Příprava k maturitěCIZÍ JAZYKY

Má Vaše dítě ve škole potíže s nějakou cizí řečí? Chystá se maturovat z angličtiny nebo bude dělat přijímací zkoušky? Případně se chcete naučit cizí jazyk Vy?

Přesně pro Vás je určena naše bohatá nabídka doučování cizích jazyků! Pojďte se k nám doučovat angličtinu nebo němčinu, které se v dnešní době budou hodit každému, nebo zkuste francouzštinu a španělštinu, ty se vám zase budou hodit na cestách mimo Evropu, kde se nemluví anglicky. Nebo máte chuť na exotické řeči jako čínština nebo japonština? Není problém!

Chystá se Vaše dítě na maturitu z cizího jazyka a potřebuje připravit na CERMAT testy? Naši lektoři pro něj mají vypracovány vzorové úlohy, které se objeví v maturitních testech a mohou zaměřit výuku přesně tímto směrem. Ale pozor, Škola Populo není klasická jazykovka, kde byste se učili ve skupině a museli soupeřit s ambiciózními spolužáky nebo se báli zeptat, když něčemu nerozumíte. U nás Vám přidělíme vlastního lektora, který se Vám bude věnovat individuálně a přizpůsobí Vám výuku přímo na míru.

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO DOUČOVÁNÍ

PROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Škola Populo je unikátní projekt, protože podobně komplexní služby doučování v České republice nenabízí nikdo.

Naší specializací je zejména doučování dětí základních a středních škol, které potřebují zlepšit známky na vysvědčení nebo se chystají na obtížné zkoušky.

Naší metodou je individuální výuka, kdy se jeden lektor věnuje vždy jen jednomu žákovi, nikoliv tedy výuka skupinová. Každý žák i student má totiž úplně jiné potřeby a jen tento přístup nám umožní připravit výuku každému přímo na míru.

Díky naší škole Vám odpadají klasické potíže, na které lze narazit, když si najdete soukromého učitele. Nespolehlivost, nedochvilnost nebo nedostatečná úroveň je něco, s čím se ve Škole Populo nesetkáte.

 

K žákům Školy Populo patří ovšem i dospělí, kteří se u nás učí zejména cizí jazyky. Ty vyučujeme opět individuálně, nejsme tedy klasickou jazykovkou a nemáme skupinové výukové kurzy. Na přijímačky i maturity jsme schopni připravit i ty, kteří si je dodělávají v dospělém věku.

Naši nabídku navíc stále rozšiřujeme, pokud byste tedy sháněli doučování předmětu, který není úplně obvyklý, neváhejte se nám ozvat a my se Vám pokusíme zajistit lektora.

JAK PROBÍHÁ INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ?

V první řadě si každého žáka nejprve otestujeme. Žák se většinou s rodičem dostaví na jednu z našich poboček a vyplní standardizovaný test. Ten nám pomůže obecně stanovit jeho úroveň vědomostí a sestavit pro něj nabídku přímo na míru.

Následně se domluvíme na termínu doučování a bude Vám přidělen lektor. Pokud by Vám lektor nevyhovoval, lze s našimi personalistkami dohodnout jeho výměnu.

Výuka je individuální a probíhá vždy na jedné z našich poboček. Naše recepční se postarají o veškerý servis, který s výukou souvisí. V případě, že by bylo potřeba výuku zrušit, lze tak 24 hodin, případně ještě ráno v den výuky tak, abychom mohli však informovat lektora. Dítě, případně Vy, dostanete den předem informativní SMS, abyste na výuku nezapomněli. Pokud budete chtít, můžete dostávat SMS i o tom, že dítě přišlo na výuku, a pokud na něj chcete počkat osobně, máme pro Vás připraveno i menší občerstvení.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

7 + 7 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA