Matematika

Doučování matematiky na základní škole

Na základní škole dochází k prvnímu seznámení žáků s matematikou, která je bude doprovázet až do konce života. Bez znalosti násobilky, zlomků, rovnic i geometrie se nelze obejít. Dokonalé poznání matematiky základní školy zároveň velmi usnadní přechod na střední školu. Vyplatí se proto investovat dostatečné úsilí pro její znalost. Lektoři Školy Populo dokážou odhalit nedostatky ve vědomostech a připravit program lekcí přesně na míru každému dítěti.Pomoc u nás naleznou i děti s dyskalkulií, pro něž jsme schopni vytvořit doučování respektující tuto poruchu učení. Doučování matematiky u nás probíhá hravou formou a vždy s ohledem na konkrétního žáka.

 

Přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

Přijímacím zkouškám z matematiky se vyhne málokterý student pomýšlející na studium na střední škole nebo gymnáziu. Pečlivá příprava před tímto důležitým krokem se jistě všem budoucím studentům vyplatí. Ve Škole Populo zajistíme dlouhodobé i intenzivní krátkodobé doučování, díky němuž získáte při přijímacích zkouškách z matematiky cennou jistotu.

 

Doučování matematiky na střední škole a příprava k maturitě

Středoškolská matematika je postrachem mnoha studentů, mnohdy zbytečně. Pravidelně se ukazuje, že stačí malá pomoc, lepší vysvětlení dané látky, aby student problémy překonal. Rovnice, výroky, statistika, geometrie i obávané derivace a integrály se mohou stát milými přáteli, má-li člověk procházející jejich světem schopného průvodce. Lektoři Školy Populo se rádi stanou Vašimi společníky ve světě čísel, doučování matematiky a příprava středoškoláků k maturitě je totiž nesmírně baví.

 

Příprava na vysokou školu

Ačkoliv to mnoho lidí překvapí, i matematiku lze studovat. U velké části přírodovědných oborů se matematice nevyhnete a její znalost je proto nezbytná. V některých případech jsou u přijímacích zkoušek vyžadovány vědomosti nad rámec učiva střední školy. V takovém případě je vhodné se obrátit na odborníky, kteří Vaše znalosti rozšíří. Ve Škole Populo Vás připravíme s ohledem na požadavky vámi vybraného oboru, upevníme dosavadní znalosti a odstraníme mezery ve vědomostech.

 

Co můžeme nabídnout

  • komplexní výuku matematiky od 1. třídy po maturitu
  • cílenou výuku zaměřenou na jednotlivé problematické oblasti (početní operace, násobilku, geometrii, převody jednotek, rovnice a nerovnice, množiny, grafy, pravděpodobnost aj.)
  • intenzivní přípravu před písemnými pracemi, kompozicemi a čtvrtletními pracemi z matematiky
  • dlouhodobé doučování matematiky po celý školní rok
  • prázdninové kondiční opakování matematiky
  • doučování k přijímacím zkouškám na střední školu
  • doučování k přijímacím zkouškám na vysokou školu
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz