Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Prezenční výuka

Prezenční výuka

Prezenční výuka
Ve Škole Populo víme, že pro tu nejefektivnější výuku je nutné zajistit perfektní podmínky pro studenty i lektory. Na našich pobočkách proto dbáme na to, aby naše učebny byly dokonale uzpůsobené pro individuální doučování a poskytovaly studentům i lektorům komfort během výuky. Věnujeme pozornost každému detailu, abyste se u nás cítili příjemně.
V čem je naše výuka lepší?
Výuka probíhá v učebnách přizpůsobených pro individuální doučování. Každá místnost je vybavena studijními pomůckami, mezi které patří psací a rýsovací potřeby, sešity, kalkulačky a další. Ve větších pobočkách mají žáci mají během výuky zajištěny studené a teplé nápoje i malé občerstvení. K dispozici je Wi-Fi a také počítače. Žáci mohou těchto služeb využít nejen k podpoře výuky, ale také k ukrácení dlouhé chvíle, pokud přijdou dříve nebo když čekají na rodiče.
Na pobočkách ve větších městech se potkáte nejen s našimi lektory, ale i s koordinátorkami doučování, které vás ochotně provedou celým procesem doučování. Na osobní informativní schůzce Vám představí všechny možnosti doučování, pomohou nastavit individuální studijní plán a provedou vás našimi učebnami. Můžete si u nás zdarma napsat vstupní test a prohlédnout si prostředí, kde se budete doučovat. Těšíme se na vás v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni a v Hradci Králové.
Pokud to máte do větších měst daleko, ale chcete se doučovat prezenční formou, potkáte se se svými lektory na našich mikropobočkách. Jedná se o učebny, které postupně otevíráme v celé České republice, abychom i v menších městech našim studentům zajistili komfort pro individuální doučování. Nemusíte se však bát, o servis koordinátorek nepřijdete. Na všem se s Vámi domluví telefonicky či e-mailem, vyberou toho nejvhodnějšího lektora a Vy už se pak můžete věnovat jen svému doučování s vědomím toho, že místo pro něj máte vždy zajištěno.
Výuka ve Škole Populo
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.