Vaše doučování může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 151 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Testování nanečisto Maturita nanečisto

Maturita nanečisto

Maturita nemusí být noční můra, když se připravíte včas. Vyzkoušejte maturitu nanečisto v podobě cvičných didaktických testů z pohodlí domova. Podcenit přípravu se nevyplácí.
Maturita nanečisto
Proč vyzkoušet maturitu nanečisto?
Větší šance na přijetí
Maturita nanečisto zvyšuje šanci na úspěšné zdolání zkoušek. Studenti poznají její průběh, zbaví se strachu z neznámého a zvýší si sebevědomí, což jim pomůže u reálné zkoušky.
Identický typ otázek
Otázky v našich testech jsou typově identické reálným testům, studenti se tak dokonale připraví na to, co je čeká na reálných maturitních zkouškách.
Cenné rady
V lekci následující po testovaní nanečisto studenti obdrží praktické rady, na co by se měli zaměřit, jaká jsou jejich slabá místa a jak si lépe procvičit látku.
Zbavíte studenty stresu
Studenti se seznámí nejen s testy, ale také s administrací před testy nebo s ohlašováním časového limitu. Zbaví se tak chyb pramenících ze stresu.
Varianty maturity nanečisto
Kdykoliv sami doma
od 500 Kč za test
test vyplníte v pohodlí domova bez nutnosti dojíždění
u cizích jazyků včetně poslechu
čas testování si zvolíte sami
v roli zadávajícího je rodič
test si opravíte ihned díky klíči správných odpovědí
Koupit test – na doma
Vaše zkušenosti s maturitou nanečisto
Ondra - maturita nanečisto v Praze
V průběhu přípravy jsme využili maturity nanečisto, kterou Populo pro své žáky organizovalo. Syn tak měl možnost vyzkoušet si maturitní zkoušku z matematiky v reálném čase a podmínkách, a věděl, co ho čeká.
Jana S.
Monika - maturita nanečisto v Ostravě
Testy určitě všem doporučujeme 🙂 Dcera po maturitě říkala, že didaktický test a průběh jeho psaní byl ve výsledku stejný, jako test, na který se přihlásila v Populu.
Veronika D.
Petra - maturita nanečisto v Olomouci
Zakoupila jsem si domů online didaktický test z češtiny a španělštiny, nastavila jsem si časový limit a vyzkoušela si maturitu nanečisto z pohodlí domova. Na tu ostrou jsem pak šla s jasnější představou, moc mi to pomohlo.
Monika
Jaký je rozdíl mezi variantami testů?
Jedná se o obsahově odlišné varianty testů, které však obsahují typově identické úlohy. Pokud jste si již vypracovali test Varianty A, ale nejste si úplně jistí, zda-li jste na maturitu dostatečně připravení, můžete si objednat ještě další Variantu B.
Jak test správně psát?
Pokyny pro psaní testu obdržíte společně s testy, záznamovými archy, klíčem řešení i správného postupu na e-mail uvedený ve vaší objednávce. Stůl, u kterého test píšete by měl být prázdný, s výjimkou povolených pomůcek a během psaní testu není dovoleno opustit místnost ani se občerstvit. Kontrola těchto věcí je však pouze na vás.
Jaké jsou povolené pomůcky?
Stejně jako u ostré zkoušky jsou pro jazyky povoleny pouze psací potřeby, pro matematiku Matematické, fyzikální a chemické tabulky, kalkulátor (bez grafického režimu, řešení rovnic a úprav algebraických výrazů) a rýsovací potřeby.
Kdo testy vyhodnocuje?
Na základě našich přesných instrukcí, jež obdržíte v klíči správných řešení si testy lehce vyhodnotíte vy sami.
Můžeme si koupit jen jeden předmět?
Ano, můžete si zakoupit jeden předmět nebo kombinaci více předmětů.
Kdo je zadavatelem testu?
U maturity nanečisto na doma je na vašem rozhodnutí, zda si pouze vyzkoušíte obsahově vyplnit test s hlídáním času nebo někoho požádáte, aby se stal zadavatelem testu. Ten by měl na začátku shrnout podmínky testu a zodpovědět dotazy. Během testování pak sleduje časový limit a ohlašuje zbývající čas do konce testu.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.