Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Testování nanečisto

Testování nanečisto

Zvládněte přijímací zkoušky i maturitu s přehledem
Testování nanečisto
Vyzkoušejte si přijímací zkoušky i maturitu nanečisto, získejte výhodu před ostatními a zvládněte didaktické testy s přehledem.
Testování nanečisto probíhá v učebně s lektorem a dalšími studenty v 9 městech po Česku, případně vám zadání didaktických testů pošleme na doma. Samozřejmostí je vyhodnocení testů a podrobný rozbor řešení. Naši studenti navíc získají doporučení, co dále procvičovat na doučování s lektorem.

Objednejte si svoje testování nanečisto

Škola Populo v číslech

0
spokojených
studentů
0
aktivních
lektorů
0 %
přijatých studentů
na SŠ a gymnázia
0 %
úspěšných
maturantů
Pomáháme studentům, aby se dostali na své vysněné školy
Přijímací zkoušky nanečisto jsou vhodné pro studenty 5., 7. a 9. tříd, kteří se hlásí na víceletá gymnázia, střední školy či maturitní obory učilišť.
Maturitní zkoušky nanečisto jsou vhodné pro všechny studenty 4. ročníků, kteří si chtějí procvičit didaktické testy ze společné části maturity.
Testování nanečisto
Získejte náskok před ostatními studenty
Vyzkoušejte si přijímací zkoušky či maturitu nanečisto a k ostrým zkouškám běžte najisto. Odbouráte stres a získáte výhodu před ostatními studenty.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.