Fyzika

Doučování fyziky na základní škole

Studium fyziky na základní škole je zaměřeno více prakticky, z čehož se odvíjí školní vzdělávací program předmětu. První seznámení s fyzikou probíhá pozvolna, přesto mohou mít někteří žáci problém s pochopením látky. Převádění jednotek, míry, váhy, objemu i měření času patří ještě k jednoduššímu učivu. Hlubší studium elektrických jevů, silového působení, princip strojů i jaderná fyzika je již na pochopení náročnější. Se svědomitou přípravou se ale není čeho bát a fyzika se rázem stane oblíbeným předmětem.

 

Přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

Fyzika se tradičně umisťuje v přijímacích testech na technicky orientované střední školy a gymnázia s její rozšířenou výukou. Dobrá znalost fyziky je proto podmínkou úspěšného přijetí a následného studia. Naši lektoři zajistí bezproblémové zvládnutí veškerého učiva, což jistě ocení každý student, neboť pro něj budou první kroky na nové škole snazší.

 

Doučování fyziky na střední škole a příprava k maturitě

Studium fyziky na střední škole již vyžaduje vyšší míru abstrakce a hlubší proniknutí do předmětu. Zvýšenému objemu učiva se úměrně zvyšuje náročnost předmětu, který se tak pro některé studenty stává přespříliš obtížným. Přípravu již nelze podcenit, neboť i malá neznalost učiva na počátku může ohrozit pevnost všech vědomostí. Máte-li pocit, že ztrácíte ve fyzice nit, je nejvyšší čas na nápravu. Ve Škole Populo Vám rádi pomůžeme.

 

Příprava na vysokou školu

Po studentech, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu fyziky na vysoké škole, je vyžadována její dokonalá znalost na středoškolské úrovni. Nejen přijímací zkoušky, ale i první semestr na vysoké škole se značně ulehčí, může-li se student na své znalosti spolehnout. Ve Škole Populo jsme díky zkušeným lektorům schopni posoudit míru Vašich znalostí a případné nedostatky odstranit. V rámci přípravy na vysokou školu probereme veškeré středoškolské učivo a na přání jej mírně rozšíříme tak, aby byl přestup na zvolenou vysokou školu co nejjednodušší.

 

Co můžeme nabídnout

  • doučování fyziky na základní škole
  • cílenou pomoc před obtížnými písemkami a před zkoušením
  • výuku dle individuálního plánu vytvořeného pro každého žáka
  • doučování vedené zkušenými lektory, odborníky v oboru
  • skutečné pochopení probrané látky, ne jen naučení nazpaměť
  • doučování k přijímacím zkouškám na střední školu
  • doučování k přijímacím zkouškám na vysokou školu
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz