INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ

Předmět účetnictví čeká na středních školách ty, kteří studují obory s ekonomickým zaměřením nebo obchodní akademie. Náplní tohoto oboru je převádět skutečný svět do řeči ekonomie, kdy studenti postupně pronikají pod povrch finančních operací a získávají základní povědomí o fungování bank, finančních a statistických úřadů, mikro a makroekonomických zákonitostí, daní a mnohých dalších témat. V rámci studia účetnictví se student setkává také s problematikou obchodní bilance, účtování mezd, nákladů a výnosů, a obecně s tématikou pohybu kapitálu.
Základem úspěchu v účetnictví je dobrá znalost matematiky, která pomáhá převádět ekonomické vztahy do číselné podoby.
Protože je účetnictví pro mnohé i předmětem maturitním, není dobré přípravu na nelehké zkoušky zanedbávat. Pokud sháníte lektora, který Vás nebo Vaše dítě doučí látku z účetnictví, neváhejte ani minutu a ozvěte se na některou z poboček Školy Populo.

NA JAKÉ TYPY ZKOUŠEK VÁS PŘIPRAVÍME?

systematické doučování po celý školní rok

prázdninové kondiční opakování

písemné práce a závěrečné zkoušky

přijímací zkoušky na SŠ

maturity

reparáty, opravné zkoušky

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

doučování látky, které přizpůsobíme individuálním potřebám každého žáka

doučování metodou jeden lektor na jednoho žáka

procvičování modelových testů k přijímacím zkouškám a maturitám

nemusíte utrácet za drahé učebnice, lektoři mají pro vaše dítě vlastní výukové materiály

OTESTUJTE SI SVOJE ZNALOSTI Z ÚČETNICTVÍ

Jaké jsou Vaše vědomosti? Nechcete si je nezávazně prověřit? Připravili jsme pro Vás sadu zkušebních testů, kde si můžete zkusit otestovat své vědomosti. Tyto testy jsou stupňovány podle vědomostní úrovně žáků základních a středních škol, a podobné testování čeká u nás i na ty, kteří se k nám přihlásí na doučování.
Jak postupovat? Je to úplně jednoduché. Vyberte si jeden z testů a zadejte své jméno a příjmení, včetně e-mailu. U každé otázky si můžete vybrat vždy jednu z nabízených odpovědí – stačí jen klikat myší, nemusíte nic vypisovat. Po úspěšném absolvování testu se Vám ozveme a zašleme výsledky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

14 + 6 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA