Reference

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píše krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete několik referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole doučovat.

Zároveň vyzýváme studenty a klienty, kteří byli s našimi službami spokojeni nebo mají například i návrh na zlepšení, aby se nám ozvali. Váš komentář, hodnocení či připomínku rádi uveřejníme, a pokud budete souhlasit, tak i s Vaším jménem. Napište nám ještě dnes!

Určitě dobrá investice do vzdělání

Školu Populo jsem objevila náhodou v době, kdy děti nechodily do školy a moje dcera (11 let) projevila zájem o další studium na víceletém gymnáziu. Zaplatila jsem jí doučování matematiky a českého jazyka. Za půl roku (1x týdně 2 vyučovací hodiny) dcera udělala v obou předmětech velký pokrok. Zcela zvládla látku 5. třídy a dobrovolně pokukuje po látce další. Vzhledem k úžasné a velmi schopné lektorce se na doučování pokaždé těší. Termíny a časy doučování lektorka zcela přizpůsobuje naší potřebě, nemá problém se dceři věnovat i nad rámec doučování, např. s pomocí na telefonu při řešení úkolů. Školu Populo kdykoliv v budoucnu znovu využiju. Určitě dobrá investice do vzdělání.

Jolana Beerová
08.04.2021

Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo

Děkujeme za možnost vyzkoušet doučování se Školou Populo. Díky hodinám si syn ověřil své slabé i silné stránky v matematice. Zpětné hodnocení doučování je velmi důležité pro rodiče, aby měli informace, kde děti ještě podpořit.

Miluše Šmídková
07.04.2021

Děkujeme Vám za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky

Děkuji moc Škole Populo a především slečně Tereze H. za doučování matematiky s naším vnukem Filipem. Lektorka byla velmi vstřícná, trpělivá, vždy připravená a ochotná přizpůsobit se časově našim možnostem. I když nevíme, jak přijímací zkoušky dopadnou, chtěli bychom Vám již teď poděkovat za možnost vyzkoušet si jiný způsob výuky - jeden na jednoho - a vyřešení spousty matematických úloh a testů. Je velmi příjemné zjištění, že i v této těžké době existuje možnost obrátit se o pomoc při vzdělávání na nějakou instituci, která dětem i dospělým podá pomocnou ruku. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů a slečně Tereze hodně úspěchů při studiu, v budoucím zaměstnání i v osobním životě.

Lenka Foltýnová
06.04.2021

Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit!

Chci velmi poděkovat škole Populo za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Oba lektoři, se kterými máme zkušenost - lektor Matěj L. na český jazyk a matematiku a lektor Vojtěch H. na informatiku, jsou šikovní, látku dobře vysvětlí, naučí a zopakují. Syn se připravuje na přijímací zkoušky a doučování si velmi pochvaluje. Mohu opravdu doporučit! Ještě jednou velké díky Vám všem!

Michaela Frdlíková
06.04.2021

Určitě doporučíme všem

Děkujeme slečně Petře V. za perfektní doučování matematiky a to po všech stránkách. Určitě doporučíme všem.

Laura Duriqui
25.03.2021

Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte

Ráda bych Vám poděkovala za doučování matematiky Vaší školou a dále slečně Kristýně P., která učí moji dceru Veroniku. Děkuji za hodnocení každé výuky, které mi zasíláte. Vzhledem k tomu, že má dcera diagnostikovanou dysfázii, tak je navíc stydlivá. A protože se stydí, tak je pro ni vždy lehčí říci, že neví. Co se týče její vyučující paní učitelky ve škole, ta považuje učivo za probrané, studenti si mají učivo zopakovat sami a vypracovat úkoly či testy sami. Výuku žádnou Veronika nemá. Po vysvětlení poslední látky dostala Veronika za domácí úkoly známky 2 a 2. Chtěla bych Vám tímto ještě jednou velice poděkovat. Děti jsou naše budoucnost. Co do nich vložíme, to se nám vrátí.

Věra Doležalová
19.03.2021

Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá

Doučování u Školy Populo mi velmi pomáhá. Vždy jsem měla velký problém s fyzikou. Již po pár hodinách doučování jsem pochopila většinu základů a principů středoškolské fyziky, především díky srozumitelnému výkladu a vstřícnému přístupu lektora. Všechny materiály i samotné výklady jsou ukládány na disk, takže k nim mám přístup, kdykoliv potřebuji. Hodiny jsou vždy přizpůsobovány mým potřebám a individuální přístup je zde samozřejmostí.

Martina Pazourová
16.03.2021

Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí

Dcera byla s výukou českého jazyka a matematiky velice spokojená. Lektorka jí vše srozumitelně vysvětlila, co bylo potřeba, tak zopakovali. Na každý dotaz dostala odpověď. Za tři měsíce se neskutečně zlepšila v přípravě na přijímací zkoušky. Dohnala to, kde škola selhala. Mohu jen doporučit, profesionální přístup byl samozřejmostí.

Emílie Pechová
16.03.2021

Škola Populo byla opravdu skvělá volba

Se službami této školy jsem byl velice spokojený. Rok a půl jsem zde docházel na lekce čínského jazyka a zázemí, které mi Populo poskytlo, bylo opravdu úžasné. Po každé lekci mi přišel zápis z lekce, kde má lektorka hodnotila jak mou spolupráci, tak i pokroky. Škola Populo byla opravdu skvělá volba.

Radek Rubina
12.03.2021

Moc děkujeme za super profesionální přístup

Barča je se slečnou lektorkou Dominikou H. moc spokojená. Oceňuje, že když Barča řekne správnou odpověď, např. v ČJ, tak lektorka potvrdí a zároveň zopakuje vysvětlení, proč tomu tak je. Celkově výuku Barča vnímá pozitivně. Je ráda i za nové tipy na zdůvodnění určitých jevů a pravidel. Ještě jednou moc děkujeme za super profesionální přístup a spolupráci.

Barbora Matouchová
12.03.2021

Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost

Ráda bych Vám upřímně napsala maximální spokojenost s paní lektorkou Libuší Z. Její přístup, nadšení, znalosti a hlavně celkově přístup k Danovi je jedinečný, Dan je maximálně spokojený. K paní Libuši Z. si vytvořil až přátelský vztah a to samé můžeme napsat také o paní lektorce Markétě P. Obĕ lektorky opravdu plnĕ i více nahrazují Danovy paní učitelky ze školy!

Marcela Rajsiglová
09.03.2021

Děkuji moc za skvělou online výuku

Děkuji moc za skvělou online výuku. Syn je opravdu nadšený, hodiny jej baví a vidím na něm velký pokrok a chuť učit se i nové věci. Budeme pokračovat a rádi využijeme i pro přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium.

Hana Votroubková
24.02.2021

Určitě Školu Populo doporučuji

Využili jsme doučování v době koronavirové pro přípravu na testy z angličtiny i přijímací testy. Výsledky jsou znatelné a viditelné už po prvních hodinách. Lektor nám byl vybrán na míru, přesně dle našich požadavků. Určitě Školu Populo doporučuji. A pouze jediná rada: při zadávání Vašich požadavků buďte co nejpřesnější a vždy řekněte podrobně co potřebujete. Jen tak Vám mohou vyhovět k Vaší spokojenosti.

Erika Navrátilová
22.02.2021

Všem, kdo váhají, vřele doporučuji

Chtěla bych poděkovat za skvělé fungování Školy Populo. Jsem zdravotník, který vzhledem k současné situaci nemůže připravovat dceru v deváté třídě k přijímacím zkouškám. Služeb využíváme pátý měsíc, žádné komplikace, vše ze strany školy platí a je na ně spolehnutí. Všem, kdo váhají, vřele doporučuji.

Patricie Daňková
16.02.2021

Dcera se neuvěřitelně zlepšila

Populo využíváme už druhým rokem, a to matematiku pro 7. a 8. třídu. Jsem naprosto spokojená. Dcera se neuvěřitelně zlepšila. Doučování můžu všem doporučit. Cena odpovídá kvalitě, je to investice do vzdělání.

Grazyna Zemanová
29.01.2021

Syn získal z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí

Díky podpoře perfektní lektorky Zuzany K. „získal“ syn i přes mírné poruchy učení z AJ na vysvědčení výbornou a vyučující ho velmi chválí. Poděkování patří především paní Zuzaně K. ale i celému týmu Popula.

Daniel Bartoš
29.01.2021

Celkově jsem spokojený

S doučováním němčiny skrze slečnu H. jsem spokojený. Hodiny má dobře poskládané z hlediska logistiky a konkrétně pro mě i návaznosti. Probrali jsme důkladně gramatiku, časování sloves, slovesné tvary, u podstatných jmen členy určité a neurčité, modální slovesa, slovesa silná a slabá, číslovky, fráze. Momentálně probíráme konverzaci - tu po mě bude chtít majitel firmy především. Celkově jsem spokojený.

Jan Kopec
26.01.2021

Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.

Mnohokrát děkujeme za doučování. Od doby, co jsme před dvěma roky poprvé využili Vaše služby, si dcera zlepšila známku z matematiky o dva stupně. Jako velmi přínosná se ukázala i spolupráce v českém jazyce. Obdivuji váš individuální přístup ke každému studentovi a empatické chování.

Zdena Červenková
25.01.2021

Velmi děkujeme

Velmi děkujeme slečně C. za doučování Zuzanky. Pokud by v budoucnu potřebovala, určitě bychom opět rádi oslovili Vás. Vždy se na lekci těšila. Přejeme ať se Vám daří a hlavně zdraví.

Drahomíra Oklešťková
19.01.2021

Děkuji Vám za Vaši profesionalitu, vstřícnost k individuálním časům hodiny výuky pro mou dceru.

Výuka s paní lektorkou Lenkou K. byla na vysoké úrovni, dcera si zkvalitnila výslovnost, nabyla vědomostí, které by na základní škole nedostala. Je pravda, že mě překvapila cena za hodinu, ale Vámi poskytnutý zvýhodněný balíček na vyšší počet hodin, se nám vrátil ve zvýšení vědomostí a ve zkvalitnění výslovnosti jazyka anglického a v nadstandardním přístupu Vaší školy k možnosti přesunout poslední hodiny na další hlavní prázdniny. Pokud budeme potřebovat pomoc s výukou předmětů na střední škole, a to nejen s anglickým jazykem, znovu se obrátíme na Vaši Školu Populo. Jen doufáme, že přístup k nám - zákazníkům, je stejný i v Ostravě.

Jana Navaříková
26.12.2020

Perfektní přístup, mohu jen doporučit.

Nemohu říct nic jiného než jenom to, že mi neskutečně pomohli, v podstatě zachránili. Perfektní přístup zejména od mojí lektorky angličtiny Lucie B. Můžu zodpovědně doporučit.

Dorota Folwarzcná
15.09.2020

Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat.

S pomocí lektorky Ljuby K. a Lucie B. jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Doučování probíhalo v pohodě, neměla jsem žádný problém spíš naopak, jsem velice ráda za pomoc. Určitě doporučím tuhle zkušenost každému, kdo ji bude potřebovat. Tímto chci poděkovat za trpělivost a snahu mi pomoct, jsem velice šťastná.

Marie Korusová
15.09.2020

Velký dík patří Populu.

Děkuji lektorce Natalii L. , která připravila mého syna na opravný didaktický test z českého jazyka. Výuka probíhala online, komunikace byla skvělá. A velký dík patří Populu, že v tak krátké době zajistila doučování a syn měl dostatek času se s pomocí úžasné lektorky připravit. Didaktický test udělal a zakončil tím úspěšně maturitu.

Eva Gerstnerová
11.09.2020

Máte super lektory.

Ráda bych Vám tímto velice poděkovala za přípravu na didaktický test z českého jazyka. Úspěšně jsem tuto zkoušku zvládla. Velice vás prosím, mé velké díky předejte lektorce p. Blance R., byla velice úžasná a hodně mi pomohla s přípravou. Máte super lektory. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně studentů.

Radka Mráčková
10.09.2020

Děkuji mnohokrát.

Chtěla bych Vám a slečně lektorce Z. tímto moc poděkovat za přípravu k opravné zkoušce - didaktickému testu z ČJ. Dnes jsem se dověděla, že syn Adam úspěšně tuto zkoušku složil. Děkuji mnohokrát i za syna. Jsme moc rádi a do další práce přejeme hodně takových úspěchů.

Šárka Ambrozková
10.09.2020

Doučování s lektorkou Petrou jí vrátilo sebevědomí.

Zprvu jsem váhal, zda právě zvolit Školu Populo pro přípravu mé dcery. Nicméně teď nelituji svého rozhodnutí ani vynaložených peněz, neboť dcera s přehledem zvládla opravný maturitní didaktický test z češtiny, a to zvláště zásluhou lektorky Petry Z. Její profesionální pedagogické zkušenosti, znalosti ale i obyčejný lidský pozitivní přístup zapůsobil na moji dceru tak, že se na doučování s paní lektorkou velice těšila a pokrok v znalostech se zlepšoval po každé s ní strávené vyučovací hodině a nejen potřebné znalosti, ale hlavně ji vrátila její sebevědomí, že to zvládne. Samozřejmě rád bych také poděkoval i za vstřícnost a trpělivost koordinátorce doučování Barboře P.

Jiří Ch.
09.09.2020

Děkuji a Školu Populo doporučuji.

Děkuji Škole Populo za kvalitní přípravu mé vnučky. Obě lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka velmi chválila za přátelský přístup a kvalitní výuku. Také zápisy z lekcí jsou dobré. Víme, jak si vede a co je třeba zlepšit. Vnučka didaktický test udělala a tím splnila celou maturitní zkoušku.

Miloslava Gutterová
08.09.2020

Určitě vaši školu doporučím i jiným.

Chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat Škole Populo za velice dobrou a kvalitní přípravu k opravné maturitní zkoušce z českého jazyka. Jsem ráda, že jsem našla školu, která mi umožnila i individuální výuku. Atmosféra ve škole byla velmi přátelská a vstřícná. Mé díky patři především paní učitelce Ljubě K. Byla velmi přátelská, trpělivá, chytrá a neztrácela u mě úsměv na tváři. Maturitu jsem nakonec udělala. Taktéž chci poděkovat celému personálu, včetně paní ředitelky. Určitě vaši školu doporučím i jiným. Ať se vám daří.

Jana Šmírová
03.09.2020

Doučování s paní Ljubou mě bavilo.

Chtěla bych poděkovat hlavně paní Ljubě K., která mi pomohla s přípravou na maturitní zkoušku z JČ. Doučování s paní Ljubou mě bavilo. Ještě jednou Vám všem děkuji.

Johana Šustková
03.09.2020

Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní.

Děkuju moc Škole Populo za jejich doučovaní. Připravili mě výborně na didaktický test z českého jazyka. Zejména bych chtěla poděkovat mému lektorovi Jiřímu D., který byl velmi hodný a vše mi vysvětlil.

Regina Balonová
03.09.2020

Moc děkujeme škole Populo za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny.

Moc děkujeme Škole Populo a konkrétně lektorce českého jazyka, Mgr. Jitce P., za přípravu mé dcery na opravný maturitní didaktický test z češtiny. Mgr. Jitka P. vedla virtuální výuku v nelehké koronavirové době pečlivě, profesionálně, odborně a k věci. Setřídila dceři základní pojmy a pravidla v oblasti gramatiky, slohu i literatury. Klíčové pojmy a definice poslala v předstihu zpracované mailem. Zadané domácí úkoly pravidelně kontrolovala a na případných chybách založila další procvičování. Průběžně informovala o konkrétních pokrocích ve studiu a před maturitním testem dceru podržela i psychicky. Maturitu máme úspěšně za sebou. Díky Mgr. Jitce P. a kolektivu Popula konečně nastaly zasloužené prázdniny a dcera se připravuje na VŠ studium. Všem rodičům a studentům, kteří si v češtině nejsou jistí, Mgr. Jitku P. vřele doporučujeme. Svým odborným, pedagogickým i lidským přístupem určitě nezklame.

Johana Bartošová
20.08.2020

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu.

Po zkušenostech s doučováním ve Vaší agentuře s lektorem Michalem M. jsem velmi spokojená. Měla jsem zaplaceno cca 20 lekcí angličtiny a musím říct, že mi doučování velmi pomohlo. Lekce jsem si zařídila na přípravu k maturitě. Nebyla jsem si jistá v některé gramatice a hlavně jsem se bála mluvit anglicky. Dovolím si říct, že přístup a celkový dojem z lektora i z prostorů agentury je velmi kladný. Na doučování jsem chodila ráda a časem jsem si lektora i oblíbila a nestyděla jsem se mluvit anglicky. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vaši agenturu a do budoucna mohu přátelům jen doporučit :)

Adéla Ulbrichová
14.07.2020

Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám.

Děkuji za přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ. Moc mi to pomohlo. Dostala jsem se na obě střední školy.

Klára Šmérková
09.07.2020

Děkujeme za super přípravu.

Chtěla bych poděkovat slečně Monice K. za přípravu dcery na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Adélka byla velmi dobře připravena, dostala se na Gymnázium Křenová i na Gymnázium Matyáše Lercha. V obou případech po odečtení bodů za mimoškolní činnost měla nejlepší výsledek ze všech uchazečů. Ještě jednou děkujeme za super přípravu.

Marie Nezvalová
08.07.2020

Vaši školu všem rozhodně doporučujeme.

Chtěla bych Vám a lektorkám paní M. a A., poděkovat mnohokrát za perfektní přípravu na přijímací zkoušky na střední školu mého syna Gabriela Torrese a výbornou organizaci Vaší školy během celého tohoto školního roku. Gabriel na lekce češtiny a matematiky chodil velmi rád a mnohé mu daly. Kdyby byla příprava ponechána jen na doma, nevím, nevím, jak by to dopadlo. Chtěla bych poděkovat lektorkám za jejich profesionalitu, trpělivost, rady a motivaci. I ve složité době pandemie oceňuji, že se Vaše škola rychle adaptovala na online výuku, a takto příprava mohla pokračovat bez přerušení. Pokud bude potřeba do budoucna, určitě bychom Vašich služeb znovu využili a obrátili se na Vás o pomoc. Vaši školu všem rozhodně doporučujeme a děkujeme za Vaši vstřícnost, pomoc a perfektní komunikaci.

Vendula Torres
02.07.2020

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní práci.

Chtěla bych Vám poděkovat jménem mojí dcery Lucie, za perfektní práci doučování s paní Lucií T. Dcera byla moc spokojená, bavilo jí to, paní lektorku si moc oblíbila a hlavně jí to pomohlo k přijímacím zkouškám, které zvládla bravurně. Díky paní lektorce vidí hlavně matematiku úplně jinýma očima. Pomohlo jí to hlavně v období karantény, kdy pokračovali online. Moc moc děkujeme, byli jste úžasní a určitě Vás doporučíme. Dcera moc pozdravuje paní Lucii. A myslím, že v období maturit budem určitě hledat doučování právě u Vás.

Hana Třebešková
02.07.2020

Díky Vám byl přijat.

Chtěla bych moc poděkovat za syna Prokopa, který byl díky Vám přijat na osmileté gymnázium. :) Ještě jednou moc děkuji.

Dagmar Č.
01.07.2020

Skvělý přístup děkuji.

Chtěl bych touto referencí podpořit a vyjádřit vděk mé lektorce Ljubě K. Za to, jak mě zdárně dovedla k mé maturitě, kterou jsem zdárně dokončil. Velice trpělivá učitelka, která se snaží Vám vysvětlit učivo podle Vás a snaží se přizpůsobit Vašemu tempu. Velice sympatická a empatická paní. Jsem velice spokojený, a to i s faktem, že jsem dyslektik, dysgrafik a dysortografik. Skvělý přístup děkuji.

Vojtěch O.
30.06.2020

Ještě jednou díky za to, že jste.

Chtěla bych se pochlubit a Vás moc pochválit. Můj syn se dostal na obě SŠ, které si vybral. Moc mu pomohlo doučování jak z ČJ tak i z M, na které k Vám docházel. Bylo úžasné, že i v době karantény, měl možnost doučování. Co se Vaší komunikace týče, jak se synem, tak i se mnou, byla rychlá a srozumitelná. Jste opravdu skvělí. Moc Vám za syna děkuji a za 4 roky k přípravě na maturitu se na Vás opět obrátíme. Ještě jednou díky za to, že jste.

Barbora K.
30.06.2020

Ještě jednou velice děkuji.

Chtěla bych velice poděkovat paní koordinátorce Týně K. za doporucění paní Mgr. Ljuby K. Byla jsem doopravdy ve skvělé péči. V podstatě mohu říci, že jsem úspěšně odmaturovala jen díky paní K., která je mimochodem nejen užasný pedagog, ale i člověk. Na hodiny jsem se dokonce až těšila. Byla velice ochotná a trpělivá, dávala mi domácí úkoly, tudíž moje příprava byla skvělá tam i doma. Rozhodně doporučím Populo i mým kamarádům či známým. Ještě jednou velice děkuji.

Julia Š.
30.06.2020

S radostí oznamujeme, že syn byl přijat.

Ráda bych touto cestou poděkovala škole Populo za kvalitní přípravu k přijímacím zkouškám na šestileté gymnázium. S radostí oznamujeme, že syn Petr byl přijat na Gymnázium Slovanské náměstí v Brně. Velké poděkování patří lektorům matematiky Janu P. a Kateřině N., lektorům českého jazyka Tereze M. a Kateřině M. Pokud budete vyhlašovat lektora měsíce (roku), jednoznačně dáváme se synem hlas panu Janu P.

Petr Glombíček a Jana Glombíčková
29.06.2020

Rádi bychom Vám poděkovali za doučování.

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za celý školní rok za doučování matematiky. Synovi to velmi pomohlo k získání sebedůvěry v hodinách matematiky ve škole a také, za což jsme velmi rádi, ho matematika začala opravdu bavit. Ať už výuka probíhala u Vás nebo online, vždy bylo vše bez problémů a lektorka se synovi maximálně věnovala, vždy měla výuku perfektně připravenou a komunikaci s naším synem zvládala výborně. Určitě se na Vás po prázdninách opět s důvěrou obrátíme.

Hana Kučerová
26.06.2020

Poděkování za doučování.

Ráda bych poděkovala za doučování a přípravu k přijímacím zkouškám našeho syna Mikuláše Čecha. Mikuláš úspěšně zvládl přijímací zkoušky. (č.j.29, mat. 23) a dostal se na Střední školu logistiky a chemie.

Dagmar Čechová
25.06.2020

Všem lektorům děkujeme.

Adam hodnotí velmi dobře paní S. - byla hodná, ale mohla být víc přísnější. Co se týká matematiky byl nadšený přístupem pana K., který dobře vysvětlil učivo a byl ochoten i přesáhnout čas, aby byla látka pochopena. Všem lektorům děkujeme, Adam byl přijatý na obě školy, Slovan i Hejčín, vybral si Slovan. V češtině získal 44 bodů, v matematice 40 bodů. Umístil se na 20. a 21. místě.

Radka Kozáková
25.06.2020

Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.

Do Školy Populo chodila naše dcera na přípravu na víceleté gymnázium. Od první komunikace do ukončení programu jsme měli jen dobrou zkušenost. Dcera se na hodiny češtiny a matematiky dokonce moc těšila. Zejména jsem si cenila: rychlé a velice vstřícné komunikace, online výuky během “Covidu”, kterou škola zavedla do několika málo dnů po uzavření škol a lektorů, kteří brali dceru jako partnera a skvěle jí provedli přípravou na přijímací zkoušky. Služby Školy Populo využijeme také pro přípravu mladší dcery.

Markéta Hlaváčová
23.06.2020

Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!

Dobrý den, moc děkujeme Vaši škole za přípravu dcery Elišky na přijímací zkoušky na střední školu. Úspěšně jsme vše zakončily a dcera se i díky Vám dostala na vysněnou školu. Moc děkujeme celé Vaši skupině za profi přístup!

V. Cintlova
23.06.2020

Poděkování Škole Populo

Tímto bych ráda poděkovala týmu Školy Populo za organizaci skvělou online přípravu na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dcera se dostala nejen na obě vybrané školy, ale získala i výborné celkové umístění ve výsledkové listině (a jako bonus jsem se umístila na krásném šestém místě v dlouhé výsledkové listině) :-)

Eva Slámová
22.06.2020

Služby Školy Populo vřele doporučuji.

Chtěla bych poděkovat za přípravu syna na přijímací zkoušky na SŠ. Byla jsem velice spokojená se vstřícným a profesionálním jednáním koordinátorek výuky vzhledem k našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený především s přístupem lektorky českého jazyka Terezy P., která ho velmi dobře připravila a lekce ho bavily. Služby Školy Populo vřele doporučuji a velmi děkuji za perfektní a úspěšnou přípravu na přijímací zkoušky.

Jana Ambrožová
22.06.2020

Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.

Dobrý den,ráda bych Vám se svým synem Lukášem poděkovala za perfektní přípravu na osmileté gymnázium, kam se bez potíží dostal. Oceňuji Vaši flexibilitu, časové možnosti, okamžitou písemnou komunikaci a zpětnou vazbu na každou hodinu, vstřícnost lektorů i referentek. Také oceňuji velmi rychlé přizpůsobení se epidemii coronaviru a rychlému spuštění výuky on-line, takže se syn mohl připravovat bez pauzy. Syn vzkazuje paní lektorce: Děkuji moc, že jste mě skvěle připravila na přijímací zkoušky. Dobře jste mi vysvětlila učivo, kterému jsem moc nerozuměl a naučila mě i látku dopředu. Byla jste moc milá a hodná. A vzkaz pro lektory z matematiky:Děkuji, že jste mě naučili dávat si pozor na hloupé chyby z nepozornosti a taky, že jsem ze základních matematických znalostí během roku se naučil látku na vyšší gymnazijní úroveň. Školu Populo doporučuji svým známým již od prvních měsíců a nyní, po přijetí syna na gymnázium, budu ještě více! Investice do vzdělání se vždy osvědčí a já to považuji za jedno ze základů, co můžeme pro své děti udělat. Velmi rádi využijeme v budoucnu Vašich služeb.

T. Opletalová a Lukáš
20.06.2020

Mohu Vás všem doporučit.

Dobrý den, Verča Fialová k Vám chodila na doučování matematiky (přípravu na přijímačky). S lektorem Patrikem S. byla spokojená,slovní úlohy a příklady vysvětloval několika způsoby. Byl vždy dobře připravený a ochotný vše trpělivě vysvětlit. Verča udělala přijímačky na gympl. Určitě pokud budeme potřebovat v budoucnu nějaké doučování se rádi díky Vaší profesionalitě obrátíme na Vás. Mohu Vás všem doporučit. Přejeme hodně pracovních úspěchů.

Kamila Dostalíková
19.06.2020

Ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka.

Dobrý den, ráda bych Vám a celému vašemu týmu poděkovala za skvělou přípravu našeho syna Mirka k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Míra byl přijat na obě gymnázia. 👍 Určitě mu pomohlo jak doučování, tak i přijímačky nanečisto. Po ""ostrých"" testech byl naprosto v pohodě. Měl z Popula prostě natrénováno. 😊 Ještě prosím o vyřízení poděkování slečně K., slečně H. a také v neposlední řadě panu B., děkuji.

Anna Procházková
19.06.2020

Ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.

Dobrý den, chtěl jsem se jen podělit o výsledek naší spolupráce. Obě naše holky se dostaly na Slovanské gymnázium, a to s velkou rezervou. Jsou to šikovný chytrý holky, ale příprava u vás jejich připravenost určitě zvýšila. Zvlášť letos při jednom pokusu byla skvělá také možnost přijímaček na zkoušku. Vše fungovalo jak v prezenční tak online formě. Takže ještě jednou moc děkujeme a rádi budeme doučko u vás doporučovat.

Roman Smělý
19.06.2020

Všem v Populu chci moc poděkovat.

Všem v Populu chci moc poděkovat. Za nás velká spokojenost. Lektorky, které tento školní rok učily a ještě učí dceru, jsou výborné.

Jitka Jiříková
19.06.2020

Mohu Všem moc doporučit!

Se Školou Populo jsem byla maximálně spokojena. Mohu Všem moc doporučit! Syn udělal veliké pokroky a komunikace se školou Populo byla vždy skvělá.

Lenka Šindelářová
19.06.2020

Poděkování lektorovi.

Někdy okolo května jsem k Vám začal chodit na doučování angličtiny. Mojí prioritou bylo pouze udělat maturitní zkoušku didaktického testu. Můj lektor byl Michal M. a myslím si, že jen díky němu nyní mám maturitní zkoušku úspěšně splněnou. Rád bych mu poděkoval osobně, ale bohužel na něj nemám kontakt, proto prosím, abyste mu alespoň touto cestou vyřídili mé poděkování.

Petr Pazdera
19.06.2020

Děkuji.

Lucka Blažková by chtěla poděkovat za přípravu matematiky panu lektorovi. Moc se jí to povedlo a dostala se na šestileté gymnázium na Křenovou v Brně i na GML.

Hana Blažková
19.06.2020

Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne.

Chtěla bych vaším prostřednictvím velmi poděkovat jak panu L., tak následně paní K., kteří zajistili doučování v matematice. Petr šel k přijímačkám s přístupem, že to zvládne, protože pro to něco udělal, věděl strategii, věděl, kde jsou jeho silná a slabá místa, na co se má zaměřit a kde si dát pozor. Přestože doučování z matematiky by mohlo odrazovat už jen podle názvu, Petr chodil na hodiny bez sebemenších diskuzí a pocitově musím říct, že je sám pro sebe považoval za přínos nikoli za hodinu a půl, kterou si kvůli rodičům musí odbýt. Za to jednoznačně můžu poděkovat oběma lektorům. Rovněž co se týče organizace, nikdy nebyl žádný problém, a pokud nastal, vše se rychle a flexibilně vyřešilo, a to jak v případě prezenční, tak i on-line výuky. Čeká nás nová škola, takže jdeme do neznámého, každopádně po zkušenostech s vámi máme určitě jasno v tom, že pokud by tempu nestačil, určitě se na Vás obrátíme s žádostí o pomoc.

Zuzana Königová
18.06.2020

Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás.

Přeji krásný den, chtěla bych moc poděkovat Vaší škole - lektorům za přípravu syna na přijímačky na SŠ. Jsem si jistá, že bez Vaši pomoci a skvělého přístupu by měl poloviční šanci na úspěch. Měli jsme možnost vyzkoušet jak klasickou výuku tak výuku online, které jsem se trochu bála. Ale i ta splnila veškerá očekávání a potřeby. Rozhodně stojí za to zainvestovat do výuky u vás -profesionálů, investujeme tím do budoucnosti našich dětí. Ještě jednou moc děkujeme.

Pavla Valdrová
18.06.2020

Školu Populo určitě doporučujeme.

I když měl můj syn velmi dobrou známku z matematiky,náš lektor pan V. nám řekl, že má značně velké mezery v učivu,což nás mrzelo, ale na konci doučování se prý zlepšil nejvíce ze všech studentů, které měl, což nás zase velmi potěšilo. Nejen, že se zdokonalil v matematice, ale přijímací zkoušky jsme udělali a syn se na školu dostal. Náš lektor pan V. měl podle syna velmi dobré metody na vysvětlení a na hodiny se těšil. Školu Populo určitě doporučujeme.

Ludmila Spurná
18.06.2020

Vřele doporučuji lekce Školy Populo.

Škola Populo mne potěšila zejména ve vstřícném jednání. Byla schopna splnit vše, co jsem si přála. Lektor mi sedl už od prvního dne. Vždy jsem mohla říct, co v danou dobu potřebuji anebo naopak, co nutně ne. Lekce probíhaly v přátelském duchu po celou dobu doučovacího balíčku. V době Nouzového stavu, kdy nebylo možné osobní setkání s lektory, byl vymyšlen způsob, jak o dané hodiny nepřijít a nebýt tak pozadu. Pokud si nevíte rady v jakémkoli předmětu od matematiky po angličtinu, vřele doporučuji právě lekce Školy Populo. Díky jejich pomoci mi maturita dopadla s tím nejlepším možným výsledkem.

Klára Jelínková
18.06.2020

Všem mohu jen doporučit.

Na škole Populo oceňuji vždy osobní přístup, skvělou organizaci výuky, flexibilitu v organizaci hodin dle našich požadavků. Co je nejdůležitější, že díky přípravě ve škole Populo naše dcera úspěšně zvládla přijímací zkoušky na gymnázium. Všem mohu jen doporučit. Investice do vzdělání dětí se vám vždy mnohonásobně vrátí.

Václav Kopecký
18.06.2020

Děkuji za Vaše služby!

Dobrý den, chtěli bychom s Martinem moc poděkovat takto paní profesorce Elišce Č., která od ledna připravovala Martina na maturitu, kterou úspěšně složil. Martin vyjádřil lítost, že už s paní profesorkou hodiny mít nebude. Zjistil, jak byl ze školy málo připraven a jak moc ho práce s paní profesorkou v češtině začala bavit a kolik mu toho dala. Výsledkem je i úspěšné složení didaktického testu. Děkuji za Vaše služby! Díky ještě jednou moc.

Diana Reisingerová
18.06.2020

Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo.

Děkujeme panu lektorovi Pavlu M. a Škole Populo za pomoc při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Syn byl přijat hned v prvním kole na obě brněnská gymnázia a za to moc děkujeme.

Andrea O.
17.06.2020

Tímto chci vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí.

Dobrý den,chtěla bych tímto vám všem moc poděkovat za perfektní koordinaci doučovacích lekcí, ale nejvíce však chci poděkovat sl. Lucii H. za perfektní a precizní přípravu mého syna Jakuba Fanty k didaktickému testu z ČJ, Jakub u testu uspěl na 60% s 30 body. Nevím jak jinak Vám mám poděkovat, Jakub se testu opravdu bál, velice dobře si uvědomoval, že je to jeho poslední pokus, o to víc byl ve stresu. Lucie, patří Vám velký ""DÍK"", Kuba Vás velice chválil.

Silvie Vyroubalová
17.06.2020

Ďakujem Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.

Dobrý deň, chcela by som týmto poďakovať pánovi V. a slečne F. za prípravu Matúša na prijímacie skúšky na šesťročné gymnázium, ktoré úspešne absolvoval; z matematiky získal 33 bodov, z češtiny 37. Bol prijatý na obe gymnáziá, na Gymnáziu Hejčín skončil na 15. mieste, na SGO to bolo miesto 8. Ďakujem aj Škole Populo za profesionálne vedenie kurzov.

Monika Horváthová
17.06.2020

Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium.

Děkuji škole POPULO za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Přijímací zkoušky úspěšně zvládla se skvělým výsledkem a byla přijata jak na Slovanské gymnázium Olomouc, tak na Gymnázium Hejčín v Olomouci. Jmenovitě bych ráda poděkovala slečnám Kristýně P. a Lucii H. za skvělou přípravu z matematiky a českého jazyka. Na škole POPULO oceňuji výbornou komunikaci s rodiči a flexibilitu, díky které jsme úspěšně zvládli přípravu i v době karantény.

Jana H.
17.06.2020

Školu Populo budu doporučovat dále!

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za přípravu dcery na přijímací zkoušky. Dostala se s přehledem na obě gymnázia a za to vděčíme i Škole Populo. Níže posílám zprávu od Aličky, kterou by ráda předala lektorům. Školu Populo jsme vyhledali kvůli přípravě na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Již od začátku vše fungovalo na jedničku. Lektoři se přizpůsobili mým časovým možnostem. Vyzkoušeli jsme i výuku on-line, která byla také bezproblémová. Pan Noe Š. je příjemný lektor matematiky, který umí jasně vysvětlit probíranou látku. Když jsem si v něčem nebyla jistá, znovu jsme se k učivu vrátili a vše mi přehledně vysvětlil. Paní lektorka českého jazyka Zuzana A. je velmi milá, podrobně mi mimo jiné vysvětlila postup při vyplňování testu CERMAT. Za to jsem jí moc vděčná! Myslím, že úspěšnost nad 40 bodů z obou předmětů mluví za vše :) Děkuji! Školu Populo budu doporučovat dále! Určitě Vás znovu využijeme i pro přípravu mladší dcery :) Děkujeme a přejeme další spokojené žáky!

Alice Wünschová
17.06.2020

Vyřiďte prosím, velké díky lektorům.

Dobrý den, s radostí Vám chci napsat, že je Káťa přijata na Střední školu potravinářských technologií. Hlásila se tam na 2 obory a na oba je přijata. Počet bodů jí zajistil 9. a 12. místo mezi uchazeči. Vyřiďte prosím, velké díky lektorům, kteří se jí věnovali on-line. Ráda bych poděkovala i paní lektorce, která měla Kačku při osobní výuce u Vás.

Kateřina Tichá
17.06.2020

Určitě Vašich služeb ještě využijeme, velký dík.

Dobrý den, děkuji moc. Šimon se na vybranou školu dostal, ještě jednou děkujeme. Spolupráce s lektory i koordinátory byla výborná. Mám ještě jednoho syna, určitě Vašich služeb ještě využijeme. Velký dík.

Gabriela Lokvencová
17.06.2020

Upřímně doporučuji.

Anna V., Petra L. vynikající zkušenost. Syn se připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, absolvoval zde intenzivní doučování českého jazyka, ve kterém měl veliké mezery, a krátkodobější procvičování matematiky. Doučování syna bavilo, látku dobře vstřebával a udělal si celkem výbornou představu o přijímacích testech a průběhu zkoušek. Od lektorek dostal praktické rady včetně těch o zvládání trémy a strachu. Výsledky byly viditelné jak ve škole tak u přijímaček, když byl přijat na obě školy v prvním kole. Upřímně doporučuji.

Gabriela Vacková
17.06.2020

DÍKY MOC

Dobrý den, chceme se s vámi podělit o radost z přijetí naší Bětky na gymnázium Hejčín. Myslíme si, že příprava u vás měla na úspěšném provedení příjmaček značný podíl. Děkujeme zvláště sl.(pí) lektorce za výraznou pomoc a moc ji zdravíme. Přijde-li v budoucnu potřeba řešit nějaké doučování, určitě se na vás opět rádi obrátíme.

E. Hamalová
16.06.2020

S lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen.

Dobrý den, tímto bych chtěl ohodnotit svou lektorku Ljubu K., která mě připravovala na DT test z ČJ. Začal bych asi tím, že s lektorkou jsem byl opravdu velice spokojen. Její schopnost vysvětlovat látku je podle mého perfektní. Úžasná komunikace s žákem, jak na lekcích, tak i online mimo lekce.Její připravenost na individuální hodiny je důsledná. Když jsem přišel na své první doučování, tak byly mé znalosti opravdu bídné, hrozné, otřesné, ale lektorka mě opravdu během jednoho měsíce dokázala připravit na DT test tak, abych zvládl testem proletět a projít s naprostým přehledem. DT test jsem ve finále opravdu zvládl s více než dostatečnou rezervou. A za to opravdu vděčím jen své lektorce. Opravdu z mé strany paní Ljubě K. nejde vytknout jediná věc. Jde opravdu vidět, že má zkušenosti s učením na vysoké úrovni. Jako lektorku bych jí opravdu doporučil každému.

Samuel Grycz
11.06.2020

Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku.

Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.

Alena T., maminka
09.06.2020

Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou.

Moc si vážíme spolupráce s Vaší školou. S Vámi poskytovanými službami jsme velmi spokojení a budeme moc rádi, pokud jich budou naši stipendisté i studenti, kteří se na nás obrací i mimo stipendijní program, moci využívat i nadále.

Jitka Votavová
08.06.2020

Ještě jednou velice děkujeme.

Reference myslím, že snad ani nejsou třeba, jste profesionálové ve všech směrech, ať už se jedná o první schůzku, po té nastavení výuky, výběr vzdělaných a připravených lektorů a v neposlední řadě i celková komunikace a neuvěřitelná rychlost jednání. Ještě jednou velice děkujeme, dcera na lekce chodila ráda a těšila se na hodinu a moc jí výuka pomohla v přípravě na přijímací zkoušky. Pokud budeme v budoucnu cokoli potřebovat doučit či vysvětlit, s dovolením se na vás opět obrátíme.

Eva Hynečková
07.06.2020

Musím velice ocenit přátelský přístup a neskutečnou ochotu.

Byla jsem u Vás na doučování z češtiny. Mojí paní doučovatelku mi doporučila kamarádka, jedná se o Mgr. Ljubu K. Doučování bylo vysoce příjemné, paní K. byla velmi ochotná a informace předávala jasně, takže jsem vše krásně pochopila. Zároveň musím velice ocenit její přátelský přístup a neskutečnou ochotu, kterou projevila při plánování dalších doučovacích hodin. Musím říct, že bez paní K. bych neprošla tak hladce didaktickým testem z češtiny. Dokonce jsem doporučila paní K. i svým kamarádům z nižších ročníků.

Kateřina Š.
03.06.2020

Chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou.

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost s výukou, přístupem a ochotou lektorce Renatě K., k níž na doučování docházela dcera. Děkujeme :)

Jana Richterová
02.06.2020

Chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený.

Dnes jsme ukončili on-line výuku s lektorkou paní Ljubou K. a chtěla jsem Vám poděkovat za super lektorku, byli jsme moc spokojený. Synovi se doučovaní moc líbilo, hlavně se hodně naučil a získal vědomosti, které mu chyběly a posunul se k lepšímu hodnocení od své učitelky ve škole. Takže za nás super doučovaní, jak se říká „na míru“ :). Paní Ljuba se zaměřila na nedostatky, které měl a všichni jsme velice spokojeni. Ještě jednou díky.

Frištenská Marcela a syn Matyáš Frištenský
01.06.2020

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání.

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou pomoc v jazykovém vzdělávání. Synovi se podařilo jazyky zvládnout na jedničky a tudíž měl na vysvědčení v osmé a deváté třídě samé jedničky. Věříme, že i tohle mu pomůže se dostat na vybrané gymnázium.

Eva V.
20.05.2020

Budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování.

Školu Populo bych doporučila každému, kdo potřebuje zdokonalit své znalosti a vědomosti. Přístup ze strany školy je velmi profesionální ve všech oblastech - osobní komunikace, technické zázemí, příjemné a profesionální prostředí, vybavení učeben, koordinace lekcí... Vždy vyjdou vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Já osobně oceňuji především osobní přístup a díky konceptu, který škola Populo nabízí se velmi příjemnou, zábavnou a lidskou formou posouvám ve svých jazykových dovednostech. Populo má velmi dobře zvládnutý individuální přístup a to od různorodých potřeb klienta, až po výběr toho správného lektora. Jsem nad míru spokojená, a protože velmi ráda doporučuji kvalitní služby, budu vždy doporučovat Populo jako TOP službu v oblasti vzdělávání a doučování a to jak pro děti, tak pro dospělé.

Jarmila Lettovská
07.05.2020

Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit.

Školu Populo mohu zájemcům o výuku doporučit, máme velmi dobrou osobní zkušenost, ze strany koordinátorky výuky, slečny B. Podepřelové, jakož i lektorky českého jazyka slečny Barbory Koďouskové, vždy profesionální přístup, vstřícnost, ochota. Čas výuky i obsah přizpůsobeny potřebám žáka. Děkujeme.

Ida T.
05.05.2020

Děkujeme.

Chci moc poděkovat za přípravu syna ke zkouškám z matematiky, jste skvělí, že i v době pandemie takhle fungujete. Děkujeme.

Barbora Kalvasová
27.04.2020

Moc děkuji.

Moc bych chtěla poděkovat Vaši kolegyni Petře B. za skvěle vedený kurz a opravdové vědomosti a přístup!! Budu mít i do budoucna zájem o její lekce. Myslím si, že je nás spokojeno více, prostě umí!! Vedla velmi perfektně konverzaci a prosím, ať se to dostane k jejím nadřízeným. Děkuji.

Spokojená klientka
01.04.2020

Děkujeme

Chtěla bych Vám moc všem poděkovat za Vaší vstřícnost a ochotu nám pomoci, s doučováním naší dcerky Kristýnky. Určitě Vašich služeb v budoucnu opět využijeme.

Monika Gabčová.
21.02.2020

Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny.

Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny. Jako úplný začátečník jsem ocenila, že mi byla vybrána velmi zdatná, ale zároveň i trpělivá lektorka, která se snaží každou lekci přizpůsobit mým potřebám. Její příprava na jednotlivé lekce je vždy velmi pečlivá a díky ní jsem ve španělštině po každé hodině jistější. Také bych chtěla ocenit koordinátorky Školy POPULO, jejichž přístup je velmi vstřícný a profesionální, a celkové fungování Školy na mě vždy působilo přátelským dojmem. Školu POPULO a její lektory mohu všem jenom doporučit.

Pavlína M.
16.12.2019

Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu.

Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu, konkrétně na zkoušku z anglického jazyka Stanag 6001 level 2. Komunikace se Školou byla na výborné úrovni a ve všem mi vyšli vstříc. Vybraná lektorka mi naprosto vyhovovala, jelikož se přizpůsobovala mým časovým potřebám a disponovala skvělými vyučovacími schopnostmi. Díky profesionálnímu přístupu Školy Populo a mé lektorky jsem zkoušku úspěšně absolvoval, a pokud se budu připravovat na další zkoušky, určitě opět využiji služeb Školy Populo.

Jan Ch.
16.12.2019

Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím.

Ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím. Syn udělal významný posun v pochopení látky, která mu dělala problémy. Jeho lektor byl příjemný, ochotný a zajímal se o synovy aktuální potřeby ohledně učiva, které bylo potřeba vysvětlit a procvičit.

Jana S.
16.12.2019

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky. Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuji. Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuji!

Navrátilová Kamila
02.12.2019

Přijímačky nanečisto všem doporučuji.

Přijímačky nanečisto všem doporučuji. Synovi pomohly s přípravou na gymnázium. Hlavně mi přišla fajn doporučení od lektora, která byla součástí vyhodnocení. Za mě super :-)

Jana S.
29.11.2019

Příprava na přijímací zkoušky

Škola Populo perfektně připravila syna k přijímací zkoušce na SŠ , takže byl všude přijat. Po celou dobu přípravy vždy ochotně a vstřícně vycházeli našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený s přístupem lektorky, na lekce chodil rád a matematika ho navíc začala i bavit. Každému, kdo váhá, můžu služby Školy Populo vřele doporučit a za perfektní a úspěšnou přípravu již jen srdečně poděkovat.

Ing. Veronika Ježková
29.11.2019

Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky

Můj syn Vilém úspěšně absolvoval maturitní zkoušky, sice ty opravné po prázdninách, ale hlavní je, že to zvládl. Děkuji za spolupráci.

Pavel K.
26.11.2019

Jste naprosto skvělí!!!!

Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!!!!

Monika Malečková
11.10.2019

Školu Populo určitě doporučujeme!

Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!

Monika M., maminka
11.10.2019

Syn sa na obe gymnázia dostal s výsledkom 38 bodov z matematiky.

Doučovanie mu pomohlo a hlavne ho s lektorkou veľmi bavilo! Dokonca mu bolo ľúto, že už nebude ďalej chodiť ... :-) podľa mňa skvelá referencia pre vaše služby a hlavne lektorku.

Rodič
10.10.2019

Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam.

Prijímačky nanečisto všetkým odporúčam. Synovi pomohli s prípravou na gymnázium. Hlavne mi prišli fajn odporúčania od lektora, ktoré boli súčasťou vyhodnotenia. Za mňa super :-)

Jana S.
10.10.2019

Děkujeme

Děkujeme za kvalitní přípravu panu Ochmanovi, který synovi zpříjemnil matematiku.

Alena Kasíková‎
10.10.2019

Syn se na obě gymnázia dostal s výsledkem 38 bodů z matematiky.

Doučování mu pomohlo a hlavně ho s lektorkou moc bavilo! Dokonce mu bylo líto, že už nebude dál chodit... :-) dle mého skvělá reference pro vaše služby a hlavně lektorku.

Rodič
10.10.2019

Výuka japonského jazyka

V rámci výuky japonského jazyka jsem hledal instituci, která mi je schopna nabídnout maximální variabilitu termínů za akceptovatelnou cenu. Našel jsem tak Školu Populo, která mi vyšla vstříc jak při hledání optimálního času výuky, tak i přijatelné finanční podmínky. Komunikace s institucí vždy byla rychlá, vystupování pracovníků zajišťujících konkrétního vyučujícího bylo příjemné a korektní.

Jiří Kameník
10.10.2019

Úspěšně jsem dokončil maturitu.

Zkouška z angličtiny byla velmi jednoduchá (Means of Transport). Byl jsem i pochválen za výborný projev, za což musím hlavně poděkovat mojí lektorce Lucii Sehnálkové, která mě na zkoušku pilně připravovala.

David Dostál
10.10.2019

Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba.

Již nějakou dobu jsem se poohlížela po možnostech, jak se zdokonalit v angličtině. Jelikož jsem z vesnice a do nejbližšího města to mám půl hodiny autobusem, měla jsem velmi omezené možnosti. Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba. Lektorka Alena mi pomohla s mým největším problémem – rozmluvila jsem se s ní. Všem můžu jedině doporučit.

Magda Králová, studentka
10.10.2019

Děkuji za perfektní online doučovaní pro syna.

Všem doporučuji, profesionální přístup a skvělá paní lektorka.

Vratislav Jelšík
10.10.2019

Příběh maminky – angličtina pro nejmenší

Vždy mi připadalo, že má moje dcera Maruška talent na jazyky. Sama se naučila číst v češtině a napadlo mě tedy zkusit jí dát šanci naučit se ještě v raném věku základy angličtiny, aby měla v první třídě náskok. Předškolní přípravka ji dala šanci tento talent rozvinout. Angličtina jí šla díky mnoha zábavným cvičením, které se slečnou lektorkou Maruška dělala, a také díky tomu, že na ni nikdo netlačil. Velmi mohu pochválit také metodu “full physical response”, která se nám také hodně osvědčila. Výsledky jsem začala pozorovat velmi rychle, když si dcera doma začala sama číst krátké anglické pohádky, obrázkové knížky a začala chytat slova z pohádek, které jsem jí pouštěla na počítači. Nyní zvažujeme i další jazyky, protože talent se má podchytit v mladém věku a metoda Předškolní přípravky velmi dobře funguje!

Maminka
10.10.2019

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.

Kamila Sýkorová
10.10.2019

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky (slečna Kabešová a Urbanová). Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuju. Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuju!

Navrátilová Kamila
10.10.2019

Testy určitě všem doporučujeme :-)

Dcera po přijímačkách říkala, že přijímačky byly ve výsledku stejné, jako testy, které dělala doma nanečisto :-)

Kamila J.
10.10.2019

Děkujeme za dotazník, s testy jsme byli spokojení.

Objednali jsme je synovi a věříme, že to byly právě vaše testy, které mu pomohly k přijetí na Gymnázium Hejčín.

Michal K.
10.10.2019

Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát

Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát, který proběhl koncem srpna letošního roku a který jsem úspěšně zvládla. Chtěla bych poděkovat zejména své lektorce Věrce, která se mi po celou dobu návštěvy doučování pečlivě věnovala a přikládala mi dostatečné materiály k domácí přípravě. Moc děkuji za přípravu, zkušenosti a příjemnou spolupráci. ?

Simona T., studentka
07.10.2019

If you are looking for a meaningful job, do not hesitate to turn to Škola Populo!

I have been a lecturer in Škola Populo for two years now. During this time, tutoring has become a great part of my life, as well as my hobby.

Karolína K.
04.10.2019

Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem.

Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem. Moje lektorka byla příjemná a inspirativní a vždy dobře připravená na jednotlivé lekce i mé dotazy. Velmi jsem ocenila i to, že jsme se mohly věnovat tématu, které mě aktuálně zajímalo (např. příprava na pobyt v Římě…). Zároveň bych chtěla vyzvednout i práci koordinátorek, které mi zařídily skvělou lektorku a které mi také pomáhaly lekce naplánovat. Prostory Školy Populo jsou pěkné, preferovala jsem zejména menší učebny. Italštinu rozhodně doporučuji. ?

Martina Ch.
30.09.2019

Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí.

Škola Populo je pro mě výbornou příležitostí. Když jsem v roce 2017 získal svou první hodinu, měl jsem velkou radost. Jelikož se chci v budoucnu stát učitelem, jsou pro mě lekce v Populu velkým přínosem. Naučím se zde lépe komunikovat s dětmi a pochopit jejich myšlení. Vždy se dozvídám nové metody výuky a dá se říci, že samotné děti mě učí. Komunikace s koordinátorkami doučování je vždy příjemná, téměř všem mým podnětům a potřebám je vyhověno. Jestli i ty chceš žákům předat své zkušenosti, vidět jejich radost, když látku pochopí, nebo hledáš flexibilní brigádu, neváhej se na Školu Populo obrátit.

Jaromír H.
25.09.2019

Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať

Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať, ako ste ma skvele pripravili na jesennú maturitu, hlavne za úžasné lektorky. Vďaka nim som uspela v didaktických testoch ako v slovenčine, tak aj v angličtine (pri obidvoch som mala okolo 60%). Takže veľmi vám ďakujem. Je neuveriteľné, koľko sa toho dá za dva mesiace stihnúť! Ďakujem!

Navrátilová Kamila
25.09.2019

Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc.

Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc. Našli mi učitele přesně na míru. V průběhu programu mě čekal porod a následně šestinedělí, lekce jsme tedy odložili a i pokračování bylo přesně tak, jak jsem potřebovala. Motivovali mě a dodali mi odvahu. I přesto, že do školy nechodím jíž přes dva roky, úspěšně jsem složila maturitní zkoušku. Doporučuji, stojí to za to ;-). Byla jsem vážně moc spokojená a nelituji této investice.

Noemi Š., studentka
25.09.2019

Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti.

Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti. Maturita díky ní nebyla takový horor, za což jí budu vděčná navěky. Nemají jen hezké učebny a prostory, ale i přístup lektorů je na jedničku, komunikace se zaměstnanci byla vždy bezproblémová, cokoli jsem potřebovala, bylo zajištěno. Nemám co vytknout. ?

Viktorie H.
20.09.2019

Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování.

Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování. Má dcera se nezorientovala v ekonomice a měla k ní i odpor. Díky lektorce, kterou jí Škola Populo vybrala, nejenže pochopila učivo, ale tento předmět ji začal i bavit a zajímat! To je ještě více, než Škola Populo nabízí. Moc děkuji.

Radmila K., maminka 17leté Barbory.
18.09.2019

Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ.

Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ. Komunikace s ní je vynikající. Čekejte vstřícnost, milé jednání a ochotu a schopnost řešit případné komplikace vzniklé například onemocněním vyučujícího. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Eva C.
18.09.2019

Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci.

Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci, oběma lektorům, hlavně Janu H., který se synem absolvoval většinu lekcí, za skvělou přípravu k opravné maturitní písemné zkoušce z ČJ. Syn napsal písemnou práci z max. 30 bodů na 26 bodů. Budu vaši školu s radostí doporučovat dále. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v přípravě vašich studentů.

Kateřina B.
16.09.2019

Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce.

Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce. Máme to za sebou. Zítra si jdeme pro maturitní vysvědčení.

Renata N., maminka
13.09.2019

Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 %

Velice ráda bych poděkovala celé Škole Populo za to, že mi bylo umožněno doučování z matematiky na tak vysoké úrovni. Můj závěr středoškolského studia byl ohrožen nesložením státní závěrečné zkoušky z matematiky. Díky mé lektorce Irče B., která se mnou měla obrovskou trpělivost a dokázala mi matematiku doslova “nacpat do hlavy” za tak neuvěřitelně krátký čas, dnes s úsměvem konečně držím maturitní vysvědčení a můžu spokojeně pokračovat dál na VŠ. Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 % a pár propagačních letáčků této školy jsem umístila i na teď už svém bývalém gymnáziu, aby případně jedinci, kteří se nacházejí v úzkých uličkách nějakého předmětu (jako já ještě před prázdninami), mohli zavítat právě sem, kde jim skutečně bude podána pomocná ruka. Irčo, díky za všechno, byla jsi mým strážným andělem matiky. Posílám hodně sil a štěstí do tvého boje na VŠ a třeba někdy zase na viděnou! ?

Kristýna N.
13.09.2019

Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci.

Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci, Míša opravnou zkoušku z ČJ napsal celkem bez problémů. Jsem přesvědčená, že právě díky Vám celou školní docházku úspěšně dokončil.

Jana S., maminka
12.09.2019

Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky

Môj syn Vilko úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.

Pavel K.
11.09.2019

Děkuji moc

Děkuji moc za syna, který docházel na doučování. Doplnil si mezery, které v ČJ měl. Také vyzdvihuji perfektní komunikaci mezi Vámi a rodiči. Jste opravdu profíci.

Barbora K., maminka
09.09.2019

Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce.

Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce, kterou jsem zvládl skvěle. Usnadnili jste mi přípravu. Doporučuji všem, kteří si chtějí usnadnit učení. Díky Vaší zpětné vazbě o každé lekci jsem byl vždy v obraze, jak na tom jsem. Ještě jednou děkuji. A velké DÍKY p. lektorce Veronice S.

Filip K., student
09.09.2019

Příběh Lukáše – angličtina pro nejmenší

S šestiletým Lukáškem jsme se chystali na delší zahraniční pobyt a chtěli jsme, aby se syn naučil alespoň nějaké základy angličtiny. Chlapec byl v předškolním věku, neuměl tedy moc číst a psát. K výuce se proto přistoupilo tak, aby si z ní odnesl co nejvíc. Připravili pro něj tedy pásmo zábavných her, písniček a básniček a slečna lektorka na něj mluvila pouze anglicky. Velmi se jí také osvědčila metoda “total physical response” (TSR), kdy se do výuky zapojuje celé tělo a děti si fixují slovíčka tak, že je předvádějí v pohybu. Lukášek se učil rychle a my si velmi brzy všimli jeho pokroků. A protože musel Lukášek samozřejmě v zahraničí nastoupit i do školy, využili jsme tuto metodu i k osvojení si základů čtení a psaní. Byli jsme velmi spokojení a můžeme potvrdit, že se nám individuální a intenzivní přístup velmi líbí.

Rodiče Lukáška
09.09.2019

Nếu bạn đang tìm kiếm một công việc có ý nghĩa, đừng ngần ngại liên hệ với Trường Populo!

Tôi đã là một giảng viên ở Populu trong gần hai năm. Trong thời gian đó, việc dạy học đã trở thành trọng tâm của cuộc đời tôi và đồng thời là sở thích của tôi.

Karolína K.
05.09.2019

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna.

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna. Spolupráce naprosto perfektní, komunikace okamžitá, denní připomenutí hodin na příští vyučovací hodinu a také denní zasílání hodnocení na studenta. Lektorka Kateřina je velmi komunikativní, vstřícná, empatická a dobrá učitelka. Syn zkoušku udělal naprosto bez problémů! Velmi Vám děkuji a pokud bychom se v budoucnu dostali opět do situace, kdy bychom potřebovali doučování, rozhodně bychom volili tuto školu!

paní K., maminka
02.09.2019

Děkuji.

Můj syn chodí na střední školu a začal mít velké problémy s chemií. Našel si pár doučovatelů, ale nemělo to moc pozitivní účinek. Je velké umění, i když látku umíte, vysvětlit ji druhému. Potom jsem našla reklamu na Školu Populo. Musím říct, že mě přístup už od začátku překvapil. Vše si upřesníme, domluvíme i po sms. Syn nyní zdárně dokončil ročník a vím, že v doučování budeme pokračovat i v novém školním roce. Děkuji.

Andrea B., maminka Milana
30.08.2019

Ještě jednou moc děkujeme.

Radim dnešní reparát zvládl na 3. Jeho paní učitelka z matematiky Radima velmi chválila, že jdou vidět pokroky. Tímto bychom vám a hlavně panu Bačíkovi chtěli za Radima strašně moc poděkovat. Za jeho trpělivost a strávený čas prací místo volna o prázdninách. Díky jeho skvěle odvedené práci může Radim pokračovat do druhého ročníku. Ještě jednou moc děkujeme.

Martina K., maminka
28.08.2019

Děkuji.

Díky vám jsem udělal reparát. Děkuji, že jsem se u vás mohl doučovat.

Daniel Č., student
26.08.2019

Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit.

Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit. Byla to naše záchrana… Pomohla synovi ve velmi krátké době odstranit mezery ve středoškolské matematice. Díky této přípravě snáze porozuměl zadání matematických příkladů od společnosti CERMAT a byl na jejich maturitní testy dobře připraven. Příprava k maturitě byla intenzivní. Syn docházel na pobočku školy a měl svého lektora, který s ním probíral jednotlivé okruhy zadání příkladů, která se u maturity objeví. Propočítali také jednotlivá zadání státních maturit několik let nazpět. Samozřejmostí byly i domácí úkoly na každou hodinu, které prověřovaly, jak student látku pochopil. Velice kladně hodnotím komunikaci školy se studentem i s rodičem. Po každé hodině mi přišla zpráva, která dosti podrobně referovala o jeho práci v hodině a výsledcích, které dosáhl. Syn velmi dobře zvládl i přijímací zkoušky z matematiky na zahraniční školu, kam od září nastupuje. Děkuji Škole Populo za pomoc. Mohu ji vřele doporučit všem nerozhodnutým rodičům, kteří chtějí mít jistotu, že jejich syn nebo dcera budou dobře připraveni na zkoušky.

Lenka B., maminka
19.08.2019

Moc děkuji.

Děkuji za individuální kurz portugalského jazyka v POPULU, který mi byl umožněn a vytvořen dle mých možností.Díky individuálnímu přístupu mého lektora portugalštiny dělám pokroky, a navíc mne studium jazyka baví. V POPULU nevadí, zda je člověk mladý nebo starý. Důležité je, že chce, a pak snadné je dle individuálního plánu studovat cokoliv. Moc děkuji.

Pavla Z., studentka
12.08.2019

Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny.

Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny. Ako úplná začiatočníčka som ocenila, že mi bola vybraná veľmi zdatná, ale zároveň aj trpezlivá lektorka, ktorá sa snaží každú lekciu prispôsobiť mojim potrebám. Jej príprava na jednotlivé lekcie je vždy veľmi starostlivá a vďaka nej som v španielčine po každej hodine istejšia. Tiež by som chcela oceniť koordinátorky Školy Populo, ktorých prístup je veľmi ústretový a profesionálny, a celkové fungovanie Školy na mňa vždy pôsobilo priateľským dojmom. Školu Populo a jej lektorov môžem všetkým len odporučiť.

Pavlína M.
12.08.2019

Příběh Marka – náprava deficitů

Marek byl dítě, které se podle učitelek v mateřské škole „neumělo chovat“. Vše bylo však trochu složitější. Marek měl problém se soustředit, protože vnímal jinak posloupnost a následnost a potřeboval upravit deficity kongnitivních funkcí. Nebyl si schopen spojit své chování s následky, které v jiných lidech vyvolávalo, a z toho, co mu bylo řečeno, nedokázal selektovat to podstatné. To se pak prakticky projevovalo i v tom, když měl problém naučit se základní číselnou řadu nebo pochopit, že písmenka následují po sobě dle daného řádu. Do standardní výuky minima k zápisu byla proto zapojena i cvičení, která rozvíjela vnímání, pamatování si věcí a schopnost zopakovat přesnou posloupnost toho, co se dělalo. Důležitou součástí byly i rituály a důraz na pravidelnost a řád. Marek udělal za měsíc veliký pokrok, který nám potvrdilo mnoho lidí. Na školu byl přijat a vaše hodiny mu jeho deficit upravily a usnadnily start do první třídy.

Rodiče Marka
12.08.2019

Já i dcera jsme velmi spokojené s doučováním.

Moje dcera nastoupila na střední školu a od začátku plavala v matematice. Školu Populo nám doporučila školní psycholožka. Já i dcera jsme velmi spokojené a s doučováním hodláme pokračovat až do čtvrťáku. ?

Lenka T., maminka
07.08.2019

Falls Sie eine Arbeit suchen, die einen Sinn hat, wenden Sie sich an Schule Populo!

Ich bin Lehrerin bei Populo fast zwei Jahre. In dieser Zeit ist der Unterricht Füllung meines Lebens und zugleich mein Hobby geworden.

Karolína K.
06.08.2019

Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka.

Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka v loňském roce, kdy byla v deváté třídě a prospěch byl tzv. „střídavě oblačno“. Nejhorší byla chemie, v té se hodně zlepšila. V pololetí jsme vyměnily chemii za češtinu, vzhledem k přijímacím zkouškám na střední školu, a musím říci, že byl vidět pokrok. Na jaře jsem zařídila pár hodin češtiny a matematiky nejmladší vnučce (6.třída), která potřebovala vylepšit vysvědčení, a i ta se zlepšila. Je pravda, že obě holky měly zájem o zlepšení. Strach, že se nedostanou na školu nebo propadnou, vykonal své. Kdyby zájem nebyl, asi by to tak dobré nebylo. Rozhodně oceňuji prostředí – učebny, kde se děti vzájemně neruší, přátelskou atmosféru a vyučující, kteří dokáží pracovat i s náladovými puberťáky. Po každé lekci chodí rodičům na mail hodnocení, tady mám ale dojem, že je tendence spíše chválit. V tomto roce jedna z vnuček v Populu pokračuje.

Nora L., babička
05.08.2019

Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ.

Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ. Hledala jsem doučování, ale bez výsledku. Až jsem natrefila na Školu Populo. Je fakt, že se mu nepodařilo uzavřít ročník, ale nevzdáváme to. Věřím, že teď se mu zadaří díky hlubšímu porozumění.

Věra Z., maminka Matěje
31.07.2019

Škola Populo je součástí naší rodiny ?

Škola Populo je součástí naší rodiny? Pokud Vaše dítě není vyloženě studijní typ, tak určitě znáte ty chvíle, kdy se doma hádáte při učení a přípravě do školy.Díky Škole Populo u nás doma panuje klid a pohoda, náš 12letý syn navštěvuje individuální doučování matematiky a češtiny, kde s lektorkou proberou novou látku, které případně nerozumí, procvičí to, co mu úplně nejde, vypracují domácí úkoly a samozřejmě dělají přípravu na přijímací zkoušky. Všichni jsme naprosto spokojeni. I proto se naše 9letá dcera rozhodla, že od září chce i ona chodit do Školy Populo na matematiku, a přestože nemá velké problémy, bude se již v klidu a beze stresu připravovat na přijímací testy Cermat z matematiky.Syn chodí pravidelně na dvě vyučovací hodiny týdně. Pokud potřebujeme, domluvíme lekci individuálně i na víkend.Lektorka, slečna Anička, je úžasná, syn ji má moc rád a neustále o ní doma mluví. Já si zase nemohu vynachválit komunikaci s ostatními ze školy. Vždy nám vyjdou vstříc, reagují okamžitě a pozitivně na jakýkoliv můj požadavek.Poděkování za samé jedničky na vysvědčení patří i Škole Populo. Děkujeme ?

Hana Š., maminka
25.07.2019

Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování.

Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování, a to se jednalo o 9 předmětů na gymnáziu, které bylo třeba přes prázdniny vylepšit natolik, abychom úspěšně zvládli reparát. Opravdu bravo, byl to velký úspěch. Nebylo to zadarmo, ale v tak širokém rozsahu jsem to ani nemohl očekávat.

Ing. Jiří H., otec
24.07.2019

Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit.

Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit. Od velmi milého jednání a komunikace až po bezchybný chod lekcí přes Skype. Nakonec jsme díky lekcím měli v 6. třídě vyznamenání. Takže well done!

Andrea V., maminka
24.07.2019

Díky vám všem… ?

Díky vaší Škole Populo se mi od února rozšiřují obzory a já se svým lektorem zažívám při našich hodinách napínavé chvíle při učení se italštině. Ve svých 50+ jsem zase jako malá žačka a pokroky jsou vidět. Těším se, až pojedu do Itálie a svou snahu budu moci zužitkovat v praxi. Díky vám všem… ? Vědění je jediná věc, kterou vám nikdo nevezme!

Věra, studentka italštiny
24.07.2019

Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu.

Můj syn Patrik se od září připravoval na přijímací zkoušky Cermat. Narodil se s vývojovou dysfázií. Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu logistických služeb. Přijímací zkoušky úspěšně zvládl.

Lucie P., maminka 16letého Patrika.
24.07.2019

Díky!

Dcera se připravovala na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Nemá problém ani s matematikou ani s českým jazykem, ale na přijímací testy potřebovala do poloviny dubna zvládnout učivo celého školního roku. Na matematiku jsme si troufli sami a na češtinu jsme se domluvili se Školou Populo. Výborný přístup. Zabezpečili lektorku v místě bydliště, což jsme vůbec nečekali. Dcera byla z výuky nadšená. Závěrem, dcera se dostala na obě gymnázia, na která se hlásila, takže si mohla vybrat. Díky!

Lubor S., tatínek
24.07.2019

Výučba japonského jazyka

V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i v prijateľných finančných podmienkach. Komunikácia s inštitúciou vždy bola rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.

Juraj Kamenár
24.07.2019

Если вы ищете работу, которая имеет смысл, не стесняйтесь обращаться в Школу Популо!

В Популо я лектором почти два года. За это время преподавание стало центром моей жизни и одновременно моим хобби.

Каролина К.
15.07.2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice, za vstřícný a milý přístup všech zaměstnankyň a zejména paní lektorce Mgr. Andree V., díky které Vojta udělal třetí nejlepší přijímací zkoušky na jeho vysněnou střední školu, přestože měl v tercii na osmiletém gymnáziu z matematiky čtyřku. Opravdu moc a moc děkujeme, budeme vás dále doporučovat a přejeme mnoho dalších spokojených dětí i rodičů!!!

Pavlína, J.
04.07.2019

Školu Populo určite odporúčame!

Školu Populo určite odporúčame! Dcéra sa pripravuje na prijímacie skúšky z matematiky. Lektorka matematiky Alica B., ktorú nám Škola Populo vybrala, je veľmi milá, trpezlivá a hlavne profesionálna. Určite nám to pri prijímacích skúškach na strednú školu dosť pomôže. Vzhľadom na to, že dcéru na lekcie sprevádzam, chcela som zmysluplne tráviť čas, počs ktorého na ňu čakám, a začala som teda navštevovať lekcie hebrejčiny. Lektorka Lucia je tiež úplne úžasná. Komunikácia so školou je perfektná. Veľmi ďakujem a určite budem odporúčať. Ste absolútne skvelí!

Monika M., mamička
04.07.2019

Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!

Lektorkou v Populu už jsem skoro dva roky. Za tu dobu se výuka stala náplní mého života a zároveň mým koníčkem. Jako lektorka češtiny pro cizince a němčiny jsem potkala spoustu zajímavých a nadšených lidí, jejichž motivaci a energii se snažím šířit dále. Celoživotní vzdělávání se stalo mojí životní filozofií. Zázemí, které mi poskytlo Populo, bylo nezbytné k tomu, abych svoje nadšení mohla předat druhým. Každou společnost tvoří lidé a ti v Populu jsou nenahraditelní – jsou spolehliví, loajální a vstřícní. Pokud hledáte práci, která má smysl, tak se neváhejte obrátit na ně!

Karolína K.
01.07.2019

Chci vám velmi poděkovat.

Chci vám velmi poděkovat za kurz angličtiny, který jsem absolvovala ve vaší Škole Populo s lektorkou Janou T., která byla velice milá a příjemná. Oceňuji váš empatický přístup a vaši perfektní zpětnou vazbu. Velice mne zaujal váš jednoduchý systém oznámení data lekce se jménem lektora. Dále bych vám ráda poděkovala za pomoc při zajišťování tlumočnic pro komunikaci se zahraničím, tímto velmi děkuji paní Marcele Š. a Michaele Š. za jejich laskavý přístup a výborné jazykové znalosti, které velmi oceňuji.

Věra T., studentka
25.06.2019

Naše velké DÍKY Škole Populo!!!

Chtěla jsem svého syna připravit na přijímačky na střední školu. Na internetu jsem si našla tři doučovací školy, které mě oslovily, a všechny jsem je navštívila. Všechny byly dobré, ale Škola Populo byla doslova šokující! Už nebylo o čem přemýšlet. Vynikající přístup, velká variabilita (ať už ve výběru lektorů nebo vyučovacích hodin), skvělí trpěliví lektoři (i ti suplující), kteří mého syna dokázali svým přístupem zaujmout a dovést k úspěšným zkouškám. Naše velké DÍKY Škole Populo!!!

Lucie T., maminka
24.06.2019

Chtěla bych poděkovat Škole Populo.

Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme.

Alena T., maminka
10.06.2019

Určitě znovu využijeme služeb Školy Populo, mohu ji opravdu doporučit!

S doučováním jsme byli velmi spokojeni. Domluva byla skvělá a lektorka opravdu bezvadná. Ceníme si vstřícnosti a časové pružnosti. Hodiny probíhaly vždy po domluvě. Po každé hodině jsme byli informováni o průběhu doučování. Způsob výuky dceři vyhovoval, byla dlouhodobě nemocná. Lektorka Soňa nám vyšla vstříc, poslala dceři spoustu materiálů na domácí přípravu. Dcera se ve škole velmi zlepšila, proto bych chtěla poděkovat za bezvadnou výuku. Pokud bude mít dcera v budoucnu ve škole nějaký problém, určitě znovu využijeme služeb Školy Populo. Mohu ji opravdu doporučit.

Jana Š, maminka
07.06.2019

S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni.

S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni. Podařilo se přes Školu Populo sehnat kvalitního lektora, který dokázal dceři pomoci s gymnaziální chemií tak, aby nejen zvládla náročné testy, ale aby i látku pochopila. Děkujeme.

Petra B., maminka
07.06.2019

Moc děkuji za spolupráci s vámi!

Celé doučování probíhalo naprosto v pořádku a podle mých představ. Paní lektorka mi vždy vyšla vstříc a naučila mě to, v čem jsem měla mezery. Maturitu jsem úspěšně zvládla na první pokus, a to i díky paní lektorce. Moc děkuji za spolupráci s vámi!

Eliška K., studentka
06.06.2019

S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená.

S doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená – jak s Vaší organizací, tak s paní lektorkou. Lekce splnily svůj účel a díky nim jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Pokud by někdy byla potřeba, moc ráda se na vás znovu obrátím! ?

Eliška H., studentka
06.06.2019

Chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu Školy Populo, především paní lektorce Janě Žolnerčíkové, která připravovala dceru Veroniku na přijímací zkoušky z českého jazyka. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu paní lektorky dcera učivo pochopila, na doučování chodila ráda a dostala se na její vysněnou střední školu – Předškolní a mimoškolní pedagogika. Škola vždy výborně spolupracovala s našimi časovými požadavky a také zajistila mimořádné doučování z chemie. Ještě jednou velké díky a mnoho spokojených studentů a rodičů.

Czujková, K., maminka
05.06.2019

S výukou jsme byli velice spokojeni.

S výukou jsme byli velice spokojeni, lektorka byla velmi příjemná a působila na mého syna velice pozitivně. Jsme rádi, že jsme se na Vás obrátili a věříme, že využijeme Vašich služeb i do budoucna.

Petra V., maminka
05.06.2019

Děkujeme za přípravu.

Přijímací zkoušky jsme zvládli. 3. místo na Gymnáziu v Krnově. Děkujeme za přípravu.

Vendula H., maminka
03.06.2019

Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii S.

S radostí oznamujeme přijetí našeho syna na gymnázium v Přerově ale i v Hranicích. Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii Staroštíkové, která svým přístupem perfektně vedla syna v přípravě na vykonání zkoušky. Slečna je opravdu skvělá a dalo by se říci, že je již pedagogem ač ještě studujícím. Její přístup je vyjímečný a moc si vážíme jejich znalostí a přístupu k synovi. Určitě s Vámi zůstáváme v kontaktu a na doučování z matematiky se v průběhu srpna domluvíme.

Dana V., maminka
02.06.2019

Mnohokrát Vám za vše děkuji.

Chtěla bych Vám poděkovat za obrovskou pomoc s výukou německého jazyka a především za přidělení lektorky, paní Fišerové. Byla jsem s ní velice spokojená. Mnohokrát Vám za vše děkuji.

Alena T., účastnice kurzu
02.06.2019

Vaši školu všem doporučuji.

Náš Jarda se dostal na obě školy, kam se hlásil. Vyřiďte prosím můj dík lektorům, zejména sl. Hosové, Čižinské a Jouklové. Podle informací, které jsme dostali z jedné ze škol, kam se hlásil, Jarda řešil CERMAT testy lépe než 80 % ostatních žáků, což mu, vzhledem k ne příliš příznivému průměru známek na vysvědčení, výrazně pomohlo při přijetí. Vaši školu všem doporučuji. Peníze, které jsme za doučování u vás zaplatili, byly jednou z nejlepších investic, kterou jsme ve svém životě udělali.

Martina Š., maminka
30.05.2019

Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala.

Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala. Má dcera Klára navštěvuje 4. ročník střední průmyslové školy a v pololetí propadala z matematiky. Obrátila jsem se na školu Populo. Bylo jí zprostředkováno doučování na míru a nyní končí se známkou chvalitebně. Konkrétně mé poděkování patří slečně Lucii Jindrové za výborně vedené doučování a p. Pávkové za výbornou, vřelou a ochotnou komunikaci. Budu doporučovat dále a možná opět brzy využiji, mám ještě syna :-))

Michaela Č., maminka
30.05.2019

Hodnotím velmi pozitivně školu Populo.

Hodnotím velmi pozitivně školu Populo, kde se syn od listopadu 2018 připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, které úspěšně absolvoval a byl přijat na svoji preferovanou školu. Lektorky Monika Luptáková a Denisa Vagnerová synovi výrazně pomohly a byl s nimi spokojený. Výuka mu vyhovovala a byla podle jeho představ. Aktuálně dochází do školy i má dcera, která je taky velmi spokojená, na základní škole jsou znát její pokroky, které dosáhla díky přípravě. Uvažuji o dalším pokračování v doučování v následujícím školním roce 2019/2020. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených dětí a rodičů.

Melišová, maminka
30.05.2019

Príprava na prijímacie skúšky

Škola Populo perfektne pripravila syna na prijímaciu skúšku na SŠ, takže bol všade prijatý. Po celú dobu prípravy vždy ochotne a ústretovo vychádzali našim požiadavkám na obsah výučby i časové možnosti. Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektorky, na lekcie chodil rád a matematika ho navyše začala aj baviť. Každému, kto váha, môžem služby Školy Populo vrelo odporučiť a za perfektnú a úspešnú prípravu už len srdečne poďakovať.

Ing. Veronika Ježková
30.05.2019

Děkujeme Škole Populo za přípravu syna.

Děkujeme Škole Populo za přípravu syna před přijímacími zkouškami na osmileté gymnázium. Lektorky ho dokázaly výborně namotivovat, že se dokonce připravoval i rád. Škola vždy vyhověla našim časovým požadavkům, mohu ji jen doporučit.

Konečná
23.05.2019

Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup.

Tímto bych chtěla poděkovat lektorce Zuzaně Kubáčové, která mě dostala až k maturitní zkoušce z anglického jazyka, kterou jsem úspěšně dokončila. Bez její pomoci by to dopadlo horko těžko. Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup, který dělal hodinu záživnější, taky za dodání sebevědomí.

Olga Hesková
20.05.2019

Příběh maminky – náprava deficitů

Náš syn Matyáš měl jít k zápisu a patřil k dětem, kterým se říká “zlobivé”, měl problémy se naučit základnímu minimu k zápisu a učení neprojevoval moc velký zájem. Protože jsem nebyla spokojena s přístupem, se kterým jsem se setkala v pedagogicko-psychologických poradnách, hledala jsem metodu, která by byla individuální a lidštější. Známá mi doporučila Školu Populo a jejich Předškolní přípravku, s níž měla sama dobrou zkušenost. Již po několika hodinách jsem viděla ten pokrok a byla jsem ráda, že jsem zvolila soukromou instituci. Přístup Matyáše ke škole se po pár hodinách úplně změnil. Začal si psát barevná písmenka a číslice úplně sám, slabikoval si z knížek a začal projevovat zájem o jiné věci, než jen kreslené seriály. Investice nelituji, protože toto se fakt vyplatilo!

Maminka Matyáška
20.05.2019

V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři.

Když syn začal navštěvovat školu Populo, bylo mým přáním, aby zvládl přijímací zkoušky. Realita je taková, že přijímačky zvládl a dostal se na školu, kterou si vybral. V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři, naučí a hlavně vysvětlí látku, kterou student nechápe. S důvěrou se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu tuto školu doporučit. Ještě jednou děkuji za velmi dobrou přípravu mého syna.

Nesvadbová
16.05.2019

Ještě jednou děkuji.

Chtěla jsem Populu moc poděkovat. Moje holky, Erička a Nikča, se zlepšily a Erika byla úspěšná v přijímacím řízení. Ještě jednou děkuji.

Maminka
15.05.2019

Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči.

Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči, kterou věnovali synovi před přijímacími zkouškami na střední školy v roce 2019. Syn se dostal na svou vysněnou školu, umístil se 12. ze 42. uchazečů na svém oboru a je naprosto šťastný, že se mu to povedlo napoprvé bez odvolání. Víme, že bez ochotné pomoci, kompetence a vstřícnosti lektorů na matematiku a český jazyk by průběh přijímacího řízení nebyl pro nás tak hladký. Syn byl nadšený z individuálního přístupu v lekcích, a zvláště v matematice, kde jeho znalosti nebyly tak pevné, lektor vysvětlil a procvičil potřebnou látku. Syn si byl poté v matematice podstatně jistější, což se projevilo pozitivně na celkovém výsledku přijímacího řízení. Celkově byla spolupráce se Školou Populo výborná, vždy nám vyšli flexibilně vstříc, když bylo nutné lekce přeorganizovat nebo zintenzivnit výuku těsně před přijímačkami. Ještě jednou celému týmu v Populu děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Marie Hurytová
13.05.2019

Děkujeme za Vaše skvělé služby.

Vaše doučování synu Štěpánovi dokonale pomohlo k přijetí na střední stavební školu, kam chtěl. Ještě jednou děkujeme za Vaše skvělé služby, které v budoucnu určitě rádi využijeme pro druhého syna, který bude v příštím roce maturovat. S pozdravem a přáním dalších pracovních i osobních úspěchů

Karin Salajová
10.05.2019

Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.

Píši za Zdeňka Nováka, který dělal přijímací zkoušky na chemickou školu v Pardubicích a strojírenskou v Brně. Na obě školy se dostal. Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout přijímací zkoušky.

Nováková Aranka
09.05.2019

Děkujeme.

Synovi Vaše doučování pomohlo v přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Byli jsme velice spokojeni s přístupem, ochotou i systémem doučování. Pokud bude třeba, určitě Vaše služby opět rádi využijeme. Děkujeme.

manželé Vojtíškovi
07.05.2019

Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám.

Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, především oběma lektorkám, které syna připravily tak, že byl přijat na obě zvolená gymnázia. Zároveň bychom vyjádřili poděkování lektorovi, ke kterému docházel na doučování náš další syn Štěpán. Pod vedením pana lektora si syn zlepšil prospěch jak v matematice, tak ve fyzice. Všem lektorům i celému týmu Popula moc děkujeme.

Chodilová
07.05.2019

Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám.

Chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám. I díky vaší přípravě se umístila na jedné SŠ na krásném 4. místě ze 76 a na druhé na 14. místě ze 112. Dostala se na svou vysněnou střední školu. Moc děkuje svým lektorkám za přípravu k matematice.

Adamová
07.05.2019

Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu.

Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie konanie na vysokú školu, konkrétne na skúšku z anglického jazyka STANAG 6001 level 2. Komunikácia so Školou bola na výbornej úrovni a vo všetkom mi vyšli v ústrety. Vybraná lektorka mi úplne vyhovovala, pretože sa prispôsobovala mojim časovým potrebám a disponovala skvelými vyučovacími schopnosťami. Vďaka profesionálnemu prístupu Školy Populo a mojej lektorky som skúšku úspešne absolvoval, a ak sa budem pripravovať na ďalšie skúšky, určite opäť využijem služby Školy Populo.

Ján Ch.
07.05.2019

Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem.

Jsem lektorka Školy Populo už nějaký ten pátek. Jako každá práce, má i doučování své klady a zápory. Abych začala méně pozitivně, především v době příprav na přijímačky, je to práce náročná, časově i psychicky, jak pro mě jako lektorku, která musí odučit studenty a ať už je sedm večer nebo tři odpoledne, pořád musím být stejně svěží a dobře připravená, tak pro koordinátorky, které se doslova perou s časovými možnostmi studentů a lektorů, které je potřeba sladit. Tyto zápory však hravě vynahradí přátelská atmosféra, příjemné prostory pro doučování a skutečnost, že do Školy Populo se studenti nemusejí bát chodit, hodnocení není nastaveno jako známky, ale pomocí písmen lektoři vyjadřují pokroky a aktivitu studentů. Množství učebnic a výukových materiálů jen doplňuje řádku pozitiv, kterými se Škola Populo pyšní. Kdyby mi někdo řekl, že doučování budu mít jako zábavu a na každou lekci se budu těšit, neuvěřím. Avšak se Školou Populo se tahle představa vyplnila, nejen proto, že lektoři jsou vybírání každému studentovi "na míru". Každý lektor musí někde začít a Škola Populo je pro to ideálním místem. Koordinátorky pomohou, poradí a udělají vše pro to, aby každé doučování skončilo úspěchem. Plusem je, že pozitivní energie se nekontrolovaně šíří z recepce i do dalších prostor :)

Zuzana L.
06.05.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce.

Ráda bych touto cestou poděkovala lektorce, která mého syna Ondřeje od ledna připravovala na přijímací zkoušky z matematiky. Dneska jsme se dozvěděli, že byl úspěšně přijat na Obchodní akademii v Brně. Ze 120 přijatých skončil 89. s bodovým hodnocením 33 bodů z matematiky a 34 z češtiny. Tímto jí od nás patří velké poděkování, obzvláště za ochotu setkat se synem ještě v neděli 14. 4. po prvním kole přijímacích zkoušek, aby spolu vše probrali a byl připraven ještě na kolo druhé. Je vidět, že lektoři k žákům přistupují s perfektní organizací, profesionálním přístupem, a to vše ve velmi příjemném prostředí. Poděkování patří tedy i celému vašemu týmu. Do budoucna vám přeji hodně spokojených studentů a při přípravě na maturitu se budeme těšit zase na viděnou.

Jitka Boháčková
03.05.2019

Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny.

Chceme moc poděkovat lektorkám matematiky a češtiny. Dcera u přijímacích zkoušek dopadla skvěle, na gymnáziu Hejčín je na 8. místě a na Slovanském gymnáziu je na 6. místě. Díky práci lektorek byla klidná, měla možnost si to vyzkoušet předem a jednoduše – uměla to. Doporučujeme i dalším!

Dora Růžičková
03.05.2019

Moc děkujeme za kvalitní doučování.

S velkou radostí Vám oznamujeme, že náš syn Jan Zouhar, který se u Vás doučoval na přijímací zkoušky z matematiky, byl na střední školu, kam se hlásil přijat. Jedná se o Střední školu gastronomie a cestovního ruchu v Blansku. Moc děkujeme za kvalitní doučování a řešení problémů, které Honza měl. Díky Vám se mu podaří nastoupit na cestu, kterou si sám vybral. Přejeme vám hodně úspěchů.

rodiče Honzy Zouhara
03.05.2019

Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům.

Chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům – paní Pochylé a panu Lastičovi, kteří se věnovali přípravě mého syna Davida Vysloužila k přijímacím zkouškám na střední školu. Patří jim poděkování za úsilí, které přípravě věnovali, syn si spolupráci s nimi chválil a co je nejdůležitější – snaha všech přinesla ovoce – syn byl přijat na oba obory jeho vysněné vojenské školy – při zkoušce z jazyka českého získal 34 bodů, při zkoušce z matematiky 27 bodů – umístil se tedy jako 37. z celkového počtu 255 uchazečů – což je velký úspěch. Takže ještě jednou vyřiďte oběma lektorům můj dík.

Mgr. Zdřálková Blanka
02.05.2019

Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky.

Jmenuji se Filip Matouš a do vaší školy jsem docházel zhruba od poloviny listopadu až do poloviny dubna 2019. Vaše škola mi poskytla možnost doučování a přípravy na šestiletá gymnázia. Po dlouhé a namáhavé přípravě jak ze strany mojí, tak ze strany Vašich učitelů a mých rodičů jsem byl nakonec úspěšný a na obě školy, na které jsem se chtěl dostat, jsem se dostal. Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky, ale hlavě dvěma vašim učitelům, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem. Moc bych byl rád, kdybyste jim to přečetli nebo se jim aspoň o mně zmínili a řekli jim, že moc děkuji, že odvedli skvělou práci a do budoucna jim přeji všechno hezké. ?

Filip Matouš
02.05.2019

Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři.

Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři. Nakonec jsem se dostal na školu, kterou jsem chtěl.

Mathias Schwesig
30.04.2019

Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu.

Chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu syna Honzy Zouhara na přijímací zkoušky na střední školu. Výsledek ještě nevíme, ale víme to, že Honza byl v klidu, věřil si a to bylo pro něj důležité. Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout přístup lektorky Petry Novákové k Honzíkovi. Sedli si, pro Honzu to byl člověk, se kterém se mu moc dobře pracovalo. Opravdu profesionální přístup paní lektorky! Výsledek přijímacích zkoušek, až ho budeme vědět, sdělíme. Přejeme Vám hodně spokojených studentíků a určitě z naší strany budeme Vaši školu POPULO, kdo jí bude potřebovat doporučovat. S pozdravem a přáním pěkných dní

Irena Esterkova+syn Honza Zouhar
17.04.2019

Příběh maminky – škola hrou

Moje dcerka Eliška se do školy dost bála. Plakala a bolelo jí bříško. Jen když jsme se zmínili o tom, že ji v září čeká škola a musí opustit školku, následoval hysterický záchvat. Absolvovala sice předškolní přípravku v mateřské školce, ale její obavy nepominuly. Sama jsem z toho byla zoufalá. Nechtěla jsem s ní hned chodit do nějaké poradny a na internetu jsem našla Předškolní přípravku, která nabízela přesně to, co jsme s Eliškou potřebovaly. Milá paní lektorka u dcerky odbourala všechny fóbie a vychytala všechny možné mouchy a po pár týdnech byly nervy a stresy pryč. Navíc u ní Předškolní přípravka probudila chuť k učení a školy se už nebojíme!

Maminka Elišky
11.03.2019

Děkuji moc.

Ráda bych Vám poděkovala : Mám syna, navštěvuje kvartu víceletého gymnázia. Škola Populo vždy pružně a ochotně zajistila mému synovi potřebné vyučování na velice dobré úrovni. Tímto děkujeme jak lektorům, tak i zaměstnancům za zprostředkování doučování a výbornou ochotnou komunikaci. Děkuji moc, přeji pěkný víkend

Jitka Sedláčková
13.02.2019

Příběh Markétky – škola hrou

Markétka ukončila 1. třídu, ale já o ni měla stále velké obavy, protože se jí nechtělo číst a psát. Ve škole jsem moc zastání nenašla a bylo mi naznačeno, že s tím nepůjde nic udělat. Dcera chodila ze školy zničená a demotivovaná a chuť poznávat a učit se u ní postupně mizela. Denní rutina ji ubíjela a brzy se u ní začaly objevovat poruchy soustředění a učení. Pro Markétku tedy zvolili kombinaci výuky pomocí her, které jí pomohly nalézt další motivaci. Udělali revizi čtení a psaní a díky individuálnímu přístupu a intenzivní výuce se jim podařilo upravit všechny nedostatky a špatné návyky, které si ze školy odnesla. Po několika hodinách jsem si všimla jejího rostoucího zájmu o studium a také toho, že si dcera začala sama slabikovat dětské knížky. Nakonec jsme se rozhodli změnit základní školu, k čemuž nás přivedlo to, co dokáže individuální přístup k výuce, a to, když se dítěti opravdu někdo věnuje.

Rodič
20.01.2019

Příběh maminky – příprava na zápis

Můj syn Tobiáš měl velké obavy z první třídy a já sama jsem nebyla spokojená s formou předškolní výuky v jeho mateřské škole. Chtěla jsem syna zapsat na školu, která nebyla v jeho spádové oblasti a nebyla záruka, že mi jej vezmou. Od známých jsem věděla, že stačí málo a škola může, pokud je vysoký zájem (což byl!), dítě i odmítnout. Velmi se mi líbí myšlenka Předškolní přípravky, kdy v rámci jednoho kurzu jsme mohli u syna pokrýt prakticky všechny dovednosti i s přesahem. Se slečnou lektorkou Alenkou jsem si padla do noty a ona si Tobiáše velmi oblíbila. Velmi brzy jsem u něj začala pozorovat pozitivní reakce a úplně mi vyrazilo dech, že si začal dokonce sám spontánně číst dětské knížky. Netušila jsem, že je něco takového možné a u zápisu z nás byli docela překvapení. Alenka mi nabídla zapojit do výuky i základy angličtiny, s čímž jsem souhlasila. Zpětně mohu říct, že nebýt Předškolní přípravky, nevěřila bych, co dokáže intenzivní a individuální příprava i u tak malého dítěte. A na školu nás samozřejmě vzali!

Maminka Tobiáše
05.11.2018

V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.

V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálnej potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.

Jana S.
18.09.2018

Děkujeme lektorce Julii A.

Děkujeme velice touto cestou lektorce slečně Julii A., která o prázdninách připravovala syna na opravný didaktický test a ústní zkoušku z ČJ, za skvělou přípravu. Obě zkoušky se mu podařilo úspěšně dokončit. Děkujeme také celému týmu Školy Populo za perfektní organizaci výuky, vstřícnost a profesionalitu. Pokud někdo shání doučování, vřele doporučuji Školu Populo, určitě se vám to vyplatí.

I. a V. Netouškovi
18.09.2018

Příběh Aleše – příprava na zápis

Malý Aleš k nám přišel, když mu bylo 6 let. Do školy se moc netěšil, protože se bál toho, co jej bude v novém kolektivu dětí čekat. Ve školce si našel mnoho kamarádů, ale bohužel nikdo z nich se do té jeho školy nehlásil. Byl z toho tak nervózní, že se u něj začaly objevovat psychosomatické projevy. Při každé zmínce o škole měl zničehonic bolesti bříška, záchvaty paniky a časem měl i noční děsy a budil se s pláčem. Měla jsem obavy, že je to něco vážnějšího a že jí Aleše do školy nevezmou. Pro Aleše byl připraven tedy individuální plánu výuky. První hodinu si se svou lektorkou jenom hrál a zapojoval do hry i prvky učení se čísel, písmenek a barev. Během dalších hodin se Aleš naučil podepsat, učil se básničky a naučil se poznávat tvary. Po dvou hodinách výuky jeho bolesti bříška “zázračně zmizely”. Navíc jsem se všimla, jak si začíná sám luštit nápisy a nenápadně se mě vyptává na to, jak to ve škole chodí. V dalších hodinách postupně zapojili další prvky, které Alešovi přiblížily to, co jej ve škole bude čekat. Dokonce chtěl i svou malou lavici, ve které pravidelně sedával a dostával na doma i menší úkoly. V dubnu, když šel k zápisu, byl již plně připraven a do školy se nadšeně těšil.

Maminka Aleše
03.09.2018

Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové.

Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové za výbornou přípravu Josefa Macháčka na opravnou zkoušku z matematiky. Díky jejím znalostem, trpělivosti a milému přístupu, se mu zkoušku povedlo zdárně zvládnout. Poděkování patří i celému týmu Školy Populo za rychlé jednání a vstřícný přístup. Ještě jednou moc děkujeme.

Macháčková Renata
31.08.2018

Děkuji.

Hned na začátek bych vám chtěla oznámit, že Věrka patří mezi nejlepší doučovatelky na škole Populo. Učivo, které jsem nepochopila, jsem s pomocí Věrky a jejími znalostmi jednoduše ovládala. Na lekcích se postupně procvičovalo a při konečné hodině bylo opakování. I komunikace mezi mnou a Věrkou byla bezvadná. Na reparát jsem se dobře naučila, a to díky tomuto doučování. Velice mi to pomohlo, protože jsem dosáhla výsledků lepších než během školního roku. Takže ji moc děkuji, že mi vysvětlila dané učivo, které jsem nedokázala pochopit. Děkuji

Tereza Somolová
29.08.2018

Уроки итальянского языка в Школе Популо были для меня полезные

Моя учительница была приятная и вдохновляющая и всегда подготовлена на уроки и мои вопросы.

Мартина Х.
07.07.2018

Những bài học tiếng Ý tại Trường Populo là một lợi ích lớn cho tôi.

Giáo viên của tôi rất dễ chịu và truyền cảm hứng và luôn chuẩn bị tốt cho các bài học cá nhân và câu hỏi của tôi.

Martina Ch.
05.07.2018

Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do ŠKOLY POPULO.

Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do Školy Populo (k úžasné paní Šebele) kvůli přípravě na přijímací řízení na magisterské studium. S velkou radostí vám oznamuji, že jsem na obor archivnictví byla přijata jak na Univerzitu Karlovu tak na Jihočeskou univerzitu. Tímto vám chci ještě jednou velmi poděkovat, že jsem měla možnost doučování v tak příjemném prostředí. Dostáli jste vašeho mota DOUČOVÁNÍ NA MÍRU. Totiž to, co mě nedokázali na vysoké škole naučit za 3 roky, tak vaše lektorka to zvládla za půl roku.

Renée Rudolfová
04.07.2018

Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy.

Ráda bych poděkovala za spolupráci při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školy. Přístup školy Populo je na velmi profesionální úrovni, mohu říci, že jste nám vždy vyšli velmi vstříc ať už v individuální přípravě, v termínech výuky a v ojedinělých případech i ve změně lektora. Rovněž byly velmi přínosné tzv. zkoušky nanečisto, kdy si mohl syn představit atmosféru testů. Poděkujte prosím všem lektorům, zejména velký dík patří slečně Michaele Kočicové, která měla velký podíl na zdárném zvládnutí přijímaček.

Barbora J., maminka
21.06.2018

Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci.

Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci. S tím vším jsme se setkali ve škole Populo, kam syn Daniel docházel na přípravu k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium. I když bylo období přípravy v podmínkách velké konkurence krajského města náročné, nakonec bylo odměněno přijetím. Vynaložená námaha se určitě vyplatila. Klíčem k úspěchu byly vstupní testy z Čj a M, které poukázaly na nedostatečně zvládnuté oblasti a určily prvotní zaměření a četnost lekcí. V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo. Studenti tak měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podržet i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů. V této souvislosti bychom chtěli poděkovat lektorskému tandemu pana Kabelky a slečny Křížové (ČJ), lektorovi matematiky panu Křížkovi i celému osazenstvu sekretariátu školy Populo. Všichni odvedli skvělou práci. Milé Populo, bez Vás by to neklaplo! Děkujeme a víme, že v případě potřeby se na Vás můžeme obrátit i v primě víceletého gymnázia.

B + D Bartošovi
14.06.2018

Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci.

Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci, management, organizaci, pružnost, vstřícnost a skvělé fungování. Konkrétně Vaší lektorce matematiky, Kateřině Novotné, která doučovala mou dceru Karolínu Lamačovou matematiku pro 1. ročník víceletého gymnázia, (6. třída). Za dobu, co Vaše lekce navštěvovala, získala v učivu jistotu, přehled a hlavně látku pochopila, její vyučující pokroky poznala a výrazně ji pochválila a Karolínka bude mít na vysvědčení z matematiky 1. Je to pro ni odměna za snahu a čas a pro mne za trpělivost a možnost využít nabídky Vašich služeb! Budu Vás i nadále doporučovat a opět Vašich služeb se začátkem nového školního roku využijeme! Užijte si klidnější odpočinkové léto a ještě jednou mnohokrát děkuji!

Pěkný den, Renata Lamačová a Karolína Lamačová
07.06.2018

Italienischstunden in Schule Populo waren ein großer Beitrag für mich.

Meine Lehrerin war nett und inspirativ und immer gut auf einzelne Lektionen und auch auf meine Fragen vorbereitet.

Martina Ch.
06.06.2018

Děkujeme všem.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na synově doučování, obzvláště pak lektoru Kabelkovi, bez jejich pomoci by přijímačky nezvládl.

P.K. – maminka
21.05.2018

Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium.

Chtěla bych vám poděkovat za přípravu dcery na přijímací zkoušky na gymnázium. Dcera byla přijata na obě gymnázia a měla tak i možnost volby, i když byly obě školy na odvolání, kdy se dcera umístila těsně pod čarou. Doučování probíhalo pouze z matematiky. Bylo to naše vůbec první doučování a můžu říct, že dcera byla neskutečně nadšená , v pohodě, v klidu, s lektorkou si velice rozuměla a “nebála se zeptat” . Všem, kteří váhají,nebo hledají vhodné doučování pro své dítě, mohu Školu Populo vřele doporučit! Panuje zde velice přátelská nálada s profesionálním přístupem! Děkujeme.

V.a J. Slezáčkovy
20.05.2018

Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium.

Moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium. Podařilo se jí úspěšně dostat na obě školy (14. z necelých 300 a na druhé škole 2. z 80 přihlášených), takže si mohla vybrat. Nakonec jsme uznali, že vynaložené peníze nám pomohly. Nemuseli jsme trávit večerní hodiny nad úkoly z minulých let a pátrat v hlavách po informacích zasunutých do archivu paměti a snažit se vysvětlit to, co jiní mají v malíčku, jelikož to právě studují. Děkujeme hlavně Věrce Hájkové a Karle Novobilské, za perfektní přístup. Pokud budeme potřebovat pomoc u druhé dcery, víme kam se obrátit!

J.S.
09.05.2018

Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!

Příprava syna na přijímací zkoušky prostřednictvím školy Populo se vyplatila. Syn byl přijat na gymnázium. Jsem přesvědčena o tom, že přístup lektorů byl profesionální a synovi pomohli dosáhnout nadprůměrného výsledku testu v M i ČJ. Tímto moc děkujeme a jen doporučujeme!

Irena Jiravova
09.05.2018

Moc děkujeme.

Chtěla jsem poděkovat Škole Populo, která připravovala obě mé dcery na víceletá gymnázia. Obě složily přijímací zkoušky úspěšně a byly přijaty. Doučování probíhalo v příjemném prostředí, výuka byla profesionální, individuální a přímo se podřizovala potřebám dcer. Moc děkujeme.

Markéta S.
08.05.2018

Anička se dostala na víceleté gymnázium.

Anička se dostala na víceleté gymnázium. Lekce Školy Populo byly výborné a na profesionální úrovni, vybraní lektoři zohlednili specifické problémy naší dcery, která akceptovala všechny lekce a navíc se na ně i těšila. Příprava na přijímací zkoušky byla z vaší strany perfektní, o čemž svědčí přijetí na víceleté gymnázium. Moc děkujeme.

Martin Zápalka
07.05.2018

Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet.

Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet. Sama uznala, že jí to velmi pomohlo. Moc děkuji oběma slečnám lektorkám. A dále bych chtěla poděkovat Vám, za perfektní služby ať už se jednalo o náhrady lekcí, dočerpání lekcí atd. Prostě jakýkoliv požadavek nebo dotaz, vše bylo vyřízeno hned a k mé naprosté spokojenosti ?

Punčochářovi
07.05.2018

Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery.

Chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování, které absolvovala ji velmi pomohlo. Výsledky, které dosáhla v testech byly perfektní. I když moje dcera nebyla ve škole nejlepší v prospěchu, hodně jí pomohlo doučování. Body, které získala za prospěch z vysvědčení byly nižší. Proto jsem se rozhodla pro doučování z ČJ a Matematiky ve Škole Populo. Tam s ní pravidelně procvičovali i samotné cermat testy a úkoly, ve kterých byla slabší. Testy na přijímacích zkouškách zvládla perfektně. Díky dobře zvládnutým přijímacím zkouškám, byla moje dcera přijata na obě střední školy, na které si podala přihlášky. Proto doporučuji všem, kteří se rozhodují, zda investovat do doučování, nebo ne, aby do toho šli. Je to investice, která se určitě pozitivně projeví na výsledcích na přijímacích zkouškách. Ještě jednou chci poděkovat za pečlivou práci vyučujících, kteří doučovali moji dceru.

Mazúchová, maminka
07.05.2018

Lectures of the Italian language proved to be a great benefit for me.

My lecturer was friendly and inspiring. She was always amazingly well prepared for the lectures as well as for my questions.

Martina Ch.
04.05.2018

Mohu Vaši školu jen doporučovat.

Ráda bych Vám poděkovala za přípravu na příjímací zkoušky v českém jazyce, kterou u Vás syn Tobiáš absolvoval od listopadu do března. Čeština se mu velice povedla (dosáhl 44 bodů) a dostal se na obě střední školy, na které se hlásil (1. a 4. místo!!, což pro mne byl skutečně „šok“). Jsem tedy potěšena, že Vaše služby byly opravdu kvalitní, Tobiášovi moc prospěly a chodil k Vám rád. Prosím, předejte poděkování i paní lektorce Vlastové. Mohu Vaši školu jen doporučovat.

Nora Petráková
03.05.2018

Děkuji

Organizace a úroveň doučování je na dobré úrovni, výsledkem je přijetí syna na osmileté gymnázium.

Lucie Ľubušká
13.06.2017

Děkujeme Vám za efektivní přípravu.

Děkujeme Vám za efektivní přípravu našeho syna Tomáše k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium z 5. třídy ZŠ. Díky přípravě z češtiny a matematiky se na gymnázium úspěšně dostal. Rovněž děkujeme za doučování dcery Moniky z matematiky. Za dobu doučování si výrazně zlepšila prospěch z tohoto předmětu. Oceňujeme velmi Vaši vysoce profesionální práci a přístup.

manželé Horákovi
02.06.2017

Děkuji celému týmu za vstřícný přístup.

Dobrý den, děkuji celému týmu za vstřícný přístup, ale především lektorkám za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, které pak úspěšně zvládla. Spolupráce s Vámi byla příjemná a přínosná.

Petra Kolibová
26.05.2017

Děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo.

Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k příjímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce H. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál.

Bohdana Šuláková
24.05.2017

Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.

Musím říct, že jak na český jazyk, tak na matematiku, ze které jsem se tady doučovala, jsem dostala dvě úžasné lektorky, které mi velmi pomohly. Hodně mě toho doučily, a myslím, že bez nich bych se na gymnázium možná nedostala. Celkově byly velmi přátelské, trpělivé, a snažily se dělat, co bylo v jejich silách. Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila školu Populo.

Martina Sovišová
22.05.2017

Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci.

Dobrý den. Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci. Jsem moc ráda, že jsem mohla přípravu dcery na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium zčásti předat týmu Školy Populo. Především oceňuji milý přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě dobrou přípravu. Dcera se naučila pracovat s testy, získala návyk opravdu pravidelné přípravy a hlavně ji to bavilo! Jistě, hlavní je vždy odhodlání dítěte, že opravdu chce samo. Také domácí příprava je potřebná, ale pro nás velký kus práce pomohla vykonat Vaše škola. Moc za to děkujeme! :-))

Absolonová s Natálkou
16.05.2017

Velké poděkování celému týmu Školy Populo.

Velké poděkování celému týmu Školy Populo. Syn byl s doučováním na přijímací zkoušky velmi spokojen. Školu Populo můžeme všem doporučit. :-)

E.S.
08.05.2017

Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci.

Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci v přípravě mé dcery na přijímací zkoušky z ČJ na osmileté gymnázium. Vyzdvihuji její profesionalitu, preciznost, přátelskou atmosféru, individuální přístup, výběr úžasné lektorky Kateřiny K. Na přípravu u Vás se děti opravdu těší.

Romana Szotkowská
07.05.2017

Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského.

Dobrý den, Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského. Díky škole Populo byla výborně připravena na přijímací zkoušky lektorkou Věrkou H., kterou si Tereza velice chválí. Děkujeme.

Antlovi
05.05.2017

Školu Populo mohu doporučit všem.

Školu Populo mohu doporučit všem, kteří zjistí, že jejich dítě má problém v nějakém předmětu. Dcera díky doučování z matematiky uspěla na přijímacích zkouškách a je přijata na SŠ.

R. Chlebovcová
05.05.2017

Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat.

Celému týmu školy Populo, bych chtěla touto cestou poděkovat. Hlavně lektorům: panu J., slečně A. a slečně K., za přípravu mého syna na příjmací zkoušky. Jsem ráda,že tato služba v Olomouci existuje a mohu ostatním jen doporučit.

Monika Kořínková
05.05.2017

Doporučuji všem rodičům i dětem, aby neváhali a využili Vašich služeb!

Ráda bych tímto poděkovala celému Vašemu týmu Školy Populo za péči, vedení, vzdělávání, doučování a přípravu Karolínky na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Naše společná snaha přinesla ovoce a Karolínka byla ke studiu přijata, moc si to přála a Vy jste ji pomohli přání splnit. Díky patří zejména úžasným lektorkám sl. Veronice H., která dokázala z matematiky udělat srozumitelnou zábavnou vědu, které není třeba se bát a je v ní možné najít příjemné logické vazby a dobrat se správného výsledku! Dále děkujeme sl. Kateřině K., její výuka češtiny pro Karolínku znamenala získání sebejistoty v mateřském jazyce, kterou využije i v budoucnu. Vřele budu Vaši školu dále doporučovat, protože jste flexibilní, disponujete příjemným a domácím prostředím a profesionálním přístupem. Také přijímací zkoušky na zkoušku Karolínka využila a zjistila, co je třeba ještě dopilovat. Vaše příprava i doučování ji pomohly i v běžném školním životě, kde se řadí mezi nejlepší žáky a jedničky jsou její i moje odměna. Doporučuji všem rodičům i dětem, kteří tápou, nerozumí, co po nich ve škole chtějí, popř. potřebují procvičit probranou látku, aby neváhali a využili Vašich služeb! Děti získají nejen znalosti, ale i potřebné sebevědomí a rodiče klidný spánek jednoduchou a příjemnou cestou, bez stresu a v pohodě.Přeji Vašemu celému týmu hodně profesních i osobních úspěchů a rádi se k Vám budeme vracet!

Renata a Karolína Lamačovy
05.05.2017

Máte s námi zkušenost?

Podělte se o Vaši zkušenost s námi s ostatními a usnadněte tak ostatním rozhodování, kterou školu si zvolí pro budoucí doučování.

Zaslat referenci / hodnocení

Nezávazný kontaktní formulář

Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. 730 701 601.

  Beroun - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Brno - Škola Populo

  Masarykova 506/37, 602 00 Brno-střed
  (+420) 730 701 601 / brno@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: 8:00 – 20:00
  SO–NE: zavřeno

  Česká Lípa - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  České Budějovice - Škola Populo

  Žižkova třída 12, 370 01 České Budějovice
  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Chomutov - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Chrudim - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Děčín - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Frýdek-Místek - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Hodonín - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Hradec Králové - Škola Populo

  Nerudova 866/27, 500 02 Hradec Králové
  (+420) 730 701 601 / hradeckralove@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: 8:00 – 20:00
  SO–NE: zavřeno

  Jablonec nad Nisou - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Jihlava - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Jindřichův Hradec - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Karlovy Vary - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Karviná - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Kladno - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Klatovy - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Kolín - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Kroměříž - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Liberec - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Mladá Boleslav - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Most - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Olomouc - Škola Populo

  Horní náměstí 407/27, 779 00 Olomouc
  (+420) 730 701 601 / olomouc@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: 8:00 – 20:00
  SO–NE: zavřeno

  Opava - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Ostrava - Škola Populo

  Přívozská 892/18, 702 00 Ostrava
  (+420) 730 701 601 / ostrava@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: 8:00 – 20:00
  SO-NE: zavřeno

  Pardubice - Škola Populo

  Masarykovo nám. 1544, 530 02 Pardubice I
  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Písek - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Plzeň - Škola Populo

  Riegrova 5, 301 00 Plzeň
  (+420) 730 701 601 / plzen@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: 8:00 – 20:00
  SO–NE : zavřeno

  Praha - Škola Populo

  Jindřišská 901/5, 110 00 Praha 1
  (+420) 730 701 601 / praha@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO – PÁ: 8:00 – 20:00
  SO – NE: zavřeno

  Přerov - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Prostějov - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Šumperk - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Teplice - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Třebíč - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Uherské Hradiště - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Ústí nad Labem - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Vsetín - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Vyškov - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  Zlín - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE : zavřeno

  Znojmo - Škola Populo

  (+420) 730 701 601 / info@skolapopulo.cz

  Otevírací doba

  PO–PÁ: dle domluvy
  SO–NE: zavřeno

  +420 730 701 601