SLUŽBY

Každého, kdo se u nás chce doučovat, si nejprve otestujeme, abychom zjistili jeho úroveň vědomostí. Z výsledků testu poté vycházíme, když sestavujeme konečnou nabídku objemu hodin, které by bylo dobré absolvovat. Přestože je situace a požadavky každého z žáků odlišná, a my každému sestavujeme nabídku přímo na míru, máme k dispozici několik standardizovaných balíčků, které Vám dají představu o objemu služeb, které Vám můžeme poskytnout. Níže naleznete i detailní popis jednotlivých služeb, které v rámci jednotlivých balíčků nabízíme.

 Čtvrtletní doučování

Čtvrtletní balíček je úplně základní nabídkou, který můžete využít např. pokud potřebujte opravit známky před blížícím se vysvědčením, nebo se připravit na přijímací zkoušky. S balíčkem standardně získáte doučování jednou týdně po dobu čtvrt roku. Individuálně Vám můžeme upravit intenzitu výuky (více hodin týdně).

všechny služby Školy Populo

Pololetní podpora

Rozšířený balíček je dobrou volbou pro ty, kteří potřebují delší systematické doučování. Balíček pokrývá jedno školní pololetí a kromě délky trvání se neliší od dlouhodobého balíčku. I zde jsou součástí balíčku lekce navíc, které je možno využít na jakýkoliv předmět nabízený Školou Populo.
Nabídku rozšířeného balíčku vytváříme pro každého klienta zvlášť dle zvolené intenzity a celkové délky doučování. Doučování tak bude probíhat přesně dle vašich představ.

k rozšířenému balíčku až 4 lekce zdarma

všechny služby Školy Populo

Doučování na celý rok

Balíček je vhodný pro všechny, kteří potřebují pravidelnou pomoc v průběhu celého školního roku. V balíčku jsou obsaženy veškeré služby Školy Populo a jako bonus i lekce navíc, které je možno využít na jakýkoliv předmět z naší nabídky.
Každému zájemci o doučování chceme vyjít maximálně vstříc. Cenová nabídka je proto vytvořena pro každého klienta zvlášť. Balíček tak bude nastaven přesně dle konkrétních požadavků na týdenní dotaci lekcí i na celkovou délku doučování.

k dlouhodobému balíčku až 10 lekcí zdarma

všechny služby Školy Populo

nejvýhodnější cena za lekci

Pět lekcí, které pomohou vylepšit známku

Pětihodinový balíček je jakousi „rychlou pomocí“, která se ideálně hodí pro situace, kdy se potřebujete např. expresně připravit na písemku, zkoušení nebo k přijímacím zkouškám. Součástí balíčku jsou všechny služby, kromě lekcí navíc. Balíček můžete odchodit postupně, nebo můžete absolvovat všechny lekce naráz během jednoho dne.

všechny služby Školy Populo

Vyzkoušejte naše doučování a pak se rozhodněte

Jednohodinový balíček se ideálně hodí, pokud nejste rozhodnuti a chcete naše služby nejdříve jen vyzkoušet. Samostatná lekce Vám pomůže udělat si představu o fungování doučování a přidružených službách.

všechny služby Školy Populo

VŠECHNY SLUŽBY ŠKOLY POPULO

Podnětné prostředí pro výuku

Výuka probíhá v našich učebnách. Žáci mají během výuky zajištěny studené a teplé nápoje i malé občerstvení. K dispozici je Wi-Fi a počítače s internetem. Žáci mohou těchto služeb využít k ukrácení dlouhé chvíle, pokud přijdou dříve, nebo když musí čekat na vyzvednutí rodiči.

nápoje a občerstvení
Wi-Fi a internet
příjemné prostory k ukrácení chvíle během čekání

Lekce navíc

K dlouhodobému a rozšířenému balíčku dostanete od nás vždy lekce zdarma. Pro dlouhodobý balíček to je až 10 lekcí a pro rozšířený balíček až 4 lekce. Tyto lekce jsou volitelné a můžete je využít jako doplňující hodiny pro Vámi již zvolený předmět, nebo si můžete vybrat jakýkoliv jiný předmět z naší nabídky. Vhodné je těchto lekcí využít např. k zintenzivnění výuky v době před čtvrtletními písemkami, závěrečnými testy nebo před uzavřením vysvědčení. Tyto lekce si můžete vybrat kdykoliv dle potřeby a navíc je možno nevyužité lekce uplatnit i v příštím školním roce.

až 10 lekcí navíc pro dlouhodobý balíček
až 4 lekce navíc pro rozšířený balíček

Telefonická podpora

Pokud máte jakékoli otázky, můžete se nám ozvat telefonicky. Naše personalistky Vám na dotazy rády odpoví, případně vysvětlí všechny nejasnosti. Pokud k nám již na doučování chodíte a víte, že budete muset hodinu zrušit, zavolejte nám prosím osobně a informujte nás alespoň 24 hodin před zahájením výuky. V případě nečekaných událostí, které by tuto lhůtu přesáhly, nás informujte co nejdříve (nejlépe hned ráno), abychom mohli dát vědět našim lektorům a výuku odvolat.

potřebujete-li pomoci, jednoduše nám zavolejte
rušení hodin alespoň 24 hodin předem

SMS

Rodiče i žáci jsou informováni prostřednictvím SMS. Před každou lekcí žák dostává vždy den předem zvací SMS, která obsahuje datum, čas, místo konání výuky a jméno vyučujícího lektora. V SMS naleznete i údaje o předpokládané délce lekce, aby rodiče věděli, kdy mohou své dítě vyzvednout. Rodiče také mohou být na přání informováni prostřednictvím SMS o příchodu dítěte, aby měli o docházce dostatečný přehled.

SMS žákovi o konané hodině
SMS rodičům o příchodu dítěte
SMS rodičům o odchodu dítěte

Žákovská knížka

Naše žákovská knížka je dalším doplňkem k informování o pokrocích žáka. Má plně elektronickou formu a slouží rodičům pro kontrolu průběhu lekcí a případné absence. Výpis ze žákovské knížky, včetně případných lektorských komentářů, Vám zašleme po každé lekci přímo na Váš e-mail.

elektronická žákovská knížka na e-mailu

Testy a hodnocení

Každý z našich budoucích žáků má možnost zdarma absolvovat vstupní test ještě před začátkem doučování. Díky němu budeme moci zhodnotit úroveň vědomostí Vašeho dítěte a najít slabiny, na kterých je potřeba zapracovat. Hodnocení testu a jeho komentář Vám zašleme na e-mail. Následně Vám dle výsledků v testu nabídneme optimální variantu doučování vytvořenou na míru potřebám každého žáka. S pomocí lektora vypracujeme i individuální učební plán, který zajistí pro vaše dítě ty nejlepší výsledky.

vstupní test
zhodnocení vědomostí
individuální učební plán

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

14 + 14 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA