Vaše doučování může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 151 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás Metodické centrum

Metodické centrum

Metodické centrum
Hlavním úkolem Metodického centra je především zajištění kvality výuky. Tento tým je k dispozici všem lektorům, pomáhá v nastavení cílů výuky, volbě metod, výukových materiálů, ale také při komunikaci lektora se studentem. Metodické centrum tvoří jeden z hlavních pilířů, díky kterému studenti Školy Populo dosahují skvělých výsledků.
Naše metodičky vychází z vlastních dlouholetých zkušeností s výukou a rády každému lektorovi pomohou. K dispozici jsou na e-mailové adrese [email protected], kde zodpoví všechny potřebné dotazy, nebo nabídnou online konzultaci. Kdy můžeme pomoci, čemu se věnujeme a kdy se na nás obrátit, naleznete v následujících odstavcích.

Co má Metodické centrum v kompetenci?

 • pomoc a podpora lektorům
 • vstupní školení lektorů
 • tvorbu testů pro Testování nanečisto
 • tvorbu a revizi Vstupních testů a Procvičování online
 • observace a hodnocení výuky lektorů
 • tvorba oběžníků
 • individuální školení lektorů (např. výuka žáka se specifickými poruchami učení, podpora pro přípravu na přijímací zkoušky)
 • konzultace s lektory
 • metodika výuky
 • zprostředkování učebnic, slovníků a výukových materiálů

Kdy se na Metodické centrum obrátit?

 • potřebujete pomoc s metodikou výuky
 • chybí vám výukové materiály
 • chcete od nás zpětnou vazbu na vaši výuku
 • reagujete na výzvu zapojit se do projektů, které MC tvoří
 • rádi byste absolvovali individuální školení na specifické téma

Tým Metodického centra

Mgr. Eva Halousková
Mgr. Eva Halousková
Manažerka Metodického centra
Vystudovala jsem učitelství anglického a německého jazyka na Univerzitě Palackého. Více než 10 let jsem působila jako lektorka angličtiny a také jsem vedla jazykové centrum. Své zkušenosti ráda předávám nejen začínajícím lektorům. Nabízím pomocnou ruku a konzultace různých situací, které ve výuce mohou nastat. Společně s lektory pomáhám nastavit metody výuky a vybrat správné prostředky k dosažení výukových cílů.
Bc. Julie Adamcová
Bc. Julie Adamcová
Metodik Školy Populo
Jsem Julie a ráda Vám poradím v jakékoliv oblasti Školy Populo díky svým vlastním čtyřletým zkušenostem jako lektorka brněnské pobočky. Po studiu českého jazyka a matematiky na vysoké škole se nyní zaměřuji na přípravu na přijímací zkoušky nebo maturity. Můžete se se mnou ale dostat do kontaktu i při konzultaci vstupních testů, tvorbě materiálů nebo spolupráci na různých projektech Metodického centra. :)
Bc. Michaela Kudláková
Bc. Michaela Kudláková
Metodik Školy Populo
Jmenuji se Michaela mám vystudovanou Sociální patologii a prevenci. Zkušenosti mám z dětských domovů, azylových domů pro matky a děti, z diagnostických ústavů nebo z mateřské školky, kde jsem pracovala jako asistentka pedagoga pro děti s SPU. Ve Škole Populo jsem začínala jako lektorka českého jazyka, poté jsem se přesunula na pozici manažerky Náboru lektorů a od roku 2022 jsem členkou Metodického centra. Zaměřuji se na vstupní školení pro nové lektory, observace a v neposlední řadě také na tvorbu různých manuálů, kterou jsou ku pomoci nejen novým, ale i stávajícím lektorům.
Kdo jsou naši lektoři? Jak zajišťujeme jejich kvalitu?
Naši lektoři jsou pedagogové, studenti vysokých škol, ale také lidé, kteří jsou zkrátka mistři ve svém oboru a doučovaný předmět ovládají na výbornou. Všichni naši lektoři prochází výběrovým řízením a také vstupním školením. Lektory vybíráme tak, aby byli schopni pojmout individuální výuku v tom pravém slova smyslu a uměli studenta odhadnout a maximálně se přizpůsobit jeho potřebám.
Mají naši lektoři certifikáty?
Ve Škole Populo věříme, že kvalitu neurčují tituly a certifikáty, ale skutečná znalost daného předmětu a schopnost předat vědomosti dále. V našem týmu máme rodilé mluvčí, učitele jazyků s certifikáty nebo Čechy s vysokou úrovní jazyka. Na kvalitě lektorů si ve Škole Populo zakládáme. Pokud si přejete lektora s potvrzenou úrovní, vybereme Vám takového, který certifikát vlastní.
Mají naši lektoři k dispozici potřebné materiály?
Na každé pobočce máme plně vybavenou knihovnu s učebnicemi pro většinu vyučovaných předmětů a ročníků. Ve většině případů pracujeme s učebnicí, kterou žák používá ve škole. Dále má lektor k dispozici velké množství studijních materiálů, které jsou uloženy v naší školní on-line knihovně. V případě absence potřebných materiálů má lektor možnost oslovit Metodické centrum, které je doplní.
Mohu si lektora vybrat?
Lektory vybírají koordinátorky doučování, které jsou s nimi v každodenním kontaktu. Znají jejich způsob výuky, povahu a osobnost. Tyto informace jsou nezbytné pro to, aby výuka probíhala přirozeně, přátelsky a zároveň profesionálně. Pokud si s lektorem z jakéhokoliv důvodu nebudete rozumět, rádi s Vámi zkonzultujeme výběr vhodnějšího lektora, aby výuka splnila Vaše očekávání.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Aktuálně nejsme u telefonu. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám co nejdřív.
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.