REFERENCE

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píší krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete celou spoustu referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole třeba doučovat.
Zároveň vyzýváme ty, kteří byli s našimi službami spokojeni, ale i ty, co by nám rádi dali nějaký návrh na zlepšení, aby se klidně ozvali. Váš komentář rádi uveřejníme a pokud budete chtít, tak i s Vaším plným jménem. Napište nám ještě dnes!

16. 12. 2019

Dobrý den, 

ve Škole Populo jsme byli velmi spokojeni s naším vyučujícím. Syn udělal významný posun v pochopení látky, která mu dělala problémy. Jeho lektor byl příjemný, ochotný a zajímal se o synovy aktuální potřeby ohledně učiva, které bylo potřeba vysvětlit a procvičit.

Jana S.

16. 12. 2019

Školu Populo jsem vyhledal z důvodu přípravy na přijímací řízení na vysokou školu, konkrétně na zkoušku z anglického jazyka Stanag 6001 level 2. Komunikace se Školou byla na výborné úrovni a ve všem mi vyšli vstříc. Vybraná lektorka mi naprosto vyhovovala, jelikož se přizpůsobovala mým časovým potřebám a disponovala skvělými vyučovacími schopnostmi.

Díky profesionálnímu přístupu Školy Populo a mé lektorky jsem zkoušku úspěšně absolvoval, a pokud se budu připravovat na další zkoušky, určitě opět využiji služeb Školy Populo.

Jan Ch.

16. 12. 2019

Moc děkuji Škole POPULO za zajištění lekcí španělštiny. Jako úplný začátečník jsem ocenila, že mi byla vybrána velmi zdatná, ale zároveň i trpělivá lektorka, která se snaží každou lekci přizpůsobit mým potřebám. Její příprava na jednotlivé lekce je vždy velmi pečlivá a díky ní jsem ve španělštině po každé hodině jistější.

Také bych chtěla ocenit koordinátorky Školy POPULO, jejichž přístup je velmi vstřícný a profesionální, a celkové fungování Školy na mě vždy působilo přátelským dojmem.

Školu POPULO a její lektory mohu všem jenom doporučit.

Pavlína M.

26. 11. 2019

Zdravím Vás, můj syn Vilém úspěšné absolvoval maturitní zkoušky, sice ty opravné po prázdninách, ale hlavní je, že to zvládl.

Děkuji za spolupráci.

Pavel K.

11. 10. 2019

Školu Populo určitě doporučujeme! Dcera se připravuje na přijímací zkoušky z matematiky. Lektorka matematiky Alice B., kterou nám Škola Populo vybrala, je velice milá, trpělivá a hlavně profesionální. Určitě nám to při příjímacích zkouškám na střední školu moc pomůže. Vzhledem k tomu, že dceru na lekce doprovázím, chtěla jsem smysluplně trávit dobu po kterou na ni čekám, a začala jsem tedy navštěvovat lekce hebrejštiny. Lektorka Lucie je také naprosto úžasná. Komunikace se školou je perfektní. Moc moc děkuji a určitě budu doporučovat. Jste naprosto skvělí!

Monika M., maminka

7. 10. 2019

Chtěla bych Vám vyjádřit své velké díky za přípravu na můj středoškolský reparát, který proběhl koncem srpna letošního roku a který jsem úspěšně zvládla. Chtěla bych poděkovat zejména své lektorce Věrce, která se mi po celou dobu návštěvy doučování pečlivě věnovala a přikládala mi dostatečné materiály k domácí přípravě. Moc děkuji za přípravu, zkušenosti a příjemnou spolupráci. 🙂

Simona T., studentka

30. 9. 2019

Lekce italštiny ve Škole Populo byly pro mě velkým přínosem. Moje lektorka byla příjemná a inspirativní a vždy dobře připravená na jednotlivé lekce i mé dotazy. Velmi jsem ocenila i to, že jsme se mohly věnovat tématu, které mě aktuálně zajímalo (např. příprava na pobyt v Římě…). Zároveň bych chtěla vyzvednout i práci koordinátorek, které mi zařídily skvělou lektorku a které mi také pomáhaly lekce naplánovat. Prostory Školy Populo jsou pěkné, preferovala jsem zejména menší učebny. Italštinu rozhodně doporučuji. 🙂 

Martina Ch., Ostrava

25. 9. 2019

Škola Populo mi vyšla ve všech ohledech vstříc. Našli mi učitele přesně na míru. V průběhu programu mě čekal porod a následně šestinedělí, lekce jsme tedy odložili a i pokračování bylo přesně tak, jak jsem potřebovala. Motivovali mě a dodali mi odvahu. I přesto, že do školy nechodím jíž přes dva roky, úspěšně jsem složila maturitní zkoušku. Doporučuji, stojí to za to ;-). Byla jsem vážně moc spokojená a nelituji této investice. 

Noemi Š., studentka

20. 9. 2019

Školu Populo určitě doporučuji všemi deseti. Maturita díky ní nebyla takový horor, za což jí budu vděčná navěky.

Nemají jen hezké učebny a prostory, ale i přístup lektorů je na jedničku, komunikace se zaměstnanci byla vždy bezproblémová, cokoli jsem potřebovala, bylo zajištěno. Nemám co vytknout. 🙂

Viktorie H.

18. 9. 2019

Škola Populo perfektně připravila syna na písemnou maturitní slohovou práci z ČJ. Komunikace s ní je vynikající. Čekejte vstřícnost, milé jednání a ochotu a schopnost řešit případné komplikace vzniklé například onemocněním vyučujícího.

Moc děkuji a vřele doporučuji.

Eva C.

18. 9. 2019

Škola Populo nabízí velmi kvalitní doučování. Má dcera se nezorientovala v ekonomice a měla k ní i odpor. Díky lektorce, kterou jí Škola Populo vybrala, nejenže pochopila učivo, ale tento předmět ji začal i bavit a zajímat! To je ještě více, než Škola Populo nabízí. Moc děkuji. 

Radmila K., maminka 17leté Barbory.

16. 9. 2019

Dobrý den, 

chtěla bych vám všem poděkovat za úžasnou organizaci, oběma lektorům, hlavně Janu H., který se synem absolvoval většinu lekcí, za skvělou přípravu k opravné maturitní písemné zkoušce z ČJ. Syn napsal písemnou práci z max. 30 bodů na 26 bodů. 

Budu vaši školu s radostí doporučovat dále. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v přípravě vašich studentů. 

Kateřina B.

13. 9. 2019

Velice ráda bych poděkovala celé Škole Populo za to, že mi bylo umožněno doučování z matematiky na tak vysoké úrovni. Můj závěr středoškolského studia byl ohrožen nesložením státní závěrečné zkoušky z matematiky. Díky mé lektorce Irče B., která se mnou měla obrovskou trpělivost a dokázala mi matematiku doslova “nacpat do hlavy” za tak neuvěřitelně krátký čas, dnes s úsměvem konečně držím maturitní vysvědčení a můžu spokojeně pokračovat dál na VŠ. 

Doučování na míru Školy Populo doporučuji na 100 % a pár propagačních letáčků této školy jsem umístila i na teď už svém bývalém gymnáziu, aby případně jedinci, kteří se nacházejí v úzkých uličkách nějakého předmětu (jako já ještě před prázdninami), mohli zavítat právě sem, kde jim skutečně bude podána pomocná ruka.

Irčo, díky za všechno, byla jsi mým strážným andělem matiky. Posílám hodně sil a štěstí do tvého boje na VŠ a třeba někdy zase na viděnou! 🙂

Kristýna N.

13. 9. 2019

Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši snahu při přípravě k maturitní zkoušce. Máme to za sebou. Zítra si jdeme pro maturitní vysvědčení. 

Renata N., maminka

12. 9. 2019

Chci Vám moc poděkovat za doučování a celkovou bezproblémovou a příjemnou spolupráci, Míša opravnou zkoušku z ČJ napsal celkem bez problémů. Jsem přesvědčená, že právě díky Vám celou školní docházku úspěšně dokončil.

Jana S., maminka

9. 9. 2019

Chci Vám tímto poděkovat za letní přípravu k ústní maturitní zkoušce, kterou jsem zvládl skvěle. Usnadnili jste mi přípravu. Doporučuji všem, kteří si chtějí usnadnit učení. Díky Vaší zpětné vazbě o každé lekci jsem byl vždy v obraze, jak na tom jsem. Ještě jednou děkuji. A velké DÍKY p. lektorce Veronice S.

Filip K., student

9. 9. 2019

Děkuji moc za syna, který docházel na doučování. Doplnil si mezery, které v ČJ měl. Také vyzdvihuji perfektní komunikaci mezi Vámi a rodiči. Jste opravdu profíci. 

Barbora K., maminka

30. 8. 2019

Můj syn chodí na střední školu a začal mít velké problémy s chemií. Našel si pár doučovatelů, ale nemělo to moc pozitivní účinek. Je velké umění, i když látku umíte, vysvětlit ji druhému. Potom jsem našla reklamu na Školu Populo. Musím říct, že mě přístup už od začátku překvapil. Vše si upřesníme, domluvíme i po sms. Syn nyní zdárně dokončil ročník a vím, že v doučování budeme pokračovat i v novém školním roce. Děkuji.

Andrea B., maminka Milana

2. 9. 2019

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala Škole Populo za doučování pro mého syna. Spolupráce naprosto perfektní, komunikace okamžitá, denní připomenutí hodin na příští vyučovací hodinu a také denní zasílání hodnocení na studenta. Lektorka Kateřina je velmi komunikativní, vstřícná, empatická a dobrá učitelka.

Syn zkoušku udělal naprosto bez problémů! Velmi Vám děkuji a pokud bychom se v budoucnu dostali opět do situace, kdy bychom potřebovali doučování, rozhodně bychom volili tuto školu!

paní K., maminka 

28. 8. 2019

Dobrý den, 

Radim dnešní reparát zvládl na 3. Jeho paní učitelka z matematiky Radima velmi chválila, že jdou vidět pokroky.
Tímto bychom vám a hlavně panu Bačíkovi chtěli za Radima strašně moc poděkovat. Za jeho trpělivost a strávený čas prací místo volna o prázdninách. Díky jeho skvěle odvedené práci může Radim pokračovat do druhého ročníku. Ještě jednou moc děkujeme.

Martina K., maminka

26. 8. 2019

Díky vám jsem udělal reparát. Děkuji, že jsem se u vás mohl doučovat.

Daniel Č., student

19. 8. 2019

Školu Populo – doučování na míru – mohu vřele doporučit. Byla to naše záchrana… Pomohla synovi ve velmi krátké době odstranit mezery ve středoškolské matematice. Díky této přípravě snáze porozuměl zadání matematických příkladů od společnosti CERMAT a byl na jejich maturitní testy dobře připraven. Příprava k maturitě byla intenzivní. Syn docházel na pobočku školy a měl svého lektora, který s ním probíral jednotlivé okruhy zadání příkladů, která se u maturity objeví. Propočítali také jednotlivá zadání státních maturit několik let nazpět. Samozřejmostí byly i domácí úkoly na každou hodinu, které prověřovaly, jak student látku pochopil. Velice kladně hodnotím komunikaci školy se studentem i s rodičem. Po každé hodině mi přišla zpráva, která dosti podrobně referovala o jeho práci v hodině a výsledcích, které dosáhl. Syn velmi dobře zvládl i přijímací zkoušky z matematiky na zahraniční školu, kam od září nastupuje. Děkuji Škole Populo za pomoc. Mohu ji vřele doporučit všem nerozhodnutým rodičům, kteří chtějí mít jistotu, že jejich syn nebo dcera budou dobře připraveni na zkoušky.   

 

Lenka B., maminka

12. 8. 2019

Děkuji za individuální kurz portugalského jazyka v POPULU, který mi byl umožněn a vytvořen dle mých možností.Díky individuálnímu přístupu mého lektora portugalštiny dělám pokroky, a navíc mne studium jazyka baví. V POPULU nevadí, zda je člověk mladý nebo starý. Důležité je, že chce, a pak snadné je dle individuálního plánu studovat cokoliv. 

Moc děkuji. 

Pavla Z., studentka

7. 8. 2019

Moje dcera nastoupila na střední školu a od začátku plavala v matematice. Školu Populo nám doporučila školní psycholožka. Já i dcera jsme velmi spokojené a s doučováním hodláme pokračovat až do čtvrťáku. 🙂

 

Lenka T., maminka Praha

5. 8. 2019

Na doučování do Popula začala chodit moje vnučka v loňském roce, kdy byla v deváté třídě a prospěch byl tzv. „střídavě oblačno“. Nejhorší byla chemie, v té se hodně zlepšila. V pololetí jsme vyměnily chemii za češtinu, vzhledem k přijímacím zkouškám na střední školu, a musím říci, že byl vidět pokrok. Na jaře jsem zařídila pár hodin češtiny a matematiky nejmladší vnučce (6.třída), která potřebovala vylepšit vysvědčení, a i ta se zlepšila. Je pravda, že obě holky měly zájem o zlepšení. Strach, že se nedostanou na školu nebo propadnou, vykonal své. Kdyby zájem nebyl, asi by to tak dobré nebylo. Rozhodně oceňuji  prostředí – učebny, kde se děti vzájemně neruší, přátelskou atmosféru a vyučující, kteří dokáží pracovat i s náladovými puberťáky. Po každé lekci chodí rodičům na mail hodnocení, tady mám ale dojem, že je tendence spíše chválit. V tomto roce jedna z vnuček v Populu pokračuje.

 

Nora L., babička

31. 7. 2019

Mám chlapce, kterému je 17 let, nestíhá fyziku na SŠ. Hledala jsem doučování, ale bez výsledku. Až jsem natrefila na Školu Populo. Je fakt, že se mu nepodařilo uzavřít ročník, ale nevzdáváme to. Věřím, že teď se mu zadaří díky hlubšímu porozumění.

Věra Z., maminka Matěje

25. 7. 2019

Škola Populo je součástí naší rodiny 🙂

Pokud Vaše dítě není vyloženě studijní typ, tak určitě znáte ty chvíle, kdy se doma hádáte při učení a přípravě do školy.Díky Škole Populo u nás doma panuje klid a pohoda, náš 12letý syn navštěvuje individuální doučování matematiky a češtiny, kde s lektorkou proberou novou látku, které případně nerozumí, procvičí to, co mu úplně nejde, vypracují domácí úkoly a samozřejmě dělají přípravu na přijímací zkoušky. Všichni jsme naprosto spokojeni. I proto se naše 9letá dcera rozhodla, že od září chce i ona chodit do Školy Populo na matematiku, a přestože nemá velké problémy, bude se již v klidu a beze stresu připravovat na přijímací testy Cermat z matematiky.Syn chodí pravidelně na dvě vyučovací hodiny týdně. Pokud potřebujeme, domluvíme lekci individuálně i na víkend.Lektorka, slečna Anička, je úžasná, syn ji má moc rád a neustále o ní doma mluví. Já si zase nemohu vynachválit komunikaci s ostatními ze školy. Vždy nám vyjdou vstříc, reagují okamžitě a pozitivně na jakýkoliv můj požadavek.Poděkování za samé jedničky na vysvědčení patří i Škole Populo. Děkujeme 🙂

Hana Š., maminka 

24. 7. 2019

Chtěla jsem svého syna připravit na přijímačky na střední školu. Na internetu jsem si našla tři doučovací školy, které mě oslovily, a všechny jsem je navštívila. Všechny byly dobré, ale Škola Populo byla doslova šokující! Už nebylo o čem přemýšlet. Vynikající přístup, velká variabilita (ať už ve výběru lektorů nebo vyučovacích hodin), skvělí trpěliví lektoři (i ti suplující), kteří mého syna dokázali svým přístupem zaujmout a dovést k úspěšným zkouškám. Naše velké DÍKY Škole Populo!!!

Lucie T., maminka

24. 7. 2019

Dcera se připravovala na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium. Nemá problém ani s matematikou ani s českým jazykem, ale na přijímací testy potřebovala do poloviny dubna zvládnout učivo celého školního roku. Na matematiku jsme si troufli sami a na češtinu jsme se domluvili se Školou Populo. Výborný přístup. Zabezpečili lektorku v místě bydliště, což jsme vůbec nečekali. Dcera byla z výuky nadšená. Závěrem, dcera se dostala na obě gymnázia, na která se hlásila, takže si mohla vybrat. Díky!

 

Lubor S., tatínek

24. 7. 2019

Můj syn Patrik se od září připravoval na přijímací zkoušky Cermat. Narodil se s vývojovou dysfázií. Díky pomoci týmu Školy Populo se mu podařilo dostat na Střední odbornou školu logistických služeb. Přijímací zkoušky úspěšně zvládl.

Lucie P., maminka 16letého Patrika.

24. 7. 2019

Zdravím do Olomouce,

díky vaší Škole Populo se mi od února rozšiřují obzory a já se svým lektorem zažívám při našich hodinách napínavé chvíle při učení se italštině. Ve svých 50+ jsem zase jako malá žačka a pokroky jsou vidět.

Těším se, až pojedu do Itálie a svou snahu budu moci zužitkovat v praxi.

Díky vám všem… 🙂 Vědění je jediná věc, kterou vám nikdo nevezme!

 

Věra, studentka italštiny

24. 7. 2019

Školu Populo mohu já i můj syn jen a jen vřele doporučit. Od velmi milého jednání a komunikace až po bezchybný chod lekcí přes Skype. Nakonec jsme díky lekcím měli v 6. třídě vyznamenání. Takže well done!

 

Andrea V., maminka

24. 7. 2019

Naprosto skvěle jste splnili naše přání ohledně doučování, a to se jednalo o 9 předmětů na gymnáziu, které bylo třeba přes prázdniny vylepšit natolik, abychom úspěšně zvládli reparát. Opravdu bravo, byl to velký úspěch. Nebylo to zadarmo, ale v tak širokém rozsahu jsem to ani nemohl očekávat. 

Ing. Jiří H., otec

4. 7. 2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat Škole Populo za doučování syna Vojty v matematice, za vstřícný a milý přístup všech zaměstnankyň a zejména paní lektorce Mgr. Andree V., díky které Vojta udělal třetí nejlepší přijímací zkoušky na jeho vysněnou střední školu, přestože měl v tercii na osmiletém gymnáziu z matematiky čtyřku. Opravdu moc a moc děkujeme, budeme vás dále doporučovat a přejeme mnoho dalších spokojených dětí i rodičů!!!

Pavlína, J., Ostrava

25. 6. 2019

Chci vám velmi poděkovat za kurz angličtiny, který jsem absolvovala ve vaší Škole Populo s lektorkou Janou T., která byla velice milá a příjemná. Oceňuji váš empatický přístup a vaši perfektní zpětnou vazbu. Velice mne zaujal váš jednoduchý systém oznámení data lekce se jménem lektora.

Dále bych vám ráda poděkovala za pomoc při zajišťování tlumočnic pro komunikaci se zahraničím, tímto velmi děkuji paní Marcele Š. a Michaele Š. za jejich laskavý přístup a výborné jazykové znalosti, které velmi oceňuji.

Věra T., studentka, Ostrava

10. 6. 2019

Chtěla bych poděkovat Škole Populo za velmi kvalitního lektora na matematiku. I když je to ještě student, tak jeho vědomosti a schopnosti naučit matematiku jsou vynikající. Rádi služeb školy ještě někdy využijeme. 

Alena T., maminka, Mladá Boleslav

7. 6. 2019

S doučováním chemie jsme byli velmi spokojeni. Podařilo se přes Školu Populo sehnat kvalitního lektora, který dokázal dceři pomoci s gymnaziální chemií tak, aby nejen zvládla náročné testy, ale aby i látku pochopila. Děkujeme. 

Petra B., maminka, Karlovy Vary

7. 6. 2019

S doučováním jsme byli velmi spokojeni. Domluva byla skvělá a lektorka opravdu bezvadná. Ceníme si vstřícnosti a časové pružnosti. Hodiny probíhaly vždy po domluvě. Po každé hodině jsme byli informováni o průběhu doučování. Způsob výuky dceři vyhovoval, byla dlouhodobě nemocná. Lektorka Soňa nám vyšla vstříc, poslala dceři spoustu materiálů na domácí přípravu. Dcera se ve škole velmi zlepšila, proto bych chtěla poděkovat za bezvadnou výuku. Pokud bude mít dcera v budoucnu ve škole nějaký problém, určitě znovu využijeme služeb Školy Populo. Mohu ji opravdu doporučit.

Jana Š, maminka, České Budějovice

6. 6. 2019

S  doučováním jsem byla po celou dobu naprosto spokojená – jak s Vaší organizací, tak s paní lektorkou. Lekce splnily svůj účel a díky nim jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Pokud by někdy byla potřeba, moc ráda se na vás znovu obrátím! 🙂

Eliška H., studentka, Červený Kostelec