Staňte se součástí týmu Populo

Ve snaze zabezpečit našim klientům co možná nejkvalitnější úroveň výuky, neustále hledáme nové ambiciózní posily do našeho týmu lektorů

N

Možnost práce na dohodu

N

Flexibilní časový plán výuky dle vašich časových možností

N

Odpovídající hodinová mzda

N

Kompletní servis pro lektory a studenty

N

Možnost výuky na našich pobočkách anebo mimo ně

Doučujeme po celé ČR

Jsme schopni nabídnout doučování na našich čtyřech kamenných pobočkách anebo přímo u klienta v rámci celé ČR

i

Co doučujeme?

Doučujeme všechny předměty základních a středních škol a ještě víc…

Online výuka

Doučujeme i na dálku s pomocí speciálních kamer a mikrofonů.

Individuální doučování

U nás doučování probíhá formou 1 lektor na 1 žáka, pokud si nepřejete jinak.

s

Proč Vás potřebujeme?

Daří se nám pomáhat studentům a těch je čím dál více.

Vyplňte nezávazně již dnes!

7 + 14 =

Možná to bude vypadat tak trochu jako klišé, ale…

Bude nám ctí vám nabídnout:

N

Zázemí stabilní společnosti.

N

Možnost dlouhodobé spolupráce.

N

Odměnu dohodou.

N

Potvrzení o praxi pro studenty filologických a pedagogických programů.

Co doučujeme?

Samozřejmě, základem naší nabídky je doučování běžných předmětů pro široké spektrum klientů, ale nebojíme se ani jakýchkoliv nestandardních požadavků. Posuďte sami v příkladech níže.

Z

Obávané přijímací zkoušky

Martina se připravovala na přijmací zkoušky na střední školu. V češtině si byla jistá, ale obávala se matematiky. S lektorkou Alenou se zákeřné slovní úlohy staly brzy hračkou. Martina už nyní studuje na vysněné škole.

Z

Čeština pro cizince

Prostřednictvím naší pražské pobočky nás oslovili zastupci místní vietnamské komunity s požadavkem dlouhodobého doučování českého jazyka se zaměřením na cizince.

Z

Hebrejština pro komunikaci s rodinou

Paní Vieře se do Izraele vdala dcera, a tak se obrátila na jednu z našich poboček, zda bychom ji nenaučili základy této ne úplně obvyklé řeči. Ráda by se totiž domluvila s rodinou svého nového zetě.

Z

Doučování maturanta žijícího ve Švýcarsku

Byli jsme osloveni rodiči studenta žijícího ve Švýcarsku. Aby student úplně nevypadl z češtiny a zvládl maturitu z dějepisu, probíhala po dobu půl roku jeho on-line příprava na dálku. Student maturitu hravě zvládl.

}

Rychlost a efektivita

Nové lektory nenecháváme dlouho čekat. Se všemi komunikujeme rychle a efektivně. Pokud chcete učit a přesvědčíte nás, můžete začít už zítra!

Moderní vybavení a prostory

Pro všechny lektory se snažíme zabezpečit kvalitní a moderní vybavení pro efektivní výuku. Na pobočkách vždy s občerstvením zdarma!

Tým který to umí

Vaši práci bude z centrály svědomitě a rozumně koordinovat tým lidí, který své práci rozumí a je schopen zařídit nemožné na počkání a zázraky do třech dnů.

Příběhy našich lektorů a klientů

Ve Škole Populo působím jako lektor. S podobně uzpůsobeným místem pro doučování jsem se doposud nesetkal. Ze strany vedení jde vidět obrovská snaha o vytvoření přátelského a poklidného prostředí, kam žáci nebudou chodit se stresem a obavami z neúspěchu, ale zároveň budou motivováni k důkladnějšímu studiu a lepším výsledkům. A toto se podle mě ve Škole Populo skutečně daří. Pro výuku je určena především učebna s několika pracovními místy oddělenými knihovnami, v nichž můžeme najít nejrůznější literaturu jak pro inspiraci při studiu, tak pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na smluvenou lekci. K dispozici je kromě psacích potřeb, sešitů a tematických učebních pomůcek také občerstvení, takže žákovi ani lektorovi při výuce absolutně nic neschází. Za celkově výbornou spolupráci a komunikaci vděčíme velmi ochotnému a vstřícnému personálu, díky němuž máme vždy se žákem zajištěný vhodný termín výuky a dokonce před samotnou lekcí dostaneme upomínkovou SMS.
lektor Petr Smrčka
Ve Škole Populo působím jako lektor přes půl roku. Jsem spokojen hlavně se servisem pro lektory a žáky, především s tvorbou rozvrhu a s výukovými prostory. Populo zároveň poskytuje i výukové materiály a možnost flexibilně měnit rozvrh po shodě žáka s lektorem.
lektor Martin Ochman
Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci. Jsem moc ráda, že jsem mohla přípravu dcery na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium zčásti přenechat týmu školy Populo. Především oceňuji milý přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě dobrou přípravu. Dcera se naučila pracovat s testy, získala návyk opravdu pravidelné přípravy a hlavně ji to bavilo! Jistě, hlavní je vždy odhodlání dítěte, že opravdu chce samo. Také domácí příprava je potřebná, ale pro nás velký kus práce pomohla vykonat Vaše škola.
Moc za to děkujeme!
Milada Absolonová

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.

Kamila Sýkorová

Často kladené otázky

Kdy může naše spolupráce začít?

To je velice specifická otázka. Vše se odvíjí od povahy doučovaného předmětu a konkrétních poptávkách po jeho doučování. V případě, že doučujete jeden z našich stěžejních předmětů, na který máme velké množství poptávek a chronický nedostatek lektorů, vaše lekce může začít klidně i zítra. Stačí vyřídit několik potřebných formalit z hlediska pracovněprávního a doučování může začít.

Jak často mohu doučovat? Existuje nějaký limit odučených lekcí?

Záleží na domluvě. Klidně můžete doučovat již od jedné lekce týdně, ale i několik desítek měsíčně. Záleží na poptávce po vašem předmětu a vaších časových možnostech. Samozřejmě bernou mincí je také způsob a kvalita vašeho doučování, co se dozvíme ze zpětné vazby od studentů, případně rodičů.

Dostanu pracovní smlouvu?

Všichni naši lektoři pro nás pracují na základě dohody o provedení práce. V případě, že podepíšete prohlášení poplatníka (tzv. růžové prohlášení), nebude z výdělku odváděna žádná daň z příjmů.

Mohu nabízené doučování odmítnout?

Samozřejmě, v případě, že vám doučování z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete ho odmítnout. My pak automaticky oslovíme jiného zájemce z řad lektorů.

Kolik dostanu zaplaceno za doučování?

Toto je jedna z nejtěžších otázek a nejde na ni odpovědět všeobecně. Cena za doučovanou lekci je vždy na individuální domluvě a odvíjí se od mnoha faktorů. Posuzujeme úroveň dosaženého vzdělání a odbornosti v daném předmětu, ale i případnou certifikaci v daném oboru. Také v neposlední řadě záleží na tom, zda je vyučovaný předmět z kategorie běžných, anebo je to spíše rarita (rozdíl v ceně za hodinu bude mít výuka angličtiny pro základní školy oproti hebrejštině anebo ekonomické čínštině).

Jedná se o doučování jednotlivců anebo i o firemní výuku?

Doučujeme jak jednotlivce, tak zabezpečujeme i firemní výuku. Záleží na vašich preferencích.

Přihlašte se již dnes, spokojenost zaručena!

V případě zájmu klikněte na tlačítko níže a vypište kontaktní formulář. My se vám brzy ozveme a domluvíme detaily spolupráce k vaší plné spokojenosti.

 

Chci se přihlásit!