BLACK FRIDAY na doučování matematiky, češtiny, angličtiny a dalších předmětů. SLEVA 2 000 Kč!

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Nabídka práce Marketingový manažer Olomouc

Marketingový manažer – Olomouc

Marketingový manažer – Olomouc
Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování dětí, studentů i dospělých. Doučujeme všechny předměty základních, středních a vysokých škol včetně cizích jazyků, a to již od roku 2014. Naši klienti u nás najdou podporu v případě, že si chtějí zlepšit známky, pomoci s přípravou na přijímací zkoušky, maturitu a nebo se jen chtějí naučit něco nového. Zakládáme si na lidském přístupu, profesionalitě a na maximální motivaci našich studentů, lektorů i zaměstnanců.
Jaké bude vaše poslání?
Marketingový manažer Školy Populo je profesionál, který dohlíží a koordinuje veškeré marketingové aktivity. Mezi hlavní úkoly patří vymýšlení nových kampaní, identifikace a začlenění nápadů do marketingové strategie, řízení a plnění stanovených výkonnostních ukazatelů (KPI). S menším týmem plní veškeré online marketingové aktivity, monitoruje trh, hledá nová řešení, zpracovává a analyzuje data.
Jaké budou vaše hlavní úkoly?
Vymýšlení a realizace kampaní napříč všemi platformami.
Správa marketingového rozpočtu.
Analýza trhu a konkurence s cílem identifikovat nové příležitosti pro růst.
Úzká komunikace s PPC specialistou a obchodním oddělením.
Monitorování a analýza vývoje jednotlivých metrik.
Implementace marketingové strategie a procesů v rámci poboček v CZ & SK.
Vedení, koordinace a realizace marketingových aktivit, včetně online a offline marketingu, sociálních médií, reklamy a PR.
Správa obsahu webových stránek za účelem zefektivnění kampaní, konverzí a komunikace s klienty.
Vedení interního týmu a externích spolupracovníků.
Pravidelná komunikace s vedením společnosti. Reportování výsledků.
Co očekáváme od Vás?
Zkušenosti s vedením týmu.
Vynikající znalost SEO, LB, e-commerce, e-mail marketingu.
Orientujete se v problematice optimalizace stránek pro vyhledávače.
Zkušenosti s nástroji typu Ahrefs, Marketing Miner, KWFinder, Clarity.
Máte letité zkušenosti s tvorbou článků, které zahrnují klíčová slova a jsou správně strukturované.
Schopnost pružně reagovat na aktuální dění a vývoj.
Časté a velké změny nejsou pro vás překážkou, ale naopak příjemnou výzvou.
Orientace v platformách typu Google Analytics, Meta Business Manager, TikTok, YouTube.
Velký zájem o problematiku marketingu.
Co Vám můžeme nabídnout?
Můžete u nás pracovat na HPP nebo IČO.
Vaše nástupní mzda bude 50 000 - 70 000 Kč.
Čeká vás zvýšení finančního ohodnocení po zkušební době.
Vždy u nás budete mít možnost profilace a kariérního růstu.
Pro naše zaměstnance, lektory i klienty vytváříme moderní a příjemné pracovní prostředí.
Můžete se podílet na vzdělávacích nebo zaměstnaneckých projektech.
Částečně flexibilní pracovní doba
Benefity pro naše zaměstnance: 25 dní dovolené; sick days; stravenkový paušál; příspěvek na telefonní paušál; Multisport karta; pitný režim na pracovišti zdarma; zvýhodněné lekce pro vás i vaše rodinné příslušníky; pravidelné firemní akce, možnost Home Office, občerstvení a posilovna na pracovišti a spousta dalších!
Mám zájem o pozici Marketingový manažer ve městě Olomouc
+420

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Míša pracuje pro Školu Populo dva roky, aktuálně jako manažerka pro nábor lektorů, a na práci jí baví nové výzvy, osobní rozvoj, mladý kolektiv, ale také společné akce. Školu Populo si vybrala, proto, že chce mít možnost “být u rozvoje mladé firmy, která se rozrůstá neuvěřitelným tempem a již v tak mladém věku má místo na trhu.” Smysl své práce vidí hlavně napomáhání dětem zbavit se strachu z matematiky. “Je to práce, která má smysl, opravdu, nejen jako klišé, které se dost často používá.” Na Škole Populo se jí nejvíce líbí propracovanost všech systémů, okamžitá reakce na nové trendy, možnost kreativity a neustálý rozvoj.
Michaela Janečková
Míša je členkou týmu plzeňské pobočky Školy Populo vlastně celkem krátko, ale díky své práci vidí “spokojenost, úspěchy a splněné cíle jiných.” Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí, že, jak sama říká, není jen číslo a práce je za ní vidět.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o které říká: “Škola Populo dostála svému jménu, neučí jen žáky, ale i své zaměstnance, dává mi možnost se posunout zase o kus vpřed.” Práce ve Škole Populo jí přináší možnost zdokonalit své znalosti a schopnosti a to hlavně proto,, že je různorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovativní myšlení a přátelský přístup. Důvod, proč se stát součástí týmu Školy Populo, je podle ní jasný: “Protože každá zkušenost je zkušenost.”
Nikola Domluvilová
Nikča začínala ve Škole Populo jako koordinátorka online doučování, v současné době působí jako ředitelka Jazykového centra Populo. Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí podpora ze strany kolegů i kolektivu. Nikča ví, že ve Škole Populo není nic nemožné. Na práci jí baví možnost osobního a odborného rozvoje. Hodiny práce jí ale přinesly zkušenosti v oblasti v komunikace a týmové spolupráce. “Škola Populo se věnuje oblasti, která je potřebná a důležitá pro širokou veřejnost. Přispívá k podpoře vzdělávání a pomáhá všem, kteří to potřebují, přátelsky a kvalitně. Je skvělé být součástí této společnosti, protože se stále rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost podílet se i na nových projektech.”
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.