O NÁS

Snad každý z nás někdy potřeboval doučit nějaký školní předmět. A asi každý z nás se setkal s celou řadou potíží.

Jak a kde najít vhodného učitele?

Jak prověřit jeho kvality předem?

Kdy a kam chodit na doučování a kdo bude docházet za kým?

Co když lektor nedojde na lekci?

Co dělat, když potřebuji doučit více předmětů najednou?

Je možné vyměnit lektora, když nejsme spokojeni?

Pokud jste si někdy položili některou z otázek a nenašli pro ni řešení, jste na správném místě.

FAKTA O ŠKOLE POPULO

KDO JSME?

Škola Populo vznikla jako odpověď na výše zmíněné otázky. Komplexně pojaté doučování odstranilo všechny problémy a navrch přidalo několik benefitů, se kterými se jinde nesetkáte. Naše řešení bylo vlastně jednoduché. Zatímco mnohé agentury jen zprostředkovávaly kontakt na lektora a zbytek jednání bylo na klientovi, my jsme tuto část převzali na sebe.
Není proto náhodou, že náš název Populo je třetím pádem latinského slova populus, tj. lidé. Naše služby jsou určeny všem lidem bez rozdílu, tedy i Vám.

V ČEM JSME VÝJIMEČNÍ?

V první řadě klademe důraz na kvalitní zaměstnance. Základem doučování je pro nás lektor, kterého si sami hledáme, prověřujeme i školíme, a teprve poté jej dáváme žákovi k dispozici. Naši lektoři jsou mladí lidé a chceme, aby měli s žákem přátelský vztah.
Z naší standardní nabídky si jistě vyberete, nicméně pokud byste měli nějaké specifické požadavky na doučování, přizpůsobíme vám doučování přímo na míru.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše první pobočka vznikla v roce 2015 v Olomouci a díky pozitivnímu ohlasu a vysoké poptávce po našich službách jsme se postupně rozšířili i do Brna, Prahy a od začátku roku 2018 i do Ostravy.
Naše pobočky najdete vždy v centru města, kde Vám bude k dispozici tým skvělých lidí, kteří se starají o chod školy. Tento tým také kontroluje kvalitu služeb a podle Vašich potřeb je schopen najít rychlé řešení.

JAK NÁS KONTAKTUJETE?

V případě, že Vás naše služby zaujaly, není nic snazšího, než vyplnit poptávkový formulář. Jakmile jej vyplníte, obratem se Vám ozveme a domluvíme si s Vámi osobní pohovor, na němž Vám ukážeme chod školy a vše detailně vysvětlíme.

Pokud se nás potřebujete na cokoli dotázat nebo něco změnit či probrat, stačí, když nám napíšete nebo zavoláte a my Vám obratem odpovíme.

K pohovoru bude též připraven vstupní test, dle nějž Vám či Vašemu dítěti nabídneme optimální variantu doučování. S doučováním pak můžete začít okamžitě. Není třeba na nic čekat.

Detailnější informace o našich službách najdete v sekci časté otázky a nabídky našich služeb v sekci balíčky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

15 + 5 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA