O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kontakt
Učíme prezenčně i online. Nepodceňte situaci, naše kapacity jsou téměř plné. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Testování nanečisto

Testování nanečisto

Testování nanečisto
Připravte se na přijímací zkoušky a maturitu pomocí cvičných didaktických testů, napravte případné nedostatky a získejte výhodu před ostatními.
U nás nezískáte jen testy nanečisto.Vyzkoušíte si reálný průběh a časovou náročnost zkoušky, seznámíte se s administrací před a po testování, studenti se naučí správný postup vyplňování testu a natrénují specifické zapisování výsledků v CERMAT testech. Součástí balíčku je i podrobné vyhodnocení testu a pro naše studenty i doporučení pro další přípravu.
Na zkoušky se můžete dostavit osobně na naše pobočky a zažít tak autentickou atmosféru testování, nebo si nechat zaslat on-line testy domů a vyzkoušet si vše sami v pohodlí domova.
Výsledky Vám zašleme do pracovních 5 dní od konání testování nebo si je vyzvednete i se zadáním na pobočce.
Kde probíhá testování?
On-line Brno Hradec Králové Olomouc Ostrava Plzeň Praha
Chci si vyzkoušet…
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.