Vaše doučování může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 151 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Blog Ostatní Prázdninové půldenní výukové tábory

Prázdninové půldenní výukové tábory

Prázdninové půldenní výukové tábory
19. 6. 2019
Ostatní

Prázdninové půldenní výukové tábory Školy Populo probíhají v PrazeBrněOlomouci a v Ostravě. Naše tábory Vašim dětem pomohou rozvíjet jazykové znalosti, připraví je do 1. třídy, zopakují a prohloubí jim znalosti z prvních ročníků na základní škole. Se staršími žáky záživnou formou zopakujeme to hlavní z češtiny a matematiky a budoucím přijímačkářům s předstihem zodpovíme všechny otázky, kterým se v následujících měsících nevyhnou.

Jazykové tábory

Jazykové tábory jsou zaměřeny jak na první kontakt s cizím jazykem, tak na rozvoj již získaných jazykových znalostí a dovedností. Během tábora se děti hravou formou věnují konverzaci v cizím jazyce a rozšiřování slovní zásoby. Systém výuky staví na využití didaktických her a aktivit, skrze které si děti přirozeným způsobem osvojují základy jazyka a učí se jejich využití. Veškeré výukové materiály chystá přímo lektor a jsou zahrnuty v ceně tábora.

Výukové tábory zaměřené na český jazyk a matematiku

Výukové tábory zaměřené na český jazyk a matematiku přímo vycházejí z aktuálních znalostí Vašeho dítěte. Pro děti, které se chystají do 1. třídy, jsme připravili seznámení se školou a vším, co k první třídě patří.  Budoucím čtvrťákům chceme pomoci zopakovat vše, co se do této chvíle naučili, a usnadnit jim nástup do vyšších ročníků. Půldenní tábor pro šesťáky až osmáky bude zaměřen na hravé využití pravidel českého jazyka a základů matematiky při řešení rébusů, hádanek a logických úloh. Budoucí deváťáci pak během tábora budou moci nahlédnout do světa přijímaček a zjistit, jak vypadají testy, archy, jak probíhají přijímačky, jak se vyhodnocují, co vše se započítává do výsledku hodnocení a jak na přijímačky děti připravujeme ve Škole Populo.

  • Týdenní tábor trvá vždy od pondělí do pátku v časech 8:00  – 12:00 nebo 12:30 – 16:30.
Máte zájem o doučování?
Potřebujete doučování? Výuka probíhá ve Škole Populo po celý rok. Doučujeme všechny předměty základních a středních škol, vybrané předměty vysokých škol a světové jazyky. 

Nezapomínáme ani na dospělé

Potřebujete oprášit znalosti cizího jazyka na dovolenou nebo chcete využít léta a konečně s jazykem začít? Připravili jsme pro Vás půldenní tábory, ve kterých si vystavíte základy z gramatiky, obohatíte se slovní zásobou pro běžná konverzační témata a hlavně budete mluvit. Tábory vedou naši zkušení lektoři a veškeré výukové materiály jsou zahrnuty v ceně.

Výhody půldenních výukových táborů

  • půldenní bloky jsou efektivnější jak pro děti, tak pro dospělé
  • děti se zvládnou půl dne koncentrovat, dospělí mohou půl dne pracovat, půl dne se učit
  • tábory probíhají v učebnách Školy Populo, které jsou přizpůsobeny pro výuku dětí
  • kolektiv dětí je menší než na běžných táborech, děti se lépe začlení
  • vzhledem k délce tábora je možné kombinovat více tématicky odlišných táborů
  • možnost pokračovat (navázat do dalšího tábora / pokračovat ve výuce individuálně)
  • občerstvení zdarma (pitný režim, ovoce)

Škola Populo, prázdninová výuka

Kdo půldenní tábory povede?

Tábory ve Škole Populo vedou zkušení lektoři, kteří v naší škole dlouhodobě vyučují děti i dospělé. Všichni prošli školením naší školy a úspěšně obstáli při náslechu jejich lekcí. Lektoři při výuce volí přátelský přístup, který však nesnižuje jejich profesionalitu. Důraz kladou na konverzaci a praktické využití znalostí. (Škola Populo si vyhrazuje právo na změnu lektora tábora.)

Kde se tábory konají?

Naše tábory probíhají v učebnách Školy Populo v Olomouci, Praze, Brně a Ostravě.

Potřebujete zlepšit známky nebo vysvětlit náročnou školní látku? S našimi zkušenými lektory ve Škole Populo doučujeme předměty základních, středních i vysokých škol. Neváhejte nás kontaktovat.
 
 

Autor:

BSc. Nikola Domluvilová
Ředitelka správy kurzů
Nikola vede tým koordinátorek, které se starají o hladký průběh každého doučování. Je „strážkyní“ klientského servisu, hlídá, aby vše běželo tak, jak má a vyřeší jakoukoli nestandardní situaci.
Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář
Zavolejte nám
Aktuálně nejsme u telefonu. Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám co nejdřív.
Konzultace zdarma – Napište nám
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.