Příprava k maturitěINDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ MATEMATIKY

Matematika patří k předmětům, které činí většině žáků základních škol značné potíže a bývá i kamenem úrazu mnoha studentů škol středních. Ten, komu počítání moc nejde, udělá nejlépe, když nebude otálet a včas si najde kvalitní doučování matematiky!

Matematika se stala tím nejdůležitějším předmětem vůbec! Na každého studenta čekají přijímací zkoušky na střední školy z matematiky, a pak také závěrečná maturita z matematiky v podobě CERMAT testů, která bude již za pár let pro úplně všechny studenty povinná!

Ať tedy chcete nebo ne, matematika je pro vaše děti klíčovým předmětem k získání dalšího vysokoškolského vzdělání, bez kterého se dnes neuplatní na trhu práce!

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity (CERMAT testy)

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky od první třídy ZŠ až po maturitu, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka

procvičování látky, která žákům činí největší potíže (jako např. převody jednotek, rovnice a nerovnice, trigonometrie,

 geometrie, prostorová představivost, grafy, pravděpodobnost, posloupnost, kombinatorika, lomené výrazy a další)

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

přizpůsobíme vám výuku podle vašich požadavků přímo na míru

pro malé děti může výuka probíhat hravou formou

procvičování modelových testů (obdoba SCIO a CERMAT testů) k přijímacím zkouškám a maturitám

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro vaše dítě vlastní výukové materiály

Škola Populo OstravaDětem na základní škole můžeme nabídnout výuku zaměřenou na celoroční procvičování učební látky. Dohlédneme také na to, aby si vaše dítě napsalo domácí úkoly a přezkoušíme jej z látky, kterou ve škole probíralo. Starší žáky připravíme na školní písemky a další zkoušky z matematiky, které na ně během roku čekají.

Žáky, které se v 5., 7. a 9. třídě chystají na přijímací zkoušky na střední školu, umíme připravit přímo na didaktické testy z matematiky, které jsou pro většinu škol povinné. Dobrou zprávou je, že žádné učebnice nebudete potřebovat, protože naši lektoři mají v zásobě mnoho zkušebních testů.

Pokud má vaše dítě specifickou poruchu učení – např. dyskalkulii – zajistíme mu lektora se zaměřením na speciální pedagogiku. Ten s ním bude nacvičovat základní dovednosti vedoucí k lepšímu uvědomování si zapisovaných čísel a znamének a také bude dbát, aby se je naučil úhledně zapisovat. Součástí výuky bude také základní práce s číselnými řadami a posloupnostmi, včetně práce s geometrickými obrazci.

Doučování v PrazeŽákům, kteří se chystají na přijímačky na střední školy nabízíme procvičování modelových příkladů a testů, které je na zkoušce budou čekat.

Tyto příklady se budou zaměřovat na témata, která odpovídají ročníku, kdy žák na střední školu přestupuje (tj. 5., 7. a 9. třída). Jedná se např. o celá čísla, zlomky, mocniny a odmocniny; jednotky délky, obsahu a objemu; tabulky, diagramy a procenta; algebraické výrazy a rovnice; slovní úlohy; geometrické výpočty a konstrukční úlohy.

Přijímací zkoušky jsou první důležitou zkouškou vašeho dítěte – více informací o tom, co vám můžeme nabídnout čtěte prosím zde.

 

 

Lekce doučováníČasto se stává, že žáci, kteří přestoupí na novou školu s vyššími nároky, v prvním ročníku tápou a potřebují pomoc v podobě doučování matematiky šitého přímo na míru. Naši lektoři jim pomůžou dohnat látku, ve které zaostávají nebo zvládnout to, v čem tápou úplně.

Studenty, kteří se chystají na maturitní zkoušky z matematiky, připraví naši lektoři na modelových testech. Dobrou zprávou je, že žádné učebnice a přípravné materiály potřebovat nebudete.

Pokud vaše dítě zanedbalo přípravu na zkoušky, hoří mu termín nebo se chystá na reparát, není nic snazšího, než nám zavolat a my mu připravíme jednorázový doučovací plán.

Pokud vaše dítě studuje technicky zaměřenou střední školu a potřebuje pomoci s obtížnější matematikou, v našich řadách jsou i lektoři, kteří jsou absolventy vysokoškolských oborů orientovaných na studium matematiky a rádi mu pomohou.

Příprava k maturitěMaturita z matematiky se od školního roku 2021/2022 stane povinnou pro všechny studenty gymnázií, lyceí a technických oborů. Přípravu na ni nelze proto zanedbat, protože se stane vstupní branou k úspěšné pracovní kariéře nebo dalšímu vysokoškolskému studiu.

Lektoři Školy Populo jsou vaše dítě schopni připravit cíleně na absolvování CERMAT testů, procvičovat s ním modelové příklady, které se na nich objevují a vysvětlit mu i potřebnou teorii s tím související.

Doučování v BrněPokud si doplňujete středoškolské vzdělání a potřebujete přípravu z matematiky, sestavíme vám individuální plán přímo podle požadavků vašeho studia. Naši lektoři vám pomohou se připravit na jednotlivé zkoušky podle vaší odbornosti, a následně také na zkoušky závěrečné.

Každého studenta středních škol čeká povinná maturita z matematiky, na kterou vás jsme schopni snadno připravit. K dispozici máme vlastní modelové testy, čili žádné učebnice a cvičebnice nebudete potřebovat.

KDO U NÁS UČÍ MATEMATIKU?

Věrka H. – lektorka matematiky

Ve škole Populo učí již druhým rokem a tráví zde mnoho hodin svého času. Studuje obor Matematika a její aplikace. Nabízí zábavnou formu učení pomocí hry za účelem rozšiřování obzorů, pochopení souvislostí a povzbuzení logického myšlení v oboru matematiky. Podporuje radost z nabytých vědomostí a schopností a také… Číst dál

CO O NÁS ŘEKLI STUDENTI (RODIČE)?

Manželé Šulákovi

Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k přijímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce Hájkové. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál. Hodně úspěchů v další práci přejí Šulákovi

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z MATEMATIKY

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

9 + 2 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA