Příprava k maturitěINDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ EKONOMIE

Ekonomie nepatří k předmětům, se kterým by se během studií setkal každý student. To ovšem neplatí pro ty, co studují na středních ekonomických školách a obchodních akademiích a musí z ní maturovat. Případně těch, kteří se chystají ekonomii studovat na vysokých školách.

Ekonomie má velmi praktické uplatnění, ve svém jádru je to však věda velmi teoretická. Je to také obor, který stojí rozkročen na pomezí věd společenských (psychologie, sociologie, filozofie, historie) a věd přírodovědných jako je matematika a student v ní díky tomuto záběru může snadno začít plavat.

Nicméně ten, kdo se ji přijde doučovat do Školy Populo, si osvojí její základní teorie a seznámí se s problematikou fungování různých ekonomických systémů.

Součástí výuky může být i látka týkající se základních ekonomických pojmů, jako jsou např. potřeby, statky, služby, spotřeba, výroba, poptávka a mnohé další. Případně i problematika pracovněprávních vztahů, podnikání, účetnictví a národního hospodářství, mikroekonomie a makroekonomie.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

procvičování modelových testů k přijímacím zkouškám a maturitám

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro vaše dítě vlastní výukové materiály

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z EKONOMIE

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

15 + 4 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA