Příprava k maturitěDOUČOVÁNÍ BRNO

Sháníte doučování v Brně? A slyšeli jste o Škole Populo?

Doučíme Vaše dítě jakýkoliv předmět z osnov základních a středních škol. Starší žáky připravíme na přijímací zkoušky na střední školu a středoškoláky zase na maturitu. Zvládneme pomoci i těm, co se chystají na vysokou školu, případně ji již studují. Doučujeme také cizí jazyky a to jak ty základní, tak i některé z těch exotických. Pro děti, které čeká po prázdninách reparát, sestavíme individuální studijní plán a systematicky je připravíme. Výuku přizpůsobíme i menším dětem na prvním stupni nebo i předškolákům, a to hravou formou tak, aby je doučování bavilo. Pokud má Vaše dítě nějakou specifickou poruchu učení (dyslexii, dysgrafii, apod.), zajistíme mu vhodného lektora, který ji ve výuce zohlední.

Sídlo Školy Populo v Brně najdete poměrně snadno. Od Hlavního nádraží se vydáte směrem na Masarykovu ulici, která vede na Náměstí Svobody. Hned na jejím pravém rohu uvidíte pobočku KFC a vedle ní Lékárnu u nádraží. Mezi nimi je vchod, do něhož vstupte a vydejte se po schodišti nahoru do 4. patra, kde nás najdete.

ŠKOLA POPULO BRNO

Masarykova 506/37
4. patro, vchod napravo od lékárny Pilulka
602 00 Brno-město
telefon:    (+420) 777 828 776
e-mail:     brno@skolapopulo.cz
e-mail:     lektorbrno@skolapopulo.cz

 Recenze pobočky:
FacebookGoogleNajisto.czFirmy.cz

Příprava k maturitěPROČ SE DOUČOVAT U NÁS?

Zásadní výhodou Školy Populo je důraz na individuální výuku, a nikoliv tedy výuku skupinovou. Doučovat Vás bude vždy jen jeden lektor, který se Vám může plně věnovat. To, že k nám budete docházet na pobočku, nám navíc umožní mít nad kvalitou výuky maximální kontrolu a přizpůsobit Vám ji přímo na míru.

Lektoři Školy Populo jsou studenti a často i absolvenosti brněnské Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity či Vysokého učení technického, a jsou to tedy odborníci na slovo vzatí. Na jejich výběr klademe veliký důraz, abychom pro Vás zajistili jen ty nejlepší lektory, kteří si poradí i s tou nejobtížnější látkou.  

Další velkou výhodou Školy Populo je její lokace v úplném centru Brna. Sídlí totiž na křižovatce několika tramvajových, trolejbusových, autobusových linek a blízkosti vlakového nádraží a dostanete se k ní tedy bez větších problémů.

DOUČUJEME STUDENTY I Z TĚCHTO ŠKOL

Naši brněnští žáci k nám na doučování docházejí například z těchto základních a středních škol:

Základní školy

  • ZŠ Bakalovo nábřeží
  • ZŠ Hamry
  • ZŠ Horácké náměstí
  • ZŠ Husova
  • ZŠ Vejrostova

Střední školy

  • Gymnázium Matyáše Lercha
  • Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
  • Gymnázium Slovanské náměstí
  • Gymnázium Křenová,
  • Střední škola technická a ekonomická Brno

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

9 + 3 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA