INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ NĚMČINY

Němčina je jazyk, který u nás studují i děti na základní škole. Není to sice jazyk světový, je to však jazyk Evropské unie a pokud se chcete vydat do Německa nebo Rakouska za prací a vyššími platy, bude se vám hodit. V Čechách sídlí navíc mnoho německých firem a Německo je náš přední obchodní partner.

Německy se navíc po dlouhý čas aktivně mluvilo na našem území a její znalost se hodí všem, koho zajímá historie či literatura. I přes tuto spřízněnost nepatří němčina k snadným jazykům. Patří sice do anglosaské rodiny, stejně jako angličtina, ale moc podobná jí není. Odlišná je zejména co se slovní zásoby týče, gramatiky a větné stavby. Ten, kdo se tedy rozhodne učit němčinu, nebude mít příliš mnoho záchytných bodů z jiných jazyků a často si vypomůže paradoxně češtinou, která mnoho německých slov přejala.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

přizpůsobíme Vám výuku podle vašich požadavků přímo na míru

doučování látky od první třídy ZŠ až po maturitu

procvičování látky, která žákům činí největší potíže

konverzační lekce a trénování výslovnosti

lektoři s mezinárodní certifikací C1 a C2 a rodilí mluvčí

nemusíte utrácet za drahé učebnice, naši lektoři mají pro Vaše dítě vlastní výukové materiály

pro děti může výuka probíhat hravou formou

naši lektoři jsou Vám schopni pomoci, pokud Vaše dítě trpí dyslexií

informační SMS – den před konáním příslušné hodiny zasíláme žákovi informační SMS o jejím konání, rodičům následně

 zasíláme informační SMS po příchodu dítěte na naši pobočku (o všech službách Školy Populo si můžete přečíst zde)

doučování v PrazeBrněOstravě a Olomouci, ale i v dalších městech

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

Dlouhodobé doučování

 

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

 

Jednorázové doučování

 

příprava na:

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity (SCIO, CERMAT testy)

reparáty, opravné zkoušky

možná příprava na úrovni certifikací A0 – C2

JE NĚMČINA OBTÍŽNÁ?

Němčina patří mezi jazyky, které mohou činit mnoha začátečníkům potíže. Zatímco angličtina nás obklopuje dennodenně a románské jazyky mají blízko k latině a jsou rozšířené po celém světě, němčina mezinárodní rozsah nemá a setkáváme se s ní jen výjimečně.

Němčina má určitý a neurčitý člen, má čtyři pády, má komplikovaný systém slovesných časů (6 časů), odlišný slovosled. Její velkou výhodou je velká pravidelnost a málo výjimek. Specialitou němčiny je to, že všechna podstatná jména se píší s velkým počátečním písmenem.

KDE SE S NĚMČINOU DOMLUVÍM?

Mezi evropské země, kde se mluví výhradně německy patří Spolková republika Německo a Rakousko. Německy se lze domluvit i ve větší části Švýcarska a v menších oblastech zemí, které s ním sousedí jako Francie a Itálie. Hovoří se jí také v malých evropských zemích jako je Lucembursko a Lichtenštějsko. Turistům se bude hodit na dovolené ve Slovinsku a Chorvatsku, kde jí hovoří místní obyvatelstvo. Zajímavostí je, že německy se lze domluvit i v bývalé německé kolonii v Africe, kterou je Namibie.

JAK BUDE DOUČOVÁNÍ NĚMČINY VYPADAT?

Metoda Školy Populo je založena na individuálním doučování, kdy každý žák dostane přiděleného svého vlastního lektora. Žák má možnost se učit třeba jen úplným základům němčiny a zaměřit výuku podle svých požadavků – např. více praktické konverzace a méně abstraktní gramatiky. Naopak pokročilejší žáci zase zaměření výuky na vysvětlení obtížných gramatických jevů ocení (např. procvičování slovesných časů či předložkových vazeb).

KDO U NÁS UČÍ NĚMČINU?

Anna J. – lektorka němčiny

Anna u nás působí od září 2016. Ve škole Populo je stejně jako v Brně nováčkem. Pochází ze Středočeského kraje, kde také nabrala své předešlé zkušenosti s doučováním. Momentálně studuje na Masarykově univerzitě dvouobor Mediální studia a žurnalistika + Anglický jazyk a literatura, z čehož vyplývají i její hlavní dva doučované předměty – angličtina a čeština. Doučovat by mohla i němčinu a matematiku… Číst dál

CO O NÁS ŘEKLI STUDENTI?

Kubišová Andrea

Chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc během příprav na maturitu z němčiny. Musela jsem psát CERMAT test, který mě docela děsil, a pak také ústní zkouška, které jsem se bála ještě víc. Vše jsem však zvládla doslova na výbornou díky paní lektorce, která mi nachystala testy přímo na míru. Nemluvě o tom, že mě to připravilo psychicky a zbavilo stresu. Nebýt Popula, nikdy bych asi neodmaturovala. Moc děkujiiii !!!

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z NĚMČINY

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

11 + 12 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA