O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Učíme prezenčně i online. Nepodceňte situaci, naše kapacity jsou téměř plné. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Prezenční výuka

Prezenční výuka

Zajet plně do školního režimu může být i po třech měsících stále náročné, ale nejsou právě náročné chvíle to, co nás posouvá kupředu? Chceme být u toho, když se krůček po krůčku přibližujete ke splnění svého snu. Moc dobře víme, že k naplnění toho studijního stačí denně 45 minut individuální výuky. Zájem o doučování stále stoupá a i když toho máme hodně, jsme právě my tím, kdo vám nabízí pomocnou ruku. Nepropásněte příležitost, naše kapacity se velmi rychle plní. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601 ještě dnes.
Prezenční výuka
Ve Škole Populo víme, že pro tu nejefektivnější výuku je nutné zajistit perfektní podmínky pro studenty i lektory. Na našich pobočkách proto dbáme na to, aby naše učebny byly dokonale uzpůsobené pro individuální doučování a poskytovaly studentům i lektorům komfort během výuky. Věnujeme pozornost každému detailu, abyste se u nás cítili příjemně.
V čem je naše výuka lepší?
Výuka probíhá v učebnách přizpůsobených pro individuální doučování. Každá místnost je vybavena studijními pomůckami, mezi které patří psací a rýsovací potřeby, sešity, kalkulačky a další. Ve větších pobočkách mají žáci mají během výuky zajištěny studené a teplé nápoje i malé občerstvení. K dispozici je Wi-Fi a také počítače. Žáci mohou těchto služeb využít nejen k podpoře výuky, ale také k ukrácení dlouhé chvíle, pokud přijdou dříve nebo když čekají na rodiče.
Na pobočkách ve větších městech se potkáte nejen s našimi lektory, ale i s koordinátorkami doučování, které Vás ochotně provedou celým procesem doučování. Na osobní informativní schůzce Vám představí všechny možnosti doučování, pomohou nastavit individuální studijní plán a provedou Vás našimi učebnami. Můžete si u nás zdarma napsat vstupní test a prohlédnout si prostředí, kde se budete doučovat. Těšíme se na Vás v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni a v Hradci Králové.
Pokud to máte do větších měst daleko, ale chcete se doučovat prezenční formou, potkáte se se svými lektory na našich mikropobočkách. Jedná se o učebny, které postupně otevíráme v celé České republice, abychom i v menších městech našim studentům zajistili komfort pro individuální doučování. Nemusíte se však bát, o servis koordinátorek nepřijdete. Na všem se s Vámi domluví telefonicky či e-mailem, vyberou toho nejvhodnějšího lektora a Vy už se pak můžete věnovat jen svému doučování s vědomím toho, že místo pro něj máte vždy zajištěno. Naše učebny naleznete v Českých Budějovicích, Pardubicích, Teplicích, Liberci, Zlíně, Karlových Varech, Mladé Boleslavi a v Kladně.
Výuka ve Škole Populo
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.