O nás

Snad každý z nás někdy potřeboval doučit nějaký školní předmět. A asi každý z nás se setkal s celou řadou potíží.

   •  Jak a kde najít vhodného učitele?
   •  Jak prověřit jeho kvality předem?
   •  Kdy a kam chodit na doučování a kdo bude docházet za kým?
   •  Co když někdo nedojde na lekci?
   •  Co dělat, když někdo potřebuje doučit více předmětů najednou?
   •  A jak a komu si stěžovat, když služby nejsou vyhovující?

Pokud jste si někdy položili některou z otázek a nenašli pro ni řešení, jste na správném místě.

 

Kdo jsme?

Škola Populo

Škola Populo vznikla jako odpověď na výše zmíněné otázky. Komplexně pojaté doučování odstranilo všechny problémy a navrch přidalo několik benefitů, se kterými se jinde nesetkáte. Naše řešení bylo vlastně jednoduché. Zatímco mnohé agentury jen zprostředkovávaly kontakt na lektora a zbytek jednání byl na klientovi, my jsme tuto část převzali na sebe.

Není náhodou, že náš název Populo je třetím pádem latinského slova populus, tj. lidé. Naše služby jsou určeny všem lidem bez rozdílu, tedy i Vám.

 

V čem jsme výjimeční?

Chceme být lepší než ostatní, proto klademe důraz na kvalitní zaměstnance. Základní osou doučování je pro nás lektor, kterého si sami hledáme, prověřujeme i školíme. Teprve poté jej dáváme žákovi k dispozici. Naši lektoři jsou mladí lidé a chceme, aby měli s žákem přátelský vztah.

Druhou základní osou je žák a rodič, kterým se snažíme vyjít maximálně vstříc. Samozřejmě máme  k dispozici standardní nabídku služeb, nicméně vždy se snažíme zákazníkovi přizpůsobit přímo „na míru“.

 

Kde nás najdete?

Naše první pobočka vznikla v roce 2015 v Olomouci a díky pozitivnímu ohlasu a vysoké poptávce po našich službách jsme se postupně rozšířili i do Brna a Prahy.

Naše pobočky sídlí vždy v centru města, aby byly snadno dostupné. Na nich je Vám k dispozici tým skvělých lidí, kteří zajišťují správný chod školy a dokáží se flexibilně přizpůsobit nenadálým situacím. Náš tým také kontroluje kvalitu služeb a podle Vašich potřeb je schopen i najít rychlé řešení.

 

Jak nás kontaktujete?

V případě, že Vás naše služby zaujaly, není nic snazšího, než vyplnit poptávkový formulář. Brzy se Vám ozveme a domluvíme si s Vámi osobní pohovor, na němž Vám ukážeme chod školy a vše detailně vysvětlíme.

Pokud se nás potřebujete na cokoli dotázat nebo něco změnit či probrat, stačí, když nám napíšete nebo zavoláte a my Vám obratem odpovíme.

K pohovoru bude též připraven vstupní test, dle nějž Vám či Vašemu dítěti nabídneme optimální variantu doučování. S doučováním pak můžete začít okamžitě. Není třeba na nic čekat.

Detailnější informace o našich službách najdete v sekci Časté otázky a nabídky našich služeb v sekci Balíčky.


do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz