Vaše doučování může začít do 2 dnů. ⌛ Minulý týden této příležitosti využilo 151 klientů. Konzultace ZDARMA.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Mimořádný program: Doučujeme zdarma 200 dětí

Mimořádný program: Doučujeme zdarma 200 dětí

Nezisková činnost
Rovných 200 dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí může využít zvláštní program Školy Populo a mít doučování z vybraných předmětů zdarma. Ale pozor, program je časově a kapacitně omezený. Nepropásněte tedy svoji šanci.
Žáci si mohou vybrat doučování z češtiny, matematiky a angličtiny, a to online nebo prezenční formou. Plán pro jedno dítě zahrnuje 13 lekcí vyučovaných intenzivně, například až 3× týdně. Hlásit se mohou žáci a studenti do 18 let. Každé dítě smí čerpat doučování pouze z jednoho předmětu. Zúčastnit se mohou také cizinci, podmínkou je, aby byli zapsáni v české škole. Kromě rodičů může děti do projektu přihlásit také škola, psycholog či pedagog. Každé doučování je individuální pro jedno dítě a vede ho náš zkušený lektor.
Přihláška
Pro zařazení do programu je třeba níže vyplnit přihlášku s čestným prohlášením. Upozorňujeme, že samotné vyplnění přihlášky ještě automaticky neznamená, že bude dítě do programu zařazeno. Poté, co přihlášku odešlete, vás do 5 pracovních dnů kontaktujeme, zda jste byli do projektu vybráni.
+420
Čestné prohlášení
Ve Škole Populo se v rámci naší neziskové činnosti snažíme znevýhodněným žákům pomáhat dlouhodobě. Od roku 2020 jsme k lepšímu vzdělání pomohli téměř stovce dětí, což je velký úspěch. Věříme totiž, že kvalitnější vzdělání je správná cesta k lepšímu životu.
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na [email protected].
Doučujeme také na Slovensku.
© 2024 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.