SLUŽBY

Ve Škole Populo věříme, že každý může dosáhnout skvělých výsledků. Tohoto cíle dosahujeme nejen výběrem kvalitních lektorů, ale také pečlivě sestaveným studijním plánem. Každý nový student má možnost u nás absolvovat vstupní test, na jehož základě sestavujeme několik variant balíčků, které obsahují různé počty lekcí a také různý počet lekcí zdarma. A ačkoliv každému sestavujeme nabídku přímo na míru, máme k dispozici i několik obecných balíčků, jejichž přehled naleznete níže, stejně jako detailní popis jednotlivých služeb, které jsou jejich součástí.

BALÍČKY

 

Jednorázová lekce

Jednohodinový balíček je ideální volbou pro ty, kteří potřebují za krátkou dobu stihnout procvičit maximum, nebo naopak zdokonalit své znalosti. Naši lektoři se na základě Vašich požadavků na lekci perfektně připraví a během 45 minut s Vámi zkonzultují všechny nejasnosti.

všechny služby Školy Populo

Rychlá pomoc | 5 lekcí
Pět lekcí, které pomohou vylepšit známku

Pětihodinový balíček je jakousi „rychlou pomocí“, která se ideálně hodí pro situace, kdy se potřebujete např. expresně připravit na písemku nebo zkoušení. Součástí balíčku jsou všechny služby, kromě lekcí zdarma. Balíček můžete odchodit postupně, nebo můžete absolvovat všechny lekce naráz během jednoho dne.

všechny služby Školy Populo

Základní balíček | 12 lekcí
Krátkodobé doučování nebo intenzivní příprava

Základní balíček je základní nabídkou, kterou můžete využít např. pokud potřebujte opravit známky před blížícím se vysvědčením, nebo zkonzultovat těžší látku před přijímacími zkouškami. Balíček standardně využijete pro doučování jednou týdně po dobu tří měsíců. Individuálně Vám můžeme upravit intenzitu výuky (například na více lekcí týdně).

všechny služby Školy Populo

Rozšířený balíček | 25 lekcí
Půlroční podpora

Rozšířený balíček je dobrou volbou pro ty, kteří potřebují delší systematické doučování. Balíček pokrývá jedno školní pololetí a kromě délky trvání se neliší od dlouhodobého balíčku. I zde jsou součástí balíčku lekce zdarma, které je možno využít na jakýkoliv předmět nabízený Školou Populo. Tyto lekce jsou volitelné a můžete je využít jako zintenzivnění výuky již vybraného předmětu, nebo jako rychlou pomoc v jiném předmětu. Vhodné je těchto lekcí využít i k zintenzivnění výuky v době před čtvrtletními písemkami, závěrečnými testy nebo před uzavřením vysvědčení.

všechny služby Školy Populo

čtyři lekce zdarma

Dlouhodobý balíček | 50 lekcí

Doučování na celý rok

Balíček je vhodný pro všechny, kteří potřebují pravidelnou pomoc v průběhu celého školního roku. V balíčku jsou obsaženy veškeré služby Školy Populo i lekce zdarma, které je možno využít na jakýkoliv předmět z naší nabídky.
Každému zájemci o doučování chceme vyjít maximálně vstříc. Cenová nabídka je proto vytvořena pro každého klienta zvlášť. Balíček tak bude nastaven přesně dle konkrétních požadavků na týdenní dotaci lekcí i na celkovou délku doučování.

k dlouhodobému balíčku až 10 a více lekcí zdarma

všechny služby Školy Populo

nejvýhodnější cena za lekci

NAŠE SLUŽBY

Podnětné prostředí pro výuku

Výuka probíhá v učebnách přizpůsobených pro individuální doučování. Každá místnost je vybavena studijními pomůckami, mezi které patří psací a rýsovací potřeby, sešity, kalkulačky a další. Žáci mají během výuky zajištěny studené a teplé nápoje i malé občerstvení. K dispozici je Wi-Fi a také počítače. Žáci mohou těchto služeb využít nejen k podpoře výuky, ale také k ukrácení dlouhé chvíle, pokud přijdou dříve, nebo když čekají na rodiče.

nápoje a občerstvení
Wi-Fi a internet
příjemné prostory k ukrácení chvíle během čekání

Vstupní test

Každý z našich budoucích žáků má možnost zdarma absolvovat vstupní test ještě před začátkem doučování. Díky němu budeme moci zjistit úroveň vědomostí Vašeho dítěte a najít slabiny, na kterých je potřeba zapracovat. Hodnocení testu a jeho komentář Vám zašleme na e-mail. Následně Vám dle výsledků v testu nabídneme optimální variantu doučování vytvořenou na míru potřebám každého žáka. S pomocí lektora vypracujeme i individuální učební plán, který zajistí pro vaše dítě ty nejlepší výsledky. Tyto testy jsou dobrovolné.

vstupní test
prověření znalosti látky
individuální učební plán

Volitelné lekce zdarma

Čím více lekcí si koupíte, tím více lekcí zdarma od nás dostanete. Tyto lekce jsou volitelné a můžete je využít jako zintenzivnění výuky již vybraného předmětu, nebo jako rychlou pomoc v jiném předmětu. Vhodné je těchto lekcí využít i k zintenzivnění výuky v době před čtvrtletními písemkami, závěrečnými testy nebo před uzavřením vysvědčení.

volitelné lekce
až 10 a více lekcí zdarma pro dlouhodobý balíček

Průběžné zprávy o výuce

Pro kontrolu průběhu lekcí a případné absence slouží rodičům elektronická žákovská knížka. Zápis o průběhu lekce, včetně lektorova hodnocení, Vám zašleme po každé lekci přímo na Váš e-mail. Podrobnou zpětnou vazbu o průběhu lekcí a pokrocích žáka Vám zašleme po 5 setkáních studenta s lektorem. Lektor pro Vás zhodnotí práci studenta v hodinách, jeho domácí přípravu i aktuální znalost látky.

pravidelné zprávy o průběhu doučování na e-mailu

Telefonická podpora a plánování lekcí

Pokud máte jakékoli otázky, můžete nás kontaktovat telefonicky. Naše personalistky Vám na dotazy rády odpoví, případně vysvětlí všechny nejasnosti. Pokud k nám již na doučování chodíte a víte, že budete muset lekci zrušit, zavolejte nám prosím osobně a informujte nás alespoň 24 hodin před zahájením výuky. V případě nečekaných událostí, které by tuto lhůtu přesáhly, nás informujte co nejdříve (nejlépe hned ráno), abychom mohli dát vědět našim lektorům a výuku odvolat.

potřebujete-li pomoci, jednoduše nám zavolejte
rušení lekcí alespoň 24 hodin předem

SMS

Rodiče i žáci jsou o naplánované výuce informováni prostřednictvím SMS. Jeden den před konání lekce obdrží rodič (i student) zprávu ze systému, která obsahuje datum, čas, místo konání výuky a jméno vyučujícího lektora. V SMS naleznete i údaje o předpokládané délce lekce, aby rodiče věděli, kdy mohou své dítě vyzvednout. Rodiče také mohou být na přání informováni prostřednictvím SMS o příchodu dítěte, aby měli o docházce dostatečný přehled.

SMS žákovi o konané lekci
SMS rodičům o konané lekci
SMS rodičům o příchodu dítěte
SMS rodičům o odchodu dítěte

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

8 + 10 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA