ReparátyZa dva týdny je tu konec školního roku a učitele a drtivou většinu žáků čeká čas zaslouženého nicnedělání – letní prázdniny. Jsou však i tací, kterých se letní radovánky netýkají, neboť se budou muset během prázdnin učit, protože na konci školního roku propadli. Dostanou však ještě jednu poslední šanci známku si napravit na úplném konci prázdnin mezi 28. – 31. srpnem, kdy je termín možných reparátů.

 

Koho se to týká?

 

Žáci, kteří „rupnou“, to často tuší ještě před vysvědčením. Ať už propadli z jakéhokoliv důvodu, reparát na konci prázdnin je jejich poslední šancí, aby nemuseli absolvovat stejný ročník znovu. Nic to ovšem nemění na skutečnosti, že látku, kterou nezvládají, budou muset nějak dohnat během prázdnin. Oproti školnímu roku, kdy jim byl k dispozici učitel a pravidelné hodiny, na to však budou sami. Navíc během léta se nikomu učit nechce, protože bývají velká vedra a ospalé počasí, navíc je tu i spousta pokušení a zábavy, které odtahují od studia.

Obvyklé řešení, a často i jediná šance, jak z toho ven, je najít si někoho, s kým se bude propadlík doučovat.

 

Kde však vzít vhodného lektora?

 

Tento úkol padá skoro vždy na bedra rodičů. Kde na poslední chvíli sehnat někoho spolehlivého, kdo zaručí, že dítě reparát skutečně udělá?

Jedním z takových řešení je Škola Populo, která nejenže umí zajistit doučování i na poslední chvíli, ale zároveň poskytuje skutečně profesionální služby.

 

Jaké jsou výhody Školy Populo?

 

V první řadě si žák po konzultaci s lektorem může zarezervovat den i hodinu, kdy se mu doučování nejvíce hodí.

Žák poté dochází na jednu z poboček Školy Populo, které jsou po celé České republice (v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci) a v případě toho, že bydlí mimo spádovou oblast uvedených měst, mu lze zajistit lektora, který bude dojíždět přímo za ním.

Další velkou výhodou je individuální přístup při sestavování náplně lekcí. Žák se tedy nemusí obávat, že mu lektor nevyjde vstříc a bude jej doučovat něco, co nepotřebuje.

Lektor navíc může žákovi sestavit individuální studijní plán na léto, aby učivo v klidu a pohodě zvládl a ještě mu zbyl i nějaký volný čas.

Aby se dal takový individuální akční plán sestavit, absolvuje žák vstupní pohovor a také test, který přesně odhalí, kde jsou jeho slabé stránky. Velkou výhodou je také velká zkušenost našich lektorů s podobným typem doučování, což zajistí, že se na nic nezapomene.

Lekce jsou vždy individuální, což znamená, že se vašemu dítěti bude věnovat jeden lektor a výuka může být co nejintenzivnější, přizpůsobená potřebám dítěte přímo na míru.

K doučování také není potřeba drahých učebnic a materiály si často připravuje sám lektor.

Pokud je dítě ještě na prvním stupni, lze mu výuku upravit hravější formou, aby jej bavila. Navíc pokud má rodič o své dítě obavy, je možno mu zaslat informační SMS se zprávou, že dítě dorazilo na hodinu, případně že hodina skončila a dítě odešlo. Podobná SMS je zasílána všem žákům den předem, aby na hodinu nezapomněli.

Hledáte ještě vhodné doučování na reparáty? Nehledejte! Škola Populo je pro vás ideálním řešením!