Příprava k maturitěDOUČOVÁNÍ OSTRAVA

Sháníte doučování v Ostravě? Slyšeli jste o Škole Populo? A ptáte se, co přesně doučujeme?

Nabízíme Vám doučování všech předmětů z osnov základních a středních škol. Připravíme žáky, které čekají přijímací zkoušky na střední školu. Bez problému zvládneme přípravu středoškoláků na maturity. Naši lektoři pomohou i těm, co se chystají na vysokou školu nebo ji již studují. V naší nabídce je doučování cizích jazyků a pro zájemce máme k dispozici i některé z jazyků exotických. Těm, kteří musí po prázdninách složit reparát, připravíme individuální studijní plán. Doučujeme i menší děti (předškoláky a 1. stupeň) a výuku jim přizpůsobíme do hravé formy tak, aby je bavila. Pro děti, které mají nějakou specifickou poruchu učení (dyslexii, dysgrafii, apod.), zajistíme vhodného lektora, který jim vyjde vstříc.   

Doučování v Ostravě probíhá přímo v historickém centru města. Naše pobočka sídlí u menšího parku Husův Sad na ulici Přívozská a naši budovu poznáte velmi snadno, protože má na rohovém štítu titulek deníku Právo. Naše učebny najdete ve spodním patře budovy. Pokud k nám pojedete např. tramvají, stačí vystoupit na zastávce Stodolní a vydat se směrem do města.

ŠKOLA POPULO OSTRAVA

Přívozská 892/18
702 00, Ostrava

telefon:    (+420) 778 062 555
e-mail:     ostrava@skolapopulo.cz
e-mail:     lektorostrava@skolapopulo.cz

 Recenze pobočky:
Facebook, Google, Najisto.cz, Firmy.cz

Příprava k maturitěPROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Metodou Školy Populo je výuka “jeden na jednoho”, tedy výuka individuální, nikoliv skupinová. Vždy se Vám proto bude věnovat jen jeden lektor, který Vám díky tomu může vyjít maximálně vstříc a probrat přesně to, co potřebujete. Navíc to, že výuka probíhá  přímo u nás na pobočce, nám umožňuje dohlédnout na to, aby byla co nejkvalitnější.

Ostravská univerzita sídlí přímo v centru města a pobočka Školy Populo v Ostravě je díky tomu obklopena jejími fakultami. Jednou z nich je pedagogická fakulta, která je poblíž zastávky Stodolní, a poté na ulici Reální zase fakulta filozofická. Kousek od naší pobočky na ulici Dvorská sídlí také rektorát univerzity a po ulici Matiční, která je hned za rohem našich učeben, se dostanete k Ekonomické fakultě VŠB-TU. Toto unikátní umístění v centru ostravského univerzitního života nám umožňuje získávat ty nejlepší lektory, kteří na univerzitě často studují a mají odbornost v tom, co doučují. I pro ně je naše lokace velmi snadno dostupná a Vy díky tomu nemusíte dlouho čekat na začátek hodiny!

Kvalitní doučování v Ostravě se Školou Populo je pro Vás proto jasná volba!

DOUČUJEME STUDENTY I Z TĚCHTO ŠKOL

Naši ostravští žáci k nám na doučování docházejí například z těchto základních a středních škol:

Základní školy

 

  • ZŠ generála Zdeňka Škarvady
  • ZŠ Chrustova
  • ZŠ Matiční
  • ZŠ Ostrčilova
  • ZŠ Ostrava-Mariánské Hory

Střední školy

 

  • Gymnázium Hladnov
  • Gymnázium Olgy Havlové
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
  • Matiční gymnázium
  • Přírodovědné gymnázium PRIGO

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

14 + 2 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA