Příprava k maturitěDOUČOVÁNÍ JABLONEC NAD NISOU

Potřebuje Vaše dítě doučování? Má problémy se školní látkou, chystá se na přijímačky nebo na maturitu? Sháníte pomoc ve Vašem městě? Pak se obraťte na Školu Populo.

Z naší nabídky si vybere jistě každý. Školáky doučíme všechno učivo z osnov základních i středních škol. Studenty i chronické začátečníky z řad dospělých naučíme konverzovat, psát a číst v cizím jazyce. Žáky, které čekají přijímací zkoušky, důkladně připravíme na didaktické testy. Středoškoláky dovedeme k úspěšně složené maturitě a dokážeme pomoci i těm, kteří se chystají na vysokou školu. Těm z Vás, kteří z předmětu propadli a musí složit reparát, připravíme studijní plán na míru tak, abyste vše zvládli včas a bez zbytečného stresu. Pro malé děti nachystáme hravé doučování a naučíme je psát, číst a počítat. Pokud má Vaše dítě specifickou poruchu učení, budou se mu věnovat lektoři speciální pedagogiky.
A to vše přímo u Vás v Jablonci nad Nisou!

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO DOUČOVÁNÍ

CO NABÍZÍME?

Škola Populo Olomoucindividuální výuku dětí i dospělých

Škola Populo Olomouc dlouhodobé i krátkodobé doučování

Škola Populo Olomouc doučení všech předmětů z osnov základních a středních škol

Škola Populo Olomouc přípravu na písemné a ústní zkoušky

Škola Populo Olomouc přípravu na přijímací zkoušky a maturity

Škola Populo Olomouc přípravu na reparát

Škola Populo Olomouc výuku cizích jazyků

Škola Populo Olomouc výuku pro malé děti (v předškolním věku a na prvním stupni)

Škola Populo Olomouc vypracujeme individuální studijní plán

Škola Populo Olomouc doučíme žáky se specifickou poruchou učení (dyslexie a dysgrafie)

Škola Populo Olomouc doučování ve městě Jablonec nad Nisou

PROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Doučování ve Škole Populo je vždy plně individuální, kdy se každému žákovi věnuje vždy jen jeden lektor. Tento přístup Vám zajistí tu nejlepší formu studia a nám umožní lepší a efektivní kontrolu nad kvalitou výuky. U nás se Vám nestane, že Vás lektor bude nutit do formy studia, která Vám nevyhovuje nebo bude chodit na výuku nepřipraven. My Vám rádi vyjdeme naopak maximálně vstříc a připravit Vám doučování přesně na míru.

Naše lektory vybíráme velice pečlivě a snažíme se, aby to byli vždy odborníci na ve svém oboru. Většina z nich jsou absolventi vysokých škol a mají i pedagogickou specializaci.

Tímto přístupem pojímáme nejenom doučování školních předmětů, ale i výuku cizích jazyků.

Oslovte nás telefonicky, mailem nebo prostřednictvím formuláře, protože naše služby poskytujeme i ve městě Jablonec nad Nisou.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

12 + 11 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA