Příprava k maturitěINDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ INFORMATIKY

Informatika je vědou o zpracovávání informací. Školáci ji však znají jako předmět, v rámci nějž se seznamují se základními funkcemi počítače (hardwarem i softwarem), učí se užívat internet, a někdy i úplné začátky programování.
Znalosti z informatiky se budou každému žákovi hodit i v dospělosti, protože bez počítačů se v práci málokdo z nás obejde. Jiní si zase neumí představit den bez toho, aniž by si z mobilního telefonu nezkontrolovali e-maily, nepodívali na Facebook, nepřečetli zprávy nebo se nekoukli na videa na YouTube.
Školáci mají proto informatiku již na základní škole, aby si v rámci ní osvojili alespoň úplné základy. Pokud chce ovšem někdo studovat informatiku na střední škole s technickým zaměřením, musí se připravit na to, že může být z těchto vědomostí zkoušen i během přijímaček.

Během studia bude muset student zvládnout práci s různými operačními, textovými, databázovými a obslužnými programy, bude se učit programovat a vedle mnoha praxe, bude podroben i spoustě teorie, kterou musí zvládnout. Ti nejtalentovanější se mohou hlásit i na vysokou školu.
Škola Populo Vás ráda připraví na obtížné přijímací testy. Součástí naší nabídky je i možnost doučovat dospělé, kteří si chtějí osvojit alespoň minimum práce s počítačem.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

procvičování modelových testů k přijímacím zkouškám a maturitám

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro vaše dítě vlastní výukové materiály

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

1 + 12 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA