Výuka u tabulePříběh Školy Populo začíná v roce 2015, kdy vznikla pobočka v historickém centru města Olomouce. Její první krůčky byly nejisté, ale každým dalším měsícem a rokem rostla do nynější podoby. Vyvíjela se tak, aby mohla klientům poskytnout doučování opravdu šité na míru.

 

O zájemce nebyla nouze, a tak se k Olomouci přidaly i Brno, Praha a Ostrava, kterými to ale stále nekončí. V minulém roce vznikl tým koordinátorek, které zajišťují doučování po celé České republice. A do budoucna plánujeme otevírat další pobočky v krajských městech.

 

Upřímně, každý z nás někdy potřebuje pomoc. Ale říct si o ni, tak k tomu je zapotřebí nemalý krapet odvahy. Škola nás učí i mučí. Jsme zavaleni definicemi, čísly a jazyky, a ne každý předmět nám jde jako po másle. Ale je skvělé vědět, že je tu někdo, kdo nám pomůže, kdo nás vyslechne a zajistí celý proces doučování. Vybere vhodného lektora, poskytne příjemný prostor pro dopilování znalostí a malou odměnu v podobě občerstvení. Jsou to maličkosti tvořící celistvý obraz, který rozhodně stojí za zmínku. Cílem Školy Populo je spokojený student, který dosáhl zlepšení ve vytyčeném předmětu, a spokojený rodič, který s nadšením sleduje pokroky svého potomka.

 

Učebna Školy PopuloŠkola Populo je místem, kde probíhá doučování rozličných předmětů základních a středních škol, i výuka jazyků pro jednotlivce a firmy. Individuální přístup je pro nás zásadní. Ať už je cílem pravidelné doučování nebo příprava ke zkouškám (přijímacím, maturitním i rozdílovým).

Vytvořili jsme přátelské, ale zároveň profesionální místo, které je tu pro Vás pět dní v týdnu (pondělí-pátek) od 8:00 do 20:00.

Za Školu Populo, Anežka