REFERENCE

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píší krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete celou spoustu referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole třeba doučovat.
Zároveň vyzýváme ty, kteří byli s našimi službami spokojeni, ale i ty, co by nám rádi dali nějaký návrh na zlepšení, aby se klidně ozvali. Váš komentář rádi uveřejníme a pokud budete chtít, tak i s Vaším plným jménem. Napište nám ještě dnes!

13.2.2019

Ráda bych Vám poděkovala :
Mám syna, navštěvuje kvartu víceletého gymnázia. Škola Populo vždy pružně a ochotně zajistila mému synovi potřebné vyučování na velice dobré úrovni. Tímto děkujeme jak lektorům, tak i zaměstnancům za zprostředkování doučování a výbornou ochotnou komunikaci.

Děkuji moc, přeji pěkný víkend

Jitka Sedláčková

18.9.2018

Děkujeme velice touto cestou lektorce slečně Julii Adamcové,která o prázdninách připravovala syna na opravný didaktický test a ústní zkoušku z ČJ za skvělou přípravu,obě zkoušky se mu podařili úspěšně dokončit . Děkujeme také celému týmu Školy Populo,za perfektní organizaci výuky,vstřícnost a profesionalitu.Pokud někdo shání doučováni,vřele doporučuji Školu Populo, určitě se vám to vyplatí.

I.+V. Netouškovi

31.8.2018

Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové za výbornou přípravu Josefa Macháčka na opravnou zkoušku z matematiky. Díky jejím znalostem, trpělivosti a milému přístupu, se mu zkoušku povedlo zdárně zvládnout. Poděkování patří i celému týmu Školy Populo za rychlé jednání a vstřícný přístup.

Ještě jednou moc děkujeme.

Macháčková Renata

29.8.2018

Dobrý den,
hned na začátek bych vám chtěla oznámit, že Věrka patří mezi nejlepší doučovatelky na škole Populo. Učivo, které jsem nepochopila, jsem s pomocí Věrky a jejími znalostmi jednoduše ovládala.
Na lekcích se postupně procvičovalo a při konečné hodině bylo opakování. I komunikace mezi mnou a Věrkou byla bezvadná. Na reparát jsem se dobře naučila, a to díky tomuto doučování. Velice mi to pomohlo, protože jsem dosáhla výsledků lepších než během školního roku. Takže ji moc děkuji, že mi vysvětlila dané učivo, které jsem nedokázala pochopit.

Děkuji

Tereza Somolová

4.7.2018

Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do ŠKOLY POPULO (k úžasné paní Šebele) kvůli přípravě na přijímací řízení na magisterské studium. S velkou radostí vám oznamuji, že jsem na obor archivnictví byla přijata jak na Univerzitu Karlovu tak na Jihočeskou univerzitu. Tímto vám chci ještě jednou velmi poděkovat, že jsem měla možnost doučování v tak příjemném prostředí. Dostáli jste vašeho mota DOUČOVÁNÍ NA MÍRU. Totiž to, co mě nedokázali na vysoké škole naučit za 3 roky, tak vaše lektorka to zvládla za půl roku.

Renée Rudolfová

21.6.2018

Ráda bych poděkovala za spolupráci při  přípravě syna na příjmací zkoušky na střední školy. Přístup školy Populo je na velmi profesionální úrovni, mohu říci, že jste nám vždy vyšli velmi vstříc ať už v individuální přípravě, v termínech výuky a v ojedinělých případech i ve změně lektora.Rovněž byly velmi přínosné tzv. zkoušky na nečisto, kdy si mohl syn představit atmosféru  testů. Poděkujte prosím všem lektorům, zejména velký dík patří slečně  Michaele Kočicové, která měla velký podíl na zdárném zvládnutí příjmaček.

Barbora J., maminka

14.6.2018

Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci. S tím vším jsme se setkali ve škole Populo, kam syn Daniel docházel na přípravu k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium.
I když bylo období přípravy v podmínkách velké konkurence krajského města náročné, nakonec bylo odměněno přijetím. Vynaložená námaha se určitě vyplatila.

Klíčem k úspěchu byly vstupní testy z Čj a M, které poukázaly na nedostatečně zvládnuté oblasti a určily prvotní zaměření a četnost lekcí. V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo.
Studenti tak měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podržet i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů.

V této souvislosti bychom chtěli poděkovat lektorskému tandemu pana Kabelky a slečny Křížové (ČJ), lektorovi matematiky panu Křížkovi i celému osazenstvu sekretariátu školy Populo. Všichni odvedli skvělou práci.
Milé Populo, bez Vás by to neklaplo!

Děkujeme a víme, že v případě potřeby se na Vás můžeme obrátit i v primě víceletého gymnázia.

B + D Bartošovi

7.6.2018

Vážený Populo týme,

Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci, management, organizaci, pružnost, vstřícnost a skvělé fungování. Konkrétně Vaší lektorce matematiky, Kateřině Novotné, která doučovala mou dceru Karolínu Lamačovou matematiku pro 1. ročník víceletého gymnázia, (6. třída). Za dobu, co Vaše lekce navštěvovala, získala v učivu jistotu, přehled a hlavně látku pochopila, její vyučující pokroky poznala a výrazně ji pochválila a Karolínka bude mít na vysvědčení z matematiky 1. Je to pro ni odměna za snahu a čas a pro mne za trpělivost a možnost využít nabídky Vašich služeb! Budu Vás i nadále doporučovat a opět Vašich služeb se začátkem nového školního roku využijeme!

Užijte si klidnější odpočinkové léto a ještě jednou mnohokrát děkuji!

Pěkný den, Renata Lamačová a Karolína Lamačová

21.5.2018

Děkujeme všem, kteří se podíleli na synově doučování, obzvláště pak lektoru Kabelkovi, bez jejich pomoci by přijímačky nezvládl.

P.K. – maminka

20.5.2018

Hezký den
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za přípravu dcery na příjmací zkoušky na gymnázium. Dcera byla přijata na obě gymnázia a měla tak i možnost volby, ikdyž byly obě školy na odvolání, kdy se dcera umístila těsně pod čarou.
Doučování probíhalo pouze z matematiky. Bylo to naše vůbec první doučování a můžu říct, že dcera byla neskutečně nadšená, v pohodě, v klidu, s lektorkou si velice rozuměla a “nebála se zeptat” .
Všem, kteří váhají,nebo hledají vhodné doučování pro své dítě, mohu školu Populo vřele doporučit!!!! Panuje zde velice přátelská nálada s profesionálním přístupem !!!!!
Děkujeme

V.a J. Slezáčkovy

9.5.2018

Dobry den,

Priprava syna na prijimaci zkousky prostrednictvim skoly Populo se vyplatila. Syn byl prijat na gymnazium. Jsem presvedcena o tom, ze pristup lektoru byl profesionalni a synovi pomohli dosahnout nadprumerneho vysledku testu v M i CJ.

Timto moc dekujeme a jen doporucujeme!

S pozdravem

Irena Jiravova

9.5.2018

Dobrý den,

moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium. Podařilo se jí úspěšně dostat na obě školy (14. z necelých 300 a na druhé škole 2. z 80 přihlášených), takže si mohla vybrat. Nakonec jsme uznali, že vynaložené peníze nám pomohly. Nemuseli jsme trávit večerní hodiny nad úkoly z minulých let a pátrat v hlavách po informacích zasunutých do archivu paměti a snažit se vysvětlit to, co jiní mají v malíčku, jelikož to právě studují. Děkujeme hlavně Věrce Hájkové a Karle Novobilské, za perfektní přístup. Pokud budeme potřebovat pomoc u druhé dcery, víme kam se obrátit!

S pozdravem

J.S.

8.5.2018

Chtěla jsem poděkovat Škole Populo, která připravovala obě mé dcery na víceletá gymnázia. Obě složily přijímací zkoušky úspěšně a byly přijaty. Doučování probíhalo v příjemném prostředí, výuka byla profesionální, individuální a přímo se podřizovala potřebám dcer. Moc děkujeme.

Markéta S.

7.5.2018

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování, které absolvovala ji velmi pomohlo. Výsledky, které dosáhla v testech byly perfektní. I když moje dcera nebyla ve škole nejlepší v prospěchu, hodně jí pomohlo doučování. Body, které získala za prospěch z vysvědčení byly nižší. Proto jsem se rozhodla pro doučování z ČJ a Matematiky ve Škole Populo. Tam s ní pravidelně procvičovali i samotné cermat testy a úkoly, ve kterých byla slabší. Testy na přijímacích zkouškách zvládla perfektně. Díky dobře zvládnutým přijímacím zkouškám, byla moje dcera přijata na obě střední školy, na které si podala přihlášky.
Proto doporučuji všem, kteří se rozhodují, zda investovat do doučování, nebo ne, aby do toho šli. Je to investice, která se určitě pozitivně projeví na výsledcích na přijímacích zkouškách.

Ještě jednou se chci poděkovat za pečlivou práci vyučujících, kteří doučovali moji dceru.

Mazúchová, maminka

7.5.2018

Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet. Sama uznala, že jí to velmi pomohlo. Moc děkuji oběma slečnám lektorkám.

A dále bych chtěla poděkovat Vám, za perfektní služby ať už se jednalo o náhrady lekcí, dočerpání lekcí atd. Prostě jakýkoliv požadavek nebo dotaz, vše bylo vyřízeno hned a k mé naprosté spokojenosti 🙂

Punčochářovi

7.5.2018

Anička se dostala na víceleté gymnázium. Lekce Školy Populo byly výborné a na profesionální úrovni, vybraní lektoři zohlednili specifické problémy naší dcery, která akceptovala všechny lekce a navíc se na ně i těšila. Příprava na přijímací zkoušky byla z vaší strany perfektní, o čemž svědčí přijetí na víceleté gymnázium. Moc děkujeme.

Martin Zápalka

3.5.2018

Ráda bych Vám poděkovala za přípravu na příjímací zkoušky v českém jazyce, kterou u Vás syn Tobiáš absolvoval od listopadu do března.
Čeština se mu velice povedla (dosáhl 44 bodů) a dostal se na obě střední školy, na které se hlásil (1. a 4. místo!!, což pro mne byl skutečně „šok“).
Jsem tedy potěšena, že Vaše služby byly opravdu kvalitní, Tobiášovi moc prospěly a chodil k Vám rád. Prosím, předejte poděkování i paní lektorce Vlastové.
Mohu Vaši školu jen doporučovat.

Nora Petráková

3.5.2018

Škola Populo perfektně připravila syna k přijímací zkoušce na SŠ, takže byl všude přijat. Po celou dobu přípravy vždy ochotně a vstřícně vycházeli našim požadavkům na obsah výuky i časové možnosti. Syn byl velice spokojený s přístupem lektorky, na lekce chodil rád a matematika ho navíc začala i bavit. Každému, kdo váhá, můžu služby Školy Populo vřele doporučit a za perfektní a úspěšnou přípravu již jen srdečně poděkovat.

Ing. Veronika Ježková

2.5.2018

Syn udělal přijímačky na 52 % a je přijat na obchodní akademii. Dějeme kolektivu lektorů školy Populo za přípravu a trpělivost při přípravě na přijímací zkoušky. Myslím, že Vašich služeb budeme využívat i v příštím roce, pokud bude mít syn potíže s nějakým předmětem na střední škole.

Danuta Koné Król, maminka

2.5.2018

Dcera dopadla naprosto skvostně, na Rakouském gymnáziu byla desátá, na Postupickém gymnáziu jedenáctá.

Děkuji vám velmi za pomoc při přípravě, a to jmenovitě p. lektorovi Jiroutkovi a p. lektorovi Jiráskovi. I vaší záslouhou byly výsledky tak skvělé. Byla jsem spokojená jak s výukou, tak i se servisem všech kolem.

Zdravím celý váš skvělý tým a přeji vše dobré,

Jana Davidová

2.5.2018

Chtěla bych moc poděkovat učitelům Ester Pšeničkové panu Zamazalovi a paní Vlastové za super pomoc s přípravou, pže určitě i jejich zásluhou se dcera dostala na obě zvolené školy a teď má dilema s výběrem 🙂 Díky moc

Judita Říhová

2.5.2018

Můj syn David byl přijatý na obě vybrané střední školy.

Děkujeme celému Vašemu týmu a zejména pak panu Šimradovi.

M. Bendová

2.5.2018

Moje dcera, Adéla Válková, byla přijata na obě 6ti letá gymnázia, na která se hlásila. Rozhodla se nastoupit na Klasické gymnázium Modřany.

Přijímací zkoušky CERMAT z matematiky a českého jazyka dopadly úplně skvěle.
Z češtiny měla percentil 90 a z matematiky dokonce 99.

Moc bychom chtěli poděkovat vaší škole a vašim lektorům, že Adélu ke zkouškám tak skvěle připravili.

Hlavně patří velké poděkování lektorce Kateřině Kaláškové, která Adélu připravovala na zkoušky z češtiny a z matematiky. Adéla si Katku velmi oblíbila a po každé lekci říkala, že až od ní vždy pochopí novou látku a složité slovní úlohy.

Velký dík patří také Kathleen Koubek, která Adélu připravovala na zkoušky z angličtiny.

Moc moc děkujeme.

Lenka Válková a Adéla Válková

2.5.2018

Děkujeme moc za Vaše perfektní služby, obzvláště paní učitelce Nouzové z matematiky a paní učitelce Burešové z ČJ. Dcera byla přijata na gymnázium, byla 28. z 44 přijatých. Prosím, poděkujte oběma lektorkám za perfektní práci.

Ing. Hana Králová, maminka

1.5.2018

Syn se na obě gymnázia dostal s výsledkem 38 bodů z matematiky. Doučování mu pomohlo a hlavně ho s lektorkou moc bavilo! Dokonce mu bylo líto, že už nebude dál chodit..:-) dle mého skvělá reference pro vaše služby a hlavně lektorku.

anonym

30.4.2018

Chtěli bychom vám se ženou za syna velice poděkovat za přípravu na přijímací zkoušky, na které se ve vaší škole připravoval! Obzvláště pak paní lektorce Nouzové, která musela mít se synem velkou trpělivost. Bylo dobře, ze syn místo školy chodil před “přijímačkami” na intenzivni doučováni. To byl klíč k úspěchu, protože dle mého názoru Škola Populo (a maminka) dokázali nemožné! Nejen že syn udělal přijímačky na školu, na kterou si přál moc jít studovat, ale z několika set žáků byl na 9. místě v celkovém hodnocení! Tímto Vám mnohokrát děkujeme, že jste syna ve Vaší škole perfektně připravili na přijímačky, protože na tomto úspěchu máte bezesporu obrovský podíl! On sám to tak cítil a přiznal, že bez doučování by skončil někde hluboko v poli poražených.

manželé Nešporovi

1.5.2018

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za skvělou přípravu na přijímací zkoušky. Váš přístup byl profesionální, lektoři vstřícní, uměli mě zaujmout tak, že mě matematika i čeština bavily. Mohu jednoznačně Populo všem doporučit.

Viktor

2.5.2018

Dobrý den,
moc děkujeme Škole POPULO za individuální přípravu na přijmačky na střední školu. Dcera Aneta Svobodová byla přijata na gymnazium Hejčín.

Hezký den
Zrůstová

28.1.2018

V rámci výuky japonského jazyka jsem hledal instituci, která mi je schopna nabídnout maximální variabilitu termínů za akceptovatelnou cenu. Našel jsem tak Školu Populo, která mi vyšla vstříc jak při hledání optimálního času výuky, tak i přijatelné finanční podmínky. Komunikace s institucí vždy byla rychlá, vystupování pracovníků zajišťujících konkrétního vyučujícího bylo příjemné a korektní.

Lektor Petr Kabelka je výborný učitel, který mě dokáže provést spletitou cestou japonské gramatiky za pomocí přirovnání k problematice českého jazyka tak, že mohu ukládat nové informace z cizího jazyka do struktury jazyka mateřského. Díky tomu se mi nové informace lépe pamatují i vybavují v konkrétních případech. Místy těžké a nezáživné učivo Petr odlehčuje příklady z praxe, ale i japonských reálií, které efektivně doplňují výklad. V případě, že nerozumím cvičení, mě vždy trpělivě navede za pomocí znalostí, které ovládám. Díky jeho rozhledu v dané problematice je možné se zeptat na jakoukoliv otázku z oblasti Japonska, ale i na fungování jazyka jako systému. Lektora Petra bych doporučil všem zájemcům o japonštinu i český jazyk jak z řad začátečníků, tak i pokročilých.

Jiří Kameník

12.9.2017

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky (slečna Kabešová a Urbanová). Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuju. 🙂 Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuju!

Navrátilová Kamila

2.6.2017

Děkujeme Vám za efektivní přípravu našeho syna Tomáše k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium z 5. třídy ZŠ. Díky přípravě z češtiny a matematiky se na gymnázium úspěšně dostal. Rovněž děkujeme za doučování dcery Moniky z matematiky. Za dobu doučování si výrazně zlepšila prospěch z tohoto předmětu. Oceňujeme velmi Vaši vysoce profesionální práci a přístup.

manželé Horákovi

13.5.2017

Organizace a úroveň doučování je na dobré úrovni, výsledkem je přijetí syna na osmileté gymnázium. Děkuji.

Lucie Ľubušká

31.8.2017

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.

Kamila Sýkorová

23.5.2017

Dne 23. 5. 2017 jsem úspěšně dokončil maturitu. Zkouška s angličtiny byla velmi jednoduchá (Means of Transport). Byl jsem i pochválen za výborný projev, za což musím hlavně poděkovat mojí lektorce Lucii Sehnálkové, která mě na zkoušku pilně připravovala.

David Dostál

Děkujeme za kvalitní přípravu panu Ochmanovi, který synovi zpříjemnil matematiku. 🙂

Alena Kasíková‎

24.5.2017

Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k přijímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce Hájkové. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál. Hodně úspěchů v další práci přejí Šulákovi

manželé Šulákovi

Děkuji celému týmu za vstřícný přístup, ale především lektorkám, p. Galdové a p. Hostašové za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, které pak úspěšně zvládla. Spolupráce s Vámi byla příjemná a přínosná.

Petra Kolibová

Do Školy Populo chodím již druhým rokem a jsem spokojen. V osmé třídě mne dokázali připravit na jakoukoliv písemnou práci a rychle a jednoduše mi vysvětlili učivo. Jelikož jsem tento rok dělal přijímací zkoušky, musel mne někdo připravit.
Matematiku mě doučoval skvělý lektor Nikola a později i lektorka Věrka, která mi ukázala, že nic není nemožné, a vysvětlila mi prakticky a jednoduše matematiku a geometrii od 6. do 9. ročníku základní školy. Také mi ukázala časté chyby žáků v CERMATU, abych se jim mohl později vyhnout. S touto úžasnou lektorkou jsem dotáhl pololetí 9. ročníku na jedničku.
Na český jazyk mne připravila úžasná lektorka Sára. Ta mi ukázala, že český jazyk není nudná věc a dá se lehko naučit. Příprava na přijímací zkoušky pak byla opravdovou hračkou.
Když to tak shrnu, Škola Populo mne na přijímací zkoušky dokázala připravit lépe, než kdybych se na ně připravoval sám.

René Šafář

20.5.2017

Musím říct, že jak na český jazyk, tak na matematiku, ze které jsem se tady doučovala, jsem dostala dvě úžasné lektorky, které mi velmi pomohly. Hodně mě toho doučily, a myslím, že bez nich bych se na gymnázium možná nedostala. Celkově byly velmi přátelské, trpělivé a snažily se dělat, co bylo v jejich silách. Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila Školu Populo.

Martina Sovišová

Moc děkujeme celému kolektivu Školy Populo za přípravu syna na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium. Nejvíce však Věrce Hájkové a Míše Prášilové. Vašek uspěl na obou školách kam se hlásil. Byl patnáctý a dvanáctý. Školu Populo všem doporučujeme a ještě jednou děkujeme.

Marcela Chumchalová

7.5.2017

Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci v přípravě mé dcery na přijímací zkoušky z ČJ na osmileté gymnázium. Vyzdvihuji zejména její profesionalitu, preciznost, přátelskou atmosféru, individuální přístup a výběr úžasné lektorky Kateřiny Kabešové. Na přípravu u Vás se děti opravdu těší.

Romana Szotkowská

8.5.2017

Velké poděkování celému týmu Školy Populo. Syn byl s doučováním na přijímací zkoušky velmi spokojen. Školu Populo můžeme všem doporučit. 🙂

Evgenia Staržecová