Akce pro opozdilce! :-) 

Uvolnilo se nám pár posledních míst na klasické doučování a na přípravu na přijímací zkoušky. Doučujeme v týdnu i o víkendu.

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Nabídka práce Specialista obchodního oddělení (prům. 50 000 Kč měsíčně) Olomouc

Specialista obchodního oddělení (prům. 50 000 Kč měsíčně) – Olomouc

Specialista obchodního oddělení (prům. 50 000 Kč měsíčně) – Olomouc
Co takhle v pondělí ráno vstát a těšit se do práce? Nevnímat práci jako povinnost, ale jako radost nebo dokonce poslání? Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování dětí, studentů i dospělých. Doučujeme všechny předměty základních, středních a vysokých škol včetně cizích jazyků, a to již od roku 2014. Naši klienti u nás najdou podporu v případě, že si chtějí zlepšit známky, pomoci s přípravou na přijímací zkoušky, maturitu a nebo se jen chtějí ve vybraném předmětu posunout dál. Zakládáme si na lidském přístupu, profesionalitě a na maximální motivaci našich studentů, lektorů i zaměstnanců.
Aktuálně rozšiřujeme tým obchodníků, kteří pečují o naše klienty v České republice i na Slovensku. Baví Vás obchod nebo se v něm chcete rozvíjet? Máte skvělé komunikační dovednosti? V našem týmu budete mít na starost představení služeb doučování, vyslechnete si příběhy klientů a doporučíte vhodný studijní plán.
Rádi dáme příležitost všem, kdo se o ni poperou. Nezáleží nám na titulech, oceníme však předchozí obchodní zkušenosti a tah na branku. Pracuje se nám dobře s lidmi, kteří rádi udělají něco navíc. A i když k nám nastupujete jako nováček, pokud ukážete, že na to máte, můžete se během pár měsíců ucházet o manažerskou pozici. Jdete do toho s námi? Pošlete nám své CV s fotkou a napište pár vět o sobě, ať si Vás zapamatujeme. Rádi se pak s Vámi potkáme na osobním pohovoru.
Co očekáváme od Vás?
zkušenosti s prodejem (on-line / telefonicky).
obchodních dovedností a skvělých komunikačních schopností.
příjemného telefonického projevu.
orientace na výsledek.
komunikace v českém nebo slovenském jazyce.
pečlivostí, chuti učit se nové věci a podílet se na rozvoji firmy.
Co Vám můžeme nabídnout?
na rozdíl od jiných obchodních pozic u nás máte jistotu fixní mzdy 24 000 Kč.
neomezené odměny formou % ze zisku ihned od nástupu (cca 10 000 - 40 000 Kč měsíčně).
průměrný měsíční výdělek 50 000 Kč.
vyšší % ze zisku po půl roce.
zaměstnání, které má smysl a pomáhá ostatním.
pestrou práci, která nezná stereotyp.
práci na IČO či DPP, kterou je možné skloubit se školou či jinou prací.
flexibilní pracovní dobu od pondělí do neděle, 8:00 - 18:00.
možnost HO po zaškolení.
kariérní růst (školitel, manažer).
benefity: jazykový kurz zdarma, vzdělávání rodinných příslušníků se slevou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na telefonní paušál, Multisport karta, tematická školení, posilovnu a občerstvení na pracovišti a další.
příjemné moderní prostředí v centru Olomouce, skvělý kolektiv a spoustu týmových akcí.
naši plnou podporu, když budete chtít vyzkoušet něco nového.
Mám zájem o pozici Specialista obchodního oddělení (prům. 50 000 Kč měsíčně) ve městě Olomouc
+420
Těší se na vás Markéta a Terka z personálního oddělení. Zodpoví vám všechny otázky a provedou vás nástupem do Školy Populo tak, aby byl pro vás co nejpříjemnější.
Mgr. Markéta Ničová
Manažerka lidských zdrojů
Bc. Tereza Šumberová
Personální manažerka

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Míša pracuje pro Školu Populo dva roky, aktuálně jako manažerka pro nábor lektorů, a na práci jí baví nové výzvy, osobní rozvoj, mladý kolektiv, ale také společné akce. Školu Populo si vybrala, proto, že chce mít možnost “být u rozvoje mladé firmy, která se rozrůstá neuvěřitelným tempem a již v tak mladém věku má místo na trhu.” Smysl své práce vidí hlavně napomáhání dětem zbavit se strachu z matematiky. “Je to práce, která má smysl, opravdu, nejen jako klišé, které se dost často používá.” Na Škole Populo se jí nejvíce líbí propracovanost všech systémů, okamžitá reakce na nové trendy, možnost kreativity a neustálý rozvoj.
Michaela Janečková
Míša je členkou týmu plzeňské pobočky Školy Populo vlastně celkem krátko, ale díky své práci vidí “spokojenost, úspěchy a splněné cíle jiných.” Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí, že, jak sama říká, není jen číslo a práce je za ní vidět.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o které říká: “Škola Populo dostála svému jménu, neučí jen žáky, ale i své zaměstnance, dává mi možnost se posunout zase o kus vpřed.” Práce ve Škole Populo jí přináší možnost zdokonalit své znalosti a schopnosti a to hlavně proto,, že je různorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovativní myšlení a přátelský přístup. Důvod, proč se stát součástí týmu Školy Populo, je podle ní jasný: “Protože každá zkušenost je zkušenost.”
Nikola Domluvilová
Nikča začínala ve Škole Populo jako koordinátorka online doučování, v současné době působí jako ředitelka Jazykového centra Populo. Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí podpora ze strany kolegů i kolektivu. Nikča ví, že ve Škole Populo není nic nemožné. Na práci jí baví možnost osobního a odborného rozvoje. Hodiny práce jí ale přinesly zkušenosti v oblasti v komunikace a týmové spolupráce. “Škola Populo se věnuje oblasti, která je potřebná a důležitá pro širokou veřejnost. Přispívá k podpoře vzdělávání a pomáhá všem, kteří to potřebují, přátelsky a kvalitně. Je skvělé být součástí této společnosti, protože se stále rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost podílet se i na nových projektech.”
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
Sledujte nás na Instagramu!
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.