O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Omlouváme se, pro velký zájem jsou naše kapacity zcela naplněny a nové studenty přijímáme opět od února. Své doučování si nyní můžete rezervovat vyplněním kontaktního formuláře.
Úvod Ceník

Ceník

Ceník
Naše cena není paušální
Naše cena není paušální. Na výslednou částku má vliv několik důležitých aspektů: zvolený předmět, celkový počet lekcí, frekvence výuky, místo a forma doučování. Každému studentovi proto připravíme studijní plán na míru, který obsahuje několik individuálních variant, ze kterých si můžete vybrat. Pokud si nejste jisti tím, jaký studijní plán zvolit, doporučujeme absolvovat bezplatný vstupní test, na jehož základě Vám rádi doporučíme vhodnou frekvenci doučování.
„Každému studentovi připravíme studijní plán na míru.“
Studijní plán
Součástí studijního plánu, který obsahuje 5 a více lekcí, jsou i lekce zdarma, které můžete využít ke zintenzivnění výuky. V rámci každého studijního plánu jsou Vám k dispozici všechny služby Školy Populo – průběžné hodnocení, doporučení pro efektivní doučování, informativní SMS zprávy a e-maily, omlouvání lekcí, podnětné prostředí pro výuku, občerstvení.
„Všechny služby Školy Populo jsou Vám k dispozici v rámci každého studijního plánu.“
Ceník
Ceník
Osobní setkání
Všechny důležité informace Vám rádi sdělíme na informativní schůzce přímo v prostorách naší školy. Během informativní schůzky zodpovíme všechny Vaše dotazy a pokusíme se společně navrhnout ten nejefektivnější studijní plán, abychom společně dosáhli požadovaného cíle. Můžete si prohlédnout prostory Školy Populo a nahlédnout do výuky.
„Zodpovíme všechny Vaše dotazy a pokusíme se společně navrhnout ten nejefektivnější studijní plán.“
Informativní schůzka
Informativní schůzka má čistě informativní charakter. Jejím cílem je Vás co nejlépe seznámit s Školou Populo, konečné rozhodnutí už ale udělejte doma v rodinném kruhu.
Informativní schůzka není nutná pro přihlášení do Školy Populo, vřele ji však doporučujeme, hlavně pokud váháte. 🙂
„Informativní schůzka není nutná pro přihlášení do Školy Populo.“
Ceník
Mám zájem o doučování
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.