Váš kurz může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 137 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Blog Doučování Darujte vašim blízkým či kolegům vzdělávání

Darujte vašim blízkým či kolegům vzdělávání

Darujte vašim blízkým či kolegům vzdělávání
12. 12. 2022
Doučování

Přemýšlíte, čím na Vánoce obdarovat vaše blízké nebo kolegy a podpořit je přitom ve vzdělávání? Máme pro vás pár dobrých tipů, co jim pod stromeček nadělit.

Vzdělání jako vánoční dárek? A proč ne

Zatímco hmotné dárky obyčejně vydrží jen omezený čas, vzdělání vám nikdo nevezme a je doslova na celý život. V poslední době navíc sílí trend, kdy se lidé snaží vzdělávat i mimo školu nebo práci. Lepší vědomosti jim mohou pomoci například právě při získávání lepšího zaměstnání. Žáci nebo studenti zase lépe zvládají přijímací zkoušky nebo třeba maturitu.

Kdo může dárek v podobě vzdělání ocenit?

Těch, kteří by pod stromeček rádi dostali nějakou formu vzdělávání, je víc než si myslíte. Lidé v aktivním věku mohou vědomosti navíc potřebovat například kvůli profesi. Velmi často se jedná o rozšíření jazykových znalostí nebo třeba pokročilejší práci s počítačem. Starší lidé se zase často i v pozdějším věku chtějí dozvědět něco nového.

Specifickou kategorii představují děti. Pravdou je, že z knížek nebo třeba vzdělávacích kurzů pod stromečkem příliš radosti nemívají. Pokud ale mají ve škole potíže s učením, může jim například doučování jako dárek velmi pomoci.

Tipy na vzdělávací dárky

Možností nabízí trh téměř nepřeberné množství. Doslova dárek na míru představuje náš dárkový voucher na jakékoliv doučování ve Škole Populo. Můžete si vybrat, za jakou částku chcete poukaz koupit a my pak spočítáme, kolik lekcí je za ni možné čerpat. Nebo řeknete, kolik lekcí daného předmětu potřebujete, a my cenu spočítáme podle toho. V rámci vánoční akce je navíc cena voucheru zvýhodněná o 10 %.

Chci objednat dárkový voucher
Objednejte si voucher na doučování snadno a rychle. Po zaplacení vám ho můžeme poslat elektronicky e-mailem nebo v tištěné variantě na vámi zadanou adresu.

Vzdělávací pobyt raději prokonzultujte

Chybu určitě neuděláte ani se vzdělávacím pobytem v cizí zemi. V takovém případě ale přece jen doporučujeme se dotyčného předem zeptat, zda by s takovou variantou souhlasil. Pobyt v zahraničí je přece jen náročnější, hlavně ze začátku.

Klasický, ale stále oblíbený dárek představují knížky. Současný trh jich nabízí opravdu mnoho a není tedy problém vybrat konkrétní podle zájmu obdarovaného.

Ať už darujete cokoliv, chybu určitě neuděláte. Vzdělání je totiž jedna z největších hodnot vůbec. A my ve Škole Populo vám s ním vždy rádi pomůžeme.

Dárkové vouchery Škola Populo

Autor:

BSc. Nikola Domluvilová
Ředitelka správy kurzů
Nikola vede tým koordinátorek, které se starají o hladký průběh každého doučování. Je „strážkyní“ klientského servisu, hlídá, aby vše běželo tak, jak má a vyřeší jakoukoli nestandardní situaci.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Jsme právě u telefonu
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.