O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kontakt
Učíme prezenčně i online. Nepodceňte situaci, naše kapacity jsou téměř plné. Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 730 701 601.
Úvod Příprava na zkoušky Rozdílové zkoušky

Rozdílové zkoušky

Rozdílové zkoušky
Rozdílové zkoušky se konají v případě přestupu na jinou školu a je potřeba se na ně pečlivě připravit. Přestup na jinou školu má jistá pravidla. Na základě zaslané žádosti rodičů či studenta je nutné získat souhlas ředitele školy, na kterou žák přestupuje a ve většině případů je podmínkou právě úspěšné absolvování rozdílové zkoušky, která prokáže žákovy znalosti.
Pro žáky může být změna školy velmi náročná. Přizpůsobení se cizímu prostředí, seznámení se s novými spolužáky či výuka nových předmětů mohou být faktory nepříjemně působící na vzniklou situaci. I na toto berou naši lektoři ohled a snaží se výuku co nejvíce přizpůsobit daným podmínkám.

Zajistíme pro Vás:

  • doučování na míru metodou jeden lektor na jednoho studenta
  • otestování aktuálních znalostí a odhalení problematické látky
  • porovnání probraného učiva vzhledem k osnovám pro daný ročník
  • nastavení individuálního studijního plánu včetně časového harmonogramu
  • intenzivní procvičování problematické či dosud neprobrané náplně vzdělávání
  • průběžná domácí příprava
Příprava na rozdílové zkoušky ve Škole Populo
Ve Škole Populo rádi pomůžeme každému žákovi, kterého čeká přestup na jinou školu a potřebuje se tak na rozdílové zkoušky připravit. Důkladná příprava na tuto zkoušku je na místě, neboť při neúspěšném složení zkoušky může být přestup na požadovanou školu zamítnut. Při přípravě se rádi přizpůsobíme konkrétním požadavkům každého žáka a vytvoříme pro něj individuální studijní program, se kterým získá ty nejlepší předpoklady pro složení rozdílové zkoušky. Zkušení lektoři odhalí nedostatky a začnou s žákem intenzivně pracovat na jejich odstranění.
Nezávazný kontaktní formulář
Na základě vyplněného kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat, zodpovíme všechny Vaše dotazy a představíme Vám služby Školy Populo. V případě, že se s námi chcete spojit jako první, můžete nám zavolat na tel. +420 730 701 601.
+420
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2021 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.