Akce pro opozdilce! :-) 

Uvolnilo se nám pár posledních míst na klasické doučování a na přípravu na přijímací zkoušky. Doučujeme v týdnu i o víkendu.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Ceník

Ceník

Ceník
Naše cena
Naše cena není paušální. Na výslednou částku má vliv několik důležitých aspektů: zvolený předmět, celkový počet lekcí, frekvence výuky, místo a forma doučování. Naše koordinátorky Vám rády doporučí vhodnou variantu balíčku, který bude odpovídat Vašim potřebám. Přesnou cenu doučování Vám následně zašleme do e-mailu.
„Naše koordinátorky Vám rády doporučí vhodnou variantu balíčku.“
Služby Školy Populo
Pokud si před zahájením výuky chcete ověřit své aktuální znalosti, doporučujeme absolvovat bezplatný vstupní test, na jehož základě Vám lépe dokážeme pomoci s nastavením vhodné frekvence a délky doučování. V rámci každé varianty doučování jsou Vám k dispozici všechny služby Školy Populo – průběžné hodnocení, informativní SMS zprávy a e-maily, podpora koordinátorek, podnětné prostředí pro výuku, občerstvení.
„V rámci každé varianty doučování jsou Vám k dispozici všechny služby Školy Populo.“
Ceník
Ceník
Doučování pro všechny
Doučování u nás můžete zahájit kdykoli v roce. Doučujeme všechny předměty základních a středních škol, cizí jazyky i odborné předměty. Doučíme školáky na testy, studenty na zkoušky, připravíme vás na jazykové zkoušky, certifikáty, na pohovor do zaměstnání nebo se můžete učit jen tak pro radost.
„Doučování u nás můžete zahájit kdykoli v roce.“
Naše filozofie
Ve Škole Populo věříme, že pro dosažení těch nejlepších výsledků je klíčová pravidelná a dlouhodobá příprava. Důležité je pro nás navázat se studentem vztah, poznat jeho silné a slabé stránky a společně s ním se zaměřit na to, co je potřeba zlepšit. Odučili jsme desítky tisíc individuálních lekcí a víme, že po pár lekcích se zázraky nestanou.
„Pro dosažení těch nejlepších výsledků je klíčová pravidelná a dlouhodobá příprava.“
Ceník
Ceník
Garance spokojenosti
Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Ke každému studentovi přistupujeme individuálně a snažíme se pro vás udělat maximum. Pokud se stane, že s námi nebudete spokojeni, můžete v rámci 14 dnů od termínu první lekce doučování zrušit a bude Vám vrácena částka s rozdílem již odchozených lekcí.
„Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.“
Nezávazně nás kontaktujte a získejte cenovou nabídku zdarma
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Napište nám
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.