Již 354 rodičů si tento měsíc vybralo Školu Populo. Děkujeme ❤️. Zbývají poslední volná místa a konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás Pravidla Školy Populo

Pravidla Školy Populo

Pravidla Školy Populo
Vážený kliente,
jsme velmi rádi, že vkládáte důvěru právě do Školy Populo. Budeme se maximálně snažit poskytnout Vám nejlepší možnou podporu na Vaší cestě za vzděláním. Abychom společně dosáhli stanovených cílů, připravili jsme pro Vás několik důležitých pravidel, která nám pomohou zajistit plynulý průběh výuky.

Aplikace PopuloEdu

Aplikace PopuloEdu Vám přináší přehled o zakoupených kurzech a celém průběhu doučování. Umožňuje Vám také upravovat časové možnosti, zjišťovat stav všech proběhlých lekcí, nahlédnout do zápisů lekcí, a také sledovat novinky ze Školy Populo. Aplikaci stále vyvíjíme a věříme, že pro Vás bude uživatelsky přívětivá.
 • V případě obecných dotazů k orientaci v aplikaci kontaktujte, prosím, koordinátorky na e-mailu: [email protected].
 • V případě technických potíží se, prosím, obraťte přímo na podporu PopuloEdu na e-mailu: [email protected].

Obecné

 • Před každou lekcí Vám den předem v odpoledních hodinách přijde SMS s připomenutím data, času a délky lekce. Tato zpráva je odesílána automaticky ze systému, telefonní číslo je tedy nekontaktní. Na tuto SMS, prosíme, nikdy neodpovídejte. V případě potřeby nás zastihnete na telefonním čísle +420 226 288 588, v pracovní dny od 8:00 do 20:00.
 • Rychlost realizace Vašeho kurzu závisí na Vašich požadavcích a období, ve kterém je doučování realizováno. Vždy se snažíme zahájit kurz co nejrychleji, stěžejní je však aktuální vytíženost Školy Populo a obsazenost rozvrhu našich lektorů. Aktuální realizační doba se pohybuje mezi 3 až 14 dny a počítá se ode dne přijetí platby za doučování.
 • Zahájení doučování je také podmíněno vyplněním časových možností ve webové aplikaci PopuloEdu. Pokud Vaše časové možnosti nebudou uvedeny, může to bohužel znamenat zpoždění v zahájení doučování. Pokud si nevíte rady, neváhejte se podívat na naše instruktážní video, které Vám krok za krokem ukáže, jak postupovat.
 • Doučování je vždy individuální, avšak v případě, že zvolíte termín lekce v nejvytíženějších časech (mezi 14. a 18. hodinou odpolední), výuka probíhá ve sdílené učebně. Paralelně s Vaším doučováním tedy v učebně probíhají i další lekce, avšak Vy a lektor máte vždy svůj stůl oddělený knihovnami. Máte-li zájem o samostatnou učebnu, doučování nemůže probíhat v tento čas.
 • V případě, že lekce probíhá o víkendu či o svátcích, mějte prosím na paměti, že Vám v těchto dnech nejsou koordinátorky k dispozici a je potřeba omlouvat lekce předem v pracovní dny. V případě náhlých událostí jsou situace řešeny individuálně.

Omlouvání lekcí

 • Lekce je nutné omlouvat či rušit minimálně 12 hodin před začátkem lekce.
 • V případě, že lekce není omluvena včas, automaticky se Vám odečítá z balíčku lekcí, jako by proběhla.
 • Pokud lekci omluvíte včas, rádi Vám ji přeplánujeme na jiný termín.
 • Omluvu je třeba provést telefonicky nebo formou SMS na telefonním čísle +420 226 288 588, případně také e-mailem na adresu [email protected].

Výměna lektora

 • Škola Populo má právo na výměnu lektora, pokud s námi lektor ukončí spolupráci či dojde k jiné překážce (např. zdravotní či rodinné důvody).
 • V rámci garance spokojenosti máte nárok na výměnu lektora v průběhu celého kurzu.
 • Při výměně lektora je realizační doba stejná jako při zajišťování lektora pro nový kurz, tedy 3 až 14 dní.

Suplování

 • Suplování nepatří mezi naše standardní služby.
 • V případě nutnosti se Vám však budeme snažit vyjít vstříc a pokusíme se zajistit plynulý průběh kurzu. V takovém případě však nezaručujeme preferovanou formu výuky, ani zajištění suplování v daný den.

Zintenzivňování

 • V průběhu celého doučování máte možnost zintenzivnit frekvenci lekcí.
 • Požadavek na zintenzivnění, prosím, komunikujte směrem ke koordinátorkám včas (alespoň 14 dní předem), abychom byli schopni zachovat plynulost doučování.
 • V případě, že původní lektor nebude mít požadovanou kapacitu, bude Vám nabídnut lektor jiný, případně je možné celé doučování zajistit dvěma lektory.

Čerpání lekcí

 • Lekce ze zakoupeného balíčků smí čerpat pouze osoba, pro kterou bylo doučování zakoupeno. Na výuku tedy nesmí dorazit jiný rodinný příslušník či kamarád.
 • Při přerušení doučování a následném obnovení Vám zaručujeme neomezenou platnost lekcí společně s garancí stejné ceny. To platí pouze v případě, že se lekce následně čerpají na stejný předmět, stejnou úroveň předmětu a formu výuky.
Těší nás, že jste si pro doučování vybrali Školu Populo, a věříme, že Vaši důvěru nezklameme.
Souhlas s těmito pravidly vyjadřujete uhrazením první splátky nebo celé platby za objednané doučování. Těmito pravidly není vyloučena vzájemná dohoda v závažných případech, jako jsou zdravotní či rodinné problémy.
Kontaktujte nás pro bližší informace o doučování
Zavolejte nám
Aktuálně nejsme u telefonu. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám co nejdřív.
Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.