O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Naše kapacity doučování jsou téměř naplněné. Přijímáme přihlášky na doučování pro školní rok 2022/2023.
Úvod Kariéra Nabídky práce

Nabídky práce

Nabídky práce
Hledáte-li práci, která není stereotypní a přesto vám bude dávat smysl, jste tu správně.
Hledáte-li práci, která vás naučí něco nového a dá vám možnost se posouvat kupředu, jste tu správně.
Hledáte-li práci, která vás bude bavit, jste tu správně.
Škola Populo vznikla před šesti lety jako spontánní nápad, jak usnadnit lektorům sebepropagaci spojenou s doučováním. Dnes jsme firma, která doučuje i 1000 dětí denně. Zaměřujeme se na doučování na individuální úrovni a právě proto je práce u nás pestrá. Proces sjednání doučování má několik kroků a každý zájemce si najde to své, co ho bude naplňovat.
Máte zájem stát se členem firmy, která pomáhá plnit sny? V tom případě do toho pojďte s námi a vyplňte náš kontaktní formulář. Rádi se vám ozveme.
Pracovat ve Škole Populo je příležitost, která se neodmítá.
Nabídka pracovních pozic
Obchodník - predajca Školy Populo (SK)
Olomouc
Koordinátor/ka doučovania online (SK)
Olomouc
IT asistent ve Škole Populo
Olomouc
Specialista podpory a kvality dat
Olomouc
Asistent BDM manažera (junior programátor)
Olomouc
Marketing manažer
Olomouc
Lektoři OZP
Celá ČR
Nejčastější dotazy
Jaká je pracovní doba?
Pracovní doba je částečně flexibilní a mění se dle týmu, ve kterém pracujete. Pracujeme v rozmezí od 8:00 do 20:00. Podle toho, co je vaší pozicí, chodíte na ráno, na večer, nebo kombinujete.
Jaké nabízíte benefity?
U nás najdete benefitů celou řadu, až si nebudete moct vybrat, který je ten nejlepší. Nabízíme 25 dní dovolené, MultiSport kartu, jazykový kurz zdarma, příspěvek na životní pojištění či mobilní tarif, stravenky nebo taky proplácené přesčasy. Pravidelně také pořádáme teambuildingy. Největší benefit je ale naše pracovní prostředí, kolegové a možnost dělat to, co vás baví.
Jakého člověka hledáte?
Hledáme kolegyni / kolegu, který zapadne to naše týmu a stane se nedílnou součástí firmy. Člověka, který se nezalekne úkolů, před které bude postaven. Člověka, který je komunikativní, má rád společnost a rád pomáhá ostatním. Člověka, který vidí smysl ve vzdělávání a který se nebojí prosadit nabídku doučování. Člověka, který je trpělivý a empatický.
Jaký budu mít plat?
Koncept Školy Populo je vystavěn na ideálu individuálního přístupu. Individuálně přistupujeme také ke všem zaměstnancům. Jistě, základní mzda je stejná, ale kdo říká, že se s ní nedá hýbat? My ve Škole Populo nenastavujeme hranice, protože víme, že hranice je velmi lehké zbourat. Nabízíme totiž profesní profilaci a odpovídající ohodnocení na základě toho, co vás baví, naším cílem je totiž mít tým plný lidí, které jejich práce baví.

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Míša pracuje pro Školu Populo dva roky, aktuálně jako manažerka pro nábor lektorů, a na práci jí baví nové výzvy, osobní rozvoj, mladý kolektiv, ale také společné akce. Školu Populo si vybrala, proto, že chce mít možnost “být u rozvoje mladé firmy, která se rozrůstá neuvěřitelným tempem a již v tak mladém věku má místo na trhu.” Smysl své práce vidí hlavně napomáhání dětem zbavit se strachu z matematiky. “Je to práce, která má smysl, opravdu, nejen jako klišé, které se dost často používá.” Na Škole Populo se jí nejvíce líbí propracovanost všech systémů, okamžitá reakce na nové trendy, možnost kreativity a neustálý rozvoj.
Zuzana Frantíková
Zuzka pracuje ve Škole Populo pracuje tři roky a zastává pozici ředitelky plzeňské pobočky. Na práci ve Škole Populo jí baví “každodenní rozmanitost práce. Také komunikace s klienty a lektory, to, že jsem pro ně ‘opěrný bod’, na který se mohou kdykoliv s čímkoliv obrátit.” Díky práci ve Škole Populo začala Zuzka pracovat na seberozvoji a profesně postupovat výš a výš, jak totiž říká: “Škola Populo dává každému prostor rozvíjet, co ho baví a naplňuje. Protože když člověka jeho práce baví, odvádí ji mnohem lépe, má sám ze sebe lepší pocit a je spokojenější.” Jako největší smysl, který jí její práce přináší, považuje pokroky studentů, kteří “mnohdy zjistí, že problémový předmět problémovým není. Individuální přístup ke studentovi a k výuce je za mě ten největší smysl Školy Populo.”
Michaela Janečková
Míša je členkou týmu plzeňské pobočky Školy Populo vlastně celkem krátko, ale díky své práci vidí “spokojenost, úspěchy a splněné cíle jiných.” Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí, že, jak sama říká, není jen číslo a práce je za ní vidět.
Tereza Švecová
Terka se stala součástí populáckého týmu teprve nedávno a na Škole Populo se jí zamlouvá přátelské prostředí, které se pojí s příjemnou atmosférou. Na práci jí baví různorodost a to, že získává nové zkušenosti. Terce se líbí, že “Škola Populo přináší nový směr v tom, jak pomoci žákům a studentům ve studiu, protože ne všem sedí klasická školní výuka. Škola není zaměřená jen na děti, ale vzdělávat se mohou všechny věkové kategorie ve všech různých zaměřeních.”
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o které říká: “Škola Populo dostála svému jménu, neučí jen žáky, ale i své zaměstnance, dává mi možnost se posunout zase o kus vpřed.” Práce ve Škole Populo jí přináší možnost zdokonalit své znalosti a schopnosti a to hlavně proto,, že je různorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovativní myšlení a přátelský přístup. Důvod, proč se stát součástí týmu Školy Populo, je podle ní jasný: “Protože každá zkušenost je zkušenost.”
Nikola Domluvilová
Nikča začínala ve Škole Populo jako koordinátorka online doučování, v současné době působí jako ředitelka Jazykového centra Populo. Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí podpora ze strany kolegů i kolektivu. Nikča ví, že ve Škole Populo není nic nemožné. Na práci jí baví možnost osobního a odborného rozvoje. Hodiny práce jí ale přinesly zkušenosti v oblasti v komunikace a týmové spolupráce. “Škola Populo se věnuje oblasti, která je potřebná a důležitá pro širokou veřejnost. Přispívá k podpoře vzdělávání a pomáhá všem, kteří to potřebují, přátelsky a kvalitně. Je skvělé být součástí této společnosti, protože se stále rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost podílet se i na nových projektech.”
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2022 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.