Příprava k maturitěDOUČOVÁNÍ PRAHA

Sháníte doučování v Praze? Škola Populo Vám ráda pomůže!

Škola Populo doučí Vaše dítě všechny předměty z osnov základních a středních škol. Připravíme ty žáky, kteří se chystají na přijímací zkoušky na střední školu nebo je čeká maturita. Pomůžeme i těm, jež se chystají na přijímací zkoušky na vysokou školu nebo ji již studují. Doučujeme také celé spektrum cizích jazyků a v naší nabídce jsou i jazyky méně obvyklé. Školákům, kteří musí složit reparát, vypracujeme individuální studijní plán a doučíme je přes prázdniny. Výuku přizpůsobíme hravou formou i menším dětem na prvním stupni, ale i v předškolnímu věku tak, aby je bavila. Mohou k nám docházet i děti, které mají diagnostikovanou specifickou poruchu učení (dyslexii či dysgrafii, apod.), a my jim rádi zajistíme vhodného lektora.

Naše pobočka sídlí přímo v centru Prahy na ulici Jindřišská, která ústí do Václavského náměstí. Dorazíte k nám velice snadno, a to metrem ze stanice Můstek, Muzeum, případně přímo z Hlavního nádraží, a dojedete k nám i mnoha linkami tramvají. Naše učebny najdete naproti pobočce České pošty v Jindřišské pasáži. Do ní vstoupíte, vydáte se po schodišti č. III do třetího patra a jste u nás! Pokud byste nás nemohli najít, cestu jsme Vám pro jistotu přehledně vyznačili.

ŠKOLA POPULO PRAHA

Jindřišská 901/5, III. schodiště, 3. patro
Nové Město, 110 00 Praha 1
telefon:    (+420) 777 782 870
e-mail:     praha@skolapopulo.cz
e-mail:     lektorpraha@skolapopulo.cz

 Recenze pobočky:
FacebookGoogleFirmy.cz

Příprava k maturitěPROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Metodou Školy Populo je výuka jeden na jednoho, což znamená, že se Vám bude individuálně věnovat vždy jen jeden lektor. Díky tomu Vám můžeme i přizpůsobit výuku přímo na míru a zaměřit se přesně na to, co potřebujete probrat nejvíce. Zároveň díky tomu můžeme dohlédnout i na kvalitu hodin.

Sehnat doučování v Praze není, díky její pozici hlavní metropole, velký problém. Sehnat ovšem kvalitní doučování a spolehlivé lektory není vždy snadné. Výhodou Školy Populo je, že se za Vás přesně o tuto agendu postará, protože náš tým nové lektory pečlivě prověřuje. Naši lektoři jsou studenti a často i absolventi univerzitních oborů na filozofických, pedagogických a přírodovědných fakultách Univerzity Karlovy, ale přicházejí k nám i z dalších škol (např. České zemědělské univerzity, Vysoké školy chemicko-technologické, Českého vysokého učení technického). Jsou to tedy odborníci na slovo vzatí!

Kvalitní doučování v Praze je díky Škole Populo naprostá jistota!

DOUČUJEME STUDENTY I Z TĚCHTO ŠKOL

Naši ostravští žáci k nám na doučování docházejí například z těchto základních a středních škol:

Základní školy

  • ZŠ Trojská
  • ZŠ Cesta k úspěchu
  • ZŠ Škola Hrou
  • ZŠ Mohylova
  • ZŠ V Ladech

Střední školy

  • Arcibiskupské gymnázium
  • Gymnázium Jana Nerudy
  • Gymnázium Nad Alejí
  • Gymnázium Nad Kavalírkou
  • PORG

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

8 + 4 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA