Časté otázky

Časté otázky

Jak postupovat, když mám zájem o doučování?

Stačí vyplnit a odeslat náš poptávkový formulář. Nezapomeňte prosím zadat předmět, o který máte zájem, a pobočku, na kterou chce docházet.

 

poptávkový formulář

 

 

Kde nás najdete?

Naše současné pobočky najdete v Praze, Brně a Olomouci. Nacházejí se vždy v centru města, kde jsou pro žáky připraveny klidné a pohodlné učebny. Více detailů o našich pobočkách naleznete v sekci kontakty. V sekci fotogalerie se můžete podívat, jakto u nás vypadá.

 

Jaké jsou naše služby?

O tom, co přesně nabízíme, si můžete přečíst v sekci balíčky.

 

Jaká je naše cena?

Cena závisí na délce doučování a intenzitě docházky. S každým klientem jednáme individuálně a na základě jeho potřeb vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a plán doučování. Chcete-li se dozvědět více informací, kontaktujte nás na pobočce v Praze, Brně či Olomouci.

 

Jakou formou doučování probíhá?

Každý žák získá lektora, který se mu bude věnovat individuálně po celou dobu lekce. Lektora vždy vybíráme na míru dle potřeb žáka. O probírané látce jsou rodiče pravidelně informováni prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Více se o doučování dozvíte v sekcích balíčky a výuka.

 

Jaké předměty vyučujeme?

Spektrum doučovaných předmětů je široké, přesto jsou mezi nimi jasní favorité. Čeština, matematika, angličtina či fyzika jsou u nás nejžádanější. Všechny předměty lze také pojmout jako přípravu na přijímací zkoušky. Více informací o jednotlivých předmětech najdete v sekci doučování a cizí jazyky.

 

Jak zjistíme úroveň vědomostí žáka?

Ještě před začátkem doučování má každý žák možnost absolvovat vstupní test, který nám pomůže zhodnotit jeho vědomosti. Podle výsledků testu následně navrhneme vhodnou formu a intenzitu výuky a doporučíme jeden z balíčků.

 

Jaká je úroveň našich vyučujících?

Škola Populo si na kvalitních lektorech zakládá. Od počátku nás kontaktovalo více než tisíc lektorů, ovšem aktivní spolupráci jsme navázali jen s desetinou z nich. Naši lektoři jsou studenti či absolventi vysokých škol, kteří jsou odborníky v předmětu, který vyučují. Více o nich naleznete v sekci náš tým.

 

Co když zapomenu na hodinu?

Díky informativní SMS, kterou zasíláme každý den předem Vám i našim lektorům, se Vám to určitě nestane.

 

Jak se ujistím, že mé dítě dorazilo na doučování v pořádku?

Pro rodiče mladších žáků nabízíme službu informativní SMS, která je zaslána rodiči po příchodu žáka na doučování.

 

Co dělat, když musím zrušit lekci?

Pokud víte, že na naplánovanou hodinu žák nedorazí, dejte nám o tom vědět ideálně do 24 hodin před začátkem doučování. Při akutních zdravotních komplikacích vám lekci omluvíme do 8:30 dne, kdy má výuka proběhnout. V opačném případě lekce propadá.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz