INFORMACE O ŠKOLE POPULO

O Škole Populo

Informace o Škole Populo

Radi byste se dověděli více o Škole Populo? Máte spousty dalších otázek o způsobu doučování, naší filosofii anebo kde nás najdete? V této sekci jste správně. Zde najdete informace o všem, co Vás zajímá a možná ještě víc…

Tým Školy Populo

Náš tým

Na této stránce bychom Vám rádi představili kompletní sestavu našeho týmu. Přesněji řečeno čtyř týmů našich zaměstnanců a lektorů ze čtyř poboček v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.

Fotogalerie

Fotogalerie

Pokud se k nám chystáte na návštěvu a zajímá vás, jak to na našich pobočkách vypadá, připravili jsme pro vás několik fotografií. Níže naleznete fotografie jednotlivých exteriérů i interiérů z našich poboček v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.

O NÁS

Snad každý z nás někdy potřeboval doučit nějaký školní předmět. A asi každý z nás se setkal s celou řadou potíží.

Jak a kde najít vhodného učitele?

Jak prověřit jeho kvality předem?

Kdy a kam chodit na doučování a kdo bude docházet za kým?

Co když lektor nepřijde na lekci?

Co dělat, když potřebuji doučit více předmětů najednou?

Je možné vyměnit lektora, když nejsme spokojeni?

Pokud jste si někdy položili některou z otázek a nenašli pro ni řešení, jste na správném místě.

FAKTA O ŠKOLE POPULO

KDO JSME?

Škola Populo vznikla jako odpověď na výše zmíněné otázky. Komplexně pojaté doučování odstranilo všechny problémy a navrch přidalo několik benefitů, se kterými se jinde nesetkáte. Naše řešení bylo vlastně jednoduché. Zatímco mnohé agentury jen zprostředkovávaly kontakt na lektora a zbytek jednání bylo na klientovi, my jsme tuto část převzali na sebe.
Není proto náhodou, že náš název Populo je třetím pádem latinského slova populus, tj. lidé. Naše služby jsou určeny všem lidem bez rozdílu, tedy i Vám.

V ČEM JSME VÝJIMEČNÍ?

V první řadě klademe důraz na kvalitní zaměstnance. Základem doučování je pro nás lektor, kterého si sami hledáme, prověřujeme i školíme, a teprve poté jej dáváme žákovi k dispozici. Naši lektoři jsou mladí, zkušení lidé a chceme, aby měli s žákem přátelský vztah.
Z naší standardní nabídky si jistě vyberete, nicméně pokud byste měli nějaké specifické požadavky na doučování, přizpůsobíme vám doučování přímo na míru.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše první pobočka vznikla v roce 2015 v Olomouci a díky pozitivnímu ohlasu a vysoké poptávce po našich službách jsme se postupně rozšířili i do PrahyBrna a Ostravy, ale v současnosti doučujeme i v dalších městech.
Naše pobočky najdete vždy v centru města, kde Vám bude k dispozici tým skvělých lidí, kteří se starají o chod školy. Tento tým také kontroluje kvalitu služeb a podle Vašich potřeb je schopen najít rychlé řešení.

JAK NÁS KONTAKTUJETE?

V případě, že Vás naše služby zaujaly, není nic snazšího, než vyplnit poptávkový formulář. Jakmile jej vyplníte, obratem se Vám ozveme a domluvíme si s Vámi osobní pohovor, na němž Vám ukážeme chod školy a vše detailně vysvětlíme.

Pokud se nás potřebujete na cokoli dotázat nebo něco změnit či probrat, stačí, když nám napíšete nebo zavoláte a my Vám obratem odpovíme.

K pohovoru bude též připraven vstupní test, dle nějž Vám či Vašemu dítěti nabídneme optimální variantu doučování. S doučováním pak můžete začít okamžitě. Není třeba na nic čekat.

Detailnější informace o našich službách najdete v sekci časté otázky a nabídky našich služeb v sekci balíčky.

NÁŠ TÝM

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA

POBOČKA PRAHA

AP Barbora Skařupová
ředitelka pobočky

Barča je původem z Ostravy a na Praze se jí nejvíc líbí její možnosti. Díky nim si našla oblíbené iyengar studio, kde praktikuje svou milovanou jógu. Jako správná knihomolka nedá dopustit ani na nespočet knihkupectví a antikvariátů, kam chodí ráda relaxovat a kde zcela ztrácí pojem o čase. Moc ráda tráví volné dny doučováním angličtiny, cestováním do rodného města za rodinou, psaním vlastních textů a samozřejmě i čtením. Pokud ji něco ale skutečně trápí, je to knihovnička, která zatím není schopna pojmout všechny její knihy, a to, jak v Ostravě, tak v Praze. Sní proto o jedné velké místnosti, kam by uložila všechny své oblíbené kousky. Mnoho lidí udivuje, že studuje školu v Dánsku, kam pravidelně cestuje během zkouškového období, a kde také přes půl roku žila. Barča tvrdí, že i když je často ráda někde zalezlá jen sama s knihou a čajem, největší obohacení ji přináší právě cestování a kontakt s svými přáteli, kteří pocházejí ve všech koutů světa.

Barbora NitrováBc. Barbora Nitrová
ředitelka pobočky

Tahle slečna miluje vzdělávání. Ať už vzdělává sebe, studenty nebo vede seberozvojové aktivity pro mládež i dospělé, proces učení ji nepřestává bavit a naplňovat. Nejraději vzdělávání spojuje s přírodou, a tak ji mnohdy potkáte i na seberozvojových víkendových akcích v přírodě. Několikrát šla pěšky do španělského Santiaga, strávila nějaký čas u neznámých mládežníků v Maroku, a protože věří v důležitost poznávání jiných kultur, často se vydává na kratší či delší výlety do zahraničí, kde nocuje u místních obyvatel a poznává kulturu jejich očima. A když nemůže do zahraničí, pozve si zahraničí domů a pohostí cestovatele z jiných krajin.
Když nerozvíjí ducha, najdete ji ve fitku, kam nejraději chodí na lekce bojových umění.

Eva KeblůškováEva Keblůšková
manažerka lepších známek

Evča zbožňuje cestování. Ve dvaceti letech zvedla kotvy a odjela na tři roky poznávat různé země v Evropě. Zamilovala si Finsko, kam se poté nesčetněkrát vrátila. Absolvovala túru po Laponsku za polární září a chystá se si to někdy zopakovat. Když Vás nevítá na recepci v Praze, tráví svůj volný čas se svým šedesáti kilovým drobečkem, Irským vlkodavem. V zimě se jezdí odreagovat na hory, brázdí kopce na snowboardu, nebo na sáňkách a v létě obráží hudební festivaly. Má ráda sport, jízdu na koních, dobrou kávu, víno, jídlo a knihy.

Jolana StříbnáMgr. Jolana Stříbná
manažerka lepších známek

Až uslyšíte přízvuk, který vašim uším nebude zase až tak ladit, zaručeně poznáte, že je to naše Jolča. Sice polsky nerozumí ani slovo, ale když se nachází ve své rodné vesnici, polský operátor jí dává často najevo, že severní sousedé jsou opravdu blízko. Než nastoupila k nám do Popula, byla paní učitelkou na plný úvazek. Jelikož není učení zrovna med, rozhodla se zkusit štěstí jinde a přestěhovala se za ním do Prahy. Potkat ji můžete kdekoli, ale VŽDY po boku svých přátel, rodiny nebo dalších osmi členů kapely, ve které zastává roli té, která v ruce drží mikrofon. V létě se nejčastěji nachází u moře, kde jezdí jako výchovný pracovník hlídat děti. V zimě je zase v Alpách, kde sjíždí svahy na snowboardu a jelikož je hudba jejím největším koníčkem, navštěvuje také mnoho koncertů a hudebních festivalů. Dalším obrovským koníčkem je cestování. Navštívila již mnoho evropských zemí a v letošním roce také prozkoumávala krásy Ameriky.

Klára LokšováKlára Lokšová
manažerka lepších známek

Klára je nejnovějším přírůstkem na pražské recepci. Pochází z Moravy, ale na jejím přízvuku to nepoznáte. Praha je její oblíbené město a plánuje zde svou budoucnost. Na práci ji nejvíc baví komunikace s lidmi.
Ve volném čase se věnuje svým kocourkům, kamarádům, hraní deskových her a vždy si ráda zajede na nějaký ten koncert do jakéhokoli evropského města. Ještě radši si ale zajede do mimoevropské destinace, ze světadílů jí zbývá navštívit už jen Afrika. Nedávno takhle strávila rok v USA, kde sice přežívala jen jako au-pair, ale i tak to pro ni bylo jedno z nejlepších období života.

LEKTOŘI

 

Ing. Václav Fiala, Ph.D.
lektor fyziky, chemie, technického kreslení, elektrotechniky a informatiky

Nikdy jsem nechtěl být učitelem. Ale to se mi vůbec nepodařilo dodržet. Jako externí učitel technických a přírodovědných předmětů vlastně neustále fušuji pravým pedagogům do řemesla. Jinak se převážně zabývám aplikovaným výzkumem v oblastech fyzikální chemie a elektroniky.
Proč jsem si zvolil právě Školu Populo? Protože chci být studentům starším rádcem a nikoli drábem, zoufale udržujícím kázeň ve třídě plné lidí. Lidí, které nezajímá to, co jim říkám, nezajímá je to, co jim v laboratoři předvádím. Kteří mají minimální zájem o jakékoliv vzdělávací aktivity a tvořivou činnost.
Vím, že umím udělat vyučovací hodinu přitažlivou a netradiční. O to víc mne dokáže zklamat zoufalé čekání studentů na zazvonění a jejich úprk do útrob velkoměsta.
V tom je Škola Populo jedinečná – skoro každý, kdo přichází, má zájem si ve své hlavě něco odnést.

lektor biologie a chemieMgr. Jan Konečný
lektor biologie a chemie

Honza je ve škole Populo od ledna 2018 nováčkem, nicméně zkušenosti s doučováním má dlouholeté. Úspěšně dokončil bakalářský obor molekulární biologie a biochemie organismů a magisterský obor anatomie a fyziologie rostlin na PřF UK, kde pokračuje i v doktorském studiu. V rámci celoživotního vzdělávání studuje i doplňující pedagogické studium biologie tamtéž. Přestože je vzděláním více biolog, vzhledem k nabídkám doučuje častěji chemii. Svět molekul se snaží vysvětlovat někdy až pohádkově, aby si student mohl pod suchými, technickými výrazy něco představit – vlastní představa a napojení nových pojmů na pojmy již uložené je totiž klíčové k zapamatování si nové látky.

Marcela KadlecováMarcela Kadlecová
lektorka češtiny, angličtiny, němčiny a humanitních předmětů

Ač se to nezdá, i gramatika může být zábavná a já nesmírně ráda pomáhám studentům na to přijít. Na střední škole jsem psala každou slohovku třikrát: jednou za sebe, podruhé za některého ze spolužáků a potřetí proto, že mě to prostě bavilo. V současné době sice studuji právnickou fakultu, nicméně čeština i jiné jazyky jsou zkrátka láskou na celý život. Můžu Vám pomoci i s angličtinou, němčinou, společenskými vědami či dějepisem, poněvadž prolézání muzeí a zámků je mým velkým koníčkem, stejně jako literatura všeho druhu. Na práci lektorky nejvíce oceňuji rozmanitost, kterou přináší – každý ze studentů je sice jedinečný, všichni jsou však plni zájmu a lekce v Populu tak nejsou jen další nudnou školní hodinou. Naopak – jedná se o skvělou příležitost, jak někomu pomoci a sama se od studentů mnohému přiučit.

Jan ŠtůlaJan Štůla
lektor matematiky, fyziky a chemie

Jenda doučuje již přes tři roky a na škole Populo je od března 2017. Nyní studuje na vysoké škole (ČVUT v Praze, Fakulta dopravní) a baví ho jeho obor z toho důvodu, že vidí praktické využití matematiky, fyziky a chemie. Nejraději doučuje na škole Populo matematiku, ale občas se dostane i k doučování fyziky a chemie. Snaží se vždy své studenty inspirovat ke studiu matematiky, nebo alespoň používání logického a analytického myšlení.

Klára HosováKlára Hosová
lektorka chemie a matematiky

Jsem Klára Hosová, studentka Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a snažím se studentům alespoň více přiblížit matematiku a chemii. Když jsem byla na střední škole, ani ve snu by mě nenapadlo, že budu dnes studovat magisterské studium na chemii. Ne vždy jsem se chtěla ubírat tímto směrem, ale cestička osudu si vybrala, tak tedy mohu předat pár svých zkušeností. O sobě si myslím, že jsem člověk s úsměvem na rtu a ve většině případů optimistická, a proto doufám, že společně najdeme schůdnou cestu k těmto předmětům a věřím, že z hodin budeme všichni odcházet dobře naladění. Věřím, že ke kvalitnímu způsobu vzdělávání je důležitá i relaxace a to pro mne znamená jízda na koni, tanec anebo jen posezení s přáteli.

Anna VlastováAnna Vlastová
lektorka češtiny, češtiny pro cizince a matematiky

Aničku baví pracovat s lidmi a otevírat se tak novým způsobům nahlížení na věci, vydávat se novými cestami. Učení je podle ní proces objevování a tvoření, který nikdy nekončí. Začíná u přirozené zvědavosti a provází nás všechny celým životem. Když má volno, tak si čte, jezdí na kole, cvičí jógu, kreslí, chodí na procházky, vymýšlí různé věci/„zlepšováky“ (na základní škole ve 3. třídě vymyslela boty z odpadkových pytlů + z papírové pásky), objevuje a jen tak odpočívá. Jednou by chtěla umět přečíst knihu tak rychle, že ani nepostřehne otáčení stránek, ale přitom jí nic neunikne a vše prožije na devadesát devět procent.

Eva PospíšilováEva Pospíšilová
lektorka češtiny a angličtiny

Eva působí v pražské pobočce Školy Populo od ledna roku 2018. Protože v současné době studuje obor Český jazyk a literatura na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, velmi ráda Vám pomůže právě s češtinou. Cizí jí ale nejsou ani jiné světové jazyky, může se s vámi zaměřit také na angličtinu, případně i němčinu. Přestože na první pohled může Eva působit jako zarytý podporovatel čistě humanitních věd, rozhodně nepohrdne ani přírodovědnými obory, mezi její oblíbence v tomto směru patří obzvláště biologie. Ve volném času se Eva kromě studia věnuje ještě vedení debatního kroužku na Gymnáziu Opatov, kde dříve sama studovala, dále sborovému zpěvu, turistice a rekreačně i sportu.

 

 

František ŠimrádFrantišek Šimrád
lektor matematiky a fyziky

František se narodil v Praze, ale chybělo málo a narodil by se na Slovensku. Má obě občanství, a tak si při sledování sportu může vybrat ten národ, kterému to jde zrovna lépe. Studuje technickou vysokou školu a ve volném čase se věnuje sportovnímu lezení. Ke studentům přistupuje individuálně, protože ne všichni studenti jsou stejní – každý má jiné silné a slabé stránky. Silných je třeba využít a ty slabé lze odstranit.

Adéla ŠolarováAdéla Šolarová
lektorka matematiky a fyziky

K učení mě přivedlo přesvědčení, že neoblíbenost matematiky plyne pouze z neporozumění. Studentům se snažím ukázat, že matematika není nic, než způsob přemýšlení o problému s vlastní řečí. Pro ty, kteří taje matematiky odhalit nechtějí, se snažím vytvořit postupy na míru. Učením si zpříjemňuji studium jaderného inženýrství na ČVUT v Praze. Bavím se stavěním modelů, nebo sestrojováním mlžné komory. Ve volném čase připravuji akce pro mládež, nebo se věnuji hudbě. Mým snem je navštívit ranveje zajímavých letišť a vidět modrou záři ionizovaného vzduchu kolem silně radioaktivních předmětů.

Štěpán NekvindaŠtěpán Nekvinda
lektor matematiky a fyziky

Jmenuji se Štěpán a druhým rokem studuji jadernou fyziku na ČVUT v Praze. Matematika a obzvláště fyzika mě bavily už od začátků, v dalším studiu ale vyhrála fyzika. Na gymnáziu jsem doučoval svou mladší sestru a další známé. Zjistil jsem, že předávat znalosti mě baví. Proto je škola Populo pro mě to pravé. Původem jsem z města u Pardubic, kam se pravidelně vracím. Mám zde svého německého vlčáka Maxe, se kterým jsem před nástupem na VŠ absolvoval řadu soutěží. Moc rád také čtu, zejména fantasy a sci-fi knihy.

Dominik ZámyslickýDominik Zámyslický
lektor matematiky a fyziky

V pražské pobočce Populo působím od jejích počátků. K doučování jsem se dostal na gymnáziu při vysvětlování matematiky spolužákům. Momentálně studuji obecnou fyziku na MFF UK, kam mě nasměřovaly účasti v astronomické, matematické a fyzikální olympiádě. Učím, jelikož mám rád předávání znalostí a rozvoj kritického myšlení. Při hodinách je pro mě hlavní, aby žák pochopil danou problematiku a dokázal ji vyřešit sám svými znalostmi nikoliv naučeným postupem. Zejména rád se specializuji na případy doučování ve ztížených časových podmínkách; reparáty a poslední velké testy. Po prázdninové přípravě byli všichni mí žáci úspěšní při skládání reparátu.

Tereza MaříkováTereza Maříková
lektorka matematiky a chemie

Jmenuji se Tereza Maříková, původem pocházím z Ústí nad Labem, kde jsem vystudovala místní gymnázium. Nyní studuji na Vysoké škole chemicko-technologické. Na doučování matematiky a chemie mě nejvíce baví to, jak se studenti snaží nad daným problémem přemýšlet. Touto cestou také vedu svoje lekce, ve kterých se studentům snažím většinu učiva vysvětlit pomocí příkladů z běžného života, a to k rozvíjení jejich představivosti a schopnosti pospojovat si veškeré vědomosti, které již získali. Není totiž důležité naučit se zadané postupy nazpaměť, ale umět se zamyslet a logickou cestou vše vyřešit. S úsměvem a trochou píle se dá totiž zvládnout vše. Když zrovna nepracuji na svém výzkumu v laboratoři nebo nedoučuji ve Škole Populo, tak se věnuji hlavně sportu všeho druhu a cestování.

Tatjana MitrovičováTatjana Mitrovičová
lektorka angličtiny, fyziky, chemie a matematiky

Patřím k těm šťastným lidem, kteří svou práci dělají s láskou. Dlouho jsem učila a doučovala zároveň, ale doučování mi přináši více spokojenosti. Mám ráda individuální přístup ke studentům, a to mi doučování poskytuje. Mezi moje záliby patří četba, film, dobrá hudba a sport. Ráda poznávám nové lidi, země a místa, proto často cestuju. Těším se na naše společné hodiny.

Ilona Poláková
lektorka češtiny, matematiky, zeměpisu, dějepisu, přírodopisu, ZSV a ekonomie

Ilča vystudovala UMPRUM a 36 let se věnovala tanci. Součástí týmu školy Populo se stala v květnu 2017.

Kromě toho, že navrhuje interiérový design, se zajímá o architekturu, světovou ekonomiku, právo a psychologii. Ale nejvíce ji naplňuje práce s dětmi. V roce 2017 vypracovala studii pro vládu ČR na téma NRP, výživné, soudnictví a školství. Studie zaujala, což je dobré posunutí u nás v republice ohledně těchto témat, která snad zajímají každého z nás. Vlastní několik certifikátů, mimo jiné i z oblasti NRP.

Dětem a studentům dodává sebedůvěru a vkládá do nich šanci uspět u zkoušek, zlepšit si kvalifikaci. Je velmi empatická, spolehlivá, svědomitá. Je vdaná, s manželem mají 5 dětí a 2 vnoučky. V současné době mají v pěstounské péči už dospělého chlapce. Jejím koníčkem je modelářství (letadla).

Vítek AdamovskýVítek Adamovský
lektor češtiny, maďarštiny a němčiny

Vítek pochází z Domažlic nedaleko německých hranic, ale v současné době studuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy obory „Německý jazyk a literatura“ a „Středoevropská studia se specializací Maďarština“. Cizí jazyky ho provázely už od základní školy, ale na ten nejskvělejší jazyk na světě (rozuměj maďarštinu) si počkal až na gymnázium, kde se tuto řeč naučil s pomocí vstřícné rodilé mluvčí. Několik let doučoval syrské děti zde v České republice, takže to pro něj není neznámá voda. Když zrovna nesedí ve škole nebo nedoučuje, nejraději poslouchá hudbu (jeho play-list opravdu hýří vším možným…), čte, cestuje, setkává se s přáteli nebo přemýšlí, že vlastně ani ta francouzština nebo turečtina nejsou vůbec špatné nápady.

Otakar Jan VydraOtakar Jan Vydra
lektor matematiky a IB chemie

Student chemického inženýrství, ve volném čase plave, hraje squash, vaří a zajímá se o techniku, nové technologie a letectví. Kdyby měl zdravá kolena, tak trénuje Brazilské Jiu-Jitsu. V Praze vystudoval IB program na gymnáziu Nový PORG, nyní studuje na skotské škole Heriot-Watt. Matematiku má až moc rád a jeho nejoblíbenější koncept jsou Taylorovy řady.

 

Hugo KocekHugo Kocek
lektor chemie, biologie a angličtiny

Hugo je nadšenec pro vědu a jeho práce je i jeho koníčkem. Na doučování ho baví to, že může předat své znalosti dále a pomoci tak ostatním. Znalosti jsou moc. Spoustu času také tráví v laboratoři, kde se věnuje receptoru bílých krvinek, nebo testuje nové experimenty, které někde našel. Po ročním pobytu v USA je angličtina jeho téměř druhým mateřským jazykem a v budoucnu chce vycestovat do zahraničí. Jinak také nepohrdne dobrou hudbou, filmem, či seriálem – optimálně ve společnosti přátel.

Lukáš Langr
lektor matematiky a informatiky

Spousta lidí říká, že nenávidí matematiku. Já věřím tomu, že opravdovou matematiku nelze nenávidět. Myslím, že jenom nedostali šanci poznat krásu, která se v dobře vysvětlené matematice skrývá. Studuji IT na ČVUT a matematika mě fascinuje. Mohl bych se živit programováním v korporátním světě a vydělávat stovky tisíc s minimálním úsilím, ale mě více naplňuje pomáhat lidem poznávat krásy matematiky. Možná jsem snílek, ale prostě mě to baví.

POBOČKA BRNO

Tereza HronováMgr. Tereza Hronová
ředitelka pobočky

Tereza je součástí brněnského týmu Školy Populo od jejího začátku. Začínala jako lektorka angličtiny, brzy však zjistila, že jí více láká manažerská činnost. Chuť neustále něco organizovat a systematizovat má navíc v krvi, což se jí v práci hodí. Nedokáže však pracovat bez pohodových a schopných lidí a zakládá si na vstřícném jednání. Často se pro něco nadchne, a ačkoliv to okolí ne vždy nesdílí, v realizaci jí to nezastaví. Miluje změny a nesnáší nicnedělání, což se projevuje, jak v práci, tak i v jejím volném čase. Proto je ráda, že se naučila na víkendy úplně vypnout, a věnuje se jen své rodině, za kterou se vrací do Olomouce. Radost jí udělá výlet na místo, které nezná. Dříve ráda četla, ale od té doby, co se podílela na vzniku knihy, nemůže najít k dlouhým textům cestu zpět. Od školky nejí rajčata a potěší ji, když si to okolí zapamatuje.

Adéla HronováBc. Adéla Hronová
manažerka lepších známek

Adéla nedávno pomyslně oslavila rok svého působení ve Škole Populo a za tuto dobu se s ním víc než sžila. Na této práci ji nejvíc baví, že jí se často jako v práci necítí. V Populu našla skvělý kolektiv, různorodou práci, a hlavně, v její blízkosti se nachází plno restaurací, do kterých často láká své spolupracující. Tím si většinou dobije energii a pak všimne si všech detailů, které ostatním utečou. Její kolegyně navíc vždy ocení, že v ní mají i něco jako “hodinového manžela”, který pomůže se vší nefunkční technikou. Spolu s prací zvládá stíhat i školu. Během dvou let hodlá dokončit studium na Ekonomicko-správní fakultě MU a stát se první inženýrkou brněnské pobočky. Od kancelářské práce si odpočine tím, že s partou přátel vyrazí na několik dní do hor, nebo si ráda přečte knížku od Jo Nesba.

Ráchel SabolováBc. Ráchel Sabolová
manažerka lepších známek

Přestože se jí na to lidé často ptají, tak ne, židovské předky opravdu nemá, nebo o tom alespoň neví. Má široké spektrum zájmů, a proto se před 6 lety rozhodla vystudovat mezioborová uměnovědná studia a kulturní antropologii na Univerzitě Palackého v malebné Olomouci. Zajímá se o kulturní dění, především v oblasti filmu a hudby. Pokud potřebuje vypnout a vyčistit si hlavu, vyrazí do přírody na dlooooouhou procházku, na které jí mnohdy dělají společnost jen srnky a zajíci. Škola Populo je pro ni jako „Forrestova“ bonboniéra. Nikdy totiž neví, kdy zazvoní telefon nebo přijde e-mail s novou žádostí o doučování či jazykový kurz. Se svými milými kolegyněmi z recepce je tak neustále vybízena k hledání co nejefektivnějšího a kreativního řešení nových přání rodičů a jejich dětí. Když pak vidí úsměv na tvářích spokojených studentů, je to pro ni tou nejlepší odměnou za vynaložené úsilí.

Barbora NetopilováBarbora Netopilová
manažerka lepších známek

Bára je nejnovější členkou brněnské pobočky. I když byl odmalička jejím domovem nedaleký Hodonín, při dospívání zjistila, že ti nejlepší lidé žijí právě v Brně a zakotvila zde. Jako nadšenkyně do módy, stylového a čistého designu byla od prvního momentu okouzlena tím, jak je brněnská pobočka stylově zařízena. Za sebou má pobyt ve švýcarském Curychu, kde pracovala jako au-pair neboli slečna na hlídání. Zkušenosti, které načerpala při práci s dětmi, se odrážejí na jejím milém přístupu k našim malým studentíkům. Nebojte, hodná je i na ty dospělé. Kromě módy, knih a všech psů světa, miluje také tanec, při kterém vybije přebytečnou energii. Pokud tedy není zrovna v Populu nebo na odpočinkovém víkendu u rodiny mimo Brno, pravděpodobně ji potkáte v nákupním centru, na lekci tance nebo v blízkosti nějakého psa, na kterého zamilovaně pokukuje, v extrémních případech se nad ním rozplývá a drbe ho láskyplně za ouškem.

Pavla VytiskováPavla Vytisková
manažerka lepších známek

Dlouhou dobu se o ní mluvilo jako o paní Columbové, dnes už ale všichni věří, že existuje. Pavla je totiž ve třetím ročníku na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a spoustu času tráví ve škole, kde se věnuje studiu českého a německého jazyka. Potkáte ji nejen na recepci brněnské pobočky, ale také ji můžete zastihnout v učebnách jako lektorku češtiny. Jejím snem je stát se paní učitelkou, protože práce s dětmi ji naplňuje a pomáhá překonat vysokoškolskou deziluzi. Nedá dopustit na velký hrnek silné kávy s domácí honzovkou a dobrou knihu, náhodně objevenou na jedné z mnoha toulek po brněnských antikvariátech. Pavlíninou velkou oporou je Tim, kříženec labradora, který rozumu sice moc nepobral, ale jak sama říká, alespoň nikdy nemluví do jejích rozhodnutí a všechny starosti odežene jedním láskyplným olíznutím. Přestože mívá doslova nabitý program , Škola Populo ji umožňuje vše časově skloubit a zároveň dělat práci, která ji baví. Díky ní získává nové zkušenosti a od kolegyněk se učí, že i nemožné je (téměř vždy) možné. To nejcennější je však možná zjištění, že to skutečně nejdůležitější je přátelský pracovní kolektiv.

Karina ČurdováKarina Čurdová
manažerka lepších známek

Kari se k přidala k brněnskému týmu na začátku nového roku 2018. Nejvíce si váží toho, jak a přátelské a milé má kolegyně.
Už od malička ji baví vzdělávat se, učit se každým dnem něco nového a to vše zažívá díky Škole Populo. Zbožňuje děti, i proto bylo vždy jejím snem založit mateřskou školku. Dětský smích je pro ni ten nejlepší lék. Pochází z Vysočiny, kam se taky ráda často vrací užít si s rodinou a neteřemi volný víkend.
Téměř vždy ji potkáte po boku svého přítele, se kterým si užívá každou volnou chvíli. Široké spektrum zájmů, ji nikdy nedovolí se nudit. Od sportu, cestování, vaření až ke kutilství a zvelebování společného obydlí. Na práci ve Škole Populo ji baví různorodost a získávání nových zkušeností, které pak využívá v každodením životě. Vždy se těší na společný oběd se svými spolupracujícími, který je příjemným zpestřením pracovního dne. Chuť a nadšení doprovází veselá nálada při každodení cestě do práce.

LEKTOŘI

Ing. Lenka KurečkováIng. Lenka Kurečková
lektorka angličtiny a matematiky

Lenka se stala součástí týmu školy Populo v prosinci 2017 jako lektorka anglického jazyka a matematiky. Má ráda anglický jazyk, jelikož miluje cestování a poznávání lidí a jejich kultur. Matematiku považuje také za celosvětový jazyk, který nepotřebuje překlad. Vystudovala Technickou univerzitu, pracovala na více pozicích v průmyslové sféře, ale stále jí to víc táhlo k humanitním oborům. Po změně bydliště se Brno stalo její domovem se vším, co k tomu patří. Volný čas věnuje čtení psychologické literatury, setkávání s pohodovými lidmi, poslouchání hudby a všemu ostatnímu, co jí nabíjí pozitivní energií a posouvá dál.

Anna Polomská
lektorka češtiny a matematiky

V březnu roku 2016 se Anička přidala k týmu Školy Populo jako lektorka češtiny, matematiky a angličtiny. Nejraději doučuje češtinu, kterou společně s angličtinou studuje na filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Plánuje se přihlásit také na přírodovědeckou fakultu, kde by ráda studovala matematiku. Až bude velká, chtěla by se stát učitelkou na některé z brněnských středních škol. Kvůli studiu nemá mnoho času nazbyt, přesto ve volných chvílích s radostí doučuje každého, kdo potřebuje pomoc. Anička velmi ráda čte a kreslí, zbytek volného času pak věnuje svým přátelům a rodině.

Zuzana Benešová
lektorka češtiny a angličtiny

Zuzka působí v brněnské pobočce Školy Populo od března 2016. Má zkušenosti hlavně s doučováním angličtiny, chemie a českého jazyka, ale je ochotná se pustit například i do biologie nebo matematiky. Právě biologii si vybrala za svůj studijní obor na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity, kde na přednáškách a v laboratořích tráví většinu svého času. Proto je ráda, když si může několikrát týdně při doučování odpočinout od složitých chemických vzorců a společně se žáky zavzpomínat na látku základní a střední školy. Ve svém volném čase se věnuje přátelům, hudbě, tanci, literatuře či sportu.

Anna Jílková
lektorka angličtiny a němčiny

Anna u nás působí od září 2016. Ve škole Populo je stejně jako v Brně nováčkem. Pochází ze Středočeského kraje, kde také nabrala své předešlé zkušenosti s doučováním. Momentálně studuje na Masarykově univerzitě dvouobor Mediální studia a žurnalistika + Anglický jazyk a literatura, z čehož vyplývají i její hlavní dva doučované předměty – angličtina a čeština. Doučovat by mohla i němčinu a matematiku, které na gymnáziu zakončila maturitní zkouškou. Její vášní je běh a sport celkově, několik let se věnovala závodně atletice. Má svůj vlastní pořad ve studentském rádiu a angažuje se v neziskových organizacích. Jakmile to jen trochu jde, sbalí se a někam alespoň na pár dní vycestuje. Celé minulé léto strávila na Aljašce, na jaře odjíždí na půlroční pobyt do Rakouska a příště by ráda vyrazila do Gruzie a Vietnamu.

Jana Dorazilová
lektorka fyziky a chemie

„Vzdělání není o učení faktů, je to trénink mysli v umění přemýšlet.“ je první citát, který Janu napadne při myšlence na vzdělání.
Ve škole Populo Jana doučuje v první řadě mnohými nepochopenou chemii, které se plně věnuje již čtvrtým rokem ve svých studiích na Chemické fakultě VUT v Brně. Ráda však doučuje i ostatní zástupce přírodních věd – matematiku a fyziku. Její metoda učení je založená na pochopení probírané látky. Pochopení totiž považuje za klíč ke všem přírodním vědám. Svůj volný čas Jana věnuje studiu švédského jazyka, cestování, vaření a trávení času se svými nejbližšími.

Petra LandsmannováLandsmannová Petra
lektorka češtiny, matematiky a němčiny

Petra vystudovala gymnázium v Brně a nyní studuje obor Geologie na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity. Doučuje hlavně český jazyk, matematiku a němčinu, ale díky svému oboru má blízko i k přírodním vědám, a tak zvládá třeba i fyziku, chemii nebo biologii. S doučováním má dlouhodobou praxi, neboť několik let doučovala soukromě, a také má zkušenosti s přístupem k dětem, díky mnohaleté práci instruktorky na dětských táborech. Ve svém volném čase ráda sportuje, čte a chodí na dlouhé procházky.

Alena NouzováMgr. Alena Nouzová
lektorka češtiny a matematiky

Alena pracuje v Populu od září 2017, kde připravuje především žáky na Cermat testy, ale individuálnímu doučování se profesně věnuje více než 11 let, tedy již od dokončení svých studií demografie na PřF UK. Později si udělala kurz Montessori pedagogiky a v současnosti dokončuje pedagogické minimum pro učitelství 2. stupně. Dlouhodobě spolupracovala mj. i se společností Scio. Říká, že nejlepší učitel je ten, který sám něco studuje, protože se dokáže vžít do role studenta, a proto neustále navštěvuje nějaké vzdělávací kurzy (angličtiny, francouzštiny či výtvarné dílny pro dospělé). Učení vnímá především jako vzájemné obohacení – učitel předává své vědomosti a znalosti, dítě pak svůj pohled na svět. Nejraději odpočívá při procházkách v lese se svými psy, u malování či dobré knížky.

Andrea VečeřováAndrea Večeřová
lektorka matematiky a češtiny

Andrea je studentkou Učitelství pro první stupeň ZŠ na brněnské Masarykově univerzitě, i proto se spíše zaměřuje na doučování žáků na základní škole – především český jazyk a matematika. Chuť pomáhat spolužákům se objevila už na druhém stupni ZŠ a stále se jí drží. Během studia zatím vystřídala několik základních škol, kde se většinou individuálně věnovala slabším žákům – dokonce měla i příležitost s praxí v Montessori základní škole. Pokud není zrovna ve škole nebo o víkendu u rodičů, nejčastěji tráví čas s kamarády, u seriálů nebo s knihou v ruce.

POBOČKA OSTRAVA

 

Míša BezecnáMichaela Bezecná
manažerka lepších známek

Michaela působí na ostravské pobočce od ledna tohoto roku. Říká, že v práci našla smysl a naplňuje ji. Ve volném čase ráda kreslí a tvrdí o sobě, že jí to jde. Pořídla si malého pejska, kterého by ráda brala všude s sebou, a to klidně i do Popula. Je empatická s dobrým smyslem pro humor.

LEKTOŘI

MgA. Agnieszka Cyranka-Pytlik
lektorka polštiny

Agnieszka se narodila v Polsku a v Ostravě žije již 8 let. Našla tady vhodné podmínky k realizaci svých koníčků. Velmi si zalíbila město, a hlavně jeho otevřený přístup ke kultuře a sportu.

Jako rodinný mluvčí polského jazyka ráda vysvětlí svým studentům pravidla a vyřeší jejich pohybnosti ohledně polštiny, která je pouze zdánlivě velmi blízká češtině. Vystudovala fakultu výtvarných umění v oboru fotografie a multimédia a také učitelství výtvarné výchovy na Slezské univerzitě v Katovicích. Kromě těchto oborů vystudovala také malbu na Akademii výtvarných umění v Krakově. Zabývá se malováním abstraktních maleb a focením industriálních a architektonických objektů. Zbytek času věnuje tréninkům inline bruslení. V rámci tohoto sportu se také účastní závodů jak v Polsku, tak v České republice.

Anna RubešováBc. Anna Rubešová
lektorka češtiny a češtiny pro cizince

Anna je studentkou pedagogické fakulty Ostravské univerzity, oboru český jazyk a hudební výchova. Oba dva předměty ji velmi baví, ve škole Populo ale jen doučuje český jazyk, ovšem v různých formách – příprava na příjímačky na střední školy, příprava na maturity, čeština pro cizince.  Na práci se jí líbí kreativnost, protože každý žák je jiný a má jiné potřeby.  Snaží se hodiny pojmout takovou formou, aby se studenti do hodin těšili, aby se učili s chutí. Ve volném čase ráda cestuje, hraje na klavír a je dobrovolníkem v organizaci ESN Ostravská, kde pořádá výlety a akce pro zahraniční studenty, kteří přijeli studovat k nám do Ostravy na univerzitu.

Soňa MessariSoňa Messari
lektorka angličtiny

Soňa je studentkou dvouoboru anglický jazyk a literatura, historie na filosofické fakultě Ostravské univerzity. Angličtinu se učí, a hlavně ji aktivně používá, již 15 let. Nejraději cestuje. Absolvovala dvouměsíční studijní pobyty ve španělské Valencii a v irském Dublinu. Mezi její další koníčky patří také četba, genealogie, hra na klavír a saxofon či plavání. Učení se věnuje aktivně, protože jí baví předávat znalosti svým studentům. Tato zkušenost je cennou praxí pro její budoucí povolání.

Renáta KyseláRenáta Kyselá
lektorka matematiky

Renáta se k našemu týmu přidala na začátku roku 2018 jako lektorka matematiky. Tento předmět má ráda už od školních lavic a jako studentka strojní fakulty na Technické univerzitě v Ostravě se s matematikou setkává každý den. Jejím cílem je ukázat studentům, že i takový předmět, jako je matematika může být zábavný, poučný i přínosný. Ke každému studentovi přistupuje individuálně a snaží se zaměřit hlavně na ty stránky, ve kterých si tolik studenti nevěří. Ve volném čase hraje volejbal.

Jan GoryczkaJan Goryczka
lektor účetnictví, ekonomiky a matematiky

Jsem studentem 2. ročníku Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, obor účetnictví a daně. Ve škole populo doučuji účetnictví, ekonomiku a matematiku. Snažím se vzdělávat i mimo školu, proto rád pomáhám s doučováním a chodím na praxe do různých firem. Mám pracovní zkušenosti na finančních odděleních ve společnostech jako Hyundai Dymos, ČSOB a Work Service. Znalosti získané na těchto stážích využívám při doučování a zkouškách na VŠ.

Veronika ŠkarpováVeronika Škarpová
lektorka matematiky

Veronika je studentkou 2. ročníku dvouoboru Matematika a Základy společenských věd na Ostravské univerzitě. Matematika je jí blízká už od základní školy, ale vášeň k ní našla až na Obchodní akademii, kde ji pravidelně využívala. Práci s dětmi se věnuje již několik let jako vedoucí na táboře. Ve volném čase ráda čte, poslouchá hudbu, píše články na blog a chodí cvičit.

POBOČKA OLOMOUC

Mgr. Kamila SehnálkováMgr. Kamila Sehnálková
ředitelka pobočky

Práh Školy Populo poprvé překročila v září 2016 a od té doby si vyzkoušela všechny činnosti spojené s chodem pobočky. S nostalgií vzpomíná na těch pár dní v historii Popula, kdy vše zůstalo při starém, ale neměnila by. Většinu pracovního času tráví v Olomouci, duchem je ovšem přítomná někde mezi Ostravou, Brnem a Prahou. Stará se o to, aby všechny pobočky fungovaly tak, jak mají a pomáhá tam, kde je to nejvíc potřeba. Pokud byste se chtěli přidat do našeho týmu, pravděpodobně se s Kamilou setkáte na pracovním pohovoru. Oblíbila si organizované pochody přírodou, nejraději v Jeseníkách, a šití kožených bot. Na její psychohygienu doma pečlivě dohlíží svobodomyslná kočičí dáma Veronika.

Lucie SehnálkováMgr. Lucie Sehnálková
manažerka lepších známek

S Luckou se setkáte již při své první návštěvě Školy Populo, a to na recepci, kde pracuje od srpna roku 2017. Její hlavní náplní práce je kontakt s lektory a organizace dokumentace, ve které udržuje přísný pořádek. Kromě toho utváří atmosféru svým hudebním výběrem. Písničky na přání neodmítá. Někteří studenti ji znají také jako lektorku anglického jazyka. Doučování je její koníček a příležitost, jak předat svou vášeň pro studium cizích jazyků, kterých už zkoušela celou řadu. Jejími koníčky jsou jóga, hudba všeho druhu a podpora místních útulků pro chlupaté mazlíčky. V současnosti se snaží naučit se pořádně italsky a doufá v návrat do zasněžených finských krajin.

Diana KabeleováMgr. Diana Kabeleová
manažerka lepších známek

Diana začala v naší škole pracovat po absolvování Univerzity Palackého v Olomouci a vzhledem k tomu, že hledala především dynamické prostředí, ve kterém se nebude ani na okamžik nudit, byla pro ni Škola Populo jasnou volbou. I přesto, že nepochází z Olomouce, ji studium v hanácké metropoli ovlivnilo natolik, že se stala vášnivou lokální patriotkou, a proto je pro ni pracoviště s výhledem na Horní náměstí také splněným snem. A když už jsme u snů, zmiňme, že vždy toužila vlastnit koně, nicméně asi špatně specifikovala své požadavky, a tak k narozeninám obdržela zcela jiného kopytníka, miniprasátko Rozárku. O víkendech tedy míří domů na venkov, kde s tímto tvorem a dvěma pejsky podniká adrenalinové procházky po okolí.

LEKTOŘI

 

Lucie SehnálkováMgr. Lucie Sehnálková
lektorka angličtiny

Lucie učí ve Škole Populo už několik měsíců. Jejím hlavním vyučovacím předmětem je angličtina. Studuje Lingvistiku a Kulturní antropologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Prvních pět měsíců roku 2016 strávila studiem na finské univerzitě, kde se seznamovala s místní kulturou a zlepšovala své jazykové dovednosti. Když se zrovna netopí v cizojazyčných odborných textech, topí se na bazéně, cvičí jógu nebo se snaží zlepšovat své znalosti italštiny povídáním si na Skypu se svými přáteli. Jejím snem je ochutnat všechna italská jídla, která existují a vrátit se jednou do Finska.

Mgr. Petr Kabelka
lektor japonštiny

Do Olomouce Petr poprvé zavítal kvůli studiu české a japonské filologie a od té doby se odsud nehnul. Hanácká metropole mu učarovala natolik, že se rozhodl zde zůstat i po dosažení magisterského titulu. V současné době se pustil do doktorského studia v oboru český jazyk a většinu svého času tráví překladem japonské literatury a tvorbou titulků, koordinováním překladů na různých filmových festivalech, přednášením, psaním i korigováním odborných textů se zaměřením na překlad a v neposlední řadě také výukou v Populu. Je s námi už od začátku a kromě českého jazyka vám milerád nabídne i hodiny jazyka japonského.

Lektorka češtinyBc. Zuzana Hostašová
lektorka češtiny

Zuzka do našeho týmu nastoupila v září roku 2016 coby lektorka českého jazyka a literatury. Výuka českého jazyka je pro ni prioritou, vystudovanou má však i hudební výchovu (zpěv, hru na klavír, hudební nauku), ve které dále pokračuje v pěveckých sborech a přípravách žáků na talentové zkoušky. V současné době dokončuje magisterský obor Učitelství českého jazyka a literatury a hudební výchovy pro střední a základní školy na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Ve svém volnu se s chutí věnuje sólovému zpěvu, sportu (atletika, gymnastika, cyklistika, plavání) a dobročinnosti v dobrovolnickém centru JIKA Olomouc, kde působí již od roku 2014.

Kateřina Kabešová
lektorka češtiny

Kateřina se přidala ke Škole Populo v září roku 2016 jako lektorka českého jazyka. V současné době studuje Českou filologii a Sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého a v budoucnu by se nejraději viděla jako pedagožka na střední škole. Jako učitelka mluví a jedná i v běžném životě, proto ji uslyšíte už z dálky a rozhodně ji nepřehlédnete v davu. Ve volném čase velmi ráda čte, a to knihy všech žánrů, s výjimkou sci-fi a fantasy literatury. Až příliš často ji najdete s čokoládou. Přesněji řečeno – s prázdným obalem od čokolády. To ale vůbec nevadí, jídlo je u Kateřiny jistota dobré nálady. Pokud se tedy Kateřina zrovna dlouze neprochází po knihkupectví, potkáte ji ve Škole Populo, kde Vám ráda pomůže s českým jazykem. A možná Vám k tomu nabídne i kousek ze své čokolády.

Hana TinkováHana Tinková
lektorka češtiny, ruštiny a matematiky

Hana působí jako lektorka ruského jazyka v olomoucké pobočce od října 2017. Do Olomouce zavítala díky vysokoškolskému studiu ruského jazyka na filozofické fakultě. V posledních dvou letech absolvovala dvě studijní stáže v Moskvě a v Petrohradu. Pokud zrovna netráví čas školními povinnostmi, ráda vyrazí na kolo, lyže nebo jen tak se proběhnout do podhůří Bílých Karpat, odkud pochází. Nepohrdne žádným výjezdem do zahraničí ani výletem po okolních památkách. Svůj volný čas ráda tráví s rodinou, přáteli a samozřejmě s žáky Populo nejen v hodinách ruštiny, ale i českého jazyka a matematiky.

Věrka Hájková
lektorka matematiky

Ve škole Populo učí již druhým rokem a tráví zde mnoho hodin svého času. Studuje obor Matematika a její aplikace. Nabízí zábavnou formu učení pomocí hry za účelem rozšiřování obzorů, pochopení souvislostí a povzbuzení logického myšlení v oboru matematiky. Podporuje radost z nabytých vědomostí a schopností a také přirozeného postupu do vyšší úrovně vědění. Podněcuje eliminaci stresu a nervozity před zkoušením nebo důležitou písemnou prací. Vede žáka k dosáhnutí lepších výsledků a možnosti výběru kvalitnější školy. Často ji můžete potkat i na různých akcích Přírodovědecké fakulty v Olomouci, ráda nabídne hlavolamy a podělí se o své vědomosti.

Darina UjováDarina Ujová
lektorka francouzštiny

V Škole Populo som začala učiť v září v roku 2017. Mojím vyučovacím predmetom je francúzština, ktorú tiež v Olomouci študujem. Konkrétne som študentkou magisterského štúdia na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci, obor Odborná francúzština pre hospodársku prax. Francúzštinu som sa začala učiť vo svojich 10 rokoch, kedy som nastúpila na bilingválne francúzsko-slovenské gymnázium a odvtedy sa môj život spravidla točí okolo francúzštiny a Francúzska. Mojou veľkou záľubou sú cudzie jazyky, napriek tomu, že hovorím anglicky, francúzsky a španielsky, francúzština bola vždy môjmu srdcu najbližšia. Francúzsko navštevujem pravidelne, či už v rámci študijných pobytov, práce alebo voľného času. Už tretie leto strávim na nádhernom francúzskom ostrove v Bretónsku ako au pair. A myslím si, že každý kto ma pozná, vie, že francúzština je môj život a to čomu sa chcem aj v budúcnosti venovať. Pokiaľ sa teda nevenujem môjmu štúdiu francúzštiny a aplikovanej ekonómie, rada cestujem a spoznávam aj iné kultúry ako je tá francúzska, rada varím či rada si odpočiniem pri nejakej knižke alebo v spoločnosti mojich kamarátov.

BACKOFFICE

 

Josef NešporMgr. Josef Nešpor
manažer Školy Populo

Jožka, jak tohoto vysokého a hubeného muže oslovují kamarádi a kolegové, je informatikem, technikem, copywriterem, údržbářem a lektorem češtiny v jedné osobě. Pokud ve škole něco nefunguje, je za to přímo zodpovědný (ačkoliv za to mnohdy nemůže). Naštěstí se mu většinou podaří vrtošivou techniku přemluvit, aby škola mohla fungovat dál. Říká se o něm, že umí bilokaci, neboť kromě učení češtiny a práce na reklamě ještě zvládá studium doktorátu z češtiny na jedné škole a speciální pedagogiky a technických věd na škole druhé. Má-li výjimečně chvíli času, pak obléká zelené kraťasy, nasazuje široký klobouk a vyráží do přírody se svým skautským oddílem.

Matěj KužílekBc. Matěj Kužílek
asistent propagace

Matěj patří mezi zkušené členy olomouckého týmu Školy Populo. V naší škole se stará o inzerci, zpracovávání nabídek a další. Spolupráce, pozitivní přístup, dobrá atmosféra v pracovním týmu a neomezené množství kávy – tyto věci se mu vybaví, když se řekne Škola Populo. Mezi jeho největší koníčky patří sport v aktivní formě, a to zejména plavání, jízda na handbiku a společné procházky s přítelkyní a čtyřnohým neposedou Brunem. Největší odměnou po práci je pro něj prvotřídní jídlo a dobrý film a spánek.

Rudolf SchimeraMgr. Rudolf Schimera
copywriter

Ruda se v Populu stará o to, aby se k vám dostaly všechny potřebné informace o tom, co přesně děláme a co nového chystáme. Jeho texty si můžete přečíst třeba na tomto webu a také v některých propagačních materiálech. Studoval cizí jazyky, což mu vydrželo dodnes a sem tam se ještě věnuje i překládání. Donedávna pracoval pro filmové festivaly, psal o filmu a dodnes učí na univerzitě dějiny filmu. Ruda má dvě malé děti, což mu momentálně vyplňuje většinu volného času. Svým koníčkům se věnuje výhradně v noci, tedy samozřejmě až poté, co děti usnou.

Bc. Tomáš HulmanWebmaster Tom
webmaster

Tomáš pochází z „dálného východu“ a již od září je pevnou součástí IT oddělení Školy Populo. Jeho hlavním úkolem ve Škole Populo je nová webová stránka. Sem tam po něm potřebují nějakou grafiku a také vládne nad propagací na Facebookovém profilu. Před ranní kávou na něho raději nemluvte! Paralelně s prací v Populu, Tomáš ještě maká na svém privátním projektu – Gentleman’s Boutique. Pokud o víkendu není se svou rodinkou někde v přírodě, opět ho s největší pravděpodobností najdete u svého notebooku, kde už několik let aktivně obchoduje na všech světových burzách anebo vyvíjí obchodní strategie pro automatické obchodování na Forexu. Má rád burgery, divoké večírky a vše prostě říká narovinu.

FOTOGALERIE

Pokud se k nám chystáte na návštěvu a zajímá vás, jak to na našich pobočkách vypadá, připravili jsme pro vás několik fotografií. Níže naleznete fotografie jednotlivých exteriérů i interiérů z našich poboček v PrazeBrněOstravě a Olomouci. Pokud byste nás marně hledali, uvádíme i fotky budov, kde nás v jednotlivých městech najdete. Naše učebny leží vždy v centru města, jsou proto snadno dostupné i prostřednictvím městské hromadné dopravy.

ŠKOLA POPULO – POBOČKA PRAHA

ŠKOLA POPULO – POBOČKA BRNO

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

9 + 11 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA