INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ OBČANSKÉ A RODINNÉ VÝCHOVY

Občanská výchova je předmět, který se učí na druhém stupni základních škol. Žák se v rámci něj seznamuje se základními společenskými tématy jako je místopis svého bydliště, vztah k vlasti, život ve společnosti, otázky chování a morálky nebo lidských práv. Ve vyšších ročnících k tomu přibudou vědomosti o tom, co je to citový, rodinný, pracovní nebo občanský život. Součástí jsou i složitější témata jako základní vědomosti o právní či hospodářské problematice. Ti, co později postoupí na střední školy se s podobnými tématy v mnohem konkrétnější podobě setkají v předmětu základy společenských věd, jehož součástí jsou i dějiny oborů jako filozofie, psychologie či sociologie.
Předmět rodinná výchova doplňuje osnovy občanské výchovy o tématiku psychologie a zdravovědy – tedy formování osobnosti, zdravý osobnostní rozvoj a péči o zdraví a zdravou výživu. Součástí rodinné výchovy je i zasvěcení teenagerů do nástrah milostného života či varování před nebezpečími současnosti jako jsou drogy či pohlavní nemoci. Rodinná výchova je podstatně praktičtější a mnohá její témata uvádí žáka do světa dospělých.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky od studia na ZŠ až po maturitu, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka přímo na míru

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

pro malé děti může výuka probíhat hravou formou

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro vaše dítě vlastní výukové materiály

informační SMS – den před konáním příslušné hodiny zasíláme žákovi informační SMS o jejím konání, rodičům následně

 zasíláme informační SMS po příchodu dítěte na naši pobočku (o všech službách Školy Populo si můžete přečíst zde)

doučování v PrazeBrněOstravě a Olomouci, ale i v dalších městech

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z OBČANSKÉ VÝCHOVY

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

2 + 14 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA