JUNIOR

 

Věděli jste, že Škola Populo nabízí pod značkou Populo Junior výuku pro menší děti? A to hned pro dvě kategorie žáků!

Prvními jsou předškoláci, které jejich rodiče mohou přihlásit do Předškolní přípravky, která je připraví na zápis do první třídy, zbaví je stresu ze školy a je schopna upravit špatné návyky, které si menší děti někdy vytvoří. Její součástí je i výuka angličtiny pro nejmenší děti.

Druhými jsou žáci prvního stupně základních škol, kteří již mají zkušenosti se školní docházkou, ale potřebují procvičit nebo dohnat něco ze základní látky. To se týká jednak menších dětí v 1. a 2. třídě, které potřebují pilovat čtení, psaní a počítání. A následně i dětí ve 3. – 5. třídě, které tyto základy ovládly, ale potřebují pomoct s matematikou, českým jazykem, angličtinou nebo vlastivědou.

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO DOUČOVÁNÍ

Předškolní přípravka

Předškolní přípravka

Připravíme Vaše dítě do první třídy. V rámci individuální výuky se Vašemu dítěti bude věnovat jen jeden lektor, který zajistí, aby umělo vše potřebné a zbavilo se stresu ze školy.

Doučování pro první stupeň

Doučování pro první stupeň

Doučování je často potřeba již na prvním stupni. Dítě bude mít přiděleno vlastního lektora, který jej doučí látky z matematiky, českého jazyka nebo angličtiny. Dohlédne, aby bylo připraveno do školy a mělo napsané úkoly!

JAKÝ JE NÁŠ PŘÍSTUP?

výuka je přizpůsobena menším dětem

výuka je připravena přímo na míru podle individuálních požadavků rodičů

reflektujeme osobnost každého žáka a snažíme se mu vyjít vstříc

výuka je vedena zábavnou a motivující formou

postup a výsledky jsou u nás rychlejší, než kdekoliv jinde

PRVOUKA A VLASTIVĚDA

Součástí osnov prvního stupně je i předmět prvouka (1. – 3. třída) a následně vlastivěda (4. – 5. třída). Dítě se v nich seznamuje se základy společenských, ale i přírodních věd, jejichž látka se později rozvede do předmětů jako je dějepis, zeměpis nebo přírodopis.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

6 + 2 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA