Příprava k maturitěDOUČOVÁNÍ OLOMOUC

Sháníte doučování v Olomouci? Už nemusíte! Škola Populo Vaše problémy ráda vyřeší.

Ve Škole Populo doučujeme všechny předměty základních a středních škol. Připravíme děti na přijímací zkoušky na střední školu a také na maturitu. Jsme schopni doučit i ty, co se chystají na vysokou školu nebo ji již studují. V naší nabídce jsou všechny základní cizí jazyky a pro zájemce i některé exotické. Děti, které musí skládat reparát, připravíme přes prázdniny a sestavíme jim i individuální studijní plán. Chodit k nám mohou i menší děti (předškolní věk a první stupeň), pro něž můžeme přizpůsobit výuku do hravé podoby tak, aby je bavila. Naši lektoři mají zkušenosti i s dětmi, které mají diagnostikovanou nějakou specifickou poruchou učení (dyslexie, dysgrafie, apod.).

Naši pobočku najdete v úplném centru Olomouce přímo na Horním náměstí v zelené budově, kde sídlí Česká pošta a začíná ulice Riegerova. Pro ty, co nejsou z Olomouce, poslouží jako navigační bod orloj na budově radnice nebo Sloup Nejsvětější Trojice. Naše učebny jsou ve 3. patře, z nichž budete mít krásný výhled na historické centrum a kam se dá pohodlně dojet i výtahem.

ŠKOLA POPULO OLOMOUC

Horní náměstí 407/27
3. patro
779 00 Olomouc
telefon:     (+420) 777 798 394
e-mail:      olomouc@skolapopulo.cz
e-mail:      lektorolomouc@skolapopulo.cz

 Recenze pobočky:
FacebookGoogleNajisto.czFirmy.cz

Příprava k maturitěPROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Vyučování ve Škole Populo probíhá vždy individuálně, bude se Vám tedy věnovat vždy jeden lektor. Díky tomu Vám můžeme i přizpůsobit výuku přesně na míru a podle toho, co potřebujete nejvíc probrat. Zároveň nám to umožní mít dobrou kontrolu i nad její kvalitou a obsahem.

Olomouc je univerzitní město, díky čemuž není o kvalitní lektory velká nouze. Naši vyučující jsou absolventi oborů z filozofické, pedagogické nebo přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého a jsou to odborníci na slovo vzatí. Budovy jednotlivých kateder sídlí velice blízko Školy Populo a nestane se Vám tedy, že byste na lektora dlouho čekali. Naši lektoři mají s doučováním často bohaté zkušenosti a  rádi Vám vyjdou vstříc.

Naše učebny jsou moderní a prostorné a na doučování tu mají naši žáci klid. Ke zpříjemnění výuky nabízíme i menší občerstvení.

DOUČUJEME STUDENTY I Z TĚCHTO ŠKOL

Naši olomoučtí žáci k nám na doučování docházejí například z těchto základních a středních škol:

Základní školy

  • ZŠ Hálkova
  • ZŠ Heyrovského, Olomouc
  • ZŠ Olomouc, tř. Spojenců 8
  • ZŠ sv. Voršily v Olomouci
  • ZŠ Komenium Olomouc

Střední školy

  • Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Slovanské gymnázium Olomouc
  • Gymnázium Čajkovského
  • Střední škola polytechnická Olomouc
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

1 + 5 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA