874 rodičů si v dubnu vybralo Školu Populo. Děkujeme ❤️. V květnu zbývají poslední volná místa a konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Nabídka práce Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko Olomouc

Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko – Olomouc

Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko – Olomouc
Aktuálne rozširujeme tímy obchodníkov v centre Olomouca, ktorí sa starajú o našich klientov na Slovensku a komunikujú aktívne po slovensky slovom aj pismom. Na tejto pracovnej pozícii budete komunikovať s našimi novými klientmi, predstavíte im služby Školy Populo a zároveň sa s nimi porozprávate o ich predstavách o priebehu doučovania.
V prípade záujmu klienta mu tiež vysvetlíte, akým spôsobom u nás doučovanie prebieha, odporučíte mu vhodný študijný plán a doučovanie mu sprostredkujete. Pretože nezabúdame ani na našich spokojných klientov, ktorým už doučovanie skončilo, neváhame ich opäť kontaktovať s novými ponukami doučovania.
Co očekáváme od Vás?
Skvelé obchodné a komunikačné znalosti.
Skúsenosti z oblasti obchodu výhodou.
Výborná znalosť slovenského jazyka.
Príjemný telefonický prejav.
Proklientsky prístup, empatiu, ustretovosť, starostlivosť.
Chuť učiť sa nové veci a podieľať sa na rozvoji firmy.
Co Vám můžeme nabídnout?
Fixná mzda 24 000 Kč + odmeny až 60 000 Kč.
Môžete u nás pracovať na IČO alebo HPP, plný alebo čiastočný úväzok.
Po skúšobnej dobe vás čaká zvýšenie finančného ohodnotenia.
U nás budete mať vždy možnosť profilácie a kariérneho rastu.
Čiastočne flexibilná pracovná doba Po-Pia (8:00 - 20:00).
Benefity: 25 dní dovolenky; sick days; stravenkový paušál; príspevok na mobilný paušál; Multisport karta; zvýhodnené lekcie pre vás i vašich rodinných príslušníkov a veľa ďalšieho!
Mám zájem o pozici Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko ve městě Olomouc
+420

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Ve Škole Populo pracuji přes tři roky. Svou kariéru u této firmy jsem ale započala již v roce 2018, kdy jsem začala pracovat jako lektorka českého jazyka. Postupně jsem se vypracovala až na pozici metodičky, kde působím přes dva roky. Tato pozice je mi nejbližší, protože mám možnost být stále v úzkém kontaktu s lektory a prostřednictvím svých zkušeností a dovedností jim vždy nabídnout pomocnou ruku. Ve Škole Populo pracuji ráda zejména proto, že jsme schopni pomoci tam, kde je to potřeba. Nespočet spokojených klientů a úspěšných studentů, ale i těch, kteří se zbavili strachu z předmětu - to vše mi dává skvělý pocit, že má naše práce smysl. Současně, stejně jako mně, dala Škola Populo příležitost novým lektorům a pedagogům nasbírat tolik potřebné zkušenosti a studentům ukázala, že je učení skutečně může bavit.
Zuzana Altmanová
Zuzka působí jako lektorka ve Škole Populo čtvrtým rokem a ačkoli pedagogické působení vůbec neplánovala, zjistila, že jí výuka vyhovuje a je v ní dobrá. Jak sama říká "smyslem působení ve Škole Populo je vidět výsledky ‘mých’ dětí. Nejedná se jen o zvládnuté přijímačky, maturitu nebo jedničku z diktátu, ještě víc mě těší, když vidím, že si mí studenti začínají věřit a výuka pro mě není strašidelná a nepříjemná věc. Na konci kurzu dost často odchází úplně jiný člověk, než který nastoupil, zdravě sebevědomý a schopný zvládat stres.” Školu Populo si vybrala proto, že jí tak odpadají starosti s hledáním nových klientů a s komunikací. "Asi nejvíce ale oceňuji to, že je mi po absolvování vstupních pohovorů a testů do značné míry ponechána volná ruka. Možná právě proto, že nejsem původně pedagog, učím trochu jiným stylem než podle nudných povinných osnov. Studenti a rodiče si toho váží a já pak vidím odměnu největší, když si na konci roku odškrtávám všechny děti, které si zvládly splnit svůj cíl, ať už byl jakýkoli." Zuzka se za čtyři roky ve Škole Populo naučila nestresovat se nad maličkostmi, vydržet časovou i emoční zátěž a hlavně nedat se odradit neúspěchem, ale vymýšlet stále nové alternativy, jak uspět.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.