Příprava k maturitěINDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ ZEMĚPISU A GEOGRAFIE

Cílem zeměpisu na základní škole je seznámit studenty s geografickou polohou států, řek a pohoří a jejich charakteristikami. Žáci se učí pracovat s různými druhy plánů, map a atlasů, což je důležité pro vytvoření celkového zeměpisného přehledu.
Středoškolská geografie nadále prohlubuje znalosti získané na základní škole a ukazuje svět v souvislostech. Studenti geografie se učí přírodním a sociálním poměrům v jednotlivých zemích. V rámci studia získávají základy dalších odborných předmětů jako je geologie, mineralogie, demografie a mnohé další.
Pro bezproblémové složení maturitní zkoušky z geografie je potřeba dobré přípravy, neboť množství zeměpisných dat, které je potřeba zvládnout, dá nejednomu studentovi pořádně zabrat. S pravidelnou a systematickou přípravou Vám naši lektoři rádi pomohou, abyste se maturity z geografie nemuseli bát.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity (CERMAT testy)

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky od první třídy ZŠ až po maturitu, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

přizpůsobíme Vám výuku podle vašich požadavků přímo na míru

pro malé děti může výuka probíhat hravou formou

procvičování modelových testů k přijímacím zkouškám a maturitám

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro Vaše dítě vlastní výukové materiály

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI ZE ZEMĚPISU

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

5 + 2 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA