkami, řekla bych až nadstandardní. Z každé lekce jsem měla vyjádření lektora, tedy měla jsem přehled a nemusela se dál starat. I připomenutí den předem bylo fajn. Moc vám všem děkuji a velké poděkování patří i paní lektorce Michaele L., která doučovala český jazyk. Měla jsem pocit, že jí záleží, aby Lukáše co nejlépe k přijímacím zkouškám připravila. Posíláme pozdravy všem do Školy Populo a přeji jen samé spokojené žáky.
Lucie H.
28. 4. 2021
Jednání bylo velmi profesionální a milé
Ráda bych se podělila o zkušenosti se Školou Populo. Před rokem, v době před vypuknutím pandemie, jsem objednala a zaplatila pro svou dceru doučování účetnictví. Už při vyřizování doučování jsem byla mile překvapena jednáním i ochotou vyjít mi vstříc, v podstatě jakémukoliv požadavku, který jsem vyslovila. Jednání bylo velmi profesionální a milé. Dcera absolvovala dvě hodiny a do toho nám vstoupila epidemie. Ze školy okamžitě volali a nabízeli řešení. Buď počkáme, nebo začne výuka online. V té době jsme zvolily variantu, že zatím přerušíme výuku. Dcera online výuku nechtěla, preferovala osobní kontakt výuky. Ale jelikož se situace nelepšila, přistoupily jsme na online výuku. Pokud někdo váháte, jestli je toto pro vaše dítě vhodné, tak musím říct, nebojte se. Připravenost lektorů a vstřícný přístup opravdu děti naučit je na prvním místě, to musím ocenit. Za nás jen slova chvály. V této nelehké době se opravdu snaží pomoci a zdokonalovat vaše dítě v daném oboru. Přejeme Škole Populo jen samé spokojené zákazníky a hodně úspěchů v jejich odborné práci. Tímto poděkování všem a ať se vám daří.
Monika P.
23. 4. 2021
Nemůžu napsat nic jiného, než že vaše firma funguje na výbornou
Jsem naprosto spokojená a nadšená. Jednak výběrem doučujících lektorů, kteří jsou dle mého názoru opravdu na velmi dobré úrovni a to jak znalostně, tak i chováním. Syn vystřídal lektorů více a ze všech byl nadšen. A to musím podotknout, že je ve velmi složitém věku (15 let). Na těchto lidech mě uchvacuje nadšenost pro věc, to, že je baví předávat dál vše, co umí, což mi mnohokrát bohužel chybí u učitelů na školách. Spolupráce s vašimi zaměstnanci, ať to byl kdokoliv, byla příjemná, věcná a neuvěřitelně rychlá. Nemůžu napsat nic jiného, než že vaše firma funguje na výbornou. Jste fakt super. Kdyby syn do budoucna potřeboval zase s něčím pomoci, tak to budete určitě vy, na koho se s radostí obrátím. Bude to proto, že vím, že jste naprosto spolehliví, vstřícní a úžasní. Děkuji za sebe i za syna a doufám, že se vám bude i nadále dařit.
Eva S.
23. 4. 2021
Dcera udělala výrazné pokroky
Jsem velmi spokojena. Dcera udělala výrazné pokroky. Vaše škola nám pomohla už při přípravě na přijímací zkoušky na SŠ a teď na střední škole s AJ.
Renáta M.
23. 4. 2021
Určitě Školu Populo budeme dále doporučovat
Chtěli bychom moc poděkovat Anežce H., Andree T., Ljubě K., Davidu T. a Matějovi V. za kamarádský a zároveň profesionální přístup a za elán a trpělivost během výuky. Určitě Školu Populo budeme dále doporučovat a rádi se na vás v budoucnu obrátíme.
Monika V.
22. 4. 2021
Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné
Doučování přes Školu Populo bylo perfektní jak ze strany organizační, tak i ze strany samotné výuky. Hodiny byly pro dceru příjemné a velmi přínosné. Velice dobře vycházela s lektory, kteří jí uměli látku vždy velmi dobře vysvětlit a byli v její věkové kategorii. Příprava na přijímací řízení zvláště v této době, kdy vlastně celá příprava byla ponechána na samotných žácích a rodičích z důvodu omezení výuky, byla náročná a doučování přes Školu Populo nám velmi pomohlo. Všem bych doučování ve Škole Populo doporučila.
Kateřina Z.
22. 4. 2021
Mohu jen doporučit.
S výukou jsem byla velice spokojena. Školu Populo jsem navštěvovala 2 roky jako přípravu k maturitě z anglického jazyka. Moje lektorka Zuzka K. byla velmi trpělivá, ochotná a pohodová. Vždy vše perfektně vysvětlila a doučila. Dokázala se přizpůsobit mým časovým možnostem. Mohu jen doporučit.
Kateřina G.
22. 4. 2021
Vše běželo jak mělo i v on-line podobě
Byla jsem velmi spokojená. Organizačně nemám co vytknout. Vše běželo jak mělo i v on-line podobě. Velmi příjemné koordinátorky byly vždy k dispozici. Má lektorka ruského jazyka mě hodinou vždy provedla perfektně. Na hodiny byla připravena. Mohu jen doporučit.
Lenka T.
21. 4. 2021
Rád bych Vám poděkoval za vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup
Vážení přátelé z Popula, včera proběhla poslední lekce doučování mého syna a já bych Vám velmi rád poděkoval za vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup, který byl patrný po celou dobu doučování. Zvláště pak bych chtěl poděkovat lektorkám, které, i mimo své pracovní nebo školní aktivity, našly v této době plné omezení pokaždé sílu a chuť věnovat se přípravě mého syna na přijímací zkoušky na SŠ. Mohu s jistotou říct, že celá vaše osmiměsíční práce plně nahradila online výuku ze ZŠ a vyhlídky na úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek by byly bez něj minimální. Přeji Vám do Popula hezký den a ještě jednou děkuji.
Jan L.
21. 4. 2021
Doporučuji tohle doučování i pro ostatní rodiče a jejich děti
S vaším doučováním a přípravou na přijímací zkoušky pro mou dceru jsem naprosto spokojena. Dceři to moc pomohlo. Doporučuji tohle doučování i pro ostatní rodiče a jejich děti. S paní lektorkou jsem byla spokojena a dcera taky.
Hana Š.
20. 4. 2021
Školu Populo bych doporučila všem
Školu Populo bych doporučila všem. Velice nám doučování pomohlo. Měli jsme český jazyk a účetnictví na přípravu zvládnutí maturitní zkoušky. Se vším jsme byli moc spokojeni, jak s učením, tak s lektory, tak i s přístupem od Školy Populo. Vše jsme měli vyřízené rychle bez problémů, na všem jsme se domluvili. Vše bylo velice dobře vysvětleno a nikde nevázla žádná komunikace. Vřele všem doporučuji!
Petra M.
12. 4. 2021
Určitě dobrá investice do vzdělání
Školu Populo jsem objevila náhodou v době, kdy děti nechodily do školy a moje dcera (11 let) projevila zájem o další studium na víceletém gymnáziu. Zaplatila jsem jí doučování matematiky a českého jazyka. Za půl roku (1x týdně 2 vyučovací hodiny) dcera udělala v obou předmětech velký pokrok. Zcela zvládla látku 5. třídy a dobrovolně pokukuje po látce další. Vzhledem k úžasné a velmi schopné lektorce se na doučování pokaždé těší. Termíny a časy doučování lektorka zcela přizpůsobuje naší potřebě, nemá problém se dceři věnovat i nad rámec doučování, např. s pomocí na telefonu při řešení úkolů. Školu Populo kdykoliv v budoucnu znovu využiju. Určitě dobrá investice do vzdělání.
Jolana B.
8. 4. 2021
Dcera se naučila mnohem více než ve škole
Velká spokojenost s lektory, s jejich přístupem, a spoluprací s koordinátorkami. Dcera se naučila mnohem více než ve škole. I když on-line, vše v pořádku. Určitě doporučuji.
Kateřina K.
8. 4. 2021
Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo
Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo. Díky hodinám si syn ověřil své slabé i silné stránky v matematice. Zpětné hodnocení doučování je velmi důležité pro rodiče, aby měli informace, kde děti ještě podpořit.
Miluše Š.
7. 4. 2021
Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit!
Chci velmi poděkovat škole Populo za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Oba lektoři, se kterými máme zkušenost - lektor Matěj L. na český jazyk a matematiku a lektor Vojtěch H. na informatiku, jsou šikovní, látku dobře vysvětlí, naučí a zopakují. Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit! Ještě jednou velké díky Vám všem!
Michaela F.
6. 4. 2021
Děkujeme Vám za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky
Děkuji moc Škole Populo a především slečně Tereze H. za doučování matematiky s naším vnukem Filipem. Lektorka byla velmi vstřícná, trpělivá, vždy připravená a ochotná přizpůsobit se časově našim možnostem. I když nevíme, jak přijímací zkoušky dopadnou, chtěli bychom Vám již teď poděkovat za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky - jeden na jednoho - a vyřešení spousty matematických úloh a testů. Je velmi příjemné zjištění, že i v této těžké době existuje možnost obrátit se o pomoc při vzdělávání na nějakou instituci, která dětem i dospělým podá pomocnou ruku. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů a slečně Tereze hodně úspěchů při studiu, v budoucím zaměstnání i v osobním životě.
Lenka F.
6. 4. 2021
Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Zakoupila jsem u Školy Populo hodiny matematiky pro syna jako přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ. Syn byl s doučováním velmi spokojený, těšil se na hodiny a začal si věřit v matematice. Přístup lektora Víta B. byl nadstandardní. Někdy i přetahovali vyučovací hodinu, aby syn vše pochopil. Mně se moc líbilo, že jsem dostávala zprávy do e-mailu, co bylo se synem probráno a jak se synovi v hodině dařilo. Určitě využijeme Školu Populo i v budoucnu. Moc děkuji za dobrou zkušenost.
Simona B.
1. 4. 2021
Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte
Ráda bych Vám poděkovala za doučování matematiky Vaší školou a dále slečně Kristýně P., která učí moji dceru Veroniku. Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte. Vzhledem k tomu, že má dcera diagnostikovanou dysfázii, tak je navíc stydlivá. A protože se stydí, tak je pro ni vždy lehčí říci, že neví. Co se týče její vyučující paní učitelky ve škole, ta považuje učivo za probrané, studenti si mají učivo zopakovat sami a vypracovat úkoly či testy sami. Výuku žádnou Veronika nemá. Po vysvětlení poslední látky dostala Veronika za domácí úkoly známky 2 a 2. Chtěla bych Vám tímto ještě jednou velice poděkovat. Děti jsou naše budoucnost. Co do nich vložíme, to se nám vrátí.
Věra D.
19. 3. 2021
Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí
Dcera byla s výukou českého jazyka a matematiky velice spokojená. Lektorka jí vše srozumitelně vysvětlila, co bylo potřeba, tak zopakovali. Na každý dotaz dostala odpověď. Za tři měsíce se neskutečně zlepšila v přípravě na přijímací zkoušky. Dohnala to, kde škola selhala. Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí.
Emílie P.
16. 3. 2021
Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá
Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá. Vždy jsem měla velký problém s fyzikou. Již po pár hodinách doučování jsem pochopila většinu základů a principů středoškolské fyziky, především díky srozumitelnému výkladu a vstřícnému přístupu lektora. Všechny materiály i samotné výklady jsou ukládány na disk, takže k nim mám přístup, kdykoliv potřebuji. Hodiny jsou vždy přizpůsobovány mým potřebám a individuální přístup je zde samozřejmostí.
Martina P.
16. 3. 2021
Škola Populo byla opravdu skvělá volba
Se službami této školy jsem byl velice spokojený. Rok a půl jsem zde docházel na lekce čínského jazyka a zázemí, které mi Populo poskytlo, bylo opravdu úžasné. Po každé lekci mi přišel zápis z lekce, kde má lektorka hodnotila jak mou spolupráci, tak i pokroky. Škola Populo byla opravdu skvělá volba.
Radek R.
12. 3. 2021
Moc děkujeme za super profesionální přístup
Barča je se slečnou lektorkou Dominikou H. moc spokojená. Oceňuje, že když Barča řekne správnou odpověď, např. v ČJ, tak lektorka potvrdí a zároveň zopakuje vysvětlení, proč tomu tak je. Celkově výuku Barča vnímá pozitivně. Je ráda i za nové tipy na zdůvodnění určitých jevů a pravidel. Ještě jednou moc děkujeme za super profesionální přístup a spolupráci.
Michaela M.
12. 3. 2021
Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost
Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost s paní lektorkou Libuší Z. Její přístup, nadšení, znalosti a hlavně celkově přístup k Danovi je jedinečný, Dan je maximálně spokojený. K paní Libuši Z. si vytvořil až přátelský vztah a to samé můžeme napsat také o paní lektorce Markétě P. Obĕ lektorky opravdu plnĕ i více nahrazují Danovy paní učitelky ze školy!
Marcela R.
9. 3. 2021
Děkuji moc za skvělou online výuku
Děkuji moc za skvělou online výuku. Syn je opravdu nadšený, hodiny jej baví a vidím na něm velký pokrok a chuť učit se i nové věci. Budeme pokračovat a rádi využijeme i pro přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium.
Hana V.
24. 2. 2021
Určitě Školu Populo doporučuji
Využili jsme doučování v době koronavirové pro přípravu na testy z angličtiny i přijímací testy. Výsledky jsou znatelné a viditelné už po prvních hodinách. Lektor nám byl vybrán na míru, přesně dle našich požadavků. Určitě Školu Populo doporučuji. A pouze jediná rada: při zadávání Vašich požadavků buďte co nejpřesnější a vždy řekněte podrobně co potřebujete. Jen tak Vám mohou vyhovět k Vaší spokojenosti.
Erika N.
22. 2. 2021
Všem, kdo váhají, vřele doporučuji
Chtěla bych poděkovat za skvělé fungování Školy Populo. Jsem zdravotník, který vzhledem k současné situaci nemůže připravovat dceru v deváté třídě k přijímacím zkouškám. Služeb využíváme pátý měsíc, žádné komplikace, vše ze strany školy platí a je na ně spolehnutí. Všem, kdo váhají, vřele doporučuji.
Patricie D.
16. 2. 2021
Dcera se neuvěřitelně zlepšila
Populo využíváme už druhým rokem, a to matematiku pro 7. a 8. třídu. Jsem naprosto spokojená. Dcera se neuvěřitelně zlepšila. Doučování můžu všem doporučit. Cena odpovídá kvalitě, je to investice do vzdělání.
Grazyna Z.
29. 1. 2021
Syn získal z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí
Díky podpoře perfektní lektorky Zuzany K. „získal“ syn i přes mírné poruchy učení z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí. Poděkování patří především paní Zuzaně K. ale i celému týmu Popula.
Daniel B.
29. 1. 2021
Celkově jsem spokojený
S doučováním němčiny skrze slečnu H. jsem spokojený. Hodiny má dobře poskládané z hlediska logistiky a konkrétně pro mě i návaznosti. Probrali jsme důkladně gramatiku, časování sloves, slovesné tvary, u podstatných jmen členy určité a neurčité, modální slovesa, slovesa silná a slabá, číslovky, fráze. Momentálně probíráme konverzaci - tu po mě bude chtít majitel firmy především. Celkově jsem spokojený.
Jan K.
26. 1. 2021
Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.
Mnohokrát děkujeme za doučování. Od doby, co jsme před dvěma roky poprvé využili Vaše služby, si dcera zlepšila známku z matematiky o dva stupně. Jako velmi přínosná se ukázala i spolupráce v českém jazyce. Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.
Zdena Č.
25. 1. 2021
Velmi děkujeme
Velmi děkujeme slečně C. za doučování Zuzanky. Pokud by v budoucnu potřebovala, určitě bychom opět rádi oslovili Vás. Vždy se na lekci těšila. Přejeme ať se Vám daří a hlavně zdraví.
Drahomíra O.
19. 1. 2021
Děkuji Vám za Vaši profesionalitu, vstřícnost k individuálním časům hodiny výuky pro mou dceru.
Výuka s paní lektorkou Lenkou K. byla na vysoké úrovni, dcera si zkvalitnila výslovnost, nabyla vědomostí, které by na základní škole nedostala. Je pravda, že mě překvapila cena za hodinu, ale Vámi poskytnutý zvýhodněný balíček na vyšší počet hodin, se nám vrátil ve zvýšení vědomostí a ve zkvalitnění výslovnosti jazyka anglického a v nadstandardním přístupu Vaší školy k možnosti přesunout poslední hodiny na další hlavní prázdniny. Pokud budeme potřebovat pomoc s výukou předmětů na střední škole, a to nejen s anglickým jazykem, znovu se obrátíme na Vaši Školu Populo. Jen doufáme, že přístup k nám - zákazníkům, je stejný i v Ostravě.
Jana N.
26. 12. 2020
Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat.
S pomocí lektorky Ljuby K. a Lucie B. jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Doučování probíhalo v pohodě, neměla jsem žádný problém spíš naopak, jsem velice ráda za pomoc. Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat. Tímto chci poděkovat za trpělivost a snahu mi pomoct, jsem velice šťastná.
Marie K.
15. 9. 2020
Perfektní přístup, mohu jen doporučit.
Nemohu říct nic jiného než jenom to, že mi neskutečně pomohli, v podstatě zachránili. Perfektní přístup zejména od mojí lektorky angličtiny Lucie B. Můžu zodpovědně doporučit.
Dorota F.
15. 9. 2020
Velký dík patří Populu.
Děkuji lektorce Natalii L. , která připravila mého syna na opravný didaktický test z českého jazyka. Výuka probíhala online, komunikace byla skvělá. A velký dík patří Populu, že v tak krátké době zajistila doučování a syn měl dostatek času se s pomocí úžasné lektorky připravit. Didaktický test udělal a zakončil tím úspěšně maturitu.
Eva G.
11. 9. 2020
Děkuji mnohokrát.
Chtěla bych Vám a slečně lektorce Z. tímto moc poděkovat za přípravu k opravné zkoušce - didaktickému testu z ČJ. Dnes jsem se dověděla, že syn Adam úspěšně tuto zkoušku složil. Děkuji mnohokrát i za syna. Jsme moc rádi a do další práce přejeme hodně takových úspěchů.
Šárka A.
10. 9. 2020
Máte super lektory.
Ráda bych Vám tímto velice poděkovala za přípravu na didaktický test z českého jazyka. Úspěšně jsem tuto zkoušku zvládla. Velice vás prosím, mé velké díky předejte lektorce p. Blance R., byla velice úžasná a hodně mi pomohla s přípravou. Máte super lektory. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně studentů.
Radka M.
10. 9. 2020
Doučování s lektorkou Petrou jí vrátilo sebevědomí.
Zprvu jsem váhal, zda právě zvolit Školu Populo pro přípravu mé dcery. Nicméně teď nelituji svého rozhodnutí ani vynaložených peněz, neboť dcera s přehledem zvládla opravný maturitní didaktický test z češtiny, a to zvláště zásluhou lektorky Petry Z. Její profesionální pedagogické zkušenosti, znalosti ale i obyčejný lidský pozitivní přístup zapůsobil na moji dceru tak, že se na doučování s paní lektorkou velice těšila a pokrok v znalostech se zlepšoval po každé s ní strávené vyučovací hodině a nejen potřebné znalosti, ale hlavně ji vrátila její sebevědomí, že to zvládne. Samozřejmě rád bych také poděkoval i za vstřícnost a trpělivost koordinátorce doučování Barboře P.
Jiří Ch.
9. 9. 2020
Děkuji a Školu Populo doporučuji.
Děkuji Škole Populo za kvalitní přípravu mé vnučky. Obě lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka velmi chválila za přátelský přístup a kvalitní výuku. Také zápisy z lekcí jsou dobré. Víme, jak si vede a co je třeba zlepšit. Vnučka didaktický test udělala a tím splnila celou maturitní zkoušku.
Miloslava G.
8. 9. 2020
Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní.
Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní. Připravili mě výborně na didaktický test z českého jazyka. Zejména bych chtěla poděkovat mému lektorovi Jiřímu D., který byl velmi hodný a vše mi vysvětlil.
Regina B.
3. 9. 2020
Doučování s paní Ljubou mě bavilo.
Chtěla bych poděkovat hlavně paní Ljubě K., která mi pomohla s přípravou na maturitní zkoušku z JČ. Doučování s paní Ljubou mě bavilo. Ještě jednou Vám všem děkuji.
Johana Š.
3. 9. 2020
Určitě vaši školu doporučím i jiným.
Chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat Škole Populo za velice dobrou a kvalitní přípravu k opravné maturitní zkoušce z českého jazyka. Jsem ráda, že jsem našla školu, která mi umožnila i individuální výuku. Atmosféra ve škole byla velmi přátelská a vstřícná. Mé díky patři především paní učitelce Ljubě K. Byla velmi přátelská, trpělivá, chytrá a neztrácela u mě úsměv na tváři. Maturitu jsem nakonec udělala. Taktéž chci poděkovat celému personálu, včetně paní ředitelky. Určitě vaši školu doporučím i jiným. Ať se vám daří.
Jana Š.
3. 9. 2020
Moc děkujeme škole Populo za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny.
Moc děkujeme Škole Populo a konkrétně lektorce českého jazyka, Mgr. Jitce P., za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny. Mgr. Jitka P. vedla virtuální výuku v nelehké koronavirové době pečlivě, profesionálně, odborně a k věci. Setřídila dceři základní pojmy a pravidla v oblasti gramatiky, slohu i literatury. Klíčové pojmy a definice poslala v předstihu zpracované mailem. Zadané domácí úkoly pravidelně kontrolovala a na případných chybách založila další procvičování. Průběžně informovala o konkrétních pokrocích ve studiu a před maturitním testem dceru podržela i psychicky. Maturitu máme úspěšně za sebou. Díky Mgr. Jitce P. a kolektivu Popula konečně nastaly zasloužené prázdniny a dcera se připravuje na VŠ studium. Všem rodičům a studentům, kteří si v češtině nejsou jistí, Mgr. Jitku P. vřele doporučujeme. Svým odborným, pedagogickým i lidským přístupem určitě nezklame.
Johana B.
20. 8. 2020
Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu.
Po zkušenostech s doučováním ve Vaší agentuře s lektorem Michalem M. jsem velmi spokojená. Měla jsem zaplaceno cca 20 lekcí angličtiny a musím říct, že mi doučování velmi pomohlo. Lekce jsem si zařídila na přípravu k maturitě. Nebyla jsem si jistá v některé gramatice a hlavně jsem se bála mluvit anglicky. Dovolím si říct, že přístup a celkový dojem z lektora i z prostorů agentury je velmi kladný. Na doučování jsem chodila ráda a časem jsem si lektora i oblíbila a nestyděla jsem se mluvit anglicky. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu a do budoucna mohu přátelům jen doporučit :)
Adéla U.
14. 7. 2020
Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám.
Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ. Moc mi to pomohlo. Dostala jsem se na obě střední školy.
Klára Š.
9. 7. 2020
Děkujeme za super přípravu.
Chtěla bych poděkovat slečně Monice K. za přípravu dcery na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Adélka byla velmi dobře připravena, dostala se na Gymnázium Křenová i na Gymnázium Matyáše Lercha. V obou případech po odečtení bodů za mimoškolní činnost měla nejlepší výsledek ze všech uchazečů. Ještě jednou děkujeme za super přípravu.
Marie N.
8. 7. 2020
Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní práci.
Chtěla bych Vám poděkovat jménem mojí dcery Lucie, za perfektní práci doučování s paní Lucií T. Dcera byla moc spokojená, bavilo jí to, paní lektorku si moc oblíbila a hlavně jí to pomohlo k přijímacím zkouškám, které zvládla bravurně. Díky paní lektorce vidí hlavně matematiku úplně jinýma očima. Pomohlo jí to hlavně v období karantény, kdy pokračovali online. Moc moc děkujeme, byli jste úžasní a určitě Vás doporučíme. Dcera moc pozdravuje paní Lucii. A myslím, že v období maturit budem určitě hledat doučování právě u Vás.
Hana T.
2. 7. 2020
Vaši školu všem rozhodně doporučujeme.
Chtěla bych Vám a lektorkám paní M. a A., poděkovat mnohokrát za perfektní přípravu na přijímací zkoušky na střední školu mého syna Gabriela Torrese a výbornou organizaci Vaší školy během celého tohoto školního roku. Gabriel na lekce češtiny a matematiky chodil velmi rád a mnohé mu daly. Kdyby byla příprava ponechána jen na doma, nevím, nevím, jak by to dopadlo. Chtěla bych poděkovat lektorkám za jejich profesionalitu, trpělivost, rady a motivaci. I ve složité době pandemie oceňuji, že se Vaše škola rychle adaptovala na online výuku, a takto příprava mohla pokračovat bez přerušení. Pokud bude potřeba do budoucna, určitě bychom Vašich služeb znovu využili a obrátili se na Vás o pomoc. Vaši školu všem rozhodně doporučujeme a děkujeme za Vaši vstřícnost, pomoc a perfektní komunikaci.
Vendula T.
2. 7. 2020
Díky Vám byl přijat.
Chtěla bych moc poděkovat za syna Prokopa, který byl díky Vám přijat na osmileté gymnázium. :) Ještě jednou moc děkuji.
Dagmar Č.
1. 7. 2020
Ještě jednou velice děkuji.
Chtěla bych velice poděkovat paní koordinátorce Týně K. za doporucění paní Mgr. Ljuby K. Byla jsem doopravdy ve skvělé péči. V podstatě mohu říci, že jsem úspěšně odmaturovala jen díky paní K., která je mimochodem nejen užasný pedagog, ale i člověk. Na hodiny jsem se dokonce až těšila. Byla velice ochotná a trpělivá, dávala mi domácí úkoly, tudíž moje příprava byla skvělá tam i doma. Rozhodně doporučím Populo i mým kamarádům či známým. Ještě jednou velice děkuji.
Julia Š.
30. 6. 2020
Ještě jednou díky za to, že jste.
Chtěla bych se pochlubit a Vás moc pochválit. Můj syn se dostal na obě SŠ, které si vybral. Moc mu pomohlo doučování jak z ČJ tak i z M, na které k Vám docházel. Bylo úžasné, že i v době karantény, měl možnost doučování. Co se Vaší komunikace týče, jak se synem, tak i se mnou, byla rychlá a srozumitelná. Jste opravdu skvělí. Moc Vám za syna děkuji a za 4 roky k přípravě na maturitu se na Vás opět obrátíme. Ještě jednou díky za to, že jste.
Barbora K.
30. 6. 2020
Skvělý přístup děkuji.
Chtěl bych touto referencí podpořit a vyjádřit vděk mé lektorce Ljubě K. Za to, jak mě zdárně dovedla k mé maturitě, kterou jsem zdárně dokončil. Velice trpělivá učitelka, která se snaží Vám vysvětlit učivo podle Vás a snaží se přizpůsobit Vašemu tempu. Velice sympatická a empatická paní. Jsem velice spokojený, a to i s faktem, že jsem dyslektik, dysgrafik a dysortografik. Skvělý přístup děkuji.
Vojtěch O.
30. 6. 2020
S radostí oznamujeme, že syn byl přijat.
Ráda bych touto cestou poděkovala škole Populo za kvalitní přípravu k přijímacím zkouškám na šestileté gymnázium. S radostí oznamujeme, že syn Petr byl přijat na Gymnázium Slovanské náměstí v Brně. Velké poděkování patří lektorům matematiky Janu P. a Kateřině N., lektorům českého jazyka Tereze M. a Kateřině M. Pokud budete vyhlašovat lektora měsíce (roku), jednoznačně dáváme se synem hlas panu Janu P.
Jana G.
29. 6. 2020
Rádi bychom Vám poděkovali za doučování.
Rádi bychom Vám tímto poděkovali za celý školní rok za doučování matematiky. Synovi to velmi pomohlo k získání sebedůvěry v hodinách matematiky ve škole a také, za což jsme velmi rádi, ho matematika začala opravdu bavit. Ať už výuka probíhala u Vás nebo online, vždy bylo vše bez problémů a lektorka se synovi maximálně věnovala, vždy měla výuku perfektně připravenou a komunikaci s naším synem zvládala výborně. Určitě se na Vás po prázdninách opět s důvěrou obrátíme.
Hana K.
26. 6. 2020
Všem lektorům děkujeme.
Adam hodnotí velmi dobře paní S. - byla hodná, ale mohla být víc přísnější. Co se týká matematiky byl nadšený přístupem pana K., který dobře vysvětlil učivo a byl ochoten i přesáhnout čas, aby byla látka pochopena. Všem lektorům děkujeme, Adam byl přijatý na obě školy, Slovan i Hejčín, vybral si Slovan. V češtině získal 44 bodů, v matematice 40 bodů. Umístil se na 20. a 21. místě.
Radka K.
25. 6. 2020
Poděkování za doučování.
Ráda bych poděkovala za doučování a přípravu k přijímacím zkouškám našeho syna Mikuláše Čecha. Mikuláš úspěšně zvládl přijímací zkoušky. (č.j.29, mat. 23) a dostal se na Střední školu logistiky a chemie.
Dagmar Č.
25. 6. 2020
Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!
Dobrý den, moc děkujeme Vaši škole za přípravu dcery Elišky na přijímací zkoušky na střední školu. Úspěšně jsme vše zakončily a dcera se i díky Vám dostala na vysněnou školu. Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!
Veronika C.
23. 6. 2020
Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.
Do Školy Populo chodila naše dcera na přípravu na víceleté gymnázium. Od první komunikace do ukončení programu jsme měli jen dobrou zkušenost. Dcera se na hodiny češtiny a matematiky dokonce moc těšila. Zejména jsem si cenila: rychlé a velice vstřícné komunikace, online výuky během “Covidu”, kterou škola zavedla do několika málo dnů po uzavření škol a lektorů, kteří brali dceru jako partnera a skvěle jí provedli přípravou na přijímací zkoušky. Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.
Markéta H.
23. 6. 2020
Služby Školy Populo vřele doporučuji.
Chtěla bych poděkovat za přípravu syna na přijímací zkoušky na SŠ. Byla jsem velice spokojená se vstřícným a profesionálním jednáním koordinátorek výuky vzhledem k našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený především s přístupem lektorky českého jazyka Terezy P., která ho velmi dobře připravila a lekce ho bavily. Služby Školy Populo vřele doporučuji a velmi děkuji za perfektní a úspěšnou přípravu na přijímací zkoušky.
Jana A.
22. 6. 2020
Poděkování Škole Populo
Tímto bych ráda poděkovala týmu Školy Populo za organizaci skvělou online přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dcera se dostala nejen na obě vybrané školy, ale získala i výborné celkové umístění ve výsledkové listině (a jako bonus jsem se umístila na krásném šestém místě v dlouhé výsledkové listině) :-)
Eva Sl.
22. 6. 2020
Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.
Dobrý den,ráda bych Vám se svým synem Lukášem poděkovala za perfektní přípravu na osmileté gymnázium, kam se bez potíží dostal. Oceňuji Vaši flexibilitu, časové možnosti, okamžitou písemnou komunikaci a zpětnou vazbu na každou hodinu, vstřícnost lektorů i referentek. Také oceňuji velmi rychlé přizpůsobení se epidemii coronaviru a rychlému spuštění výuky on-line, takže se syn mohl připravovat bez pauzy. Syn vzkazuje paní lektorce: Děkuji moc, že jste mě skvěle připravila na přijímací zkoušky. Dobře jste mi vysvětlila učivo, kterému jsem moc nerozuměl a naučila mě i látku dopředu. Byla jste moc milá a hodná. A vzkaz pro lektory z matematiky:Děkuji, že jste mě naučili dávat si pozor na hloupé chyby z nepozornosti a taky, že jsem ze základních matematických znalostí během roku se naučil látku na vyšší gymnazijní úroveň. Školu Populo doporučuji svým známým již od prvních měsíců a nyní, po přijetí syna na gymnázium, budu ještě více! Investice do vzdělání se vždy osvědčí a já to považuji za jedno ze základů, co můžeme pro své děti udělat. Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.
Taťána O.
20. 6. 2020
Děkuji.
Lucka Blažková by chtěla poděkovat za přípravu matematiky panu lektorovi. Moc se jí to povedlo a dostala se na šestileté gymnázium na Křenovou v Brně i na GML.
Hana B.
19. 6. 2020
Poděkování lektorovi.
Někdy okolo května jsem k Vám začal chodit na doučování angličtiny. Mojí prioritou bylo pouze udělat maturitní zkoušku didaktického testu. Můj lektor byl Michal M. a myslím si, že jen díky němu nyní mám maturitní zkoušku úspěšně splněnou. Rád bych mu poděkoval osobně, ale bohužel na něj nemám kontakt, proto prosím, abyste mu alespoň touto cestou vyřídili mé poděkování.
Petr P.
19. 6. 2020
Mohu Všem moc doporučit!
Se Školou Populo jsem byla maximálně spokojena. Mohu Všem moc doporučit! Syn udělal veliké pokroky a komunikace se školou Populo byla vždy skvělá.
Lenka Š.
19. 6. 2020
Všem v Populu chci moc poděkovat.
Všem v Populu chci moc poděkovat. Za nás velká spokojenost. Lektorky, které tento školní rok učily a ještě učí dceru, jsou výborné.
Jitka J.
19. 6. 2020
Ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.
Dobrý den, chtěl jsem se jen podělit o výsledek naší spolupráce. Obě naše holky se dostaly na Slovanské gymnázium, a to s velkou rezervou. Jsou to šikovný chytrý holky, ale příprava u vás jejich připravenost určitě zvýšila. Zvlášť letos při jednom pokusu byla skvělá také možnost přijímaček na zkoušku. Vše fungovalo jak v prezenční tak online formě. Takže ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.
Roman S.
19. 6. 2020
Ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka.
Dobrý den, ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Míra byl přijat na obě gymnázia. 👍 Určitě mu pomohlo jak doučování, tak i přijímačky nanečisto. Po """"ostrých"""" testech byl naprosto v pohodě. Měl z Popula prostě natrénováno. 😊 Ještě prosím o vyřízení poděkování slečně K., slečně H. a také v neposlední řadě panu B., děkuji.
Anna P.
19. 6. 2020
Mohu Vás všem doporučit.
Dobrý den, Verča Fialová k Vám chodila na doučování matematiky (přípravu na přijímačky). S lektorem Patrikem S. byla spokojená,slovní úlohy a příklady vysvětloval několika způsoby. Byl vždy dobře připravený a ochotný vše trpělivě vysvětlit. Verča udělala přijímačky na gympl. Určitě pokud budeme potřebovat v budoucnu nějaké doučování se rádi díky Vaší profesionalitě obrátíme na Vás. Mohu Vás všem doporučit. Přejeme hodně pracovních úspěchů.
Kamila D.
19. 6. 2020
Děkuji za Vaše služby!
Dobrý den, chtěli bychom s Martinem moc poděkovat takto paní profesorce Elišce Č., která od ledna připravovala Martina na maturitu, kterou úspěšně složil. Martin vyjádřil lítost, že už s paní profesorkou hodiny mít nebude. Zjistil, jak byl ze školy málo připraven a jak moc ho práce s paní profesorkou v češtině začala bavit a kolik mu toho dala. Výsledkem je i úspěšné složení didaktického testu. Děkuji za Vaše služby! Díky ještě jednou moc.
Diana R.
18. 6. 2020
Všem mohu jen doporučit.
Na škole Populo oceňuji vždy osobní přístup, skvělou organizaci výuky, flexibilitu v organizaci hodin dle našich požadavků. Co je nejdůležitější, že díky přípravě ve škole Populo naše dcera úspěšně zvládla přijímací zkoušky na gymnázium. Všem mohu jen doporučit. Investice do vzdělání dětí se vám vždy mnohonásobně vrátí.
Václav K.
18. 6. 2020
Vřele doporučuji lekce Školy Populo.
Škola Populo mne potěšila zejména ve vstřícném jednání. Byla schopna splnit vše, co jsem si přála. Lektor mi sedl už od prvního dne. Vždy jsem mohla říct, co v danou dobu potřebuji anebo naopak, co nutně ne. Lekce probíhaly v přátelském duchu po celou dobu doučovacího balíčku. V době Nouzového stavu, kdy nebylo možné osobní setkání s lektory, byl vymyšlen způsob, jak o dané hodiny nepřijít a nebýt tak pozadu. Pokud si nevíte rady v jakémkoli předmětu od matematiky po angličtinu, vřele doporučuji právě lekce Školy Populo. Díky jejich pomoci mi maturita dopadla s tím nejlepším možným výsledkem.
Klára J.
18. 6. 2020
Školu Populo určitě doporučujeme.
I když měl můj syn velmi dobrou známku z matematiky,náš lektor pan V. nám řekl, že má značně velké mezery v učivu,což nás mrzelo, ale na konci doučování se prý zlepšil nejvíce ze všech studentů, které měl, což nás zase velmi potěšilo. Nejen, že se zdokonalil v matematice, ale přijímací zkoušky jsme udělali a syn se na školu dostal. Náš lektor pan V. měl podle syna velmi dobré metody na vysvětlení a na hodiny se těšil. Školu Populo určitě doporučujeme.
Ludmila S.
18. 6. 2020
Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás.
Přeji krásný den, chtěla bych moc poděkovat Vaší škole - lektorům za přípravu syna na přijímačky na SŠ. Jsem si jistá, že bez Vaši pomoci a skvělého přístupu by měl poloviční šanci na úspěch. Měli jsme možnost vyzkoušet jak klasickou výuku tak výuku online, které jsem se trochu bála. Ale i ta splnila veškerá očekávání a potřeby. Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás -profesionálů, investujeme tím do budoucnosti našich dětí. Ještě jednou moc děkujeme.
Pavla V.
18. 6. 2020
Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne.
Chtěla bych vaším prostřednictvím velmi poděkovat jak panu L., tak následně paní K., kteří zajistili doučování v matematice. Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne, protože pro to něco udělal, věděl strategii, věděl, kde jsou jeho silná a slabá místa, na co se má zaměřit a kde si dát pozor. Přestože doučování z matematiky by mohlo odrazovat už jen podle názvu, Petr chodil na hodiny bez sebemenších diskuzí a pocitově musím říct, že je sám pro sebe považoval za přínos nikoli za hodinu a půl, kterou si kvůli rodičům musí odbýt. Za to jednoznačně můžu poděkovat oběma lektorům. Rovněž co se týče organizace, nikdy nebyl žádný problém, a pokud nastal, vše se rychle a flexibilně vyřešilo, a to jak v případě prezenční, tak i on-line výuky. Čeká nás nová škola, takže jdeme do neznámého, každopádně po zkušenostech s vámi máme určitě jasno v tom, že pokud by tempu nestačil, určitě se na Vás obrátíme s žádostí o pomoc.
Zuzana K.
18. 6. 2020
Upřímně doporučuji.
Anna V., Petra L. vynikající zkušenost. Syn se připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, absolvoval zde intenzivní doučování českého jazyka, ve kterém měl veliké mezery, a krátkodobější procvičování matematiky. Doučování syna bavilo, látku dobře vstřebával a udělal si celkem výbornou představu o přijímacích testech a průběhu zkoušek. Od lektorek dostal praktické rady včetně těch o zvládání trémy a strachu. Výsledky byly viditelné jak ve škole tak u přijímaček, když byl přijat na obě školy v prvním kole. Upřímně doporučuji.
Gabriela V.
17. 6. 2020
Určitě Vašich služeb ještě využijeme, velký dík.
Dobrý den, děkuji moc. Šimon se na vybranou školu dostal, ještě jednou děkujeme. Spolupráce s lektory i koordinátory byla výborná. Mám ještě jednoho syna, určitě Vašich služeb ještě využijeme. Velký dík.
Gabriela L.
17. 6. 2020
Vyřiďte prosím, velké díky lektorům.
Dobrý den, s radostí Vám chci napsat, že je Káťa přijata na Střední školu potravinářských technologií. Hlásila se tam na 2 obory a na oba je přijata. Počet bodů jí zajistil 9. a 12. místo mezi uchazeči. Vyřiďte prosím, velké díky lektorům, kteří se jí věnovali on-line. Ráda bych poděkovala i paní lektorce, která měla Kačku při osobní výuce u Vás.
Kateřina T.
17. 6. 2020
Školu Populo budu doporučovat dále!
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za přípravu dcery na přijímací zkoušky. Dostala se s přehledem na obě gymnázia a za to vděčíme i Škole Populo. Níže posílám zprávu od Aličky, kterou by ráda předala lektorům. Školu Populo jsme vyhledali kvůli přípravě na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Již od začátku vše fungovalo na jedničku. Lektoři se přizpůsobili mým časovým možnostem. Vyzkoušeli jsme i výuku on-line, která byla také bezproblémová. Pan Noe Š. je příjemný lektor matematiky, který umí jasně vysvětlit probíranou látku. Když jsem si v něčem nebyla jistá, znovu jsme se k učivu vrátili a vše mi přehledně vysvětlil. Paní lektorka českého jazyka Zuzana A. je velmi milá, podrobně mi mimo jiné vysvětlila postup při vyplňování testu CERMAT. Za to jsem jí moc vděčná! Myslím, že úspěšnost nad 40 bodů z obou předmětů mluví za vše :) Děkuji! Školu Populo budu doporučovat dále! Určitě Vás znovu využijeme i pro přípravu mladší dcery :) Děkujeme a přejeme další spokojené žáky!
Alice W.
17. 6. 2020
Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium.
Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Přijímací zkoušky úspěšně zvládla se skvělým výsledkem a byla přijata jak na Slovanské gymnázium Olomouc, tak na Gymnázium Hejčín v Olomouci. Jmenovitě bych ráda poděkovala slečnám Kristýně P. a Lucii H. za skvělou přípravu z matematiky a českého jazyka. Na škole POPULO oceňuji výbornou komunikaci s rodiči a flexibilitu, díky které jsme úspěšně zvládli přípravu i v době karantény.
Jana H.
17. 6. 2020
Ďakujem Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.
Dobrý deň, chcela by som týmto poďakovať pánovi V. a slečne F. za prípravu Matúša na prijímacie skúšky na šesťročné gymnázium, ktoré úspešne absolvoval; z matematiky získal 33 bodov, z češtiny 37. Bol prijatý na obe gymnáziá, na Gymnáziu Hejčín skončil na 15. mieste, na SGO to bolo miesto 8. Ďakujem aj Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.
Monika H.
17. 6. 2020
Tímto chci vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí.
Dobrý den,chtěla bych tímto vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí, ale nejvíce však chci poděkovat sl. Lucii H. za perfektní a precizní přípravu mého syna Jakuba Fanty k didaktickému testu z ČJ, Jakub u testu uspěl na 60% s 30 body. Nevím jak jinak Vám mám poděkovat, Jakub se testu opravdu bál, velice dobře si uvědomoval, že je to jeho poslední pokus, o to víc byl ve stresu. Lucie, patří Vám velký """"DÍK"""", Kuba Vás velice chválil.
Silvie V.
17. 6. 2020
Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo.
Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Syn byl přijat hned v prvním kole na obě brněnská gymnázia a za to moc děkujeme.
Andrea O.
17. 6. 2020
DÍKY MOC
Dobrý den, chceme se s vámi podělit o radost z přijetí naší Bětky na gymnázium Hejčín. Myslíme si, že příprava u vás měla na úspěšném provedení příjmaček značný podíl. Děkujeme zvláště sl.(pí) lektorce za výraznou pomoc a moc ji zdravíme. Přijde-li v budoucnu potřeba řešit nějaké doučování, určitě se na vás opět rádi obrátíme.
Eva H.
16. 6. 2020
S lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen.
Dobrý den, tímto bych chtěl ohodnotit svou lektorku Ljubu K., která mě připravovala na DT test z ČJ. Začal bych asi tím, že s lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen. Její schopnost vysvětlovat látku je podle mého perfektní. Úžasná komunikace s žákem, jak na lekcích, tak i online mimo lekce.Její připravenost na individuální hodiny je důsledná. Když jsem přišel na své první doučování, tak byly mé znalosti opravdu bídné, hrozné, otřesné, ale lektorka mě opravdu během jednoho měsíce dokázala připravit na DT test tak, abych zvládl testem proletět a projít s naprostým přehledem. DT test jsem ve finále opravdu zvládl s více než dostatečnou rezervou. A za to opravdu vděčím jen své lektorce. Opravdu z mé strany paní Ljubě K. nejde vytknout jediná věc. Jde opravdu vidět, že má zkušenosti s učením na vysoké úrovni. Jako lektorku bych jí opravdu doporučil každému.
Samuel G.
11. 6. 2020
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku.
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.
Alena T.
9. 6. 2020
Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou.
Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou. S Vámi poskytovanými službami jsme velmi spokojení a budeme moc rádi, pokud jich budou naši stipendisté i studenti, kteří se na nás obrací i mimo stipendijní program, moci využívat i nadále.
Jitka V.
8. 6. 2020
Ještě jednou velice děkujeme.
Reference myslím, že snad ani nejsou třeba, jste profesionálové ve všech směrech, ať už se jedná o první schůzku, po té nastavení výuky, výběr vzdělaných a připravených lektorů a v neposlední řadě i celková komunikace a neuvěřitelná rychlost jednání. Ještě jednou velice děkujeme, dcera na lekce chodila ráda a těšila se na hodinu a moc jí výuka pomohla v přípravě na přijímací zkoušky. Pokud budeme v budoucnu cokoli potřebovat doučit či vysvětlit, s dovolením se na vás opět obrátíme.
Eva H.
7. 6. 2020
Musím velice ocenit přátelský přístup a neskutečnou ochotu.
Byla jsem u Vás na doučování z češtiny. Mojí paní doučovatelku mi doporučila kamarádka, jedná se o Mgr. Ljubu K. Doučování bylo vysoce příjemné, paní K. byla velmi ochotná a informace předávala jasně, takže jsem vše krásně pochopila. Zároveň musím velice ocenit její přátelský přístup a neskutečnou ochotu, kterou projevila při plánování dalších doučovacích hodin. Musím říct, že bez paní K. bych neprošla tak hladce didaktickým testem z češtiny. Dokonce jsem doporučila paní K. i svým kamarádům z nižších ročníků.
Kateřina Š.
3. 6. 2020
Chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou.
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou, přístupem a ochotou lektorce Renatě K., k níž na doučování docházela dcera. Děkujeme :)
Jana R.
2. 6. 2020
Chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený.
Dnes jsme ukončili on-line výuku s lektorkou paní Ljubou K. a chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený. Synovi se doučovaní moc líbilo, hlavně se hodně naučil a získal vědomosti, které mu chyběly a posunul se k lepšímu hodnocení od své učitelky ve škole. Takže za nás super doučovaní, jak se říká „na míru“ :). Paní Ljuba se zaměřila na nedostatky, které měl a všichni jsme velice spokojeni. Ještě jednou díky.
Marcela F.
1. 6. 2020
Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání.
Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání. Synovi se podařilo jazyky zvládnout na jedničky a tudíž měl na vysvědčení v osmé a deváté třídě samé jedničky. Věříme, že i tohle mu pomůže se dostat na vybrané gymnázium.
Eva V.
20. 5. 2020
Budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování.
Školu Populo bych doporučila každému, kdo potřebuje zdokonalit své znalosti a vědomosti. Přístup ze strany školy je velmi profesionální ve všech oblastech - osobní komunikace, technické zázemí, příjemné a profesionální prostředí, vybavení učeben, koordinace lekcí... Vždy vyjdou vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Já osobně oceňuji především osobní přístup a díky konceptu, který škola Populo nabízí se velmi příjemnou, zábavnou a lidskou formou posouvám ve svých jazykových dovednostech. Populo má velmi dobře zvládnutý individuální přístup a to od různorodých potřeb klienta, až po výběr toho správného lektora. Jsem nad míru spokojená, a protože velmi ráda doporučuji kvalitní služby, budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Jarmila L.
7. 5. 2020
Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit.
Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit, máme velmi dobrou osobní zkušenost, ze strany koordinátorky výuky, slečny B. Podepřelové, jakož i lektorky českého jazyka slečny Barbory Koďouskové, vždy profesionální přístup, vstřícnost, ochota. Čas výuky i obsah přizpůsobeny potřebám žáka. Děkujeme.
Ida T.
5. 5. 2020
Děkujeme.
Chci moc poděkovat za přípravu syna ke zkouškám z matematiky, jste skvělí, že i v době pandemie takhle fungujete. Děkujeme.
Barbora K.
27. 4. 2020
Určitě doporučíme všem
Děkujeme slečně Petře V. za perfektní doučování matematiky a to po všech stránkách. Určitě doporučíme všem.
Laura Duriqui
25. 3. 2020
Děkujeme
Chtěla bych Vám moc všem poděkovat za Vaší vstřícnost a ochotu nám pomoci, s doučováním naší dcerky Kristýnky. Určitě Vašich služeb v budoucnu opět využijeme.
Monika G.
21. 2. 2020
Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím.
Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím. Syn udělal významný posun v pochopení látky, která mu dělala problémy. Jeho lektor byl příjemný, ochotný a zajímal se o synovy aktuální potřeby ohledně učiva, které bylo potřeba vysvětlit a procvičit.
Jana S.
16. 12. 2019
Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu.
Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu, konkrétně na zkoušku z anglického jazyka Stanag 6001 level 2. Komunikace se Školou byla na výborné úrovni a ve všem mi vyšli vstříc. Vybraná lektorka mi naprosto vyhovovala, jelikož se přizpůsobovala mým časovým potřebám a disponovala skvělými vyučovacími schopnostmi. Díky profesionálnímu přístupu Školy Populo a mé lektorky jsem zkoušku úspěšně absolvoval, a pokud se budu připravovat na další zkoušky, určitě opět využiji služeb Školy Populo.
Jan Ch.
16. 12. 2019
Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny.
Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny. Jako úplný začátečník jsem ocenila, že mi byla vybrána velmi zdatná, ale zároveň i trpělivá lektorka, která se snaží každou lekci přizpůsobit mým potřebám. Její příprava na jednotlivé lekce je vždy velmi pečlivá a díky ní jsem ve španělštině po každé hodině jistější. Také bych chtěla ocenit koordinátorky Školy POPULO, jejichž přístup je velmi vstřícný a profesionální, a celkové fungování Školy na mě vždy působilo přátelským dojmem. Školu POPULO a její lektory mohu všem jenom doporučit.
Pavlína M.
16. 12. 2019
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky. Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuji. Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuji!
Kamila N.
2. 12. 2019
Příprava na přijímací zkoušky
Škola Populo perfektně připravila syna k přijímací zkoušce na SŠ , takže byl všude přijat. Po celou dobu přípravy vždy ochotně a vstřícně vycházeli našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený s přístupem lektorky, na lekce chodil rád a matematika ho navíc začala i bavit. Každému, kdo váhá, můžu služby Školy Populo vřele doporučit a za perfektní a úspěšnou přípravu již jen srdečně poděkovat.
Veronika J.
29. 11. 2019
Přijímačky nanečisto všem doporučuji.
Přijímačky nanečisto všem doporučuji. Synovi pomohly s přípravou na gymnázium. Hlavně mi přišla fajn doporučení od lektora, která byla součástí vyhodnocení. Za mě super :-)
Jana S.
29. 11. 2019
Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky
Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky, sice ty opravné po prázdninách, ale hlavní je, že to zvládl. Děkuji za spolupráci.
Pavel K.
26. 11. 2019
Školu Populo určitě doporučujeme!
Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!
Monika M.
11. 10. 2019
Děkujeme za dotazník, s testy jsme byli spokojení.
Objednali jsme je synovi a věříme, že to byly právě vaše testy, které mu pomohly k přijetí na Gymnázium Hejčín.
Michal K.
10. 10. 2019
Testy určitě všem doporučujeme :-)
Dcera po přijímačkách říkala, že přijímačky byly ve výsledku stejné, jako testy, které dělala doma nanečisto :-)
Kamila J.
10. 10. 2019
Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát
Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.
Kamila S.
10. 10. 2019
Příběh maminky – angličtina pro nejmenší
Vždy mi připadalo, že má moje dcera Maruška talent na jazyky. Sama se naučila číst v češtině a napadlo mě tedy zkusit jí dát šanci naučit se ještě v raném věku základy angličtiny, aby měla v první třídě náskok. Předškolní přípravka ji dala šanci tento talent rozvinout. Angličtina jí šla díky mnoha zábavným cvičením, které se slečnou lektorkou Maruška dělala, a také díky tomu, že na ni nikdo netlačil. Velmi mohu pochválit také metodu “full physical response”, která se nám také hodně osvědčila. Výsledky jsem začala pozorovat velmi rychle, když si dcera doma začala sama číst krátké anglické pohádky, obrázkové knížky a začala chytat slova z pohádek, které jsem jí pouštěla na počítači. Nyní zvažujeme i další jazyky, protože talent se má podchytit v mladém věku a metoda Předškolní přípravky velmi dobře funguje!
Maminka
10. 10. 2019
Děkuji za perfektní online doučovaní pro syna.
Všem doporučuji, profesionální přístup a skvělá paní lektorka.
Vratislav J.
10. 10. 2019
Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba.
Již nějakou dobu jsem se poohlížela po možnostech, jak se zdokonalit v angličtině. Jelikož jsem z vesnice a do nejbližšího města to mám půl hodiny autobusem, měla jsem velmi omezené možnosti. Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba. Lektorka Alena mi pomohla s mým největším problémem – rozmluvila jsem se s ní. Všem můžu jedině doporučit.
Magda K.
10. 10. 2019
Úspěšně jsem dokončil maturitu.
Zkouška z angličtiny byla velmi jednoduchá (Means of Transport). Byl jsem i pochválen za výborný projev, za což musím hlavně poděkovat mojí lektorce Lucii Sehnálkové, která mě na zkoušku pilně připravovala.
David D.
10. 10. 2019
Výuka japonského jazyka
V rámci výuky japonského jazyka jsem hledal instituci, která mi je schopna nabídnout maximální variabilitu termínů za akceptovatelnou cenu. Našel jsem tak Školu Populo, která mi vyšla vstříc jak při hledání optimálního času výuky, tak i přijatelné finanční podmínky. Komunikace s institucí vždy byla rychlá, vystupování pracovníků zajišťujících konkrétního vyučujícího bylo příjemné a korektní.
Jiří K.
10. 10. 2019
Syn se na obě gymnázia dostal s výsledkem 38 bodů z matematiky.
Doučování mu pomohlo a hlavně ho s lektorkou moc bavilo! Dokonce mu bylo líto, že už nebude dál chodit... :-) dle mého skvělá reference pro vaše služby a hlavně lektorku.
Rodič
10. 10. 2019
Děkujeme
Děkujeme za kvalitní přípravu panu Ochmanovi, který synovi zpříjemnil matematiku.
Alena Kasíková‎
10. 10. 2019
Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam.
Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam. Synovi pomohli s prípravou na gymnázium. Hlavne mi prišli fajn odporúčania od lektora, ktoré boli súčasťou vyhodnotenia. Za mňa super :-)
Jana S.
10. 10. 2019
Syn sa na obe gymnázia dostal s výsledkom 38 bodov z matematiky.
Doučovanie mu pomohlo a hlavne ho s lektorkou veľmi bavilo! Dokonca mu bolo ľúto, že už nebude ďalej chodiť ... :-) podľa mňa skvelá referencia pre vaše služby a hlavne lektorku.
Rodič
10. 10. 2019
Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát
Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát, který proběhl koncem srpna letošního roku a který jsem úspěšně zvládla. Chtěla bych poděkovat zejména své lektorce Věrce, která se mi po celou dobu návštěvy doučování pečlivě věnovala a přikládala mi dostatečné materiály k domácí přípravě. Moc děkuji za přípravu, zkušenosti a příjemnou spolupráci.
Simona T.
7. 10. 2019
If you are looking for a meaningful job, do not hesitate to turn to Škola Populo!
I have been a lecturer in Škola Populo for two years now. During this time, tutoring has become a great part of my life, as well as my hobby.
Karolína K.
4. 10. 2019
Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem.
Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem. Moje lektorka byla příjemná a inspirativní a vždy dobře připravená na jednotlivé lekce i mé dotazy. Velmi jsem ocenila i to, že jsme se mohly věnovat tématu, které mě aktuálně zajímalo (např. příprava na pobyt v Římě…). Zároveň bych chtěla vyzvednout i práci koordinátorek, které mi zařídily skvělou lektorku a které mi také pomáhaly lekce naplánovat. Prostory Školy Populo jsou pěkné, preferovala jsem zejména menší učebny. Italštinu rozhodně doporučuji.
Martina Ch.
30. 9. 2019
Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc.
Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc. Našli mi učitele přesně na míru. V průběhu programu mě čekal porod a následně šestinedělí, lekce jsme tedy odložili a i pokračování bylo přesně tak, jak jsem potřebovala. Motivovali mě a dodali mi odvahu. I přesto, že do školy nechodím jíž přes dva roky, úspěšně jsem složila maturitní zkoušku. Doporučuji, stojí to za to ;-). Byla jsem vážně moc spokojená a nelituji této investice.
Noemi Š.
25. 9. 2019
Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí.
Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí. Když jsem v roce 2017 získal svou první hodinu, měl jsem velkou radost. Jelikož se chci v budoucnu stát učitelem, jsou pro mě lekce v Populu velkým přínosem. Naučím se zde lépe komunikovat s dětmi a pochopit jejich myšlení. Vždy se dozvídám nové metody výuky a dá se říci, že samotné děti mě učí. Komunikace s koordinátorkami doučování je vždy příjemná, téměř všem mým podnětům a potřebám je vyhověno. Jestli i ty chceš žákům předat své zkušenosti, vidět jejich radost, když látku pochopí, nebo hledáš flexibilní brigádu, neváhej se na Školu Populo obrátit.
Jaromír H.
25. 9. 2019
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať, ako ste ma skvele pripravili na jesennú maturitu, hlavne za úžasné lektorky. Vďaka nim som uspela v didaktických testoch ako v slovenčine, tak aj v angličtine (pri obidvoch som mala okolo 60%). Takže veľmi vám ďakujem. Je neuveriteľné, koľko sa toho dá za dva mesiace stihnúť! Ďakujem!
Navrátilová Kamila
25. 9. 2019
Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti.
Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti. Maturita díky ní nebyla takový horor, za což jí budu vděčná navěky. Nemají jen hezké učebny a prostory, ale i přístup lektorů je na jedničku, komunikace se zaměstnanci byla vždy bezproblémová, cokoli jsem potřebovala, bylo zajištěno. Nemám co vytknout.
Viktorie H.
20. 9. 2019
Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ.
Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ. Komunikace s ní je vynikající. Čekejte vstřícnost, milé jednání a ochotu a schopnost řešit případné komplikace vzniklé například onemocněním vyučujícího. Moc děkuji a vřele doporučuji.
Eva C.
18. 9. 2019
Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování.
Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování. Má dcera se nezorientovala v ekonomice a měla k ní i odpor. Díky lektorce, kterou jí Škola Populo vybrala, nejenže pochopila učivo, ale tento předmět ji začal i bavit a zajímat! To je ještě více, než Škola Populo nabízí. Moc děkuji.
Radmila K., maminka 17leté Barbory.
18. 9. 2019
Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci.
Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci, oběma lektorům, hlavně Janu H., který se synem absolvoval většinu lekcí, za skvělou přípravu k opravné maturitní písemné zkoušce z ČJ. Syn napsal písemnou práci z max. 30 bodů na 26 bodů. Budu vaši školu s radostí doporučovat dále. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v přípravě vašich studentů.
Kateřina B.
16. 9. 2019
Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 %
Velice ráda bych poděkovala celé Škole Populo za to, že mi bylo umožněno doučování z matematiky na tak vysoké úrovni. Můj závěr středoškolského studia byl ohrožen nesložením státní závěrečné zkoušky z matematiky. Díky mé lektorce Irče B., která se mnou měla obrovskou trpělivost a dokázala mi matematiku doslova “nacpat do hlavy” za tak neuvěřitelně krátký čas, dnes s úsměvem konečně držím maturitní vysvědčení a můžu spokojeně pokračovat dál na VŠ. Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 % a pár propagačních letáčků této školy jsem umístila i na teď už svém bývalém gymnáziu, aby případně jedinci, kteří se nacházejí v úzkých uličkách nějakého předmětu (jako já ještě před prázdninami), mohli zavítat právě sem, kde jim skutečně bude podána pomocná ruka. Irčo, díky za všechno, byla jsi mým strážným andělem matiky. Posílám hodně sil a štěstí do tvého boje na VŠ a třeba někdy zase na viděnou!
Kristýna N.
13. 9. 2019
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce.
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce. Máme to za sebou. Zítra si jdeme pro maturitní vysvědčení.
Renata N., maminka
13. 9. 2019
Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci.
Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci, Míša opravnou zkoušku z ČJ napsal celkem bez problémů. Jsem přesvědčená, že právě díky Vám celou školní docházku úspěšně dokončil.
Jana S., maminka
12. 9. 2019
Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky
Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Pavel K.
11. 9. 2019
Příběh Lukáše – angličtina pro nejmenší
S šestiletým Lukáškem jsme se chystali na delší zahraniční pobyt a chtěli jsme, aby se syn naučil alespoň nějaké základy angličtiny. Chlapec byl v předškolním věku, neuměl tedy moc číst a psát. K výuce se proto přistoupilo tak, aby si z ní odnesl co nejvíc. Připravili pro něj tedy pásmo zábavných her, písniček a básniček a slečna lektorka na něj mluvila pouze anglicky. Velmi se jí také osvědčila metoda “total physical response” (TSR), kdy se do výuky zapojuje celé tělo a děti si fixují slovíčka tak, že je předvádějí v pohybu. Lukášek se učil rychle a my si velmi brzy všimli jeho pokroků. A protože musel Lukášek samozřejmě v zahraničí nastoupit i do školy, využili jsme tuto metodu i k osvojení si základů čtení a psaní. Byli jsme velmi spokojení a můžeme potvrdit, že se nám individuální a intenzivní přístup velmi líbí.
Rodiče Lukáška
9. 9. 2019
Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce.
Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce, kterou jsem zvládl skvěle. Usnadnili jste mi přípravu. Doporučuji všem, kteří si chtějí usnadnit učení. Díky Vaší zpětné vazbě o každé lekci jsem byl vždy v obraze, jak na tom jsem. Ještě jednou děkuji. A velké DÍKY p. lektorce Veronice S.
Filip K., student
9. 9. 2019
Děkuji moc
Děkuji moc za syna, který docházel na doučování. Doplnil si mezery, které v ČJ měl. Také vyzdvihuji perfektní komunikaci mezi Vámi a rodiči. Jste opravdu profíci.
Barbora K., maminka
9. 9. 2019
Nếu bạn đang tìm kiếm một công việc có ý nghĩa, đừng ngần ngại liên hệ với Trường Populo!
Tôi đã là một giảng viên ở Populu trong gần hai năm. Trong thời gian đó, việc dạy học đã trở thành trọng tâm của cuộc đời tôi và đồng thời là sở thích của tôi.
Karolína K.
5. 9. 2019
Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna.
Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna. Spolupráce naprosto perfektní, komunikace okamžitá, denní připomenutí hodin na příští vyučovací hodinu a také denní zasílání hodnocení na studenta. Lektorka Kateřina je velmi komunikativní, vstřícná, empatická a dobrá učitelka. Syn zkoušku udělal naprosto bez problémů! Velmi Vám děkuji a pokud bychom se v budoucnu dostali opět do situace, kdy bychom potřebovali doučování, rozhodně bychom volili tuto školu!
paní K., maminka
2. 9. 2019
Děkuji.
Můj syn chodí na střední školu a začal mít velké problémy s chemií. Našel si pár doučovatelů, ale nemělo to moc pozitivní účinek. Je velké umění, i když látku umíte, vysvětlit ji druhému. Potom jsem našla reklamu na Školu Populo. Musím říct, že mě přístup už od začátku překvapil. Vše si upřesníme, domluvíme i po sms. Syn nyní zdárně dokončil ročník a vím, že v doučování budeme pokračovat i v novém školním roce. Děkuji.
Andrea B., maminka Milana
30. 8. 2019
Ještě jednou moc děkujeme.
Radim dnešní reparát zvládl na 3. Jeho paní učitelka z matematiky Radima velmi chválila, že jdou vidět pokroky. Tímto bychom vám a hlavně panu Bačíkovi chtěli za Radima strašně moc poděkovat. Za jeho trpělivost a strávený čas prací místo volna o prázdninách. Díky jeho skvěle odvedené práci může Radim pokračovat do druhého ročníku. Ještě jednou moc děkujeme.
Martina K., maminka
28. 8. 2019
Děkuji.
Díky vám jsem udělal reparát. Děkuji, že jsem se u vás mohl doučovat.
Daniel Č., student
26. 8. 2019
Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit.
Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit. Byla to naše záchrana… Pomohla synovi ve velmi krátké době odstranit mezery ve středoškolské matematice. Díky této přípravě snáze porozuměl zadání matematických příkladů od společnosti CERMAT a byl na jejich maturitní testy dobře připraven. Příprava k maturitě byla intenzivní. Syn docházel na pobočku školy a měl svého lektora, který s ním probíral jednotlivé okruhy zadání příkladů, která se u maturity objeví. Propočítali také jednotlivá zadání státních maturit několik let nazpět. Samozřejmostí byly i domácí úkoly na každou hodinu, které prověřovaly, jak student látku pochopil. Velice kladně hodnotím komunikaci školy se studentem i s rodičem. Po každé hodině mi přišla zpráva, která dosti podrobně referovala o jeho práci v hodině a výsledcích, které dosáhl. Syn velmi dobře zvládl i přijímací zkoušky z matematiky na zahraniční školu, kam od září nastupuje. Děkuji Škole Populo za pomoc. Mohu ji vřele doporučit všem nerozhodnutým rodičům, kteří chtějí mít jistotu, že jejich syn nebo dcera budou dobře připraveni na zkoušky.
Lenka B., maminka
19. 8. 2019
Příběh Marka – náprava deficitů
Marek byl dítě, které se podle učitelek v mateřské škole „neumělo chovat“. Vše bylo však trochu složitější. Marek měl problém se soustředit, protože vnímal jinak posloupnost a následnost a potřeboval upravit deficity kongnitivních funkcí. Nebyl si schopen spojit své chování s následky, které v jiných lidech vyvolávalo, a z toho, co mu bylo řečeno, nedokázal selektovat to podstatné. To se pak prakticky projevovalo i v tom, když měl problém naučit se základní číselnou řadu nebo pochopit, že písmenka následují po sobě dle daného řádu. Do standardní výuky minima k zápisu byla proto zapojena i cvičení, která rozvíjela vnímání, pamatování si věcí a schopnost zopakovat přesnou posloupnost toho, co se dělalo. Důležitou součástí byly i rituály a důraz na pravidelnost a řád. Marek udělal za měsíc veliký pokrok, který nám potvrdilo mnoho lidí. Na školu byl přijat a vaše hodiny mu jeho deficit upravily a usnadnily start do první třídy.
Rodiče Marka
12. 8. 2019
Moc děkuji.
Děkuji za individuální kurz portugalského jazyka v POPULU, který mi byl umožněn a vytvořen dle mých možností.Díky individuálnímu přístupu mého lektora portugalštiny dělám pokroky, a navíc mne studium jazyka baví. V POPULU nevadí, zda je člověk mladý nebo starý. Důležité je, že chce, a pak snadné je dle individuálního plánu studovat cokoliv. Moc děkuji.
Pavla Z., studentka
12. 8. 2019
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny.
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny. Ako úplná začiatočníčka som ocenila, že mi bola vybraná veľmi zdatná, ale zároveň aj trpezlivá lektorka, ktorá sa snaží každú lekciu prispôsobiť mojim potrebám. Jej príprava na jednotlivé lekcie je vždy veľmi starostlivá a vďaka nej som v španielčine po každej hodine istejšia. Tiež by som chcela oceniť koordinátorky Školy Populo, ktorých prístup je veľmi ústretový a profesionálny, a celkové fungovanie Školy na mňa vždy pôsobilo priateľským dojmom. Školu Populo a jej lektorov môžem všetkým len odporučiť.
Pavlína M.
12. 8. 2019
Já i dcera jsme velmi spokojené s doučováním.
Moje dcera nastoupila na střední školu a od začátku plavala v matematice. Školu Populo nám doporučila školní psycholožka. Já i dcera jsme velmi spokojené a s doučováním hodláme pokračovat až do čtvrťáku.
Lenka T., maminka
7. 8. 2019
Falls Sie eine Arbeit suchen, die einen Sinn hat, wenden Sie sich an Schule Populo!
Ich bin Lehrerin bei Populo fast zwei Jahre. In dieser Zeit ist der Unterricht Füllung meines Lebens und zugleich mein Hobby geworden.
Karolína K.
6. 8. 2019
Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka.
Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka v loňském roce, kdy byla v deváté třídě a prospěch byl tzv. „střídavě oblačno“. Nejhorší byla chemie, v té se hodně zlepšila. V pololetí jsme vyměnily chemii za češtinu, vzhledem k přijímacím zkouškám na střední školu, a musím říci, že byl vidět pokrok. Na jaře jsem zařídila pár hodin češtiny a matematiky nejmladší vnučce (6.třída), která potřebovala vylepšit vysvědčení, a i ta se zlepšila. Je pravda, že obě holky měly zájem o zlepšení. Strach, že se nedostanou na školu nebo propadnou, vykonal své. Kdyby zájem nebyl, asi by to tak dobré nebylo. Rozhodně oceňuji prostředí – učebny, kde se děti vzájemně neruší, přátelskou atmosféru a vyučující, kteří dokáží pracovat i s náladovými puberťáky. Po každé lekci chodí rodičům na mail hodnocení, tady mám ale dojem, že je tendence spíše chválit. V tomto roce jedna z vnuček v Populu pokračuje.
Nora L., babička
5. 8. 2019
Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ.
Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ. Hledala jsem doučování, ale bez výsledku. Až jsem natrefila na Školu Populo. Je fakt, že se mu nepodařilo uzavřít ročník, ale nevzdáváme to. Věřím, že teď se mu zadaří díky hlubšímu porozumění.
Věra Z., maminka Matěje
31. 7. 2019
Škola Populo je součástí naší rodiny
Škola Populo je součástí naší rodiny? Pokud Vaše dítě není vyloženě studijní typ, tak určitě znáte ty chvíle, kdy se doma hádáte při učení a přípravě do školy.Díky Škole Populo u nás doma panuje klid a pohoda, náš 12letý syn navštěvuje individuální doučování matematiky a češtiny, kde s lektorkou proberou novou látku, které případně nerozumí, procvičí to, co mu úplně nejde, vypracují domácí úkoly a samozřejmě dělají přípravu na přijímací zkoušky. Všichni jsme naprosto spokojeni. I proto se naše 9letá dcera rozhodla, že od září chce i ona chodit do Školy Populo na matematiku, a přestože nemá velké problémy, bude se již v klidu a beze stresu připravovat na přijímací testy Cermat z matematiky.Syn chodí pravidelně na dvě vyučovací hodiny týdně. Pokud potřebujeme, domluvíme lekci individuálně i na víkend.Lektorka, slečna Anička, je úžasná, syn ji má moc rád a neustále o ní doma mluví. Já si zase nemohu vynachválit komunikaci s ostatními ze školy. Vždy nám vyjdou vstříc, reagují okamžitě a pozitivně na jakýkoliv můj požadavek.Poděkování za samé jedničky na vysvědčení patří i Škole Populo. Děkujeme
Hana Š., maminka
25. 7. 2019
Díky!
Dcera se připravovala na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Nemá problém ani s matematikou ani s českým jazykem, ale na přijímací testy potřebovala do poloviny dubna zvládnout učivo celého školního roku. Na matematiku jsme si troufli sami a na češtinu jsme se domluvili se Školou Populo. Výborný přístup. Zabezpečili lektorku v místě bydliště, což jsme vůbec nečekali. Dcera byla z výuky nadšená. Závěrem, dcera se dostala na obě gymnázia, na která se hlásila, takže si mohla vybrat. Díky!
Lubor S., tatínek
24. 7. 2019
Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu.
Můj syn Patrik se od září připravoval na přijímací zkoušky Cermat. Narodil se s vývojovou dysfázií. Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu logistických služeb. Přijímací zkoušky úspěšně zvládl.
Lucie P., maminka 16letého Patrika.
24. 7. 2019
Díky vám všem…
Díky vaší Škole Populo se mi od února rozšiřují obzory a já se svým lektorem zažívám při našich hodinách napínavé chvíle při učení se italštině. Ve svých 50+ jsem zase jako malá žačka a pokroky jsou vidět. Těším se, až pojedu do Itálie a svou snahu budu moci zužitkovat v praxi. Díky vám všem… Vědění je jediná věc, kterou vám nikdo nevezme!
Věra, studentka italštiny
24. 7. 2019
Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit.
Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit. Od velmi milého jednání a komunikace až po bezchybný chod lekcí přes Skype. Nakonec jsme díky lekcím měli v 6. třídě vyznamenání. Takže well done!
Andrea V., maminka
24. 7. 2019
Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování.
Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování, a to se jednalo o 9 předmětů na gymnáziu, které bylo třeba přes prázdniny vylepšit natolik, abychom úspěšně zvládli reparát. Opravdu bravo, byl to velký úspěch. Nebylo to zadarmo, ale v tak širokém rozsahu jsem to ani nemohl očekávat.
Ing. Jiří H., otec
24. 7. 2019
Výučba japonského jazyka
V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i v prijateľných finančných podmienkach. Komunikácia s inštitúciou vždy bola rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.
Juraj Kamenár
24. 7. 2019
Если вы ищете работу, которая имеет смысл, не стесняйтесь обращаться в Школу Популо!
В Популо я лектором почти два года. За это время преподавание стало центром моей жизни и одновременно моим хобби.
Каролина К.
15. 7. 2019
Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice.
Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice, za vstřícný a milý přístup všech zaměstnankyň a zejména paní lektorce Mgr. Andree V., díky které Vojta udělal třetí nejlepší přijímací zkoušky na jeho vysněnou střední školu, přestože měl v tercii na osmiletém gymnáziu z matematiky čtyřku. Opravdu moc a moc děkujeme, budeme vás dále doporučovat a přejeme mnoho dalších spokojených dětí i rodičů!!!
Pavlína, J.
4. 7. 2019
Školu Populo určite odporúčame!
Školu Populo určite odporúčame! Dcéra sa pripravuje na prijímacie skúšky z matematiky. Lektorka matematiky Alica B., ktorú nám Škola Populo vybrala, je veľmi milá, trpezlivá a hlavne profesionálna. Určite nám to pri prijímacích skúškach na strednú školu dosť pomôže. Vzhľadom na to, že dcéru na lekcie sprevádzam, chcela som zmysluplne tráviť čas, počs ktorého na ňu čakám, a začala som teda navštevovať lekcie hebrejčiny. Lektorka Lucia je tiež úplne úžasná. Komunikácia so školou je perfektná. Veľmi ďakujem a určite budem odporúčať. Ste absolútne skvelí!
Monika M., mamička
4. 7. 2019
Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!
Lektorkou v Populu už jsem skoro dva roky. Za tu dobu se výuka stala náplní mého života a zároveň mým koníčkem. Jako lektorka češtiny pro cizince a němčiny jsem potkala spoustu zajímavých a nadšených lidí, jejichž motivaci a energii se snažím šířit dále. Celoživotní vzdělávání se stalo mojí životní filozofií. Zázemí, které mi poskytlo Populo, bylo nezbytné k tomu, abych svoje nadšení mohla předat druhým. Každou společnost tvoří lidé a ti v Populu jsou nenahraditelní – jsou spolehliví, loajální a vstřícní. Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!
Karolína K.
1. 7. 2019
Chci vám velmi poděkovat.
Chci vám velmi poděkovat za kurz angličtiny, který jsem absolvovala ve vaší Škole Populo s lektorkou Janou T., která byla velice milá a příjemná. Oceňuji váš empatický přístup a vaši perfektní zpětnou vazbu. Velice mne zaujal váš jednoduchý systém oznámení data lekce se jménem lektora. Dále bych vám ráda poděkovala za pomoc při zajišťování tlumočnic pro komunikaci se zahraničím, tímto velmi děkuji paní Marcele Š. a Michaele Š. za jejich laskavý přístup a výborné jazykové znalosti, které velmi oceňuji.
Věra T., studentka
25. 6. 2019
Naše velké DÍKY Škole Populo!!!
Chtěla jsem svého syna připravit na přijímačky na střední školu. Na internetu jsem si našla tři doučovací školy, které mě oslovily, a všechny jsem je navštívila. Všechny byly dobré, ale Škola Populo byla doslova šokující! Už nebylo o čem přemýšlet. Vynikající přístup, velká variabilita (ať už ve výběru lektorů nebo vyučovacích hodin), skvělí trpěliví lektoři (i ti suplující), kteří mého syna dokázali svým přístupem zaujmout a dovést k úspěšným zkouškám. Naše velké DÍKY Škole Populo!!!
Lucie T., maminka
24. 6. 2019
Chtěla bych poděkovat Škole Populo.
Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.
Alena T., maminka
10. 6. 2019
S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni.
S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni. Podařilo se přes Školu Populo sehnat kvalitního lektora, který dokázal dceři pomoci s gymnaziální chemií tak, aby nejen zvládla náročné testy, ale aby i látku pochopila. Děkujeme.
Petra B., maminka
7. 6. 2019
Určitě znovu využijeme služeb Školy Populo, mohu ji opravdu doporučit!
S doučováním jsme byli velmi spokojeni. Domluva byla skvělá a lektorka opravdu bezvadná. Ceníme si vstřícnosti a časové pružnosti. Hodiny probíhaly vždy po domluvě. Po každé hodině jsme byli informováni o průběhu doučování. Způsob výuky dceři vyhovoval, byla dlouhodobě nemocná. Lektorka Soňa nám vyšla vstříc, poslala dceři spoustu materiálů na domácí přípravu. Dcera se ve škole velmi zlepšila, proto bych chtěla poděkovat za bezvadnou výuku. Pokud bude mít dcera v budoucnu ve škole nějaký problém, určitě znovu využijeme služeb Školy Populo. Mohu ji opravdu doporučit.
Jana Š, maminka
7. 6. 2019
S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená.
S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená – jak s Vaší organizací, tak s paní lektorkou. Lekce splnily svůj účel a díky nim jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Pokud by někdy byla potřeba, moc ráda se na vás znovu obrátím!
Eliška H., studentka
6. 6. 2019
Moc děkuji za spolupráci s vámi!
Celé doučování probíhalo naprosto v pořádku a podle mých představ. Paní lektorka mi vždy vyšla vstříc a naučila mě to, v čem jsem měla mezery. Maturitu jsem úspěšně zvládla na první pokus, a to i díky paní lektorce. Moc děkuji za spolupráci s vámi!
Eliška K., studentka
6. 6. 2019
S výukou jsme byli velice spokojeni.
S výukou jsme byli velice spokojeni, lektorka byla velmi příjemná a působila na mého syna velice pozitivně. Jsme rádi, že jsme se na Vás obrátili a věříme, že využijeme Vašich služeb i do budoucna.
Petra V., maminka
5. 6. 2019
Chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo, především paní lektorce Janě Žolnerčíkové, která připravovala dceru Veroniku na přijímací zkoušky z českého jazyka. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu paní lektorky dcera učivo pochopila, na doučování chodila ráda a dostala se na její vysněnou střední školu – Předškolní a mimoškolní pedagogika. Škola vždy výborně spolupracovala s našimi časovými požadavky a také zajistila mimořádné doučování z chemie. Ještě jednou velké díky a mnoho spokojených studentů a rodičů.
Czujková, K., maminka
5. 6. 2019
Děkujeme za přípravu.
Přijímací zkoušky jsme zvládli. 3. místo na Gymnáziu v Krnově. Děkujeme za přípravu.
Vendula H., maminka
3. 6. 2019
Mnohokrát Vám za vše děkuji.
Chtěla bych Vám poděkovat za obrovskou pomoc s výukou německého jazyka a především za přidělení lektorky, paní Fišerové. Byla jsem s ní velice spokojená. Mnohokrát Vám za vše děkuji.
Alena T., účastnice kurzu
2. 6. 2019
Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii S.
S radostí oznamujeme přijetí našeho syna na gymnázium v Přerově ale i v Hranicích. Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii Staroštíkové, která svým přístupem perfektně vedla syna v přípravě na vykonání zkoušky. Slečna je opravdu skvělá a dalo by se říci, že je již pedagogem ač ještě studujícím. Její přístup je vyjímečný a moc si vážíme jejich znalostí a přístupu k synovi. Určitě s Vámi zůstáváme v kontaktu a na doučování z matematiky se v průběhu srpna domluvíme.
Dana V., maminka
2. 6. 2019
Hodnotím velmi pozitivně školu Populo.
Hodnotím velmi pozitivně školu Populo, kde se syn od listopadu 2018 připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, které úspěšně absolvoval a byl přijat na svoji preferovanou školu. Lektorky Monika Luptáková a Denisa Vagnerová synovi výrazně pomohly a byl s nimi spokojený. Výuka mu vyhovovala a byla podle jeho představ. Aktuálně dochází do školy i má dcera, která je taky velmi spokojená, na základní škole jsou znát její pokroky, které dosáhla díky přípravě. Uvažuji o dalším pokračování v doučování v následujícím školním roce 2019/2020. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených dětí a rodičů.
Melišová, maminka
30. 5. 2019
Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala.
Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala. Má dcera Klára navštěvuje 4. ročník střední průmyslové školy a v pololetí propadala z matematiky. Obrátila jsem se na školu Populo. Bylo jí zprostředkováno doučování na míru a nyní končí se známkou chvalitebně. Konkrétně mé poděkování patří slečně Lucii Jindrové za výborně vedené doučování a p. Pávkové za výbornou, vřelou a ochotnou komunikaci. Budu doporučovat dále a možná opět brzy využiji, mám ještě syna :-))
Michaela Č., maminka
30. 5. 2019
Vaši školu všem doporučuji.
Náš Jarda se dostal na obě školy, kam se hlásil. Vyřiďte prosím můj dík lektorům, zejména sl. Hosové, Čižinské a Jouklové. Podle informací, které jsme dostali z jedné ze škol, kam se hlásil, Jarda řešil CERMAT testy lépe než 80 % ostatních žáků, což mu, vzhledem k ne příliš příznivému průměru známek na vysvědčení, výrazně pomohlo při přijetí. Vaši školu všem doporučuji. Peníze, které jsme za doučování u vás zaplatili, byly jednou z nejlepších investic, kterou jsme ve svém životě udělali.
Martina Š., maminka
30. 5. 2019
Príprava na prijímacie skúšky
Škola Populo perfektne pripravila syna na prijímaciu skúšku na SŠ, takže bol všade prijatý. Po celú dobu prípravy vždy ochotne a ústretovo vychádzali našim požiadavkám na obsah výučby i časové možnosti. Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektorky, na lekcie chodil rád a matematika ho navyše začala aj baviť. Každému, kto váha, môžem služby Školy Populo vrelo odporučiť a za perfektnú a úspešnú prípravu už len srdečne poďakovať.
Ing. Veronika Ježková
30. 5. 2019
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna.
Děkujeme Škole Populo za přípravu syna před přijímacími zkouškami na osmileté gymnázium. Lektorky ho dokázaly výborně namotivovat, že se dokonce připravoval i rád. Škola vždy vyhověla našim časovým požadavkům, mohu ji jen doporučit.
Konečná
23. 5. 2019
Příběh maminky – náprava deficitů
Náš syn Matyáš měl jít k zápisu a patřil k dětem, kterým se říká “zlobivé”, měl problémy se naučit základnímu minimu k zápisu a učení neprojevoval moc velký zájem. Protože jsem nebyla spokojena s přístupem, se kterým jsem se setkala v pedagogicko-psychologických poradnách, hledala jsem metodu, která by byla individuální a lidštější. Známá mi doporučila Školu Populo a jejich Předškolní přípravku, s níž měla sama dobrou zkušenost. Již po několika hodinách jsem viděla ten pokrok a byla jsem ráda, že jsem zvolila soukromou instituci. Přístup Matyáše ke škole se po pár hodinách úplně změnil. Začal si psát barevná písmenka a číslice úplně sám, slabikoval si z knížek a začal projevovat zájem o jiné věci, než jen kreslené seriály. Investice nelituji, protože toto se fakt vyplatilo!
Maminka Matyáška
20. 5. 2019
Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup.
Tímto bych chtěla poděkovat lektorce Zuzaně Kubáčové, která mě dostala až k maturitní zkoušce z anglického jazyka, kterou jsem úspěšně dokončila. Bez její pomoci by to dopadlo horko těžko. Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup, který dělal hodinu záživnější, taky za dodání sebevědomí.
Olga Hesková
20. 5. 2019
V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři.
Když syn začal navštěvovat školu Populo, bylo mým přáním, aby zvládl přijímací zkoušky. Realita je taková, že přijímačky zvládl a dostal se na školu, kterou si vybral. V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři, naučí a hlavně vysvětlí látku, kterou student nechápe. S důvěrou se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu tuto školu doporučit. Ještě jednou děkuji za velmi dobrou přípravu mého syna.
Nesvadbová
16. 5. 2019
Ještě jednou děkuji.
Chtěla jsem Populu moc poděkovat. Moje holky, Erička a Nikča, se zlepšily a Erika byla úspěšná v přijímacím řízení. Ještě jednou děkuji.
Maminka
15. 5. 2019
Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči.
Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči, kterou věnovali synovi před přijímacími zkouškami na střední školy v roce 2019. Syn se dostal na svou vysněnou školu, umístil se 12. ze 42. uchazečů na svém oboru a je naprosto šťastný, že se mu to povedlo napoprvé bez odvolání. Víme, že bez ochotné pomoci, kompetence a vstřícnosti lektorů na matematiku a český jazyk by průběh přijímacího řízení nebyl pro nás tak hladký. Syn byl nadšený z individuálního přístupu v lekcích, a zvláště v matematice, kde jeho znalosti nebyly tak pevné, lektor vysvětlil a procvičil potřebnou látku. Syn si byl poté v matematice podstatně jistější, což se projevilo pozitivně na celkovém výsledku přijímacího řízení. Celkově byla spolupráce se Školou Populo výborná, vždy nám vyšli flexibilně vstříc, když bylo nutné lekce přeorganizovat nebo zintenzivnit výuku těsně před přijímačkami. Ještě jednou celému týmu v Populu děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Marie Hurytová
13. 5. 2019
Děkujeme za Vaše skvělé služby.
Vaše doučování synu Štěpánovi dokonale pomohlo k přijetí na střední stavební školu, kam chtěl. Ještě jednou děkujeme za Vaše skvělé služby, které v budoucnu určitě rádi využijeme pro druhého syna, který bude v příštím roce maturovat. S pozdravem a přáním dalších pracovních i osobních úspěchů
Karin Salajová
10. 5. 2019
Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.
Píši za Zdeňka Nováka, který dělal přijímací zkoušky na chemickou školu v Pardubicích a strojírenskou v Brně. Na obě školy se dostal. Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.
Nováková Aranka
9. 5. 2019
Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám.
Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám. I díky vaší přípravě se umístila na jedné SŠ na krásném 4. místě ze 76 a na druhé na 14. místě ze 112. Dostala se na svou vysněnou střední školu. Moc děkuje svým lektorkám za přípravu k matematice.
Adamová
7. 5. 2019
Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám.
Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, především oběma lektorkám, které syna připravily tak, že byl přijat na obě zvolená gymnázia. Zároveň bychom vyjádřili poděkování lektorovi, ke kterému docházel na doučování náš další syn Štěpán. Pod vedením pana lektora si syn zlepšil prospěch jak v matematice, tak ve fyzice. Všem lektorům i celému týmu Popula moc děkujeme.
Chodilová
7. 5. 2019
Děkujeme.
Synovi Vaše doučování pomohlo v přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Byli jsme velice spokojeni s přístupem, ochotou i systémem doučování. Pokud bude třeba, určitě Vaše služby opět rádi využijeme. Děkujeme.
manželé Vojtíškovi
7. 5. 2019
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu.
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu, konkrétne na skúšku z anglického jazyka STANAG 6001 level 2. Komunikácia so Školou bola na výbornej úrovni a vo všetkom mi vyšli v ústrety. Vybraná lektorka mi úplne vyhovovala, pretože sa prispôsobovala mojim časovým potrebám a disponovala skvelými vyučovacími schopnosťami. Vďaka profesionálnemu prístupu Školy Populo a mojej lektorky som skúšku úspešne absolvoval, a ak sa budem pripravovať na ďalšie skúšky, určite opäť využijem služby Školy Populo.
Ján Ch.
7. 5. 2019
Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem.
Jsem lektorka Školy Populo už nějaký ten pátek. Jako každá práce, má i doučování své klady a zápory. Abych začala méně pozitivně, především v době příprav na přijímačky, je to práce náročná, časově i psychicky, jak pro mě jako lektorku, která musí odučit studenty a ať už je sedm večer nebo tři odpoledne, pořád musím být stejně svěží a dobře připravená, tak pro koordinátorky, které se doslova perou s časovými možnostmi studentů a lektorů, které je potřeba sladit. Tyto zápory však hravě vynahradí přátelská atmosféra, příjemné prostory pro doučování a skutečnost, že do Školy Populo se studenti nemusejí bát chodit, hodnocení není nastaveno jako známky, ale pomocí písmen lektoři vyjadřují pokroky a aktivitu studentů. Množství učebnic a výukových materiálů jen doplňuje řádku pozitiv, kterými se Škola Populo pyšní. Kdyby mi někdo řekl, že doučování budu mít jako zábavu a na každou lekci se budu těšit, neuvěřím. Avšak se Školou Populo se tahle představa vyplnila, nejen proto, že lektoři jsou vybírání každému studentovi ""na míru"". Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem. Koordinátorky pomohou, poradí a udělají vše pro to, aby každé doučování skončilo úspěchem. Plusem je, že pozitivní energie se nekontrolovaně šíří z recepce i do dalších prostor :)
Zuzana L.
6. 5. 2019
Moc děkujeme za kvalitní doučování.
S velkou radostí Vám oznamujeme, že náš syn Jan Zouhar, který se u Vás doučoval na přijímací zkoušky z matematiky, byl na střední školu, kam se hlásil přijat. Jedná se o Střední školu gastronomie a cestovního ruchu v Blansku. Moc děkujeme za kvalitní doučování a řešení problémů, které Honza měl. Díky Vám se mu podaří nastoupit na cestu, kterou si sám vybral. Přejeme vám hodně úspěchů.
rodiče Honzy Zouhara
3. 5. 2019
Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny.
Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny. Dcera u přijímacích zkoušek dopadla skvěle, na gymnáziu Hejčín je na 8. místě a na Slovanském gymnáziu je na 6. místě. Díky práci lektorek byla klidná, měla možnost si to vyzkoušet předem a jednoduše – uměla to. Doporučujeme i dalším!
Dora Růžičková
3. 5. 2019
Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce.
Ráda bych touto cestou poděkovala lektorce, která mého syna Ondřeje od ledna připravovala na přijímací zkoušky z matematiky. Dneska jsme se dozvěděli, že byl úspěšně přijat na Obchodní akademii v Brně. Ze 120 přijatých skončil 89. s bodovým hodnocením 33 bodů z matematiky a 34 z češtiny. Tímto jí od nás patří velké poděkování, obzvláště za ochotu setkat se synem ještě v neděli 14. 4. po prvním kole přijímacích zkoušek, aby spolu vše probrali a byl připraven ještě na kolo druhé. Je vidět, že lektoři k žákům přistupují s perfektní organizací, profesionálním přístupem, a to vše ve velmi příjemném prostředí. Poděkování patří tedy i celému vašemu týmu. Do budoucna vám přeji hodně spokojených studentů a při přípravě na maturitu se budeme těšit zase na viděnou.
Jitka Boháčková
3. 5. 2019
Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky.
Jmenuji se Filip Matouš a do vaší školy jsem docházel zhruba od poloviny listopadu až do poloviny dubna 2019. Vaše škola mi poskytla možnost doučování a přípravy na šestiletá gymnázia. Po dlouhé a namáhavé přípravě jak ze strany mojí, tak ze strany Vašich učitelů a mých rodičů jsem byl nakonec úspěšný a na obě školy, na které jsem se chtěl dostat, jsem se dostal. Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky, ale hlavě dvěma vašim učitelům, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem. Moc bych byl rád, kdybyste jim to přečetli nebo se jim aspoň o mně zmínili a řekli jim, že moc děkuji, že odvedli skvělou práci a do budoucna jim přeji všechno hezké.
Filip Matouš
2. 5. 2019
Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům.
Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům – paní Pochylé a panu Lastičovi, kteří se věnovali přípravě mého syna Davida Vysloužila k přijímacím zkouškám na střední školu. Patří jim poděkování za úsilí, které přípravě věnovali, syn si spolupráci s nimi chválil a co je nejdůležitější – snaha všech přinesla ovoce – syn byl přijat na oba obory jeho vysněné vojenské školy – při zkoušce z jazyka českého získal 34 bodů, při zkoušce z matematiky 27 bodů – umístil se tedy jako 37. z celkového počtu 255 uchazečů – což je velký úspěch. Takže ještě jednou vyřiďte oběma lektorům můj dík.
Mgr. Zdřálková Blanka
2. 5. 2019
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři.
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři. Nakonec jsem se dostal na školu, kterou jsem chtěl.
Mathias Schwesig
30. 4. 2019
Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu.
Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu syna Honzy Zouhara na přijímací zkoušky na střední školu. Výsledek ještě nevíme, ale víme to, že Honza byl v klidu, věřil si a to bylo pro něj důležité. Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout přístup lektorky Petry Novákové k Honzíkovi. Sedli si, pro Honzu to byl člověk, se kterém se mu moc dobře pracovalo. Opravdu profesionální přístup paní lektorky! Výsledek přijímacích zkoušek, až ho budeme vědět, sdělíme. Přejeme Vám hodně spokojených studentíků a určitě z naší strany budeme Vaši školu POPULO, kdo jí bude potřebovat doporučovat. S pozdravem a přáním pěkných dní
Irena Esterkova+syn Honza Zouhar
17. 4. 2019
Příběh maminky – škola hrou
Moje dcerka Eliška se do školy dost bála. Plakala a bolelo jí bříško. Jen když jsme se zmínili o tom, že ji v září čeká škola a musí opustit školku, následoval hysterický záchvat. Absolvovala sice předškolní přípravku v mateřské školce, ale její obavy nepominuly. Sama jsem z toho byla zoufalá. Nechtěla jsem s ní hned chodit do nějaké poradny a na internetu jsem našla Předškolní přípravku, která nabízela přesně to, co jsme s Eliškou potřebovaly. Milá paní lektorka u dcerky odbourala všechny fóbie a vychytala všechny možné mouchy a po pár týdnech byly nervy a stresy pryč. Navíc u ní Předškolní přípravka probudila chuť k učení a školy se už nebojíme!
Maminka Elišky
11. 3. 2019
Děkuji moc.
Ráda bych Vám poděkovala : Mám syna, navštěvuje kvartu víceletého gymnázia. Škola Populo vždy pružně a ochotně zajistila mému synovi potřebné vyučování na velice dobré úrovni. Tímto děkujeme jak lektorům, tak i zaměstnancům za zprostředkování doučování a výbornou ochotnou komunikaci. Děkuji moc, přeji pěkný víkend
Jitka Sedláčková
13. 2. 2019
Příběh Markétky – škola hrou
Markétka ukončila 1. třídu, ale já o ni měla stále velké obavy, protože se jí nechtělo číst a psát. Ve škole jsem moc zastání nenašla a bylo mi naznačeno, že s tím nepůjde nic udělat. Dcera chodila ze školy zničená a demotivovaná a chuť poznávat a učit se u ní postupně mizela. Denní rutina ji ubíjela a brzy se u ní začaly objevovat poruchy soustředění a učení. Pro Markétku tedy zvolili kombinaci výuky pomocí her, které jí pomohly nalézt další motivaci. Udělali revizi čtení a psaní a díky individuálnímu přístupu a intenzivní výuce se jim podařilo upravit všechny nedostatky a špatné návyky, které si ze školy odnesla. Po několika hodinách jsem si všimla jejího rostoucího zájmu o studium a také toho, že si dcera začala sama slabikovat dětské knížky. Nakonec jsme se rozhodli změnit základní školu, k čemuž nás přivedlo to, co dokáže individuální přístup k výuce, a to, když se dítěti opravdu někdo věnuje.
Rodič
20. 1. 2019
Příběh maminky – příprava na zápis
Můj syn Tobiáš měl velké obavy z první třídy a já sama jsem nebyla spokojená s formou předškolní výuky v jeho mateřské škole. Chtěla jsem syna zapsat na školu, která nebyla v jeho spádové oblasti a nebyla záruka, že mi jej vezmou. Od známých jsem věděla, že stačí málo a škola může, pokud je vysoký zájem (což byl!), dítě i odmítnout. Velmi se mi líbí myšlenka Předškolní přípravky, kdy v rámci jednoho kurzu jsme mohli u syna pokrýt prakticky všechny dovednosti i s přesahem. Se slečnou lektorkou Alenkou jsem si padla do noty a ona si Tobiáše velmi oblíbila. Velmi brzy jsem u něj začala pozorovat pozitivní reakce a úplně mi vyrazilo dech, že si začal dokonce sám spontánně číst dětské knížky. Netušila jsem, že je něco takového možné a u zápisu z nás byli docela překvapení. Alenka mi nabídla zapojit do výuky i základy angličtiny, s čímž jsem souhlasila. Zpětně mohu říct, že nebýt Předškolní přípravky, nevěřila bych, co dokáže intenzivní a individuální příprava i u tak malého dítěte. A na školu nás samozřejmě vzali!
Maminka Tobiáše
5. 11. 2018
Děkujeme lektorce Julii A.
Děkujeme velice touto cestou lektorce slečně Julii A., která o prázdninách připravovala syna na opravný didaktický test a ústní zkoušku z ČJ, za skvělou přípravu. Obě zkoušky se mu podařilo úspěšně dokončit. Děkujeme také celému týmu Školy Populo za perfektní organizaci výuky, vstřícnost a profesionalitu. Pokud někdo shání doučování, vřele doporučuji Školu Populo, určitě se vám to vyplatí.
I. a V. Netouškovi
18. 9. 2018
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálnej potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.
Jana S.
18. 9. 2018
Příběh Aleše - příprava na zápis
Malý Aleš k nám přišel, když mu bylo 6 let. Do školy se moc netěšil, protože se bál toho, co jej bude v novém kolektivu dětí čekat. Ve školce si našel mnoho kamarádů, ale bohužel nikdo z nich se do té jeho školy nehlásil. Byl z toho tak nervózní, že se u něj začaly objevovat psychosomatické projevy. Při každé zmínce o škole měl zničehonic bolesti bříška, záchvaty paniky a časem měl i noční děsy a budil se s pláčem. Měla jsem obavy, že je to něco vážnějšího a že jí Aleše do školy nevezmou. Pro Aleše byl připraven tedy individuální plánu výuky. První hodinu si se svou lektorkou jenom hrál a zapojoval do hry i prvky učení se čísel, písmenek a barev. Během dalších hodin se Aleš naučil podepsat, učil se básničky a naučil se poznávat tvary. Po dvou hodinách výuky jeho bolesti bříška “zázračně zmizely”. Navíc jsem se všimla, jak si začíná sám luštit nápisy a nenápadně se mě vyptává na to, jak to ve škole chodí. V dalších hodinách postupně zapojili další prvky, které Alešovi přiblížily to, co jej ve škole bude čekat. Dokonce chtěl i svou malou lavici, ve které pravidelně sedával a dostával na doma i menší úkoly. V dubnu, když šel k zápisu, byl již plně připraven a do školy se nadšeně těšil.
Maminka Aleše
3. 9. 2018
Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové.
Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové za výbornou přípravu Josefa Macháčka na opravnou zkoušku z matematiky. Díky jejím znalostem, trpělivosti a milému přístupu, se mu zkoušku povedlo zdárně zvládnout. Poděkování patří i celému týmu Školy Populo za rychlé jednání a vstřícný přístup. Ještě jednou moc děkujeme.
Macháčková Renata
31. 8. 2018
Děkuji.
Hned na začátek bych vám chtěla oznámit, že Věrka patří mezi nejlepší doučovatelky na škole Populo. Učivo, které jsem nepochopila, jsem s pomocí Věrky a jejími znalostmi jednoduše ovládala. Na lekcích se postupně procvičovalo a při konečné hodině bylo opakování. I komunikace mezi mnou a Věrkou byla bezvadná. Na reparát jsem se dobře naučila, a to díky tomuto doučování. Velice mi to pomohlo, protože jsem dosáhla výsledků lepších než během školního roku. Takže ji moc děkuji, že mi vysvětlila dané učivo, které jsem nedokázala pochopit. Děkuji
Tereza Somolová
29. 8. 2018
Уроки итальянского языка в Школе Популо были для меня полезные
Моя учительница была приятная и вдохновляющая и всегда подготовлена на уроки и мои вопросы.
Мартина Х.
7. 7. 2018
Những bài học tiếng Ý tại Trường Populo là một lợi ích lớn cho tôi.
Giáo viên của tôi rất dễ chịu và truyền cảm hứng và luôn chuẩn bị tốt cho các bài học cá nhân và câu hỏi của tôi.
Martina Ch.
5. 7. 2018
Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do ŠKOLY POPULO.
Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do Školy Populo (k úžasné paní Šebele) kvůli přípravě na přijímací řízení na magisterské studium. S velkou radostí vám oznamuji, že jsem na obor archivnictví byla přijata jak na Univerzitu Karlovu tak na Jihočeskou univerzitu. Tímto vám chci ještě jednou velmi poděkovat, že jsem měla možnost doučování v tak příjemném prostředí. Dostáli jste vašeho mota DOUČOVÁNÍ NA MÍRU. Totiž to, co mě nedokázali na vysoké škole naučit za 3 roky, tak vaše lektorka to zvládla za půl roku.
Renée Rudolfová
4. 7. 2018
Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy.
Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy. Přístup školy Populo je na velmi profesionální úrovni, mohu říci, že jste nám vždy vyšli velmi vstříc ať už v individuální přípravě, v termínech výuky a v ojedinělých případech i ve změně lektora. Rovněž byly velmi přínosné tzv. zkoušky nanečisto, kdy si mohl syn představit atmosféru testů. Poděkujte prosím všem lektorům, zejména velký dík patří slečně Michaele Kočicové, která měla velký podíl na zdárném zvládnutí přijímaček.
Barbora J., maminka
21. 6. 2018
Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci.
Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci. S tím vším jsme se setkali ve škole Populo, kam syn Daniel docházel na přípravu k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium. I když bylo období přípravy v podmínkách velké konkurence krajského města náročné, nakonec bylo odměněno přijetím. Vynaložená námaha se určitě vyplatila. Klíčem k úspěchu byly vstupní testy z Čj a M, které poukázaly na nedostatečně zvládnuté oblasti a určily prvotní zaměření a četnost lekcí. V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo. Studenti tak měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podržet i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů. V této souvislosti bychom chtěli poděkovat lektorskému tandemu pana Kabelky a slečny Křížové (ČJ), lektorovi matematiky panu Křížkovi i celému osazenstvu sekretariátu školy Populo. Všichni odvedli skvělou práci. Milé Populo, bez Vás by to neklaplo! Děkujeme a víme, že v případě potřeby se na Vás můžeme obrátit i v primě víceletého gymnázia.
B + D Bartošovi
14. 6. 2018
Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci.
Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci, management, organizaci, pružnost, vstřícnost a skvělé fungování. Konkrétně Vaší lektorce matematiky, Kateřině Novotné, která doučovala mou dceru Karolínu Lamačovou matematiku pro 1. ročník víceletého gymnázia, (6. třída). Za dobu, co Vaše lekce navštěvovala, získala v učivu jistotu, přehled a hlavně látku pochopila, její vyučující pokroky poznala a výrazně ji pochválila a Karolínka bude mít na vysvědčení z matematiky 1. Je to pro ni odměna za snahu a čas a pro mne za trpělivost a možnost využít nabídky Vašich služeb! Budu Vás i nadále doporučovat a opět Vašich služeb se začátkem nového školního roku využijeme! Užijte si klidnější odpočinkové léto a ještě jednou mnohokrát děkuji!
Pěkný den, Renata Lamačová a Karolína Lamačová
7. 6. 2018
Italienischstunden in Schule Populo waren ein großer Beitrag für mich.
Meine Lehrerin war nett und inspirativ und immer gut auf einzelne Lektionen und auch auf meine Fragen vorbereitet.
Martina Ch.
6. 6. 2018
Děkujeme všem.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na synově doučování, obzvláště pak lektoru Kabelkovi, bez jejich pomoci by přijímačky nezvládl.
P.K. – maminka
21. 5. 2018
Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium.
Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium. Dcera byla přijata na obě gymnázia a měla tak i možnost volby, i když byly obě školy na odvolání, kdy se dcera umístila těsně pod čarou. Doučování probíhalo pouze z matematiky. Bylo to naše vůbec první doučování a můžu říct, že dcera byla neskutečně nadšená , v pohodě, v klidu, s lektorkou si velice rozuměla a “nebála se zeptat” . Všem, kteří váhají,nebo hledají vhodné doučování pro své dítě, mohu Školu Populo vřele doporučit! Panuje zde velice přátelská nálada s profesionálním přístupem! Děkujeme.
V.a J. Slezáčkovy
20. 5. 2018
Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!
Příprava syna na přijímací zkoušky prostřednictvím školy Populo se vyplatila. Syn byl přijat na gymnázium. Jsem přesvědčena o tom, že přístup lektorů byl profesionální a synovi pomohli dosáhnout nadprůměrného výsledku testu v M i ČJ. Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!
Irena Jiravova
9. 5. 2018
Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium.
Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium. Podařilo se jí úspěšně dostat na obě školy (14. z necelých 300 a na druhé škole 2. z 80 přihlášených), takže si mohla vybrat. Nakonec jsme uznali, že vynaložené peníze nám pomohly. Nemuseli jsme trávit večerní hodiny nad úkoly z minulých let a pátrat v hlavách po informacích zasunutých do archivu paměti a snažit se vysvětlit to, co jiní mají v malíčku, jelikož to právě studují. Děkujeme hlavně Věrce Hájkové a Karle Novobilské, za perfektní přístup. Pokud budeme potřebovat pomoc u druhé dcery, víme kam se obrátit!
J.S.
9. 5. 2018
Moc děkujeme.
Chtěla jsem poděkovat Škole Populo, která připravovala obě mé dcery na víceletá gymnázia. Obě složily přijímací zkoušky úspěšně a byly přijaty. Doučování probíhalo v příjemném prostředí, výuka byla profesionální, individuální a přímo se podřizovala potřebám dcer. Moc děkujeme.
Markéta S.
8. 5. 2018
Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery.
Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování, které absolvovala ji velmi pomohlo. Výsledky, které dosáhla v testech byly perfektní. I když moje dcera nebyla ve škole nejlepší v prospěchu, hodně jí pomohlo doučování. Body, které získala za prospěch z vysvědčení byly nižší. Proto jsem se rozhodla pro doučování z ČJ a Matematiky ve Škole Populo. Tam s ní pravidelně procvičovali i samotné cermat testy a úkoly, ve kterých byla slabší. Testy na přijímacích zkouškách zvládla perfektně. Díky dobře zvládnutým přijímacím zkouškám, byla moje dcera přijata na obě střední školy, na které si podala přihlášky. Proto doporučuji všem, kteří se rozhodují, zda investovat do doučování, nebo ne, aby do toho šli. Je to investice, která se určitě pozitivně projeví na výsledcích na přijímacích zkouškách. Ještě jednou chci poděkovat za pečlivou práci vyučujících, kteří doučovali moji dceru.
Mazúchová, maminka
7. 5. 2018
Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet.
Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet. Sama uznala, že jí to velmi pomohlo. Moc děkuji oběma slečnám lektorkám. A dále bych chtěla poděkovat Vám, za perfektní služby ať už se jednalo o náhrady lekcí, dočerpání lekcí atd. Prostě jakýkoliv požadavek nebo dotaz, vše bylo vyřízeno hned a k mé naprosté spokojenosti
Punčochářovi
7. 5. 2018
Anička se dostala na víceleté gymnázium.
Anička se dostala na víceleté gymnázium. Lekce Školy Populo byly výborné a na profesionální úrovni, vybraní lektoři zohlednili specifické problémy naší dcery, která akceptovala všechny lekce a navíc se na ně i těšila. Příprava na přijímací zkoušky byla z vaší strany perfektní, o čemž svědčí přijetí na víceleté gymnázium. Moc děkujeme.
Martin Zápalka
7. 5. 2018
Lectures of the Italian language proved to be a great benefit for me.
My lecturer was friendly and inspiring. She was always amazingly well prepared for the lectures as well as for my questions.
Martina Ch.
4. 5. 2018
Mohu Vaši školu jen doporučovat.
Ráda bych Vám poděkovala za přípravu na příjímací zkoušky v českém jazyce, kterou u Vás syn Tobiáš absolvoval od listopadu do března. Čeština se mu velice povedla (dosáhl 44 bodů) a dostal se na obě střední školy, na které se hlásil (1. a 4. místo!!, což pro mne byl skutečně „šok“). Jsem tedy potěšena, že Vaše služby byly opravdu kvalitní, Tobiášovi moc prospěly a chodil k Vám rád. Prosím, předejte poděkování i paní lektorce Vlastové. Mohu Vaši školu jen doporučovat.
Nora Petráková
3. 5. 2018
Děkuji
Organizace a úroveň doučování je na dobré úrovni, výsledkem je přijetí syna na osmileté gymnázium.
Lucie Ľubušká
13. 6. 2017
Děkujeme Vám za efektivní přípravu.
Děkujeme Vám za efektivní přípravu našeho syna Tomáše k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium z 5. třídy ZŠ. Díky přípravě z češtiny a matematiky se na gymnázium úspěšně dostal. Rovněž děkujeme za doučování dcery Moniky z matematiky. Za dobu doučování si výrazně zlepšila prospěch z tohoto předmětu. Oceňujeme velmi Vaši vysoce profesionální práci a přístup.
manželé Horákovi
2. 6. 2017
Děkuji celému týmu za vstřícný přístup.
Dobrý den, děkuji celému týmu za vstřícný přístup, ale především lektorkám za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, které pak úspěšně zvládla. Spolupráce s Vámi byla příjemná a přínosná.
Petra Kolibová
26. 5. 2017
Děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo.
Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k příjímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce H. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál.
Bohdana Šuláková
24. 5. 2017
Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.
Musím říct, že jak na český jazyk, tak na matematiku, ze které jsem se tady doučovala, jsem dostala dvě úžasné lektorky, které mi velmi pomohly. Hodně mě toho doučily, a myslím, že bez nich bych se na gymnázium možná nedostala. Celkově byly velmi přátelské, trpělivé, a snažily se dělat, co bylo v jejich silách. Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.
Martina Sovišová
22. 5. 2017
Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci.
Dobrý den. Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci. Jsem moc ráda, že jsem mohla přípravu dcery na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium zčásti předat týmu Školy Populo. Především oceňuji milý přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě dobrou přípravu. Dcera se naučila pracovat s testy, získala návyk opravdu pravidelné přípravy a hlavně ji to bavilo! Jistě, hlavní je vždy odhodlání dítěte, že opravdu chce samo. Také domácí příprava je potřebná, ale pro nás velký kus práce pomohla vykonat Vaše škola. Moc za to děkujeme! :-))
Absolonová s Natálkou
16. 5. 2017
Velké poděkování celému týmu Školy Populo.
Velké poděkování celému týmu Školy Populo. Syn byl s doučováním na přijímací zkoušky velmi spokojen. Školu Populo můžeme všem doporučit. :-)
E.S.
8. 5. 2017
Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci.
Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci v přípravě mé dcery na přijímací zkoušky z ČJ na osmileté gymnázium. Vyzdvihuji její profesionalitu, preciznost, přátelskou atmosféru, individuální přístup, výběr úžasné lektorky Kateřiny K. Na přípravu u Vás se děti opravdu těší.
Romana Szotkowská
7. 5. 2017
Doporučuji všem rodičům i dětem, aby neváhali a využili Vašich služeb!
Ráda bych tímto poděkovala celému Vašemu týmu Školy Populo za péči, vedení, vzdělávání, doučování a přípravu Karolínky na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Naše společná snaha přinesla ovoce a Karolínka byla ke studiu přijata, moc si to přála a Vy jste ji pomohli přání splnit. Díky patří zejména úžasným lektorkám sl. Veronice H., která dokázala z matematiky udělat srozumitelnou zábavnou vědu, které není třeba se bát a je v ní možné najít příjemné logické vazby a dobrat se správného výsledku! Dále děkujeme sl. Kateřině K., její výuka češtiny pro Karolínku znamenala získání sebejistoty v mateřském jazyce, kterou využije i v budoucnu. Vřele budu Vaši školu dále doporučovat, protože jste flexibilní, disponujete příjemným a domácím prostředím a profesionálním přístupem. Také přijímací zkoušky na zkoušku Karolínka využila a zjistila, co je třeba ještě dopilovat. Vaše příprava i doučování ji pomohly i v běžném školním životě, kde se řadí mezi nejlepší žáky a jedničky jsou její i moje odměna. Doporučuji všem rodičům i dětem, kteří tápou, nerozumí, co po nich ve škole chtějí, popř. potřebují procvičit probranou látku, aby neváhali a využili Vašich služeb! Děti získají nejen znalosti, ale i potřebné sebevědomí a rodiče klidný spánek jednoduchou a příjemnou cestou, bez stresu a v pohodě.Přeji Vašemu celému týmu hodně profesních i osobních úspěchů a rádi se k Vám budeme vracet!
Renata a Karolína Lamačovy
5. 5. 2017
Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat.
Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat. Hlavně lektorům: panu J., slečně A. a slečně K., za přípravu mého syna na příjmací zkoušky. Jsem ráda,že tato služba v Olomouci existuje a mohu ostatním jen doporučit.
Monika Kořínková
5. 5. 2017
Školu Populo mohu doporučit všem.
Školu Populo mohu doporučit všem, kteří zjistí, že jejich dítě má problém v nějakém předmětu. Dcera díky doučování z matematiky uspěla na přijímacích zkouškách a je přijata na SŠ.
R. Chlebovcová
5. 5. 2017
Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského.
Dobrý den, Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského. Díky škole Populo byla výborně připravena na přijímací zkoušky lektorkou Věrkou H., kterou si Tereza velice chválí. Děkujeme.
Antlovi
5. 5. 2017

Máte s námi zkušenost?

Podělte se o Vaši zkušenost s námi s ostatními a usnadněte tak ostatním v rozhodování, kterou školu si zvolí pro budoucí doučování.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.