BLACK FRIDAY na doučování matematiky, češtiny, angličtiny a dalších předmětů. SLEVA 2 000 Kč!

Kontaktujte nás na +420 730 701 601
O nás
O nás Lektoři Zaměstnanci Metodické centrum Nezisková činnost
Doučování
Doučování Výuka jazyků Příprava na zkoušky Online výuka Prezenční výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupní testy Testování nanečisto Procvičování online Dárkové poukazy
Reference Ceník Galerie Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Nabídka práce Lektoři matematiky/českého jazyka Celá ČR

Lektoři matematiky/českého jazyka – Celá ČR

Lektoři matematiky/českého jazyka – Celá ČR
Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování předmětů základních, středních i vysokých škol a vybraných cizích jazyků. Doučování probíhá v našich plně vybavených učebnách v centru města nebo online z pohodlí domova. Spolupracujeme s více než 700 lektory po celé České republice.
Aktuálně nabízíme spolupráci na živnostenský list pro lektory matematiky nebo českého jazyka na našich pobočkách v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Zlíně a Bratislavě.
Svůj rozvrh si můžeš flexibilně plánovat a doučování tak zcela přizpůsobit svým časovým možnostem. Díky naší webové aplikaci je výběr jednotlivých kurzů naprosto snadný a transparentní.
Náplň práce:
-doučování různých věkových kategorií žáků, studentů a dalších zájemců o vzdělávání prezenčně na pobočkách
-komunikace a spolupráce s týmem Školy Populo
-součinnost v oblasti zajištění kvality našich služeb a spokojenosti klientů
-administrativní práce v naší webové aplikaci
Co očekáváme od Vás?
empatii, přátelský přístup a nadšení z práce
komunikační a prezentační dovednosti
zodpovědnost a tah na branku
perfektní znalost vyučovaného předmětu
zájem o dlouhodobou spolupráci na IČO
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
mírně pokročilá znalost práce s PC a stabilní internetové připojení
předchozí zkušenosti výhodou
Co Vám můžeme nabídnout?
spolupráci na IČO
motivující finanční ohodnocení (až do výše 350,-Kč/45 minut)
pestrou nabídku kurzů
podporu koordinátorů a metodického centra
doučování v plně vybavených učebnách
časově flexibilní práci
dlouhodobou spolupráci
rozvoj prezentačních i pedagogických schopností
možnost kariérního růstu
účast na projektech
potvrzení odborných praxí pro studenty vysokých škol
vhodno i na zkrácený úvazek pro OZP/OZZ
Benefity: poskytnutí učebnic a výukových materiálů, občerstvení na pobočkách zdarma, zvýhodněné lekce pro tebe, pokud se budeš chtít sám vzdělávat ve Škole Populo
Mám zájem o pozici Lektoři matematiky/českého jazyka ve městě Celá ČR
+420

Reference zaměstnanců

Protože nejlíp o chodu společnosti vypovídá pohled jejích zaměstnanců, přidáváme několik referencí.
Michaela Kudláková
Míša pracuje pro Školu Populo dva roky, aktuálně jako manažerka pro nábor lektorů, a na práci jí baví nové výzvy, osobní rozvoj, mladý kolektiv, ale také společné akce. Školu Populo si vybrala, proto, že chce mít možnost “být u rozvoje mladé firmy, která se rozrůstá neuvěřitelným tempem a již v tak mladém věku má místo na trhu.” Smysl své práce vidí hlavně napomáhání dětem zbavit se strachu z matematiky. “Je to práce, která má smysl, opravdu, nejen jako klišé, které se dost často používá.” Na Škole Populo se jí nejvíce líbí propracovanost všech systémů, okamžitá reakce na nové trendy, možnost kreativity a neustálý rozvoj.
Michaela Janečková
Míša je členkou týmu plzeňské pobočky Školy Populo vlastně celkem krátko, ale díky své práci vidí “spokojenost, úspěchy a splněné cíle jiných.” Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí, že, jak sama říká, není jen číslo a práce je za ní vidět.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o které říká: “Škola Populo dostála svému jménu, neučí jen žáky, ale i své zaměstnance, dává mi možnost se posunout zase o kus vpřed.” Práce ve Škole Populo jí přináší možnost zdokonalit své znalosti a schopnosti a to hlavně proto,, že je různorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovativní myšlení a přátelský přístup. Důvod, proč se stát součástí týmu Školy Populo, je podle ní jasný: “Protože každá zkušenost je zkušenost.”
Nikola Domluvilová
Nikča začínala ve Škole Populo jako koordinátorka online doučování, v současné době působí jako ředitelka Jazykového centra Populo. Na práci ve Škole Populo se jí nejvíce líbí podpora ze strany kolegů i kolektivu. Nikča ví, že ve Škole Populo není nic nemožné. Na práci jí baví možnost osobního a odborného rozvoje. Hodiny práce jí ale přinesly zkušenosti v oblasti v komunikace a týmové spolupráce. “Škola Populo se věnuje oblasti, která je potřebná a důležitá pro širokou veřejnost. Přispívá k podpoře vzdělávání a pomáhá všem, kteří to potřebují, přátelsky a kvalitně. Je skvělé být součástí této společnosti, protože se stále rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost podílet se i na nových projektech.”
V případě zájmu o doučování v jiných městech nás kontaktujte na tel. +420 730 701 601, případně formou e-mailu na info@skolapopulo.cz.
Doučujeme také na Slovensku a v Anglii.
© 2023 Vzdělávací centrum Populo
Provozovatelem stránek Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, se sídlem Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Provozovatelem stránky https://www.skolapopulo.cz/testovani-nanecisto je společnost Antecellere, s.r.o., IČ: 05928354, sídlem Jindřišská 901/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, spisová značka C 273177/MSPH vedená u Městského soudu v Praze.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.