REFERENCE

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píší krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete celou spoustu referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole třeba doučovat.
Zároveň vyzýváme ty, kteří byli s našimi službami spokojeni, ale i ty, co by nám rádi dali nějaký návrh na zlepšení, aby se klidně ozvali. Váš komentář rádi uveřejníme a pokud budete chtít, tak i s Vaším plným jménem. Napište nám ještě dnes!

2.6.2019

Chtěla bych Vám poděkovat za obrovskou pomoc s výukou německého jazyka a především za přidělení lektorky, paní Fišerové. Byla jsem s ní velice spokojená.
Mnohokrát Vám za vše děkuji.

Alena T., účastnice kurzu, Brno

2.6.2019

S radostí oznamujeme přijetí našeho syna na gymnázium v Přerově ale i v Hranicích. Veliké díky patří vám a slečně lektorce Terézii Staroštíkové, která svým přístupem perfektně vedla syna v přípravě na vykonání zkoušky. Slečna je opravdu skvělá a dalo by se říci, že je již pedagogem ač ještě studujícím. Její přístup je vyjímečný a moc si vážíme jejich znalostí a přístupu k synovi. Určitě s Vámi zůstáváme v kontaktu a na doučování z matematiky se v průběhu srpna domluvíme.

Dana V., maminka, Přerov

30.5.2019

Hodnotím velmi pozitivně školu Populo, kde se syn od listopadu 2018 připravoval na přijímací zkoušky na střední školu, které úspěšně absolvoval a byl přijat na svoji preferovanou školu. Lektorky Monika Luptáková a Denisa Vagnerová synovi výrazně pomohly a byl s nimi spokojený. Výuka mu vyhovovala a byla podle jeho představ. Aktuálně dochází do školy i má dcera, která je taky velmi spokojená, na základní škole jsou znát její pokroky, které dosáhla díky přípravě. Uvažuji o dalším pokračování v doučování v následujícím školním roce 2019/2020. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených dětí a rodičů.

Melišová, maminka, Ostrava

30.5.2019

Tímto bych Vám ráda velmi poděkovala. Má dcera Klára navštěvuje 4. ročník střední průmyslové školy a v pololetí propadala z matematiky. Obrátila jsem se na školu Populo. Bylo jí zprostředkováno doučování na míru a nyní končí se známkou chvalitebně. Konkrétně mé poděkování patří slečně Lucii Jindrové za výborně vedené doučování a p. Pávkové za výbornou, vřelou a ochotnou komunikaci.
Budu doporučovat dále a možná opět brzy využiji, mám ještě syna :-))

Michaela Č., maminka, Plzeň

30.5.2019

Náš Jarda se dostal na obě školy, kam se hlásil. Vyřiďte prosím můj dík lektorům, zejména sl. Hosové, Čižinské a Jouklové. Podle informací, které jsme dostali z jedné ze škol, kam se hlásil, Jarda řešil CERMAT testy lépe než 80 % ostatních žáků, což mu, vzhledem k ne příliš příznivému průměru známek na vysvědčení, výrazně pomohlo při přijetí. Vaši školu všem doporučuji. Peníze, které jsme za doučování u vás zaplatili, byly jednou z nejlepších investic, kterou jsme ve svém životě udělali.

Martina Š., maminka, Praha

23.5.2019

Děkujeme Škole Populo za přípravu syna před přijímacími zkouškami na osmileté gymnázium. Lektorky ho dokázaly výborně namotivovat, že se dokonce připravoval i rád. Škola vždy vyhověla našim časovým požadavkům, mohu ji jen doporučit.

Konečná

20.5.2019

Tímto bych chtěla poděkovat lektorce Zuzaně Kubáčové, která mě dostala až k maturitní zkoušce z anglického jazyka, kterou jsem úspěšně dokončila. Bez její pomoci by to dopadlo horko těžko. Děkuji za super atmosféru během doučování a kamarádský přistup, který dělal hodinu záživnější, taky za dodání sebevědomí.

Olga Hesková

16.5.2019

Když syn začal navštěvovat školu Populo, bylo mým přáním, aby zvládl přijímací zkoušky. Realita je taková, že přijímačky zvládl a dostal se na školu, kterou si vybral. V Populu jsou velmi ochotní a vstřícní lektoři, naučí a hlavně vysvětlí látku, kterou student nechápe. S důvěrou se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu tuto školu doporučit.

Ještě jednou děkuji za velmi dobrou přípravu mého syna.

Nesvadbová

15.5.2019

Dobrý den,

chtěla jsem Populu moc poděkovat. Moje holky, Erička a Nikča, se zlepšily a Erika byla úspěšná v přijímacím řízení.

Ještě jednou děkuji.

13.5.2019

Děkujeme pracovníkům a lektorům Školy Populo za doučování a péči, kterou věnovali synovi před přijímacími zkouškami na střední školy v roce 2019.

Syn se dostal na svou vysněnou školu, umístil se 12. ze 42. uchazečů na svém oboru a je naprosto šťastný, že se mu to povedlo napoprvé bez odvolání. Víme, že bez ochotné pomoci, kompetence a vstřícnosti lektorů na matematiku a český jazyk by průběh přijímacího řízení nebyl pro nás tak hladký. Syn byl nadšený z individuálního přístupu v lekcích, a zvláště v matematice, kde jeho znalosti nebyly tak pevné, lektor vysvětlil a procvičil potřebnou látku. Syn si byl poté v matematice podstatně jistější, což se projevilo pozitivně na celkovém výsledku přijímacího řízení.

Celkově byla spolupráce se Školou Populo výborná, vždy nám vyšli flexibilně vstříc, když bylo nutné lekce přeorganizovat nebo zintenzivnit výuku těsně před přijímačkami.

Ještě jednou celému týmu v Populu děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Marie Hurytová

10.5.2019

Dobrý den,

Vaše doučování synovi  Štěpánovi Filípkovi dokonale pomohlo k přijetí na střední stavební školu, kam chtěl.

Ještě jednou děkujeme za Vaše skvělé služby, které v budoucnu určitě rádi využijeme pro druhého syna, který bude v příštím roce maturovat.

S pozdravem a přáním dalších pracovních í osobních úspěchů.

Karin Salajová

9.5.2019

Dobrý den,

píši za Zdeňka Nováka, který dělal příjímací zkoušky na Chemickou školu v Parducích a strojírenskou v Brně (Olomoucká). Na obě školy se dostal. Moc Vám děkuji za to, že jste se mu věnovali a pomohli zvládnout příjímací zkoušky.

S pozdravem

Nováková Aranka

7.5.2019

Vnuk si u přijímaček na maturitní obor vedl velice dobře a byl přijat bez problémů. Podstatné ale je také to, že díky panu lektorovi začal matematice rozumět, začala ho zajímat a získal potřebnou sebejistotu. V češtině, která ho jinak baví, byl pro něho zase důležitý krátký, ale efektivní nácvik strategie. Podstatné je ale také to, že doučování, které u vás absolvoval, mu vytvořilo dobrou startovní pozici pro výuku na střední škole. Děkuji za to i Vám osobně, za Váš vstřícný přístup a pochopení a přeji Vám hodně dalších úspěchů v této činnosti.

7.5.2019

Dobrý den,

chci vám moc poděkovat za přípravu dcery Karolíny k přijímacím zkouškám. I díky vaší přípravě se umístila na jedné SŠ na krásném 4. místě ze 76 a na druhé na 14. místě ze 112. Dostala se na svou vysněnou střední školu.Moc děkuje svým lektorkám za přípravu k matematice.

Adamová

7.5.2019

Synovi Vaše doučování pomohlo v přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Byli jsme velice spokojeni s přístupem, ochotou i systémem doučování. Pokud bude třeba, určitě Vaše služby opět rádi využijeme.

Děkujeme Vojtíškovi

7.5.2019

Rádi bychom poděkovali za přípravu našeho syna Tonyho k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, především sl. Žiškové a sl. Novotné, které syna připravily tak, že byl přijat na obě zvolená gymnázia.
Zároveň bychom vyjádřili poděkování p. Křížkovi, ke kterému docházel na doučování náš další syn Štěpán. Pod vedením pana lektora si syn zlepšil prospěch jak v matematice, tak ve fyzice.
Všem zmíněným lektorům i celému týmu Popula moc děkujeme.
M.Chodilová

3.5.2019

Dobrý den,

s velkou radostí Vám oznamujeme, že náš syn Jan Zouhar, který se u Vás doučoval z matematiky na přijímací zkoušky u lektorky Petry Novákové, byl na střední školu, kam se hlásil přijat. Jedná se o Střední školu gastronomie a cestovního ruchu v Blansku.

Moc děkujeme za kvalitní doučování a řešení problémů, které Honza měl.

Díky Vám se mu podaří nastoupit na cestu, kterou si sám vybral.

Přejeme vám hodně úspěchů.

Rodiče Honzy Zouhara.

3.5.2019

Dobrý den,

chceme moc poděkovat lektorkám – paní Jiřině Matouškové za matematiku a paní Janě Hajdové za češtinu. Dcera u přijímacích zkoušek dopadla skvěle, na gymnáziu Hejčín je na 8. místě a na Slovanském gymnáziu je na 6. místě. Díky práci lektorek byla klidná, měla možnost si to vyzkoušet předem a jednoduše – uměla to.

Doporučujeme i dalším!

Srdečně zdraví

Dora Růžičková

3.5.2019

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala lektorce, paní Petře Novákové, která mého syna Ondřeje od ledna připravovala na přijímací zkoušky z matematiky.

Dneska jsme se dozvěděli, že byl úspěšně přijat na Obchodní akademii v Brně.  Ze 120 přijatých skončil 89. s bodovým hodnocením 33 bodů z matematiky a 34 z češtiny.  Tímto jí od nás patří velké poděkování, obzvláště za ochotu setkat se synem ještě v neděli 14. 4. po prvním kole přijímacích zkoušek, aby spolu vše probrali a byl připraven ještě na kolo druhé. Je vidět, že lektoři k žákům přistupují  s perfektní organizací, profesionálním přístupem, a to vše ve velmi příjemném prostředí. Poděkování patří tedy i celému vašemu týmu. Do budoucna  vám přeji hodně spokojených studentů a při přípravě na maturitu se budeme těšit zase na viděnou.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jitka Boháčková (maminka Ondřeje Boháčka)

2.5.2019

Dobrý den,

jmenuji se Filip Matouš. Do vaší školy jsem docházel zhruba od poloviny listopadu až do poloviny dubna. Vaše škola mi poskytla možnost doučování a možnost přípravy na šestiletá gymnázia. Po dlouhé a namáhavé přípravě jak ze strany mojí, tak ze strany Vašich  učitelů a rodičů jsem byl nakonec úspěšný a na obě školy, na které jsem se chtěl dostat, jsem se dostal. Moc bych chtěl poděkovat Vaší škole za to, že mi umožnila připravovat se na přijímačky, ale hlavě dvěma vašim učitelům, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem. Jsou to konkrétně paní učitelka Irena Křížová a pan učitel Robert Musil. Moc bych byl rád, kdybyste jim to přečetli nebo se jim aspoň o mně zmínili a řekli jim, že moc děkuji, že odvedli skvělou práci a do budoucna jim přeji všechno hezké. 🙂

Filip Matouš

2.5.2019

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat oběma lektorům – paní Pochylé a panu Lastičovi, kteří se věnovali přípravě mého syna Davida Vysloužila k přijímacím zkouškám na střední školu. Patří jim poděkování za úsilí, které přípravě věnovali, syn si spolupráci s nimi chválil a co je nejdůležitější – snaha všech přinesla ovoce – syn byl přijat na oba obory jeho vysněné vojenské školy – při zkoušce z jazyka českého získal  34 bodů, při zkoušce z matematiky 27 bodů – umístil se tedy jako  37. z celkového počtu 255 uchazečů – což je velký úspěch.
Takže ještě jednou vyřiďte oběma lektorům můj dík.

Mgr. Zdřálková Blanka

30.4.2019

Dobrý den,
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak mě připravili vaši lektoři. Nakonec jsem se dostal na školu, kterou jsem chtěl.

Mathias Schwesig

17.4.2019

Dobrý den,
chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní přípravu syna Honzy Zouhara na přijímací zkoušky na střední školu.
Výsledek ještě nevíme, ale víme to, že Honza byl v klidu, věřil si a to bylo pro něj důležité.

Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout přístup lektorky Petry Novákové k Honzíkovi. Sedli si, pro Honzu to byl člověk, se kterém se mu moc dobře pracovalo. Opravdu profesionální přístup paní lektorky! Výsledek přijímacích zkoušek, až ho budeme vědět, sdělíme.

Přejeme Vám hodně spokojených studentíků a určitě z naší strany budeme Vaši školu POPULO, kdo jí bude potřebovat doporučovat.

S pozdravem a přáním pěkných dní

Irena Esterkova+syn Honza Zouhar

13.2.2019

Ráda bych Vám poděkovala :
Mám syna, navštěvuje kvartu víceletého gymnázia. Škola Populo vždy pružně a ochotně zajistila mému synovi potřebné vyučování na velice dobré úrovni. Tímto děkujeme jak lektorům, tak i zaměstnancům za zprostředkování doučování a výbornou ochotnou komunikaci.

Děkuji moc, přeji pěkný víkend

Jitka Sedláčková

18.9.2018

Děkujeme velice touto cestou lektorce slečně Julii Adamcové,která o prázdninách připravovala syna na opravný didaktický test a ústní zkoušku z ČJ za skvělou přípravu,obě zkoušky se mu podařili úspěšně dokončit . Děkujeme také celému týmu Školy Populo,za perfektní organizaci výuky,vstřícnost a profesionalitu.Pokud někdo shání doučováni,vřele doporučuji Školu Populo, určitě se vám to vyplatí.

I.+V. Netouškovi

31.8.2018

Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Věrce Hájkové za výbornou přípravu Josefa Macháčka na opravnou zkoušku z matematiky. Díky jejím znalostem, trpělivosti a milému přístupu, se mu zkoušku povedlo zdárně zvládnout. Poděkování patří i celému týmu Školy Populo za rychlé jednání a vstřícný přístup.

Ještě jednou moc děkujeme.

Macháčková Renata

29.8.2018

Dobrý den,
hned na začátek bych vám chtěla oznámit, že Věrka patří mezi nejlepší doučovatelky na škole Populo. Učivo, které jsem nepochopila, jsem s pomocí Věrky a jejími znalostmi jednoduše ovládala.
Na lekcích se postupně procvičovalo a při konečné hodině bylo opakování. I komunikace mezi mnou a Věrkou byla bezvadná. Na reparát jsem se dobře naučila, a to díky tomuto doučování. Velice mi to pomohlo, protože jsem dosáhla výsledků lepších než během školního roku. Takže ji moc děkuji, že mi vysvětlila dané učivo, které jsem nedokázala pochopit.

Děkuji

Tereza Somolová

4.7.2018

Chodila jsem na doučování němčiny půl roku do ŠKOLY POPULO (k úžasné paní Šebele) kvůli přípravě na přijímací řízení na magisterské studium. S velkou radostí vám oznamuji, že jsem na obor archivnictví byla přijata jak na Univerzitu Karlovu tak na Jihočeskou univerzitu. Tímto vám chci ještě jednou velmi poděkovat, že jsem měla možnost doučování v tak příjemném prostředí. Dostáli jste vašeho mota DOUČOVÁNÍ NA MÍRU. Totiž to, co mě nedokázali na vysoké škole naučit za 3 roky, tak vaše lektorka to zvládla za půl roku.

Renée Rudolfová

21.6.2018

Ráda bych poděkovala za spolupráci při  přípravě syna na příjmací zkoušky na střední školy. Přístup školy Populo je na velmi profesionální úrovni, mohu říci, že jste nám vždy vyšli velmi vstříc ať už v individuální přípravě, v termínech výuky a v ojedinělých případech i ve změně lektora.Rovněž byly velmi přínosné tzv. zkoušky na nečisto, kdy si mohl syn představit atmosféru  testů. Poděkujte prosím všem lektorům, zejména velký dík patří slečně  Michaele Kočicové, která měla velký podíl na zdárném zvládnutí příjmaček.

Barbora J., maminka

14.6.2018

Pružnost, profesionalita, individuální přístup a snaha o maximální motivaci. S tím vším jsme se setkali ve škole Populo, kam syn Daniel docházel na přípravu k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium.
I když bylo období přípravy v podmínkách velké konkurence krajského města náročné, nakonec bylo odměněno přijetím. Vynaložená námaha se určitě vyplatila.

Klíčem k úspěchu byly vstupní testy z Čj a M, které poukázaly na nedostatečně zvládnuté oblasti a určily prvotní zaměření a četnost lekcí. V průběhu přípravy jsme využili přijímacích zkoušek nanečisto, které Populo pro své žáky průběžně organizovalo.
Studenti tak měli možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky v reálném čase a podmínkách. A ve finále, těsně před přijímačkami, dokázali lektoři kromě opakování znalostí podržet i potřebné sebevědomí a předat know-how k úspěšnému vyplnění testů.

V této souvislosti bychom chtěli poděkovat lektorskému tandemu pana Kabelky a slečny Křížové (ČJ), lektorovi matematiky panu Křížkovi i celému osazenstvu sekretariátu školy Populo. Všichni odvedli skvělou práci.
Milé Populo, bez Vás by to neklaplo!

Děkujeme a víme, že v případě potřeby se na Vás můžeme obrátit i v primě víceletého gymnázia.

B + D Bartošovi

7.6.2018

Vážený Populo týme,

Chtěla jsem Vám tímto poděkovat za Vaši práci, management, organizaci, pružnost, vstřícnost a skvělé fungování. Konkrétně Vaší lektorce matematiky, Kateřině Novotné, která doučovala mou dceru Karolínu Lamačovou matematiku pro 1. ročník víceletého gymnázia, (6. třída). Za dobu, co Vaše lekce navštěvovala, získala v učivu jistotu, přehled a hlavně látku pochopila, její vyučující pokroky poznala a výrazně ji pochválila a Karolínka bude mít na vysvědčení z matematiky 1. Je to pro ni odměna za snahu a čas a pro mne za trpělivost a možnost využít nabídky Vašich služeb! Budu Vás i nadále doporučovat a opět Vašich služeb se začátkem nového školního roku využijeme!

Užijte si klidnější odpočinkové léto a ještě jednou mnohokrát děkuji!

Pěkný den, Renata Lamačová a Karolína Lamačová

21.5.2018

Děkujeme všem, kteří se podíleli na synově doučování, obzvláště pak lektoru Kabelkovi, bez jejich pomoci by přijímačky nezvládl.

P.K. – maminka

20.5.2018

Hezký den
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za přípravu dcery na příjmací zkoušky na gymnázium. Dcera byla přijata na obě gymnázia a měla tak i možnost volby, ikdyž byly obě školy na odvolání, kdy se dcera umístila těsně pod čarou.
Doučování probíhalo pouze z matematiky. Bylo to naše vůbec první doučování a můžu říct, že dcera byla neskutečně nadšená, v pohodě, v klidu, s lektorkou si velice rozuměla a “nebála se zeptat” .
Všem, kteří váhají,nebo hledají vhodné doučování pro své dítě, mohu školu Populo vřele doporučit!!!! Panuje zde velice přátelská nálada s profesionálním přístupem !!!!!
Děkujeme

V.a J. Slezáčkovy

9.5.2018

Dobry den,

Priprava syna na prijimaci zkousky prostrednictvim skoly Populo se vyplatila. Syn byl prijat na gymnazium. Jsem presvedcena o tom, ze pristup lektoru byl profesionalni a synovi pomohli dosahnout nadprumerneho vysledku testu v M i CJ.

Timto moc dekujeme a jen doporucujeme!

S pozdravem

Irena Jiravova

9.5.2018

Dobrý den,

moc děkujeme za přípravu dcery na přijímačky na víceleté gymnázium. Podařilo se jí úspěšně dostat na obě školy (14. z necelých 300 a na druhé škole 2. z 80 přihlášených), takže si mohla vybrat. Nakonec jsme uznali, že vynaložené peníze nám pomohly. Nemuseli jsme trávit večerní hodiny nad úkoly z minulých let a pátrat v hlavách po informacích zasunutých do archivu paměti a snažit se vysvětlit to, co jiní mají v malíčku, jelikož to právě studují. Děkujeme hlavně Věrce Hájkové a Karle Novobilské, za perfektní přístup. Pokud budeme potřebovat pomoc u druhé dcery, víme kam se obrátit!

S pozdravem

J.S.

8.5.2018

Chtěla jsem poděkovat Škole Populo, která připravovala obě mé dcery na víceletá gymnázia. Obě složily přijímací zkoušky úspěšně a byly přijaty. Doučování probíhalo v příjemném prostředí, výuka byla profesionální, individuální a přímo se podřizovala potřebám dcer. Moc děkujeme.

Markéta S.

7.5.2018

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za skvělou přípravu moji dcery na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování, které absolvovala ji velmi pomohlo. Výsledky, které dosáhla v testech byly perfektní. I když moje dcera nebyla ve škole nejlepší v prospěchu, hodně jí pomohlo doučování. Body, které získala za prospěch z vysvědčení byly nižší. Proto jsem se rozhodla pro doučování z ČJ a Matematiky ve Škole Populo. Tam s ní pravidelně procvičovali i samotné cermat testy a úkoly, ve kterých byla slabší. Testy na přijímacích zkouškách zvládla perfektně. Díky dobře zvládnutým přijímacím zkouškám, byla moje dcera přijata na obě střední školy, na které si podala přihlášky.
Proto doporučuji všem, kteří se rozhodují, zda investovat do doučování, nebo ne, aby do toho šli. Je to investice, která se určitě pozitivně projeví na výsledcích na přijímacích zkouškách.

Ještě jednou se chci poděkovat za pečlivou práci vyučujících, kteří doučovali moji dceru.

Mazúchová, maminka

7.5.2018

Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu Anet. Sama uznala, že jí to velmi pomohlo. Moc děkuji oběma slečnám lektorkám.

A dále bych chtěla poděkovat Vám, za perfektní služby ať už se jednalo o náhrady lekcí, dočerpání lekcí atd. Prostě jakýkoliv požadavek nebo dotaz, vše bylo vyřízeno hned a k mé naprosté spokojenosti 🙂

Punčochářovi

7.5.2018

Anička se dostala na víceleté gymnázium. Lekce Školy Populo byly výborné a na profesionální úrovni, vybraní lektoři zohlednili specifické problémy naší dcery, která akceptovala všechny lekce a navíc se na ně i těšila. Příprava na přijímací zkoušky byla z vaší strany perfektní, o čemž svědčí přijetí na víceleté gymnázium. Moc děkujeme.

Martin Zápalka

3.5.2018

Ráda bych Vám poděkovala za přípravu na příjímací zkoušky v českém jazyce, kterou u Vás syn Tobiáš absolvoval od listopadu do března.
Čeština se mu velice povedla (dosáhl 44 bodů) a dostal se na obě střední školy, na které se hlásil (1. a 4. místo!!, což pro mne byl skutečně „šok“).
Jsem tedy potěšena, že Vaše služby byly opravdu kvalitní, Tobiášovi moc prospěly a chodil k Vám rád. Prosím, předejte poděkování i paní lektorce Vlastové.
Mohu Vaši školu jen doporučovat.

Nora Petráková