O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kontakt
Učíme prezenčně i online. Nepodceňte situaci, naše kapacity jsou téměř plné. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Testování nanečisto Maturita nanečisto

Maturita nanečisto

Připravte se na maturitu pomocí cvičných didaktických testů a napravte případné nedostatky včas. A nebo si vyzkoušejte maturitu nanečisto přímo v našich učebnách za asistence lektorů. Zajistěte si výhodu nad ostatními.
Maturita nanečisto
Proč vyzkoušet maturitu nanečisto?
Větší šance na přijetí
Maturita nanečisto zvyšuje šanci na úspěšné zdolání zkoušek. Studenti poznají její průběh, zbaví se strachu z neznámého a zvýší si sebevědomí, což jim pomůže u reálné zkoušky.
Identický typ otázek
Otázky v našich testech jsou typově identické reálným testům, děti se tak dokonale připraví na to, co je čeká na reálných maturitních zkouškách.
Cenné rady
Všechny testy vyhodnocují naši zkušení lektoři ručně. V lekci následující po testovaní nanečisto děti obdrží praktické rady, na co by se měly zaměřit, jaká jsou jejich slabá místa a jak si lépe procvičit látku.
Zbavíte děti stresu
Děti se seznámí nejen s testy, ale také s administrací před testy nebo s ohlašováním časového limitu. Zbaví se tak chyb pramenících ze stresu.
Varianty maturity nanečisto
Maturita nanečisto ve Škole Populo

790 Kč

Didaktické testy vytvořené Školou Populo
Autentická atmosféra psaných maturitních zkoušek v našich učebnách
Vyhodnocení našimi lektory
Doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
Uzávěrka přihlášek na daný termín je 7 dní před konáním zkoušek
Koupit
ONLINE Maturita nanečisto s vyhodnocením

590 Kč

Didaktické testy vytvořené Školou Populo
Vyhodnocení našimi lektory
Doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
Koupit
Vaše zkušenosti s maturitou nanečisto
V průběhu přípravy jsme využili maturity nanečisto, kterou Populo pro své žáky organizovalo. Syn tak měl možnost vyzkoušet si maturitní zkoušku z matematiky v reálném čase a podmínkách, a věděl, co ho čeká.
Jana S., Praha
Testy určitě všem doporučujeme 🙂 Dcera po maturitě říkala, že didaktický test a průběh jeho psaní byl ve výsledku stejný, jako test, na který se přihlásila v Populu.
Veronika D., Ostrava
Zakoupila jsem si domů online didaktický test z češtiny a španělštiny, nastavila jsem si časový limit a vyzkoušela si maturitu nanečisto z pohodlí domova. Na tu ostrou jsem pak šla s jasnější představou, moc mi to pomohlo.
Monika, Olomouc
Objednávkový formulář
Jsme rádi, že jste se rozhodli vyzkoušet maturitu nanečisto. Vaši objednávku v pracovní dny vyřídíme do 24 hodin.
Na e-mail vám přijde potvrzení objednávky a informace pro další postup.
+420
Jaký je rozdíl mezi variantami testů?
Jedná se o obsahově odlišné varianty testů, které však obsahují typově identické úlohy. Pokud jste si již vypracovali test Varianty A, ale nejste si úplně jistí, zda-li jste na maturitu dostatečně připravení, můžete si objednat ještě další Variantu B.
Jak test správně psát?
Pokud jste si objednali testy online domů, je na Vašem rozhodnutí, jestli si je pouze zkusíte obsahově vyplnit, nebo někoho poprosíte, aby hrál roli zadávajícího. Ten by měl dodržet časový limit, který na testy studenti standardně mívají, ale také desetiminutový prostor na shrnutí podmínek testu, dotazy a také na přípravu pomůcek. Stůl, u kterého zkoušku, by měl být prázdný, s výjimkou povolených pomůcek. U zkoušek maturanti nemohou opustit místnost, ani se občerstvit.
Jak se dozvíme výsledky?
Výsledky Vám zašleme během 5 pracovních dnů na Váš e-mail. Pro identifikaci výsledků budete potřebovat pořadové číslo, které Vám bylo přiděleno v den konání testů, a které je shodné s variabilním symbolem pro platbu.
Kdy mám dorazit?
V den zkoušek nanečisto se na pobočku dostavte 15 minut před zahájením testování. Budete usazeni do učebny a připravíte se na zahájení.
Kolik bude termínů?
V letošním školním roce, pokud to situace dovolí, budeme pořádat 5 termínů termíny pro prezenční zkoušky nanečisto. Kdykoliv můžete objednávat testy nanečisto online.
Kdo testy vyhodnocuje?
Testy vyhodnocují naši nejzkušenější lektoři, kteří připravovali obsahovou část testů i metodiku jejich hodnocení dle pravidel CERMAT, a mají za sebou již stovky opravených testů pro přijímací a maturitní zkoušky nanečisto.
Jak test dostaneme a jak jej odešleme k vyhodnocení?
Pokud jste se přihlásili na testování na naší pobočce, po příchodu Vám bude vysvětlen průběh testování. Pokud jste si objednali testy online, testy Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu. Vyplněný test můžete zaslat nazpět na e-mail testynanecisto@skolapopulo.cz. Do 5 pracovních dní vám pak zašleme výsledky.
Můžeme si koupit jen jeden předmět?
Ano, můžete si zakoupit jeden předmět nebo kombinaci více předmětů.
Můžeme si nechat testová zadání?
Ano, testy i záznamové archy si můžete vyzvednout na recepci a například je procvičit v lekci se svým lektorem. Na vyžádání Vám je zašleme také e-mailem.
Co si musím vzít s sebou?
Stejně jako na ostré zkoušky, i na ty naše si s sebou vezměte: pro český jazyk psací potřeby, pro matematiku Matematické, fyzikální a chemické tabulky, kalkulátor (bez grafického režimu, řešení rovnic a úprav algebraických výrazů) a rýsovací potřeby.
Na kolik termínů se můžu přihlásit nebo koupit on-line?
Každý student se může přihlásit na 2 termíny stejného předmětu nebo si zakoupit 2 testy ze stejného předmětu. Můžete se tak např. přihlásit na 1 termín českého jazyka, 1 termín anglického jazyka a 1 termín matematiky + si 1 test od každého předmětu zakoupit domů v on-line verzi.
Když si objednám více testů, dostanu slevu?
Ano, pro online verze platí: 1 test stojí 590 Kč, 2 testy stojí 1 090 Kč, 3 testy stojí 1 590 Kč. Pro prezenční verze pak za 1 test zaplatíte 790 Kč, za 2 testy 1 490 Kč, za 3 testy 2 190 Kč.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.