O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Omlouváme se, pro velký zájem jsou naše kapacity zcela naplněny a nové studenty přijímáme opět od února. Své doučování si nyní můžete rezervovat vyplněním kontaktního formuláře.
Úvod Testování nanečisto

Testování nanečisto

Testování nanečisto
Připravte se na přijímací zkoušky a maturitu pomocí cvičných didaktických testů, napravte případné nedostatky a získejte výhodu před ostatními.
U nás nezískáte jen testy nanečisto. Vyzkoušíte si reálný průběh a časovou náročnost zkoušky, seznámíte se s administrací před a po testování, studenti se naučí správný postup při práci s CERMAT testem a natrénují specifické zapisování výsledků do záznamového archu. A protože samotné vyzkoušení testu mnohdy není dostačující, je součástí balíčku podrobný rozbor řešení. Naši studenti mohou test analyzovat se svým lektorem a zjistit, na co se zaměřit a jak přípravu ještě více zefektivnit.

Škola Populo v číslech

0
spokojených
studentů
0
aktivních
lektorů
0 %
přijatých studentů
na SŠ a gymnázia
0 %
úspěšných
maturantů
Na zkoušky se můžete dostavit osobně na naše pobočky a zažít tak autentickou atmosféru testování, nebo si nechat zaslat on-line testy domů a vyzkoušet si vše sami v pohodlí domova.
Výsledky Vám zašleme do pěti pracovních dní od konání testování nebo si je vyzvednete i se zadáním na pobočce.
Kde probíhá testování?
Přihlášky na termíny jsou k dispozici, ale prosíme, mějte na paměti, že jejich realizace bude záležet na opatřeních proti šíření nemoci covid-19.
Maturita nanečisto - Kladno
V současné chvíli nemáme naplánované žádné termíny pro testování nanečisto, termíny zveřejňujeme vždy v září daného školního roku.
Pokud si chcete vyzkoušet zkoušky nanečisto on-line, nemusíte si rezervovat žádný termín. Vyplňte objednávkový formulář a my vám všechny potřebné informace zašleme e-mailem.
Chci si vyzkoušet…
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.