Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Služby

Služby

Doučování, příprava na zkoušky a výuka jazyků
Doučování, příprava na zkoušky a výuka jazyků
Ve Škole Populo pomáháme všem žákům, studentům, dětem i rodičům zvládnout školní docházku. Doučujeme všechny předměty vyučované na základních a středních školách, včetně jazyků. Připravíme vás na písemky, testy a přijímací zkoušky. Ve Škole Populo věříme, že každý může dosáhnout skvělých výsledků, pokud se zvolí správný přístup k výuce.
Podnětné prostředí pro výuku
Výuka probíhá v učebnách přizpůsobených pro individuální doučování. Každá místnost je vybavena studijními pomůckami, mezi které patří psací a rýsovací potřeby, sešity, kalkulačky a další. Žáci mají během výuky zajištěny studené a teplé nápoje i malé občerstvení. K dispozici je Wi-Fi a také počítače. Žáci mohou těchto služeb využít nejen k podpoře výuky, ale také k ukrácení dlouhé chvíle, pokud přijdou dříve nebo když čekají na rodiče.
Podnětné prostředí pro výuku
Vstupní testy
Každý z našich budoucích žáků má možnost zdarma absolvovat vstupní test ještě před začátkem doučování. Díky němu budeme moci zjistit úroveň vědomostí Vašeho dítěte a najít slabiny, na kterých je potřeba zapracovat. Vyhodnocení testu a jeho komentář Vám zašleme na e-mail. Vstupní testy jsou dobrovolné a vyplnit si je student může u nás i z pohodlí domova.
Průběžné zprávy o výuce
Pro kontrolu průběhu lekcí a případné absence slouží rodičům elektronická žákovská knížka. Zápis o průběhu lekce, včetně lektorova hodnocení, Vám zašleme po každé lekci přímo na Váš e-mail. Lektor pro vás zhodnotí práci studenta v hodinách, jeho domácí přípravu i aktuální znalost látky.
Průběžné zprávy o výuce
Telefonická podpora a plánování lekcí
Telefonická podpora a plánování lekcí
Pokud máte jakékoliv otázky, můžete nás kontaktovat telefonicky. Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme a vysvětlíme případné nejasnosti. Pokud k nám již na doučování chodíte a víte, že budete muset lekci zrušit, informujte nás alespoň 12 hodin před zahájením výuky, telefonicky či e-mailem. V případě nečekaných událostí, které by tuto lhůtu přesáhly, nás informujte co nejdříve (nejlépe hned ráno), abychom mohli dát vědět našim lektorům a výuku odvolat.
SMS
Rodiče i žáci jsou o naplánované výuce informováni prostřednictvím SMS. Jeden den před konáním lekce obdrží rodič (i student) zprávu ze systému, která obsahuje datum, čas, místo konání výuky a jméno vyučujícího lektora. V SMS naleznete i údaje o předpokládané délce lekce, aby rodiče věděli, kdy mohou své dítě vyzvednout. Rodiče také mohou být na přání informováni prostřednictvím SMS o příchodu dítěte, aby měli o docházce dostatečný přehled.
SMS
Procvičování online
Díky procvičování online si žáci mohou procvičit libovolnou látku sami doma kdykoliv chtějí. Služba je zdarma a vybírat mohou z mnoha předmětů, mezi kterými nechybí matematika, fyzika, český jazyk, anglický jazyk či chemie. Po rozkliknutí předmětu zvolte, co chcete procvičovat, buď podle témat – např. slovní úlohy, geometrie či zlomky u matematiky – nebo podle ročníků, případně podle jazykové úrovně. Na konci procvičování se zobrazí tabulkové vyhodnocení úspěšnosti Vašich odpovědí.
Testování nanečisto
Možnost připravit se na obávané přijímací zkoušky a maturitu je vždy výhodou. Škola Populo připravuje testy nanečisto a snaží se děti maximálně připravit tak, aby pro ně přijímačky a maturita nepředstavovali strašáky. Děti si mohou vyzkoušet přijímačky a maturitu v podobě cvičných didaktických testů a zjistit, na které z úloh by se měly více zaměřit.
Testování nanečisto
Mám zájem o doučování
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.