Vaše doučování může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 151 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás

O nás

O nás
Ve Škole Populo pomáháme všem žákům, studentům, dětem i rodičům zvládnout školní docházku. Doučujeme všechny předměty vyučované na základních a středních školách, včetně jazyků. Připravíme vás na písemky, testy a přijímací zkoušky.
Věříme, že každý student může dosáhnout skvělých výsledků, pokud se zvolí správný přístup k výuce.
„Doučujeme všechny předměty vyučované na základních a středních školách, včetně jazyků.“
Individuální výuka pro všechny
Škola Populo je místem, kde probíhá doučování různých předmětů základních a středních škol i výuka cizích jazyků pro jednotlivce. Individuální přístup je pro nás zásadní, ať už je Vaším cílem pravidelné doučování nebo příprava ke zkouškám.
„Vytvořili jsme přátelské, ale zároveň profesionální prostředí, které je tu pro vás a kterým vás vždy vstřícně provedou naše koordinátorky doučování.“
O nás
O nás
Naši zaměstnanci
Profesionální jednání a přátelskou atmosféru má na starosti náš tým.
Každý v něm zaujímá důležitou roli – koordinátorky doučování, manažerky lepších známek, ředitelky poboček, copywriteři nebo administrátoři z back-office. Naším společným cílem je vytvářet příjemné prostředí pro doučování, ve kterém každý dosáhne skvělých výsledků.
„Cílem Školy Populo je spokojený student, který dosáhl zlepšení v problémovém předmětu.“
Naši lektoři
Lektoři jsou další podstatnou součástí Školy Populo.
Jejich výběr je pro nás velice důležitý. Každý z nich prochází pohovorem, speciálním školením a náslechy. Zodpovědný lektor oddaný své práci je pro nás na prvním místě. Důležité je nadšení pro daný obor a chuť pomáhat druhým, samozřejmě přátelským způsobem. Právě na vztahu mezi studentem a lektorem stavíme úspěchy, které doučování později přináší. Skvělého lektora totiž netvoří jen jeho titul a znalosti, ale také schopnost komunikace a empatie.
„Zodpovědný lektor oddaný své práci je pro nás na prvním místě.“
O nás
Mám zájem o doučování
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Aktuálně nejsme u telefonu. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám co nejdřív.
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.