O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás Pravidla Školy Populo

Pravidla Školy Populo

Pravidla Školy Populo
Vážený kliente,
děkujeme, že vkládáte důvěru do Školy Populo. Jsme rádi, že vás můžeme přivítat v naší škole a budeme dělat maximum pro to, abychom splnili Vaše očekávání. Abychom mohli naši práci odvést perfektně, sepsali jsme pár bodů, které nám umožní lépe spolupracovat.
  • Omluva z lekce je možná 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. Omluvu je třeba provést telefonicky nebo formou SMS na telefonním čísle své pobočky, případně také e-mailem. Pokud lekce není omluvena včas, automaticky propadá. Pokud lekci omluvíte včas, rádi Vám ji přeplánujeme na jiný termín. Omluvě v ranních hodinách na daný den z vážných důvodů vyhovíme.
  • Před každou lekcí Vám den předem v odpoledních hodinách přijde SMS s připomenutím data, času a délky lekce. Tato zpráva je odesílána automaticky ze systému, telefonní číslo je tedy nekontaktní. Na tuto SMS, prosíme, nikdy neodpovídejte. V případě potřeby nás zastihnete na telefonním čísle své pobočky.
  • Lekce ze zakoupeného balíčků smí čerpat pouze osoba, pro kterou bylo doučování zakoupeno. Na výuku tedy nesmí dorazit jiný rodinný příslušník či kamarád.
  • Rychlost realizace Vašeho kurzu závisí na Vašich požadavcích a období, ve kterém je doučování realizováno. Vždy se snažíme zahájit kurz co nejrychleji, stěžejní je však aktuální vytíženost Školy Populo a obsazenost rozvrhu našich lektorů. Aktuální realizační doba se pohybuje mezi 3 až 14 dny a počítá se ode dne přijetí platby za doučování.
  • Doučování je vždy individuální, avšak v případě, že zvolíte termín lekce v nejvytíženějších časech (mezi 14. a 18. hodinou odpolední), výuka probíhá ve sdílené učebně. Paralelně s Vaším doučováním tedy v učebně probíhají i další lekce, avšak vy a lektor máte vždy svůj stůl oddělený knihovnami. Máte-li zájem o samostatnou učebnu, doučování nesmí probíhat v tento čas.
Těší nás, že jste si pro doučování vybrali Školu Populo, a věříme, že Vaši důvěru nezklameme.
Souhlas s těmito pravidly vyjadřujete uhrazením první splátky ze smluvené platby za doučování.
Těmito pravidly není vyloučena vzájemná dohoda v závažných případech, jako jsou zdravotní či rodinné problémy.
Kontaktujte nás pro bližší informace o doučování
Zavolejte nám
Aktuálně nejsme u telefonu. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám co nejdřív.
Napište nám
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.