O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Naše kapacity doučování jsou téměř naplněné. Přijímáme přihlášky na doučování pro školní rok 2022/2023.
Úvod Testování nanečisto Maturita nanečisto

Maturita nanečisto

Maturita nemusí být noční můra, když se připravíte včas. Vyzkoušejte maturitu nanečisto v podobě cvičných didaktických testů, a to buď v našich učebnách za asistence lektora, nebo online z pohodlí domova. Podcenit přípravu se ale nevyplácí.
Maturita nanečisto
Proč vyzkoušet maturitu nanečisto?
Větší šance na přijetí
Maturita nanečisto zvyšuje šanci na úspěšné zdolání zkoušek. Studenti poznají její průběh, zbaví se strachu z neznámého a zvýší si sebevědomí, což jim pomůže u reálné zkoušky.
Identický typ otázek
Otázky v našich testech jsou typově identické reálným testům, studenti se tak dokonale připraví na to, co je čeká na reálných maturitních zkouškách.
Cenné rady
Všechny testy vyhodnocují naši zkušení lektoři ručně. V lekci následující po testovaní nanečisto děti obdrží praktické rady, na co by se měly zaměřit, jaká jsou jejich slabá místa a jak si lépe procvičit látku.
Zbavíte studenty stresu
Studenti se seznámí nejen s testy, ale také s administrací před testy nebo s ohlašováním časového limitu. Zbaví se tak chyb pramenících ze stresu.
Varianty maturity nanečisto
Maturita nanečisto ve Škole Populo

od 800 Kč

didaktické testy vytvořené Školou Populo
autentická atmosféra psaných maturitních zkoušek v našich učebnách
vyhodnocení našimi lektory
doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
uzávěrka přihlášek na daný termín jsou 3 dny před konáním zkoušek
Koupit
ONLINE Maturita nanečisto s vyhodnocením

od 500 Kč

didaktické testy vytvořené Školou Populo
vyhodnocení našimi lektory
doporučení a konzultace v rámci příští lekce (pro studenty Školy Populo)
Koupit
Vaše zkušenosti s maturitou nanečisto
Ondra - maturita nanečisto v Praze
V průběhu přípravy jsme využili maturity nanečisto, kterou Populo pro své žáky organizovalo. Syn tak měl možnost vyzkoušet si maturitní zkoušku z matematiky v reálném čase a podmínkách, a věděl, co ho čeká.
Jana S.
Monika - maturita nanečisto v Ostravě
Testy určitě všem doporučujeme 🙂 Dcera po maturitě říkala, že didaktický test a průběh jeho psaní byl ve výsledku stejný, jako test, na který se přihlásila v Populu.
Veronika D.
Petra - maturita nanečisto v Olomouci
Zakoupila jsem si domů online didaktický test z češtiny a španělštiny, nastavila jsem si časový limit a vyzkoušela si maturitu nanečisto z pohodlí domova. Na tu ostrou jsem pak šla s jasnější představou, moc mi to pomohlo.
Monika
Objednávkový formulář
Aktuálně pro Vás připravujeme Testování nanečisto pro rok 2022/2023.
Jaký je rozdíl mezi variantami testů?
Jedná se o obsahově odlišné varianty testů, které však obsahují typově identické úlohy. Pokud jste si již vypracovali test Varianty A, ale nejste si úplně jistí, zda-li jste na maturitu dostatečně připravení, můžete si objednat ještě další Variantu B.
Jak test správně psát?
Pokud jste si objednali testy online domů, je na Vašem rozhodnutí, jestli si je pouze zkusíte obsahově vyplnit, nebo někoho poprosíte, aby hrál roli zadávajícího. Ten by měl dodržet časový limit, který na testy studenti standardně mívají, ale také desetiminutový prostor na shrnutí podmínek testu, dotazy a také na přípravu pomůcek. Stůl, u kterého zkoušku píšeš, by měl být prázdný, s výjimkou povolených pomůcek. U zkoušek maturanti nemohou opustit místnost, ani se občerstvit.
Jak se dozvíme výsledky?
Výsledky Vám zašleme během 5 pracovních dnů na Váš e-mail. Pro identifikaci výsledků budete potřebovat pořadové číslo, které Vám bylo přiděleno v den konání testů a které je shodné s variabilním symbolem pro platbu.
Kdy mám dorazit?
V den zkoušek nanečisto se na pobočku dostavte 15 minut před zahájením testování. Budete usazeni do učebny a připravíte se na zahájení.
Kolik bude termínů?
V letošním školním roce, pokud to situace dovolí, plánujeme pořádat více než pět termínů pro prezenční zkoušky nanečisto. Kdykoliv můžete objednávat testy nanečisto online.
Kdo testy vyhodnocuje?
Testy vyhodnocují lektoři, kteří mají s konceptem CERMAT testů bohaté zkušenosti. Na základě našich přesných instrukcí, jež obdržíte v klíči správných řešení, ale testy lehce vyhodnotíte i Vy.
Jak test dostaneme a jak jej odešleme k vyhodnocení?
Pokud jste se přihlásili na testování na naší pobočce, po příchodu Vám bude vysvětlen průběh testování. Pokud jste si objednali testy online, testy Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu. Vyplněný test můžete zaslat nazpět na e-mail testynanecisto@skolapopulo.cz. Do 5 pracovních dní Vám pak zašleme výsledky.
Můžeme si koupit jen jeden předmět?
Ano, můžete si zakoupit jeden předmět nebo kombinaci více předmětů.
Můžeme si nechat testová zadání?
Ano, testy i záznamové archy si můžete vyzvednout na recepci a například je procvičit v lekci se svým lektorem. Na vyžádání Vám je zašleme také e-mailem.
Co si musím vzít s sebou?
Stejně jako na ostré zkoušky, i na ty naše si s sebou vezměte: pro český jazyk psací potřeby, pro matematiku Matematické, fyzikální a chemické tabulky, kalkulátor (bez grafického režimu, řešení rovnic a úprav algebraických výrazů) a rýsovací potřeby.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.