BLACK FRIDAY na doučování matematiky, češtiny, angličtiny a dalších předmětů. SLEVA 2 000 Kč!

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Nabídka práce Správce interního systému Olomouc

Správce interního systému – Olomouc

Správce interního systému – Olomouc
Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování dětí, studentů i dospělých. Doučujeme všechny předměty základních, středních a vysokých škol včetně cizích jazyků, a to již od roku 2014. Zakládáme si na lidském přístupu, profesionalitě a na maximální motivaci našich studentů, lektorů i zaměstnanců. Jsme rychle se rozvíjející firmou s vlastní IT infrastrukturou. Vyvíjíme a zabezpečujeme své informační systémy a webové aplikace, se kterými pracují naši zaměstnanci a zároveň je využívají i naši klienti.
Jaké bude vaše poslání:
-Zpracování a realizace požadavků na rozvoj systému (No-code nástroje, C# a JavaScript).
-Základní administrace (grafy, filtry, sloupce, správa uživatelů).
-Příprava podkladů pro BDM a manažery.
-Podpora existující funkcionality.
-Komunikace s podporou vendora.
-Realizace a podpora integrací s jinými systémy (Google Big Data, Daktela, Pohoda, Pamica, klientský portál).
Staňte se posilou našeho týmu, ve kterém oceníme empatii a nadšení z pomoci druhým. Ve Škole Populo na vás čeká mladý kolektiv, kde nosíme úsměv na tváři a máme přátelskou atmosféru.
Co očekáváme od Vás?
Obecná znalost MS SQL.
Znalosti JavaScript/C#.
Zkušenosti s přípravou technické dokumentace, včetně formalizace technických požadavků a obecné znalosti ITIL.
Znalost technické angličtiny
Obecné znalosti BPMN jsou výhodou.
Obecná znalost účetnictví (platba, fakturace, objednávka) výhodou.
Co Vám můžeme nabídnout?
Možnost práce na HPP/IČO.
Vaše mzda bude až 90 000 Kč na plný úvazek.
Možnost spolupráce na DPP (až 500 Kč/hod).
Čeká Vás zvýšení finančního ohodnocení po zkušební době.
Vždy u nás budete mít možnost profilace a kariérního růstu.
Zaškolení v rámci firmy.
Pro naše zaměstnance, lektory i klienty vytváříme moderní a příjemné pracovní prostředí.
Můžete se podílet na vzdělávacích nebo zaměstnaneckých projektech.
Flexibilní pracovní doba, Po-Pá 7:00 - 20:00, včetně HO.
Radosti a benefity pro naše zaměstnance: 25 dní dovolené; sick days; stravenkový paušál; příspěvek na telefonní paušál; Multisport karta; pitný režim na pracovišti zdarma; zvýhodněné lekce pro vás i vaše rodinné příslušníky, pravidelné firemní akce, možnost Home Office, občerstvení a posilovna na pracovišti a spousta dalších!
Mám zájem o pozici Správce interního systému ve městě Olomouc
+420

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Míša pracuje pro Školu Populo dva roky, aktuálně jako manažerka pro nábor lektorů, a na práci jí baví nové výzvy, osobní rozvoj, mladý kolektiv, ale také společné akce. Školu Populo si vybrala, proto, že chce mít možnost “být u rozvoje mladé firmy, která se rozrůstá neuvěřitelným tempem a již v tak mladém věku má místo na trhu.” Smysl své práce vidí hlavně napomáhání dětem zbavit se strachu z matematiky. “Je to práce, která má smysl, opravdu, nejen jako klišé, které se dost často používá.” Na Škole Populo se jí nejvíce líbí propracovanost všech systémů, okamžitá reakce na nové trendy, možnost kreativity a neustálý rozvoj.
Michaela Janečková
Míša je členkou týmu plzeňské pobočky Školy Populo vlastně celkem krátko, ale díky své práci vidí “spokojenost, úspěchy a splněné cíle jiných.” Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí, že, jak sama říká, není jen číslo a práce je za ní vidět.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o které říká: “Škola Populo dostála svému jménu, neučí jen žáky, ale i své zaměstnance, dává mi možnost se posunout zase o kus vpřed.” Práce ve Škole Populo jí přináší možnost zdokonalit své znalosti a schopnosti a to hlavně proto,, že je různorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovativní myšlení a přátelský přístup. Důvod, proč se stát součástí týmu Školy Populo, je podle ní jasný: “Protože každá zkušenost je zkušenost.”
Nikola Domluvilová
Nikča začínala ve Škole Populo jako koordinátorka online doučování, v současné době působí jako ředitelka Jazykového centra Populo. Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí podpora ze strany kolegů i kolektivu. Nikča ví, že ve Škole Populo není nic nemožné. Na práci jí baví možnost osobního a odborného rozvoje. Hodiny práce jí ale přinesly zkušenosti v oblasti v komunikace a týmové spolupráce. “Škola Populo se věnuje oblasti, která je potřebná a důležitá pro širokou veřejnost. Přispívá k podpoře vzdělávání a pomáhá všem, kteří to potřebují, přátelsky a kvalitně. Je skvělé být součástí této společnosti, protože se stále rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost podílet se i na nových projektech.”
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.